STEEL CUP

Gdzie: ZAKOPANE

Kiedy: 2021-06-11 08:00:00 - 2021-06-13 17:00:00

sponsorzy i partnerzy


FAZA GRUPOWA

Grupa A

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 LECH POZNAŃ 8 33-8(25) 21
2 MOSIR MIŃSK MAZOWIECKI 8 21-7(14) 20
3 FC WROCŁAW ACADEMY 1 8 20-8(12) 18
4 ARKONIA SZCZECIN 8 17-16(1) 14
5 GKS JASTRZĘBIE ZDRÓJ 8 12-17(-5) 10
6 CRACOVIA KRAKÓW 8 21-18(3) 9
7 MŁODE TALENTY TORUŃ 8 16-24(-8) 9
8 WIERCHY RABKA ZDRÓJ 8 12-30(-18) 3
9 KARPATY LWÓW 8 5-29(-24) 0
08:00, 11-06-2021
KARPATY LWÓW
0
vs
LECH POZNAŃ
5
08:20, 11-06-2021
CRACOVIA KRAKÓW
2
vs
ARKONIA SZCZECIN
3
08:40, 11-06-2021
GKS JASTRZĘBIE ZDRÓJ
0
vs
FC WROCŁAW ACADEMY 1
2
09:00, 11-06-2021
MOSIR MIŃSK MAZOWIECKI
1
vs
MŁODE TALENTY TORUŃ
1
09:20, 11-06-2021
WIERCHY RABKA ZDRÓJ
4
vs
KARPATY LWÓW
1
09:40, 11-06-2021
LECH POZNAŃ
3
vs
CRACOVIA KRAKÓW
2
10:00, 11-06-2021
ARKONIA SZCZECIN
2
vs
GKS JASTRZĘBIE ZDRÓJ
1
10:20, 11-06-2021
FC WROCŁAW ACADEMY 1
2
vs
MOSIR MIŃSK MAZOWIECKI
3
10:40, 11-06-2021
MŁODE TALENTY TORUŃ
3
vs
WIERCHY RABKA ZDRÓJ
2
11:00, 11-06-2021
KARPATY LWÓW
3
vs
CRACOVIA KRAKÓW
4
11:20, 11-06-2021
LECH POZNAŃ
6
vs
ARKONIA SZCZECIN
1
11:40, 11-06-2021
GKS JASTRZĘBIE ZDRÓJ
0
vs
MOSIR MIŃSK MAZOWIECKI
2
12:00, 11-06-2021
FC WROCŁAW ACADEMY 1
2
vs
MŁODE TALENTY TORUŃ
0
12:20, 11-06-2021
WIERCHY RABKA ZDRÓJ
1
vs
CRACOVIA KRAKÓW
2
