BELLSPORT CUP - 30.04-02.05.2021r.

Gdzie: ZAKOPANE

Kiedy: 2021-04-30 08:00:00 - 2021-05-02 17:00:00

sponsorzy i partnerzy


FAZA GRUPOWA

Grupa A

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 LECH POZNAŃ 5 30-7(23) 15
2 PARASOL WROCŁAW 5 20-8(12) 12
3 RADOMIAK RADOM 5 9-12(-3) 9
4 ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 5 14-20(-6) 6
5 AP FALUBAZ ZIELONA GÓRA 5 7-13(-6) 3
6 FOOTBALL FAMILY ZAKOPANE 5 3-23(-20) 0
08:00, 30-04-2021
RADOMIAK RADOM
4
vs
ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC
3
08:20, 30-04-2021
LECH POZNAŃ
5
vs
PARASOL WROCŁAW
1
09:00, 30-04-2021
FOOTBALL FAMILY ZAKOPANE
0
vs
AP FALUBAZ ZIELONA GÓRA
3
09:20, 30-04-2021
PARASOL WROCŁAW
7
vs
ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC
3
10:00, 30-04-2021
AP FALUBAZ ZIELONA GÓRA
0
vs
RADOMIAK RADOM
1
10:20, 30-04-2021
FOOTBALL FAMILY ZAKOPANE
1
vs
LECH POZNAŃ
8
11:00, 30-04-2021
LECH POZNAŃ
6
vs
ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC
1
11:20, 30-04-2021
AP FALUBAZ ZIELONA GÓRA
0
vs
PARASOL WROCŁAW
4
12:00, 30-04-2021
FOOTBALL FAMILY ZAKOPANE
0
vs
RADOMIAK RADOM
3
12:20, 30-04-2021
AP FALUBAZ ZIELONA GÓRA
1
vs
ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC
3
13:00, 30-04-2021
LECH POZNAŃ
6
vs
RADOMIAK RADOM
1
13:20, 30-04-2021
FOOTBALL FAMILY ZAKOPANE
0
vs
PARASOL WROCŁAW
5
13:00, 01-05-2021
PARASOL WROCŁAW
3
vs
RADOMIAK RADOM
0
13:20, 01-05-2021
AP FALUBAZ ZIELONA GÓRA
3
vs
LECH POZNAŃ
5
14:00, 01-05-2021
FOOTBALL FAMILY ZAKOPANE
2
vs
ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC
4

Grupa B

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 GKS KATOWICE 5 30-6(24) 15
2 LECH POZNAŃ FA NOWA DĘBA 5 26-15(11) 9
3 KOTWICA KOŁOBRZEG 5 25-8(17) 9
4 MŁODE TALENTY TORUŃ 5 15-13(2) 6
5 POGOŃ SZCZECIN 5 17-13(4) 6
6 WIERCHY RABKA ZDRÓJ 5 0-58(-58) 0
08:00, 30-04-2021
LECH POZNAŃ FA NOWA DĘBA
4
vs
MŁODE TALENTY TORUŃ
1
08:40, 30-04-2021
GKS KATOWICE
3
vs
KOTWICA KOŁOBRZEG
1
09:00, 30-04-2021
WIERCHY RABKA ZDRÓJ
0
vs
POGOŃ SZCZECIN
12
09:40, 30-04-2021
KOTWICA KOŁOBRZEG
5
vs
MŁODE TALENTY TORUŃ
2
10:00, 30-04-2021
WIERCHY RABKA ZDRÓJ
0
vs
GKS KATOWICE
10
10:40, 30-04-2021
POGOŃ SZCZECIN
3
vs
LECH POZNAŃ FA NOWA DĘBA
2
11:00, 30-04-2021
GKS KATOWICE
4
vs
MŁODE TALENTY TORUŃ
0
11:40, 30-04-2021
POGOŃ SZCZECIN
0
vs
KOTWICA KOŁOBRZEG
4
12:00, 30-04-2021
WIERCHY RABKA ZDRÓJ
0
vs
LECH POZNAŃ FA NOWA DĘBA
14
12:40, 30-04-2021
POGOŃ SZCZECIN
0
vs
MŁODE TALENTY TORUŃ
3
13:00, 30-04-2021
GKS KATOWICE
9
vs
LECH POZNAŃ FA NOWA DĘBA
3
13:40, 30-04-2021
WIERCHY RABKA ZDRÓJ
0
vs
KOTWICA KOŁOBRZEG
13
13:00, 01-05-2021
KOTWICA KOŁOBRZEG
2
vs
LECH POZNAŃ FA NOWA DĘBA
3
13:40, 01-05-2021
POGOŃ SZCZECIN
2
vs
GKS KATOWICE
4
14:00, 01-05-2021
WIERCHY RABKA ZDRÓJ
0
vs
MŁODE TALENTY TORUŃ
9

