Turniej rocznika 2011 - 01-03.10.2021r.

Gdzie: PARDAŁÓWKA

Kiedy: 2021-10-01 11:57:00 - 2021-10-03 14:00:00

sponsorzy i partnerzy


Faza Grupowa

Grupa A

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 KRAKUS NOWA HUTA 8 36-7(29) 24
2 VROTCOVIA LUBLIN 8 43-13(30) 21
3 ŁUŻYCE LUBAŃ 8 35-15(20) 18
4 BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA 8 19-13(6) 13
5 AP WIELICZKA 8 21-24(-3) 12
6 AP WIKI SANOK 8 9-16(-7) 10
7 DUNAJEC NOWY SĄCZ 2 8 5-27(-22) 6
8 AP GOAL 8 9-21(-12) 3
9 AP STALOWA WOLA 8 4-45(-41) 0
11:57, 01-10-2021
AP STALOWA WOLA
0
vs
AP GOAL
5
11:57, 01-10-2021
BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA
1
vs
VROTCOVIA LUBLIN
2
12:24, 01-10-2021
ŁUŻYCE LUBAŃ
6
vs
AP WIELICZKA
2
12:24, 01-10-2021
KRAKUS NOWA HUTA
1
vs
AP WIKI SANOK
0
12:51, 01-10-2021
DUNAJEC NOWY SĄCZ 2
3
vs
AP STALOWA WOLA
0
12:51, 01-10-2021
AP GOAL
0
vs
BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA
1
13:18, 01-10-2021
VROTCOVIA LUBLIN
6
vs
ŁUŻYCE LUBAŃ
4
13:18, 01-10-2021
AP WIELICZKA
3
vs
KRAKUS NOWA HUTA
4
13:45, 01-10-2021
AP STALOWA WOLA
0
vs
BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA
6
13:45, 01-10-2021
AP WIKI SANOK
1
vs
DUNAJEC NOWY SĄCZ 2
0
14:12, 01-10-2021
AP GOAL
1
vs
VROTCOVIA LUBLIN
6
14:12, 01-10-2021
ŁUŻYCE LUBAŃ
2
vs
KRAKUS NOWA HUTA
6
14:39, 01-10-2021
AP WIELICZKA
5
vs
DUNAJEC NOWY SĄCZ 2
0
14:39, 01-10-2021
AP WIKI SANOK
4
vs
AP STALOWA WOLA
0
13:27, 02-10-2021
AP GOAL
0
vs
KRAKUS NOWA HUTA
5
13:27, 02-10-2021
BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA
0
vs
ŁUŻYCE LUBAŃ
6
13:54, 02-10-2021
AP WIELICZKA
2
vs
AP WIKI SANOK
0
13:54, 02-10-2021
VROTCOVIA LUBLIN
4
vs
DUNAJEC NOWY SĄCZ 2
0
14:21, 02-10-2021
AP GOAL
0
vs
ŁUŻYCE LUBAŃ
1
14:21, 02-10-2021
AP STALOWA WOLA
0
vs
KRAKUS NOWA HUTA
8
14:48, 02-10-2021
BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA
5
vs
AP WIELICZKA
0
14:48, 02-10-2021
VROTCOVIA LUBLIN
5
vs
AP WIKI SANOK
0
15:15, 02-10-2021
DUNAJEC NOWY SĄCZ 2
0
vs
KRAKUS NOWA HUTA
5
15:15, 02-10-2021
AP STALOWA WOLA
0
vs
ŁUŻYCE LUBAŃ
4
15:42, 02-10-2021
AP GOAL
1
vs
AP WIELICZKA
4
15:42, 02-10-2021
VROTCOVIA LUBLIN
2
vs
KRAKUS NOWA HUTA
3
16:09, 02-10-2021
DUNAJEC NOWY SĄCZ 2
0
vs
ŁUŻYCE LUBAŃ
6
16:09, 02-10-2021
BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA
1
vs
AP WIKI SANOK
1
16:36, 02-10-2021
AP STALOWA WOLA
3
vs
VROTCOVIA LUBLIN
11
16:36, 02-10-2021
AP GOAL
1
vs
AP WIKI SANOK
2
17:03, 02-10-2021
KRAKUS NOWA HUTA
4
vs
BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA
0
17:03, 02-10-2021
AP WIELICZKA
4
vs
AP STALOWA WOLA
1
17:30, 02-10-2021
AP GOAL
1
vs
DUNAJEC NOWY SĄCZ 2
2
17:30, 02-10-2021
ŁUŻYCE LUBAŃ
6
vs
AP WIKI SANOK
1
17:57, 02-10-2021
VROTCOVIA LUBLIN
7
vs
AP WIELICZKA
1
17:57, 02-10-2021
BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA
5
vs
DUNAJEC NOWY SĄCZ 2
0

