Turniej rocznika 2010 - 21-23.05.2021r.

Gdzie: Zakopane

Kiedy: 2021-05-21 08:00:00 - 2021-05-23 14:30:00

sponsorzy i partnerzy


FAZA GRUPOWA

Grupa A

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 KS ZAKOPANE 11 28-6(22) 28
2 KARPATY KROSNO 11 31-6(25) 28
3 PSV Łódź 11 35-15(20) 23
4 MULKS PUSTYNIA 11 24-10(14) 23
5 POLONIA WARSZAWA 11 33-10(23) 22
6 UKP GOL OPOLE 11 25-15(10) 19
7 UKS RUCH RADZIONKÓW 11 22-15(7) 16
8 BKS BIŁGORAJ 11 11-24(-13) 8
9 AP ZIOMKI RZESZÓW 11 9-28(-19) 8
10 MŁODA ORAWA 11 14-39(-25) 7
11 AP PROSZOWIANKA 11 8-25(-17) 5
12 PUKS KAROL WADOWICE 1 11 10-57(-47) 3
08:00, 21-05-2021
POLONIA WARSZAWA
2
vs
UKS RUCH RADZIONKÓW
0
08:00, 21-05-2021
KARPATY KROSNO
2
vs
MULKS PUSTYNIA
0
08:22, 21-05-2021
UKP GOL OPOLE
3
vs
AP PROSZOWIANKA
0
08:22, 21-05-2021
PUKS KAROL WADOWICE 1
0
vs
AP ZIOMKI RZESZÓW
1
08:44, 21-05-2021
PSV Łódź
8
vs
MŁODA ORAWA
0
08:44, 21-05-2021
POLONIA WARSZAWA
0
vs
KARPATY KROSNO
1
09:06, 21-05-2021
KS ZAKOPANE
2
vs
BKS BIŁGORAJ
1
09:06, 21-05-2021
UKS RUCH RADZIONKÓW
1
vs
MULKS PUSTYNIA
2
09:28, 21-05-2021
AP PROSZOWIANKA
2
vs
AP ZIOMKI RZESZÓW
2
09:28, 21-05-2021
UKP GOL OPOLE
10
vs
PUKS KAROL WADOWICE 1
2
09:50, 21-05-2021
PSV Łódź
1
vs
KS ZAKOPANE
2
09:50, 21-05-2021
MŁODA ORAWA
3
vs
BKS BIŁGORAJ
1
10:12, 21-05-2021
POLONIA WARSZAWA
1
vs
MULKS PUSTYNIA
0
10:12, 21-05-2021
UKS RUCH RADZIONKÓW
1
vs
KARPATY KROSNO
3
10:34, 21-05-2021
UKP GOL OPOLE
3
vs
AP ZIOMKI RZESZÓW
1
10:34, 21-05-2021
AP PROSZOWIANKA
2
vs
PUKS KAROL WADOWICE 1
4
10:56, 21-05-2021
MŁODA ORAWA
1
vs
KS ZAKOPANE
2
10:56, 21-05-2021
PSV Łódź
3
vs
BKS BIŁGORAJ
1
11:18, 21-05-2021
POLONIA WARSZAWA
0
vs
UKP GOL OPOLE
1
11:18, 21-05-2021
UKS RUCH RADZIONKÓW
2
vs
AP PROSZOWIANKA
1
11:40, 21-05-2021
KARPATY KROSNO
5
vs
PSV Łódź
0
11:40, 21-05-2021
MULKS PUSTYNIA
2
vs
MŁODA ORAWA
2
12:02, 21-05-2021
PUKS KAROL WADOWICE 1
0
vs
KS ZAKOPANE
9
12:02, 21-05-2021
AP ZIOMKI RZESZÓW
1
vs
BKS BIŁGORAJ
1
12:24, 21-05-2021
UKS RUCH RADZIONKÓW
2
vs
UKP GOL OPOLE
0
12:24, 21-05-2021
POLONIA WARSZAWA
2
vs
AP PROSZOWIANKA
0
12:46, 21-05-2021
KARPATY KROSNO
3
vs
MŁODA ORAWA
1
12:46, 21-05-2021
MULKS PUSTYNIA
