TURNIEJ ROCZNIK 2010- 07-09.05.2021

Gdzie: ZAKOPANE

Kiedy: 2021-05-07 09:00:00 - 2021-05-09 16:30:00

sponsorzy i partnerzy


FAZA GRUPOWA

Grupa A

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 UKS SMS Stal Mielec 4 13-6(7) 9
2 KS ZAKOPANE 4 15-3(12) 9
3 ŁÓDZKA AKADEMIA FUTBOLU 2 4 12-4(8) 7
4 LECH POZNAŃ FA TARNOBRZEG 4 7-15(-8) 4
5 RODŁO - START JEŁOWA OPOLE 4 1-20(-19) 0
09:00, 07-05-2021
KS ZAKOPANE
8
vs
LECH POZNAŃ FA TARNOBRZEG
0
09:25, 07-05-2021
ŁÓDZKA AKADEMIA FUTBOLU 2
4
vs
UKS SMS Stal Mielec
0
09:50, 07-05-2021
RODŁO - START JEŁOWA OPOLE
1
vs
KS ZAKOPANE
5
10:15, 07-05-2021
LECH POZNAŃ FA TARNOBRZEG
2
vs
ŁÓDZKA AKADEMIA FUTBOLU 2
2
10:40, 07-05-2021
UKS SMS Stal Mielec
6
vs
RODŁO - START JEŁOWA OPOLE
0
11:05, 07-05-2021
KS ZAKOPANE
2
vs
ŁÓDZKA AKADEMIA FUTBOLU 2
0
11:30, 07-05-2021
LECH POZNAŃ FA TARNOBRZEG
2
vs
UKS SMS Stal Mielec
5
11:55, 07-05-2021
RODŁO - START JEŁOWA OPOLE
0
vs
ŁÓDZKA AKADEMIA FUTBOLU 2
6
12:20, 07-05-2021
KS ZAKOPANE
0
vs
UKS SMS Stal Mielec
2
12:45, 07-05-2021
LECH POZNAŃ FA TARNOBRZEG
3
vs
RODŁO - START JEŁOWA OPOLE
0

Grupa B

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 POGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI 4 17-2(15) 12
2 FA LUBLIN 4 8-6(2) 9
3 TIGER HEARTS ACADEMY 4 7-10(-3) 6
4 KRÓLEWSCY PŁOCK 4 7-11(-4) 3
5 ŚLĄSK WROCŁAW 4 2-12(-10) 0
09:00, 07-05-2021
POGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI
4
vs
TIGER HEARTS ACADEMY
0
09:25, 07-05-2021
FA LUBLIN
1
vs
KRÓLEWSCY PŁOCK
0
09:50, 07-05-2021
ŚLĄSK WROCŁAW
0
vs
POGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI
3
10:15, 07-05-2021
TIGER HEARTS ACADEMY
1
vs
FA LUBLIN
2
10:40, 07-05-2021
KRÓLEWSCY PŁOCK
3
vs
ŚLĄSK WROCŁAW
1
11:05, 07-05-2021
POGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI
5
vs
FA LUBLIN
1
11:30, 07-05-2021
TIGER HEARTS ACADEMY
4
vs
KRÓLEWSCY PŁOCK
3
11:55, 07-05-2021
ŚLĄSK WROCŁAW
0
vs
FA LUBLIN
4
12:20, 07-05-2021
POGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI
5
vs
KRÓLEWSCY PŁOCK
1
12:45, 07-05-2021
TIGER HEARTS ACADEMY
2
vs
ŚLĄSK WROCŁAW
1

