Turniej rocznika 2012 - 18-20.06.2021

Gdzie: Zakopane

Kiedy: 2021-06-18 08:00:00 - 2021-06-20 16:00:00

sponsorzy i partnerzy


FAZA GRUPOWA

Grupa A

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 TOP 54 BIAŁA PODLASKA 4 15-4(11) 12
2 AP ZIOMKI RZESZÓW 4 17-3(14) 9
3 RODŁO - START JEŁOWA OPOLE 4 10-9(1) 6
4 FOOTBALL PROJECT NOWA WIEŚ 4 7-11(-4) 3
5 KS ZAKOPANE 4 4-26(-22) 0
09:00, 18-06-2021
RODŁO - START JEŁOWA OPOLE
0
vs
AP ZIOMKI RZESZÓW
2
09:25, 18-06-2021
TOP 54 BIAŁA PODLASKA
6
vs
KS ZAKOPANE
0
09:50, 18-06-2021
FOOTBALL PROJECT NOWA WIEŚ
1
vs
RODŁO - START JEŁOWA OPOLE
3
10:15, 18-06-2021
AP ZIOMKI RZESZÓW
1
vs
TOP 54 BIAŁA PODLASKA
3
10:40, 18-06-2021
KS ZAKOPANE
1
vs
FOOTBALL PROJECT NOWA WIEŚ
5
11:05, 18-06-2021
RODŁO - START JEŁOWA OPOLE
2
vs
TOP 54 BIAŁA PODLASKA
3
11:30, 18-06-2021
AP ZIOMKI RZESZÓW
10
vs
KS ZAKOPANE
0
11:55, 18-06-2021
FOOTBALL PROJECT NOWA WIEŚ
1
vs
TOP 54 BIAŁA PODLASKA
3
12:20, 18-06-2021
RODŁO - START JEŁOWA OPOLE
5
vs
KS ZAKOPANE
3
12:45, 18-06-2021
AP ZIOMKI RZESZÓW
4
vs
FOOTBALL PROJECT NOWA WIEŚ
0

Grupa B

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 GWARDIA KOSZALIN 4 25-2(23) 10
2 AP RZESZÓW 4 18-4(14) 10
3 LEGION PILZNO 4 10-9(1) 6
4 Lechia Dzierżoniów 4 6-18(-12) 3
5 URAN ŁUKOWICA 4 0-26(-26) 0
09:00, 18-06-2021
LEGION PILZNO
2
vs
AP RZESZÓW
4
09:25, 18-06-2021
GWARDIA KOSZALIN
8
vs
Lechia Dzierżoniów
0
09:50, 18-06-2021
URAN ŁUKOWICA
0
vs
LEGION PILZNO
4
10:15, 18-06-2021
AP RZESZÓW
2
vs
GWARDIA KOSZALIN
2
10:40, 18-06-2021
Lechia Dzierżoniów
5
vs
URAN ŁUKOWICA
0
11:05, 18-06-2021
LEGION PILZNO
0
vs
GWARDIA KOSZALIN
4
11:30, 18-06-2021
AP RZESZÓW
6
vs
Lechia Dzierżoniów
0
11:55, 18-06-2021
URAN ŁUKOWICA
0
vs
GWARDIA KOSZALIN
11
12:20, 18-06-2021
LEGION PILZNO
4
vs
Lechia Dzierżoniów
1
12:45, 18-06-2021
AP RZESZÓW
6
vs
URAN ŁUKOWICA
0

