ELIMINACJE DO TURNIEJU SOKOLIK CUP

Gdzie: PORONIN

Kiedy: 2021-09-11 09:00:00 - 2021-09-12 16:30:00

sponsorzy i partnerzy


Faza Grupowa

Grupa A

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 MLUKS DWÓJKA GUBIN 4 18-3(15) 12
2 ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 4 30-4(26) 9
3 AP PROGRESS ANDRYCHÓW 2 4 12-17(-5) 6
4 POPRAD RYTRO 4 6-16(-10) 3
5 URAN ŁUKOWICA 4 3-29(-26) 0
09:00, 11-09-2021
ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC
8
vs
POPRAD RYTRO
0
09:25, 11-09-2021
MLUKS DWÓJKA GUBIN
6
vs
AP PROGRESS ANDRYCHÓW 2
1
09:50, 11-09-2021
URAN ŁUKOWICA
1
vs
ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC
12
10:15, 11-09-2021
POPRAD RYTRO
0
vs
MLUKS DWÓJKA GUBIN
2
10:40, 11-09-2021
AP PROGRESS ANDRYCHÓW 2
5
vs
URAN ŁUKOWICA
0
11:05, 11-09-2021
ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC
1
vs
MLUKS DWÓJKA GUBIN
2
11:30, 11-09-2021
POPRAD RYTRO
2
vs
AP PROGRESS ANDRYCHÓW 2
5
11:55, 11-09-2021
URAN ŁUKOWICA
1
vs
MLUKS DWÓJKA GUBIN
8
12:20, 11-09-2021
ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC
9
vs
AP PROGRESS ANDRYCHÓW 2
1
12:45, 11-09-2021
POPRAD RYTRO
4
vs
URAN ŁUKOWICA
1

Grupa B

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 BE A STAR WILCZKI 4 25-4(21) 12
2 PARASOL WROCŁAW 4 10-5(5) 9
3 SZKÓŁKA TECHNIKI FUNDAMENTALNEJ 4 13-12(1) 4
4 DUNAJEC NOWY SĄCZ 4 10-10(0) 4
5 FUTBOL/BALU-MAT PODEGRODZIE 4 2-29(-27) 0
09:00, 11-09-2021
PARASOL WROCŁAW
1
vs
BE A STAR WILCZKI
4
09:25, 11-09-2021
DUNAJEC NOWY SĄCZ
1
vs
SZKÓŁKA TECHNIKI FUNDAMENTALNEJ
1
09:50, 11-09-2021
FUTBOL/BALU-MAT PODEGRODZIE
0
vs
PARASOL WROCŁAW
3
10:15, 11-09-2021
BE A STAR WILCZKI
5
vs
DUNAJEC NOWY SĄCZ
1
10:40, 11-09-2021
SZKÓŁKA TECHNIKI FUNDAMENTALNEJ
11
vs
FUTBOL/BALU-MAT PODEGRODZIE
1
11:05, 11-09-2021
PARASOL WROCŁAW
4
vs
DUNAJEC NOWY SĄCZ
1
11:30, 11-09-2021
BE A STAR WILCZKI
8
vs
SZKÓŁKA TECHNIKI FUNDAMENTALNEJ
1
11:55, 11-09-2021
FUTBOL/BALU-MAT PODEGRODZIE
0
vs
DUNAJEC NOWY SĄCZ
7
12:20, 11-09-2021
PARASOL WROCŁAW
2
vs
SZKÓŁKA TECHNIKI FUNDAMENTALNEJ
0
12:45, 11-09-2021
BE A STAR WILCZKI
8
vs
FUTBOL/BALU-MAT PODEGRODZIE
1