Grupa C

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 Hutnik Kraków 4 17-4(13) 10
2 BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA 4 10-8(2) 7
3 URAN ŁUKOWICA 4 9-13(-4) 4
4 AP UNIA OŚWIĘCIM 4 6-11(-5) 4
5 FC WROCŁAW ACADEMY 2 4 8-14(-6) 2
13:10, 07-05-2021
BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA
4
vs
URAN ŁUKOWICA
1
13:35, 07-05-2021
AP UNIA OŚWIĘCIM
0
vs
Hutnik Kraków
7
14:00, 07-05-2021
FC WROCŁAW ACADEMY 2
2
vs
BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA
4
14:25, 07-05-2021
URAN ŁUKOWICA
3
vs
AP UNIA OŚWIĘCIM
2
14:50, 07-05-2021
Hutnik Kraków
5
vs
FC WROCŁAW ACADEMY 2
1
15:15, 07-05-2021
BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA
0
vs
AP UNIA OŚWIĘCIM
3
16:05, 07-05-2021
URAN ŁUKOWICA
1
vs
Hutnik Kraków
3
16:55, 07-05-2021
FC WROCŁAW ACADEMY 2
1
vs
AP UNIA OŚWIĘCIM
1
17:45, 07-05-2021
BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA
2
vs
Hutnik Kraków
2
18:35, 07-05-2021
URAN ŁUKOWICA
4
vs
FC WROCŁAW ACADEMY 2
4

Grupa D

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 DAP DĘBICA 4 12-0(12) 12
2 FC WROCŁAW ACADEMY 4 18-3(15) 9
3 RESPECT SZALOWA 4 8-5(3) 4
4 MUKS MINERALNI KRYNICA ZDRÓJ 4 3-13(-10) 4
5 AP 21 CHRZANÓW 4 1-21(-20) 0
13:10, 07-05-2021
MUKS MINERALNI KRYNICA ZDRÓJ
2
vs
AP 21 CHRZANÓW
0
13:35, 07-05-2021
RESPECT SZALOWA
0
vs
DAP DĘBICA
1
14:00, 07-05-2021
FC WROCŁAW ACADEMY
8
vs
MUKS MINERALNI KRYNICA ZDRÓJ
0
14:25, 07-05-2021
AP 21 CHRZANÓW
1
vs
RESPECT SZALOWA
6
14:50, 07-05-2021
DAP DĘBICA
2
vs
FC WROCŁAW ACADEMY
0
15:15, 07-05-2021
MUKS MINERALNI KRYNICA ZDRÓJ
1
vs
RESPECT SZALOWA
1
16:05, 07-05-2021
AP 21 CHRZANÓW
0
vs
DAP DĘBICA
5
16:55, 07-05-2021
FC WROCŁAW ACADEMY
2
vs
RESPECT SZALOWA
1
17:45, 07-05-2021
MUKS MINERALNI KRYNICA ZDRÓJ
0
vs
DAP DĘBICA
4
18:35, 07-05-2021
AP 21 CHRZANÓW
0
vs
FC WROCŁAW ACADEMY
8

Grupa E

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 AP CHAMPIONS BRZESKO 4 22-5(17) 10
2 DUNAJEC NOWY SĄCZ 4 17-7(10) 10
3 Fablok Chrzanów 4 7-11(-4) 6
4 ESTIMA AP WIELOGŁOWY 4 3-16(-13) 3
5 CLEPARDIA KRAKÓW 4 4-14(-10) 0
15:40, 07-05-2021
CLEPARDIA KRAKÓW
0
vs
ESTIMA AP WIELOGŁOWY
1
15:40, 07-05-2021
AP CHAMPIONS BRZESKO
3
vs
DUNAJEC NOWY SĄCZ
3
16:30, 07-05-2021
DUNAJEC NOWY SĄCZ
4
vs
CLEPARDIA KRAKÓW
1
16:30, 07-05-2021
Fablok Chrzanów
0
vs
AP CHAMPIONS BRZESKO
5
17:20, 07-05-2021
ESTIMA AP WIELOGŁOWY
0
vs
Fablok Chrzanów
4
17:20, 07-05-2021
AP CHAMPIONS BRZESKO
7
vs
CLEPARDIA KRAKÓW
2
18:10, 07-05-2021
Fablok Chrzanów
2
vs
CLEPARDIA KRAKÓW
1
18:10, 07-05-2021
DUNAJEC NOWY SĄCZ
5
vs
ESTIMA AP WIELOGŁOWY
2
19:00, 07-05-2021
DUNAJEC NOWY SĄCZ
5
vs
Fablok Chrzanów
1
19:00, 07-05-2021
AP CHAMPIONS BRZESKO
7
vs
ESTIMA AP WIELOGŁOWY
0