12:40, 11-06-2021
KARPATY LWÓW
1
vs
ARKONIA SZCZECIN
3
13:00, 11-06-2021
LECH POZNAŃ
2
vs
FC WROCŁAW ACADEMY 1
1
13:20, 11-06-2021
GKS JASTRZĘBIE ZDRÓJ
4
vs
MŁODE TALENTY TORUŃ
4
13:40, 11-06-2021
MOSIR MIŃSK MAZOWIECKI
6
vs
WIERCHY RABKA ZDRÓJ
2
14:00, 12-06-2021
KARPATY LWÓW
0
vs
FC WROCŁAW ACADEMY 1
4
14:20, 12-06-2021
CRACOVIA KRAKÓW
1
vs
GKS JASTRZĘBIE ZDRÓJ
2
14:40, 12-06-2021
LECH POZNAŃ
5
vs
MŁODE TALENTY TORUŃ
1
15:00, 12-06-2021
ARKONIA SZCZECIN
2
vs
MOSIR MIŃSK MAZOWIECKI
2
15:20, 12-06-2021
WIERCHY RABKA ZDRÓJ
0
vs
FC WROCŁAW ACADEMY 1
4
15:40, 12-06-2021
KARPATY LWÓW
0
vs
MŁODE TALENTY TORUŃ
3
16:00, 12-06-2021
CRACOVIA KRAKÓW
0
vs
MOSIR MIŃSK MAZOWIECKI
1
16:20, 12-06-2021
GKS JASTRZĘBIE ZDRÓJ
0
vs
LECH POZNAŃ
4
16:40, 12-06-2021
ARKONIA SZCZECIN
3
vs
WIERCHY RABKA ZDRÓJ
0
17:00, 12-06-2021
KARPATY LWÓW
0
vs
MOSIR MIŃSK MAZOWIECKI
4
17:20, 12-06-2021
FC WROCŁAW ACADEMY 1
3
vs
CRACOVIA KRAKÓW
2
17:40, 12-06-2021
MŁODE TALENTY TORUŃ
2
vs
ARKONIA SZCZECIN
2
18:00, 12-06-2021
GKS JASTRZĘBIE ZDRÓJ
3
vs
WIERCHY RABKA ZDRÓJ
2
18:20, 12-06-2021
LECH POZNAŃ
0
vs
MOSIR MIŃSK MAZOWIECKI
2
18:40, 12-06-2021
ARKONIA SZCZECIN
1
vs
FC WROCŁAW ACADEMY 1
2
19:00, 12-06-2021
CRACOVIA KRAKÓW
8
vs
MŁODE TALENTY TORUŃ
2
19:20, 12-06-2021
KARPATY LWÓW
0
vs
GKS JASTRZĘBIE ZDRÓJ
2
19:40, 12-06-2021
LECH POZNAŃ
8
vs
WIERCHY RABKA ZDRÓJ
1

