RODŁO OPOLE
3
vs
SEMP WARSZAWA 1
2
Gdzie: PARDAŁÓWKA
Kiedy: 2021-10-29 09:50:00 - 2021-10-31 16:00:00
Drużyna | Mecze | Bilans | Punkty | ||
---|---|---|---|---|---|
1 | BUKOVINA CHERNOWSCY | 3 | 11-1(10) | 9 | |
2 | RODŁO OPOLE | 3 | 7-7(0) | 6 | |
3 | SEMP WARSZAWA 1 | 3 | 7-5(2) | 3 | |
4 | NKP PODHALE NOWY TARG | 3 | 2-14(-12) | 0 |
Drużyna | Mecze | Bilans | Punkty | ||
---|---|---|---|---|---|
1 | ARKONIA SZCZECIN | 3 | 12-3(9) | 9 | |
2 | APN FORZA WROCŁAW | 3 | 5-4(1) | 4 | |
3 | POPRAD RYTRO | 3 | 3-6(-3) | 4 | |
4 | SEMP WARSZAWA 2 | 3 | 4-11(-7) | 0 |
Drużyna | Mecze | Bilans | Punkty | ||
---|---|---|---|---|---|
1 | TALENT WARSZAWA | 3 | 17-3(14) | 9 | |
2 | AP CHAMPIONS BRZESKO | 3 | 6-6(0) | 6 | |
3 | ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 3 | 7-9(-2) | 3 | |
4 | UFS KIJÓW B | 3 | 0-12(-12) | 0 |
Drużyna | Mecze | Bilans | Punkty | ||
---|---|---|---|---|---|
1 | UFS KIJÓW A | 3 | 11-0(11) | 9 | |
2 | MKP UNIA OŚWIĘCIM | 3 | 9-4(5) | 6 | |
3 | AP BUMERANG WROCŁAW | 3 | 8-8(0) | 3 | |
4 | AP GOAL | 3 | 1-17(-16) | 0 |
Drużyna | Mecze | Bilans | Punkty | ||
---|---|---|---|---|---|
1 | AP PROGRESS ANDRYCHÓW | 3 | 12-2(10) | 9 | |
2 | MUKS MINERALNI KRYNICA ZDRÓJ | 3 | 5-8(-3) | 4 | |
3 | AP STALOWA WOLA | 3 | 5-7(-2) | 2 | |
4 | MASTER KIDS SKAWA | 3 | 2-7(-5) | 1 |
Drużyna | Mecze | Bilans | Punkty | ||
---|---|---|---|---|---|
1 | BENIAMINEK PROFBUD KROSNO | 3 | 26-0(26) | 9 | |
2 | DAP DĘBICA | 3 | 11-7(4) | 6 | |
3 | UKS SOKOLIKI STARY SĄCZ | 3 | 3-9(-6) | 3 | |
4 | AP PROGRESS ANDRYCHÓW 2 | 3 | 2-26(-24) | 0 |
Drużyna | Mecze | Bilans | Punkty | ||
---|---|---|---|---|---|
1 | RKP ROW RYBNIK | 3 | 11-1(10) | 7 | |
2 | STAL RZESZÓW | 3 | 14-7(7) | 6 | |
3 | GKS JASTRZĘBIE ZDRÓJ A | 3 | 10-4(6) | 4 | |
4 | AP PROSZOWIANKA | 3 | 2-25(-23) | 0 |
Drużyna | Mecze | Bilans | Punkty | ||
---|---|---|---|---|---|
1 | BENIAMINEK SOCCER SCHOOL RZESZÓW | 3 | 11-4(7) | 7 | |
2 | SANDECJA NOWY SĄCZ | 3 | 12-6(6) | 6 | |
3 | UKS SMS PRZEMYŚL | 3 | 7-7(0) | 4 | |
4 | MASTERS BRZEG | 3 | 2-15(-13) | 0 |
Drużyna | Mecze | Bilans | Punkty | ||
