TRZUSKAWICA CUP - 19-20.06.2021

Gdzie: NOWINY

Kiedy: 2021-06-19 08:00:00 - 2021-06-20 15:25:00

sponsorzy i partnerzy


FAZA GRUPOWA

Grupa A

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 UKS SMS ŁÓDŹ 6 35-1(34) 18
2 UKKS KATOWICE 2 6 9-10(-1) 12
3 BARCA ACADEMY WARSZAWA 6 18-14(4) 10
4 UKS STARÓWKA NOWY SĄCZ 6 5-20(-15) 6
5 ŚLĘZA WROCŁAW 2 6 10-13(-3) 6
6 KSP KIELCE 6 5-10(-5) 6
7 MKS OLIMPIA SZCZECIN 6 6-20(-14) 4
08:00, 19-06-2021
KSP KIELCE
2
vs
MKS OLIMPIA SZCZECIN
0
08:00, 19-06-2021
UKS SMS ŁÓDŹ
7
vs
UKS STARÓWKA NOWY SĄCZ
0
08:00, 19-06-2021
ŚLĘZA WROCŁAW 2
1
vs
BARCA ACADEMY WARSZAWA
3
08:44, 19-06-2021
ŚLĘZA WROCŁAW 2
0
vs
UKS SMS ŁÓDŹ
4
08:44, 19-06-2021
KSP KIELCE
2
vs
BARCA ACADEMY WARSZAWA
1
08:44, 19-06-2021
UKKS KATOWICE 2
2
vs
MKS OLIMPIA SZCZECIN
0
09:28, 19-06-2021
UKKS KATOWICE 2
2
vs
UKS STARÓWKA NOWY SĄCZ
0
09:28, 19-06-2021
MKS OLIMPIA SZCZECIN
3
vs
BARCA ACADEMY WARSZAWA
3
09:28, 19-06-2021
KSP KIELCE
0
vs
UKS SMS ŁÓDŹ
4
10:12, 19-06-2021
MKS OLIMPIA SZCZECIN
0
vs
UKS SMS ŁÓDŹ
7
10:12, 19-06-2021
UKS STARÓWKA NOWY SĄCZ
3
vs
ŚLĘZA WROCŁAW 2
1
10:12, 19-06-2021
UKKS KATOWICE 2
1
vs
BARCA ACADEMY WARSZAWA
3
10:56, 19-06-2021
UKKS KATOWICE 2
2
vs
ŚLĘZA WROCŁAW 2
1
10:56, 19-06-2021
BARCA ACADEMY WARSZAWA
1
vs
UKS SMS ŁÓDŹ
7
10:56, 19-06-2021
UKS STARÓWKA NOWY SĄCZ
1
vs
KSP KIELCE
0
11:40, 19-06-2021
UKS STARÓWKA NOWY SĄCZ
1
vs
MKS OLIMPIA SZCZECIN
3
11:40, 19-06-2021
ŚLĘZA WROCŁAW 2
2
vs
KSP KIELCE
1
11:40, 19-06-2021
UKKS KATOWICE 2
0
vs
UKS SMS ŁÓDŹ
6
12:24, 19-06-2021
UKKS KATOWICE 2
2
vs
KSP KIELCE
0
12:24, 19-06-2021
ŚLĘZA WROCŁAW 2
5
vs
MKS OLIMPIA SZCZECIN
0
12:24, 19-06-2021
BARCA ACADEMY WARSZAWA
7
vs
UKS STARÓWKA NOWY SĄCZ
0

