TURNIEJ O TARCZĘ RYCERZY RYTRA - 24-25.04.2021r.

Gdzie: STRÓŻE

Kiedy: 2021-04-24 09:00:00 - 2021-04-25 16:40:00

sponsorzy i partnerzy


FAZA GRUPOWA

Grupa A

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 DELTA WARSZAWA 5 15-4(11) 11
2 Tarnovia Tarnów 5 14-4(10) 11
3 UKS SMS PRZEMYŚL 5 10-7(3) 8
4 OLYMPIC WROCŁAW A 5 8-5(3) 7
5 SOKÓŁ SŁOPNICE 5 3-16(-13) 3
6 UKS SOKOLIKI STARY SĄCZ 5 2-16(-14) 1
09:00, 24-04-2021
OLYMPIC WROCŁAW A
4
vs
SOKÓŁ SŁOPNICE
0
09:00, 24-04-2021
DELTA WARSZAWA
3
vs
UKS SOKOLIKI STARY SĄCZ
0
09:00, 24-04-2021
UKS SMS PRZEMYŚL
2
vs
Tarnovia Tarnów
2
09:44, 24-04-2021
SOKÓŁ SŁOPNICE
0
vs
Tarnovia Tarnów
2
09:44, 24-04-2021
UKS SOKOLIKI STARY SĄCZ
1
vs
UKS SMS PRZEMYŚL
4
09:44, 24-04-2021
OLYMPIC WROCŁAW A
1
vs
DELTA WARSZAWA
2
10:28, 24-04-2021
OLYMPIC WROCŁAW A
2
vs
UKS SMS PRZEMYŚL
0
10:28, 24-04-2021
UKS SOKOLIKI STARY SĄCZ
0
vs
Tarnovia Tarnów
6
10:28, 24-04-2021
DELTA WARSZAWA
7
vs
SOKÓŁ SŁOPNICE
0
11:12, 24-04-2021
SOKÓŁ SŁOPNICE
2
vs
UKS SOKOLIKI STARY SĄCZ
0
11:12, 24-04-2021
OLYMPIC WROCŁAW A
0
vs
Tarnovia Tarnów
2
11:12, 24-04-2021
DELTA WARSZAWA
1
vs
UKS SMS PRZEMYŚL
1
11:56, 24-04-2021
UKS SMS PRZEMYŚL
3
vs
SOKÓŁ SŁOPNICE
1
11:56, 24-04-2021
OLYMPIC WROCŁAW A
1
vs
UKS SOKOLIKI STARY SĄCZ
1
11:56, 24-04-2021
DELTA WARSZAWA
2
vs
Tarnovia Tarnów
2

Grupa B

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 AP PROGRESS ANDRYCHÓW 2 5 26-4(22) 12
2 FOOTBALL PROJECT JASIENICA 5 13-5(8) 9
3 LUKS SKRZYSZÓW 5 10-9(1) 8
4 OLYMPIC WROCŁAW B 5 12-12(0) 8
5 ASEREKTEAM GORLICE 5 6-13(-7) 3
6 POPRAD RYTRO 5 4-28(-24) 1
09:22, 24-04-2021
OLYMPIC WROCŁAW B
4
vs
POPRAD RYTRO
0
09:22, 24-04-2021
AP PROGRESS ANDRYCHÓW 2
5
vs
ASEREKTEAM GORLICE
0
09:22, 24-04-2021
FOOTBALL PROJECT JASIENICA
1
vs
LUKS SKRZYSZÓW
2
10:06, 24-04-2021
POPRAD RYTRO
0
vs
LUKS SKRZYSZÓW
3
10:06, 24-04-2021
ASEREKTEAM GORLICE
0
vs
FOOTBALL PROJECT JASIENICA
2
10:06, 24-04-2021
OLYMPIC WROCŁAW B
1
vs
AP PROGRESS ANDRYCHÓW 2
6
10:50, 24-04-2021
OLYMPIC WROCŁAW B
3
vs
FOOTBALL PROJECT JASIENICA
2
10:50, 24-04-2021
ASEREKTEAM GORLICE
1
vs
LUKS SKRZYSZÓW
1
10:50, 24-04-2021
AP PROGRESS ANDRYCHÓW 2
11
vs
POPRAD RYTRO
0
11:34, 24-04-2021
POPRAD RYTRO
4
vs
ASEREKTEAM GORLICE
4
11:34, 24-04-2021
OLYMPIC WROCŁAW B
3
vs
LUKS SKRZYSZÓW
3
11:34, 24-04-2021
AP PROGRESS ANDRYCHÓW 2
0
vs
FOOTBALL PROJECT JASIENICA
2
12:18, 24-04-2021
FOOTBALL PROJECT JASIENICA
6
vs
POPRAD RYTRO
0
12:18, 24-04-2021
OLYMPIC WROCŁAW B
1
vs
ASEREKTEAM GORLICE
1
12:18, 24-04-2021
LUKS SKRZYSZÓW
1
vs
AP PROGRESS ANDRYCHÓW 2
4

