SOKOLIK CUP

Gdzie: STARY SĄCZ, UL. BANDURSKIEGO 14A

Kiedy: 2021-06-05 08:00:00 - 2021-06-06 16:25:00

sponsorzy i partnerzy


THE QUALIFIERS

GROUP A

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 DELTA WARSZAWA 7 15-5(10) 18
2 GÓRNIK ZABRZE 7 11-5(6) 14
3 KKP KORONA KIELCE A 7 16-11(5) 13
4 ŚLĄSK WROCŁAW 7 19-9(10) 12
5 APN SPORTOWIEC MODLNICZKA 7 8-14(-6) 8
6 ZBROJOVKA BRNO 7 9-12(-3) 7
7 POLONIA TBYP 7 6-15(-9) 4
8 UKS SOKOLIKI STARY SĄCZ 7 7-20(-13) 3
08:00, 05-06-2021
ZBROJOVKA BRNO
3
vs
UKS SOKOLIKI STARY SĄCZ
0
08:00, 05-06-2021
ŚLĄSK WROCŁAW
3
vs
APN SPORTOWIEC MODLNICZKA
1
08:00, 05-06-2021
GÓRNIK ZABRZE
0
vs
DELTA WARSZAWA
2
08:34, 05-06-2021
UKS SOKOLIKI STARY SĄCZ
1
vs
DELTA WARSZAWA
3
08:34, 05-06-2021
ZBROJOVKA BRNO
2
vs
APN SPORTOWIEC MODLNICZKA
2
08:34, 05-06-2021
KKP KORONA KIELCE A
2
vs
POLONIA TBYP
1
09:08, 05-06-2021
ŚLĄSK WROCŁAW
2
vs
POLONIA TBYP
0
09:08, 05-06-2021
GÓRNIK ZABRZE
3
vs
KKP KORONA KIELCE A
0
09:08, 05-06-2021
ZBROJOVKA BRNO
0
vs
DELTA WARSZAWA
2
09:42, 05-06-2021
ŚLĄSK WROCŁAW
0
vs
GÓRNIK ZABRZE
2
09:42, 05-06-2021
UKS SOKOLIKI STARY SĄCZ
1
vs
KKP KORONA KIELCE A
5
09:42, 05-06-2021
APN SPORTOWIEC MODLNICZKA
3
vs
POLONIA TBYP
1
10:17, 05-06-2021
ZBROJOVKA BRNO
1
vs
POLONIA TBYP
1
10:17, 05-06-2021
DELTA WARSZAWA
3
vs
KKP KORONA KIELCE A
0
10:17, 05-06-2021
APN SPORTOWIEC MODLNICZKA
0
vs
GÓRNIK ZABRZE
0
10:51, 05-06-2021
POLONIA TBYP
1
vs
GÓRNIK ZABRZE
3
10:51, 05-06-2021
ZBROJOVKA BRNO
1
vs
KKP KORONA KIELCE A
1
10:51, 05-06-2021
UKS SOKOLIKI STARY SĄCZ
1
vs
ŚLĄSK WROCŁAW
7
11:25, 05-06-2021
APN SPORTOWIEC MODLNICZKA
1
vs
UKS SOKOLIKI STARY SĄCZ
0
11:25, 05-06-2021
ZBROJOVKA BRNO
2
vs
GÓRNIK ZABRZE
2
11:25, 05-06-2021
DELTA WARSZAWA
2
vs
ŚLĄSK WROCŁAW
1
11:59, 05-06-2021
DELTA WARSZAWA
3
vs
APN SPORTOWIEC MODLNICZKA
1
11:59, 05-06-2021
POLONIA TBYP
0
vs
UKS SOKOLIKI STARY SĄCZ
4
11:59, 05-06-2021
KKP KORONA KIELCE A
3
vs
ŚLĄSK WROCŁAW
2
12:33, 05-06-2021
GÓRNIK ZABRZE
1
vs
UKS SOKOLIKI STARY SĄCZ
0
12:33, 05-06-2021
KKP KORONA KIELCE A
5
vs
APN SPORTOWIEC MODLNICZKA
0
12:33, 05-06-2021
ZBROJOVKA BRNO
0
vs
ŚLĄSK WROCŁAW
4
13:15, 05-06-2021
POLONIA TBYP
2
vs
DELTA WARSZAWA
0