Grupa B

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 BRAZYLIJSKIE SZKÓŁKI PIŁKARSKIE LUBLIN 8 23-7(16) 21
2 PARASOL WROCŁAW 8 30-9(21) 19
3 AP ZIOMKI RZESZÓW 8 27-20(7) 14
4 FA LUBLIN 8 22-21(1) 13
5 DAP DĘBICA 8 28-16(12) 12
6 DUNAJEC NOWY SĄCZ 8 24-14(10) 12
7 KS ŁOMIANKI 8 19-22(-3) 7
8 AP UNIA OŚWIĘCIM 8 14-31(-17) 4
9 FOOTBALL FAMILY ZAKOPANE 8 6-53(-47) 0
15:06, 01-10-2021
BRAZYLIJSKIE SZKÓŁKI PIŁKARSKIE LUBLIN
1
vs
PARASOL WROCŁAW
3
15:06, 01-10-2021
FA LUBLIN
0
vs
DUNAJEC NOWY SĄCZ
4
15:33, 01-10-2021
AP UNIA OŚWIĘCIM
4
vs
AP ZIOMKI RZESZÓW
4
15:33, 01-10-2021
DAP DĘBICA
3
vs
FOOTBALL FAMILY ZAKOPANE
1
16:00, 01-10-2021
KS ŁOMIANKI
0
vs
BRAZYLIJSKIE SZKÓŁKI PIŁKARSKIE LUBLIN
1
16:00, 01-10-2021
PARASOL WROCŁAW
3
vs
FA LUBLIN
0
16:27, 01-10-2021
DUNAJEC NOWY SĄCZ
3
vs
AP UNIA OŚWIĘCIM
0
16:27, 01-10-2021
AP ZIOMKI RZESZÓW
3
vs
DAP DĘBICA
2
16:54, 01-10-2021
BRAZYLIJSKIE SZKÓŁKI PIŁKARSKIE LUBLIN
4
vs
FA LUBLIN
2
16:54, 01-10-2021
FOOTBALL FAMILY ZAKOPANE
0
vs
KS ŁOMIANKI
8
17:21, 01-10-2021
PARASOL WROCŁAW
3
vs
DUNAJEC NOWY SĄCZ
0
17:21, 01-10-2021
AP UNIA OŚWIĘCIM
2
vs
DAP DĘBICA
10
17:48, 01-10-2021
AP ZIOMKI RZESZÓW
6
vs
KS ŁOMIANKI
5
17:48, 01-10-2021
FOOTBALL FAMILY ZAKOPANE
0
vs
BRAZYLIJSKIE SZKÓŁKI PIŁKARSKIE LUBLIN
10
08:30, 02-10-2021
PARASOL WROCŁAW
2
vs
DAP DĘBICA
2
08:30, 02-10-2021
FA LUBLIN
6
vs
AP UNIA OŚWIĘCIM
1
08:57, 02-10-2021
AP ZIOMKI RZESZÓW
5
vs
FOOTBALL FAMILY ZAKOPANE
0
08:57, 02-10-2021
DUNAJEC NOWY SĄCZ
2
vs
KS ŁOMIANKI
2
09:24, 02-10-2021
PARASOL WROCŁAW
4
vs
AP UNIA OŚWIĘCIM
1
09:24, 02-10-2021
BRAZYLIJSKIE SZKÓŁKI PIŁKARSKIE LUBLIN
1
vs
DAP DĘBICA
0
09:51, 02-10-2021
FA LUBLIN
3
vs
AP ZIOMKI RZESZÓW
2
09:51, 02-10-2021
DUNAJEC NOWY SĄCZ
8
vs
FOOTBALL FAMILY ZAKOPANE
1
10:18, 02-10-2021
KS ŁOMIANKI
1
vs
DAP DĘBICA
5
10:18, 02-10-2021
BRAZYLIJSKIE SZKÓŁKI PIŁKARSKIE LUBLIN
2
vs
AP UNIA OŚWIĘCIM
1
10:45, 02-10-2021
PARASOL WROCŁAW
1
vs
AP ZIOMKI RZESZÓW
4
10:45, 02-10-2021
DUNAJEC NOWY SĄCZ
3
vs
DAP DĘBICA
3
11:12, 02-10-2021
KS ŁOMIANKI
1
vs
AP UNIA OŚWIĘCIM
0
11:12, 02-10-2021
FA LUBLIN
5
vs
FOOTBALL FAMILY ZAKOPANE
3
11:39, 02-10-2021
BRAZYLIJSKIE SZKÓŁKI PIŁKARSKIE LUBLIN
2
vs
DUNAJEC NOWY SĄCZ
1
11:39, 02-10-2021
PARASOL WROCŁAW
9
vs
FOOTBALL FAMILY ZAKOPANE
0
12:06, 02-10-2021
DAP DĘBICA
3
vs
FA LUBLIN
3
12:06, 02-10-2021
AP ZIOMKI RZESZÓW
0
vs
BRAZYLIJSKIE SZKÓŁKI PIŁKARSKIE LUBLIN
2
12:33, 02-10-2021
PARASOL WROCŁAW
5
vs
KS ŁOMIANKI
1
12:33, 02-10-2021
AP UNIA OŚWIĘCIM
5
vs
FOOTBALL FAMILY ZAKOPANE
1
13:00, 02-10-2021
DUNAJEC NOWY SĄCZ
3
vs
AP ZIOMKI RZESZÓW
3
13:00, 02-10-2021
FA LUBLIN
3
vs
KS ŁOMIANKI
1

