TURNIEJ ELIMINACYJNY STEEL CUP

Gdzie: BARCICE

Kiedy: 2021-10-09 08:00:00 - 2021-10-10 16:30:00

sponsorzy i partnerzy


FAZA PUCHAROWA

Grupa A

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 PARASOL WROCŁAW 7 45-5(40) 21
2 BE A STAR WILCZKI 7 30-4(26) 18
3 STAR STARACHOWICE 7 16-10(6) 15
4 AP LIMANOVIA LIMANOWA 7 15-18(-3) 9
5 GOAL NOWY SĄCZ 7 10-18(-8) 9
6 ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 7 7-19(-12) 6
7 AP FUTBOL PODEGRODZIE 7 6-34(-28) 3
8 MUKS MINERALNI KRYNICA ZDRÓJ 7 11-32(-21) 3
08:00, 09-10-2021
STAR STARACHOWICE
3
vs
AP LIMANOVIA LIMANOWA
0
08:00, 09-10-2021
ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC
0
vs
GOAL NOWY SĄCZ
4
08:00, 09-10-2021
PARASOL WROCŁAW
9
vs
AP FUTBOL PODEGRODZIE
0
08:00, 09-10-2021
BE A STAR WILCZKI
5
vs
MUKS MINERALNI KRYNICA ZDRÓJ
1
08:40, 09-10-2021
STAR STARACHOWICE
2
vs
ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC
1
08:40, 09-10-2021
GOAL NOWY SĄCZ
0
vs
PARASOL WROCŁAW
6
08:40, 09-10-2021
AP FUTBOL PODEGRODZIE
0
vs
BE A STAR WILCZKI
9
08:40, 09-10-2021
AP LIMANOVIA LIMANOWA
2
vs
MUKS MINERALNI KRYNICA ZDRÓJ
5
09:20, 09-10-2021
ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC
0
vs
AP LIMANOVIA LIMANOWA
4
09:20, 09-10-2021
PARASOL WROCŁAW
7
vs
STAR STARACHOWICE
2
09:20, 09-10-2021
BE A STAR WILCZKI
3
vs
GOAL NOWY SĄCZ
0
09:20, 09-10-2021
MUKS MINERALNI KRYNICA ZDRÓJ
2
vs
AP FUTBOL PODEGRODZIE
5
10:00, 09-10-2021
ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC
1
vs
PARASOL WROCŁAW
5
10:00, 09-10-2021
STAR STARACHOWICE
0
vs
BE A STAR WILCZKI
2
10:00, 09-10-2021
GOAL NOWY SĄCZ
3
vs
MUKS MINERALNI KRYNICA ZDRÓJ
2
10:00, 09-10-2021
AP LIMANOVIA LIMANOWA
5
vs
AP FUTBOL PODEGRODZIE
0
10:40, 09-10-2021
PARASOL WROCŁAW
3
vs
AP LIMANOVIA LIMANOWA
0
10:40, 09-10-2021
BE A STAR WILCZKI
3
vs
ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC
0
10:40, 09-10-2021
STAR STARACHOWICE
3
vs
MUKS MINERALNI KRYNICA ZDRÓJ
0
10:40, 09-10-2021
AP FUTBOL PODEGRODZIE
1
vs
GOAL NOWY SĄCZ
2
11:20, 09-10-2021
PARASOL WROCŁAW
3
vs
BE A STAR WILCZKI
2
11:20, 09-10-2021
ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC
2
vs
MUKS MINERALNI KRYNICA ZDRÓJ
1
11:20, 09-10-2021
STAR STARACHOWICE
4
vs
AP FUTBOL PODEGRODZIE
0
11:20, 09-10-2021
AP LIMANOVIA LIMANOWA
4
vs
GOAL NOWY SĄCZ
1
12:00, 09-10-2021
BE A STAR WILCZKI
6
vs
AP LIMANOVIA LIMANOWA
0
12:00, 09-10-2021
MUKS MINERALNI KRYNICA ZDRÓJ
0
vs
PARASOL WROCŁAW
12
12:00, 09-10-2021
AP FUTBOL PODEGRODZIE
0
vs
ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC
3
12:00, 09-10-2021
GOAL NOWY SĄCZ
0
vs
STAR STARACHOWICE
2