Grupa B

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 GIRONA FC 8 40-3(37) 24
2 MLUKS DWÓJKA GUBIN 8 32-23(9) 15
3 LECHIA GDAŃSK 8 20-13(7) 14
4 ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 8 22-14(8) 13
5 STAL RZESZÓW 8 27-22(5) 13
6 POLONIA ŚRODA WIELKOPOLSKA 8 18-11(7) 10
7 SANDECJA NOWY SĄCZ CZARNI 8 17-24(-7) 9
8 ASEREKTEAM GORLICE 8 6-26(-20) 6
9 FOOTBALL FAMILY ZAKOPANE 8 5-51(-46) 0
08:00, 11-06-2021
GIRONA FC
7
vs
ASEREKTEAM GORLICE
0
08:20, 11-06-2021
LECHIA GDAŃSK
1
vs
ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC
3
08:40, 11-06-2021
STAL RZESZÓW
4
vs
SANDECJA NOWY SĄCZ CZARNI
2
09:00, 11-06-2021
MLUKS DWÓJKA GUBIN
3
vs
POLONIA ŚRODA WIELKOPOLSKA
3
09:20, 11-06-2021
FOOTBALL FAMILY ZAKOPANE
0
vs
GIRONA FC
9
09:40, 11-06-2021
ASEREKTEAM GORLICE
0
vs
LECHIA GDAŃSK
4
10:00, 11-06-2021
ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC
5
vs
STAL RZESZÓW
1
10:20, 11-06-2021
SANDECJA NOWY SĄCZ CZARNI
4
vs
MLUKS DWÓJKA GUBIN
6
10:40, 11-06-2021
POLONIA ŚRODA WIELKOPOLSKA
10
vs
FOOTBALL FAMILY ZAKOPANE
0
11:00, 11-06-2021
GIRONA FC
6
vs
LECHIA GDAŃSK
0
11:20, 11-06-2021
ASEREKTEAM GORLICE
2
vs
ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC
5
11:40, 11-06-2021
STAL RZESZÓW
5
vs
MLUKS DWÓJKA GUBIN
6
12:00, 11-06-2021
SANDECJA NOWY SĄCZ CZARNI
1
vs
POLONIA ŚRODA WIELKOPOLSKA
2
12:20, 11-06-2021
FOOTBALL FAMILY ZAKOPANE
0
vs
LECHIA GDAŃSK
5
12:40, 11-06-2021
GIRONA FC
3
vs
ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC
0
13:00, 11-06-2021
ASEREKTEAM GORLICE
0
vs
SANDECJA NOWY SĄCZ CZARNI
2
13:20, 11-06-2021
STAL RZESZÓW
2
vs
POLONIA ŚRODA WIELKOPOLSKA
1
13:40, 11-06-2021
MLUKS DWÓJKA GUBIN
7
vs
FOOTBALL FAMILY ZAKOPANE
2
14:00, 12-06-2021
GIRONA FC
5
vs
SANDECJA NOWY SĄCZ CZARNI
1
14:20, 12-06-2021
LECHIA GDAŃSK
2
vs
STAL RZESZÓW
2
14:40, 12-06-2021
ASEREKTEAM GORLICE
1
vs
POLONIA ŚRODA WIELKOPOLSKA
0
15:00, 12-06-2021
ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC
3
vs
MLUKS DWÓJKA GUBIN
3
15:20, 12-06-2021
FOOTBALL FAMILY ZAKOPANE
1
vs
SANDECJA NOWY SĄCZ CZARNI
5
15:40, 12-06-2021
GIRONA FC
2
vs
POLONIA ŚRODA WIELKOPOLSKA
0
16:00, 12-06-2021
LECHIA GDAŃSK
2
vs
MLUKS DWÓJKA GUBIN
2
16:20, 12-06-2021
STAL RZESZÓW
4
vs
ASEREKTEAM GORLICE
0
16:40, 12-06-2021
ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC
4
vs
FOOTBALL FAMILY ZAKOPANE
0
17:00, 12-06-2021
GIRONA FC
4
vs
MLUKS DWÓJKA GUBIN
1
17:20, 12-06-2021
SANDECJA NOWY SĄCZ CZARNI
0
vs
LECHIA GDAŃSK
5
17:40, 12-06-2021
POLONIA ŚRODA WIELKOPOLSKA
2
vs
ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC
1
18:00, 12-06-2021
STAL RZESZÓW
8
vs
FOOTBALL FAMILY ZAKOPANE
2
18:20, 12-06-2021
ASEREKTEAM GORLICE
0
vs
MLUKS DWÓJKA GUBIN
4
18:40, 12-06-2021
ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC
1
vs
SANDECJA NOWY SĄCZ CZARNI
2
19:00, 12-06-2021
LECHIA GDAŃSK
1
vs
POLONIA ŚRODA WIELKOPOLSKA
0
19:20, 12-06-2021
GIRONA FC
4
vs
STAL RZESZÓW
1
19:40, 12-06-2021
ASEREKTEAM GORLICE
3
vs
FOOTBALL FAMILY ZAKOPANE
0