Grupa B

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 UKKS KATOWICE 6 51-3(48) 18
2 EMKA SKIERNIEWICE 6 28-16(12) 12
3 ŚLĘZA WROCŁAW 6 25-9(16) 12
4 DAP DĘBICA 6 15-12(3) 10
5 AP LOTOS GDAŃSK 6 10-20(-10) 5
6 TYGRYSKI ŚWIĘTOCHOWICE 6 7-34(-27) 4
7 AP WIERZCHOSŁAWICE 6 2-44(-42) 0
08:22, 19-06-2021
DAP DĘBICA
1
vs
AP LOTOS GDAŃSK
1
08:22, 19-06-2021
EMKA SKIERNIEWICE
9
vs
AP WIERZCHOSŁAWICE
0
08:22, 19-06-2021
ŚLĘZA WROCŁAW
6
vs
TYGRYSKI ŚWIĘTOCHOWICE
0
09:06, 19-06-2021
EMKA SKIERNIEWICE
3
vs
ŚLĘZA WROCŁAW
1
09:06, 19-06-2021
DAP DĘBICA
5
vs
TYGRYSKI ŚWIĘTOCHOWICE
1
09:06, 19-06-2021
UKKS KATOWICE
8
vs
AP LOTOS GDAŃSK
0
09:50, 19-06-2021
UKKS KATOWICE
11
vs
AP WIERZCHOSŁAWICE
0
09:50, 19-06-2021
AP LOTOS GDAŃSK
2
vs
TYGRYSKI ŚWIĘTOCHOWICE
2
09:50, 19-06-2021
DAP DĘBICA
5
vs
EMKA SKIERNIEWICE
3
10:34, 19-06-2021
AP LOTOS GDAŃSK
1
vs
EMKA SKIERNIEWICE
5
10:34, 19-06-2021
AP WIERZCHOSŁAWICE
0
vs
ŚLĘZA WROCŁAW
11
10:34, 19-06-2021
UKKS KATOWICE
12
vs
TYGRYSKI ŚWIĘTOCHOWICE
0
11:18, 19-06-2021
UKKS KATOWICE
5
vs
ŚLĘZA WROCŁAW
2
11:18, 19-06-2021
TYGRYSKI ŚWIĘTOCHOWICE
0
vs
EMKA SKIERNIEWICE
7
11:38, 19-06-2021
AP WIERZCHOSŁAWICE
0
vs
DAP DĘBICA
4
12:02, 19-06-2021
AP WIERZCHOSŁAWICE
0
vs
AP LOTOS GDAŃSK
5
12:02, 19-06-2021
ŚLĘZA WROCŁAW
1
vs
DAP DĘBICA
0
12:02, 19-06-2021
UKKS KATOWICE
9
vs
EMKA SKIERNIEWICE
1
12:46, 19-06-2021
UKKS KATOWICE
6
vs
DAP DĘBICA
0
12:46, 19-06-2021
ŚLĘZA WROCŁAW
4
vs
AP LOTOS GDAŃSK
1
12:46, 19-06-2021
TYGRYSKI ŚWIĘTOCHOWICE
4
vs
AP WIERZCHOSŁAWICE
2