Grupa C

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 APN SPORTOWIEC MODLNICZKA 5 14-0(14) 15
2 POLONIA KRAKÓW 5 8-5(3) 12
3 AP CHAMPIONS BRZESKO 5 15-8(7) 9
4 VROTCOVIA LUBLIN 5 7-12(-5) 4
5 DAP DĘBICA 5 10-11(-1) 3
6 TALENT WARSZAWA 5 5-23(-18) 1
13:30, 24-04-2021
TALENT WARSZAWA
0
vs
APN SPORTOWIEC MODLNICZKA
5
13:30, 24-04-2021
VROTCOVIA LUBLIN
2
vs
DAP DĘBICA
1
13:30, 24-04-2021
POLONIA KRAKÓW
2
vs
AP CHAMPIONS BRZESKO
1
14:14, 24-04-2021
APN SPORTOWIEC MODLNICZKA
2
vs
AP CHAMPIONS BRZESKO
0
14:14, 24-04-2021
DAP DĘBICA
0
vs
POLONIA KRAKÓW
2
14:14, 24-04-2021
TALENT WARSZAWA
2
vs
VROTCOVIA LUBLIN
2
14:58, 24-04-2021
POLONIA KRAKÓW
2
vs
TALENT WARSZAWA
1
14:58, 24-04-2021
DAP DĘBICA
2
vs
AP CHAMPIONS BRZESKO
3
14:58, 24-04-2021
VROTCOVIA LUBLIN
0
vs
APN SPORTOWIEC MODLNICZKA
3
15:42, 24-04-2021
APN SPORTOWIEC MODLNICZKA
2
vs
DAP DĘBICA
0
15:42, 24-04-2021
TALENT WARSZAWA
0
vs
AP CHAMPIONS BRZESKO
7
15:42, 24-04-2021
VROTCOVIA LUBLIN
1
vs
POLONIA KRAKÓW
2
16:26, 24-04-2021
POLONIA KRAKÓW
0
vs
APN SPORTOWIEC MODLNICZKA
2
16:26, 24-04-2021
TALENT WARSZAWA
2
vs
DAP DĘBICA
7
16:26, 24-04-2021
VROTCOVIA LUBLIN
2
vs
AP CHAMPIONS BRZESKO
4

