MASTERS CUP

Gdzie: PARDAŁÓWKA

Kiedy: 2021-08-28 10:00:00 - 2021-08-30 16:00:00

sponsorzy i partnerzy


FAZA GRUPOWA

Grupa A

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 POGOŃ SZCZECIN 3 7-1(6) 9
2 BARCA ACADEMY WARSZAWA 3 4-3(1) 4
3 MKS LIMANOVIA 3 5-6(-1) 3
4 MOTOR LUBLIN 3 1-7(-6) 1
10:00, 28-08-2021
POGOŃ SZCZECIN
2
vs
BARCA ACADEMY WARSZAWA
1
10:30, 28-08-2021
MOTOR LUBLIN
1
vs
MKS LIMANOVIA
4
12:00, 28-08-2021
POGOŃ SZCZECIN
3
vs
MOTOR LUBLIN
0
12:30, 28-08-2021
BARCA ACADEMY WARSZAWA
3
vs
MKS LIMANOVIA
1
15:00, 28-08-2021
POGOŃ SZCZECIN
2
vs
MKS LIMANOVIA
0
15:30, 28-08-2021
BARCA ACADEMY WARSZAWA
0
vs
MOTOR LUBLIN
0

Grupa B

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 LECH POZNAŃ 3 4-0(4) 9
2 BARCA ACADEMY GRANA 3 3-2(1) 3
3 TOP 54 BIAŁA PODLASKA 3 1-3(-2) 3
4 ZAGŁĘBIE LUBIN 3 1-4(-3) 3
11:00, 28-08-2021
ZAGŁĘBIE LUBIN
0
vs
BARCA ACADEMY GRANA
3
11:30, 28-08-2021
TOP 54 BIAŁA PODLASKA
0
vs
LECH POZNAŃ
2
13:00, 28-08-2021
ZAGŁĘBIE LUBIN
1
vs
TOP 54 BIAŁA PODLASKA
0
13:30, 28-08-2021
BARCA ACADEMY GRANA
0
vs
LECH POZNAŃ
1
17:00, 28-08-2021
ZAGŁĘBIE LUBIN
0
vs
LECH POZNAŃ
1
17:30, 28-08-2021
BARCA ACADEMY GRANA
0
vs
TOP 54 BIAŁA PODLASKA
1

Grupa C

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 KORONA S.A. 3 5-0(5) 9
2 MARCOVIA MARKI 3 3-4(-1) 4
3 AP Reissa 3 3-5(-2) 2
4 STAL RZESZÓW 3 1-3(-2) 1
14:00, 28-08-2021
KORONA S.A.
2
vs
AP Reissa
0
14:30, 28-08-2021
MARCOVIA MARKI
1
vs
STAL RZESZÓW
0
16:00, 28-08-2021
KORONA S.A.
2
vs
MARCOVIA MARKI
0
16:30, 28-08-2021
AP Reissa
1
vs
STAL RZESZÓW
1
18:00, 28-08-2021
KORONA S.A.
1
vs
STAL RZESZÓW
0
18:30, 28-08-2021
AP Reissa
2
vs
MARCOVIA MARKI
2

Grupa D

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 ZNICZ PRUSZKÓW 3 9-2(7) 6
2 BENIAMINEK PROFBUD KROSNO 3 8-2(6) 6
3 SANDECJA NOWY SĄCZ 3 8-3(5) 6
4 GÓRNIK ZABRZE 3 2-20(-18) 0
13:00, 28-08-2021
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO
6
vs
GÓRNIK ZABRZE
0
13:30, 28-08-2021
ZNICZ PRUSZKÓW
0
vs
SANDECJA NOWY SĄCZ
1
15:00, 28-08-2021
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO
0
vs
ZNICZ PRUSZKÓW
2
15:30, 28-08-2021
GÓRNIK ZABRZE
1
vs
SANDECJA NOWY SĄCZ
7
17:00, 28-08-2021
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO
2
vs
SANDECJA NOWY SĄCZ
0
17:30, 28-08-2021
GÓRNIK ZABRZE
1
vs
ZNICZ PRUSZKÓW
7

