Turniej rocznika 2013 - 28-30.05.2021r.

Gdzie: ZAKOPANE

Kiedy: 2021-05-28 08:00:00 - 2021-05-30 17:00:00

sponsorzy i partnerzy


FAZA GRUPOWA

Grupa A

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 FA NISKO 8 38-12(26) 22
2 KS ŁOMIANKI 8 51-19(32) 18
3 KS ZAKOPANE 8 40-13(27) 16
4 ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 8 44-27(17) 15
5 LEGIONOVIA LEGIONOWO 8 29-32(-3) 12
6 WIDOK SKIERNIEWICE 8 28-33(-5) 10
7 AP STALOWA WOLA 8 8-37(-29) 4
8 RODŁO - START JEŁOWA OPOLE 8 10-54(-44) 3
9 PARASOL WROCŁAW 2 8 18-39(-21) 3
08:00, 28-05-2021
KS ŁOMIANKI
2
vs
WIDOK SKIERNIEWICE
1
08:00, 28-05-2021
FA NISKO
3
vs
PARASOL WROCŁAW 2
2
08:25, 28-05-2021
AP STALOWA WOLA
5
vs
RODŁO - START JEŁOWA OPOLE
2
08:25, 28-05-2021
KS ZAKOPANE
3
vs
ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC
4
08:50, 28-05-2021
LEGIONOVIA LEGIONOWO
4
vs
KS ŁOMIANKI
9
08:50, 28-05-2021
WIDOK SKIERNIEWICE
0
vs
FA NISKO
8
09:15, 28-05-2021
PARASOL WROCŁAW 2
4
vs
AP STALOWA WOLA
0
09:15, 28-05-2021
RODŁO - START JEŁOWA OPOLE
1
vs
KS ZAKOPANE
11
09:40, 28-05-2021
KS ŁOMIANKI
5
vs
FA NISKO
5
09:40, 28-05-2021
ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC
7
vs
LEGIONOVIA LEGIONOWO
6
10:05, 28-05-2021
WIDOK SKIERNIEWICE
5
vs
PARASOL WROCŁAW 2
2
10:05, 28-05-2021
AP STALOWA WOLA
0
vs
KS ZAKOPANE
8
10:30, 28-05-2021
RODŁO - START JEŁOWA OPOLE
0
vs
ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC
11
10:30, 28-05-2021
LEGIONOVIA LEGIONOWO
1
vs
FA NISKO
7
10:55, 28-05-2021
WIDOK SKIERNIEWICE
9
vs
RODŁO - START JEŁOWA OPOLE
4
10:55, 28-05-2021
KS ŁOMIANKI
11
vs
PARASOL WROCŁAW 2
2
11:20, 28-05-2021
AP STALOWA WOLA
1
vs
ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC
1
11:20, 28-05-2021
KS ZAKOPANE
5
vs
LEGIONOVIA LEGIONOWO
0
15:30, 29-05-2021
FA NISKO
2
vs
AP STALOWA WOLA
1
15:30, 29-05-2021
KS ŁOMIANKI
5
vs
RODŁO - START JEŁOWA OPOLE
0
15:55, 29-05-2021
WIDOK SKIERNIEWICE
6
vs
ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC
6
15:55, 29-05-2021
PARASOL WROCŁAW 2
3
vs
KS ZAKOPANE
6
16:20, 29-05-2021
LEGIONOVIA LEGIONOWO
4
vs
RODŁO - START JEŁOWA OPOLE
0
16:20, 29-05-2021
KS ŁOMIANKI
12
vs
AP STALOWA WOLA
0
16:45, 29-05-2021
FA NISKO
2
vs
KS ZAKOPANE
1
16:45, 29-05-2021
ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC
8
vs
PARASOL WROCŁAW 2
2
17:10, 29-05-2021
KS ŁOMIANKI
6
vs
ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC
6
17:10, 29-05-2021
AP STALOWA WOLA
0
vs
WIDOK SKIERNIEWICE
4
17:35, 29-05-2021
PARASOL WROCŁAW 2
2
vs
LEGIONOVIA LEGIONOWO
4
17:35, 29-05-2021
RODŁO - START JEŁOWA OPOLE
1
vs
FA NISKO
8
18:00, 29-05-2021
KS ŁOMIANKI
1
vs
KS ZAKOPANE
1
18:00, 29-05-2021
WIDOK SKIERNIEWICE
1
vs
LEGIONOVIA LEGIONOWO
6
18:25, 29-05-2021
PARASOL WROCŁAW 2
1
vs
RODŁO - START JEŁOWA OPOLE
2
18:25, 29-05-2021
FA NISKO
3
vs
ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC
1
18:50, 29-05-2021
AP STALOWA WOLA
1
vs
LEGIONOVIA LEGIONOWO
4
18:50, 29-05-2021
WIDOK SKIERNIEWICE
2
vs
KS ZAKOPANE
5