GROUP B

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 ZAGŁĘBIE LUBIN 7 25-6(19) 16
2 WISŁA KRAKÓW 7 20-11(9) 15
3 AP PROGRESS ANDRYCHÓW 2 7 15-11(4) 15
4 GIRONA FC 7 22-8(14) 14
5 POLONIA ŚRODA WIELKOPOLSKA 7 14-4(10) 13
6 MKS LIMANOVIA 7 8-17(-9) 4
7 GÓRNIK ŁĘCZNA 7 5-23(-18) 3
8 POLONIA TBYP CZERWONI 7 1-30(-29) 1
08:17, 05-06-2021
GIRONA FC
3
vs
MKS LIMANOVIA
2
08:17, 05-06-2021
ZAGŁĘBIE LUBIN
5
vs
AP PROGRESS ANDRYCHÓW 2
1
08:17, 05-06-2021
WISŁA KRAKÓW
0
vs
POLONIA ŚRODA WIELKOPOLSKA
4
08:51, 05-06-2021
GÓRNIK ŁĘCZNA
3
vs
POLONIA TBYP CZERWONI
0
08:51, 05-06-2021
GIRONA FC
1
vs
AP PROGRESS ANDRYCHÓW 2
2
08:51, 05-06-2021
MKS LIMANOVIA
0
vs
POLONIA ŚRODA WIELKOPOLSKA
2
09:25, 05-06-2021
GIRONA FC
0
vs
POLONIA ŚRODA WIELKOPOLSKA
0
09:25, 05-06-2021
WISŁA KRAKÓW
6
vs
GÓRNIK ŁĘCZNA
1
09:25, 05-06-2021
ZAGŁĘBIE LUBIN
8
vs
POLONIA TBYP CZERWONI
0
10:00, 05-06-2021
AP PROGRESS ANDRYCHÓW 2
4
vs
POLONIA TBYP CZERWONI
0
10:00, 05-06-2021
MKS LIMANOVIA
1
vs
GÓRNIK ŁĘCZNA
0
10:00, 05-06-2021
ZAGŁĘBIE LUBIN
1
vs
WISŁA KRAKÓW
2
10:34, 05-06-2021
AP PROGRESS ANDRYCHÓW 2
1
vs
WISŁA KRAKÓW
2
10:34, 05-06-2021
POLONIA ŚRODA WIELKOPOLSKA
3
vs
GÓRNIK ŁĘCZNA
0
10:34, 05-06-2021
GIRONA FC
6
vs
POLONIA TBYP CZERWONI
0
11:08, 05-06-2021
MKS LIMANOVIA
1
vs
ZAGŁĘBIE LUBIN
3
11:08, 05-06-2021
GIRONA FC
7
vs
GÓRNIK ŁĘCZNA
1
11:08, 05-06-2021
POLONIA TBYP CZERWONI
0
vs
WISŁA KRAKÓW
4
11:42, 05-06-2021
POLONIA ŚRODA WIELKOPOLSKA
0
vs
ZAGŁĘBIE LUBIN
1
11:42, 05-06-2021
AP PROGRESS ANDRYCHÓW 2
3
vs
MKS LIMANOVIA
2
11:42, 05-06-2021
GIRONA FC
3
vs
WISŁA KRAKÓW
1
12:16, 05-06-2021
POLONIA ŚRODA WIELKOPOLSKA
1
vs
AP PROGRESS ANDRYCHÓW 2
3
12:16, 05-06-2021
POLONIA TBYP CZERWONI
1
vs
MKS LIMANOVIA
1
12:16, 05-06-2021
GÓRNIK ŁĘCZNA
0
vs
ZAGŁĘBIE LUBIN
5
12:50, 05-06-2021
GIRONA FC
2
vs
ZAGŁĘBIE LUBIN
2
12:50, 05-06-2021
WISŁA KRAKÓW
5
vs
MKS LIMANOVIA
1
12:50, 05-06-2021
GÓRNIK ŁĘCZNA
0
vs
AP PROGRESS ANDRYCHÓW 2
1
13:15, 05-06-2021
POLONIA TBYP CZERWONI
0
vs
POLONIA ŚRODA WIELKOPOLSKA
4