---|---|---|---|---|---|
1 | TALENT WARSZAWA | 7 | 31-7(24) | 18 | |
2 | BUKOVINA CHERNOWSCY | 7 | 10-4(6) | 15 | |
3 | STAL RZESZÓW | 7 | 13-4(9) | 15 | |
4 | RODŁO OPOLE | 7 | 6-12(-6) | 10 | |
5 | RKP ROW RYBNIK | 7 | 7-14(-7) | 7 | |
6 | AP PROGRESS ANDRYCHÓW | 7 | 7-15(-8) | 5 | |
7 | AP CHAMPIONS BRZESKO | 7 | 10-12(-2) | 4 | |
8 | MUKS MINERALNI KRYNICA ZDRÓJ | 7 | 4-20(-16) | 4 |
Drużyna | Mecze | Bilans | Punkty | ||
---|---|---|---|---|---|
1 | BENIAMINEK PROFBUD KROSNO | 7 | 27-4(23) | 21 | |
2 | UFS KIJÓW A | 7 | 14-8(6) | 13 | |
3 | BENIAMINEK SOCCER SCHOOL RZESZÓW | 7 | 12-10(2) | 11 | |
4 | SANDECJA NOWY SĄCZ | 7 | 13-18(-5) | 10 | |
5 | ARKONIA SZCZECIN | 7 | 14-14(0) | 10 | |
6 | MKP UNIA OŚWIĘCIM | 7 | 12-11(1) | 10 | |
7 | DAP DĘBICA | 7 | 10-16(-6) | 5 | |
8 | APN FORZA WROCŁAW | 7 | 7-28(-21) | 0 |
Drużyna | Mecze | Bilans | Punkty | ||
---|---|---|---|---|---|
1 | ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 7 | 23-5(18) | 19 | |
2 | GKS JASTRZĘBIE ZDRÓJ A | 7 | 16-3(13) | 17 | |
3 | SEMP WARSZAWA 1 | 7 | 18-12(6) | 12 | |
4 | AP STALOWA WOLA | 7 | 9-7(2) | 10 | |
5 | MASTER KIDS SKAWA | 7 | 16-16(0) | 7 | |
6 | NKP PODHALE NOWY TARG | 7 | 3-16(-13) | 7 | |
7 | UFS KIJÓW B | 7 | 8-13(-5) | 5 | |
8 | AP PROSZOWIANKA | 7 | 7-28(-21) | 3 |
Drużyna | Mecze | Bilans | Punkty | ||
---|---|---|---|---|---|
1 | AP BUMERANG WROCŁAW | 7 | 25-4(21) | 19 | |
2 | UKS SMS PRZEMYŚL | 7 | 11-6(5) | 14 | |
3 | AP GOAL | 7 | 13-13(0) | 12 | |
4 | UKS SOKOLIKI STARY SĄCZ | 7 | 9-10(-1) | 11 | |
5 | MASTERS BRZEG | 7 | 6-10(-4) | 10 | |
6 | POPRAD RYTRO | 7 | 7-7(0) | 9 | |
7 | AP PROGRESS ANDRYCHÓW 2 | 7 | 7-19(-12) | 3 | |
8 | SEMP WARSZAWA 2 | 7 | 11-20(-9) | 1 |
Drużyna | Mecze | Bilans | Punkty | ||
---|---|---|---|---|---|
1 | AP PROSZOWIANKA | 1 | 5-2(3) | 3 | |
2 | SEMP WARSZAWA 2 | 1 | 2-5(-3) | 0 |
Drużyna | Mecze | Bilans | Punkty | ||
---|---|---|---|---|---|
1 | UFS KIJÓW B | 1 | 1-0(1) | 3 | |
2 | AP PROGRESS ANDRYCHÓW 2 | 1 | 0-1(-1) | 0 |
Drużyna | Mecze | Bilans | Punkty | ||
---|---|---|---|---|---|
1 | NKP PODHALE NOWY TARG | 1 | 1-0(1) | 3 | |
