Turniej rocznika 2010 - 08-10.10.2021r.

Gdzie: PARDAŁÓWKA

Kiedy: 2021-10-08 09:00:00 - 2021-10-10 14:30:00

sponsorzy i partnerzy


FAZA GRUPOWA

Grupa A

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 MUKS STAL NIEWIADÓW 4 11-1(10) 10
2 KS ZAKOPANE 4 7-4(3) 7
3 RODŁO - START JEŁOWA OPOLE 4 7-6(1) 6
4 ŁÓDZKA AKADEMIA FUTBOLU 2 4 2-9(-7) 3
5 GRODKOWSKA AKADEMIA SPORTU 1 4 4-11(-7) 3
09:00, 08-10-2021
RODŁO - START JEŁOWA OPOLE
0
vs
MUKS STAL NIEWIADÓW
2
09:27, 08-10-2021
GRODKOWSKA AKADEMIA SPORTU 1
2
vs
KS ZAKOPANE
1
09:54, 08-10-2021
ŁÓDZKA AKADEMIA FUTBOLU 2
0
vs
RODŁO - START JEŁOWA OPOLE
1
10:21, 08-10-2021
MUKS STAL NIEWIADÓW
3
vs
GRODKOWSKA AKADEMIA SPORTU 1
0
10:48, 08-10-2021
KS ZAKOPANE
2
vs
ŁÓDZKA AKADEMIA FUTBOLU 2
0
11:15, 08-10-2021
RODŁO - START JEŁOWA OPOLE
5
vs
GRODKOWSKA AKADEMIA SPORTU 1
1
11:42, 08-10-2021
MUKS STAL NIEWIADÓW
1
vs
KS ZAKOPANE
1
12:09, 08-10-2021
ŁÓDZKA AKADEMIA FUTBOLU 2
2
vs
GRODKOWSKA AKADEMIA SPORTU 1
1
12:36, 08-10-2021
RODŁO - START JEŁOWA OPOLE
1
vs
KS ZAKOPANE
3
13:03, 08-10-2021
MUKS STAL NIEWIADÓW
5
vs
ŁÓDZKA AKADEMIA FUTBOLU 2
0

Grupa B

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 ARKONIA SZCZECIN 4 11-1(10) 8
2 KS ŁOMIANKI 4 10-2(8) 7
3 AP PROSZOWIANKA 4 7-0(7) 6
4 AP ZIOMKI RZESZÓW 4 6-2(4) 5
5 GRODKOWSKA AKADEMIA SPORTU 2 4 0-29(-29) 0
09:00, 08-10-2021
KS ŁOMIANKI
0
vs
AP PROSZOWIANKA
0
09:27, 08-10-2021
AP ZIOMKI RZESZÓW
5
vs
GRODKOWSKA AKADEMIA SPORTU 2
0
09:54, 08-10-2021
ARKONIA SZCZECIN
2
vs
KS ŁOMIANKI
0
10:21, 08-10-2021
AP PROSZOWIANKA
0
vs
AP ZIOMKI RZESZÓW
0
10:48, 08-10-2021
GRODKOWSKA AKADEMIA SPORTU 2
0
vs
ARKONIA SZCZECIN
8
11:15, 08-10-2021
KS ŁOMIANKI
1
vs
AP ZIOMKI RZESZÓW
0
11:42, 08-10-2021
AP PROSZOWIANKA
7
vs
GRODKOWSKA AKADEMIA SPORTU 2
0
12:09, 08-10-2021
ARKONIA SZCZECIN
1
vs
AP ZIOMKI RZESZÓW
1
12:36, 08-10-2021
KS ŁOMIANKI
9
vs
GRODKOWSKA AKADEMIA SPORTU 2
0
13:03, 08-10-2021
AP PROSZOWIANKA
0
vs
ARKONIA SZCZECIN
0