Grupa C

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 AP JAGIELLONIA BIAŁYSTOK 6 22-1(21) 18
2 KADRA WOJ. ŚWIĘTOKRZYSKIEGO 6 12-7(5) 12
3 MKS POLONIA ŚWIDNICA 6 12-7(5) 11
4 KAPERKI PUCK 6 19-9(10) 10
5 DIAMONDS ACADEMY 2011 6 10-14(-4) 6
6 REKORD BRZEZINY 6 6-25(-19) 4
7 DAP KIELCE 6 0-18(-18) 0
13:30, 19-06-2021
KADRA WOJ. ŚWIĘTOKRZYSKIEGO
2
vs
KAPERKI PUCK
1
13:30, 19-06-2021
REKORD BRZEZINY
3
vs
DAP KIELCE
0
13:30, 19-06-2021
MKS POLONIA ŚWIDNICA
4
vs
DIAMONDS ACADEMY 2011
0
14:14, 19-06-2021
REKORD BRZEZINY
1
vs
MKS POLONIA ŚWIDNICA
1
14:14, 19-06-2021
KADRA WOJ. ŚWIĘTOKRZYSKIEGO
2
vs
DIAMONDS ACADEMY 2011
1
14:14, 19-06-2021
AP JAGIELLONIA BIAŁYSTOK
3
vs
KAPERKI PUCK
1
14:58, 19-06-2021
AP JAGIELLONIA BIAŁYSTOK
3
vs
DAP KIELCE
0
14:58, 19-06-2021
KAPERKI PUCK
3
vs
DIAMONDS ACADEMY 2011
2
14:58, 19-06-2021
KADRA WOJ. ŚWIĘTOKRZYSKIEGO
4
vs
REKORD BRZEZINY
0
15:42, 19-06-2021
KAPERKI PUCK
10
vs
REKORD BRZEZINY
1
15:42, 19-06-2021
DAP KIELCE
0
vs
MKS POLONIA ŚWIDNICA
3
15:42, 19-06-2021
AP JAGIELLONIA BIAŁYSTOK
4
vs
DIAMONDS ACADEMY 2011
0
16:26, 19-06-2021
AP JAGIELLONIA BIAŁYSTOK
4
vs
MKS POLONIA ŚWIDNICA
0
16:26, 19-06-2021
DIAMONDS ACADEMY 2011
4
vs
REKORD BRZEZINY
1
16:26, 19-06-2021
DAP KIELCE
0
vs
KADRA WOJ. ŚWIĘTOKRZYSKIEGO
3
17:10, 19-06-2021
DAP KIELCE
0
vs
KAPERKI PUCK
3
17:10, 19-06-2021
MKS POLONIA ŚWIDNICA
3
vs
KADRA WOJ. ŚWIĘTOKRZYSKIEGO
1
17:10, 19-06-2021
AP JAGIELLONIA BIAŁYSTOK
6
vs
REKORD BRZEZINY
0
17:54, 19-06-2021
AP JAGIELLONIA BIAŁYSTOK
2
vs
KADRA WOJ. ŚWIĘTOKRZYSKIEGO
0
17:54, 19-06-2021
MKS POLONIA ŚWIDNICA
1
vs
KAPERKI PUCK
1
17:54, 19-06-2021
DIAMONDS ACADEMY 2011
3
vs
DAP KIELCE
0

Grupa D

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 DIAMONDS WARSZAWA 6 29-2(27) 16
2 BENIAMINEK PROFBUD KROSNO 6 24-5(19) 14
3 UKS TĘCZA BYDGOSZCZ 6 19-5(14) 13
4 KKS CZARNI SOSNOWEC 6 9-18(-9) 7
5 FEM GOL LUBIN 6 10-22(-12) 7
6 KKP UNIA LUBLIN 6 7-28(-21) 3
7 SPARTAK TRNAVA 6 0-18(-18) 0
13:52, 19-06-2021
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO
0
vs
UKS TĘCZA BYDGOSZCZ
0
13:52, 19-06-2021
KKP UNIA LUBLIN
3
vs
SPARTAK TRNAVA
0
13:52, 19-06-2021
FEM GOL LUBIN
0
vs
DIAMONDS WARSZAWA
4
14:36, 19-06-2021
KKP UNIA LUBLIN
0
vs
FEM GOL LUBIN
3
14:36, 19-06-2021
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO
1
vs
DIAMONDS WARSZAWA
1
14:36, 19-06-2021
KKS CZARNI SOSNOWEC
0
vs
UKS TĘCZA BYDGOSZCZ
2
15:20, 19-06-2021
KKS CZARNI SOSNOWEC
3
vs
SPARTAK TRNAVA
0
15:20, 19-06-2021
UKS TĘCZA BYDGOSZCZ
0
vs
DIAMONDS WARSZAWA
4
15:20, 19-06-2021
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO
8
vs
KKP UNIA LUBLIN
1
16:04, 19-06-2021
UKS TĘCZA BYDGOSZCZ
6
vs
KKP UNIA LUBLIN
1
16:04, 19-06-2021
SPARTAK TRNAVA
0
vs
FEM GOL LUBIN
3
16:04, 19-06-2021
KKS CZARNI SOSNOWEC
0
vs
DIAMONDS WARSZAWA
9
16:48, 19-06-2021
KKS CZARNI SOSNOWEC
2
vs
FEM GOL LUBIN
2
16:48, 19-06-2021
DIAMONDS WARSZAWA
8
vs
KKP UNIA LUBLIN
1
16:48, 19-06-2021
SPARTAK TRNAVA
0
vs
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO
3
17:32, 19-06-2021
SPARTAK TRNAVA
0
vs
UKS TĘCZA BYDGOSZCZ
3
17:32, 19-06-2021
FEM GOL LUBIN
2
vs
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO
8
17:32, 19-06-2021
KKS CZARNI SOSNOWEC
3
vs
KKP UNIA LUBLIN
1
18:16, 19-06-2021
KKS CZARNI SOSNOWEC
1
vs
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO
4
18:16, 19-06-2021
FEM GOL LUBIN
0
vs
UKS TĘCZA BYDGOSZCZ
8
18:16, 19-06-2021
DIAMONDS WARSZAWA
3
vs
SPARTAK TRNAVA
0