Grupa C

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 VARSOVIA WARSZAWA 8 25-3(22) 21
2 ŚLĄSK WROCŁAW 8 27-8(19) 19
3 AKADEMIA ŁKS ŁÓDŹ 8 24-10(14) 19
4 LIDER SOFIYA UFS 8 14-13(1) 15
5 GÓRNIK ŁĘCZNA 8 8-15(-7) 10
6 WISŁA PŁOCK 8 10-19(-9) 6
7 BE A STAR WILCZKI 8 9-21(-12) 6
8 POGOŃ SZCZECIN 8 8-25(-17) 5
9 AP 21 CHRZANÓW 8 8-19(-11) 4
14:00, 11-06-2021
LIDER SOFIYA UFS
1
vs
ŚLĄSK WROCŁAW
6
14:20, 11-06-2021
POGOŃ SZCZECIN
4
vs
AKADEMIA ŁKS ŁÓDŹ
4
14:40, 11-06-2021
GÓRNIK ŁĘCZNA
1
vs
WISŁA PŁOCK
0
15:00, 11-06-2021
AP 21 CHRZANÓW
5
vs
BE A STAR WILCZKI
0
15:20, 11-06-2021
VARSOVIA WARSZAWA
4
vs
LIDER SOFIYA UFS
1
15:40, 11-06-2021
ŚLĄSK WROCŁAW
4
vs
POGOŃ SZCZECIN
0
16:00, 11-06-2021
AKADEMIA ŁKS ŁÓDŹ
5
vs
GÓRNIK ŁĘCZNA
1
16:20, 11-06-2021
WISŁA PŁOCK
2
vs
AP 21 CHRZANÓW
1
16:40, 11-06-2021
BE A STAR WILCZKI
0
vs
VARSOVIA WARSZAWA
1
17:00, 11-06-2021
LIDER SOFIYA UFS
3
vs
POGOŃ SZCZECIN
0
17:20, 11-06-2021
ŚLĄSK WROCŁAW
3
vs
AKADEMIA ŁKS ŁÓDŹ
2
17:40, 11-06-2021
GÓRNIK ŁĘCZNA
2
vs
AP 21 CHRZANÓW
1
18:00, 11-06-2021
WISŁA PŁOCK
4
vs
BE A STAR WILCZKI
2
18:20, 11-06-2021
VARSOVIA WARSZAWA
7
vs
POGOŃ SZCZECIN
0
18:40, 11-06-2021
LIDER SOFIYA UFS
0
vs
AKADEMIA ŁKS ŁÓDŹ
2
19:00, 11-06-2021
ŚLĄSK WROCŁAW
3
vs
WISŁA PŁOCK
2
19:20, 11-06-2021
GÓRNIK ŁĘCZNA
1
vs
BE A STAR WILCZKI
3
19:40, 11-06-2021
AP 21 CHRZANÓW
0
vs
VARSOVIA WARSZAWA
1
08:00, 12-06-2021
LIDER SOFIYA UFS
2
vs
WISŁA PŁOCK
0
08:20, 12-06-2021
POGOŃ SZCZECIN
0
vs
GÓRNIK ŁĘCZNA
2
08:40, 12-06-2021
ŚLĄSK WROCŁAW
5
vs
BE A STAR WILCZKI
0
09:00, 12-06-2021
AKADEMIA ŁKS ŁÓDŹ
4
vs
AP 21 CHRZANÓW
0
09:20, 12-06-2021
VARSOVIA WARSZAWA
5
vs
WISŁA PŁOCK
0
09:40, 12-06-2021
LIDER SOFIYA UFS
2
vs
BE A STAR WILCZKI
1
10:00, 12-06-2021
POGOŃ SZCZECIN
1
vs
AP 21 CHRZANÓW
1
10:20, 12-06-2021
GÓRNIK ŁĘCZNA
1
vs
ŚLĄSK WROCŁAW
1
10:40, 12-06-2021
AKADEMIA ŁKS ŁÓDŹ
2
vs
VARSOVIA WARSZAWA
1
11:00, 12-06-2021
LIDER SOFIYA UFS
4
vs
AP 21 CHRZANÓW
0
11:20, 12-06-2021
WISŁA PŁOCK
1
vs
POGOŃ SZCZECIN
3
11:40, 12-06-2021
BE A STAR WILCZKI
0
vs
AKADEMIA ŁKS ŁÓDŹ
3
12:00, 12-06-2021
GÓRNIK ŁĘCZNA
0
vs
VARSOVIA WARSZAWA
4
12:20, 12-06-2021
ŚLĄSK WROCŁAW
5
vs
AP 21 CHRZANÓW
0
12:40, 12-06-2021
AKADEMIA ŁKS ŁÓDŹ
2
vs
WISŁA PŁOCK
1
13:00, 12-06-2021
POGOŃ SZCZECIN
0
vs
BE A STAR WILCZKI
3
13:20, 12-06-2021
LIDER SOFIYA UFS
1
vs
GÓRNIK ŁĘCZNA
0
13:40, 12-06-2021
ŚLĄSK WROCŁAW
0
vs
VARSOVIA WARSZAWA
2

