Turniej rocznika 2012 - 29-31.10.2021r.

Gdzie: PARDAŁÓWKA

Kiedy: 2021-10-29 09:50:00 - 2021-10-31 16:00:00

sponsorzy i partnerzy


FAZA GRUPOWA

Grupa A

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 BUKOVINA CHERNOWSCY 3 11-1(10) 9
2 RODŁO - START JEŁOWA OPOLE 3 7-7(0) 6
3 SEMP WARSZAWA 1 3 7-5(2) 3
4 NKP PODHALE NOWY TARG 3 2-14(-12) 0
09:50, 29-10-2021
RODŁO - START JEŁOWA OPOLE
3
vs
SEMP WARSZAWA 1
2
10:15, 29-10-2021
BUKOVINA CHERNOWSCY
5
vs
NKP PODHALE NOWY TARG
1
11:30, 29-10-2021
RODŁO - START JEŁOWA OPOLE
0
vs
BUKOVINA CHERNOWSCY
4
11:55, 29-10-2021
SEMP WARSZAWA 1
5
vs
NKP PODHALE NOWY TARG
0
13:10, 29-10-2021
RODŁO - START JEŁOWA OPOLE
4
vs
NKP PODHALE NOWY TARG
1
13:35, 29-10-2021
SEMP WARSZAWA 1
0
vs
BUKOVINA CHERNOWSCY
2

Grupa B

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 ARKONIA SZCZECIN 3 12-3(9) 9
2 APN FORZA WROCŁAW 3 5-4(1) 4
3 POPRAD RYTRO 3 3-6(-3) 4
4 SEMP WARSZAWA 2 3 4-11(-7) 0
09:50, 29-10-2021
POPRAD RYTRO
0
vs
APN FORZA WROCŁAW
0
10:15, 29-10-2021
SEMP WARSZAWA 2
1
vs
ARKONIA SZCZECIN
5
11:30, 29-10-2021
POPRAD RYTRO
3
vs
SEMP WARSZAWA 2
2
11:55, 29-10-2021
APN FORZA WROCŁAW
2
vs
ARKONIA SZCZECIN
3
13:10, 29-10-2021
POPRAD RYTRO
0
vs
ARKONIA SZCZECIN
4
13:35, 29-10-2021
APN FORZA WROCŁAW
3
vs
SEMP WARSZAWA 2
1

Grupa C

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 TALENT WARSZAWA 3 17-3(14) 9
2 AP CHAMPIONS BRZESKO 3 6-6(0) 6
3 ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 3 7-9(-2) 3
4 UFS KIJÓW B 3 0-12(-12) 0
10:40, 29-10-2021
TALENT WARSZAWA
4
vs
UFS KIJÓW B
0
11:05, 29-10-2021
ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC
0
vs
AP CHAMPIONS BRZESKO
2
12:20, 29-10-2021
TALENT WARSZAWA
7
vs
ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC
2
12:45, 29-10-2021
UFS KIJÓW B
0
vs
AP CHAMPIONS BRZESKO
3
14:00, 29-10-2021
TALENT WARSZAWA
6
vs
AP CHAMPIONS BRZESKO
1
14:25, 29-10-2021
UFS KIJÓW B
0
vs
ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC
5

Grupa D

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 UFS KIJÓW A 3 11-0(11) 9
2 AP UNIA OŚWIĘCIM 3 9-4(5) 6
3 AP BUMERANG WROCŁAW 3 8-8(0) 3
4 AP GOAL 3 1-17(-16) 0
10:40, 29-10-2021
UFS KIJÓW A
4
vs
AP BUMERANG WROCŁAW
0
11:05, 29-10-2021
AP GOAL
1
vs
AP UNIA OŚWIĘCIM
5
12:20, 29-10-2021
UFS KIJÓW A
6
vs
AP GOAL
0
12:45, 29-10-2021
AP BUMERANG WROCŁAW
2
vs
AP UNIA OŚWIĘCIM
4
14:00, 29-10-2021
UFS KIJÓW A
1
vs
AP UNIA OŚWIĘCIM
0
14:25, 29-10-2021
AP BUMERANG WROCŁAW
6
vs
AP GOAL
0