Grupa C

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 ŚLĄSK WROCŁAW 5 18-4(14) 13
2 KS ZAKOPANE 5 13-10(3) 9
3 GKS JASTRZĘBIE ZDRÓJ 5 9-11(-2) 9
4 AP RZESZÓW 5 9-7(2) 7
5 MŁODY WIDZEW ŁÓDŹ 5 8-17(-9) 6
6 FC LESZNOWOLA 5 7-15(-8) 0
08:20, 30-04-2021
KS ZAKOPANE
3
vs
GKS JASTRZĘBIE ZDRÓJ
0
08:40, 30-04-2021
MŁODY WIDZEW ŁÓDŹ
4
vs
FC LESZNOWOLA
3
09:20, 30-04-2021
ŚLĄSK WROCŁAW
0
vs
AP RZESZÓW
0
09:40, 30-04-2021
FC LESZNOWOLA
0
vs
GKS JASTRZĘBIE ZDRÓJ
2
10:20, 30-04-2021
AP RZESZÓW
1
vs
KS ZAKOPANE
3
10:40, 30-04-2021
ŚLĄSK WROCŁAW
7
vs
MŁODY WIDZEW ŁÓDŹ
0
11:20, 30-04-2021
MŁODY WIDZEW ŁÓDŹ
1
vs
GKS JASTRZĘBIE ZDRÓJ
2
11:40, 30-04-2021
AP RZESZÓW
2
vs
FC LESZNOWOLA
0
12:20, 30-04-2021
ŚLĄSK WROCŁAW
4
vs
KS ZAKOPANE
1
12:40, 30-04-2021
AP RZESZÓW
3
vs
GKS JASTRZĘBIE ZDRÓJ
4
13:20, 30-04-2021
MŁODY WIDZEW ŁÓDŹ
3
vs
KS ZAKOPANE
2
13:40, 30-04-2021
ŚLĄSK WROCŁAW
3
vs
FC LESZNOWOLA
2
13:20, 01-05-2021
FC LESZNOWOLA
2
vs
KS ZAKOPANE
4
13:40, 01-05-2021
AP RZESZÓW
3
vs
MŁODY WIDZEW ŁÓDŹ
0
14:20, 01-05-2021
ŚLĄSK WROCŁAW
4
vs
GKS JASTRZĘBIE ZDRÓJ
1