Grupa B

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 BE A STAR WILCZKI 8 39-20(19) 21
2 Pogoń Zduńska Wola 8 36-13(23) 18
3 PARASOL WROCŁAW 8 48-21(27) 16
4 AP JSRR JAROSŁAW 8 21-20(1) 15
5 AP DRUŻYNA MARZEŃ PUŁAWY 8 28-30(-2) 11
6 KS ŁOMIANKI 2 8 20-30(-10) 8
7 NKP PODHALE NOWY TARG 8 22-23(-1) 7
8 AP WIERZCHOSŁAWICE 8 16-35(-19) 5
9 CANPACK OKOCIMSKI BRZESKO 2 8 9-47(-38) 3
11:45, 28-05-2021
KS ŁOMIANKI 2
4
vs
BE A STAR WILCZKI
6
11:45, 28-05-2021
Pogoń Zduńska Wola
6
vs
AP DRUŻYNA MARZEŃ PUŁAWY
1
12:10, 28-05-2021
AP JSRR JAROSŁAW
2
vs
PARASOL WROCŁAW
8
12:10, 28-05-2021
NKP PODHALE NOWY TARG
6
vs
CANPACK OKOCIMSKI BRZESKO 2
0
12:35, 28-05-2021
AP WIERZCHOSŁAWICE
3
vs
KS ŁOMIANKI 2
3
12:35, 28-05-2021
BE A STAR WILCZKI
1
vs
Pogoń Zduńska Wola
4
13:00, 28-05-2021
AP DRUŻYNA MARZEŃ PUŁAWY
3
vs
AP JSRR JAROSŁAW
0
13:00, 28-05-2021
PARASOL WROCŁAW
4
vs
NKP PODHALE NOWY TARG
4
13:25, 28-05-2021
KS ŁOMIANKI 2
1
vs
Pogoń Zduńska Wola
8
13:25, 28-05-2021
CANPACK OKOCIMSKI BRZESKO 2
4
vs
AP WIERZCHOSŁAWICE
3
13:50, 28-05-2021
BE A STAR WILCZKI
6
vs
AP DRUŻYNA MARZEŃ PUŁAWY
3
13:50, 28-05-2021
AP JSRR JAROSŁAW
1
vs
NKP PODHALE NOWY TARG
0
14:15, 28-05-2021
PARASOL WROCŁAW
9
vs
CANPACK OKOCIMSKI BRZESKO 2
2
14:15, 28-05-2021
AP WIERZCHOSŁAWICE
3
vs
Pogoń Zduńska Wola
2
14:40, 28-05-2021
BE A STAR WILCZKI
5
vs
PARASOL WROCŁAW
4
14:40, 28-05-2021
KS ŁOMIANKI 2
3
vs
AP DRUŻYNA MARZEŃ PUŁAWY
3
15:05, 28-05-2021
AP JSRR JAROSŁAW
5
vs
CANPACK OKOCIMSKI BRZESKO 2
1
15:05, 28-05-2021
NKP PODHALE NOWY TARG
4
vs
AP WIERZCHOSŁAWICE
2
11:45, 29-05-2021
Pogoń Zduńska Wola
1
vs
AP JSRR JAROSŁAW
2
11:45, 29-05-2021
KS ŁOMIANKI 2
0
vs
PARASOL WROCŁAW
4
12:10, 29-05-2021
BE A STAR WILCZKI
4
vs
CANPACK OKOCIMSKI BRZESKO 2
0
12:10, 29-05-2021
AP DRUŻYNA MARZEŃ PUŁAWY
4
vs
NKP PODHALE NOWY TARG
2
12:35, 29-05-2021
AP WIERZCHOSŁAWICE
0
vs
PARASOL WROCŁAW
9
12:35, 29-05-2021
KS ŁOMIANKI 2
0
vs
AP JSRR JAROSŁAW
5
13:00, 29-05-2021
Pogoń Zduńska Wola
5
vs
NKP PODHALE NOWY TARG
3
13:00, 29-05-2021
CANPACK OKOCIMSKI BRZESKO 2
2
vs
AP DRUŻYNA MARZEŃ PUŁAWY
7
13:25, 29-05-2021
KS ŁOMIANKI 2
7
vs
CANPACK OKOCIMSKI BRZESKO 2
0
13:25, 29-05-2021
AP JSRR JAROSŁAW
2
vs
BE A STAR WILCZKI
6
13:50, 29-05-2021
AP DRUŻYNA MARZEŃ PUŁAWY
3
vs
AP WIERZCHOSŁAWICE
3
13:50, 29-05-2021
PARASOL WROCŁAW
2
vs
Pogoń Zduńska Wola
4
14:15, 29-05-2021
KS ŁOMIANKI 2
2
vs
NKP PODHALE NOWY TARG
1
14:15, 29-05-2021
BE A STAR WILCZKI
6
vs
AP WIERZCHOSŁAWICE
1
14:40, 29-05-2021
AP DRUŻYNA MARZEŃ PUŁAWY
4
vs
PARASOL WROCŁAW
8
14:40, 29-05-2021
Pogoń Zduńska Wola
6
vs
CANPACK OKOCIMSKI BRZESKO 2
0
15:05, 29-05-2021
AP JSRR JAROSŁAW
4
vs
AP WIERZCHOSŁAWICE
1
15:05, 29-05-2021
BE A STAR WILCZKI
5
vs
NKP PODHALE NOWY TARG
2