Grupa E

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 AP PROGRESS ANDRYCHÓW 3 12-2(10) 9
2 MUKS MINERALNI KRYNICA ZDRÓJ 3 5-8(-3) 4
3 AP STALOWA WOLA 3 5-7(-2) 2
4 MASTER KIDS SKAWA 3 2-7(-5) 1
14:50, 29-10-2021
AP PROGRESS ANDRYCHÓW
3
vs
MASTER KIDS SKAWA
0
15:15, 29-10-2021
MUKS MINERALNI KRYNICA ZDRÓJ
2
vs
AP STALOWA WOLA
2
16:30, 29-10-2021
AP PROGRESS ANDRYCHÓW
6
vs
MUKS MINERALNI KRYNICA ZDRÓJ
1
16:55, 29-10-2021
MASTER KIDS SKAWA
2
vs
AP STALOWA WOLA
2
18:10, 29-10-2021
AP PROGRESS ANDRYCHÓW
3
vs
AP STALOWA WOLA
1
18:35, 29-10-2021
MASTER KIDS SKAWA
0
vs
MUKS MINERALNI KRYNICA ZDRÓJ
2

Grupa F

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 BENIAMINEK PROFBUD KROSNO 3 26-0(26) 9
2 DAP DĘBICA 3 11-7(4) 6
3 UKS SOKOLIKI STARY SĄCZ 3 3-9(-6) 3
4 AP PROGRESS ANDRYCHÓW 2 3 2-26(-24) 0
14:50, 29-10-2021
AP PROGRESS ANDRYCHÓW 2
1
vs
UKS SOKOLIKI STARY SĄCZ
3
15:15, 29-10-2021
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO
6
vs
DAP DĘBICA
0
16:30, 29-10-2021
AP PROGRESS ANDRYCHÓW 2
0
vs
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO
17
16:55, 29-10-2021
UKS SOKOLIKI STARY SĄCZ
0
vs
DAP DĘBICA
5
18:10, 29-10-2021
AP PROGRESS ANDRYCHÓW 2
1
vs
DAP DĘBICA
6
18:35, 29-10-2021
UKS SOKOLIKI STARY SĄCZ
0
vs
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO
3

Grupa G

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 RKP ROW RYBNIK 3 11-1(10) 7
2 STAL RZESZÓW 3 14-7(7) 6
3 GKS JASTRZĘBIE ZDRÓJ 3 10-4(6) 4
4 AP PROSZOWIANKA 3 2-25(-23) 0
15:40, 29-10-2021
AP PROSZOWIANKA
0
vs
GKS JASTRZĘBIE ZDRÓJ
7
16:05, 29-10-2021
STAL RZESZÓW
0
vs
RKP ROW RYBNIK
3
17:20, 29-10-2021
AP PROSZOWIANKA
2
vs
STAL RZESZÓW
11
17:45, 29-10-2021
GKS JASTRZĘBIE ZDRÓJ
1
vs
RKP ROW RYBNIK
1
19:00, 29-10-2021
AP PROSZOWIANKA
0
vs
RKP ROW RYBNIK
7
19:25, 29-10-2021
GKS JASTRZĘBIE ZDRÓJ
2
vs
STAL RZESZÓW
3

Grupa H

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 BENIAMINEK RZESZÓW 3 11-4(7) 7
2 SANDECJA NOWY SĄCZ 3 12-6(6) 6
3 UKS SMS PRZEMYŚL 3 7-7(0) 4
4 MASTERS BRZEG 3 2-15(-13) 0
15:40, 29-10-2021
SANDECJA NOWY SĄCZ
5
vs
MASTERS BRZEG
0
16:05, 29-10-2021
BENIAMINEK RZESZÓW
1
vs
UKS SMS PRZEMYŚL
1
17:20, 29-10-2021
SANDECJA NOWY SĄCZ
2
vs
BENIAMINEK RZESZÓW
5
17:45, 29-10-2021
MASTERS BRZEG
1
vs
UKS SMS PRZEMYŚL
5
19:00, 29-10-2021
SANDECJA NOWY SĄCZ
5
vs
UKS SMS PRZEMYŚL
1
19:25, 29-10-2021
MASTERS BRZEG
1
vs
BENIAMINEK RZESZÓW
5