Grupa C

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 DUNAJEC NOWY SĄCZ 4 5-1(4) 10
2 AP CHAMPIONS BRZESKO 4 6-5(1) 6
3 AP UNIA OŚWIĘCIM 4 5-3(2) 6
4 FC WROCŁAW ACADEMY 2 4 2-7(-5) 4
5 AKADEMIA 2012 JAWORZNO 4 2-4(-2) 3
13:30, 08-10-2021
AKADEMIA 2012 JAWORZNO
0
vs
DUNAJEC NOWY SĄCZ
1
13:57, 08-10-2021
FC WROCŁAW ACADEMY 2
0
vs
AP CHAMPIONS BRZESKO
3
14:24, 08-10-2021
AP UNIA OŚWIĘCIM
1
vs
AKADEMIA 2012 JAWORZNO
0
14:51, 08-10-2021
DUNAJEC NOWY SĄCZ
1
vs
FC WROCŁAW ACADEMY 2
1
15:18, 08-10-2021
AP CHAMPIONS BRZESKO
2
vs
AP UNIA OŚWIĘCIM
1
15:45, 08-10-2021
AKADEMIA 2012 JAWORZNO
0
vs
FC WROCŁAW ACADEMY 2
1
16:12, 08-10-2021
DUNAJEC NOWY SĄCZ
2
vs
AP CHAMPIONS BRZESKO
0
16:39, 08-10-2021
AP UNIA OŚWIĘCIM
3
vs
FC WROCŁAW ACADEMY 2
0
17:06, 08-10-2021
AKADEMIA 2012 JAWORZNO
2
vs
AP CHAMPIONS BRZESKO
1
17:33, 08-10-2021
DUNAJEC NOWY SĄCZ
1
vs
AP UNIA OŚWIĘCIM
0

Grupa D

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 STAL RZESZÓW 4 8-0(8) 10
2 DAP DĘBICA 4 15-1(14) 9
3 FC WROCŁAW ACADEMY 1 4 9-2(7) 5
4 ŁÓDZKA AKADEMIA FUTBOLU 1 4 6-10(-4) 4
5 AKADEMIA 2012 JAWORZNO 2 4 0-25(-25) 0
13:30, 08-10-2021
FC WROCŁAW ACADEMY 1
0
vs
DAP DĘBICA
2
13:57, 08-10-2021
AKADEMIA 2012 JAWORZNO 2
0
vs
ŁÓDZKA AKADEMIA FUTBOLU 1
6
14:24, 08-10-2021
STAL RZESZÓW
0
vs
FC WROCŁAW ACADEMY 1
0
14:51, 08-10-2021
DAP DĘBICA
6
vs
AKADEMIA 2012 JAWORZNO 2
0
15:18, 08-10-2021
ŁÓDZKA AKADEMIA FUTBOLU 1
0
vs
STAL RZESZÓW
3
15:45, 08-10-2021
FC WROCŁAW ACADEMY 1
9
vs
AKADEMIA 2012 JAWORZNO 2
0
16:12, 08-10-2021
DAP DĘBICA
7
vs
ŁÓDZKA AKADEMIA FUTBOLU 1
0
16:39, 08-10-2021
STAL RZESZÓW
4
vs
AKADEMIA 2012 JAWORZNO 2
0
17:06, 08-10-2021
FC WROCŁAW ACADEMY 1
0
vs
ŁÓDZKA AKADEMIA FUTBOLU 1
0
17:33, 08-10-2021
DAP DĘBICA
0
vs
STAL RZESZÓW
1