Grupa B

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 CANPACK OKOCIMSKI BRZESKO 7 26-5(21) 19
2 STAL RZESZÓW 7 22-9(13) 14
3 AP Sanok 7 12-5(7) 12
4 UKS SOKOLIKI STARY SĄCZ 7 10-5(5) 12
5 TALENT WARSZAWA 7 28-14(14) 10
6 FC WROCŁAW ACADEMY 7 18-12(6) 10
7 URAN ŁUKOWICA 7 8-36(-28) 3
8 HELENA NOWY SĄCZ 7 2-40(-38) 0
08:20, 09-10-2021
STAL RZESZÓW
7
vs
URAN ŁUKOWICA
0
08:20, 09-10-2021
TALENT WARSZAWA
0
vs
UKS SOKOLIKI STARY SĄCZ
2
08:20, 09-10-2021
FC WROCŁAW ACADEMY
0
vs
CANPACK OKOCIMSKI BRZESKO
2
08:20, 09-10-2021
AP Sanok
4
vs
HELENA NOWY SĄCZ
0
09:00, 09-10-2021
STAL RZESZÓW
4
vs
TALENT WARSZAWA
3
09:00, 09-10-2021
UKS SOKOLIKI STARY SĄCZ
1
vs
FC WROCŁAW ACADEMY
0
09:00, 09-10-2021
CANPACK OKOCIMSKI BRZESKO
1
vs
AP Sanok
1
09:00, 09-10-2021
URAN ŁUKOWICA
6
vs
HELENA NOWY SĄCZ
1
09:40, 09-10-2021
TALENT WARSZAWA
8
vs
URAN ŁUKOWICA
1
09:40, 09-10-2021
FC WROCŁAW ACADEMY
3
vs
STAL RZESZÓW
3
09:40, 09-10-2021
AP Sanok
1
vs
UKS SOKOLIKI STARY SĄCZ
0
09:40, 09-10-2021
HELENA NOWY SĄCZ
0
vs
CANPACK OKOCIMSKI BRZESKO
6
10:20, 09-10-2021
TALENT WARSZAWA
5
vs
FC WROCŁAW ACADEMY
1
10:20, 09-10-2021
STAL RZESZÓW
0
vs
AP Sanok
0
10:20, 09-10-2021
UKS SOKOLIKI STARY SĄCZ
5
vs
HELENA NOWY SĄCZ
1
10:20, 09-10-2021
URAN ŁUKOWICA
0
vs
CANPACK OKOCIMSKI BRZESKO
8
11:00, 09-10-2021
FC WROCŁAW ACADEMY
6
vs
URAN ŁUKOWICA
1
11:00, 09-10-2021
AP Sanok
2
vs
TALENT WARSZAWA
2
11:00, 09-10-2021
HELENA NOWY SĄCZ
0
vs
STAL RZESZÓW
6
11:00, 09-10-2021
CANPACK OKOCIMSKI BRZESKO
2
vs
UKS SOKOLIKI STARY SĄCZ
0
11:40, 09-10-2021
FC WROCŁAW ACADEMY
2
vs
AP Sanok
0
11:40, 09-10-2021
TALENT WARSZAWA
7
vs
HELENA NOWY SĄCZ
0
11:40, 09-10-2021
STAL RZESZÓW
1
vs
CANPACK OKOCIMSKI BRZESKO
3
11:40, 09-10-2021
URAN ŁUKOWICA
0
vs
UKS SOKOLIKI STARY SĄCZ
2
12:20, 09-10-2021
AP Sanok
4
vs
URAN ŁUKOWICA
0
12:20, 09-10-2021
HELENA NOWY SĄCZ
0
vs
FC WROCŁAW ACADEMY
6
12:20, 09-10-2021
CANPACK OKOCIMSKI BRZESKO
4
vs
TALENT WARSZAWA
3
12:20, 09-10-2021
UKS SOKOLIKI STARY SĄCZ
0
vs
STAL RZESZÓW
1