FAZA PUCHAROWA

LIGA MISTRZÓW (miejsca 1-10)

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 DAP DĘBICA 9 24-5(19) 20
2 FC WROCŁAW ACADEMY 9 27-7(20) 19
3 POGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI 9 21-6(15) 19
4 UKS SMS Stal Mielec 9 27-13(14) 19
5 KS ZAKOPANE 9 15-10(5) 19
6 DUNAJEC NOWY SĄCZ 9 21-16(5) 13
7 AP CHAMPIONS BRZESKO 9 16-17(-1) 10
8 Hutnik Kraków 9 10-21(-11) 7
9 FA LUBLIN 9 5-36(-31) 3
10 BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA 9 4-39(-35) 1
09:00, 07-05-2021
AP CHAMPIONS BRZESKO
3
vs
DUNAJEC NOWY SĄCZ
3
09:00, 07-05-2021
Hutnik Kraków
2
vs
BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA
2
09:00, 07-05-2021
DAP DĘBICA
2
vs
FC WROCŁAW ACADEMY
0
09:00, 07-05-2021
POGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI
5
vs
FA LUBLIN
1
09:00, 07-05-2021
UKS SMS Stal Mielec
2
vs
KS ZAKOPANE
0
08:00, 08-05-2021
UKS SMS Stal Mielec
1
vs
POGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI
7
08:00, 08-05-2021
KS ZAKOPANE
5
vs
FA LUBLIN
0
08:25, 08-05-2021
BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA
0
vs
AP CHAMPIONS BRZESKO
6
08:25, 08-05-2021
Hutnik Kraków
0
vs
DAP DĘBICA
4
08:50, 08-05-2021
UKS SMS Stal Mielec
4
vs
FA LUBLIN
1
08:50, 08-05-2021
FC WROCŁAW ACADEMY
1
vs
DUNAJEC NOWY SĄCZ
2
09:15, 08-05-2021
KS ZAKOPANE
1
vs
POGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI
0
09:15, 08-05-2021
Hutnik Kraków
1
vs
AP CHAMPIONS BRZESKO
4
09:40, 08-05-2021
DAP DĘBICA
4
vs
DUNAJEC NOWY SĄCZ
1
09:40, 08-05-2021
BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA
0
vs
FC WROCŁAW ACADEMY
6
10:05, 08-05-2021
FA LUBLIN
0
vs
AP CHAMPIONS BRZESKO
2
10:05, 08-05-2021
UKS SMS Stal Mielec
4
vs
Hutnik Kraków
0
10:30, 08-05-2021
POGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI
1
vs
FC WROCŁAW ACADEMY
1
10:30, 08-05-2021
KS ZAKOPANE
1
vs
DAP DĘBICA
1
10:55, 08-05-2021
UKS SMS Stal Mielec
3
vs
AP CHAMPIONS BRZESKO
0
10:55, 08-05-2021
BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA
0
vs
DUNAJEC NOWY SĄCZ
8
11:20, 08-05-2021
FA LUBLIN
0
vs
FC WROCŁAW ACADEMY
7
11:20, 08-05-2021
Hutnik Kraków
2
vs
KS ZAKOPANE
3
11:45, 08-05-2021
DAP DĘBICA
5
vs
BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA
0
11:45, 08-05-2021
POGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI
0
vs
DUNAJEC NOWY SĄCZ
1
12:10, 08-05-2021
AP CHAMPIONS BRZESKO
1
vs
KS ZAKOPANE
2
12:10, 08-05-2021
UKS SMS Stal Mielec
1
vs
FC WROCŁAW ACADEMY
2
12:35, 08-05-2021
Hutnik Kraków
1
vs
DUNAJEC NOWY SĄCZ
0
12:35, 08-05-2021
FA LUBLIN
3
vs
BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA
0
13:00, 08-05-2021
POGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI
2
vs
DAP DĘBICA
0
08:00, 09-05-2021
BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA
0
vs
POGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI
2
08:00, 09-05-2021
FA LUBLIN
0
vs
Hutnik Kraków
2
08:25, 09-05-2021
FC WROCŁAW ACADEMY
3
vs
KS ZAKOPANE
0
08:25, 09-05-2021
UKS SMS Stal Mielec
6
vs
DUNAJEC NOWY SĄCZ
1
08:50, 09-05-2021
POGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI
2
vs
AP CHAMPIONS BRZESKO
0
08:50, 09-05-2021
UKS SMS Stal Mielec
1
vs
DAP DĘBICA
1
09:15, 09-05-2021
KS ZAKOPANE
1
vs
DUNAJEC NOWY SĄCZ
0
09:15, 09-05-2021
FC WROCŁAW ACADEMY
2
vs
Hutnik Kraków
1
09:40, 09-05-2021
FA LUBLIN
0
vs
DAP DĘBICA
6
09:40, 09-05-2021
KS ZAKOPANE
2
vs
BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA
1
10:05, 09-05-2021
DAP DĘBICA
1
vs
AP CHAMPIONS BRZESKO
0
10:05, 09-05-2021
POGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI
2
vs
Hutnik Kraków
1
10:30, 09-05-2021
FA LUBLIN
0
vs
DUNAJEC NOWY SĄCZ
5
10:30, 09-05-2021
UKS SMS Stal Mielec
5
vs
BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA
1
10:55, 09-05-2021
FC WROCŁAW ACADEMY
5
vs
AP CHAMPIONS BRZESKO
0