Grupa C

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 MUKS MINERALNI KRYNICA ZDRÓJ 4 26-4(22) 10
2 BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA 4 21-10(11) 10
3 AKADEMIA FUTBOLISTY 4 21-9(12) 6
4 PIAST GLIWICE 1 4 10-19(-9) 3
5 AP WIERZCHOSŁAWICE 4 3-39(-36) 0
13:10, 18-06-2021
BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA
6
vs
PIAST GLIWICE 1
3
13:35, 18-06-2021
MUKS MINERALNI KRYNICA ZDRÓJ
10
vs
AP WIERZCHOSŁAWICE
0
14:00, 18-06-2021
AKADEMIA FUTBOLISTY
3
vs
BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA
4
14:25, 18-06-2021
PIAST GLIWICE 1
0
vs
MUKS MINERALNI KRYNICA ZDRÓJ
10
14:50, 18-06-2021
AP WIERZCHOSŁAWICE
1
vs
AKADEMIA FUTBOLISTY
15
15:15, 18-06-2021
BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA
3
vs
MUKS MINERALNI KRYNICA ZDRÓJ
3
16:05, 18-06-2021
PIAST GLIWICE 1
6
vs
AP WIERZCHOSŁAWICE
1
16:55, 18-06-2021
AKADEMIA FUTBOLISTY
1
vs
MUKS MINERALNI KRYNICA ZDRÓJ
3
17:45, 18-06-2021
BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA
8
vs
AP WIERZCHOSŁAWICE
1
18:35, 18-06-2021
PIAST GLIWICE 1
1
vs
AKADEMIA FUTBOLISTY
2

Grupa D

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 PIAST GLIWICE 2 4 32-4(28) 12
2 CZARNI POŁANIEC 4 12-13(-1) 5
3 AP 21 CHRZANÓW 4 11-12(-1) 5
4 VIVIO KROSNO 4 14-26(-12) 4
5 PUKS KAROL WADOWICE 2 4 7-21(-14) 1
13:10, 18-06-2021
PIAST GLIWICE 2
6
vs
CZARNI POŁANIEC
2
13:35, 18-06-2021
PUKS KAROL WADOWICE 2
4
vs
VIVIO KROSNO
6
14:00, 18-06-2021
AP 21 CHRZANÓW
0
vs
PIAST GLIWICE 2
6
14:25, 18-06-2021
CZARNI POŁANIEC
1
vs
PUKS KAROL WADOWICE 2
1
14:50, 18-06-2021
VIVIO KROSNO
2
vs
AP 21 CHRZANÓW
2
15:15, 18-06-2021
PIAST GLIWICE 2
7
vs
PUKS KAROL WADOWICE 2
0
16:05, 18-06-2021
CZARNI POŁANIEC
7
vs
VIVIO KROSNO
4
16:55, 18-06-2021
AP 21 CHRZANÓW
7
vs
PUKS KAROL WADOWICE 2
2
17:45, 18-06-2021
PIAST GLIWICE 2
13
vs
VIVIO KROSNO
2
18:35, 18-06-2021
CZARNI POŁANIEC
2
vs
AP 21 CHRZANÓW
2

Grupa E

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 FC WROCŁAW ACADEMY 1 4 34-1(33) 12
2 AP UNIA OŚWIĘCIM 4 10-10(0) 7
3 AP CHAMPIONS BRZESKO 4 7-11(-4) 7
4 MŁODA ORAWA 4 13-15(-2) 3
5 PUKS KAROL WADOWICE 1 4 2-29(-27) 0
15:40, 18-06-2021
PUKS KAROL WADOWICE 1
1
vs
AP CHAMPIONS BRZESKO
3
15:40, 18-06-2021
MŁODA ORAWA
1
vs
FC WROCŁAW ACADEMY 1
8
16:30, 18-06-2021
AP UNIA OŚWIĘCIM
5
vs
PUKS KAROL WADOWICE 1
1
16:30, 18-06-2021
AP CHAMPIONS BRZESKO
3
vs
MŁODA ORAWA
2
17:20, 18-06-2021
PUKS KAROL WADOWICE 1
0
vs
MŁODA ORAWA
8
17:20, 18-06-2021
FC WROCŁAW ACADEMY 1
6
vs
AP UNIA OŚWIĘCIM
0
18:10, 18-06-2021
AP CHAMPIONS BRZESKO
0
vs
FC WROCŁAW ACADEMY 1
7
18:10, 18-06-2021
AP UNIA OŚWIĘCIM
4
vs
MŁODA ORAWA
2
19:00, 18-06-2021
PUKS KAROL WADOWICE 1
0
vs
FC WROCŁAW ACADEMY 1
13
19:00, 18-06-2021
AP CHAMPIONS BRZESKO
1
vs
AP UNIA OŚWIĘCIM
1