GROUP C

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 LOKOMOTIV KIJÓW 7 38-4(34) 19
2 LECH POZNAŃ 7 23-9(14) 16
3 AKADEMIA ŁKS ŁÓDŹ 7 22-3(19) 15
4 KSPN POGOŃ KRAKÓW 7 19-10(9) 12
5 CRACOVIA KRAKÓW 7 23-13(10) 10
6 SZKÓŁKA TECHNIKI FUNDAMENTALNEJ 7 17-17(0) 6
7 TALENT WARSZAWA 7 7-27(-20) 3
8 WIERCHY RABKA ZDRÓJ 7 1-67(-66) 0
13:30, 05-06-2021
LOKOMOTIV KIJÓW
15
vs
WIERCHY RABKA ZDRÓJ
0
13:30, 05-06-2021
LECH POZNAŃ
3
vs
KSPN POGOŃ KRAKÓW
1
13:30, 05-06-2021
CRACOVIA KRAKÓW
4
vs
TALENT WARSZAWA
0
14:04, 05-06-2021
AKADEMIA ŁKS ŁÓDŹ
2
vs
SZKÓŁKA TECHNIKI FUNDAMENTALNEJ
0
14:04, 05-06-2021
LOKOMOTIV KIJÓW
4
vs
KSPN POGOŃ KRAKÓW
1
14:04, 05-06-2021
WIERCHY RABKA ZDRÓJ
0
vs
TALENT WARSZAWA
4
14:38, 05-06-2021
LOKOMOTIV KIJÓW
6
vs
TALENT WARSZAWA
0
14:38, 05-06-2021
CRACOVIA KRAKÓW
0
vs
AKADEMIA ŁKS ŁÓDŹ
0
14:38, 05-06-2021
LECH POZNAŃ
3
vs
SZKÓŁKA TECHNIKI FUNDAMENTALNEJ
1
15:12, 05-06-2021
KSPN POGOŃ KRAKÓW
1
vs
SZKÓŁKA TECHNIKI FUNDAMENTALNEJ
0
15:12, 05-06-2021
WIERCHY RABKA ZDRÓJ
0
vs
AKADEMIA ŁKS ŁÓDŹ
11
15:12, 05-06-2021
LECH POZNAŃ
5
vs
CRACOVIA KRAKÓW
2
15:46, 05-06-2021
KSPN POGOŃ KRAKÓW
1
vs
CRACOVIA KRAKÓW
0
15:46, 05-06-2021
TALENT WARSZAWA
0
vs
AKADEMIA ŁKS ŁÓDŹ
5
15:46, 05-06-2021
LOKOMOTIV KIJÓW
3
vs
SZKÓŁKA TECHNIKI FUNDAMENTALNEJ
1
16:20, 05-06-2021
WIERCHY RABKA ZDRÓJ
0
vs
LECH POZNAŃ
5
16:20, 05-06-2021
LOKOMOTIV KIJÓW
1
vs
AKADEMIA ŁKS ŁÓDŹ
1
16:20, 05-06-2021
SZKÓŁKA TECHNIKI FUNDAMENTALNEJ
2
vs
CRACOVIA KRAKÓW
5
16:54, 05-06-2021
TALENT WARSZAWA
0
vs
LECH POZNAŃ
6
16:54, 05-06-2021
KSPN POGOŃ KRAKÓW
12
vs
WIERCHY RABKA ZDRÓJ
0
16:54, 05-06-2021
LOKOMOTIV KIJÓW
5
vs
CRACOVIA KRAKÓW
1
17:28, 05-06-2021
TALENT WARSZAWA
1
vs
KSPN POGOŃ KRAKÓW
2
17:28, 05-06-2021
SZKÓŁKA TECHNIKI FUNDAMENTALNEJ
9
vs
WIERCHY RABKA ZDRÓJ
1
17:28, 05-06-2021
AKADEMIA ŁKS ŁÓDŹ
1
vs
LECH POZNAŃ
1
18:02, 05-06-2021
LOKOMOTIV KIJÓW
4
vs
LECH POZNAŃ
0
18:02, 05-06-2021
CRACOVIA KRAKÓW
11
vs
WIERCHY RABKA ZDRÓJ
0
18:02, 05-06-2021
AKADEMIA ŁKS ŁÓDŹ
2
vs
KSPN POGOŃ KRAKÓW
1
18:36, 05-06-2021
SZKÓŁKA TECHNIKI FUNDAMENTALNEJ
4
vs
TALENT WARSZAWA
2