Grupa D

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 JAGIELLONIA BIAŁYSTOK 5 21-7(14) 13
2 ARKONIA SZCZECIN 5 12-5(7) 11
3 BENIAMINEK RZESZÓW 5 16-6(10) 10
4 CRACOVIA KRAKÓW 5 7-17(-10) 3
5 MKS LIMANOVIA 5 4-14(-10) 3
6 RESOVIA RZESZÓW 5 9-20(-11) 3
14:00, 30-04-2021
CRACOVIA KRAKÓW
3
vs
RESOVIA RZESZÓW
2
14:20, 30-04-2021
MKS LIMANOVIA
0
vs
ARKONIA SZCZECIN
5
15:00, 30-04-2021
JAGIELLONIA BIAŁYSTOK
5
vs
BENIAMINEK RZESZÓW
1
15:20, 30-04-2021
ARKONIA SZCZECIN
2
vs
RESOVIA RZESZÓW
1
16:00, 30-04-2021
BENIAMINEK RZESZÓW
4
vs
CRACOVIA KRAKÓW
0
16:20, 30-04-2021
JAGIELLONIA BIAŁYSTOK
2
vs
MKS LIMANOVIA
0
17:00, 30-04-2021
MKS LIMANOVIA
2
vs
RESOVIA RZESZÓW
3
17:20, 30-04-2021
BENIAMINEK RZESZÓW
1
vs
ARKONIA SZCZECIN
1
18:00, 30-04-2021
JAGIELLONIA BIAŁYSTOK
6
vs
CRACOVIA KRAKÓW
2
18:20, 30-04-2021
BENIAMINEK RZESZÓW
6
vs
RESOVIA RZESZÓW
0
19:00, 30-04-2021
MKS LIMANOVIA
2
vs
CRACOVIA KRAKÓW
0
19:20, 30-04-2021
JAGIELLONIA BIAŁYSTOK
1
vs
ARKONIA SZCZECIN
1
08:00, 01-05-2021
ARKONIA SZCZECIN
3
vs
CRACOVIA KRAKÓW
2
08:20, 01-05-2021
BENIAMINEK RZESZÓW
4
vs
MKS LIMANOVIA
0
09:00, 01-05-2021
JAGIELLONIA BIAŁYSTOK
7
vs
RESOVIA RZESZÓW
3

Grupa E

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 BARCA ACADEMY WARSZAWA 5 18-3(15) 13
2 BENIAMINEK PROFBUD KROSNO 5 11-3(8) 11
3 SANDECJA NOWY SĄCZ CZARNI 5 5-7(-2) 8
4 BE A STAR WILCZKI 5 11-10(1) 6
5 AP WIKI SANOK 5 6-10(-4) 4
6 TOP 54 BIAŁA PODLASKA 5 3-21(-18) 0
14:00, 30-04-2021
SANDECJA NOWY SĄCZ CZARNI
0
vs
AP WIKI SANOK
0
14:40, 30-04-2021
TOP 54 BIAŁA PODLASKA
1
vs
BE A STAR WILCZKI
4
15:00, 30-04-2021
BARCA ACADEMY WARSZAWA
1
vs
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO
1
15:40, 30-04-2021
BE A STAR WILCZKI
4
vs
AP WIKI SANOK
0
16:00, 30-04-2021
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO
0
vs
SANDECJA NOWY SĄCZ CZARNI
0
16:40, 30-04-2021
BARCA ACADEMY WARSZAWA
4
vs
TOP 54 BIAŁA PODLASKA
0
17:00, 30-04-2021
TOP 54 BIAŁA PODLASKA
1
vs
AP WIKI SANOK
5
17:40, 30-04-2021
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO
3
vs
BE A STAR WILCZKI
1
18:00, 30-04-2021
BARCA ACADEMY WARSZAWA
6
vs
SANDECJA NOWY SĄCZ CZARNI
0
18:40, 30-04-2021
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO
2
vs
AP WIKI SANOK
0
19:00, 30-04-2021
TOP 54 BIAŁA PODLASKA
0
vs
SANDECJA NOWY SĄCZ CZARNI
3
19:40, 30-04-2021
BARCA ACADEMY WARSZAWA
4
vs
BE A STAR WILCZKI
1
08:00, 01-05-2021
BE A STAR WILCZKI
1
vs
SANDECJA NOWY SĄCZ CZARNI
2
08:40, 01-05-2021
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO
5
vs
TOP 54 BIAŁA PODLASKA
1
09:00, 01-05-2021
BARCA ACADEMY WARSZAWA
3
vs
AP WIKI SANOK
1