Grupa E

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 ARKA GDYNIA 3 3-4(-1) 6
2 FK KAUNO ZALGIRIS A 3 4-1(3) 5
3 DUNAJEC NOWY SĄCZ 3 2-2(0) 4
4 POLONIA TBYP 3 1-3(-2) 1
14:00, 28-08-2021
POLONIA TBYP
0
vs
FK KAUNO ZALGIRIS A
0
14:30, 28-08-2021
ARKA GDYNIA
1
vs
DUNAJEC NOWY SĄCZ
0
16:00, 28-08-2021
POLONIA TBYP
1
vs
ARKA GDYNIA
2
16:30, 28-08-2021
FK KAUNO ZALGIRIS A
1
vs
DUNAJEC NOWY SĄCZ
1
18:00, 28-08-2021
POLONIA TBYP
0
vs
DUNAJEC NOWY SĄCZ
1
18:30, 28-08-2021
FK KAUNO ZALGIRIS A
3
vs
ARKA GDYNIA
0

FAZA PUCHAROWA

LIGA MISTRZÓW (miejsca 1-10)

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 POGOŃ SZCZECIN 9 15-0(15) 25
2 BARCA ACADEMY GRANA 9 11-3(8) 18
3 BARCA ACADEMY WARSZAWA 9 10-5(5) 17
4 KORONA S.A. 9 8-6(2) 14
5 LECH POZNAŃ 9 8-5(3) 14
6 ZNICZ PRUSZKÓW 9 7-7(0) 10
7 FK KAUNO ZALGIRIS A 9 6-18(-12) 8
8 ARKA GDYNIA 9 2-5(-3) 7
9 BENIAMINEK PROFBUD KROSNO 9 3-11(-8) 5
10 MARCOVIA MARKI 9 2-12(-10) 5
08:00, 29-08-2021
POGOŃ SZCZECIN
7
vs
FK KAUNO ZALGIRIS A
0
08:24, 29-08-2021
BARCA ACADEMY WARSZAWA
0
vs
ARKA GDYNIA
0
08:48, 29-08-2021
LECH POZNAŃ
2
vs
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO
0
09:12, 29-08-2021
BARCA ACADEMY GRANA
2
vs
ZNICZ PRUSZKÓW
0
09:36, 29-08-2021
KORONA S.A.
3
vs
MARCOVIA MARKI
0
10:00, 29-08-2021
ARKA GDYNIA
0
vs
LECH POZNAŃ
0
10:24, 29-08-2021
POGOŃ SZCZECIN
1
vs
BARCA ACADEMY WARSZAWA
0
10:48, 29-08-2021
MARCOVIA MARKI
1
vs
FK KAUNO ZALGIRIS A
1
11:12, 29-08-2021
ZNICZ PRUSZKÓW
0
vs
KORONA S.A.
1
11:36, 29-08-2021
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO
0
vs
BARCA ACADEMY GRANA
2
12:00, 29-08-2021
BARCA ACADEMY WARSZAWA
2
vs
FK KAUNO ZALGIRIS A
1
12:24, 29-08-2021
LECH POZNAŃ
0
vs
POGOŃ SZCZECIN
1
12:48, 29-08-2021
BARCA ACADEMY GRANA
1
vs
ARKA GDYNIA
1
13:12, 29-08-2021
KORONA S.A.
1
vs
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO
1
13:36, 29-08-2021
MARCOVIA MARKI
0
vs
ZNICZ PRUSZKÓW
2
14:00, 29-08-2021