Grupa C

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 AP RZESZÓW 7 18-6(12) 16
2 LECH POZNAŃ FA NOWA DĘBA 7 14-10(4) 15
3 FA NISKO 7 17-6(11) 13
4 KSPN POGOŃ KRAKÓW 7 15-11(4) 12
5 VIVIO KROSNO 7 13-11(2) 12
6 SANDECJA NOWY SĄCZ CZARNI 7 9-10(-1) 10
7 AP WIERZCHOSŁAWICE 7 4-21(-17) 3
8 SZKÓŁKA TECHNIKI FUNDAMENTALNEJ 7 6-21(-15) 1
13:00, 09-10-2021
SZKÓŁKA TECHNIKI FUNDAMENTALNEJ
0
vs
VIVIO KROSNO
1
13:00, 09-10-2021
FA NISKO
2
vs
KSPN POGOŃ KRAKÓW
1
13:00, 09-10-2021
LECH POZNAŃ FA NOWA DĘBA
2
vs
AP WIERZCHOSŁAWICE
0
13:00, 09-10-2021
SANDECJA NOWY SĄCZ CZARNI
3
vs
AP RZESZÓW
2
13:40, 09-10-2021
SZKÓŁKA TECHNIKI FUNDAMENTALNEJ
0
vs
FA NISKO
4
13:40, 09-10-2021
KSPN POGOŃ KRAKÓW
2
vs
LECH POZNAŃ FA NOWA DĘBA
4
13:40, 09-10-2021
AP WIERZCHOSŁAWICE
0
vs
SANDECJA NOWY SĄCZ CZARNI
1
13:40, 09-10-2021
VIVIO KROSNO
0
vs
AP RZESZÓW
2
14:20, 09-10-2021
FA NISKO
2
vs
VIVIO KROSNO
3
14:20, 09-10-2021
LECH POZNAŃ FA NOWA DĘBA
5
vs
SZKÓŁKA TECHNIKI FUNDAMENTALNEJ
2
14:20, 09-10-2021
SANDECJA NOWY SĄCZ CZARNI
1
vs
KSPN POGOŃ KRAKÓW
2
14:20, 09-10-2021
AP RZESZÓW
5
vs
AP WIERZCHOSŁAWICE
0
15:00, 09-10-2021
FA NISKO
0
vs
LECH POZNAŃ FA NOWA DĘBA
1
15:00, 09-10-2021
SZKÓŁKA TECHNIKI FUNDAMENTALNEJ
1
vs
SANDECJA NOWY SĄCZ CZARNI
1
15:00, 09-10-2021
KSPN POGOŃ KRAKÓW
1
vs
AP RZESZÓW
2
15:00, 09-10-2021
VIVIO KROSNO
4
vs
AP WIERZCHOSŁAWICE
0
15:40, 09-10-2021
LECH POZNAŃ FA NOWA DĘBA
1
vs
VIVIO KROSNO
4
15:40, 09-10-2021
SANDECJA NOWY SĄCZ CZARNI
0
vs
FA NISKO
3
15:40, 09-10-2021
AP RZESZÓW
4
vs
SZKÓŁKA TECHNIKI FUNDAMENTALNEJ
1
15:40, 09-10-2021
AP WIERZCHOSŁAWICE
1
vs
KSPN POGOŃ KRAKÓW
3
16:20, 09-10-2021
LECH POZNAŃ FA NOWA DĘBA
1
vs
SANDECJA NOWY SĄCZ CZARNI
0
16:20, 09-10-2021
FA NISKO
1
vs
AP RZESZÓW
1
16:20, 09-10-2021
SZKÓŁKA TECHNIKI FUNDAMENTALNEJ
1
vs
AP WIERZCHOSŁAWICE
3
16:20, 09-10-2021
KSPN POGOŃ KRAKÓW
3
vs
VIVIO KROSNO
0
17:00, 09-10-2021
SANDECJA NOWY SĄCZ CZARNI
3
vs
VIVIO KROSNO
1
17:00, 09-10-2021
AP RZESZÓW
2
vs
LECH POZNAŃ FA NOWA DĘBA
0
17:00, 09-10-2021
AP WIERZCHOSŁAWICE
0
vs
FA NISKO
5
17:00, 09-10-2021
KSPN POGOŃ KRAKÓW
3
vs
SZKÓŁKA TECHNIKI FUNDAMENTALNEJ
1