FAZA PUCHAROWA

LIGA MISTRZÓW - ZŁOTA A

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 TALENT WARSZAWA 7 31-7(24) 18
2 BUKOVINA CHERNOWSCY 7 10-4(6) 15
3 STAL RZESZÓW 7 13-4(9) 15
4 RODŁO - START JEŁOWA OPOLE 7 6-12(-6) 10
5 RKP ROW RYBNIK 7 7-14(-7) 7
6 AP PROGRESS ANDRYCHÓW 7 7-15(-8) 5
7 AP CHAMPIONS BRZESKO 7 10-12(-2) 4
8 MUKS MINERALNI KRYNICA ZDRÓJ 7 4-20(-16) 4
08:00, 30-10-2021
BUKOVINA CHERNOWSCY
2
vs
MUKS MINERALNI KRYNICA ZDRÓJ
0
08:20, 30-10-2021
RODŁO - START JEŁOWA OPOLE
2
vs
AP PROGRESS ANDRYCHÓW
0
08:40, 30-10-2021
TALENT WARSZAWA
3
vs
STAL RZESZÓW
1
09:00, 30-10-2021
AP CHAMPIONS BRZESKO
1
vs
RKP ROW RYBNIK
2
09:20, 30-10-2021
BUKOVINA CHERNOWSCY
1
vs
AP PROGRESS ANDRYCHÓW
1
09:40, 30-10-2021
RODŁO - START JEŁOWA OPOLE
1
vs
MUKS MINERALNI KRYNICA ZDRÓJ
0
10:00, 30-10-2021
TALENT WARSZAWA
7
vs
RKP ROW RYBNIK
0
10:20, 30-10-2021
AP CHAMPIONS BRZESKO
0
vs
STAL RZESZÓW
2
10:40, 30-10-2021
BUKOVINA CHERNOWSCY
2
vs
TALENT WARSZAWA
1
11:00, 30-10-2021
RODŁO - START JEŁOWA OPOLE
2
vs
AP CHAMPIONS BRZESKO
1
11:20, 30-10-2021
AP PROGRESS ANDRYCHÓW
2
vs
RKP ROW RYBNIK
2
11:40, 30-10-2021
MUKS MINERALNI KRYNICA ZDRÓJ
0
vs
STAL RZESZÓW
3
12:00, 30-10-2021
BUKOVINA CHERNOWSCY
2
vs
AP CHAMPIONS BRZESKO
2
12:20, 30-10-2021
RODŁO - START JEŁOWA OPOLE
0
vs
TALENT WARSZAWA
4
12:40, 30-10-2021
AP PROGRESS ANDRYCHÓW
0
vs
STAL RZESZÓW
2
13:00, 30-10-2021
MUKS MINERALNI KRYNICA ZDRÓJ
2
vs
RKP ROW RYBNIK
2
13:20, 30-10-2021
BUKOVINA CHERNOWSCY
1
vs
STAL RZESZÓW
0
13:40, 30-10-2021
RODŁO - START JEŁOWA OPOLE
1
vs
RKP ROW RYBNIK
1
14:00, 30-10-2021
AP PROGRESS ANDRYCHÓW
1
vs
AP CHAMPIONS BRZESKO
0
14:20, 30-10-2021
MUKS MINERALNI KRYNICA ZDRÓJ
0
vs
TALENT WARSZAWA
7
12:00, 31-10-2021
BUKOVINA CHERNOWSCY
0
vs
RKP ROW RYBNIK
0
12:20, 31-10-2021
RODŁO - START JEŁOWA OPOLE
0
vs
STAL RZESZÓW
4
12:40, 31-10-2021
AP PROGRESS ANDRYCHÓW
2
vs
TALENT WARSZAWA
6
13:00, 31-10-2021
MUKS MINERALNI KRYNICA ZDRÓJ
0
vs
AP CHAMPIONS BRZESKO
4
13:20, 31-10-2021
BUKOVINA CHERNOWSCY
2
vs
RODŁO - START JEŁOWA OPOLE
0
13:40, 31-10-2021
AP PROGRESS ANDRYCHÓW
1
vs
MUKS MINERALNI KRYNICA ZDRÓJ
2
14:00, 31-10-2021
TALENT WARSZAWA
3
vs
AP CHAMPIONS BRZESKO
2
14:20, 31-10-2021
RKP ROW RYBNIK
0
vs
STAL RZESZÓW
1