FAZA PUCHAROWA

LIGA MISTRZÓW (miejsca 1-6)

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 AP ZIOMKI RZESZÓW 5 12-6(6) 12
2 PARASOL WROCŁAW 5 22-7(15) 12
3 KRAKUS NOWA HUTA 5 13-13(0) 9
4 BRAZYLIJSKIE SZKÓŁKI PIŁKARSKIE LUBLIN 5 5-8(-3) 7
5 VROTCOVIA LUBLIN 5 11-12(-1) 4
6 ŁUŻYCE LUBAŃ 5 9-26(-17) 0
13:18, 01-10-2021
VROTCOVIA LUBLIN
6
vs
ŁUŻYCE LUBAŃ
4
14:12, 01-10-2021
ŁUŻYCE LUBAŃ
2
vs
KRAKUS NOWA HUTA
6
15:06, 01-10-2021
BRAZYLIJSKIE SZKÓŁKI PIŁKARSKIE LUBLIN
1
vs
PARASOL WROCŁAW
3
10:45, 02-10-2021
PARASOL WROCŁAW
1
vs
AP ZIOMKI RZESZÓW
4
12:06, 02-10-2021
AP ZIOMKI RZESZÓW
0
vs
BRAZYLIJSKIE SZKÓŁKI PIŁKARSKIE LUBLIN
2
15:42, 02-10-2021
VROTCOVIA LUBLIN
2
vs
KRAKUS NOWA HUTA
3
08:03, 03-10-2021
KRAKUS NOWA HUTA
0
vs
AP ZIOMKI RZESZÓW
2
10:45, 03-10-2021
VROTCOVIA LUBLIN
2
vs
PARASOL WROCŁAW
3
11:39, 03-10-2021
KRAKUS NOWA HUTA
0
vs
PARASOL WROCŁAW
7
11:39, 03-10-2021
ŁUŻYCE LUBAŃ
0
vs
BRAZYLIJSKIE SZKÓŁKI PIŁKARSKIE LUBLIN
1
12:33, 03-10-2021
ŁUŻYCE LUBAŃ
3
vs
AP ZIOMKI RZESZÓW
5
12:33, 03-10-2021
VROTCOVIA LUBLIN
1
vs
BRAZYLIJSKIE SZKÓŁKI PIŁKARSKIE LUBLIN
1
13:27, 03-10-2021
KRAKUS NOWA HUTA
4
vs
BRAZYLIJSKIE SZKÓŁKI PIŁKARSKIE LUBLIN
0
13:27, 03-10-2021
VROTCOVIA LUBLIN
0
vs
AP ZIOMKI RZESZÓW
1
13:54, 03-10-2021
ŁUŻYCE LUBAŃ
0
vs
PARASOL WROCŁAW
8