Grupa C

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 AP 21 CHRZANÓW 8 60-14(46) 24
2 AP UNIA OŚWIĘCIM 8 52-19(33) 21
3 AP WIKI SANOK 8 48-15(33) 18
4 CANPACK OKOCIMSKI BRZESKO 8 58-20(38) 15
5 APMT LIMANOWA 8 42-34(8) 12
6 AP ZIOMKI RZESZÓW 8 49-35(14) 9
7 AP CHAMPIONS BRZESKO 8 30-41(-11) 6
8 DAP DĘBICA 8 17-55(-38) 3
9 AP WIERZCHOSŁAWICE 2 8 2-125(-123) 0
15:30, 28-05-2021
DAP DĘBICA
2
vs
AP CHAMPIONS BRZESKO
3
15:30, 28-05-2021
AP WIKI SANOK
3
vs
AP UNIA OŚWIĘCIM
4
15:55, 28-05-2021
APMT LIMANOWA
17
vs
AP WIERZCHOSŁAWICE 2
0
15:55, 28-05-2021
CANPACK OKOCIMSKI BRZESKO
5
vs
AP ZIOMKI RZESZÓW
1
16:20, 28-05-2021
AP 21 CHRZANÓW
7
vs
DAP DĘBICA
0
16:20, 28-05-2021
AP CHAMPIONS BRZESKO
2
vs
AP WIKI SANOK
6
16:45, 28-05-2021
AP UNIA OŚWIĘCIM
9
vs
APMT LIMANOWA
4
16:45, 28-05-2021
AP WIERZCHOSŁAWICE 2
0
vs
CANPACK OKOCIMSKI BRZESKO
20
17:10, 28-05-2021
DAP DĘBICA
2
vs
AP WIKI SANOK
9
17:10, 28-05-2021
AP ZIOMKI RZESZÓW
4
vs
AP 21 CHRZANÓW
9
17:35, 28-05-2021
AP CHAMPIONS BRZESKO
1
vs
AP UNIA OŚWIĘCIM
4
17:35, 28-05-2021
APMT LIMANOWA
2
vs
CANPACK OKOCIMSKI BRZESKO
5
18:00, 28-05-2021
AP WIERZCHOSŁAWICE 2
0
vs
AP ZIOMKI RZESZÓW
21
18:00, 28-05-2021
AP 21 CHRZANÓW
5
vs
AP WIKI SANOK
3
18:25, 28-05-2021
AP CHAMPIONS BRZESKO
15
vs
AP WIERZCHOSŁAWICE 2
0
18:25, 28-05-2021
DAP DĘBICA
2
vs
AP UNIA OŚWIĘCIM
6
18:50, 28-05-2021
APMT LIMANOWA
3
vs
AP ZIOMKI RZESZÓW
2
18:50, 28-05-2021
CANPACK OKOCIMSKI BRZESKO
4
vs
AP 21 CHRZANÓW
7
08:00, 29-05-2021
AP WIKI SANOK
8
vs
APMT LIMANOWA
0
08:00, 29-05-2021
DAP DĘBICA
9
vs
AP WIERZCHOSŁAWICE 2
0
08:25, 29-05-2021
AP CHAMPIONS BRZESKO
5
vs
AP ZIOMKI RZESZÓW
9
08:25, 29-05-2021
AP UNIA OŚWIĘCIM
4
vs
CANPACK OKOCIMSKI BRZESKO
3
08:50, 29-05-2021
AP 21 CHRZANÓW
16
vs
AP WIERZCHOSŁAWICE 2
1
08:50, 29-05-2021
DAP DĘBICA
1
vs
APMT LIMANOWA
8
09:15, 29-05-2021
AP WIKI SANOK
4
vs
CANPACK OKOCIMSKI BRZESKO
2
09:15, 29-05-2021
AP ZIOMKI RZESZÓW
2
vs
AP UNIA OŚWIĘCIM
9
09:40, 29-05-2021
DAP DĘBICA
0
vs
AP ZIOMKI RZESZÓW
10
09:40, 29-05-2021
APMT LIMANOWA
6
vs
AP CHAMPIONS BRZESKO
3
10:05, 29-05-2021
AP UNIA OŚWIĘCIM
0
vs
AP 21 CHRZANÓW
3
10:05, 29-05-2021
AP WIERZCHOSŁAWICE 2
0
vs
AP WIKI SANOK
11
10:30, 29-05-2021
DAP DĘBICA
1
vs
CANPACK OKOCIMSKI BRZESKO
12
10:30, 29-05-2021
AP CHAMPIONS BRZESKO
0
vs
AP 21 CHRZANÓW
7
10:55, 29-05-2021
AP UNIA OŚWIĘCIM
16
vs
AP WIERZCHOSŁAWICE 2
1
10:55, 29-05-2021
AP WIKI SANOK
4
vs
AP ZIOMKI RZESZÓW
0
11:20, 29-05-2021
APMT LIMANOWA
2
vs
AP 21 CHRZANÓW
6
11:20, 29-05-2021
AP CHAMPIONS BRZESKO
1
vs
CANPACK OKOCIMSKI BRZESKO
7

