Turniej rocznika 2008 - 26-28.03.2021r.

Gdzie: Zakopane

Kiedy: 2021-03-26 08:00:00 - 2021-03-28 16:00:00

sponsorzy i partnerzy


FAZA GRUPOWA

Grupa A

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 ŚLĘZA WROCŁAW 1 3 2-0(2) 7
2 KSZO OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI 3 1-1(0) 3
3 RODŁO - START JEŁOWA OPOLE 3 1-2(-1) 2
4 UNIA SWARZĘDZ 3 0-1(-1) 2
08:00, 26-03-2021
ŚLĘZA WROCŁAW 1
0
vs
KSZO OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI
0
08:30, 26-03-2021
RODŁO - START JEŁOWA OPOLE
0
vs
UNIA SWARZĘDZ
0
10:00, 26-03-2021
ŚLĘZA WROCŁAW 1
1
vs
RODŁO - START JEŁOWA OPOLE
0
10:30, 26-03-2021
KSZO OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI
0
vs
UNIA SWARZĘDZ
0
12:00, 26-03-2021
ŚLĘZA WROCŁAW 1
1
vs
UNIA SWARZĘDZ
0
12:30, 26-03-2021
KSZO OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI
1
vs
RODŁO - START JEŁOWA OPOLE
1

Grupa B

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 ARKONIA SZCZECIN 3 9-2(7) 9
2 KRÓLEWSCY PŁOCK 3 9-1(8) 6
3 WISŁA JUNIOR SANDOMIERZ 3 1-8(-7) 3
4 ŚLĘZA WROCŁAW 2 3 2-10(-8) 0
09:00, 26-03-2021
ŚLĘZA WROCŁAW 2
0
vs
WISŁA JUNIOR SANDOMIERZ
1
09:30, 26-03-2021
ARKONIA SZCZECIN
1
vs
KRÓLEWSCY PŁOCK
0
11:00, 26-03-2021
ŚLĘZA WROCŁAW 2
2
vs
ARKONIA SZCZECIN
5
11:30, 26-03-2021
WISŁA JUNIOR SANDOMIERZ
0
vs
KRÓLEWSCY PŁOCK
5
13:00, 26-03-2021
ŚLĘZA WROCŁAW 2
0
vs
KRÓLEWSCY PŁOCK
4
13:30, 26-03-2021
WISŁA JUNIOR SANDOMIERZ
0
vs
ARKONIA SZCZECIN
3

Grupa C

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 TOP 54 BIAŁA PODLASKA 3 9-0(9) 9
2 SANDECJA NOWY SĄCZ CZARNI 3 3-1(2) 6
3 KS ZAKOPANE 3 1-8(-7) 3
4 WISŁA CZARNY DUNAJEC 2 3 0-4(-4) 0
14:00, 26-03-2021
SANDECJA NOWY SĄCZ CZARNI
2
vs
KS ZAKOPANE
0
14:30, 26-03-2021
WISŁA CZARNY DUNAJEC 2
0
vs
TOP 54 BIAŁA PODLASKA
2
16:00, 26-03-2021
SANDECJA NOWY SĄCZ CZARNI
1
vs
WISŁA CZARNY DUNAJEC 2
0
16:30, 26-03-2021
KS ZAKOPANE
0
vs
TOP 54 BIAŁA PODLASKA
6
18:00, 26-03-2021
SANDECJA NOWY SĄCZ CZARNI
0
vs
TOP 54 BIAŁA PODLASKA
1
18:30, 26-03-2021
KS ZAKOPANE
1
vs
WISŁA CZARNY DUNAJEC 2
0

Grupa D

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 AP RZESZÓW 3 6-1(5) 7
2 SANDECJA NOWY SĄCZ 2008 3 2-0(2) 7
3 AP UNIA OŚWIĘCIM 3 3-4(-1) 3
4 WISŁA CZARNY DUNAJEC 3 1-7(-6) 0
15:00, 26-03-2021
SANDECJA NOWY SĄCZ 2008
1
vs
WISŁA CZARNY DUNAJEC
0
15:30, 26-03-2021
AP UNIA OŚWIĘCIM
0
vs
AP RZESZÓW
3
17:00, 26-03-2021
SANDECJA NOWY SĄCZ 2008
1
vs
AP UNIA OŚWIĘCIM
0
17:30, 26-03-2021
WISŁA CZARNY DUNAJEC
1
vs
AP RZESZÓW
3
19:00, 26-03-2021
SANDECJA NOWY SĄCZ 2008
0
vs
AP RZESZÓW
0
19:30, 26-03-2021
WISŁA CZARNY DUNAJEC
0
vs
AP UNIA OŚWIĘCIM
3