1
vs
PSV Łódź
1
13:08, 21-05-2021
PUKS KAROL WADOWICE 1
1
vs
BKS BIŁGORAJ
3
13:08, 21-05-2021
AP ZIOMKI RZESZÓW
0
vs
KS ZAKOPANE
2
13:30, 21-05-2021
POLONIA WARSZAWA
2
vs
PSV Łódź
6
13:30, 21-05-2021
UKS RUCH RADZIONKÓW
7
vs
MŁODA ORAWA
1
13:52, 21-05-2021
AP PROSZOWIANKA
0
vs
BKS BIŁGORAJ
1
13:52, 21-05-2021
UKP GOL OPOLE
0
vs
KS ZAKOPANE
2
14:14, 21-05-2021
KARPATY KROSNO
8
vs
PUKS KAROL WADOWICE 1
0
14:14, 21-05-2021
MULKS PUSTYNIA
3
vs
AP ZIOMKI RZESZÓW
1
14:36, 22-05-2021
POLONIA WARSZAWA
5
vs
MŁODA ORAWA
1
14:36, 22-05-2021
UKS RUCH RADZIONKÓW
1
vs
PSV Łódź
2
14:58, 22-05-2021
UKP GOL OPOLE
1
vs
BKS BIŁGORAJ
0
14:58, 22-05-2021
AP PROSZOWIANKA
0
vs
KS ZAKOPANE
3
15:20, 22-05-2021
MULKS PUSTYNIA
2
vs
PUKS KAROL WADOWICE 1
0
15:20, 22-05-2021
KARPATY KROSNO
3
vs
AP ZIOMKI RZESZÓW
0
15:42, 22-05-2021
POLONIA WARSZAWA
1
vs
KS ZAKOPANE
1
15:42, 22-05-2021
UKS RUCH RADZIONKÓW
0
vs
BKS BIŁGORAJ
0
16:04, 22-05-2021
PUKS KAROL WADOWICE 1
1
vs
PSV Łódź
4
16:04, 22-05-2021
AP ZIOMKI RZESZÓW
2
vs
MŁODA ORAWA
1
16:26, 22-05-2021
KARPATY KROSNO
1
vs
UKP GOL OPOLE
0
16:26, 22-05-2021
MULKS PUSTYNIA
2
vs
AP PROSZOWIANKA
0
16:48, 22-05-2021
UKS RUCH RADZIONKÓW
0
vs
KS ZAKOPANE
3
16:48, 22-05-2021
POLONIA WARSZAWA
3
vs
BKS BIŁGORAJ
0
17:10, 22-05-2021
PUKS KAROL WADOWICE 1
1
vs
MŁODA ORAWA
2
17:10, 22-05-2021
AP ZIOMKI RZESZÓW
1
vs
PSV Łódź
4
17:32, 22-05-2021
KARPATY KROSNO
1
vs
AP PROSZOWIANKA
1
17:32, 22-05-2021
MULKS PUSTYNIA
4
vs
UKP GOL OPOLE
0
17:54, 22-05-2021
POLONIA WARSZAWA
9
vs
PUKS KAROL WADOWICE 1
0
17:54, 22-05-2021
UKS RUCH RADZIONKÓW
1
vs
AP ZIOMKI RZESZÓW
0
18:16, 22-05-2021
MULKS PUSTYNIA
6
vs
BKS BIŁGORAJ
2
18:16, 22-05-2021
KARPATY KROSNO
0
vs
KS ZAKOPANE
2
18:38, 22-05-2021
UKP GOL OPOLE
1
vs
PSV Łódź
1
18:38, 22-05-2021
AP PROSZOWIANKA
2
vs
MŁODA ORAWA
0
19:00, 22-05-2021
POLONIA WARSZAWA
8
vs
AP ZIOMKI RZESZÓW
0
19:00, 22-05-2021
UKS RUCH RADZIONKÓW
7
vs
PUKS KAROL WADOWICE 1
1
19:22, 22-05-2021
KARPATY KROSNO
4
vs
BKS BIŁGORAJ
1
19:22, 22-05-2021
MULKS PUSTYNIA
2
vs
KS ZAKOPANE
0
19:44, 22-05-2021
UKP GOL OPOLE
6
vs
MŁODA ORAWA
2
19:44, 22-05-2021
AP PROSZOWIANKA
0
vs
PSV Łódź
5