FAZA PUCHAROWA

LIGA MISTRZÓW - ZŁOTA A

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 MUKS STAL NIEWIADÓW 5 4-1(3) 11
2 ARKONIA SZCZECIN 5 5-1(4) 9
3 RODŁO - START JEŁOWA OPOLE 5 4-2(2) 8
4 AP PROSZOWIANKA 5 5-5(0) 5
5 KS ZAKOPANE 5 4-5(-1) 5
6 KS ŁOMIANKI 5 1-9(-8) 1
14:15, 09-10-2021
MUKS STAL NIEWIADÓW
1
vs
KS ŁOMIANKI
0
14:40, 09-10-2021
KS ZAKOPANE
1
vs
AP PROSZOWIANKA
1
15:05, 09-10-2021
RODŁO - START JEŁOWA OPOLE
1
vs
ARKONIA SZCZECIN
1
15:30, 09-10-2021
MUKS STAL NIEWIADÓW
1
vs
AP PROSZOWIANKA
1
15:55, 09-10-2021
KS ZAKOPANE
0
vs
ARKONIA SZCZECIN
0
16:20, 09-10-2021
RODŁO - START JEŁOWA OPOLE
0
vs
KS ŁOMIANKI
0
16:45, 09-10-2021
MUKS STAL NIEWIADÓW
0
vs
ARKONIA SZCZECIN
0
17:10, 09-10-2021
KS ZAKOPANE
3
vs
KS ŁOMIANKI
1
17:35, 09-10-2021
RODŁO - START JEŁOWA OPOLE
1
vs
AP PROSZOWIANKA
0
18:00, 09-10-2021
MUKS STAL NIEWIADÓW
1
vs
KS ZAKOPANE
0
18:25, 09-10-2021
ARKONIA SZCZECIN
2
vs
KS ŁOMIANKI
0
18:50, 09-10-2021
RODŁO - START JEŁOWA OPOLE
0
vs
MUKS STAL NIEWIADÓW
1
19:15, 09-10-2021
AP PROSZOWIANKA
0
vs
ARKONIA SZCZECIN
2
19:40, 09-10-2021
KS ZAKOPANE
0
vs
RODŁO - START JEŁOWA OPOLE
2
20:05, 09-10-2021
KS ŁOMIANKI
0
vs
AP PROSZOWIANKA
3

LIGA MISTRZÓW - ZŁOTA B

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 DAP DĘBICA 5 15-1(14) 13
2 FC WROCŁAW ACADEMY 1 5 8-2(6) 11
3 STAL RZESZÓW 5 12-6(6) 10
4 AP CHAMPIONS BRZESKO 5 2-5(-3) 4
5 DUNAJEC NOWY SĄCZ 5 2-14(-12) 4
6 AP UNIA OŚWIĘCIM 5 1-12(-11) 0
08:00, 09-10-2021
DUNAJEC NOWY SĄCZ
0
vs
DAP DĘBICA
6
08:25, 09-10-2021
AP CHAMPIONS BRZESKO
0
vs
FC WROCŁAW ACADEMY 1
1
08:50, 09-10-2021
AP UNIA OŚWIĘCIM
0
vs
STAL RZESZÓW
3
09:15, 09-10-2021
DUNAJEC NOWY SĄCZ
0
vs
FC WROCŁAW ACADEMY 1
3
09:40, 09-10-2021
AP CHAMPIONS BRZESKO
1
vs
STAL RZESZÓW
2
10:05, 09-10-2021
AP UNIA OŚWIĘCIM
1
vs
DAP DĘBICA
5
10:30, 09-10-2021
DUNAJEC NOWY SĄCZ
1
vs
STAL RZESZÓW
5
10:55, 09-10-2021
AP CHAMPIONS BRZESKO
0
vs
DAP DĘBICA
2
11:20, 09-10-2021
AP UNIA OŚWIĘCIM
0
vs
FC WROCŁAW ACADEMY 1
2
11:45, 09-10-2021
DUNAJEC NOWY SĄCZ
0
vs
AP CHAMPIONS BRZESKO
0
12:10, 09-10-2021
STAL RZESZÓW
0
vs
DAP DĘBICA
2
12:35, 09-10-2021
AP UNIA OŚWIĘCIM
0
vs
DUNAJEC NOWY SĄCZ
1
13:00, 09-10-2021
FC WROCŁAW ACADEMY 1
2
vs
STAL RZESZÓW
2
13:25, 09-10-2021
AP CHAMPIONS BRZESKO
1
vs
AP UNIA OŚWIĘCIM
0
13:50, 09-10-2021
DAP DĘBICA
0
vs
FC WROCŁAW ACADEMY 1
0