FAZA PUCHAROWA

LIGA MISTRZÓW (miejsca 1-10)

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 PIAST GLIWICE 2 9 34-9(25) 23
2 FC WROCŁAW ACADEMY 1 9 26-7(19) 23
3 TOP 54 BIAŁA PODLASKA 9 20-13(7) 17
4 GWARDIA KOSZALIN 9 23-17(6) 14
5 AP RZESZÓW 9 11-18(-7) 13
6 AP ZIOMKI RZESZÓW 9 20-15(5) 11
7 AP UNIA OŚWIĘCIM 9 14-24(-10) 10
8 BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA 9 14-23(-9) 8
9 MUKS MINERALNI KRYNICA ZDRÓJ 9 9-22(-13) 5
10 CZARNI POŁANIEC 9 7-30(-23) 2
08:00, 19-06-2021
TOP 54 BIAŁA PODLASKA
3
vs
GWARDIA KOSZALIN
2
08:00, 19-06-2021
MUKS MINERALNI KRYNICA ZDRÓJ
3
vs
PIAST GLIWICE 2
6
08:20, 19-06-2021
FC WROCŁAW ACADEMY 1
3
vs
AP ZIOMKI RZESZÓW
1
08:20, 19-06-2021
AP RZESZÓW
0
vs
BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA
4
08:40, 19-06-2021
TOP 54 BIAŁA PODLASKA
1
vs
MUKS MINERALNI KRYNICA ZDRÓJ
1
08:40, 19-06-2021
CZARNI POŁANIEC
1
vs
AP UNIA OŚWIĘCIM
2
09:00, 19-06-2021
GWARDIA KOSZALIN
1
vs
PIAST GLIWICE 2
5
09:00, 19-06-2021
FC WROCŁAW ACADEMY 1
3
vs
AP RZESZÓW
1
09:20, 19-06-2021
AP ZIOMKI RZESZÓW
2
vs
CZARNI POŁANIEC
2
09:20, 19-06-2021
BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA
2
vs
AP UNIA OŚWIĘCIM
2
09:40, 19-06-2021
GWARDIA KOSZALIN
1
vs
MUKS MINERALNI KRYNICA ZDRÓJ
1
09:40, 19-06-2021
TOP 54 BIAŁA PODLASKA
1
vs
PIAST GLIWICE 2
3
10:00, 19-06-2021
FC WROCŁAW ACADEMY 1
4
vs
CZARNI POŁANIEC
0
10:00, 19-06-2021
AP RZESZÓW
1
vs
AP UNIA OŚWIĘCIM
3
10:20, 19-06-2021
AP ZIOMKI RZESZÓW
3
vs
BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA
1
10:20, 19-06-2021
TOP 54 BIAŁA PODLASKA
1
vs
FC WROCŁAW ACADEMY 1
1
10:40, 19-06-2021
GWARDIA KOSZALIN
1
vs
AP RZESZÓW
1
10:40, 19-06-2021
PIAST GLIWICE 2
6
vs
CZARNI POŁANIEC
0
11:00, 19-06-2021
MUKS MINERALNI KRYNICA ZDRÓJ
0
vs
BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA
1
11:00, 19-06-2021
AP ZIOMKI RZESZÓW
6
vs
AP UNIA OŚWIĘCIM
0
11:20, 19-06-2021
TOP 54 BIAŁA PODLASKA
4
vs
CZARNI POŁANIEC
1
11:20, 19-06-2021
PIAST GLIWICE 2
3
vs
AP RZESZÓW
0
11:40, 19-06-2021
GWARDIA KOSZALIN
3
vs
AP ZIOMKI RZESZÓW
2
11:40, 19-06-2021
FC WROCŁAW ACADEMY 1
6
vs
BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA
1
12:00, 19-06-2021
MUKS MINERALNI KRYNICA ZDRÓJ
0
vs
AP UNIA OŚWIĘCIM
5
12:00, 19-06-2021
CZARNI POŁANIEC
1
vs
AP RZESZÓW
2
12:20, 20-06-2021
TOP 54 BIAŁA PODLASKA
3
vs
BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA
2
12:20, 20-06-2021
FC WROCŁAW ACADEMY 1
2
vs
GWARDIA KOSZALIN
0
12:40, 20-06-2021
MUKS MINERALNI KRYNICA ZDRÓJ
1
vs
AP ZIOMKI RZESZÓW
3
12:40, 20-06-2021
PIAST GLIWICE 2
5
vs
AP UNIA OŚWIĘCIM
0
13:00, 20-06-2021
TOP 54 BIAŁA PODLASKA
2
vs
AP RZESZÓW
3
13:00, 20-06-2021
BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA
1
vs
CZARNI POŁANIEC
1
13:20, 20-06-2021
GWARDIA KOSZALIN
3
vs
AP UNIA OŚWIĘCIM
1
13:20, 20-06-2021
FC WROCŁAW ACADEMY 1
4
vs
MUKS MINERALNI KRYNICA ZDRÓJ
1
13:40, 20-06-2021
AP RZESZÓW
1
vs
MUKS MINERALNI KRYNICA ZDRÓJ
0
13:40, 20-06-2021
PIAST GLIWICE 2
2
vs
AP ZIOMKI RZESZÓW
2
14:00, 20-06-2021
CZARNI POŁANIEC
1
vs
GWARDIA KOSZALIN
7
14:00, 20-06-2021
FC WROCŁAW ACADEMY 1
2
vs
AP UNIA OŚWIĘCIM
1
14:20, 20-06-2021
BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA
1
vs
PIAST GLIWICE 2
3
14:20, 20-06-2021
TOP 54 BIAŁA PODLASKA
1
vs
AP ZIOMKI RZESZÓW
0
14:40, 20-06-2021
AP RZESZÓW
2
vs
AP ZIOMKI RZESZÓW
1
14:40, 20-06-2021
MUKS MINERALNI KRYNICA ZDRÓJ
2
vs
CZARNI POŁANIEC
0
15:00, 20-06-2021
BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA
1
vs
GWARDIA KOSZALIN
5
15:00, 20-06-2021
PIAST GLIWICE 2
1
vs
FC WROCŁAW ACADEMY 1
1
15:20, 20-06-2021
TOP 54 BIAŁA PODLASKA
4
vs
AP UNIA OŚWIĘCIM
0