FAZA PUCHAROWA

LIGA MISTRZÓW (miejsca 1-6)

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 Pogoń Zduńska Wola 5 17-9(8) 10
2 FA NISKO 5 18-12(6) 10
3 AP 21 CHRZANÓW 5 12-9(3) 10
4 KS ŁOMIANKI 5 17-17(0) 8
5 AP UNIA OŚWIĘCIM 5 11-17(-6) 4
6 BE A STAR WILCZKI 5 10-21(-11) 0
09:40, 28-05-2021
FA NISKO
5
vs
KS ŁOMIANKI
5
12:35, 28-05-2021
BE A STAR WILCZKI
1
vs
Pogoń Zduńska Wola
4
10:05, 29-05-2021
AP 21 CHRZANÓW
3
vs
AP UNIA OŚWIĘCIM
0
13:00, 30-05-2021
FA NISKO
5
vs
BE A STAR WILCZKI
1
13:20, 30-05-2021
KS ŁOMIANKI
2
vs
AP 21 CHRZANÓW
2
13:40, 30-05-2021
Pogoń Zduńska Wola
3
vs
AP UNIA OŚWIĘCIM
3
14:00, 30-05-2021
BE A STAR WILCZKI
2
vs
AP 21 CHRZANÓW
3
14:20, 30-05-2021
KS ŁOMIANKI
4
vs
AP UNIA OŚWIĘCIM
2
14:40, 30-05-2021
FA NISKO
0
vs
Pogoń Zduńska Wola
4
15:00, 30-05-2021
BE A STAR WILCZKI
3
vs
AP UNIA OŚWIĘCIM
4
15:20, 30-05-2021
KS ŁOMIANKI
1
vs
Pogoń Zduńska Wola
5
15:40, 30-05-2021
FA NISKO
4
vs
AP 21 CHRZANÓW
0
16:00, 30-05-2021
KS ŁOMIANKI
5
vs
BE A STAR WILCZKI
3
16:20, 30-05-2021
FA NISKO
4
vs
AP UNIA OŚWIĘCIM
2
16:40, 30-05-2021
Pogoń Zduńska Wola
1
vs
AP 21 CHRZANÓW
4