Grupa C

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 SANDECJA NOWY SĄCZ CZARNI 4 15-7(8) 9
2 MASTER KIDS SKAWA 4 19-9(10) 9
3 STAL RZESZÓW 4 8-12(-4) 6
4 KRAKUS NOWA HUTA 4 9-14(-5) 4
5 AP CHAMPIONS BRZESKO 4 3-12(-9) 1
14:00, 11-09-2021
STAL RZESZÓW
2
vs
SANDECJA NOWY SĄCZ CZARNI
3
14:25, 11-09-2021
AP CHAMPIONS BRZESKO
1
vs
KRAKUS NOWA HUTA
1
14:50, 11-09-2021
MASTER KIDS SKAWA
7
vs
STAL RZESZÓW
1
15:15, 11-09-2021
SANDECJA NOWY SĄCZ CZARNI
6
vs
AP CHAMPIONS BRZESKO
1
15:40, 11-09-2021
KRAKUS NOWA HUTA
3
vs
MASTER KIDS SKAWA
8
16:05, 11-09-2021
STAL RZESZÓW
2
vs
AP CHAMPIONS BRZESKO
0
16:30, 11-09-2021
SANDECJA NOWY SĄCZ CZARNI
2
vs
KRAKUS NOWA HUTA
3
16:55, 11-09-2021
MASTER KIDS SKAWA
3
vs
AP CHAMPIONS BRZESKO
1
17:20, 11-09-2021
STAL RZESZÓW
3
vs
KRAKUS NOWA HUTA
2
17:45, 11-09-2021
SANDECJA NOWY SĄCZ CZARNI
4
vs
MASTER KIDS SKAWA
1

Grupa D

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 BENIAMINEK PROFBUD KROSNO 4 13-2(11) 12
2 KSPN POGOŃ KRAKÓW 4 8-8(0) 9
3 FOOTBALL PROJECT NOWA WIEŚ 4 6-7(-1) 4
4 DAP DĘBICA 4 5-9(-4) 4
5 AP BUMERANG WROCŁAW 4 3-9(-6) 0
14:00, 11-09-2021
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO
3
vs
DAP DĘBICA
0
14:25, 11-09-2021
FOOTBALL PROJECT NOWA WIEŚ
1
vs
KSPN POGOŃ KRAKÓW
2
14:50, 11-09-2021
AP BUMERANG WROCŁAW
0
vs
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO
3
15:15, 11-09-2021
DAP DĘBICA
2
vs
FOOTBALL PROJECT NOWA WIEŚ
2
15:40, 11-09-2021
KSPN POGOŃ KRAKÓW
2
vs
AP BUMERANG WROCŁAW
1
16:05, 11-09-2021
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO
2
vs
FOOTBALL PROJECT NOWA WIEŚ
1
16:30, 11-09-2021
DAP DĘBICA
1
vs
KSPN POGOŃ KRAKÓW
3
16:55, 11-09-2021
AP BUMERANG WROCŁAW
1
vs
FOOTBALL PROJECT NOWA WIEŚ
2
17:20, 11-09-2021
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO
5
vs
KSPN POGOŃ KRAKÓW
1
17:45, 11-09-2021
DAP DĘBICA
2
vs
AP BUMERANG WROCŁAW
1