Grupa F

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 STAL RZESZÓW 5 23-6(17) 13
2 DELTA WARSZAWA 5 14-3(11) 12
3 GÓRNIK ZABRZE 5 11-13(-2) 7
4 DUNAJEC NOWY SĄCZ 5 6-13(-7) 6
5 KORONA S.A. 5 5-16(-11) 3
6 NKP PODHALE NOWY TARG 5 6-14(-8) 3
14:20, 30-04-2021
DELTA WARSZAWA
1
vs
STAL RZESZÓW
2
14:40, 30-04-2021
KORONA S.A.
0
vs
DUNAJEC NOWY SĄCZ
2
15:20, 30-04-2021
GÓRNIK ZABRZE
2
vs
NKP PODHALE NOWY TARG
3
15:40, 30-04-2021
DUNAJEC NOWY SĄCZ
0
vs
STAL RZESZÓW
7
16:20, 30-04-2021
NKP PODHALE NOWY TARG
0
vs
DELTA WARSZAWA
3
16:40, 30-04-2021
GÓRNIK ZABRZE
2
vs
KORONA S.A.
1
17:20, 30-04-2021
KORONA S.A.
1
vs
STAL RZESZÓW
6
17:40, 30-04-2021
NKP PODHALE NOWY TARG
1
vs
DUNAJEC NOWY SĄCZ
2
18:20, 30-04-2021
GÓRNIK ZABRZE
0
vs
DELTA WARSZAWA
4
18:40, 30-04-2021
NKP PODHALE NOWY TARG
1
vs
STAL RZESZÓW
5
19:20, 30-04-2021
KORONA S.A.
1
vs
DELTA WARSZAWA
5
19:40, 30-04-2021
GÓRNIK ZABRZE
4
vs
DUNAJEC NOWY SĄCZ
2
08:20, 01-05-2021
DUNAJEC NOWY SĄCZ
0
vs
DELTA WARSZAWA
1
08:40, 01-05-2021
NKP PODHALE NOWY TARG
1
vs
KORONA S.A.
2
09:20, 01-05-2021
GÓRNIK ZABRZE
3
vs
STAL RZESZÓW
3

FAZA PUCHAROWA

MIEJSCA (1-6)

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 LECH POZNAŃ 5 20-11(9) 12
2 ŚLĄSK WROCŁAW 5 14-5(9) 11
3 JAGIELLONIA BIAŁYSTOK 5 12-7(5) 8
4 GKS KATOWICE 5 8-13(-5) 4
5 BARCA ACADEMY WARSZAWA 5 7-13(-6) 4
6 STAL RZESZÓW 5 5-17(-12) 3
10:20, 01-05-2021
BARCA ACADEMY WARSZAWA
2
vs
STAL RZESZÓW
0
11:20, 01-05-2021
JAGIELLONIA BIAŁYSTOK
3
vs
STAL RZESZÓW
0
12:20, 01-05-2021
JAGIELLONIA BIAŁYSTOK
3
vs
BARCA ACADEMY WARSZAWA
3
15:20, 01-05-2021
LECH POZNAŃ
5
vs
GKS KATOWICE
3
16:20, 01-05-2021
LECH POZNAŃ
2
vs
ŚLĄSK WROCŁAW
4
17:20, 01-05-2021
GKS KATOWICE
1
vs
ŚLĄSK WROCŁAW
1
14:00, 02-05-2021
GKS KATOWICE
1
vs
BARCA ACADEMY WARSZAWA
0
14:20, 02-05-2021
ŚLĄSK WROCŁAW
0
vs
JAGIELLONIA BIAŁYSTOK
0
14:40, 02-05-2021
LECH POZNAŃ
6
vs
BARCA ACADEMY WARSZAWA
1
15:00, 02-05-2021
GKS KATOWICE
1
vs
JAGIELLONIA BIAŁYSTOK
4
15:20, 02-05-2021
ŚLĄSK WROCŁAW
6
vs
STAL RZESZÓW
1
15:40, 02-05-2021
LECH POZNAŃ
3
vs
JAGIELLONIA BIAŁYSTOK
2
16:00, 02-05-2021
GKS KATOWICE
2
vs
STAL RZESZÓW
3
16:20, 02-05-2021
ŚLĄSK WROCŁAW
3
vs
BARCA ACADEMY WARSZAWA
1
16:40, 02-05-2021
LECH POZNAŃ
4
vs
STAL RZESZÓW
1