FAZA PUCHAROWA

LIGA EUROPY (miejsca 13-16)

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 DAP DĘBICA 3 11-2(9) 7
2 KKS CZARNI SOSNOWEC 3 4-2(2) 5
3 KAPERKI PUCK 3 3-8(-5) 3
4 UKS STARÓWKA NOWY SĄCZ 3 2-8(-6) 1
08:42, 20-06-2021
UKS STARÓWKA NOWY SĄCZ
0
vs
DAP DĘBICA
5
09:26, 20-06-2021
KAPERKI PUCK
0
vs
KKS CZARNI SOSNOWEC
2
10:10, 20-06-2021
UKS STARÓWKA NOWY SĄCZ
2
vs
KAPERKI PUCK
3
10:10, 20-06-2021
DAP DĘBICA
2
vs
KKS CZARNI SOSNOWEC
2
10:54, 20-06-2021
UKS STARÓWKA NOWY SĄCZ
0
vs
KKS CZARNI SOSNOWEC
0
10:54, 20-06-2021
DAP DĘBICA
4
vs
KAPERKI PUCK
0

LIGA EUROPY (miejsca 17-21)

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 AP LOTOS GDAŃSK 3 7-1(6) 7
2 FEM GOL LUBIN 3 6-8(-2) 6
3 DIAMONDS ACADEMY 2011 3 8-6(2) 4
4 ŚLĘZA WROCŁAW 2 3 4-10(-6) 0
08:42, 20-06-2021
ŚLĘZA WROCŁAW 2
0
vs
AP LOTOS GDAŃSK
2
08:42, 20-06-2021
DIAMONDS ACADEMY 2011
2
vs
FEM GOL LUBIN
3
09:26, 20-06-2021
ŚLĘZA WROCŁAW 2
2
vs
DIAMONDS ACADEMY 2011
5
09:26, 20-06-2021
AP LOTOS GDAŃSK
4
vs
FEM GOL LUBIN
0
10:10, 20-06-2021
ŚLĘZA WROCŁAW 2
2
vs
FEM GOL LUBIN
3
10:54, 20-06-2021
AP LOTOS GDAŃSK
1
vs
DIAMONDS ACADEMY 2011
1

LIGA EUROPY (miejsca 21-26)