FAZA PUCHAROWA

LIGA MISTRZÓW (miejsca 1-8)

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 TOP 54 BIAŁA PODLASKA 7 10-3(7) 15
2 ARKONIA SZCZECIN 7 10-4(6) 13
3 SANDECJA NOWY SĄCZ 2008 7 3-2(1) 9
4 SANDECJA NOWY SĄCZ CZARNI 7 7-9(-2) 8
5 ŚLĘZA WROCŁAW 1 7 4-5(-1) 8
6 KSZO OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI 7 3-9(-6) 7
7 KRÓLEWSCY PŁOCK 7 7-8(-1) 6
8 AP RZESZÓW 7 3-7(-4) 5
08:00, 27-03-2021
ŚLĘZA WROCŁAW 1
0
vs
ARKONIA SZCZECIN
1
08:30, 27-03-2021
TOP 54 BIAŁA PODLASKA
1
vs
AP RZESZÓW
0
09:00, 27-03-2021
KSZO OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI
0
vs
KRÓLEWSCY PŁOCK
3
09:30, 27-03-2021
SANDECJA NOWY SĄCZ CZARNI
0
vs
SANDECJA NOWY SĄCZ 2008
0
10:00, 27-03-2021
ŚLĘZA WROCŁAW 1
1
vs
TOP 54 BIAŁA PODLASKA
2
10:30, 27-03-2021
ARKONIA SZCZECIN
2
vs
AP RZESZÓW
0
11:00, 27-03-2021
KSZO OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI
1
vs
SANDECJA NOWY SĄCZ CZARNI
0
11:30, 27-03-2021
KRÓLEWSCY PŁOCK
0
vs
SANDECJA NOWY SĄCZ 2008
1
12:00, 27-03-2021
ŚLĘZA WROCŁAW 1
1
vs
AP RZESZÓW
0
12:30, 27-03-2021
ARKONIA SZCZECIN
1
vs
TOP 54 BIAŁA PODLASKA
1
13:00, 27-03-2021
KSZO OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI
1
vs
SANDECJA NOWY SĄCZ 2008
1
13:30, 27-03-2021
KRÓLEWSCY PŁOCK
2
vs
SANDECJA NOWY SĄCZ CZARNI
2
14:00, 27-03-2021
ŚLĘZA WROCŁAW 1
0
vs
KSZO OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI
0
14:30, 27-03-2021
ARKONIA SZCZECIN
1
vs
KRÓLEWSCY PŁOCK
1
15:00, 27-03-2021
TOP 54 BIAŁA PODLASKA
2
vs
SANDECJA NOWY SĄCZ CZARNI
1
15:30, 27-03-2021
AP RZESZÓW
1
vs
SANDECJA NOWY SĄCZ 2008
1
16:00, 27-03-2021
ŚLĘZA WROCŁAW 1
2
vs
KRÓLEWSCY PŁOCK
0
16:30, 27-03-2021
ARKONIA SZCZECIN
1
vs
KSZO OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI
1
17:00, 27-03-2021
TOP 54 BIAŁA PODLASKA
0
vs
SANDECJA NOWY SĄCZ 2008
0
17:30, 27-03-2021
AP RZESZÓW
0
vs
SANDECJA NOWY SĄCZ CZARNI
1
12:00, 28-03-2021
ŚLĘZA WROCŁAW 1
0
vs
SANDECJA NOWY SĄCZ 2008
0
12:30, 28-03-2021
TOP 54 BIAŁA PODLASKA
0
vs
KRÓLEWSCY PŁOCK
0
13:00, 28-03-2021
ARKONIA SZCZECIN
4
vs
SANDECJA NOWY SĄCZ CZARNI
1
13:30, 28-03-2021
AP RZESZÓW
0
vs
KSZO OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI
0
14:00, 28-03-2021
ŚLĘZA WROCŁAW 1
0
vs
SANDECJA NOWY SĄCZ CZARNI
2
14:30, 28-03-2021
TOP 54 BIAŁA PODLASKA
4
vs
KSZO OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI
0
15:00, 28-03-2021
ARKONIA SZCZECIN
0
vs
SANDECJA NOWY SĄCZ 2008
0
15:30, 28-03-2021
AP RZESZÓW
2
vs
KRÓLEWSCY PŁOCK
1

LIGA EUROPY (miejsca 9-16)