GROUP D

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 BARCA ACADEMY WARSZAWA 7 21-5(16) 16
2 RAKÓW CZĘSTOCHOWA 7 15-6(9) 15
3 STAL RZESZÓW 7 15-4(11) 12
4 KLUB LEVA LWÓW 7 11-13(-2) 10
5 SANDECJA NOWY SĄCZ CZARNI 7 11-9(2) 9
6 BENIAMINEK PROFBUD KROSNO 7 11-20(-9) 8
7 POGOŃ SZCZECIN 7 13-15(-2) 7
8 DUNAJEC NOWY SĄCZ 7 2-27(-25) 0
13:47, 05-06-2021
KLUB LEVA LWÓW
2
vs
DUNAJEC NOWY SĄCZ
1
13:47, 05-06-2021
POGOŃ SZCZECIN
6
vs
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO
0
13:47, 05-06-2021
RAKÓW CZĘSTOCHOWA
2
vs
BARCA ACADEMY WARSZAWA
1
14:21, 05-06-2021
SANDECJA NOWY SĄCZ CZARNI
0
vs
STAL RZESZÓW
0
14:21, 05-06-2021
KLUB LEVA LWÓW
4
vs
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO
0
14:21, 05-06-2021
DUNAJEC NOWY SĄCZ
0
vs
BARCA ACADEMY WARSZAWA
5
14:55, 05-06-2021
KLUB LEVA LWÓW
1
vs
BARCA ACADEMY WARSZAWA
3
14:55, 05-06-2021
RAKÓW CZĘSTOCHOWA
1
vs
SANDECJA NOWY SĄCZ CZARNI
1
14:55, 05-06-2021
POGOŃ SZCZECIN
0
vs
STAL RZESZÓW
3
15:29, 05-06-2021
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO
2
vs
STAL RZESZÓW
2
15:29, 05-06-2021
DUNAJEC NOWY SĄCZ
0
vs
SANDECJA NOWY SĄCZ CZARNI
3
15:29, 05-06-2021
POGOŃ SZCZECIN
0
vs
RAKÓW CZĘSTOCHOWA
5
16:03, 05-06-2021
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO
2
vs
RAKÓW CZĘSTOCHOWA
2
16:03, 05-06-2021
BARCA ACADEMY WARSZAWA
4
vs
SANDECJA NOWY SĄCZ CZARNI
1
16:03, 05-06-2021
KLUB LEVA LWÓW
0
vs
STAL RZESZÓW
4
16:37, 05-06-2021
DUNAJEC NOWY SĄCZ
0
vs
POGOŃ SZCZECIN
4
16:37, 05-06-2021
KLUB LEVA LWÓW
0
vs
SANDECJA NOWY SĄCZ CZARNI
3
16:37, 05-06-2021
STAL RZESZÓW
0
vs
RAKÓW CZĘSTOCHOWA
1
17:11, 05-06-2021
BARCA ACADEMY WARSZAWA
3
vs
POGOŃ SZCZECIN
1
17:11, 05-06-2021
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO
5
vs
DUNAJEC NOWY SĄCZ
0
17:11, 05-06-2021
KLUB LEVA LWÓW
2
vs
RAKÓW CZĘSTOCHOWA
2
17:45, 05-06-2021
BARCA ACADEMY WARSZAWA
5
vs
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO
0
17:45, 05-06-2021
STAL RZESZÓW
6
vs
DUNAJEC NOWY SĄCZ
1
17:45, 05-06-2021
SANDECJA NOWY SĄCZ CZARNI
2
vs
POGOŃ SZCZECIN
2
18:19, 05-06-2021
KLUB LEVA LWÓW
2
vs
POGOŃ SZCZECIN
0
18:19, 05-06-2021
RAKÓW CZĘSTOCHOWA
2
vs
DUNAJEC NOWY SĄCZ
0
18:19, 05-06-2021
SANDECJA NOWY SĄCZ CZARNI
1
vs
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO
2
18:36, 05-06-2021
STAL RZESZÓW
0
vs
BARCA ACADEMY WARSZAWA
0