Faza Pucharowa

ZŁOTA A

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 BE A STAR WILCZKI 5 20-4(16) 15
2 MLUKS DWÓJKA GUBIN 5 17-7(10) 12
3 ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 5 17-5(12) 9
4 PARASOL WROCŁAW 5 7-10(-3) 6
5 AP PROGRESS ANDRYCHÓW 2 5 5-24(-19) 3
6 SZKÓŁKA TECHNIKI FUNDAMENTALNEJ 5 5-21(-16) 0
09:00, 11-09-2021
PARASOL WROCŁAW
1
vs
BE A STAR WILCZKI
4
09:25, 11-09-2021
MLUKS DWÓJKA GUBIN
6
vs
AP PROGRESS ANDRYCHÓW 2
1
11:05, 11-09-2021
ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC
1
vs
MLUKS DWÓJKA GUBIN
2
11:30, 11-09-2021
BE A STAR WILCZKI
8
vs
SZKÓŁKA TECHNIKI FUNDAMENTALNEJ
1
12:20, 11-09-2021
ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC
9
vs
AP PROGRESS ANDRYCHÓW 2
1
12:20, 11-09-2021
PARASOL WROCŁAW
2
vs
SZKÓŁKA TECHNIKI FUNDAMENTALNEJ
0
11:00, 12-09-2021
MLUKS DWÓJKA GUBIN
3
vs
SZKÓŁKA TECHNIKI FUNDAMENTALNEJ
2
11:22, 12-09-2021
ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC
2
vs
PARASOL WROCŁAW
1
11:44, 12-09-2021
AP PROGRESS ANDRYCHÓW 2
0
vs
BE A STAR WILCZKI
4
12:06, 12-09-2021
MLUKS DWÓJKA GUBIN
4
vs
PARASOL WROCŁAW
0
12:28, 12-09-2021
ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC
0
vs
BE A STAR WILCZKI
1
12:50, 12-09-2021
AP PROGRESS ANDRYCHÓW 2
3
vs
SZKÓŁKA TECHNIKI FUNDAMENTALNEJ
2
13:12, 12-09-2021
MLUKS DWÓJKA GUBIN
2
vs
BE A STAR WILCZKI
3
13:34, 12-09-2021
ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC
5
vs
SZKÓŁKA TECHNIKI FUNDAMENTALNEJ
0
13:56, 12-09-2021
AP PROGRESS ANDRYCHÓW 2
0
vs
PARASOL WROCŁAW
3

ZŁOTA B

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 BENIAMINEK PROFBUD KROSNO 5 12-2(10) 13
2 SANDECJA NOWY SĄCZ CZARNI 5 9-6(3) 10
3 MASTER KIDS SKAWA 5 13-8(5) 9
4 KSPN POGOŃ KRAKÓW 5 12-10(2) 9
5 STAL RZESZÓW 5 7-21(-14) 3
6 FOOTBALL PROJECT NOWA WIEŚ 5 5-11(-6) 0
14:00, 11-09-2021
STAL RZESZÓW
2
vs
SANDECJA NOWY SĄCZ CZARNI
3
14:25, 11-09-2021
FOOTBALL PROJECT NOWA WIEŚ
1
vs
KSPN POGOŃ KRAKÓW
2
14:50, 11-09-2021
MASTER KIDS SKAWA
7
vs
STAL RZESZÓW
1
16:05, 11-09-2021
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO
2
vs
FOOTBALL PROJECT NOWA WIEŚ
1
17:20, 11-09-2021
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO
5
vs
KSPN POGOŃ KRAKÓW
1
17:45, 11-09-2021
SANDECJA NOWY SĄCZ CZARNI
4
vs
MASTER KIDS SKAWA
1
11:00, 12-09-2021
SANDECJA NOWY SĄCZ CZARNI
2
vs
FOOTBALL PROJECT NOWA WIEŚ
1
11:22, 12-09-2021
MASTER KIDS SKAWA
3
vs
KSPN POGOŃ KRAKÓW
2
11:44, 12-09-2021
STAL RZESZÓW
0
vs
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO
4
12:06, 12-09-2021
SANDECJA NOWY SĄCZ CZARNI
0
vs
KSPN POGOŃ KRAKÓW
2
12:28, 12-09-2021
MASTER KIDS SKAWA
0
vs
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO
1
12:50, 12-09-2021
STAL RZESZÓW
3
vs
FOOTBALL PROJECT NOWA WIEŚ
2
13:12, 12-09-2021
SANDECJA NOWY SĄCZ CZARNI
0
vs
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO
0
13:34, 12-09-2021
MASTER KIDS SKAWA
2
vs
FOOTBALL PROJECT NOWA WIEŚ
0
13:56, 12-09-2021
STAL RZESZÓW
1
vs
KSPN POGOŃ KRAKÓW
5