LIGA MISTRZÓW - ZŁOTA B

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 BENIAMINEK PROFBUD KROSNO 7 27-4(23) 21
2 UFS KIJÓW A 7 14-8(6) 13
3 BENIAMINEK RZESZÓW 7 12-10(2) 11
4 SANDECJA NOWY SĄCZ 7 13-18(-5) 10
5 ARKONIA SZCZECIN 7 14-14(0) 10
6 AP UNIA OŚWIĘCIM 7 12-11(1) 10
7 DAP DĘBICA 7 10-16(-6) 5
8 APN FORZA WROCŁAW 7 7-28(-21) 0
08:00, 30-10-2021
ARKONIA SZCZECIN
4
vs
DAP DĘBICA
2
08:20, 30-10-2021
APN FORZA WROCŁAW
1
vs
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO
7
08:40, 30-10-2021
UFS KIJÓW A
2
vs
SANDECJA NOWY SĄCZ
0
09:00, 30-10-2021
AP UNIA OŚWIĘCIM
3
vs
BENIAMINEK RZESZÓW
3
09:20, 30-10-2021
ARKONIA SZCZECIN
2
vs
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO
4
09:40, 30-10-2021
APN FORZA WROCŁAW
1
vs
DAP DĘBICA
3
10:00, 30-10-2021
UFS KIJÓW A
2
vs
BENIAMINEK RZESZÓW
0
10:20, 30-10-2021
AP UNIA OŚWIĘCIM
2
vs
SANDECJA NOWY SĄCZ
3
10:40, 30-10-2021
ARKONIA SZCZECIN
1
vs
UFS KIJÓW A
1
11:00, 30-10-2021
APN FORZA WROCŁAW
1
vs
AP UNIA OŚWIĘCIM
3
11:20, 30-10-2021
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO
1
vs
BENIAMINEK RZESZÓW
0
11:40, 30-10-2021
DAP DĘBICA
3
vs
SANDECJA NOWY SĄCZ
3
12:00, 30-10-2021
ARKONIA SZCZECIN
2
vs
AP UNIA OŚWIĘCIM
1
12:20, 30-10-2021
APN FORZA WROCŁAW
0
vs
UFS KIJÓW A
4
12:40, 30-10-2021
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO
7
vs
SANDECJA NOWY SĄCZ
0
13:00, 30-10-2021
DAP DĘBICA
1
vs
BENIAMINEK RZESZÓW
1
13:20, 30-10-2021
ARKONIA SZCZECIN
1
vs
SANDECJA NOWY SĄCZ
2
13:40, 30-10-2021
APN FORZA WROCŁAW
2
vs
BENIAMINEK RZESZÓW
3
14:00, 30-10-2021
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO
1
vs
AP UNIA OŚWIĘCIM
0
14:20, 30-10-2021
DAP DĘBICA
1
vs
UFS KIJÓW A
3
12:00, 31-10-2021
ARKONIA SZCZECIN
0
vs
BENIAMINEK RZESZÓW
3
12:20, 31-10-2021
APN FORZA WROCŁAW
1
vs
SANDECJA NOWY SĄCZ
4
12:40, 31-10-2021
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO
4
vs
UFS KIJÓW A
1
13:00, 31-10-2021
DAP DĘBICA
0
vs
AP UNIA OŚWIĘCIM
1
13:20, 31-10-2021
ARKONIA SZCZECIN
4
vs
APN FORZA WROCŁAW
1
13:40, 31-10-2021
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO
3
vs
DAP DĘBICA
0
14:00, 31-10-2021
UFS KIJÓW A
1
vs
AP UNIA OŚWIĘCIM
2
14:20, 31-10-2021
BENIAMINEK RZESZÓW
2
vs
SANDECJA NOWY SĄCZ
1