FINAL

PLACES 29-32

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 POLONIA TBYP CZERWONI 3 8-2(6) 9
2 UKS SOKOLIKI STARY SĄCZ 3 8-5(3) 4
3 DUNAJEC NOWY SĄCZ 3 4-3(1) 4
4 WIERCHY RABKA ZDRÓJ 3 0-10(-10) 0
08:15, 06-06-2021
UKS SOKOLIKI STARY SĄCZ
2
vs
POLONIA TBYP CZERWONI
3
08:15, 06-06-2021
WIERCHY RABKA ZDRÓJ
0
vs
DUNAJEC NOWY SĄCZ
2
09:30, 06-06-2021
UKS SOKOLIKI STARY SĄCZ
4
vs
WIERCHY RABKA ZDRÓJ
0
09:30, 06-06-2021
POLONIA TBYP CZERWONI
1
vs
DUNAJEC NOWY SĄCZ
0
10:45, 06-06-2021
UKS SOKOLIKI STARY SĄCZ
2
vs
DUNAJEC NOWY SĄCZ
2
11:10, 06-06-2021
POLONIA TBYP CZERWONI
4
vs
WIERCHY RABKA ZDRÓJ
0

PLACES 25-28

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 POGOŃ SZCZECIN 3 15-1(14) 9
2 GÓRNIK ŁĘCZNA 3 6-3(3) 6
3 POLONIA TBYP 3 6-9(-3) 3
4 TALENT WARSZAWA 3 1-15(-14) 0
08:15, 06-06-2021
POLONIA TBYP
0
vs
GÓRNIK ŁĘCZNA
2
08:40, 06-06-2021
TALENT WARSZAWA
0
vs
POGOŃ SZCZECIN
6
09:55, 06-06-2021
POLONIA TBYP
6
vs
TALENT WARSZAWA
1
09:55, 06-06-2021
GÓRNIK ŁĘCZNA
1
vs
POGOŃ SZCZECIN
3
11:10, 06-06-2021
POLONIA TBYP
0
vs
POGOŃ SZCZECIN
6
11:10, 06-06-2021
GÓRNIK ŁĘCZNA
3
vs
TALENT WARSZAWA
0

PLACES 21-24

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 MKS LIMANOVIA 3 10-7(3) 7
2 SZKÓŁKA TECHNIKI FUNDAMENTALNEJ 3 5-2(3) 7
3 ZBROJOVKA BRNO 3 9-10(-1) 3
4 BENIAMINEK PROFBUD KROSNO 3 4-9(-5) 0
08:40, 06-06-2021
ZBROJOVKA BRNO
4
vs
MKS LIMANOVIA
5
08:40, 06-06-2021
SZKÓŁKA TECHNIKI FUNDAMENTALNEJ
1
vs
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO
0
09:55, 06-06-2021
ZBROJOVKA BRNO
1
vs
SZKÓŁKA TECHNIKI FUNDAMENTALNEJ
3
10:20, 06-06-2021
MKS LIMANOVIA
4
vs
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO
2
11:35, 06-06-2021
ZBROJOVKA BRNO
4
vs
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO
2
11:35, 06-06-2021
MKS LIMANOVIA
1
vs
SZKÓŁKA TECHNIKI FUNDAMENTALNEJ
1