2 | POPRAD RYTRO | 1 | 0-1(-1) | 0 |
Drużyna | Mecze | Bilans | Punkty | ||
---|---|---|---|---|---|
1 | MASTER KIDS SKAWA | 1 | 2-1(1) | 3 | |
2 | MASTERS BRZEG | 1 | 1-2(-1) | 0 |
Drużyna | Mecze | Bilans | Punkty | ||
---|---|---|---|---|---|
1 | AP STALOWA WOLA | 1 | 3-1(2) | 3 | |
2 | UKS SOKOLIKI STARY SĄCZ | 1 | 1-3(-2) | 0 |
Drużyna | Mecze | Bilans | Punkty | ||
---|---|---|---|---|---|
1 | SEMP WARSZAWA 1 | 1 | 3-1(2) | 3 | |
2 | AP GOAL | 1 | 1-3(-2) | 0 |
Drużyna | Mecze | Bilans | Punkty | ||
---|---|---|---|---|---|
1 | GKS JASTRZĘBIE ZDRÓJ A | 1 | 1-0(1) | 3 | |
2 | UKS SMS PRZEMYŚL | 1 | 0-1(-1) | 0 |
Drużyna | Mecze | Bilans | Punkty | ||
---|---|---|---|---|---|
1 | ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 1 | 3-1(2) | 3 | |
2 | AP BUMERANG WROCŁAW | 1 | 1-3(-2) | 0 |
Drużyna | Mecze | Bilans | Punkty | ||
---|---|---|---|---|---|
1 | MUKS MINERALNI KRYNICA ZDRÓJ | 1 | 2-1(1) | 3 | |
2 | APN FORZA WROCŁAW | 1 | 1-2(-1) | 0 |
Drużyna | Mecze | Bilans | Punkty | ||
---|---|---|---|---|---|
1 | AP CHAMPIONS BRZESKO | 1 | 3-2(1) | 3 | |
2 | DAP DĘBICA | 1 | 2-3(-1) | 0 |
Drużyna | Mecze | Bilans | Punkty | ||
---|---|---|---|---|---|
1 | AP PROGRESS ANDRYCHÓW | 1 | 3-1(2) | 3 | |
2 | MKP UNIA OŚWIĘCIM | 1 | 1-3(-2) | 0 |
Drużyna | Mecze | Bilans | Punkty | ||
---|---|---|---|---|---|
1 | ARKONIA SZCZECIN | 1 | 2-1(1) | 3 | |
2 | RKP ROW RYBNIK | 1 | 1-2(-1) | 0 |
Drużyna | Mecze | Bilans | Punkty | ||
---|---|---|---|---|---|
1 | RODŁO OPOLE | 1 | 2-1(1) | 3 | |
2 | SANDECJA NOWY SĄCZ | 1 | 1-2(-1) | 0 |
Drużyna | Mecze | Bilans | Punkty | ||
---|---|---|---|---|---|
1 | BENIAMINEK SOCCER SCHOOL RZESZÓW | 1 | 4-0(4) | 3 | |
2 | STAL RZESZÓW | 1 | 0-4(-4) | 0 |
Drużyna | Mecze | Bilans | Punkty | ||
---|---|---|---|---|---|
1 | BUKOVINA CHERNOWSCY | 1 | 2-0(2) | 3 | |
2 | UFS KIJÓW A | 1 | 0-2(-2) | 0 |
Drużyna | Mecze | Bilans | Punkty | ||
---|---|---|---|---|---|
1 | TALENT WARSZAWA | 1 | 2-0(2) | 3 | |
2 | BENIAMINEK PROFBUD KROSNO | 1 | 0-2(-2) | 0 |
© 2017 - 2024 - Turnieje Neyz - aplikacja turniejowa
Wykonanie Neyz Agencja Reklamy