TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ "TOP ELITE" -06-07.03.2021 - ROCZNIK 2007

Gdzie: Stróże

Kiedy: 2021-02-06 08:00:00 - 2021-02-07 18:00:00

sponsorzy i partnerzy


FAZA GRUPOWA

Grupa A

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 LECHIA GDAŃSK 4 3-0(3) 8
2 ŚLĄSK WROCŁAW 4 3-1(2) 8
3 FASE SZCZECIN 4 2-2(0) 5
4 RKS RADOMIAK RADOM 4 2-3(-1) 4
5 WISŁA PŁOCK 4 0-4(-4) 1
08:00, 06-03-2021
LECHIA GDAŃSK
0
vs
FASE SZCZECIN
0
08:35, 06-03-2021
WISŁA PŁOCK
0
vs
ŚLĄSK WROCŁAW
0
09:10, 06-03-2021
FASE SZCZECIN
0
vs
RKS RADOMIAK RADOM
0
09:45, 06-03-2021
LECHIA GDAŃSK
1
vs
WISŁA PŁOCK
0
10:20, 06-03-2021
ŚLĄSK WROCŁAW
2
vs
FASE SZCZECIN
1
10:55, 06-03-2021
RKS RADOMIAK RADOM
2
vs
WISŁA PŁOCK
0
11:30, 06-03-2021
ŚLĄSK WROCŁAW
0
vs
LECHIA GDAŃSK
0
12:05, 06-03-2021
FASE SZCZECIN
1
vs
WISŁA PŁOCK
0
12:40, 06-03-2021
RKS RADOMIAK RADOM
0
vs
ŚLĄSK WROCŁAW
1
13:15, 06-03-2021
LECHIA GDAŃSK
2
vs
RKS RADOMIAK RADOM
0

Grupa B

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 GÓRNIK ZABRZE 4 10-2(8) 10
2 ZAGŁĘBIE LUBIN 4 10-1(9) 7
3 ESCOLA VARSOVIA 4 6-6(0) 6
4 MKS SANDECJA 4 3-8(-5) 6
5 DUNAJEC NOWY SĄCZ A 4 1-13(-12) 0
14:00, 06-03-2021
GÓRNIK ZABRZE
4
vs
DUNAJEC NOWY SĄCZ A
1
14:35, 06-03-2021
ESCOLA VARSOVIA
0
vs
ZAGŁĘBIE LUBIN
4
15:10, 06-03-2021
DUNAJEC NOWY SĄCZ A
0
vs
MKS SANDECJA
1
15:45, 06-03-2021
GÓRNIK ZABRZE
2
vs
ESCOLA VARSOVIA
0
16:20, 06-03-2021
ZAGŁĘBIE LUBIN
6
vs
DUNAJEC NOWY SĄCZ A
0
16:55, 06-03-2021
MKS SANDECJA
0
vs
ESCOLA VARSOVIA
4
17:30, 06-03-2021
GÓRNIK ZABRZE
0
vs
ZAGŁĘBIE LUBIN
0
18:05, 06-03-2021
DUNAJEC NOWY SĄCZ A
0
vs
ESCOLA VARSOVIA
2
18:40, 06-03-2021
MKS SANDECJA
1
vs
ZAGŁĘBIE LUBIN
0
19:15, 06-03-2021
GÓRNIK ZABRZE
4
vs
MKS SANDECJA
1

FAZA PUCHAROWA

LIGA MISTRZÓW

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 ZAGŁĘBIE LUBIN 4 9-1(8) 10
2 GÓRNIK ZABRZE 4 5-0(5) 8
3 ESCOLA VARSOVIA 4 3-9(-6) 4
4 ŚLĄSK WROCŁAW 4 3-4(-1) 3
5 LECHIA GDAŃSK 4 0-6(-6) 1
08:00, 07-03-2021
LECHIA GDAŃSK
0
vs
ZAGŁĘBIE LUBIN
3
08:30, 07-03-2021
ŚLĄSK WROCŁAW
0
vs
GÓRNIK ZABRZE
0
09:00, 07-03-2021
ESCOLA VARSOVIA
1
vs
LECHIA GDAŃSK
0
09:30, 07-03-2021
ZAGŁĘBIE LUBIN
2
vs
ŚLĄSK WROCŁAW
1
10:00, 07-03-2021
GÓRNIK ZABRZE
3
vs
ESCOLA VARSOVIA
0
10:30, 07-03-2021
LECHIA GDAŃSK
0
vs
ŚLĄSK WROCŁAW
0
11:00, 07-03-2021
GÓRNIK ZABRZE
0
vs
ZAGŁĘBIE LUBIN
0
11:30, 07-03-2021
ESCOLA VARSOVIA
2
vs
ŚLĄSK WROCŁAW
2
12:00, 07-03-2021
LECHIA GDAŃSK
0
vs
GÓRNIK ZABRZE
2
12:30, 07-03-2021
ZAGŁĘBIE LUBIN
4
vs
ESCOLA VARSOVIA
0

LIGA EUROPY

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 FASE SZCZECIN 4 8-4(4) 8
2 RKS RADOMIAK RADOM 4 3-0(3) 6
3 WISŁA PŁOCK 4 5-3(2) 6
4 MKS SANDECJA 4 1-3(-2) 3
5 DUNAJEC NOWY SĄCZ A 4 2-9(-7) 1
13:00, 07-03-2021
FASE SZCZECIN
3
vs
MKS SANDECJA
1
13:30, 07-03-2021
RKS RADOMIAK RADOM
0
vs
WISŁA PŁOCK
0
14:00, 07-03-2021
DUNAJEC NOWY SĄCZ A
1
vs
FASE SZCZECIN
3
14:30, 07-03-2021
MKS SANDECJA
0
vs
RKS RADOMIAK RADOM
0
15:00, 07-03-2021
WISŁA PŁOCK
3
vs
DUNAJEC NOWY SĄCZ A
1
15:30, 07-03-2021
FASE SZCZECIN
0
vs
RKS RADOMIAK RADOM
0
16:00, 07-03-2021
WISŁA PŁOCK
0
vs
MKS SANDECJA
0
16:30, 07-03-2021
DUNAJEC NOWY SĄCZ A
0
vs
RKS RADOMIAK RADOM
3
17:00, 07-03-2021
FASE SZCZECIN
2
vs
WISŁA PŁOCK
2
17:30, 07-03-2021
MKS SANDECJA
0
vs
DUNAJEC NOWY SĄCZ A
0

© 2017 - 2021 - Turnieje Neyz - aplikacja turniejowa