Grupa D

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 BENIAMINEK PROFBUD KROSNO 8 33-7(26) 24
2 WISŁA KRAKÓW 8 27-4(23) 18
3 DELTA WARSZAWA 8 15-10(5) 16
4 BARCA ACADEMY WARSZAWA 8 24-9(15) 15
5 GOL BRODNICA 8 8-12(-4) 9
6 GÓRNIK ZABRZE 8 10-16(-6) 8
7 DUNAJEC NOWY SĄCZ 8 10-17(-7) 8
8 DAP DĘBICA 8 6-30(-24) 4
9 AP CHAMPIONS BRZESKO 8 7-35(-28) 3
14:00, 11-06-2021
WISŁA KRAKÓW
7
vs
AP CHAMPIONS BRZESKO
0
14:20, 11-06-2021
DELTA WARSZAWA
2
vs
GÓRNIK ZABRZE
1
14:40, 11-06-2021
BARCA ACADEMY WARSZAWA
3
vs
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO
5
15:00, 11-06-2021
DUNAJEC NOWY SĄCZ
0
vs
GOL BRODNICA
3
15:20, 11-06-2021
DAP DĘBICA
1
vs
WISŁA KRAKÓW
6
15:40, 11-06-2021
AP CHAMPIONS BRZESKO
0
vs
DELTA WARSZAWA
5
16:00, 11-06-2021
GÓRNIK ZABRZE
0
vs
BARCA ACADEMY WARSZAWA
3
16:20, 11-06-2021
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO
4
vs
DUNAJEC NOWY SĄCZ
1
16:40, 11-06-2021
GOL BRODNICA
4
vs
DAP DĘBICA
0
17:00, 11-06-2021
WISŁA KRAKÓW
0
vs
DELTA WARSZAWA
1
17:20, 11-06-2021
AP CHAMPIONS BRZESKO
0
vs
GÓRNIK ZABRZE
3
17:40, 11-06-2021
BARCA ACADEMY WARSZAWA
2
vs
DUNAJEC NOWY SĄCZ
1
18:00, 11-06-2021
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO
4
vs
GOL BRODNICA
0
18:20, 11-06-2021
DAP DĘBICA
0
vs
DELTA WARSZAWA
5
18:40, 11-06-2021
WISŁA KRAKÓW
5
vs
GÓRNIK ZABRZE
0
19:00, 11-06-2021
AP CHAMPIONS BRZESKO
1
vs
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO
7
19:20, 11-06-2021
BARCA ACADEMY WARSZAWA
0
vs
GOL BRODNICA
1
19:40, 11-06-2021
DUNAJEC NOWY SĄCZ
3
vs
DAP DĘBICA
0
08:00, 12-06-2021
WISŁA KRAKÓW
0
vs
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO
2
08:20, 12-06-2021
DELTA WARSZAWA
0
vs
BARCA ACADEMY WARSZAWA
6
08:40, 12-06-2021
AP CHAMPIONS BRZESKO
2
vs
GOL BRODNICA
0
09:00, 12-06-2021
GÓRNIK ZABRZE
1
vs
DUNAJEC NOWY SĄCZ
1
09:20, 12-06-2021
DAP DĘBICA
0
vs
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO
5
09:40, 12-06-2021
WISŁA KRAKÓW
3
vs
GOL BRODNICA
0
10:00, 12-06-2021
DELTA WARSZAWA
1
vs
DUNAJEC NOWY SĄCZ
1
10:20, 12-06-2021
BARCA ACADEMY WARSZAWA
6
vs
AP CHAMPIONS BRZESKO
0
10:40, 12-06-2021
GÓRNIK ZABRZE
1
vs
DAP DĘBICA
1
11:00, 12-06-2021
WISŁA KRAKÓW
4
vs
DUNAJEC NOWY SĄCZ
0
11:20, 12-06-2021
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO
2
vs
DELTA WARSZAWA
0
11:40, 12-06-2021
GOL BRODNICA
0
vs
GÓRNIK ZABRZE
2
12:00, 12-06-2021
BARCA ACADEMY WARSZAWA
4
vs
DAP DĘBICA
0
12:20, 12-06-2021
AP CHAMPIONS BRZESKO
2
vs
DUNAJEC NOWY SĄCZ
3
12:40, 12-06-2021
GÓRNIK ZABRZE
2
vs
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO
4
13:00, 12-06-2021
DELTA WARSZAWA
1
vs
GOL BRODNICA
0
13:20, 12-06-2021
WISŁA KRAKÓW
2
vs
BARCA ACADEMY WARSZAWA
0
13:40, 12-06-2021
AP CHAMPIONS BRZESKO
2
vs
DAP DĘBICA
4