LIGA EUROPY (miejsca 11-20)

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 TIGER HEARTS ACADEMY 9 23-9(14) 21
2 RESPECT SZALOWA 9 19-9(10) 20
3 ŁÓDZKA AKADEMIA FUTBOLU 2 9 27-8(19) 20
4 URAN ŁUKOWICA 9 15-19(-4) 16
5 Fablok Chrzanów 9 15-15(0) 16
6 LECH POZNAŃ FA TARNOBRZEG 9 19-11(8) 13
7 ESTIMA AP WIELOGŁOWY 9 16-18(-2) 10
8 KRÓLEWSCY PŁOCK 9 11-27(-16) 4
9 AP UNIA OŚWIĘCIM 9 14-32(-18) 3
10 MUKS MINERALNI KRYNICA ZDRÓJ 9 10-21(-11) 3
09:00, 07-05-2021
ŁÓDZKA AKADEMIA FUTBOLU 2
2
vs
LECH POZNAŃ FA TARNOBRZEG
2
09:00, 07-05-2021
TIGER HEARTS ACADEMY
4
vs
KRÓLEWSCY PŁOCK
3
09:00, 07-05-2021
Fablok Chrzanów
4
vs
ESTIMA AP WIELOGŁOWY
0
09:00, 07-05-2021
URAN ŁUKOWICA
3
vs
AP UNIA OŚWIĘCIM
2
09:00, 07-05-2021
RESPECT SZALOWA
1
vs
MUKS MINERALNI KRYNICA ZDRÓJ
1
13:00, 08-05-2021
URAN ŁUKOWICA
2
vs
ESTIMA AP WIELOGŁOWY
1
13:25, 08-05-2021
KRÓLEWSCY PŁOCK
1
vs
MUKS MINERALNI KRYNICA ZDRÓJ
1
13:50, 08-05-2021
ŁÓDZKA AKADEMIA FUTBOLU 2
2
vs
TIGER HEARTS ACADEMY
2
14:15, 08-05-2021
LECH POZNAŃ FA TARNOBRZEG
4
vs
KRÓLEWSCY PŁOCK
0
14:40, 08-05-2021
URAN ŁUKOWICA
0
vs
RESPECT SZALOWA
0
15:05, 08-05-2021
AP UNIA OŚWIĘCIM
0
vs
Fablok Chrzanów
2
15:30, 08-05-2021
MUKS MINERALNI KRYNICA ZDRÓJ
1
vs
ESTIMA AP WIELOGŁOWY
4
15:30, 08-05-2021
ŁÓDZKA AKADEMIA FUTBOLU 2
2
vs
KRÓLEWSCY PŁOCK
0
16:20, 08-05-2021
LECH POZNAŃ FA TARNOBRZEG
2
vs
TIGER HEARTS ACADEMY
2
16:20, 08-05-2021
URAN ŁUKOWICA
2
vs
Fablok Chrzanów
1
17:10, 08-05-2021
AP UNIA OŚWIĘCIM
4
vs
MUKS MINERALNI KRYNICA ZDRÓJ
3
17:10, 08-05-2021
RESPECT SZALOWA
3
vs
ESTIMA AP WIELOGŁOWY
2
17:35, 08-05-2021
ŁÓDZKA AKADEMIA FUTBOLU 2
7
vs
URAN ŁUKOWICA
0
18:00, 08-05-2021
KRÓLEWSCY PŁOCK
2
vs
Fablok Chrzanów
4
18:00, 08-05-2021