SREBRBA A

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 DUNAJEC NOWY SĄCZ 3 19-1(18) 9
2 FUTBOL/BALU-MAT PODEGRODZIE 3 5-3(2) 4
3 POPRAD RYTRO 3 3-6(-3) 4
4 URAN ŁUKOWICA 3 1-18(-17) 0
08:00, 12-09-2021
POPRAD RYTRO
0
vs
DUNAJEC NOWY SĄCZ
5
08:00, 12-09-2021
URAN ŁUKOWICA
0
vs
FUTBOL/BALU-MAT PODEGRODZIE
4
08:44, 12-09-2021
POPRAD RYTRO
3
vs
URAN ŁUKOWICA
1
08:44, 12-09-2021
DUNAJEC NOWY SĄCZ
3
vs
FUTBOL/BALU-MAT PODEGRODZIE
1
09:28, 12-09-2021
POPRAD RYTRO
0
vs
FUTBOL/BALU-MAT PODEGRODZIE
0
09:28, 12-09-2021
DUNAJEC NOWY SĄCZ
11
vs
URAN ŁUKOWICA
0

SREBRNA B

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 DAP DĘBICA 3 9-2(7) 9
2 AP BUMERANG WROCŁAW 3 7-4(3) 4
3 AP CHAMPIONS BRZESKO 3 4-10(-6) 3
4 KRAKUS NOWA HUTA 3 4-8(-4) 1
08:22, 12-09-2021
DAP DĘBICA
3
vs
KRAKUS NOWA HUTA
1
08:22, 12-09-2021
AP CHAMPIONS BRZESKO
0
vs
AP BUMERANG WROCŁAW
5
09:06, 12-09-2021
DAP DĘBICA
3
vs
AP CHAMPIONS BRZESKO
0
09:06, 12-09-2021
KRAKUS NOWA HUTA
1
vs
AP BUMERANG WROCŁAW
1
09:50, 12-09-2021
DAP DĘBICA
3
vs
AP BUMERANG WROCŁAW
1
09:50, 12-09-2021
KRAKUS NOWA HUTA
2
vs
AP CHAMPIONS BRZESKO
4

FAZA FINAŁOWA - GRUPA SREBRNA

MECZ O MIEJSCE 19

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 KRAKUS NOWA HUTA 1 13-0(13) 3
2 URAN ŁUKOWICA 1 0-13(-13) 0
10:12, 12-09-2021
URAN ŁUKOWICA
0
vs
KRAKUS NOWA HUTA
13

MECZ O MIEJSCE 17

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 AP CHAMPIONS BRZESKO 1 2-1(1) 3
2 FUTBOL/BALU-MAT PODEGRODZIE 1 1-2(-1) 0
10:12, 12-09-2021
FUTBOL/BALU-MAT PODEGRODZIE
1
vs
AP CHAMPIONS BRZESKO
2

MECZ O MIEJSCE 15

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 DAP DĘBICA 1 5-0(5) 3
2 POPRAD RYTRO 1 0-5(-5) 0
10:34, 12-09-2021
POPRAD RYTRO
0
vs
DAP DĘBICA
5

MECZ O MIEJSCE 13

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 AP BUMERANG WROCŁAW 1 4-1(3) 3
2 DUNAJEC NOWY SĄCZ 1 1-4(-3) 0
10:34, 12-09-2021
DUNAJEC NOWY SĄCZ
1
vs
AP BUMERANG WROCŁAW
4

FAZA FINAŁOWA - GRUPA ZŁOTA

MECZ NR 1

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 SZKÓŁKA TECHNIKI FUNDAMENTALNEJ 1 4-2(2) 3
2 STAL RZESZÓW 1 2-4(-2) 0
14:18, 12-09-2021
SZKÓŁKA TECHNIKI FUNDAMENTALNEJ
4
vs
STAL RZESZÓW
2