LIGA EUROPY (miejsca 7-12)

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 AP WIKI SANOK 5 18-9(9) 12
2 PARASOL WROCŁAW 5 25-14(11) 10
3 ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 5 18-18(0) 9
4 KS ZAKOPANE 5 15-11(4) 9
5 CANPACK OKOCIMSKI BRZESKO 5 14-18(-4) 4
6 AP JSRR JAROSŁAW 5 5-25(-20) 0
08:25, 28-05-2021
KS ZAKOPANE
3
vs
ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC
4
12:10, 28-05-2021
PARASOL WROCŁAW
8
vs
AP JSRR JAROSŁAW
2
09:15, 29-05-2021
AP WIKI SANOK
4
vs
CANPACK OKOCIMSKI BRZESKO
2
13:00, 30-05-2021
KS ZAKOPANE
3
vs
PARASOL WROCŁAW
1
13:20, 30-05-2021
ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC
1
vs
AP WIKI SANOK
2
13:40, 30-05-2021
AP JSRR JAROSŁAW
0
vs
CANPACK OKOCIMSKI BRZESKO
2
14:00, 30-05-2021
PARASOL WROCŁAW
3
vs
AP WIKI SANOK
2
14:20, 30-05-2021
ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC
6
vs
CANPACK OKOCIMSKI BRZESKO
4
14:40, 30-05-2021
KS ZAKOPANE
4
vs
AP JSRR JAROSŁAW
1
15:00, 30-05-2021
PARASOL WROCŁAW
5
vs
CANPACK OKOCIMSKI BRZESKO
5
15:20, 30-05-2021
ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC
5
vs
AP JSRR JAROSŁAW
1
15:40, 30-05-2021
KS ZAKOPANE
2
vs
AP WIKI SANOK
4
16:00, 30-05-2021
ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC
2
vs
PARASOL WROCŁAW
8
16:20, 30-05-2021
KS ZAKOPANE
3
vs
CANPACK OKOCIMSKI BRZESKO
1
16:40, 30-05-2021
AP JSRR JAROSŁAW
1
vs
AP WIKI SANOK
6

EKSTRAKLASA (miejsca 13-18)

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 APMT LIMANOWA 5 18-15(3) 12
2 LEGIONOVIA LEGIONOWO 5 24-11(13) 11
3 AP DRUŻYNA MARZEŃ PUŁAWY 5 16-17(-1) 6
4 AP ZIOMKI RZESZÓW 5 14-11(3) 5
5 WIDOK SKIERNIEWICE 5 8-21(-13) 4
6 KS ŁOMIANKI 2 5 11-16(-5) 2
14:40, 28-05-2021
AP DRUŻYNA MARZEŃ PUŁAWY
3
vs
KS ŁOMIANKI 2
3
18:50, 28-05-2021
APMT LIMANOWA
3
vs
AP ZIOMKI RZESZÓW
2
18:00, 29-05-2021
LEGIONOVIA LEGIONOWO
6
vs
WIDOK SKIERNIEWICE
1
08:00, 30-05-2021
LEGIONOVIA LEGIONOWO
3
vs
AP DRUŻYNA MARZEŃ PUŁAWY
3
08:20, 30-05-2021
WIDOK SKIERNIEWICE
0
vs
APMT LIMANOWA
4
08:40, 30-05-2021
KS ŁOMIANKI 2
1
vs
AP ZIOMKI RZESZÓW
1
09:00, 30-05-2021
LEGIONOVIA LEGIONOWO
4
vs
KS ŁOMIANKI 2
2
09:20, 30-05-2021
WIDOK SKIERNIEWICE
0
vs
AP ZIOMKI RZESZÓW
5
09:40, 30-05-2021
AP DRUŻYNA MARZEŃ PUŁAWY
3
vs
APMT LIMANOWA
5
10:00, 30-05-2021
LEGIONOVIA LEGIONOWO
7
vs
APMT LIMANOWA
1
10:20, 30-05-2021
WIDOK SKIERNIEWICE
3
vs
KS ŁOMIANKI 2
2
10:40, 30-05-2021
AP DRUŻYNA MARZEŃ PUŁAWY
3
vs
AP ZIOMKI RZESZÓW
2
11:00, 30-05-2021
LEGIONOVIA LEGIONOWO
4
vs
AP ZIOMKI RZESZÓW
4
11:20, 30-05-2021
WIDOK SKIERNIEWICE
4
vs
AP DRUŻYNA MARZEŃ PUŁAWY
4
11:40, 30-05-2021
KS ŁOMIANKI 2
3
vs
APMT LIMANOWA
5