Grupa D

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 POLONIA ŚRODA WIELKOPOLSKA 5 21-2(19) 15
2 SANDECJA NOWY SĄCZ CZARNI 5 16-5(11) 12
3 Hutnik Kraków 5 10-8(2) 9
4 SKALANKA OSM SKAŁA 5 7-12(-5) 6
5 MUKS MINERALNI KRYNICA ZDRÓJ 5 5-17(-12) 3
6 AKADEMIA FUTBOLU Z GŁOWĄ 5 0-15(-15) 0
13:52, 24-04-2021
POLONIA ŚRODA WIELKOPOLSKA
5
vs
SKALANKA OSM SKAŁA
0
13:52, 24-04-2021
Hutnik Kraków
4
vs
MUKS MINERALNI KRYNICA ZDRÓJ
0
13:52, 24-04-2021
AKADEMIA FUTBOLU Z GŁOWĄ
0
vs
SANDECJA NOWY SĄCZ CZARNI
3
14:36, 24-04-2021
SKALANKA OSM SKAŁA
1
vs
SANDECJA NOWY SĄCZ CZARNI
4
14:36, 24-04-2021
MUKS MINERALNI KRYNICA ZDRÓJ
3
vs
AKADEMIA FUTBOLU Z GŁOWĄ
0
14:36, 24-04-2021
POLONIA ŚRODA WIELKOPOLSKA
4
vs
Hutnik Kraków
0
15:20, 24-04-2021
POLONIA ŚRODA WIELKOPOLSKA
3
vs
AKADEMIA FUTBOLU Z GŁOWĄ
0
15:20, 24-04-2021
MUKS MINERALNI KRYNICA ZDRÓJ
1
vs
SANDECJA NOWY SĄCZ CZARNI
5
15:20, 24-04-2021
Hutnik Kraków
3
vs
SKALANKA OSM SKAŁA
1
16:04, 24-04-2021
SKALANKA OSM SKAŁA
2
vs
MUKS MINERALNI KRYNICA ZDRÓJ
0
16:04, 24-04-2021
POLONIA ŚRODA WIELKOPOLSKA
3
vs
SANDECJA NOWY SĄCZ CZARNI
1
16:04, 24-04-2021
Hutnik Kraków
3
vs
AKADEMIA FUTBOLU Z GŁOWĄ
0
16:48, 24-04-2021
AKADEMIA FUTBOLU Z GŁOWĄ
0
vs
SKALANKA OSM SKAŁA
3
16:48, 24-04-2021
MUKS MINERALNI KRYNICA ZDRÓJ
1
vs
POLONIA ŚRODA WIELKOPOLSKA
6
16:48, 24-04-2021
SANDECJA NOWY SĄCZ CZARNI
3
vs
Hutnik Kraków
0

FAZA PUCHAROWA

LIGA MISTRZÓW (miejsca 1-6)

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 AP PROGRESS ANDRYCHÓW 2 5 13-7(6) 12
2 POLONIA ŚRODA WIELKOPOLSKA 5 11-2(9) 12
3 APN SPORTOWIEC MODLNICZKA 5 9-6(3) 8
4 DELTA WARSZAWA 5 7-10(-3) 5
5 SANDECJA NOWY SĄCZ CZARNI 5 7-16(-9) 3
6 POLONIA KRAKÓW 5 4-10(-6) 2
09:22, 25-04-2021
DELTA WARSZAWA
1
vs
POLONIA KRAKÓW
1
09:22, 25-04-2021
AP PROGRESS ANDRYCHÓW 2
4
vs
SANDECJA NOWY SĄCZ CZARNI
1
09:22, 25-04-2021
APN SPORTOWIEC MODLNICZKA
0
vs
POLONIA ŚRODA WIELKOPOLSKA
3
10:06, 25-04-2021
POLONIA KRAKÓW
0
vs
POLONIA ŚRODA WIELKOPOLSKA
3
10:06, 25-04-2021
SANDECJA NOWY SĄCZ CZARNI
2
vs
APN SPORTOWIEC MODLNICZKA
4
10:06, 25-04-2021
DELTA WARSZAWA
1
vs
AP PROGRESS ANDRYCHÓW 2
5
10:50, 25-04-2021
DELTA WARSZAWA
1
vs
APN SPORTOWIEC MODLNICZKA
1
10:50, 25-04-2021
SANDECJA NOWY SĄCZ CZARNI
0
vs
POLONIA ŚRODA WIELKOPOLSKA
3
10:50, 25-04-2021
AP PROGRESS ANDRYCHÓW 2
3
vs
POLONIA KRAKÓW
1
11:34, 25-04-2021
POLONIA KRAKÓW
2
vs
SANDECJA NOWY SĄCZ CZARNI
3
11:34, 25-04-2021
DELTA WARSZAWA
1
vs
POLONIA ŚRODA WIELKOPOLSKA
2
11:34, 25-04-2021
AP PROGRESS ANDRYCHÓW 2
0
vs
APN SPORTOWIEC MODLNICZKA
4
12:18, 25-04-2021
APN SPORTOWIEC MODLNICZKA
0
vs
POLONIA KRAKÓW
0
12:18, 25-04-2021
SANDECJA NOWY SĄCZ CZARNI
1
vs
DELTA WARSZAWA
3
12:18, 25-04-2021
POLONIA ŚRODA WIELKOPOLSKA
0
vs
AP PROGRESS ANDRYCHÓW 2
1