POGOŃ SZCZECIN
0
vs
BARCA ACADEMY GRANA
0
14:24, 29-08-2021
BARCA ACADEMY WARSZAWA
1
vs
LECH POZNAŃ
2
14:48, 29-08-2021
ZNICZ PRUSZKÓW
2
vs
FK KAUNO ZALGIRIS A
0
15:12, 29-08-2021
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO
1
vs
MARCOVIA MARKI
0
15:36, 29-08-2021
ARKA GDYNIA
0
vs
KORONA S.A.
0
16:00, 29-08-2021
LECH POZNAŃ
2
vs
FK KAUNO ZALGIRIS A
0
16:24, 29-08-2021
BARCA ACADEMY GRANA
1
vs
BARCA ACADEMY WARSZAWA
1
16:48, 29-08-2021
KORONA S.A.
0
vs
POGOŃ SZCZECIN
1
17:12, 29-08-2021
MARCOVIA MARKI
1
vs
ARKA GDYNIA
0
17:36, 29-08-2021
ZNICZ PRUSZKÓW
3
vs
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO
1
08:00, 30-08-2021
LECH POZNAŃ
0
vs
BARCA ACADEMY GRANA
1
08:24, 30-08-2021
BARCA ACADEMY WARSZAWA
1
vs
KORONA S.A.
0
08:48, 30-08-2021
POGOŃ SZCZECIN
1
vs
MARCOVIA MARKI
0
09:12, 30-08-2021
ARKA GDYNIA
0
vs
ZNICZ PRUSZKÓW
0
09:36, 30-08-2021
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO
0
vs
FK KAUNO ZALGIRIS A
1
10:00, 30-08-2021
KORONA S.A.
2
vs
LECH POZNAŃ
1
10:24, 30-08-2021
MARCOVIA MARKI
0
vs
BARCA ACADEMY WARSZAWA
3
10:48, 30-08-2021
BARCA ACADEMY GRANA
3
vs
FK KAUNO ZALGIRIS A
0
11:12, 30-08-2021
ZNICZ PRUSZKÓW
0
vs
POGOŃ SZCZECIN
1
11:36, 30-08-2021
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO
0
vs
ARKA GDYNIA
0
12:00, 30-08-2021
LECH POZNAŃ
0
vs
MARCOVIA MARKI
0
12:24, 30-08-2021
BARCA ACADEMY GRANA
0
vs
KORONA S.A.
1
12:48, 30-08-2021
ARKA GDYNIA
1
vs
FK KAUNO ZALGIRIS A
1
13:12, 30-08-2021
POGOŃ SZCZECIN
1
vs
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO
0
13:36, 30-08-2021
BARCA ACADEMY WARSZAWA
1
vs
ZNICZ PRUSZKÓW
0
14:00, 30-08-2021
KORONA S.A.
0
vs
FK KAUNO ZALGIRIS A
2
14:24, 30-08-2021
MARCOVIA MARKI
0
vs
BARCA ACADEMY GRANA
1
14:48, 30-08-2021
ZNICZ PRUSZKÓW
0
vs
LECH POZNAŃ
1
15:12, 30-08-2021
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO
0
vs
BARCA ACADEMY WARSZAWA
1
15:36, 30-08-2021
ARKA GDYNIA
0
vs
POGOŃ SZCZECIN
2