LIGA EUROPY - SREBRNA A

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 7 23-5(18) 19
2 GKS JASTRZĘBIE ZDRÓJ 7 16-3(13) 17
3 SEMP WARSZAWA 1 7 18-12(6) 12
4 AP STALOWA WOLA 7 9-7(2) 10
5 MASTER KIDS SKAWA 7 16-16(0) 7
6 NKP PODHALE NOWY TARG 7 3-16(-13) 7
7 UFS KIJÓW B 7 8-13(-5) 5
8 AP PROSZOWIANKA 7 7-28(-21) 3
14:40, 30-10-2021
SEMP WARSZAWA 1
3
vs
MASTER KIDS SKAWA
1
15:00, 30-10-2021
NKP PODHALE NOWY TARG
1
vs
AP STALOWA WOLA
0
15:20, 30-10-2021
ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC
4
vs
AP PROSZOWIANKA
0
15:40, 30-10-2021
UFS KIJÓW B
1
vs
GKS JASTRZĘBIE ZDRÓJ
1
16:00, 30-10-2021
SEMP WARSZAWA 1
1
vs
AP STALOWA WOLA
2
16:20, 30-10-2021
NKP PODHALE NOWY TARG
0
vs
MASTER KIDS SKAWA
0
16:40, 30-10-2021
ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC
1
vs
GKS JASTRZĘBIE ZDRÓJ
1
17:00, 30-10-2021
UFS KIJÓW B
3
vs
AP PROSZOWIANKA
0
17:20, 30-10-2021
SEMP WARSZAWA 1
1
vs
ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC
3
17:40, 30-10-2021
NKP PODHALE NOWY TARG
2
vs
UFS KIJÓW B
1
18:00, 30-10-2021
AP STALOWA WOLA
0
vs
GKS JASTRZĘBIE ZDRÓJ
3
18:20, 30-10-2021
MASTER KIDS SKAWA
9
vs
AP PROSZOWIANKA
2
18:40, 30-10-2021
SEMP WARSZAWA 1
5
vs
UFS KIJÓW B
2
19:00, 30-10-2021
NKP PODHALE NOWY TARG
0
vs
ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC
6
19:20, 30-10-2021
AP STALOWA WOLA
5
vs
AP PROSZOWIANKA
1
19:40, 30-10-2021
MASTER KIDS SKAWA
1
vs
GKS JASTRZĘBIE ZDRÓJ
3
20:00, 30-10-2021
SEMP WARSZAWA 1
5
vs
AP PROSZOWIANKA
1
20:20, 30-10-2021
NKP PODHALE NOWY TARG
0
vs
GKS JASTRZĘBIE ZDRÓJ
3
20:40, 30-10-2021
AP STALOWA WOLA
0
vs
UFS KIJÓW B
0
21:00, 30-10-2021
MASTER KIDS SKAWA
3
vs
ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC
5
08:00, 31-10-2021
SEMP WARSZAWA 1
0
vs
GKS JASTRZĘBIE ZDRÓJ
3
08:20, 31-10-2021
NKP PODHALE NOWY TARG
0
vs
AP PROSZOWIANKA
3
08:40, 31-10-2021
AP STALOWA WOLA
0
vs
ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC
1
09:00, 31-10-2021
MASTER KIDS SKAWA
2
vs
UFS KIJÓW B
1
09:20, 31-10-2021
SEMP WARSZAWA 1
3
vs
NKP PODHALE NOWY TARG
0
09:40, 31-10-2021
AP STALOWA WOLA
2
vs
MASTER KIDS SKAWA
0
10:00, 31-10-2021
ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC
3
vs
UFS KIJÓW B
0
10:20, 31-10-2021
GKS JASTRZĘBIE ZDRÓJ
2
vs
AP PROSZOWIANKA
0