MIEJSCA (7-12)

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 LECH POZNAŃ FA NOWA DĘBA 5 13-5(8) 12
2 BENIAMINEK PROFBUD KROSNO 5 14-9(5) 9
3 DELTA WARSZAWA 5 5-7(-2) 7
4 ARKONIA SZCZECIN 5 11-10(1) 6
5 PARASOL WROCŁAW 5 6-13(-7) 5
6 KS ZAKOPANE 5 10-15(-5) 4
10:20, 01-05-2021
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO
1
vs
DELTA WARSZAWA
3
11:20, 01-05-2021
ARKONIA SZCZECIN
3
vs
DELTA WARSZAWA
0
12:20, 01-05-2021
ARKONIA SZCZECIN
3
vs
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO
4
15:20, 01-05-2021
PARASOL WROCŁAW
1
vs
LECH POZNAŃ FA NOWA DĘBA
3
16:20, 01-05-2021
PARASOL WROCŁAW
3
vs
KS ZAKOPANE
3
17:20, 01-05-2021
LECH POZNAŃ FA NOWA DĘBA
6
vs
KS ZAKOPANE
1
14:00, 02-05-2021
LECH POZNAŃ FA NOWA DĘBA
2
vs
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO
1
14:20, 02-05-2021
KS ZAKOPANE
2
vs
ARKONIA SZCZECIN
3
14:40, 02-05-2021
PARASOL WROCŁAW
0
vs
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO
6
15:00, 02-05-2021
LECH POZNAŃ FA NOWA DĘBA
2
vs
ARKONIA SZCZECIN
1
15:20, 02-05-2021
KS ZAKOPANE
3
vs
DELTA WARSZAWA
1
15:40, 02-05-2021
PARASOL WROCŁAW
2
vs
ARKONIA SZCZECIN
1
16:00, 02-05-2021
LECH POZNAŃ FA NOWA DĘBA
0
vs
DELTA WARSZAWA
1
16:20, 02-05-2021
KS ZAKOPANE
1
vs
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO
2
16:40, 02-05-2021
PARASOL WROCŁAW
0
vs
DELTA WARSZAWA
0

MIEJSCA (13-18)

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 KOTWICA KOŁOBRZEG 5 14-3(11) 11
2 BENIAMINEK RZESZÓW 5 11-7(4) 10
3 GKS JASTRZĘBIE ZDRÓJ 5 12-10(2) 9
4 GÓRNIK ZABRZE 5 10-9(1) 7
5 RADOMIAK RADOM 5 12-12(0) 6
6 SANDECJA NOWY SĄCZ CZARNI 5 1-19(-18) 0
10:00, 01-05-2021
SANDECJA NOWY SĄCZ CZARNI
1
vs
GÓRNIK ZABRZE
4
11:00, 01-05-2021
BENIAMINEK RZESZÓW
2
vs
GÓRNIK ZABRZE
0
12:00, 01-05-2021
BENIAMINEK RZESZÓW
2
vs
SANDECJA NOWY SĄCZ CZARNI
0
15:00, 01-05-2021
RADOMIAK RADOM
0
vs
KOTWICA KOŁOBRZEG
4
16:00, 01-05-2021
RADOMIAK RADOM
5
vs
GKS JASTRZĘBIE ZDRÓJ
1
17:00, 01-05-2021
KOTWICA KOŁOBRZEG
2
vs
GKS JASTRZĘBIE ZDRÓJ
0
11:00, 02-05-2021
KOTWICA KOŁOBRZEG
5
vs
SANDECJA NOWY SĄCZ CZARNI
0
11:20, 02-05-2021
GKS JASTRZĘBIE ZDRÓJ
5
vs
BENIAMINEK RZESZÓW
3
11:40, 02-05-2021
RADOMIAK RADOM
5
vs
SANDECJA NOWY SĄCZ CZARNI
0
12:00, 02-05-2021
KOTWICA KOŁOBRZEG
1
vs
BENIAMINEK RZESZÓW
1
12:20, 02-05-2021
GKS JASTRZĘBIE ZDRÓJ
3
vs
GÓRNIK ZABRZE
0
12:40, 02-05-2021
RADOMIAK RADOM
1
vs
BENIAMINEK RZESZÓW
3
13:00, 02-05-2021
KOTWICA KOŁOBRZEG
2
vs
GÓRNIK ZABRZE
2
13:40, 02-05-2021
GKS JASTRZĘBIE ZDRÓJ
3
vs
SANDECJA NOWY SĄCZ CZARNI
0
13:40, 02-05-2021
RADOMIAK RADOM
1
vs
GÓRNIK ZABRZE
4