LIGA EUROPY (miejsca 11-20)

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 POLONIA TBYP 9 15-5(10) 22
2 AP Reissa 9 8-4(4) 17
3 ZAGŁĘBIE LUBIN 9 5-2(3) 15
4 DUNAJEC NOWY SĄCZ 9 7-3(4) 13
5 SANDECJA NOWY SĄCZ 9 6-4(2) 12
6 MKS LIMANOVIA 9 7-4(3) 11
7 MOTOR LUBLIN 9 7-7(0) 10
8 TOP 54 BIAŁA PODLASKA 9 4-8(-4) 10
9 STAL RZESZÓW 9 4-9(-5) 8
10 GÓRNIK ZABRZE 9 0-17(-17) 1
08:00, 29-08-2021
MKS LIMANOVIA
2
vs
POLONIA TBYP
2
08:24, 29-08-2021
MOTOR LUBLIN
1
vs
DUNAJEC NOWY SĄCZ
1
08:48, 29-08-2021
TOP 54 BIAŁA PODLASKA
2
vs
GÓRNIK ZABRZE
0
09:12, 29-08-2021
ZAGŁĘBIE LUBIN
0
vs
SANDECJA NOWY SĄCZ
0
09:36, 29-08-2021
AP Reissa
2
vs
STAL RZESZÓW
0
10:00, 29-08-2021
DUNAJEC NOWY SĄCZ
2
vs
TOP 54 BIAŁA PODLASKA
0
10:24, 29-08-2021
MKS LIMANOVIA
0
vs
MOTOR LUBLIN
0
10:48, 29-08-2021
STAL RZESZÓW
0
vs
POLONIA TBYP
1
11:12, 29-08-2021
SANDECJA NOWY SĄCZ
2
vs
AP Reissa
1
11:36, 29-08-2021
GÓRNIK ZABRZE
0
vs
ZAGŁĘBIE LUBIN
1
12:00, 29-08-2021
MOTOR LUBLIN
1
vs
POLONIA TBYP
2
12:24, 29-08-2021
TOP 54 BIAŁA PODLASKA
0
vs
MKS LIMANOVIA
0
12:48, 29-08-2021
ZAGŁĘBIE LUBIN
1
vs
DUNAJEC NOWY SĄCZ
0
13:12, 29-08-2021
AP Reissa
2
vs
GÓRNIK ZABRZE
0
13:36, 29-08-2021
STAL RZESZÓW
0
vs
SANDECJA NOWY SĄCZ
2
14:00, 29-08-2021
MKS LIMANOVIA
0
vs
ZAGŁĘBIE LUBIN
0
14:24, 29-08-2021
MOTOR LUBLIN
0
vs
TOP 54 BIAŁA PODLASKA
0
14:48, 29-08-2021
SANDECJA NOWY SĄCZ
1
vs
POLONIA TBYP
2
15:12, 29-08-2021
GÓRNIK ZABRZE
0
vs
STAL RZESZÓW
2
15:36, 29-08-2021
DUNAJEC NOWY SĄCZ
0
vs
AP Reissa
0
16:00, 29-08-2021
TOP 54 BIAŁA PODLASKA
0
vs
POLONIA TBYP
4
16:24, 29-08-2021
ZAGŁĘBIE LUBIN
2
vs
MOTOR LUBLIN
0
16:48, 29-08-2021
AP Reissa
1
vs
MKS LIMANOVIA
0
17:12, 29-08-2021
STAL RZESZÓW
0
vs
DUNAJEC NOWY SĄCZ
0
17:36, 29-08-2021
SANDECJA NOWY SĄCZ
0
vs
GÓRNIK ZABRZE
0
08:00, 30-08-2021
TOP 54 BIAŁA PODLASKA
0
vs
ZAGŁĘBIE LUBIN
1
08:24, 30-08-2021
MOTOR LUBLIN
2
vs
AP Reissa
0
08:48, 30-08-2021
MKS LIMANOVIA
2
vs
STAL RZESZÓW
0
09:12, 30-08-2021
DUNAJEC NOWY SĄCZ
0
vs
SANDECJA NOWY SĄCZ
0
09:36, 30-08-2021
GÓRNIK ZABRZE
0
vs
POLONIA TBYP
2
10:00, 30-08-2021
AP Reissa
0
vs
TOP 54 BIAŁA PODLASKA
0
10:24, 30-08-2021
STAL RZESZÓW
2
vs
MOTOR LUBLIN
1
10:48, 30-08-2021
ZAGŁĘBIE LUBIN
0
vs
POLONIA TBYP
1
11:12, 30-08-2021
SANDECJA NOWY SĄCZ
0
vs
MKS LIMANOVIA
0
11:36, 30-08-2021
GÓRNIK ZABRZE
0
vs
DUNAJEC NOWY SĄCZ
3
12:00, 30-08-2021
TOP 54 BIAŁA PODLASKA
1
vs
STAL RZESZÓW
0
12:24, 30-08-2021
ZAGŁĘBIE LUBIN
0
vs
AP Reissa
1
12:48, 30-08-2021
DUNAJEC NOWY SĄCZ
0
vs
POLONIA TBYP
1
13:12, 30-08-2021
MKS LIMANOVIA
3
vs
GÓRNIK ZABRZE
0
13:36, 30-08-2021
MOTOR LUBLIN
0
vs
SANDECJA NOWY SĄCZ
0
14:00, 30-08-2021
AP Reissa
1
vs
POLONIA TBYP
0
14:24, 30-08-2021
STAL RZESZÓW
0
vs
ZAGŁĘBIE LUBIN
0
14:48, 30-08-2021
SANDECJA NOWY SĄCZ
1
vs
TOP 54 BIAŁA PODLASKA
1
15:12, 30-08-2021
GÓRNIK ZABRZE
0
vs
MOTOR LUBLIN
2
15:36, 30-08-2021
DUNAJEC NOWY SĄCZ
1
vs
MKS LIMANOVIA
0

© 2017 - 2021 - Turnieje Neyz - aplikacja turniejowa