FINAL STAGE - PLACES 17-36

PLACES 33-36

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 AP 21 CHRZANÓW 3 6-4(2) 7
2 KARPATY LWÓW 3 3-1(2) 7
3 AP CHAMPIONS BRZESKO 3 6-4(2) 3
4 FOOTBALL FAMILY ZAKOPANE 3 1-7(-6) 0
08:00, 13-06-2021
KARPATY LWÓW
1
vs
FOOTBALL FAMILY ZAKOPANE
0
08:20, 13-06-2021
AP 21 CHRZANÓW
3
vs
AP CHAMPIONS BRZESKO
2
09:20, 13-06-2021
KARPATY LWÓW
1
vs
AP 21 CHRZANÓW
1
09:40, 13-06-2021
FOOTBALL FAMILY ZAKOPANE
0
vs
AP CHAMPIONS BRZESKO
4
11:00, 13-06-2021
KARPATY LWÓW
1
vs
AP CHAMPIONS BRZESKO
0
11:20, 13-06-2021
FOOTBALL FAMILY ZAKOPANE
1
vs
AP 21 CHRZANÓW
2

PLACES 29-32

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 POGOŃ SZCZECIN 3 14-0(14) 9
2 DAP DĘBICA 3 6-7(-1) 3
3 ASEREKTEAM GORLICE 3 5-8(-3) 3
4 WIERCHY RABKA ZDRÓJ 3 2-12(-10) 3
08:00, 13-06-2021
WIERCHY RABKA ZDRÓJ
2
vs
ASEREKTEAM GORLICE
1
08:20, 13-06-2021
POGOŃ SZCZECIN
3
vs
DAP DĘBICA
0
09:20, 13-06-2021
WIERCHY RABKA ZDRÓJ
0
vs
POGOŃ SZCZECIN
7
09:40, 13-06-2021
ASEREKTEAM GORLICE
4
vs
DAP DĘBICA
2
11:00, 13-06-2021
WIERCHY RABKA ZDRÓJ
0
vs
DAP DĘBICA
4
11:20, 13-06-2021
ASEREKTEAM GORLICE
0
vs
POGOŃ SZCZECIN
4

PLACES 25-28

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 BE A STAR WILCZKI 3 9-6(3) 7
2 DUNAJEC NOWY SĄCZ 3 7-4(3) 5
3 MŁODE TALENTY TORUŃ 3 3-6(-3) 3
4 SANDECJA NOWY SĄCZ CZARNI 3 4-7(-3) 1
08:40, 13-06-2021
MŁODE TALENTY TORUŃ
2
vs
SANDECJA NOWY SĄCZ CZARNI
1
09:00, 13-06-2021
BE A STAR WILCZKI
3
vs
DUNAJEC NOWY SĄCZ
3
10:00, 13-06-2021
MŁODE TALENTY TORUŃ
1
vs
BE A STAR WILCZKI
2
10:20, 13-06-2021
SANDECJA NOWY SĄCZ CZARNI
1
vs
DUNAJEC NOWY SĄCZ
1
12:00, 13-06-2021
MŁODE TALENTY TORUŃ
0
vs
DUNAJEC NOWY SĄCZ
3
12:20, 13-06-2021
SANDECJA NOWY SĄCZ CZARNI
2
vs
BE A STAR WILCZKI
4

PLACES 21-24

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 WISŁA PŁOCK 3 6-2(4) 9
2 CRACOVIA KRAKÓW 3 6-2(4) 6
3 GÓRNIK ZABRZE 3 6-8(-2) 3
4 POLONIA ŚRODA WIELKOPOLSKA 3 1-7(-6) 0
08:40, 13-06-2021
CRACOVIA KRAKÓW
2
vs
POLONIA ŚRODA WIELKOPOLSKA
0
09:00, 13-06-2021
WISŁA PŁOCK
3
vs
GÓRNIK ZABRZE
2
10:00, 13-06-2021
CRACOVIA KRAKÓW
0
vs
WISŁA PŁOCK
2
10:20, 13-06-2021
POLONIA ŚRODA WIELKOPOLSKA
1
vs
GÓRNIK ZABRZE
4
12:00, 13-06-2021
CRACOVIA KRAKÓW
4
vs
GÓRNIK ZABRZE
0
12:20, 13-06-2021
POLONIA ŚRODA WIELKOPOLSKA
0
vs
WISŁA PŁOCK
1