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 RODŁO - START JEŁOWA OPOLE 7 9-2(7) 17
2 WISŁA CZARNY DUNAJEC 2 7 15-9(6) 16
3 ŚLĘZA WROCŁAW 2 7 9-7(2) 13
4 UNIA SWARZĘDZ 7 6-5(1) 11
5 WISŁA JUNIOR SANDOMIERZ 7 4-6(-2) 9
6 WISŁA CZARNY DUNAJEC 7 7-6(1) 6
7 KS ZAKOPANE 7 3-10(-7) 4
8 AP UNIA OŚWIĘCIM 7 4-12(-8) 3
08:00, 27-03-2021
RODŁO - START JEŁOWA OPOLE
0
vs
WISŁA JUNIOR SANDOMIERZ
0
08:30, 27-03-2021
KS ZAKOPANE
0
vs
AP UNIA OŚWIĘCIM
2
09:00, 27-03-2021
UNIA SWARZĘDZ
1
vs
ŚLĘZA WROCŁAW 2
1
09:30, 27-03-2021
WISŁA CZARNY DUNAJEC 2
0
vs
WISŁA CZARNY DUNAJEC
5
10:00, 27-03-2021
RODŁO - START JEŁOWA OPOLE
1
vs
KS ZAKOPANE
0
10:30, 27-03-2021
WISŁA JUNIOR SANDOMIERZ
3
vs
AP UNIA OŚWIĘCIM
1
11:00, 27-03-2021
UNIA SWARZĘDZ
0
vs
WISŁA CZARNY DUNAJEC 2
1
11:30, 27-03-2021
ŚLĘZA WROCŁAW 2
2
vs
WISŁA CZARNY DUNAJEC
0
12:00, 27-03-2021
RODŁO - START JEŁOWA OPOLE
1
vs
AP UNIA OŚWIĘCIM
0
12:30, 27-03-2021
WISŁA JUNIOR SANDOMIERZ
0
vs
KS ZAKOPANE
0
13:00, 27-03-2021
UNIA SWARZĘDZ
1
vs
WISŁA CZARNY DUNAJEC
0
13:30, 27-03-2021
ŚLĘZA WROCŁAW 2
1
vs
WISŁA CZARNY DUNAJEC 2
3
14:00, 27-03-2021
RODŁO - START JEŁOWA OPOLE
3
vs
UNIA SWARZĘDZ
1
14:30, 27-03-2021
WISŁA JUNIOR SANDOMIERZ
0
vs
ŚLĘZA WROCŁAW 2
1
15:00, 27-03-2021
KS ZAKOPANE
1
vs
WISŁA CZARNY DUNAJEC 2
4
15:30, 27-03-2021
AP UNIA OŚWIĘCIM
0
vs
WISŁA CZARNY DUNAJEC
2
16:00, 27-03-2021
RODŁO - START JEŁOWA OPOLE
2
vs
ŚLĘZA WROCŁAW 2
0
16:30, 27-03-2021
WISŁA JUNIOR SANDOMIERZ
0
vs
UNIA SWARZĘDZ
0
17:00, 27-03-2021
KS ZAKOPANE
1
vs
WISŁA CZARNY DUNAJEC
0
17:30, 27-03-2021
AP UNIA OŚWIĘCIM
1
vs
WISŁA CZARNY DUNAJEC 2
2
08:00, 28-03-2021
RODŁO - START JEŁOWA OPOLE
1
vs
WISŁA CZARNY DUNAJEC
0
08:30, 28-03-2021
KS ZAKOPANE
1
vs
ŚLĘZA WROCŁAW 2
2
09:00, 28-03-2021
WISŁA JUNIOR SANDOMIERZ
0
vs
WISŁA CZARNY DUNAJEC 2
4
09:30, 28-03-2021
AP UNIA OŚWIĘCIM
0
vs
UNIA SWARZĘDZ
2
10:00, 28-03-2021
RODŁO - START JEŁOWA OPOLE
1
vs
WISŁA CZARNY DUNAJEC 2
1
10:30, 28-03-2021
KS ZAKOPANE
0
vs
UNIA SWARZĘDZ
1
11:00, 28-03-2021
WISŁA JUNIOR SANDOMIERZ
1
vs
WISŁA CZARNY DUNAJEC
0
11:30, 28-03-2021
AP UNIA OŚWIĘCIM
0
vs
ŚLĘZA WROCŁAW 2
2

© 2017 - 2021 - Turnieje Neyz - aplikacja turniejowa