Grupa B

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 SANDECJA NOWY SĄCZ CZARNI 11 60-3(57) 28
2 TOP 54 BIAŁA PODLASKA 11 34-7(27) 28
3 ŚLĄSK WROCŁAW 11 56-7(49) 26
4 BENIAMINEK PROFBUD KROSNO 11 60-8(52) 25
5 AP PROGRESS ANDRYCHÓW 2 11 37-16(21) 22
6 ASEREKTEAM GORLICE 11 30-26(4) 15
7 WISŁA CZARNY DUNAJEC 11 40-33(7) 15
8 UKS SOKOLIKI STARY SĄCZ 11 22-21(1) 11
9 AP WIERZCHOSŁAWICE 11 12-66(-54) 8
10 RKS RADOMIAK RADOM 11 12-37(-25) 7
11 UKS CELSIUM SKARŻYSKO-KAMIENNA A 11 13-56(-43) 7
12 UKS CELSIUM SKARŻYSKO-KAMIENNA B 11 5-101(-96) 0
14:36, 21-05-2021
TOP 54 BIAŁA PODLASKA
5
vs
ASEREKTEAM GORLICE
1
14:36, 21-05-2021
RKS RADOMIAK RADOM
0
vs
AP PROGRESS ANDRYCHÓW 2
3
14:58, 21-05-2021
ŚLĄSK WROCŁAW
11
vs
AP WIERZCHOSŁAWICE
1
14:58, 21-05-2021
SANDECJA NOWY SĄCZ CZARNI
4
vs
UKS SOKOLIKI STARY SĄCZ
0
15:20, 21-05-2021
WISŁA CZARNY DUNAJEC
2
vs
UKS CELSIUM SKARŻYSKO-KAMIENNA A
1
15:20, 21-05-2021
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO
18
vs
UKS CELSIUM SKARŻYSKO-KAMIENNA B
0
15:42, 21-05-2021
TOP 54 BIAŁA PODLASKA
1
vs
RKS RADOMIAK RADOM
0
15:42, 21-05-2021
ASEREKTEAM GORLICE
1
vs
AP PROGRESS ANDRYCHÓW 2
5
16:04, 21-05-2021
AP WIERZCHOSŁAWICE
0
vs
UKS SOKOLIKI STARY SĄCZ
6
16:04, 21-05-2021
ŚLĄSK WROCŁAW
1
vs
SANDECJA NOWY SĄCZ CZARNI
1
16:26, 21-05-2021
WISŁA CZARNY DUNAJEC
0
vs
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO
7
16:26, 21-05-2021
UKS CELSIUM SKARŻYSKO-KAMIENNA A
4
vs
UKS CELSIUM SKARŻYSKO-KAMIENNA B
2
16:48, 21-05-2021
TOP 54 BIAŁA PODLASKA
2
vs
AP PROGRESS ANDRYCHÓW 2
0
16:48, 21-05-2021
ASEREKTEAM GORLICE
5
vs
RKS RADOMIAK RADOM
1
17:10, 21-05-2021
ŚLĄSK WROCŁAW
2
vs
UKS SOKOLIKI STARY SĄCZ
1
17:10, 21-05-2021
AP WIERZCHOSŁAWICE
0
vs
SANDECJA NOWY SĄCZ CZARNI
15
17:32, 21-05-2021
UKS CELSIUM SKARŻYSKO-KAMIENNA A
0
vs
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO
10
17:32, 21-05-2021
WISŁA CZARNY DUNAJEC
16
vs
UKS CELSIUM SKARŻYSKO-KAMIENNA B
1
17:54, 21-05-2021
TOP 54 BIAŁA PODLASKA
1
vs
ŚLĄSK WROCŁAW
1
17:54, 21-05-2021
ASEREKTEAM GORLICE
9
vs
AP WIERZCHOSŁAWICE
1
18:16, 21-05-2021
RKS RADOMIAK RADOM
0
vs
WISŁA CZARNY DUNAJEC
5
18:16, 21-05-2021
AP PROGRESS ANDRYCHÓW 2
3
vs
UKS CELSIUM SKARŻYSKO-KAMIENNA A
1
18:38, 21-05-2021
SANDECJA NOWY SĄCZ CZARNI
3
vs
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO
0
18:38, 21-05-2021
UKS SOKOLIKI STARY SĄCZ
10
vs
UKS CELSIUM SKARŻYSKO-KAMIENNA B
1
19:00, 21-05-2021
ASEREKTEAM GORLICE
0
vs
ŚLĄSK WROCŁAW
1
19:00, 21-05-2021
TOP 54 BIAŁA PODLASKA
6
vs
AP WIERZCHOSŁAWICE
0
19:22, 21-05-2021
RKS RADOMIAK RADOM
4
vs
UKS CELSIUM SKARŻYSKO-KAMIENNA A
1
19:22, 21-05-2021
AP PROGRESS ANDRYCHÓW 2
6
vs
WISŁA CZARNY DUNAJEC
3
19:44, 21-05-2021
SANDECJA NOWY SĄCZ CZARNI
8
vs
UKS CELSIUM SKARŻYSKO-KAMIENNA B
0
19:44, 21-05-2021
UKS SOKOLIKI STARY SĄCZ
0
vs