LECH POZNAŃ FA TARNOBRZEG
0
vs
RESPECT SZALOWA
2
18:25, 08-05-2021
TIGER HEARTS ACADEMY
2
vs
MUKS MINERALNI KRYNICA ZDRÓJ
0
18:25, 08-05-2021
AP UNIA OŚWIĘCIM
2
vs
ESTIMA AP WIELOGŁOWY
5
18:50, 08-05-2021
ŁÓDZKA AKADEMIA FUTBOLU 2
4
vs
Fablok Chrzanów
0
18:50, 08-05-2021
URAN ŁUKOWICA
1
vs
LECH POZNAŃ FA TARNOBRZEG
2
19:15, 08-05-2021
TIGER HEARTS ACADEMY
3
vs
ESTIMA AP WIELOGŁOWY
1
19:15, 08-05-2021
AP UNIA OŚWIĘCIM
1
vs
RESPECT SZALOWA
4
19:40, 08-05-2021
Fablok Chrzanów
1
vs
LECH POZNAŃ FA TARNOBRZEG
0
19:40, 08-05-2021
ŁÓDZKA AKADEMIA FUTBOLU 2
4
vs
MUKS MINERALNI KRYNICA ZDRÓJ
1
20:05, 08-05-2021
KRÓLEWSCY PŁOCK
3
vs
AP UNIA OŚWIĘCIM
2
20:05, 08-05-2021
TIGER HEARTS ACADEMY
4
vs
RESPECT SZALOWA
0
10:55, 09-05-2021
ŁÓDZKA AKADEMIA FUTBOLU 2
2
vs
ESTIMA AP WIELOGŁOWY
0
11:20, 09-05-2021
MUKS MINERALNI KRYNICA ZDRÓJ
1
vs
LECH POZNAŃ FA TARNOBRZEG
1
11:20, 09-05-2021
AP UNIA OŚWIĘCIM
0
vs
TIGER HEARTS ACADEMY
1
11:45, 09-05-2021
RESPECT SZALOWA
5
vs
Fablok Chrzanów
0
11:45, 09-05-2021
KRÓLEWSCY PŁOCK
1
vs
URAN ŁUKOWICA
5
12:10, 09-05-2021
ŁÓDZKA AKADEMIA FUTBOLU 2
4
vs
AP UNIA OŚWIĘCIM
2
12:10, 09-05-2021
LECH POZNAŃ FA TARNOBRZEG
1
vs
ESTIMA AP WIELOGŁOWY
1
13:00, 09-05-2021
URAN ŁUKOWICA
2
vs
MUKS MINERALNI KRYNICA ZDRÓJ
1
13:00, 09-05-2021
TIGER HEARTS ACADEMY
1
vs
Fablok Chrzanów
1
13:50, 09-05-2021
LECH POZNAŃ FA TARNOBRZEG
7
vs
AP UNIA OŚWIĘCIM
1
13:50, 09-05-2021
KRÓLEWSCY PŁOCK
1
vs
RESPECT SZALOWA
3
14:40, 09-05-2021
TIGER HEARTS ACADEMY
4
vs
URAN ŁUKOWICA
0
14:40, 09-05-2021
KRÓLEWSCY PŁOCK
0
vs
ESTIMA AP WIELOGŁOWY
2
15:30, 09-05-2021
ŁÓDZKA AKADEMIA FUTBOLU 2
0
vs
RESPECT SZALOWA
1
15:30, 09-05-2021
MUKS MINERALNI KRYNICA ZDRÓJ
1
vs
Fablok Chrzanów
2

