POLONIA WARSZAWA
2
vs
UKS RUCH RADZIONKÓW
0
Gdzie: Zakopane
Kiedy: 2021-05-21 08:00:00 - 2021-05-23 14:30:00
Drużyna | Mecze | Bilans | Punkty | ||
---|---|---|---|---|---|
1 | KS ZAKOPANE | 11 | 28-6(22) | 28 | |
2 | KARPATY KROSNO | 11 | 31-6(25) | 28 | |
3 | PSV Łódź | 11 | 35-15(20) | 23 | |
4 | MULKS PUSTYNIA | 11 | 24-10(14) | 23 | |
5 | POLONIA WARSZAWA | 11 | 33-10(23) | 22 | |
6 | UKP GOL OPOLE | 11 | 25-15(10) | 19 | |
7 | UKS RUCH RADZIONKÓW | 11 | 22-15(7) | 16 | |
8 | BKS BIŁGORAJ | 11 | 11-24(-13) | 8 | |
9 | AP ZIOMKI RZESZÓW | 11 | 9-28(-19) | 8 | |
10 | MŁODA ORAWA | 11 | 14-39(-25) | 7 | |
11 | AP PROSZOWIANKA | 11 | 8-25(-17) | 5 | |
12 | PUKS KAROL WADOWICE A | 11 | 10-57(-47) | 3 |
Drużyna | Mecze | Bilans | Punkty | ||
---|---|---|---|---|---|
1 | SANDECJA NOWY SĄCZ CZARNI | 11 | 60-3(57) | 28 | |
2 | TOP 54 BIAŁA PODLASKA | 11 | 34-7(27) | 28 | |
3 | ŚLĄSK WROCŁAW | 11 | 56-7(49) | 26 | |
4 | BENIAMINEK PROFBUD KROSNO | 11 | 60-8(52) | 25 | |
5 | AP PROGRESS ANDRYCHÓW 2 | 11 | 37-16(21) | 22 | |
6 | ASEREKTEAM GORLICE | 11 | 30-26(4) | 15 | |
7 | WISŁA CZARNY DUNAJEC | 11 | 40-33(7) | 15 | |
8 | UKS SOKOLIKI STARY SĄCZ | 11 | 22-21(1) | 11 | |
9 | OLIMPIA SZCZECIN 2010 | 11 | 12-66(-54) | 8 | |
10 | RKS RADOMIAK RADOM | 11 | 12-37(-25) | 7 | |
11 | UKS CELSIUM SKARŻYSKO-KAMIENNA A | 11 | 13-56(-43) | 7 | |
12 | UKS CELSIUM SKARŻYSKO-KAMIENNA B | 11 | 5-101(-96) | 0 |
Drużyna | Mecze | Bilans | Punkty | ||
---|---|---|---|---|---|
1 | KS ZAKOPANE | 1 | 3-0(3) | 3 | |
2 | TOP 54 BIAŁA PODLASKA | 1 | 0-3(-3) | 0 |
Drużyna | Mecze | Bilans | Punkty | ||
---|---|---|---|---|---|
1 | SANDECJA NOWY SĄCZ CZARNI | 1 | 3-1(2) | 3 | |
2 | KARPATY KROSNO | 1 | 1-3(-2) | 0 |
Drużyna | Mecze | Bilans | Punkty | ||
---|---|---|---|---|---|
1 | BENIAMINEK PROFBUD KROSNO | 1 | 2-1(1) | 3 | |
2 | PSV Łódź | 1 | 1-2(-1) | 0 |
Drużyna | Mecze | Bilans | Punkty | ||
---|---|---|---|---|---|
1 | ŚLĄSK WROCŁAW | 1 | 3-2(1) | 3 | |
2 | MULKS PUSTYNIA | 1 | 2-3(-1) | 0 |
Drużyna | Mecze | Bilans | Punkty | ||
---|---|---|---|---|---|
1 | POLONIA WARSZAWA | 1 | 10-0(10) | 3 | |
2 | ASEREKTEAM GORLICE | 1 | 0-10(-10) | 0 |
Drużyna | Mecze | Bilans | Punkty | ||
---|---|---|---|---|---|