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO
5
08:00, 22-05-2021
TOP 54 BIAŁA PODLASKA
4
vs
WISŁA CZARNY DUNAJEC
0
08:00, 22-05-2021
ASEREKTEAM GORLICE
4
vs
UKS CELSIUM SKARŻYSKO-KAMIENNA A
1
08:22, 22-05-2021
AP WIERZCHOSŁAWICE
4
vs
UKS CELSIUM SKARŻYSKO-KAMIENNA B
0
08:22, 22-05-2021
ŚLĄSK WROCŁAW
0
vs
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO
2
08:44, 22-05-2021
RKS RADOMIAK RADOM
0
vs
SANDECJA NOWY SĄCZ CZARNI
4
08:44, 22-05-2021
AP PROGRESS ANDRYCHÓW 2
0
vs
UKS SOKOLIKI STARY SĄCZ
0
09:06, 22-05-2021
TOP 54 BIAŁA PODLASKA
7
vs
UKS CELSIUM SKARŻYSKO-KAMIENNA A
1
09:06, 22-05-2021
ASEREKTEAM GORLICE
2
vs
WISŁA CZARNY DUNAJEC
1
09:28, 22-05-2021
ŚLĄSK WROCŁAW
15
vs
UKS CELSIUM SKARŻYSKO-KAMIENNA B
0
09:28, 22-05-2021
AP WIERZCHOSŁAWICE
1
vs
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO
1
09:50, 22-05-2021
AP PROGRESS ANDRYCHÓW 2
1
vs
SANDECJA NOWY SĄCZ CZARNI
0
09:50, 22-05-2021
RKS RADOMIAK RADOM
2
vs
UKS SOKOLIKI STARY SĄCZ
2
10:12, 22-05-2021
TOP 54 BIAŁA PODLASKA
2
vs
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO
1
10:12, 22-05-2021
ASEREKTEAM GORLICE
7
vs
UKS CELSIUM SKARŻYSKO-KAMIENNA B
0
10:34, 22-05-2021
SANDECJA NOWY SĄCZ CZARNI
4
vs
WISŁA CZARNY DUNAJEC
0
10:34, 22-05-2021
UKS SOKOLIKI STARY SĄCZ
0
vs
UKS CELSIUM SKARŻYSKO-KAMIENNA A
1
10:56, 22-05-2021
RKS RADOMIAK RADOM
0
vs
ŚLĄSK WROCŁAW
8
10:56, 22-05-2021
AP PROGRESS ANDRYCHÓW 2
6
vs
AP WIERZCHOSŁAWICE
0
11:18, 22-05-2021
ASEREKTEAM GORLICE
0
vs
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO
5
11:18, 22-05-2021
TOP 54 BIAŁA PODLASKA
4
vs
UKS CELSIUM SKARŻYSKO-KAMIENNA B
0
11:40, 22-05-2021
SANDECJA NOWY SĄCZ CZARNI
14
vs
UKS CELSIUM SKARŻYSKO-KAMIENNA A
1
11:40, 22-05-2021
UKS SOKOLIKI STARY SĄCZ
1
vs
WISŁA CZARNY DUNAJEC
3
12:02, 22-05-2021
RKS RADOMIAK RADOM
0
vs
AP WIERZCHOSŁAWICE
3
12:02, 22-05-2021
AP PROGRESS ANDRYCHÓW 2
1
vs
ŚLĄSK WROCŁAW
2
12:24, 22-05-2021
TOP 54 BIAŁA PODLASKA
0
vs
SANDECJA NOWY SĄCZ CZARNI
3
12:24, 22-05-2021
ASEREKTEAM GORLICE
1
vs
UKS SOKOLIKI STARY SĄCZ
2
12:46, 22-05-2021
AP PROGRESS ANDRYCHÓW 2
11
vs
UKS CELSIUM SKARŻYSKO-KAMIENNA B
1
12:46, 22-05-2021
RKS RADOMIAK RADOM
1
vs
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO
5
13:08, 22-05-2021
ŚLĄSK WROCŁAW
7
vs
WISŁA CZARNY DUNAJEC
0
13:08, 22-05-2021
AP WIERZCHOSŁAWICE
2
vs
UKS CELSIUM SKARŻYSKO-KAMIENNA A
2
13:30, 22-05-2021
TOP 54 BIAŁA PODLASKA
2
vs
UKS SOKOLIKI STARY SĄCZ
0
13:30, 22-05-2021
ASEREKTEAM GORLICE
0
vs
SANDECJA NOWY SĄCZ CZARNI
4
13:52, 22-05-2021
RKS RADOMIAK RADOM
4
vs
UKS CELSIUM SKARŻYSKO-KAMIENNA B
0
13:52, 22-05-2021
AP PROGRESS ANDRYCHÓW 2
1
vs
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO
6
14:14, 22-05-2021
ŚLĄSK WROCŁAW
8
vs
UKS CELSIUM SKARŻYSKO-KAMIENNA A
0
14:14, 22-05-2021
AP WIERZCHOSŁAWICE
0
vs
WISŁA CZARNY DUNAJEC
10