LIGA EUROPY - SREBRNA B

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 AP BUMERANG WROCŁAW 7 25-4(21) 19
2 UKS SMS PRZEMYŚL 7 11-6(5) 14
3 AP GOAL 7 13-13(0) 12
4 UKS SOKOLIKI STARY SĄCZ 7 9-10(-1) 11
5 MASTERS BRZEG 7 6-10(-4) 10
6 POPRAD RYTRO 7 7-7(0) 9
7 AP PROGRESS ANDRYCHÓW 2 7 7-19(-12) 3
8 SEMP WARSZAWA 2 7 11-20(-9) 1
14:40, 30-10-2021
POPRAD RYTRO
3
vs
AP PROGRESS ANDRYCHÓW 2
0
15:00, 30-10-2021
SEMP WARSZAWA 2
0
vs
UKS SOKOLIKI STARY SĄCZ
1
15:20, 30-10-2021
AP BUMERANG WROCŁAW
5
vs
MASTERS BRZEG
0
15:40, 30-10-2021
AP GOAL
1
vs
UKS SMS PRZEMYŚL
2
16:00, 30-10-2021
POPRAD RYTRO
0
vs
UKS SOKOLIKI STARY SĄCZ
0
16:20, 30-10-2021
SEMP WARSZAWA 2
2
vs
AP PROGRESS ANDRYCHÓW 2
4
16:40, 30-10-2021
AP BUMERANG WROCŁAW
2
vs
UKS SMS PRZEMYŚL
1
17:00, 30-10-2021
AP GOAL
0
vs
MASTERS BRZEG
2
17:20, 30-10-2021
POPRAD RYTRO
0
vs
AP BUMERANG WROCŁAW
3
17:40, 30-10-2021
SEMP WARSZAWA 2
3
vs
AP GOAL
4
18:00, 30-10-2021
UKS SOKOLIKI STARY SĄCZ
0
vs
UKS SMS PRZEMYŚL
2
18:20, 30-10-2021
AP PROGRESS ANDRYCHÓW 2
0
vs
MASTERS BRZEG
1
18:40, 30-10-2021
POPRAD RYTRO
0
vs
AP GOAL
1
19:00, 30-10-2021
SEMP WARSZAWA 2
2
vs
AP BUMERANG WROCŁAW
4
19:20, 30-10-2021
UKS SOKOLIKI STARY SĄCZ
3
vs
MASTERS BRZEG
1
19:40, 30-10-2021
AP PROGRESS ANDRYCHÓW 2
1
vs
UKS SMS PRZEMYŚL
2
20:00, 30-10-2021
POPRAD RYTRO
1
vs
MASTERS BRZEG
0
20:20, 30-10-2021
SEMP WARSZAWA 2
1
vs
UKS SMS PRZEMYŚL
3
20:40, 30-10-2021
UKS SOKOLIKI STARY SĄCZ
1
vs
AP GOAL
5
21:00, 30-10-2021
AP PROGRESS ANDRYCHÓW 2
0
vs
AP BUMERANG WROCŁAW
6
08:00, 31-10-2021
POPRAD RYTRO
1
vs
UKS SMS PRZEMYŚL
1
08:20, 31-10-2021
SEMP WARSZAWA 2
1
vs
MASTERS BRZEG
2
08:40, 31-10-2021
UKS SOKOLIKI STARY SĄCZ
1
vs
AP BUMERANG WROCŁAW
1
09:00, 31-10-2021
AP PROGRESS ANDRYCHÓW 2
1
vs
AP GOAL
2
09:20, 31-10-2021
POPRAD RYTRO
2
vs
SEMP WARSZAWA 2
2
09:40, 31-10-2021
UKS SOKOLIKI STARY SĄCZ
3
vs
AP PROGRESS ANDRYCHÓW 2
1
10:00, 31-10-2021
AP BUMERANG WROCŁAW
4
vs
AP GOAL
0
10:20, 31-10-2021
UKS SMS PRZEMYŚL
0
vs
MASTERS BRZEG
0

FAZA FINAŁOWA

O MIEJSCE 31

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 AP PROSZOWIANKA 1 5-2(3) 3
2 SEMP WARSZAWA 2 1 2-5(-3) 0
10:40, 31-10-2021
AP PROSZOWIANKA
5
vs
SEMP WARSZAWA 2
2

O MIEJSCE 29

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 UFS KIJÓW B 1 1-0(1) 3
2 AP PROGRESS ANDRYCHÓW 2 1 0-1(-1) 0
10:40, 31-10-2021
UFS KIJÓW B
1
vs
AP PROGRESS ANDRYCHÓW 2
0