Grupa D

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 BENIAMINEK PROFBUD KROSNO 7 27-1(26) 21
2 DUNAJEC NOWY SĄCZ 7 16-8(8) 16
3 APMT LIMANOWA 7 14-12(2) 13
4 URSUS WARSZAWA 7 18-9(9) 13
5 AP ZIOMKI RZESZÓW 7 11-11(0) 8
6 MFK STARA LUBOVNA SK 7 12-15(-3) 7
7 AP BARCICE 7 2-18(-16) 3
8 DAP DĘBICA 7 5-31(-26) 0
13:20, 09-10-2021
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO
3
vs
AP BARCICE
0
13:20, 09-10-2021
URSUS WARSZAWA
0
vs
APMT LIMANOWA
1
13:20, 09-10-2021
DAP DĘBICA
1
vs
AP ZIOMKI RZESZÓW
4
13:20, 09-10-2021
DUNAJEC NOWY SĄCZ
3
vs
MFK STARA LUBOVNA SK
1
14:00, 09-10-2021
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO
4
vs
URSUS WARSZAWA
1
14:00, 09-10-2021
APMT LIMANOWA
5
vs
DAP DĘBICA
2
14:00, 09-10-2021
AP ZIOMKI RZESZÓW
0
vs
DUNAJEC NOWY SĄCZ
3
14:00, 09-10-2021
AP BARCICE
1
vs
MFK STARA LUBOVNA SK
2
14:40, 09-10-2021
URSUS WARSZAWA
5
vs
AP BARCICE
0
14:40, 09-10-2021
DAP DĘBICA
0
vs
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO
5
14:40, 09-10-2021
DUNAJEC NOWY SĄCZ
4
vs
APMT LIMANOWA
1
14:40, 09-10-2021
MFK STARA LUBOVNA SK
2
vs
AP ZIOMKI RZESZÓW
2
15:20, 09-10-2021
URSUS WARSZAWA
7
vs
DAP DĘBICA
1
15:20, 09-10-2021
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO
5
vs
DUNAJEC NOWY SĄCZ
0
15:20, 09-10-2021
APMT LIMANOWA
1
vs
MFK STARA LUBOVNA SK
0
15:20, 09-10-2021
AP BARCICE
0
vs
AP ZIOMKI RZESZÓW
2
16:00, 09-10-2021
DAP DĘBICA
0
vs
AP BARCICE
1
16:00, 09-10-2021
DUNAJEC NOWY SĄCZ
1
vs
URSUS WARSZAWA
1
16:00, 09-10-2021
MFK STARA LUBOVNA SK
0
vs
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO
5
16:00, 09-10-2021
AP ZIOMKI RZESZÓW
2
vs
APMT LIMANOWA
2
16:40, 09-10-2021
DAP DĘBICA
0
vs
DUNAJEC NOWY SĄCZ
3
16:40, 09-10-2021
URSUS WARSZAWA
2
vs
MFK STARA LUBOVNA SK
1
16:40, 09-10-2021
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO
1
vs
AP ZIOMKI RZESZÓW
0
16:40, 09-10-2021
AP BARCICE
0
vs
APMT LIMANOWA
4
17:20, 09-10-2021
DUNAJEC NOWY SĄCZ
2
vs
AP BARCICE
0
17:20, 09-10-2021
MFK STARA LUBOVNA SK
6
vs
DAP DĘBICA
1
17:20, 09-10-2021
AP ZIOMKI RZESZÓW
1
vs
URSUS WARSZAWA
2
17:20, 09-10-2021
APMT LIMANOWA
0
vs
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO
4