LIGA EUROPY (miejsca 6-12)

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 AP CHAMPIONS BRZESKO 5 17-8(9) 10
2 UKS SMS PRZEMYŚL 5 10-8(2) 10
3 FOOTBALL PROJECT JASIENICA 5 8-8(0) 9
4 Tarnovia Tarnów 5 12-10(2) 9
5 Hutnik Kraków 5 11-13(-2) 6
6 LUKS SKRZYSZÓW 5 9-20(-11) 0
09:00, 25-04-2021
Tarnovia Tarnów
2
vs
AP CHAMPIONS BRZESKO
1
09:00, 25-04-2021
FOOTBALL PROJECT JASIENICA
1
vs
Hutnik Kraków
2
09:00, 25-04-2021
UKS SMS PRZEMYŚL
2
vs
LUKS SKRZYSZÓW
1
09:44, 25-04-2021
AP CHAMPIONS BRZESKO
5
vs
LUKS SKRZYSZÓW
1
09:44, 25-04-2021
Hutnik Kraków
1
vs
UKS SMS PRZEMYŚL
2
09:44, 25-04-2021
Tarnovia Tarnów
0
vs
FOOTBALL PROJECT JASIENICA
1
10:28, 25-04-2021
UKS SMS PRZEMYŚL
3
vs
Tarnovia Tarnów
2
10:28, 25-04-2021
Hutnik Kraków
5
vs
LUKS SKRZYSZÓW
1
10:28, 25-04-2021
FOOTBALL PROJECT JASIENICA
1
vs
AP CHAMPIONS BRZESKO
3
11:12, 25-04-2021
AP CHAMPIONS BRZESKO
6
vs
Hutnik Kraków
2
11:12, 25-04-2021
Tarnovia Tarnów
5
vs
LUKS SKRZYSZÓW
4
11:12, 25-04-2021
FOOTBALL PROJECT JASIENICA
2
vs
UKS SMS PRZEMYŚL
1
11:56, 25-04-2021
UKS SMS PRZEMYŚL
2
vs
AP CHAMPIONS BRZESKO
2
11:56, 25-04-2021
Hutnik Kraków
1
vs
Tarnovia Tarnów
3
11:56, 25-04-2021
LUKS SKRZYSZÓW
2
vs
FOOTBALL PROJECT JASIENICA
3

EKSTRAKLASA (miejsca 13-18)