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 MKS OLIMPIA SZCZECIN 5 10-4(6) 12
2 KSP KIELCE 5 12-2(10) 11
3 KKP UNIA LUBLIN 5 15-3(12) 10
4 TYGRYSKI ŚWIĘTOCHOWICE 5 6-5(1) 7
5 REKORD BRZEZINY 5 4-15(-11) 3
6 AP WIERZCHOSŁAWICE 5 2-20(-18) 0
08:20, 20-06-2021
KSP KIELCE
3
vs
MKS OLIMPIA SZCZECIN
1
08:20, 20-06-2021
TYGRYSKI ŚWIĘTOCHOWICE
3
vs
AP WIERZCHOSŁAWICE
1
08:20, 20-06-2021
REKORD BRZEZINY
0
vs
KKP UNIA LUBLIN
3
09:04, 20-06-2021
KSP KIELCE
0
vs
TYGRYSKI ŚWIĘTOCHOWICE
0
09:04, 20-06-2021
MKS OLIMPIA SZCZECIN
4
vs
REKORD BRZEZINY
0
09:04, 20-06-2021
AP WIERZCHOSŁAWICE
0
vs
KKP UNIA LUBLIN
7
09:48, 20-06-2021
MKS OLIMPIA SZCZECIN
2
vs
AP WIERZCHOSŁAWICE
0
09:48, 20-06-2021
TYGRYSKI ŚWIĘTOCHOWICE
0
vs
KKP UNIA LUBLIN
3
09:48, 20-06-2021
KSP KIELCE
4
vs
REKORD BRZEZINY
0
10:32, 20-06-2021
KSP KIELCE
1
vs
KKP UNIA LUBLIN
1
10:32, 20-06-2021
REKORD BRZEZINY
4
vs
AP WIERZCHOSŁAWICE
1
10:32, 20-06-2021
MKS OLIMPIA SZCZECIN
1
vs
TYGRYSKI ŚWIĘTOCHOWICE
0
11:16, 20-06-2021
KSP KIELCE
4
vs
AP WIERZCHOSŁAWICE
0
11:16, 20-06-2021
KKP UNIA LUBLIN
1
vs
MKS OLIMPIA SZCZECIN
2
11:16, 20-06-2021
TYGRYSKI ŚWIĘTOCHOWICE
3
vs
REKORD BRZEZINY
0

LIGA MISTRZÓW GRUPA ZŁOTA A

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 UKS SMS ŁÓDŹ 5 17-3(14) 12
2 UKKS KATOWICE 5 23-5(18) 12
3 ŚLĘZA WROCŁAW 5 7-8(-1) 9
4 EMKA SKIERNIEWICE 5 7-15(-8) 6
5 BARCA ACADEMY WARSZAWA 5 5-16(-11) 3
6 UKKS KATOWICE 2 5 3-15(-12) 3
09:06, 19-06-2021
ŚLĘZA WROCŁAW
1
vs
EMKA SKIERNIEWICE
3
10:12, 19-06-2021
UKKS KATOWICE 2
1
vs
BARCA ACADEMY WARSZAWA
3
10:56, 19-06-2021
BARCA ACADEMY WARSZAWA
1
vs
UKS SMS ŁÓDŹ
7
11:18, 19-06-2021
UKKS KATOWICE
5
vs
ŚLĘZA WROCŁAW
2
11:40, 19-06-2021
UKS SMS ŁÓDŹ
6
vs
UKKS KATOWICE 2
0
12:02, 19-06-2021
UKKS KATOWICE
9
vs
EMKA SKIERNIEWICE
1
13:10, 19-06-2021
UKKS KATOWICE 2
0
vs
ŚLĘZA WROCŁAW
2
12:30, 20-06-2021
UKS SMS ŁÓDŹ
1
vs
UKKS KATOWICE
0
12:30, 20-06-2021
BARCA ACADEMY WARSZAWA
0
vs
ŚLĘZA WROCŁAW
1
12:45, 20-06-2021
UKKS KATOWICE 2
1
vs
EMKA SKIERNIEWICE
0
13:10, 20-06-2021
BARCA ACADEMY WARSZAWA
0
vs
UKKS KATOWICE
5
13:10, 20-06-2021
UKS SMS ŁÓDŹ
3
vs
EMKA SKIERNIEWICE
1
13:50, 20-06-2021
BARCA ACADEMY WARSZAWA
1
vs
EMKA SKIERNIEWICE
2
13:50, 20-06-2021
UKS SMS ŁÓDŹ
0
vs
ŚLĘZA WROCŁAW
1
13:50, 20-06-2021
UKKS KATOWICE
4
vs
UKKS KATOWICE 2
1