EKSTRAKLASA (miejsca 21-25)

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 AP 21 CHRZANÓW 8 25-7(18) 21
2 FC WROCŁAW ACADEMY 2 8 19-8(11) 18
3 ŚLĄSK WROCŁAW 8 10-16(-6) 9
4 CLEPARDIA KRAKÓW 8 9-17(-8) 6
5 RODŁO - START JEŁOWA OPOLE 8 7-22(-15) 6
13:25, 08-05-2021
RODŁO - START JEŁOWA OPOLE
1
vs
ŚLĄSK WROCŁAW
0
13:50, 08-05-2021
FC WROCŁAW ACADEMY 2
0
vs
AP 21 CHRZANÓW
2
14:15, 08-05-2021
CLEPARDIA KRAKÓW
2
vs
RODŁO - START JEŁOWA OPOLE
0
14:40, 08-05-2021
ŚLĄSK WROCŁAW
1
vs
FC WROCŁAW ACADEMY 2
3
15:05, 08-05-2021
AP 21 CHRZANÓW
2
vs
CLEPARDIA KRAKÓW
0
15:55, 08-05-2021
ŚLĄSK WROCŁAW
0
vs
AP 21 CHRZANÓW
1
15:55, 08-05-2021
RODŁO - START JEŁOWA OPOLE
1
vs
FC WROCŁAW ACADEMY 2
0
16:45, 08-05-2021
CLEPARDIA KRAKÓW
0
vs
FC WROCŁAW ACADEMY 2
3
16:45, 08-05-2021
RODŁO - START JEŁOWA OPOLE
1
vs
AP 21 CHRZANÓW
4
17:35, 08-05-2021
ŚLĄSK WROCŁAW
2
vs
CLEPARDIA KRAKÓW
0
12:35, 09-05-2021
FC WROCŁAW ACADEMY 2
4
vs
AP 21 CHRZANÓW
2
12:35, 09-05-2021
RODŁO - START JEŁOWA OPOLE
1
vs
ŚLĄSK WROCŁAW
2
13:25, 09-05-2021
CLEPARDIA KRAKÓW
4
vs
RODŁO - START JEŁOWA OPOLE
2
13:25, 09-05-2021
ŚLĄSK WROCŁAW
0
vs
FC WROCŁAW ACADEMY 2
2
14:15, 09-05-2021
AP 21 CHRZANÓW
3
vs
CLEPARDIA KRAKÓW
0
14:15, 09-05-2021
RODŁO - START JEŁOWA OPOLE
1
vs
FC WROCŁAW ACADEMY 2
5
15:05, 09-05-2021
ŚLĄSK WROCŁAW
2
vs
AP 21 CHRZANÓW
6
15:05, 09-05-2021
CLEPARDIA KRAKÓW
1
vs
FC WROCŁAW ACADEMY 2
2
15:55, 09-05-2021
RODŁO - START JEŁOWA OPOLE
0
vs
AP 21 CHRZANÓW
5
15:55, 09-05-2021
ŚLĄSK WROCŁAW
3
vs
CLEPARDIA KRAKÓW
2

© 2017 - 2021 - Turnieje Neyz - aplikacja turniejowa