LIGA EUROPY (miejsca 11-20)

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 FOOTBALL PROJECT NOWA WIEŚ 9 25-3(22) 25
2 AP 21 CHRZANÓW 9 20-9(11) 20
3 AKADEMIA FUTBOLISTY 9 17-7(10) 19
4 RODŁO - START JEŁOWA OPOLE 9 18-10(8) 16
5 LEGION PILZNO 9 16-12(4) 16
6 VIVIO KROSNO 9 20-21(-1) 12
7 AP CHAMPIONS BRZESKO 9 11-16(-5) 7
8 MŁODA ORAWA 9 16-19(-3) 7
9 Lechia Dzierżoniów 9 8-30(-22) 5
10 PIAST GLIWICE 1 9 2-26(-24) 1
12:20, 19-06-2021
RODŁO - START JEŁOWA OPOLE
1
vs
LEGION PILZNO
1
12:20, 19-06-2021
AKADEMIA FUTBOLISTY
0
vs
AP 21 CHRZANÓW
1
12:40, 19-06-2021
AP CHAMPIONS BRZESKO
0
vs
FOOTBALL PROJECT NOWA WIEŚ
1
12:40, 19-06-2021
Lechia Dzierżoniów
2
vs
PIAST GLIWICE 1
0
13:00, 19-06-2021
RODŁO - START JEŁOWA OPOLE
1
vs
AKADEMIA FUTBOLISTY
1
13:00, 19-06-2021
VIVIO KROSNO
1
vs
MŁODA ORAWA
4
13:20, 19-06-2021
LEGION PILZNO
2
vs
AP 21 CHRZANÓW
1
13:20, 19-06-2021
AP CHAMPIONS BRZESKO
1
vs
Lechia Dzierżoniów
1
13:40, 19-06-2021
FOOTBALL PROJECT NOWA WIEŚ
6
vs
VIVIO KROSNO
2
13:40, 19-06-2021
PIAST GLIWICE 1
1
vs
MŁODA ORAWA
1
14:00, 19-06-2021
LEGION PILZNO
0
vs
AKADEMIA FUTBOLISTY
3
14:00, 19-06-2021
RODŁO - START JEŁOWA OPOLE
2
vs
AP 21 CHRZANÓW
2
14:20, 19-06-2021
AP CHAMPIONS BRZESKO
1
vs
VIVIO KROSNO
4
14:20, 19-06-2021
Lechia Dzierżoniów
0
vs
MŁODA ORAWA
6
14:40, 19-06-2021
FOOTBALL PROJECT NOWA WIEŚ
3
vs
PIAST GLIWICE 1
0
14:40, 19-06-2021
RODŁO - START JEŁOWA OPOLE
4
vs
AP CHAMPIONS BRZESKO
1
15:00, 19-06-2021
LEGION PILZNO
6
vs
Lechia Dzierżoniów
1
15:00, 19-06-2021
AP 21 CHRZANÓW
3
vs
VIVIO KROSNO
1
15:40, 19-06-2021
AKADEMIA FUTBOLISTY
4
vs
PIAST GLIWICE 1
0
15:40, 19-06-2021
FOOTBALL PROJECT NOWA WIEŚ
2
vs
MŁODA ORAWA
0
16:20, 19-06-2021
RODŁO - START JEŁOWA OPOLE
3
vs
VIVIO KROSNO
1
16:20, 19-06-2021
AP 21 CHRZANÓW
3
vs
Lechia Dzierżoniów
2
17:00, 19-06-2021
LEGION PILZNO
0
vs
FOOTBALL PROJECT NOWA WIEŚ
1
17:00, 19-06-2021
AP CHAMPIONS BRZESKO
3
vs
PIAST GLIWICE 1
1
17:40, 19-06-2021
AKADEMIA FUTBOLISTY
1
vs
FOOTBALL PROJECT NOWA WIEŚ
3
17:40, 19-06-2021
AP 21 CHRZANÓW
3
vs
MŁODA ORAWA
1
17:40, 19-06-2021
VIVIO KROSNO
6
vs
Lechia Dzierżoniów
2
17:40, 19-06-2021
AKADEMIA FUTBOLISTY
3
vs
MŁODA ORAWA
1
18:20, 19-06-2021
AP CHAMPIONS BRZESKO
0
vs
LEGION PILZNO
1
18:20, 19-06-2021
RODŁO - START JEŁOWA OPOLE
4
vs
PIAST GLIWICE 1
0
08:20, 20-06-2021
RODŁO - START JEŁOWA OPOLE
0
vs
Lechia Dzierżoniów
0
08:20, 20-06-2021
PIAST GLIWICE 1
0
vs
VIVIO KROSNO
2
08:40, 20-06-2021
Lechia Dzierżoniów
0
vs
AKADEMIA FUTBOLISTY
2
09:00, 20-06-2021
LEGION PILZNO
3
vs
MŁODA ORAWA
2
09:00, 20-06-2021
AP CHAMPIONS BRZESKO
1
vs
AKADEMIA FUTBOLISTY
2
09:40, 20-06-2021
AP 21 CHRZANÓW
0
vs
FOOTBALL PROJECT NOWA WIEŚ
0
10:20, 20-06-2021
VIVIO KROSNO
3
vs
LEGION PILZNO
1
10:20, 20-06-2021
AP CHAMPIONS BRZESKO
3
vs
MŁODA ORAWA
0
10:40, 20-06-2021
AP 21 CHRZANÓW
2
vs
AP CHAMPIONS BRZESKO
1
11:00, 20-06-2021
PIAST GLIWICE 1
0
vs
AP 21 CHRZANÓW
5
11:00, 20-06-2021
RODŁO - START JEŁOWA OPOLE
0
vs
FOOTBALL PROJECT NOWA WIEŚ
3
11:20, 20-06-2021
Lechia Dzierżoniów
0
vs
FOOTBALL PROJECT NOWA WIEŚ
6
11:20, 20-06-2021
AKADEMIA FUTBOLISTY
1
vs
VIVIO KROSNO
0
11:40, 20-06-2021
PIAST GLIWICE 1
0
vs
LEGION PILZNO
2
12:00, 20-06-2021
RODŁO - START JEŁOWA OPOLE
3
vs
MŁODA ORAWA
1