PLACES 17-20

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 STAL RZESZÓW 3 4-1(3) 5
2 GÓRNIK ŁĘCZNA 3 5-6(-1) 4
3 GOL BRODNICA 3 4-3(1) 4
4 GKS JASTRZĘBIE ZDRÓJ 3 5-8(-3) 3
10:40, 13-06-2021
GKS JASTRZĘBIE ZDRÓJ
0
vs
STAL RZESZÓW
3
10:40, 13-06-2021
GÓRNIK ŁĘCZNA
2
vs
GOL BRODNICA
1
11:40, 13-06-2021
GKS JASTRZĘBIE ZDRÓJ
5
vs
GÓRNIK ŁĘCZNA
3
11:40, 13-06-2021
STAL RZESZÓW
1
vs
GOL BRODNICA
1
12:40, 13-06-2021
GKS JASTRZĘBIE ZDRÓJ
0
vs
GOL BRODNICA
2
12:40, 13-06-2021
STAL RZESZÓW
0
vs
GÓRNIK ŁĘCZNA
0

FINAL STAGE - PLACES 9-16

MATCH NO 13

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 1 1-0(1) 3
2 FC WROCŁAW ACADEMY 1 1 0-1(-1) 0
13:00, 13-06-2021
FC WROCŁAW ACADEMY 1
0
vs
ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC
1

MATCH NO 14

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 LECHIA GDAŃSK 1 2-1(1) 3
2 ARKONIA SZCZECIN 1 1-2(-1) 0
13:20, 13-06-2021
ARKONIA SZCZECIN
1
vs
LECHIA GDAŃSK
2

MATCH NO 15

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 AKADEMIA ŁKS ŁÓDŹ 1 2-1(1) 3
2 BARCA ACADEMY WARSZAWA 1 1-2(-1) 0
13:40, 13-06-2021
AKADEMIA ŁKS ŁÓDŹ
2
vs
BARCA ACADEMY WARSZAWA
1

MATCH NO 16

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 DELTA WARSZAWA 1 1-0(1) 3
2 LIDER SOFIYA UFS 1 0-1(-1) 0
14:00, 13-06-2021
LIDER SOFIYA UFS
0
vs
DELTA WARSZAWA
1

MATCH NO 17

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 BARCA ACADEMY WARSZAWA 1 2-0(2) 3
2 FC WROCŁAW ACADEMY 1 1 0-2(-2) 0
14:20, 13-06-2021
FC WROCŁAW ACADEMY 1
0
vs
BARCA ACADEMY WARSZAWA
2

MATCH NO 18

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 AKADEMIA ŁKS ŁÓDŹ 1 4-3(1) 3
2 ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 1 3-4(-1) 0
14:40, 13-06-2021
ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC
3
vs
AKADEMIA ŁKS ŁÓDŹ
4

MATCH NO 19

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 LIDER SOFIYA UFS 1 1-0(1) 3
2 ARKONIA SZCZECIN 1 0-1(-1) 0
15:00, 13-06-2021
ARKONIA SZCZECIN
0
vs
LIDER SOFIYA UFS
1

MATCH NO 20

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 DELTA WARSZAWA 1 1-0(1) 3
2 LECHIA GDAŃSK 1 0-1(-1) 0
15:20, 13-06-2021
LECHIA GDAŃSK
0
vs
DELTA WARSZAWA
1

MATCH NO 21 - FOR PLACES 15

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 FC WROCŁAW ACADEMY 1 1 2-0(2) 3
2 ARKONIA SZCZECIN 1 0-2(-2) 0
15:40, 13-06-2021
FC WROCŁAW ACADEMY 1
2
vs
ARKONIA SZCZECIN
0

MATCH NO 22 - FOR PLACES 13

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 LIDER SOFIYA UFS 1 1-0(1) 3
2 BARCA ACADEMY WARSZAWA 1 0-1(-1) 0
16:00, 13-06-2021
BARCA ACADEMY WARSZAWA
0
vs
LIDER SOFIYA UFS
1