FAZA PUCHAROWA

MIEJSCA 29-32

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 SZKÓŁKA TECHNIKI FUNDAMENTALNEJ 3 12-0(12) 9
2 DAP DĘBICA 3 5-6(-1) 6
3 MUKS MINERALNI KRYNICA ZDRÓJ 3 5-5(0) 3
4 HELENA NOWY SĄCZ 3 1-12(-11) 0
08:15, 10-10-2021
MUKS MINERALNI KRYNICA ZDRÓJ
5
vs
HELENA NOWY SĄCZ
1
08:15, 10-10-2021
SZKÓŁKA TECHNIKI FUNDAMENTALNEJ
6
vs
DAP DĘBICA
0
09:30, 10-10-2021
MUKS MINERALNI KRYNICA ZDRÓJ
0
vs
SZKÓŁKA TECHNIKI FUNDAMENTALNEJ
1
09:30, 10-10-2021
HELENA NOWY SĄCZ
0
vs
DAP DĘBICA
2
10:45, 10-10-2021
MUKS MINERALNI KRYNICA ZDRÓJ
0
vs
DAP DĘBICA
3
11:10, 10-10-2021
HELENA NOWY SĄCZ
0
vs
SZKÓŁKA TECHNIKI FUNDAMENTALNEJ
5

MIEJSCA 25-28

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 AP WIERZCHOSŁAWICE 3 19-3(16) 9
2 AP FUTBOL PODEGRODZIE 3 5-10(-5) 4
3 URAN ŁUKOWICA 3 5-11(-6) 4
4 AP BARCICE 3 1-6(-5) 0
08:15, 10-10-2021
AP FUTBOL PODEGRODZIE
2
vs
URAN ŁUKOWICA
2
08:40, 10-10-2021
AP WIERZCHOSŁAWICE
3
vs
AP BARCICE
0
09:55, 10-10-2021
AP FUTBOL PODEGRODZIE
1
vs
AP WIERZCHOSŁAWICE
7
09:55, 10-10-2021
URAN ŁUKOWICA
1
vs
AP BARCICE
0
11:10, 10-10-2021
AP FUTBOL PODEGRODZIE
2
vs
AP BARCICE
1
11:10, 10-10-2021
URAN ŁUKOWICA
2
vs
AP WIERZCHOSŁAWICE
9

MIEJSCA 21-24

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 FC WROCŁAW ACADEMY 3 7-3(4) 9
2 SANDECJA NOWY SĄCZ CZARNI 3 6-3(3) 6
3 MFK STARA LUBOVNA SK 3 5-5(0) 3
4 ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 3 3-10(-7) 0
08:40, 10-10-2021
ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC
1
vs
FC WROCŁAW ACADEMY
2
08:40, 10-10-2021
SANDECJA NOWY SĄCZ CZARNI
1
vs
MFK STARA LUBOVNA SK
0
09:55, 10-10-2021
ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC
1
vs
SANDECJA NOWY SĄCZ CZARNI
4
10:20, 10-10-2021
FC WROCŁAW ACADEMY
3
vs
MFK STARA LUBOVNA SK
1
11:35, 10-10-2021
ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC
1
vs
MFK STARA LUBOVNA SK
4
11:35, 10-10-2021
FC WROCŁAW ACADEMY
2
vs
SANDECJA NOWY SĄCZ CZARNI
1