LIGA MISTRZÓW GRUPA ZŁOTA B

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 DIAMONDS WARSZAWA 5 11-1(10) 13
2 BENIAMINEK PROFBUD KROSNO 5 7-4(3) 8
3 UKS TĘCZA BYDGOSZCZ 5 4-4(0) 8
4 AP JAGIELLONIA BIAŁYSTOK 5 7-7(0) 6
5 KADRA WOJ. ŚWIĘTOKRZYSKIEGO 5 2-7(-5) 4
6 MKS POLONIA ŚWIDNICA 5 4-12(-8) 3
13:52, 19-06-2021
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO
0
vs
UKS TĘCZA BYDGOSZCZ
0
14:36, 19-06-2021
DIAMONDS WARSZAWA
1
vs
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO
1
15:20, 19-06-2021
DIAMONDS WARSZAWA
4
vs
UKS TĘCZA BYDGOSZCZ
0
16:26, 19-06-2021
AP JAGIELLONIA BIAŁYSTOK
4
vs
MKS POLONIA ŚWIDNICA
0
17:10, 19-06-2021
KADRA WOJ. ŚWIĘTOKRZYSKIEGO
1
vs
MKS POLONIA ŚWIDNICA
3
17:54, 19-06-2021
AP JAGIELLONIA BIAŁYSTOK
2
vs
KADRA WOJ. ŚWIĘTOKRZYSKIEGO
0
12:50, 20-06-2021
AP JAGIELLONIA BIAŁYSTOK
0
vs
DIAMONDS WARSZAWA
2
12:50, 20-06-2021
MKS POLONIA ŚWIDNICA
0
vs
UKS TĘCZA BYDGOSZCZ
2
12:50, 20-06-2021
KADRA WOJ. ŚWIĘTOKRZYSKIEGO
1
vs
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO
0
13:30, 20-06-2021
MKS POLONIA ŚWIDNICA
0
vs
DIAMONDS WARSZAWA
2
13:30, 20-06-2021
KADRA WOJ. ŚWIĘTOKRZYSKIEGO
0
vs
UKS TĘCZA BYDGOSZCZ
0
13:30, 20-06-2021
AP JAGIELLONIA BIAŁYSTOK
1
vs
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO
3
14:10, 20-06-2021
AP JAGIELLONIA BIAŁYSTOK
0
vs
UKS TĘCZA BYDGOSZCZ
2
14:10, 20-06-2021
MKS POLONIA ŚWIDNICA
1
vs
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO
3
14:10, 20-06-2021
KADRA WOJ. ŚWIĘTOKRZYSKIEGO
0
vs
DIAMONDS WARSZAWA
2

FAZA FINAŁOWA

O MIEJSCE 11

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 UKKS KATOWICE 2 1 3-1(2) 3
2 MKS POLONIA ŚWIDNICA 1 1-3(-2) 0
14:30, 20-06-2021
UKKS KATOWICE 2
3
vs
MKS POLONIA ŚWIDNICA
1

O MIEJSCE 9

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 KADRA WOJ. ŚWIĘTOKRZYSKIEGO 1 2-1(1) 3
2 BARCA ACADEMY WARSZAWA 1 1-2(-1) 0
14:30, 19-06-2021
BARCA ACADEMY WARSZAWA
1
vs
KADRA WOJ. ŚWIĘTOKRZYSKIEGO
2

O MIEJSCE 7

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 AP JAGIELLONIA BIAŁYSTOK 1 2-0(2) 3
2 EMKA SKIERNIEWICE 1 0-2(-2) 0
14:50, 20-06-2021
EMKA SKIERNIEWICE
0
vs
AP JAGIELLONIA BIAŁYSTOK
2

O MIEJSCE 5

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 UKS TĘCZA BYDGOSZCZ 1 4-2(2) 3
2 ŚLĘZA WROCŁAW 1 2-4(-2) 0
14:50, 20-06-2021
ŚLĘZA WROCŁAW
2
vs
UKS TĘCZA BYDGOSZCZ
4

O MIEJSCE 3

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 BENIAMINEK PROFBUD KROSNO 1 3-0(3) 3
2 UKKS KATOWICE 1 0-3(-3) 0
14:50, 20-06-2021
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO
3
vs
UKKS KATOWICE
0

O MIEJSCE 1 FINAŁ

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 UKS SMS ŁÓDŹ 1 3-1(2) 3
2 DIAMONDS WARSZAWA 1 1-3(-2) 0
15:10, 19-06-2021
UKS SMS ŁÓDŹ
3
vs
DIAMONDS WARSZAWA
1

© 2017 - 2022 - Turnieje Neyz - aplikacja turniejowa