LIGA EUROPY

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 ŁÓDZKA AKADEMIA FUTBOLU 1 7 22-3(19) 17
2 FC WROCŁAW ACADEMY 2 7 15-4(11) 14
3 GRODKOWSKA AKADEMIA SPORTU 1 7 16-7(9) 11
4 AP ZIOMKI RZESZÓW 7 9-2(7) 11
5 AKADEMIA 2012 JAWORZNO 7 9-6(3) 10
6 ŁÓDZKA AKADEMIA FUTBOLU 2 7 9-8(1) 10
7 AKADEMIA 2012 JAWORZNO 2 7 2-12(-10) 4
8 GRODKOWSKA AKADEMIA SPORTU 2 7 1-41(-40) 0
09:00, 09-10-2021
ŁÓDZKA AKADEMIA FUTBOLU 2
2
vs
FC WROCŁAW ACADEMY 2
1
09:27, 09-10-2021
GRODKOWSKA AKADEMIA SPORTU 1
1
vs
AKADEMIA 2012 JAWORZNO
1
09:54, 09-10-2021
AP ZIOMKI RZESZÓW
0
vs
ŁÓDZKA AKADEMIA FUTBOLU 1
1
10:21, 09-10-2021
GRODKOWSKA AKADEMIA SPORTU 2
0
vs
AKADEMIA 2012 JAWORZNO 2
2
10:48, 09-10-2021
ŁÓDZKA AKADEMIA FUTBOLU 2
0
vs
GRODKOWSKA AKADEMIA SPORTU 1
2
11:15, 09-10-2021
FC WROCŁAW ACADEMY 2
0
vs
AKADEMIA 2012 JAWORZNO
0
11:42, 09-10-2021
AP ZIOMKI RZESZÓW
5
vs
GRODKOWSKA AKADEMIA SPORTU 2
0
12:09, 09-10-2021
ŁÓDZKA AKADEMIA FUTBOLU 1
0
vs
AKADEMIA 2012 JAWORZNO 2
0
13:30, 09-10-2021
ŁÓDZKA AKADEMIA FUTBOLU 2
0
vs
AKADEMIA 2012 JAWORZNO
0
13:57, 09-10-2021
FC WROCŁAW ACADEMY 2
2
vs
GRODKOWSKA AKADEMIA SPORTU 1
0
14:24, 09-10-2021
AP ZIOMKI RZESZÓW
2
vs
AKADEMIA 2012 JAWORZNO 2
0
14:51, 09-10-2021
ŁÓDZKA AKADEMIA FUTBOLU 1
8
vs
GRODKOWSKA AKADEMIA SPORTU 2
0
15:18, 09-10-2021
ŁÓDZKA AKADEMIA FUTBOLU 2
0
vs
AP ZIOMKI RZESZÓW
2
15:45, 09-10-2021
FC WROCŁAW ACADEMY 2
2
vs
ŁÓDZKA AKADEMIA FUTBOLU 1
2
16:12, 09-10-2021
GRODKOWSKA AKADEMIA SPORTU 1
8
vs
GRODKOWSKA AKADEMIA SPORTU 2
1
16:39, 09-10-2021
AKADEMIA 2012 JAWORZNO
2
vs
AKADEMIA 2012 JAWORZNO 2
0
08:33, 10-10-2021
ŁÓDZKA AKADEMIA FUTBOLU 2
0
vs
ŁÓDZKA AKADEMIA FUTBOLU 1
3
09:00, 10-10-2021
FC WROCŁAW ACADEMY 2
1
vs
AP ZIOMKI RZESZÓW
0
09:27, 10-10-2021
GRODKOWSKA AKADEMIA SPORTU 1
4
vs
AKADEMIA 2012 JAWORZNO 2
0
09:54, 10-10-2021
AKADEMIA 2012 JAWORZNO
6
vs
GRODKOWSKA AKADEMIA SPORTU 2
0
10:21, 10-10-2021
ŁÓDZKA AKADEMIA FUTBOLU 2
2
vs
AKADEMIA 2012 JAWORZNO 2
0
10:48, 10-10-2021
FC WROCŁAW ACADEMY 2
7
vs
GRODKOWSKA AKADEMIA SPORTU 2
0
11:15, 10-10-2021
GRODKOWSKA AKADEMIA SPORTU 1
0
vs
AP ZIOMKI RZESZÓW
0
11:42, 10-10-2021
AKADEMIA 2012 JAWORZNO
0
vs
ŁÓDZKA AKADEMIA FUTBOLU 1
5
12:09, 10-10-2021
ŁÓDZKA AKADEMIA FUTBOLU 2
5
vs
GRODKOWSKA AKADEMIA SPORTU 2
0
12:36, 10-10-2021
FC WROCŁAW ACADEMY 2
2
vs
AKADEMIA 2012 JAWORZNO 2
0
13:03, 10-10-2021
GRODKOWSKA AKADEMIA SPORTU 1
1
vs
ŁÓDZKA AKADEMIA FUTBOLU 1
3
13:30, 10-10-2021
AKADEMIA 2012 JAWORZNO
0
vs
AP ZIOMKI RZESZÓW
0