MIEJSCA 17-20

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 VIVIO KROSNO 3 14-1(13) 9
2 AP ZIOMKI RZESZÓW 3 12-8(4) 6
3 TALENT WARSZAWA 3 6-9(-3) 3
4 GOAL NOWY SĄCZ 3 3-17(-14) 0
09:05, 10-10-2021
GOAL NOWY SĄCZ
1
vs
TALENT WARSZAWA
2
09:05, 10-10-2021
VIVIO KROSNO
3
vs
AP ZIOMKI RZESZÓW
0
10:20, 10-10-2021
GOAL NOWY SĄCZ
0
vs
VIVIO KROSNO
7
10:20, 10-10-2021
TALENT WARSZAWA
3
vs
AP ZIOMKI RZESZÓW
4
11:35, 10-10-2021
GOAL NOWY SĄCZ
2
vs
AP ZIOMKI RZESZÓW
8
12:00, 10-10-2021
TALENT WARSZAWA
1
vs
VIVIO KROSNO
4

MIEJSCA 13-16

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 KSPN POGOŃ KRAKÓW 3 16-5(11) 7
2 URSUS WARSZAWA 3 14-4(10) 7
3 AP LIMANOVIA LIMANOWA 3 5-16(-11) 3
4 UKS SOKOLIKI STARY SĄCZ 3 1-11(-10) 0
09:05, 10-10-2021
AP LIMANOVIA LIMANOWA
3
vs
UKS SOKOLIKI STARY SĄCZ
0
09:30, 10-10-2021
KSPN POGOŃ KRAKÓW
3
vs
URSUS WARSZAWA
3
10:45, 10-10-2021
AP LIMANOVIA LIMANOWA
1
vs
KSPN POGOŃ KRAKÓW
7
10:45, 10-10-2021
UKS SOKOLIKI STARY SĄCZ
0
vs
URSUS WARSZAWA
2
12:00, 10-10-2021
AP LIMANOVIA LIMANOWA
1
vs
URSUS WARSZAWA
9
12:00, 10-10-2021
UKS SOKOLIKI STARY SĄCZ
1
vs
KSPN POGOŃ KRAKÓW
6

ZŁOTA A

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 PARASOL WROCŁAW 5 17-5(12) 13
2 BE A STAR WILCZKI 5 8-4(4) 8
3 AP Sanok 5 3-2(1) 7
4 STAR STARACHOWICE 5 7-12(-5) 6
5 CANPACK OKOCIMSKI BRZESKO 5 7-13(-6) 4
6 STAL RZESZÓW 5 1-7(-6) 2
09:00, 09-10-2021
CANPACK OKOCIMSKI BRZESKO
1
vs
AP Sanok
1
09:20, 09-10-2021
PARASOL WROCŁAW
7
vs
STAR STARACHOWICE
2
10:00, 09-10-2021
STAR STARACHOWICE
0
vs
BE A STAR WILCZKI
2
10:20, 09-10-2021
STAL RZESZÓW
0
vs
AP Sanok
0
11:20, 09-10-2021
PARASOL WROCŁAW
3
vs
BE A STAR WILCZKI
2
11:40, 09-10-2021
STAL RZESZÓW
1
vs
CANPACK OKOCIMSKI BRZESKO
3
13:30, 10-10-2021
PARASOL WROCŁAW
4
vs
CANPACK OKOCIMSKI BRZESKO
1
13:30, 10-10-2021
STAR STARACHOWICE
0
vs
AP Sanok
1
13:30, 10-10-2021
BE A STAR WILCZKI
0
vs
STAL RZESZÓW
0
14:10, 10-10-2021
STAR STARACHOWICE
4
vs
CANPACK OKOCIMSKI BRZESKO
2
14:10, 10-10-2021
BE A STAR WILCZKI
1
vs
AP Sanok
1
14:10, 10-10-2021
PARASOL WROCŁAW
3
vs
STAL RZESZÓW
0
14:50, 10-10-2021
PARASOL WROCŁAW
0
vs
AP Sanok
0
14:50, 10-10-2021
STAR STARACHOWICE
1
vs
STAL RZESZÓW
0
14:50, 10-10-2021
BE A STAR WILCZKI
3
vs
CANPACK OKOCIMSKI BRZESKO
0