LIGA EUROPY (miejsca 7-12)

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 AP WIKI SANOK 5 9-6(3) 8
2 DAP DĘBICA 5 14-12(2) 8
3 BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA 5 11-11(0) 7
4 DUNAJEC NOWY SĄCZ 5 12-9(3) 7
5 AP WIELICZKA 5 5-10(-5) 6
6 FA LUBLIN 5 8-11(-3) 5
15:06, 01-10-2021
FA LUBLIN
0
vs
DUNAJEC NOWY SĄCZ
4
10:45, 02-10-2021
DUNAJEC NOWY SĄCZ
3
vs
DAP DĘBICA
3
12:06, 02-10-2021
DAP DĘBICA
3
vs
FA LUBLIN
3
13:54, 02-10-2021
AP WIELICZKA
2
vs
AP WIKI SANOK
0
14:48, 02-10-2021
BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA
5
vs
AP WIELICZKA
0
16:09, 02-10-2021
BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA
1
vs
AP WIKI SANOK
1
08:03, 03-10-2021
BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA
2
vs
DUNAJEC NOWY SĄCZ
1
08:30, 03-10-2021
AP WIELICZKA
1
vs
DAP DĘBICA
2
08:57, 03-10-2021
AP WIKI SANOK
1
vs
FA LUBLIN
1
09:24, 03-10-2021
BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA
2
vs
DAP DĘBICA
6
09:51, 03-10-2021
AP WIELICZKA
0
vs
DUNAJEC NOWY SĄCZ
2
10:18, 03-10-2021
AP WIKI SANOK
4
vs
DUNAJEC NOWY SĄCZ
2
11:12, 03-10-2021
BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA
1
vs
FA LUBLIN
3
12:06, 03-10-2021
AP WIELICZKA
2
vs
FA LUBLIN
1
13:00, 03-10-2021
AP WIKI SANOK
3
vs
DAP DĘBICA
0

EKSTRAKLASA (miejsca 13-18)

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 KS ŁOMIANKI 5 29-2(27) 15
2 AP UNIA OŚWIĘCIM 5 21-5(16) 10
3 FOOTBALL FAMILY ZAKOPANE 5 19-16(3) 9
4 DUNAJEC NOWY SĄCZ 2 5 9-20(-11) 6
5 AP GOAL 5 8-13(-5) 4
6 AP STALOWA WOLA 5 2-32(-30) 0
11:57, 01-10-2021
AP STALOWA WOLA
0
vs
AP GOAL
5
12:51, 01-10-2021
DUNAJEC NOWY SĄCZ 2
3
vs
AP STALOWA WOLA
0
16:54, 01-10-2021
FOOTBALL FAMILY ZAKOPANE
0
vs
KS ŁOMIANKI
8
11:12, 02-10-2021
KS ŁOMIANKI
1
vs
AP UNIA OŚWIĘCIM
0
12:33, 02-10-2021
AP UNIA OŚWIĘCIM
5
vs
FOOTBALL FAMILY ZAKOPANE
1
17:30, 02-10-2021
AP GOAL
1
vs
DUNAJEC NOWY SĄCZ 2
2
08:03, 03-10-2021
DUNAJEC NOWY SĄCZ 2
2
vs
FOOTBALL FAMILY ZAKOPANE
7
08:30, 03-10-2021
AP GOAL
2
vs
AP UNIA OŚWIĘCIM
2
08:57, 03-10-2021
AP STALOWA WOLA
1
vs
KS ŁOMIANKI
10
09:24, 03-10-2021
DUNAJEC NOWY SĄCZ 2
1
vs
AP UNIA OŚWIĘCIM
6
09:51, 03-10-2021
AP GOAL
0
vs
KS ŁOMIANKI
4
10:18, 03-10-2021
AP STALOWA WOLA
1
vs
FOOTBALL FAMILY ZAKOPANE
6
11:12, 03-10-2021
DUNAJEC NOWY SĄCZ 2
1
vs
KS ŁOMIANKI
6
12:06, 03-10-2021
AP GOAL
0
vs
FOOTBALL FAMILY ZAKOPANE
5
13:00, 03-10-2021
AP STALOWA WOLA
0
vs
AP UNIA OŚWIĘCIM
8

© 2017 - 2021 - Turnieje Neyz - aplikacja turniejowa