O MIEJSCE 27

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 NKP PODHALE NOWY TARG 1 1-0(1) 3
2 POPRAD RYTRO 1 0-1(-1) 0
11:00, 31-10-2021
NKP PODHALE NOWY TARG
1
vs
POPRAD RYTRO
0

O MIEJSCE 25

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 MASTER KIDS SKAWA 1 2-1(1) 3
2 MASTERS BRZEG 1 1-2(-1) 0
11:00, 31-10-2021
MASTER KIDS SKAWA
2
vs
MASTERS BRZEG
1

O MIEJSCE 23

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 AP STALOWA WOLA 1 3-1(2) 3
2 UKS SOKOLIKI STARY SĄCZ 1 1-3(-2) 0
11:20, 31-10-2021
AP STALOWA WOLA
3
vs
UKS SOKOLIKI STARY SĄCZ
1

O MIEJSCE 21

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 SEMP WARSZAWA 1 1 3-1(2) 3
2 AP GOAL 1 1-3(-2) 0
11:20, 31-10-2021
SEMP WARSZAWA 1
3
vs
AP GOAL
1

O MIEJSCE 19

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 GKS JASTRZĘBIE ZDRÓJ 1 1-0(1) 3
2 UKS SMS PRZEMYŚL 1 0-1(-1) 0
11:40, 31-10-2021
GKS JASTRZĘBIE ZDRÓJ
1
vs
UKS SMS PRZEMYŚL
0

O MIEJSCE 17

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 1 3-1(2) 3
2 AP BUMERANG WROCŁAW 1 1-3(-2) 0
11:40, 31-10-2021
ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC
3
vs
AP BUMERANG WROCŁAW
1

O MIEJSCE 15

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 MUKS MINERALNI KRYNICA ZDRÓJ 1 2-1(1) 3
2 APN FORZA WROCŁAW 1 1-2(-1) 0
14:40, 31-10-2021
MUKS MINERALNI KRYNICA ZDRÓJ
2
vs
APN FORZA WROCŁAW
1

O MIEJSCE 13

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 AP CHAMPIONS BRZESKO 1 3-2(1) 3
2 DAP DĘBICA 1 2-3(-1) 0
14:40, 31-10-2021
AP CHAMPIONS BRZESKO
3
vs
DAP DĘBICA
2

O MIEJSCE 11

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 AP PROGRESS ANDRYCHÓW 1 3-1(2) 3
2 AP UNIA OŚWIĘCIM 1 1-3(-2) 0
15:00, 31-10-2021
AP PROGRESS ANDRYCHÓW
3
vs
AP UNIA OŚWIĘCIM
1

O MIEJSCE 9

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 ARKONIA SZCZECIN 1 2-1(1) 3
2 RKP ROW RYBNIK 1 1-2(-1) 0
15:00, 31-10-2021
RKP ROW RYBNIK
1
vs
ARKONIA SZCZECIN
2

O MIEJSCE 7

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 RODŁO - START JEŁOWA OPOLE 1 2-1(1) 3
2 SANDECJA NOWY SĄCZ 1 1-2(-1) 0
15:20, 31-10-2021
RODŁO - START JEŁOWA OPOLE
2
vs
SANDECJA NOWY SĄCZ
1

O MIEJSCE 5

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 BENIAMINEK RZESZÓW 1 4-0(4) 3
2 STAL RZESZÓW 1 0-4(-4) 0
15:20, 31-10-2021
STAL RZESZÓW
0
vs
BENIAMINEK RZESZÓW
4

O MIEJSCE 3

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 BUKOVINA CHERNOWSCY 1 2-0(2) 3
2 UFS KIJÓW A 1 0-2(-2) 0
15:40, 31-10-2021
BUKOVINA CHERNOWSCY
2
vs
UFS KIJÓW A
0

O MIEJSCE 1 - FINAŁ

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 TALENT WARSZAWA 1 2-0(2) 3
2 BENIAMINEK PROFBUD KROSNO 1 0-2(-2) 0
15:40, 31-10-2021
TALENT WARSZAWA
2
vs
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO
0

© 2017 - 2022 - Turnieje Neyz - aplikacja turniejowa