MATCH NO 23 - FOR PLACES 11

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 LECHIA GDAŃSK 1 3-2(1) 3
2 ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 1 2-3(-1) 0
16:20, 13-06-2021
ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC
2
vs
LECHIA GDAŃSK
3

MATCH NO 24 - FOR PLACES 9

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 DELTA WARSZAWA 1 1-0(1) 3
2 AKADEMIA ŁKS ŁÓDŹ 1 0-1(-1) 0
16:40, 13-06-2021
AKADEMIA ŁKS ŁÓDŹ
0
vs
DELTA WARSZAWA
1

FINAL STAGE - PLACES 1-8

MATCH NO 1

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 LECH POZNAŃ 1 6-0(6) 3
2 MLUKS DWÓJKA GUBIN 1 0-6(-6) 0
13:00, 13-06-2021
LECH POZNAŃ
6
vs
MLUKS DWÓJKA GUBIN
0

MATCH NO 2

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 GIRONA FC 1 2-0(2) 3
2 MOSIR MIŃSK MAZOWIECKI 1 0-2(-2) 0
13:20, 13-06-2021
MOSIR MIŃSK MAZOWIECKI
0
vs
GIRONA FC
2

MATCH NO 3

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 WISŁA KRAKÓW 1 2-1(1) 3
2 VARSOVIA WARSZAWA 1 1-2(-1) 0
13:40, 13-06-2021
VARSOVIA WARSZAWA
1
vs
WISŁA KRAKÓW
2

MATCH NO 4

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 ŚLĄSK WROCŁAW 1 2-1(1) 3
2 BENIAMINEK PROFBUD KROSNO 1 1-2(-1) 0
14:00, 13-06-2021
ŚLĄSK WROCŁAW
2
vs
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO
1

MATCH NO 5

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 VARSOVIA WARSZAWA 1 4-2(2) 3
2 MLUKS DWÓJKA GUBIN 1 2-4(-2) 0
14:20, 13-06-2021
MLUKS DWÓJKA GUBIN
2
vs
VARSOVIA WARSZAWA
4

MATCH NO 6

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 LECH POZNAŃ 1 1-0(1) 3
2 WISŁA KRAKÓW 1 0-1(-1) 0
14:40, 13-06-2021
LECH POZNAŃ
1
vs
WISŁA KRAKÓW
0

MATCH NO 7

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 BENIAMINEK PROFBUD KROSNO 1 2-1(1) 3
2 MOSIR MIŃSK MAZOWIECKI 1 1-2(-1) 0
15:00, 13-06-2021
MOSIR MIŃSK MAZOWIECKI
1
vs
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO
2

MATCH NO 8

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 GIRONA FC 1 3-0(3) 3
2 ŚLĄSK WROCŁAW 1 0-3(-3) 0
15:20, 13-06-2021
GIRONA FC
3
vs
ŚLĄSK WROCŁAW
0

MATCH NO 9 - FOR PLACES 7

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 MOSIR MIŃSK MAZOWIECKI 1 4-3(1) 3
2 MLUKS DWÓJKA GUBIN 1 3-4(-1) 0
15:40, 13-06-2021
MLUKS DWÓJKA GUBIN
3
vs
MOSIR MIŃSK MAZOWIECKI
4

MATCH NO 10 - FOR PLACES 5

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 VARSOVIA WARSZAWA 1 2-1(1) 3
2 BENIAMINEK PROFBUD KROSNO 1 1-2(-1) 0
16:00, 13-06-2021
VARSOVIA WARSZAWA
2
vs
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO
1

MATCH NO 11 - FOR PLACES 3

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 WISŁA KRAKÓW 1 1-0(1) 3
2 ŚLĄSK WROCŁAW 1 0-1(-1) 0
16:20, 13-06-2021
WISŁA KRAKÓW
1
vs
ŚLĄSK WROCŁAW
0

MATCH NO 12 - FOR PLACES 1 - FINAL

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 LECH POZNAŃ 1 3-1(2) 3
2 GIRONA FC 1 1-3(-2) 0
16:40, 13-06-2021
LECH POZNAŃ
3
vs
GIRONA FC
1

© 2017 - 2021 - Turnieje Neyz - aplikacja turniejowa