MIEJSCA (19-24)

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 AP RZESZÓW 5 22-2(20) 15
2 MŁODE TALENTY TORUŃ 5 16-11(5) 9
3 BE A STAR WILCZKI 5 13-9(4) 9
4 ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 5 11-14(-3) 6
5 DUNAJEC NOWY SĄCZ 5 11-15(-4) 6
6 MKS LIMANOVIA 5 4-26(-22) 0
10:00, 01-05-2021
BE A STAR WILCZKI
4
vs
DUNAJEC NOWY SĄCZ
2
11:00, 01-05-2021
MKS LIMANOVIA
1
vs
DUNAJEC NOWY SĄCZ
4
12:00, 01-05-2021
MKS LIMANOVIA
1
vs
BE A STAR WILCZKI
6
15:00, 01-05-2021
ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC
3
vs
MŁODE TALENTY TORUŃ
6
16:00, 01-05-2021
ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC
1
vs
AP RZESZÓW
2
17:00, 01-05-2021
MŁODE TALENTY TORUŃ
0
vs
AP RZESZÓW
5
11:00, 02-05-2021
MŁODE TALENTY TORUŃ
3
vs
BE A STAR WILCZKI
0
11:20, 02-05-2021
AP RZESZÓW
8
vs
MKS LIMANOVIA
0
11:40, 02-05-2021
ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC
1
vs
BE A STAR WILCZKI
2
12:00, 02-05-2021
MŁODE TALENTY TORUŃ
5
vs
MKS LIMANOVIA
0
12:20, 02-05-2021
AP RZESZÓW
5
vs
DUNAJEC NOWY SĄCZ
0
12:40, 02-05-2021
ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC
3
vs
MKS LIMANOVIA
2
13:00, 02-05-2021
MŁODE TALENTY TORUŃ
2
vs
DUNAJEC NOWY SĄCZ
3
13:20, 02-05-2021
AP RZESZÓW
2
vs
BE A STAR WILCZKI
1
13:40, 02-05-2021
ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC
3
vs
DUNAJEC NOWY SĄCZ
2

MIEJSCA (25-30)