EKSTRAKLASA (miejsca 21-25)

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 KS ZAKOPANE 8 38-6(32) 24
2 PUKS KAROL WADOWICE 2 8 32-10(22) 15
3 URAN ŁUKOWICA 8 17-21(-4) 11
4 PUKS KAROL WADOWICE 1 8 12-27(-15) 4
5 AP WIERZCHOSŁAWICE 8 7-42(-35) 4
15:20, 19-06-2021
KS ZAKOPANE
3
vs
URAN ŁUKOWICA
1
15:20, 19-06-2021
AP WIERZCHOSŁAWICE
0
vs
PUKS KAROL WADOWICE 2
3
16:00, 19-06-2021
PUKS KAROL WADOWICE 1
1
vs
KS ZAKOPANE
6
16:00, 19-06-2021
URAN ŁUKOWICA
1
vs
AP WIERZCHOSŁAWICE
1
16:40, 19-06-2021
KS ZAKOPANE
9
vs
AP WIERZCHOSŁAWICE
1
16:40, 19-06-2021
PUKS KAROL WADOWICE 2
3
vs
PUKS KAROL WADOWICE 1
2
17:20, 19-06-2021
URAN ŁUKOWICA
0
vs
PUKS KAROL WADOWICE 2
8
17:20, 19-06-2021
PUKS KAROL WADOWICE 1
5
vs
AP WIERZCHOSŁAWICE
2
18:00, 19-06-2021
KS ZAKOPANE
2
vs
PUKS KAROL WADOWICE 2
1
18:00, 19-06-2021
URAN ŁUKOWICA
0
vs
PUKS KAROL WADOWICE 1
0
08:00, 20-06-2021
AP WIERZCHOSŁAWICE
0
vs
PUKS KAROL WADOWICE 2
7
08:00, 20-06-2021
KS ZAKOPANE
5
vs
URAN ŁUKOWICA
0
08:40, 20-06-2021
PUKS KAROL WADOWICE 1
0
vs
KS ZAKOPANE
4
08:40, 20-06-2021
URAN ŁUKOWICA
9
vs
AP WIERZCHOSŁAWICE
0
09:20, 20-06-2021
PUKS KAROL WADOWICE 2
7
vs
PUKS KAROL WADOWICE 1
1
09:20, 20-06-2021
KS ZAKOPANE
7
vs
AP WIERZCHOSŁAWICE
1
10:00, 20-06-2021
URAN ŁUKOWICA
3
vs
PUKS KAROL WADOWICE 2
2
10:00, 20-06-2021
PUKS KAROL WADOWICE 1
1
vs
AP WIERZCHOSŁAWICE
2
10:40, 20-06-2021
KS ZAKOPANE
2
vs
PUKS KAROL WADOWICE 2
1
10:40, 20-06-2021
URAN ŁUKOWICA
3
vs
PUKS KAROL WADOWICE 1
2

© 2017 - 2021 - Turnieje Neyz - aplikacja turniejowa