O MIEJSCA 1-12

O MIEJSCA 9-12 PÓŁFINAŁ

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 DUNAJEC NOWY SĄCZ 1 1-0(1) 3
2 KS ŁOMIANKI 1 0-1(-1) 0
09:00, 10-10-2021
KS ŁOMIANKI
0
vs
DUNAJEC NOWY SĄCZ
1

O MIEJSCA 5-8 PÓŁFINAŁ

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 STAL RZESZÓW 1 4-1(3) 3
2 AP PROSZOWIANKA 1 1-4(-3) 0
09:54, 10-10-2021
AP PROSZOWIANKA
1
vs
STAL RZESZÓW
4

O MIEJSCA 1-4 - PÓŁFINAŁ

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 DAP DĘBICA 1 2-0(2) 3
2 ARKONIA SZCZECIN 1 0-2(-2) 0
10:48, 10-10-2021
ARKONIA SZCZECIN
0
vs
DAP DĘBICA
2

O MIEJSCA 9-12 PÓŁFINAŁ

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 AP UNIA OŚWIĘCIM 1 1-0(1) 3
2 KS ZAKOPANE 1 0-1(-1) 0
09:27, 10-10-2021
KS ZAKOPANE
0
vs
AP UNIA OŚWIĘCIM
1

O MIEJSCA 5-8 PÓŁFINAŁ

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 AP CHAMPIONS BRZESKO 1 2-1(1) 3
2 RODŁO - START JEŁOWA OPOLE 1 1-2(-1) 0
10:21, 10-10-2021
RODŁO - START JEŁOWA OPOLE
1
vs
AP CHAMPIONS BRZESKO
2

O MIEJSCA 1-4 PÓŁFINAŁ

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 MUKS STAL NIEWIADÓW 1 1-0(1) 3
2 FC WROCŁAW ACADEMY 1 1 0-1(-1) 0
11:15, 10-10-2021
MUKS STAL NIEWIADÓW
1
vs
FC WROCŁAW ACADEMY 1
0

O MIEJSCE 11

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 KS ZAKOPANE 1 2-1(1) 3
2 KS ŁOMIANKI 1 1-2(-1) 0
11:42, 10-10-2021
KS ŁOMIANKI
1
vs
KS ZAKOPANE
2

O MIEJSCE 9

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 AP UNIA OŚWIĘCIM 1 1-0(1) 3
2 DUNAJEC NOWY SĄCZ 1 0-1(-1) 0
12:09, 10-10-2021
DUNAJEC NOWY SĄCZ
0
vs
AP UNIA OŚWIĘCIM
1

O MIEJSCE 7

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 AP PROSZOWIANKA 1 3-0(3) 3
2 RODŁO - START JEŁOWA OPOLE 1 0-3(-3) 0
12:36, 10-10-2021
AP PROSZOWIANKA
3
vs
RODŁO - START JEŁOWA OPOLE
0

O MIEJSCE 5

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 STAL RZESZÓW 1 1-0(1) 3
2 AP CHAMPIONS BRZESKO 1 0-1(-1) 0
13:03, 10-10-2021
STAL RZESZÓW
1
vs
AP CHAMPIONS BRZESKO
0

O MIEJSCE 3

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 FC WROCŁAW ACADEMY 1 1 3-0(3) 3
2 ARKONIA SZCZECIN 1 0-3(-3) 0
13:30, 10-10-2021
ARKONIA SZCZECIN
0
vs
FC WROCŁAW ACADEMY 1
3

O MIEJSCE 1 - FINAŁ

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 DAP DĘBICA 1 4-1(3) 3
2 MUKS STAL NIEWIADÓW 1 1-4(-3) 0
13:57, 10-10-2021
DAP DĘBICA
4
vs
MUKS STAL NIEWIADÓW
1

© 2017 - 2021 - Turnieje Neyz - aplikacja turniejowa