PUCHAR POLSKI (miejsca 19-24)

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 NKP PODHALE NOWY TARG 5 12-6(6) 12
2 AP CHAMPIONS BRZESKO 5 13-11(2) 10
3 AP STALOWA WOLA 5 9-10(-1) 9
4 AP WIERZCHOSŁAWICE 5 11-11(0) 6
5 DAP DĘBICA 5 12-10(2) 6
6 RODŁO - START JEŁOWA OPOLE 5 9-18(-9) 1
08:25, 28-05-2021
AP STALOWA WOLA
5
vs
RODŁO - START JEŁOWA OPOLE
2
15:05, 28-05-2021
NKP PODHALE NOWY TARG
4
vs
AP WIERZCHOSŁAWICE
2
15:30, 28-05-2021
AP CHAMPIONS BRZESKO
3
vs
DAP DĘBICA
2
08:20, 30-05-2021
AP STALOWA WOLA
0
vs
NKP PODHALE NOWY TARG
2
09:00, 30-05-2021
RODŁO - START JEŁOWA OPOLE
3
vs
AP CHAMPIONS BRZESKO
3
09:40, 30-05-2021
AP WIERZCHOSŁAWICE
2
vs
DAP DĘBICA
1
10:20, 30-05-2021
AP STALOWA WOLA
1
vs
AP WIERZCHOSŁAWICE
0
11:00, 30-05-2021
RODŁO - START JEŁOWA OPOLE
2
vs
DAP DĘBICA
3
11:40, 30-05-2021
NKP PODHALE NOWY TARG
1
vs
AP CHAMPIONS BRZESKO
2
12:00, 30-05-2021
RODŁO - START JEŁOWA OPOLE
1
vs
AP WIERZCHOSŁAWICE
5
12:00, 30-05-2021
AP STALOWA WOLA
3
vs
AP CHAMPIONS BRZESKO
1
12:20, 30-05-2021
NKP PODHALE NOWY TARG
3
vs
DAP DĘBICA
1
12:20, 30-05-2021
AP WIERZCHOSŁAWICE
2
vs
AP CHAMPIONS BRZESKO
4
12:40, 30-05-2021
AP STALOWA WOLA
0
vs
DAP DĘBICA
5
12:40, 30-05-2021
RODŁO - START JEŁOWA OPOLE
1
vs
NKP PODHALE NOWY TARG
2

PUCHAR PODHALA (miejsca 25-27)

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 PARASOL WROCŁAW 2 4 33-3(30) 12
2 CANPACK OKOCIMSKI BRZESKO 2 4 11-10(1) 6
3 AP WIERZCHOSŁAWICE 2 4 1-32(-31) 0
08:00, 30-05-2021
PARASOL WROCŁAW 2
3
vs
CANPACK OKOCIMSKI BRZESKO 2
1
08:40, 30-05-2021
PARASOL WROCŁAW 2
8
vs
AP WIERZCHOSŁAWICE 2
0
09:20, 30-05-2021
AP WIERZCHOSŁAWICE 2
0
vs
CANPACK OKOCIMSKI BRZESKO 2
6
10:00, 30-05-2021
PARASOL WROCŁAW 2
6
vs
CANPACK OKOCIMSKI BRZESKO 2
2
10:40, 30-05-2021
PARASOL WROCŁAW 2
16
vs
AP WIERZCHOSŁAWICE 2
0
11:20, 30-05-2021
AP WIERZCHOSŁAWICE 2
1
vs
CANPACK OKOCIMSKI BRZESKO 2
2

© 2017 - 2021 - Turnieje Neyz - aplikacja turniejowa