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 AP FALUBAZ ZIELONA GÓRA 5 14-3(11) 13
2 MŁODY WIDZEW ŁÓDŹ 5 10-4(6) 11
3 AP WIKI SANOK 5 11-5(6) 9
4 POGOŃ SZCZECIN 5 12-14(-2) 7
5 KORONA S.A. 5 8-13(-5) 1
6 RESOVIA RZESZÓW 5 7-23(-16) 1
09:40, 01-05-2021
AP WIKI SANOK
2
vs
KORONA S.A.
1
10:40, 01-05-2021
RESOVIA RZESZÓW
1
vs
KORONA S.A.
1
11:40, 01-05-2021
RESOVIA RZESZÓW
0
vs
AP WIKI SANOK
4
14:40, 01-05-2021
AP FALUBAZ ZIELONA GÓRA
3
vs
POGOŃ SZCZECIN
1
15:40, 01-05-2021
AP FALUBAZ ZIELONA GÓRA
0
vs
MŁODY WIDZEW ŁÓDŹ
0
16:40, 01-05-2021
POGOŃ SZCZECIN
0
vs
MŁODY WIDZEW ŁÓDŹ
0
08:00, 02-05-2021
POGOŃ SZCZECIN
1
vs
AP WIKI SANOK
4
08:20, 02-05-2021
MŁODY WIDZEW ŁÓDŹ
5
vs
RESOVIA RZESZÓW
1
08:40, 02-05-2021
AP FALUBAZ ZIELONA GÓRA
1
vs
AP WIKI SANOK
0
09:00, 02-05-2021
POGOŃ SZCZECIN
6
vs
RESOVIA RZESZÓW
4
09:20, 02-05-2021
MŁODY WIDZEW ŁÓDŹ
3
vs
KORONA S.A.
2
09:40, 02-05-2021
AP FALUBAZ ZIELONA GÓRA
7
vs
RESOVIA RZESZÓW
1
10:00, 02-05-2021
POGOŃ SZCZECIN
4
vs
KORONA S.A.
3
10:20, 02-05-2021
MŁODY WIDZEW ŁÓDŹ
2
vs
AP WIKI SANOK
1
10:40, 02-05-2021
AP FALUBAZ ZIELONA GÓRA
3
vs
KORONA S.A.
1

MIEJSCA (31-36)

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 FC LESZNOWOLA 5 19-8(11) 12
2 CRACOVIA KRAKÓW 5 22-11(11) 10
3 NKP PODHALE NOWY TARG 5 13-11(2) 8
4 TOP 54 BIAŁA PODLASKA 5 13-7(6) 7
5 FOOTBALL FAMILY ZAKOPANE 5 14-13(1) 6
6 WIERCHY RABKA ZDRÓJ 5 1-32(-31) 0
09:40, 01-05-2021
TOP 54 BIAŁA PODLASKA
0
vs
NKP PODHALE NOWY TARG
0
10:40, 01-05-2021
CRACOVIA KRAKÓW
3
vs
NKP PODHALE NOWY TARG
3
11:40, 01-05-2021
CRACOVIA KRAKÓW
2
vs
TOP 54 BIAŁA PODLASKA
0
14:40, 01-05-2021
FOOTBALL FAMILY ZAKOPANE
6
vs
WIERCHY RABKA ZDRÓJ
0
15:40, 01-05-2021
FOOTBALL FAMILY ZAKOPANE
2
vs
FC LESZNOWOLA
0
16:40, 01-05-2021
WIERCHY RABKA ZDRÓJ
0
vs
FC LESZNOWOLA
5
08:00, 02-05-2021
WIERCHY RABKA ZDRÓJ
0
vs
TOP 54 BIAŁA PODLASKA
8
08:20, 02-05-2021
FC LESZNOWOLA
6
vs
CRACOVIA KRAKÓW
3
08:40, 02-05-2021
FOOTBALL FAMILY ZAKOPANE
2
vs
TOP 54 BIAŁA PODLASKA
4
09:00, 02-05-2021
WIERCHY RABKA ZDRÓJ
0
vs
CRACOVIA KRAKÓW
9
09:20, 02-05-2021
FC LESZNOWOLA
5
vs
NKP PODHALE NOWY TARG
2
09:40, 02-05-2021
FOOTBALL FAMILY ZAKOPANE
2
vs
CRACOVIA KRAKÓW
5
10:00, 02-05-2021
WIERCHY RABKA ZDRÓJ
1
vs
NKP PODHALE NOWY TARG
4
10:20, 02-05-2021
FC LESZNOWOLA
3
vs
TOP 54 BIAŁA PODLASKA
1
10:40, 02-05-2021
FOOTBALL FAMILY ZAKOPANE
2
vs
NKP PODHALE NOWY TARG
4

© 2017 - 2021 - Turnieje Neyz - aplikacja turniejowa