Faza 1

Spotkanie 1

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 KS ZAKOPANE 1 3-0(3) 3
2 TOP 54 BIAŁA PODLASKA 1 0-3(-3) 0
11:00, 23-05-2021
KS ZAKOPANE
3
vs
TOP 54 BIAŁA PODLASKA
0

Spotkanie 2

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 SANDECJA NOWY SĄCZ CZARNI 1 3-1(2) 3
2 KARPATY KROSNO 1 1-3(-2) 0
11:00, 23-05-2021
KARPATY KROSNO
1
vs
SANDECJA NOWY SĄCZ CZARNI
3

Spotkanie 3

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 BENIAMINEK PROFBUD KROSNO 1 2-1(1) 3
2 PSV Łódź 1 1-2(-1) 0
10:30, 23-05-2021
PSV Łódź
1
vs
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO
2

Spotkanie 4

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 ŚLĄSK WROCŁAW 1 3-2(1) 3
2 MULKS PUSTYNIA 1 2-3(-1) 0
10:30, 23-05-2021
MULKS PUSTYNIA
2
vs
ŚLĄSK WROCŁAW
3

Spotkanie 5

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 POLONIA WARSZAWA 1 10-0(10) 3
2 ASEREKTEAM GORLICE 1 0-10(-10) 0
10:00, 23-05-2021
POLONIA WARSZAWA
10
vs
ASEREKTEAM GORLICE
0

Spotkanie 6

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 AP PROGRESS ANDRYCHÓW 2 1 2-0(2) 3
2 UKP GOL OPOLE 1 0-2(-2) 0
10:00, 23-05-2021
UKP GOL OPOLE
0
vs
AP PROGRESS ANDRYCHÓW 2
2

Spotkanie 7

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 UKS RUCH RADZIONKÓW 1 4-0(4) 3
2 UKS SOKOLIKI STARY SĄCZ 1 0-4(-4) 0
09:30, 23-05-2021
UKS RUCH RADZIONKÓW
4
vs
UKS SOKOLIKI STARY SĄCZ
0

Spotkanie 8

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 WISŁA CZARNY DUNAJEC 1 4-2(2) 3
2 BKS BIŁGORAJ 1 2-4(-2) 0
09:30, 23-05-2021
BKS BIŁGORAJ
2
vs
WISŁA CZARNY DUNAJEC
4

Spotkanie 9

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 AP ZIOMKI RZESZÓW 1 6-0(6) 3
2 RKS RADOMIAK RADOM 1 0-6(-6) 0
09:00, 23-05-2021
AP ZIOMKI RZESZÓW
6
vs
RKS RADOMIAK RADOM
0