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 OLYMPIC WROCŁAW A 5 19-1(18) 15
2 DAP DĘBICA 5 20-8(12) 12
3 VROTCOVIA LUBLIN 5 13-12(1) 9
4 OLYMPIC WROCŁAW B 5 16-19(-3) 6
5 SKALANKA OSM SKAŁA 5 10-15(-5) 3
6 ASEREKTEAM GORLICE 5 3-26(-23) 0
13:00, 25-04-2021
OLYMPIC WROCŁAW A
4
vs
ASEREKTEAM GORLICE
0
13:00, 25-04-2021
SKALANKA OSM SKAŁA
2
vs
VROTCOVIA LUBLIN
3
13:00, 25-04-2021
OLYMPIC WROCŁAW B
2
vs
DAP DĘBICA
3
13:44, 25-04-2021
ASEREKTEAM GORLICE
0
vs
VROTCOVIA LUBLIN
6
13:44, 25-04-2021
DAP DĘBICA
4
vs
SKALANKA OSM SKAŁA
2
13:44, 25-04-2021
OLYMPIC WROCŁAW A
6
vs
OLYMPIC WROCŁAW B
0
14:28, 25-04-2021
SKALANKA OSM SKAŁA
0
vs
OLYMPIC WROCŁAW A
1
14:28, 25-04-2021
DAP DĘBICA
4
vs
VROTCOVIA LUBLIN
0
14:28, 25-04-2021
OLYMPIC WROCŁAW B
5
vs
ASEREKTEAM GORLICE
3
15:12, 25-04-2021
OLYMPIC WROCŁAW A
4
vs
VROTCOVIA LUBLIN
0
15:12, 25-04-2021
ASEREKTEAM GORLICE
0
vs
DAP DĘBICA
8
15:12, 25-04-2021
OLYMPIC WROCŁAW B
7
vs
SKALANKA OSM SKAŁA
3
15:56, 25-04-2021
DAP DĘBICA
1
vs
OLYMPIC WROCŁAW A
4
15:56, 25-04-2021
SKALANKA OSM SKAŁA
3
vs
ASEREKTEAM GORLICE
0
15:56, 25-04-2021
VROTCOVIA LUBLIN
4
vs
OLYMPIC WROCŁAW B
2

PUCHAR POLSKI (miejsca 19-24)

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 TALENT WARSZAWA 5 24-1(23) 15
2 UKS SOKOLIKI STARY SĄCZ 5 14-5(9) 12
3 MUKS MINERALNI KRYNICA ZDRÓJ 5 8-10(-2) 9
4 SOKÓŁ SŁOPNICE 5 6-12(-6) 4
5 POPRAD RYTRO 5 4-13(-9) 4
6 AKADEMIA FUTBOLU Z GŁOWĄ 5 0-15(-15) 0
13:22, 25-04-2021
MUKS MINERALNI KRYNICA ZDRÓJ
3
vs
AKADEMIA FUTBOLU Z GŁOWĄ
0
13:22, 25-04-2021
SOKÓŁ SŁOPNICE
0
vs
TALENT WARSZAWA
5
13:22, 25-04-2021
UKS SOKOLIKI STARY SĄCZ
3
vs
POPRAD RYTRO
1
14:06, 25-04-2021
AKADEMIA FUTBOLU Z GŁOWĄ
0
vs
POPRAD RYTRO
3
14:06, 25-04-2021
TALENT WARSZAWA
3
vs
UKS SOKOLIKI STARY SĄCZ
0
14:06, 25-04-2021
SOKÓŁ SŁOPNICE
2
vs
MUKS MINERALNI KRYNICA ZDRÓJ
3
14:50, 25-04-2021
UKS SOKOLIKI STARY SĄCZ
4
vs
MUKS MINERALNI KRYNICA ZDRÓJ
0
14:50, 25-04-2021
TALENT WARSZAWA
9
vs
POPRAD RYTRO
0
14:50, 25-04-2021
SOKÓŁ SŁOPNICE
3
vs
AKADEMIA FUTBOLU Z GŁOWĄ
0
15:34, 25-04-2021
TALENT WARSZAWA
3
vs
AKADEMIA FUTBOLU Z GŁOWĄ
0
15:34, 25-04-2021
MUKS MINERALNI KRYNICA ZDRÓJ
1
vs
POPRAD RYTRO
0
15:34, 25-04-2021
SOKÓŁ SŁOPNICE
1
vs
UKS SOKOLIKI STARY SĄCZ
4
16:18, 25-04-2021
UKS SOKOLIKI STARY SĄCZ
3
vs
AKADEMIA FUTBOLU Z GŁOWĄ
0
16:18, 25-04-2021
TALENT WARSZAWA
4
vs
MUKS MINERALNI KRYNICA ZDRÓJ
1
16:18, 25-04-2021
SOKÓŁ SŁOPNICE
0
vs
POPRAD RYTRO
0

© 2017 - 2021 - Turnieje Neyz - aplikacja turniejowa