PLACES 17-20

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 CRACOVIA KRAKÓW 3 12-4(8) 9
2 APN SPORTOWIEC MODLNICZKA 3 6-7(-1) 3
3 SANDECJA NOWY SĄCZ CZARNI 3 4-5(-1) 3
4 POLONIA ŚRODA WIELKOPOLSKA 3 3-9(-6) 3
09:05, 06-06-2021
APN SPORTOWIEC MODLNICZKA
5
vs
POLONIA ŚRODA WIELKOPOLSKA
0
09:05, 06-06-2021
CRACOVIA KRAKÓW
3
vs
SANDECJA NOWY SĄCZ CZARNI
2
10:20, 06-06-2021
APN SPORTOWIEC MODLNICZKA
1
vs
CRACOVIA KRAKÓW
6
10:20, 06-06-2021
POLONIA ŚRODA WIELKOPOLSKA
2
vs
SANDECJA NOWY SĄCZ CZARNI
1
11:35, 06-06-2021
APN SPORTOWIEC MODLNICZKA
0
vs
SANDECJA NOWY SĄCZ CZARNI
1
12:00, 06-06-2021
POLONIA ŚRODA WIELKOPOLSKA
1
vs
CRACOVIA KRAKÓW
3

PLACES 13-16

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 GIRONA FC 3 11-3(8) 9
2 ŚLĄSK WROCŁAW 3 4-5(-1) 4
3 KLUB LEVA LWÓW 3 2-6(-4) 4
4 KSPN POGOŃ KRAKÓW 3 3-6(-3) 0
09:05, 06-06-2021
ŚLĄSK WROCŁAW
1
vs
GIRONA FC
3
09:30, 06-06-2021
KSPN POGOŃ KRAKÓW
0
vs
KLUB LEVA LWÓW
1
10:45, 06-06-2021
ŚLĄSK WROCŁAW
2
vs
KSPN POGOŃ KRAKÓW
1
10:45, 06-06-2021
GIRONA FC
5
vs
KLUB LEVA LWÓW
0
12:00, 06-06-2021
ŚLĄSK WROCŁAW
1
vs
KLUB LEVA LWÓW
1
12:00, 06-06-2021
GIRONA FC
3
vs
KSPN POGOŃ KRAKÓW
2

GROUP GOLD 1

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 GÓRNIK ZABRZE 5 12-4(8) 12
2 DELTA WARSZAWA 5 8-2(6) 10
3 ZAGŁĘBIE LUBIN 5 12-7(5) 9
4 WISŁA KRAKÓW 5 6-7(-1) 7
5 KKP KORONA KIELCE A 5 2-10(-8) 4
6 AP PROGRESS ANDRYCHÓW 2 5 2-12(-10) 1
08:00, 05-06-2021
DELTA WARSZAWA
2
vs
GÓRNIK ZABRZE
0
08:17, 05-06-2021
ZAGŁĘBIE LUBIN
5
vs
AP PROGRESS ANDRYCHÓW 2
1
09:08, 05-06-2021
GÓRNIK ZABRZE
3
vs
KKP KORONA KIELCE A
0
10:00, 05-06-2021
ZAGŁĘBIE LUBIN
1
vs
WISŁA KRAKÓW
2
10:17, 05-06-2021
DELTA WARSZAWA
3
vs
KKP KORONA KIELCE A
0
10:34, 05-06-2021
AP PROGRESS ANDRYCHÓW 2
1
vs
WISŁA KRAKÓW
2
13:30, 06-06-2021
KKP KORONA KIELCE A
0
vs
AP PROGRESS ANDRYCHÓW 2
0
13:30, 06-06-2021
GÓRNIK ZABRZE
3
vs
WISŁA KRAKÓW
2
13:30, 06-06-2021
DELTA WARSZAWA
1
vs
ZAGŁĘBIE LUBIN
2
14:10, 06-06-2021
DELTA WARSZAWA
0
vs
WISŁA KRAKÓW
0
14:10, 06-06-2021
GÓRNIK ZABRZE
3
vs
AP PROGRESS ANDRYCHÓW 2
0
14:10, 06-06-2021
KKP KORONA KIELCE A
0
vs
ZAGŁĘBIE LUBIN
4
14:50, 06-06-2021
DELTA WARSZAWA
2
vs
AP PROGRESS ANDRYCHÓW 2
0
14:50, 06-06-2021
GÓRNIK ZABRZE
3
vs
ZAGŁĘBIE LUBIN
0
14:50, 06-06-2021
KKP KORONA KIELCE A
2
vs
WISŁA KRAKÓW
0