1 | AP PROGRESS ANDRYCHÓW 2 | 1 | 2-0(2) | 3 | |
2 | UKP GOL OPOLE | 1 | 0-2(-2) | 0 |
Drużyna | Mecze | Bilans | Punkty | ||
---|---|---|---|---|---|
1 | UKS RUCH RADZIONKÓW | 1 | 4-0(4) | 3 | |
2 | UKS SOKOLIKI STARY SĄCZ | 1 | 0-4(-4) | 0 |
Drużyna | Mecze | Bilans | Punkty | ||
---|---|---|---|---|---|
1 | WISŁA CZARNY DUNAJEC | 1 | 4-2(2) | 3 | |
2 | BKS BIŁGORAJ | 1 | 2-4(-2) | 0 |
Drużyna | Mecze | Bilans | Punkty | ||
---|---|---|---|---|---|
1 | AP ZIOMKI RZESZÓW | 1 | 6-0(6) | 3 | |
2 | RKS RADOMIAK RADOM | 1 | 0-6(-6) | 0 |
Drużyna | Mecze | Bilans | Punkty | ||
---|---|---|---|---|---|
1 | MŁODA ORAWA | 1 | 4-0(4) | 3 | |
2 | OLIMPIA SZCZECIN 2010 | 1 | 0-4(-4) | 0 |
Drużyna | Mecze | Bilans | Punkty | ||
---|---|---|---|---|---|
1 | AP PROSZOWIANKA | 1 | 10-0(10) | 3 | |
2 | UKS CELSIUM SKARŻYSKO-KAMIENNA B | 1 | 0-10(-10) | 0 |
Drużyna | Mecze | Bilans | Punkty | ||
---|---|---|---|---|---|
1 | PUKS KAROL WADOWICE A | 1 | 6-1(5) | 3 | |
2 | UKS CELSIUM SKARŻYSKO-KAMIENNA A | 1 | 1-6(-5) | 0 |
Drużyna | Mecze | Bilans | Punkty | ||
---|---|---|---|---|---|
1 | KS ZAKOPANE | 1 | 1-0(1) | 3 | |
2 | SANDECJA NOWY SĄCZ CZARNI | 1 | 0-1(-1) | 0 | |
3 | TOP 54 BIAŁA PODLASKA | 1 | 3-1(2) | 3 | |
4 | KARPATY KROSNO | 1 | 1-3(-2) | 0 | |
5 | ŚLĄSK WROCŁAW | 1 | 2-1(1) | 3 | |
6 | PSV Łódź | 1 | 1-2(-1) | 0 | |
7 | MULKS PUSTYNIA | 1 | 2-0(2) | 3 | |
8 | BENIAMINEK PROFBUD KROSNO | 1 | 0-2(-2) | 0 | |
9 | POLONIA WARSZAWA | 1 | 9-0(9) | 3 | |
10 | AP PROGRESS ANDRYCHÓW 2 | 1 | 0-9(-9) | 0 | |
11 | UKP GOL OPOLE | 1 | 5-2(3) | 3 | |
12 | ASEREKTEAM GORLICE | 1 | 2-5(-3) | 0 | |
13 | WISŁA CZARNY DUNAJEC | 1 | 3-1(2) | 3 | |
14 | UKS RUCH RADZIONKÓW | 1 | 1-3(-2) | 0 | |
15 | BKS BIŁGORAJ | 1 | 5-1(4) | 3 | |
16 | UKS SOKOLIKI STARY SĄCZ | 1 | 1-5(-4) | 0 | |
17 | AP ZIOMKI RZESZÓW | 1 | 8-2(6) | 3 | |
18 | MŁODA ORAWA | 1 | 2-8(-6) | 0 | |
19 | RKS RADOMIAK RADOM | 1 | 4-1(3) | 3 | |
20 | OLIMPIA SZCZECIN 2010 | 1 | 1-4(-3) | 0 | |
21 | AP PROSZOWIANKA | 1 | 3-2(1) | 3 | |
22 | PUKS KAROL WADOWICE A | 1 | 2-3(-1) | 0 | |
23 | UKS CELSIUM SKARŻYSKO-KAMIENNA A | 1 | 4-3(1) | 3 | |
24 | UKS CELSIUM SKARŻYSKO-KAMIENNA B | 1 | 3-4(-1) | 0 |
© 2017 - 2024 - Turnieje Neyz - aplikacja turniejowa
Wykonanie Neyz Agencja Reklamy