Spotkanie 10

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 MŁODA ORAWA 1 4-0(4) 3
2 AP WIERZCHOSŁAWICE 1 0-4(-4) 0
09:00, 23-05-2021
MŁODA ORAWA
4
vs
AP WIERZCHOSŁAWICE
0

Spotkanie 11

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 AP PROSZOWIANKA 1 10-0(10) 3
2 UKS CELSIUM SKARŻYSKO-KAMIENNA B 1 0-10(-10) 0
08:30, 23-05-2021
AP PROSZOWIANKA
10
vs
UKS CELSIUM SKARŻYSKO-KAMIENNA B
0

Spotkanie 12

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 PUKS KAROL WADOWICE 1 1 6-1(5) 3
2 UKS CELSIUM SKARŻYSKO-KAMIENNA A 1 1-6(-5) 0
08:30, 23-05-2021
PUKS KAROL WADOWICE 1
6
vs
UKS CELSIUM SKARŻYSKO-KAMIENNA A
1

Faza 1

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 KS ZAKOPANE 1 1-0(1) 3
2 SANDECJA NOWY SĄCZ CZARNI 1 0-1(-1) 0
3 TOP 54 BIAŁA PODLASKA 1 3-1(2) 3
4 KARPATY KROSNO 1 1-3(-2) 0
5 ŚLĄSK WROCŁAW 1 2-1(1) 3
6 PSV Łódź 1 1-2(-1) 0
7 MULKS PUSTYNIA 1 2-0(2) 3
8 BENIAMINEK PROFBUD KROSNO 1 0-2(-2) 0
9 POLONIA WARSZAWA 1 9-0(9) 3
10 AP PROGRESS ANDRYCHÓW 2 1 0-9(-9) 0
11 UKP GOL OPOLE 1 5-2(3) 3
12 ASEREKTEAM GORLICE 1 2-5(-3) 0
13 WISŁA CZARNY DUNAJEC 1 3-1(2) 3
14 UKS RUCH RADZIONKÓW 1 1-3(-2) 0
15 BKS BIŁGORAJ 1 5-1(4) 3
16 UKS SOKOLIKI STARY SĄCZ 1 1-5(-4) 0
17 AP ZIOMKI RZESZÓW 1 8-2(6) 3
18 MŁODA ORAWA 1 2-8(-6) 0
19 RKS RADOMIAK RADOM 1 4-1(3) 3
20 AP WIERZCHOSŁAWICE 1 1-4(-3) 0
21 AP PROSZOWIANKA 1 3-2(1) 3
22 PUKS KAROL WADOWICE 1 1 2-3(-1) 0
23 UKS CELSIUM SKARŻYSKO-KAMIENNA A 1 4-3(1) 3
24 UKS CELSIUM SKARŻYSKO-KAMIENNA B 1 3-4(-1) 0
14:00, 23-05-2021
KS ZAKOPANE
1
vs
SANDECJA NOWY SĄCZ CZARNI
0
14:00, 23-05-2021
TOP 54 BIAŁA PODLASKA
3
vs
KARPATY KROSNO
1
13:30, 23-05-2021
PSV Łódź
1
vs
ŚLĄSK WROCŁAW
2
13:30, 23-05-2021
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO
0
vs
MULKS PUSTYNIA
2
13:00, 23-05-2021
POLONIA WARSZAWA
9
vs
AP PROGRESS ANDRYCHÓW 2
0
13:00, 23-05-2021
ASEREKTEAM GORLICE
2
vs
UKP GOL OPOLE
5
12:30, 23-05-2021
UKS RUCH RADZIONKÓW
1
vs
WISŁA CZARNY DUNAJEC
3
12:30, 23-05-2021
UKS SOKOLIKI STARY SĄCZ
1
vs
BKS BIŁGORAJ
5
12:00, 23-05-2021
AP ZIOMKI RZESZÓW
8
vs
MŁODA ORAWA
2
12:00, 23-05-2021
RKS RADOMIAK RADOM
4
vs
AP WIERZCHOSŁAWICE
1
11:30, 23-05-2021
AP PROSZOWIANKA
3
vs
PUKS KAROL WADOWICE 1
2
11:30, 23-05-2021
UKS CELSIUM SKARŻYSKO-KAMIENNA B
3
vs
UKS CELSIUM SKARŻYSKO-KAMIENNA A
4

© 2017 - 2022 - Turnieje Neyz - aplikacja turniejowa