GROUP GOLD 2

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 LOKOMOTIV KIJÓW 5 15-2(13) 13
2 RAKÓW CZĘSTOCHOWA 5 5-6(-1) 9
3 LECH POZNAŃ 5 4-6(-2) 8
4 AKADEMIA ŁKS ŁÓDŹ 5 3-4(-1) 4
5 BARCA ACADEMY WARSZAWA 5 2-4(-2) 3
6 STAL RZESZÓW 5 1-8(-7) 2
13:47, 05-06-2021
RAKÓW CZĘSTOCHOWA
2
vs
BARCA ACADEMY WARSZAWA
1
16:20, 05-06-2021
LOKOMOTIV KIJÓW
1
vs
AKADEMIA ŁKS ŁÓDŹ
1
16:37, 05-06-2021
STAL RZESZÓW
0
vs
RAKÓW CZĘSTOCHOWA
1
17:28, 05-06-2021
LECH POZNAŃ
1
vs
AKADEMIA ŁKS ŁÓDŹ
1
18:02, 05-06-2021
LOKOMOTIV KIJÓW
4
vs
LECH POZNAŃ
0
18:36, 05-06-2021
STAL RZESZÓW
0
vs
BARCA ACADEMY WARSZAWA
0
13:50, 06-06-2021
AKADEMIA ŁKS ŁÓDŹ
0
vs
STAL RZESZÓW
0
13:50, 06-06-2021
LECH POZNAŃ
1
vs
RAKÓW CZĘSTOCHOWA
0
13:50, 06-06-2021
LOKOMOTIV KIJÓW
2
vs
BARCA ACADEMY WARSZAWA
1
14:30, 06-06-2021
LOKOMOTIV KIJÓW
3
vs
RAKÓW CZĘSTOCHOWA
0
14:30, 06-06-2021
LECH POZNAŃ
2
vs
STAL RZESZÓW
1
14:30, 06-06-2021
AKADEMIA ŁKS ŁÓDŹ
0
vs
BARCA ACADEMY WARSZAWA
0
15:10, 06-06-2021
LOKOMOTIV KIJÓW
5
vs
STAL RZESZÓW
0
15:10, 06-06-2021
LECH POZNAŃ
0
vs
BARCA ACADEMY WARSZAWA
0
15:10, 06-06-2021
AKADEMIA ŁKS ŁÓDŹ
1
vs
RAKÓW CZĘSTOCHOWA
2

FINAL GAMES

PLACES 11

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 STAL RZESZÓW 1 2-0(2) 3
2 AP PROGRESS ANDRYCHÓW 2 1 0-2(-2) 0
15:30, 06-06-2021
AP PROGRESS ANDRYCHÓW 2
0
vs
STAL RZESZÓW
2

PLACES 9

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 KKP KORONA KIELCE A 1 2-1(1) 3
2 BARCA ACADEMY WARSZAWA 1 1-2(-1) 0
15:30, 06-06-2021
KKP KORONA KIELCE A
2
vs
BARCA ACADEMY WARSZAWA
1

PLACES 7

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 AKADEMIA ŁKS ŁÓDŹ 1 2-1(1) 3
2 WISŁA KRAKÓW 1 1-2(-1) 0
15:30, 06-06-2021
WISŁA KRAKÓW
1
vs
AKADEMIA ŁKS ŁÓDŹ
2

PLACES 5

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 ZAGŁĘBIE LUBIN 1 2-1(1) 3
2 LECH POZNAŃ 1 1-2(-1) 0
15:50, 06-06-2021
ZAGŁĘBIE LUBIN
2
vs
LECH POZNAŃ
1

PLACES 3

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 RAKÓW CZĘSTOCHOWA 1 0-0(0) 1
2 DELTA WARSZAWA 1 0-0(0) 1
15:50, 06-06-2021
DELTA WARSZAWA
0
vs
RAKÓW CZĘSTOCHOWA
0

FINAL - PLACE 1

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 LOKOMOTIV KIJÓW 1 2-0(2) 3
2 GÓRNIK ZABRZE 1 0-2(-2) 0
15:50, 06-06-2021
GÓRNIK ZABRZE
0
vs
LOKOMOTIV KIJÓW
2

© 2017 - 2021 - Turnieje Neyz - aplikacja turniejowa