ZŁOTA B

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 BENIAMINEK PROFBUD KROSNO 5 17-1(16) 15
2 AP RZESZÓW 5 11-2(9) 10
3 DUNAJEC NOWY SĄCZ 5 6-9(-3) 9
4 LECH POZNAŃ FA NOWA DĘBA 5 2-6(-4) 6
5 FA NISKO 5 5-7(-2) 4
6 APMT LIMANOWA 5 1-17(-16) 0
14:40, 09-10-2021
DUNAJEC NOWY SĄCZ
4
vs
APMT LIMANOWA
1
15:00, 09-10-2021
FA NISKO
0
vs
LECH POZNAŃ FA NOWA DĘBA
1
15:20, 09-10-2021
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO
5
vs
DUNAJEC NOWY SĄCZ
0
16:20, 09-10-2021
FA NISKO
1
vs
AP RZESZÓW
1
17:00, 09-10-2021
AP RZESZÓW
2
vs
LECH POZNAŃ FA NOWA DĘBA
0
17:20, 09-10-2021
APMT LIMANOWA
0
vs
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO
4
13:50, 10-10-2021
AP RZESZÓW
0
vs
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO
1
13:50, 10-10-2021
FA NISKO
3
vs
APMT LIMANOWA
0
13:50, 10-10-2021
LECH POZNAŃ FA NOWA DĘBA
0
vs
DUNAJEC NOWY SĄCZ
1
14:30, 10-10-2021
FA NISKO
1
vs
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO
4
14:30, 10-10-2021
LECH POZNAŃ FA NOWA DĘBA
1
vs
APMT LIMANOWA
0
14:30, 10-10-2021
AP RZESZÓW
3
vs
DUNAJEC NOWY SĄCZ
0
15:10, 10-10-2021
AP RZESZÓW
5
vs
APMT LIMANOWA
0
15:10, 10-10-2021
FA NISKO
0
vs
DUNAJEC NOWY SĄCZ
1
15:10, 10-10-2021
LECH POZNAŃ FA NOWA DĘBA
0
vs
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO
3

FAZA FINAŁOWA

O MIEJSCE 11

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 STAL RZESZÓW 1 2-1(1) 3
2 APMT LIMANOWA 1 1-2(-1) 0
15:30, 10-10-2021
STAL RZESZÓW
2
vs
APMT LIMANOWA
1

O MIEJSCE 9

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 FA NISKO 1 2-1(1) 3
2 CANPACK OKOCIMSKI BRZESKO 1 1-2(-1) 0
15:30, 10-10-2021
CANPACK OKOCIMSKI BRZESKO
1
vs
FA NISKO
2

O MIEJSCE 7

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 LECH POZNAŃ FA NOWA DĘBA 1 3-0(3) 3
2 STAR STARACHOWICE 1 0-3(-3) 0
15:30, 10-10-2021
STAR STARACHOWICE
0
vs
LECH POZNAŃ FA NOWA DĘBA
3

O MIEJSCE 5

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 DUNAJEC NOWY SĄCZ 1 1-0(1) 3
2 AP Sanok 1 0-1(-1) 0
15:50, 10-10-2021
AP Sanok
0
vs
DUNAJEC NOWY SĄCZ
1

O MIEJSCE 3

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 BE A STAR WILCZKI 1 1-0(1) 3
2 AP RZESZÓW 1 0-1(-1) 0
15:50, 10-10-2021
BE A STAR WILCZKI
1
vs
AP RZESZÓW
0

O MIEJSCE 1 - FINAŁ

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 BENIAMINEK PROFBUD KROSNO 1 1-0(1) 3
2 PARASOL WROCŁAW 1 0-1(-1) 0
16:10, 10-10-2021
PARASOL WROCŁAW
0
vs
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO
1

© 2017 - 2021 - Turnieje Neyz - aplikacja turniejowa