MECZ NR 2

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 FOOTBALL PROJECT NOWA WIEŚ 1 2-1(1) 3
2 AP PROGRESS ANDRYCHÓW 2 1 1-2(-1) 0
14:18, 12-09-2021
AP PROGRESS ANDRYCHÓW 2
1
vs
FOOTBALL PROJECT NOWA WIEŚ
2

MECZ NR 3

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 MASTER KIDS SKAWA 1 3-2(1) 3
2 PARASOL WROCŁAW 1 2-3(-1) 0
14:40, 12-09-2021
PARASOL WROCŁAW
2
vs
MASTER KIDS SKAWA
3

MECZ NR 4

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 1 3-1(2) 3
2 KSPN POGOŃ KRAKÓW 1 1-3(-2) 0
14:40, 12-09-2021
ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC
3
vs
KSPN POGOŃ KRAKÓW
1

MECZ NR 5 - PÓŁFINAŁ

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 BENIAMINEK PROFBUD KROSNO 1 6-1(5) 3
2 MLUKS DWÓJKA GUBIN 1 1-6(-5) 0
15:02, 12-09-2021
MLUKS DWÓJKA GUBIN
1
vs
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO
6

MECZ NR 6 - PÓŁFINAŁ

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 BE A STAR WILCZKI 1 2-0(2) 3
2 SANDECJA NOWY SĄCZ CZARNI 1 0-2(-2) 0
15:02, 12-09-2021
BE A STAR WILCZKI
2
vs
SANDECJA NOWY SĄCZ CZARNI
0

PRZEGRANY MECZU NR 1 i 2 - O MIEJSCE 11

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 AP PROGRESS ANDRYCHÓW 2 1 2-1(1) 3
2 STAL RZESZÓW 1 1-2(-1) 0
15:24, 12-09-2021
AP PROGRESS ANDRYCHÓW 2
2
vs
STAL RZESZÓW
1

ZWYCIĘZCA MECZU NR 1 i 2 - O MIEJSCE 9

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 FOOTBALL PROJECT NOWA WIEŚ 1 3-0(3) 3
2 SZKÓŁKA TECHNIKI FUNDAMENTALNEJ 1 0-3(-3) 0
15:24, 12-09-2021
FOOTBALL PROJECT NOWA WIEŚ
3
vs
SZKÓŁKA TECHNIKI FUNDAMENTALNEJ
0

PRZEGRANY MECZU NR 3 i 4 - O MIEJSCE 7

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 KSPN POGOŃ KRAKÓW 0 - -
2 PARASOL WROCŁAW 0 - -
15:46, 12-09-2021
KSPN POGOŃ KRAKÓW
-
vs
PARASOL WROCŁAW
-

ZWYCIĘZCA MECZU NR 3 i 4 - O MIEJSCE 5

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 1 5-2(3) 3
2 MASTER KIDS SKAWA 1 2-5(-3) 0
15:46, 12-09-2021
ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC
5
vs
MASTER KIDS SKAWA
2

PRZEGRANY MECZU NR 5 i 6 - O MIEJSCE 3

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 MLUKS DWÓJKA GUBIN 1 9-1(8) 3
2 SANDECJA NOWY SĄCZ CZARNI 1 1-9(-8) 0
16:08, 12-09-2021
MLUKS DWÓJKA GUBIN
9
vs
SANDECJA NOWY SĄCZ CZARNI
1

ZWYCIĘZCA MECZU NR 5 i 6-O MIEJSCE 1 - FINAŁ

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 BENIAMINEK PROFBUD KROSNO 1 5-1(4) 3
2 BE A STAR WILCZKI 1 1-5(-4) 0
16:08, 12-09-2021
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO
5
vs
BE A STAR WILCZKI
1

© 2017 - 2021 - Turnieje Neyz - aplikacja turniejowa