Turniej rocznika 2011 - 05-07.11.2021r.

Gdzie: PARDAŁÓWKA

Kiedy: 2021-11-05 09:30:00 - 2021-11-07 13:30:00

sponsorzy i partnerzy


FAZA GRUPOWA

Grupa A

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 APN FORZA WROCŁAW 5 12-3(9) 12
2 KARPATY LWÓW 5 10-5(5) 10
3 KSPN POGOŃ KRAKÓW 5 11-4(7) 8
4 AP CHAMPIONS BRZESKO 5 8-6(2) 7
5 ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 5 10-8(2) 6
6 AKADEMIA POLSKIE ORŁY DUBLIN 5 1-26(-25) 0
09:30, 05-11-2021
APN FORZA WROCŁAW
0
vs
KARPATY LWÓW
2
09:52, 05-11-2021
AKADEMIA POLSKIE ORŁY DUBLIN
0
vs
ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC
6
10:14, 05-11-2021
KSPN POGOŃ KRAKÓW
0
vs
AP CHAMPIONS BRZESKO
0
10:36, 05-11-2021
APN FORZA WROCŁAW
6
vs
AKADEMIA POLSKIE ORŁY DUBLIN
0
10:58, 05-11-2021
KARPATY LWÓW
1
vs
KSPN POGOŃ KRAKÓW
1
11:20, 05-11-2021
ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC
3
vs
AP CHAMPIONS BRZESKO
0
11:42, 05-11-2021
APN FORZA WROCŁAW
2
vs
KSPN POGOŃ KRAKÓW
1
12:04, 05-11-2021
KARPATY LWÓW
2
vs
ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC
1
12:26, 05-11-2021
AKADEMIA POLSKIE ORŁY DUBLIN
0
vs
AP CHAMPIONS BRZESKO
5
12:48, 05-11-2021
APN FORZA WROCŁAW
3
vs
ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC
0
13:10, 05-11-2021
KARPATY LWÓW
2
vs
AP CHAMPIONS BRZESKO
3
13:32, 05-11-2021
AKADEMIA POLSKIE ORŁY DUBLIN
1
vs
KSPN POGOŃ KRAKÓW
6
13:54, 05-11-2021
APN FORZA WROCŁAW
1
vs
AP CHAMPIONS BRZESKO
0
14:16, 05-11-2021
KARPATY LWÓW
3
vs
AKADEMIA POLSKIE ORŁY DUBLIN
0
14:38, 05-11-2021
ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC
0
vs
KSPN POGOŃ KRAKÓW
3

Grupa B

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 AKADEMIA SANDECJA NOWY SĄCZ 5 13-2(11) 11
2 DYNAMO LWÓW 5 9-2(7) 11
3 AP PROGRESS ANDRYCHÓW 5 10-6(4) 10
4 FC LESZNOWOLA 5 6-9(-3) 4
5 PARASOL WROCŁAW 5 6-13(-7) 3
6 BOREK KRAKÓW 5 3-15(-12) 3
09:30, 05-11-2021
PARASOL WROCŁAW
4
vs
BOREK KRAKÓW
0
09:52, 05-11-2021
DYNAMO LWÓW
1
vs
FC LESZNOWOLA
0
10:14, 05-11-2021
AKADEMIA SANDECJA NOWY SĄCZ
3
vs
AP PROGRESS ANDRYCHÓW
0
10:36, 05-11-2021
PARASOL WROCŁAW
1
vs
DYNAMO LWÓW
5
10:58, 05-11-2021
BOREK KRAKÓW
1
vs
AKADEMIA SANDECJA NOWY SĄCZ
7
11:20, 05-11-2021
FC LESZNOWOLA
1
vs
AP PROGRESS ANDRYCHÓW
5
11:42, 05-11-2021
PARASOL WROCŁAW
0
vs
AKADEMIA SANDECJA NOWY SĄCZ
2
12:04, 05-11-2021
BOREK KRAKÓW
2
vs
FC LESZNOWOLA
1
12:26, 05-11-2021
DYNAMO LWÓW
1
vs
AP PROGRESS ANDRYCHÓW
1
12:48, 05-11-2021
PARASOL WROCŁAW
0
vs
FC LESZNOWOLA
3
13:10, 05-11-2021
BOREK KRAKÓW
0
vs
AP PROGRESS ANDRYCHÓW
1
13:32, 05-11-2021
DYNAMO LWÓW
0
vs
AKADEMIA SANDECJA NOWY SĄCZ
0
13:54, 05-11-2021
PARASOL WROCŁAW
1
vs
AP PROGRESS ANDRYCHÓW
3
14:16, 05-11-2021
BOREK KRAKÓW
0
vs
DYNAMO LWÓW
2
14:38, 05-11-2021
FC LESZNOWOLA
1
vs
AKADEMIA SANDECJA NOWY SĄCZ
1

Grupa C

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 UKS SMS PRZEMYŚL 5 28-2(26) 15
2 MŁODA ORAWA 5 12-6(6) 10
3 DALIN MYŚLENICE 5 9-18(-9) 6
4 ARSENAL KIJÓW A 5 3-8(-5) 4
5 FOOTBALL FAMILY ZAKOPANE 5 7-17(-10) 4
6 GRUNWALD BUDZIWÓJ 5 5-13(-8) 4
15:00, 05-11-2021
ARSENAL KIJÓW A
1
vs
DALIN MYŚLENICE
2
15:22, 05-11-2021
GRUNWALD BUDZIWÓJ
0
vs
FOOTBALL FAMILY ZAKOPANE
2
15:44, 05-11-2021
MŁODA ORAWA
1
vs
UKS SMS PRZEMYŚL
2
16:06, 05-11-2021
ARSENAL KIJÓW A
0
vs
GRUNWALD BUDZIWÓJ
0
16:28, 05-11-2021
DALIN MYŚLENICE
1
vs
MŁODA ORAWA
4
16:50, 05-11-2021
FOOTBALL FAMILY ZAKOPANE
1
vs
UKS SMS PRZEMYŚL
7
17:12, 05-11-2021
ARSENAL KIJÓW A
0
vs
MŁODA ORAWA
2
17:34, 05-11-2021
DALIN MYŚLENICE
6
vs
FOOTBALL FAMILY ZAKOPANE
1
17:56, 05-11-2021
GRUNWALD BUDZIWÓJ
0
vs
UKS SMS PRZEMYŚL
8
18:18, 05-11-2021
ARSENAL KIJÓW A
2
vs
FOOTBALL FAMILY ZAKOPANE
1
18:40, 05-11-2021
DALIN MYŚLENICE
0
vs
UKS SMS PRZEMYŚL
8
19:02, 05-11-2021
GRUNWALD BUDZIWÓJ
1
vs
MŁODA ORAWA
3
19:24, 05-11-2021
ARSENAL KIJÓW A
0
vs
UKS SMS PRZEMYŚL
3
19:46, 05-11-2021
DALIN MYŚLENICE
0
vs
GRUNWALD BUDZIWÓJ
4
20:08, 05-11-2021
FOOTBALL FAMILY ZAKOPANE
2
vs
MŁODA ORAWA
2

Grupa D

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 AP ZIOMKI RZESZÓW 5 17-2(15) 13
2 ZNICZ PRUSZKÓW 5 21-5(16) 11
3 ORLIK ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE 5 9-5(4) 8
4 CZARNI POŁANIEC 5 7-14(-7) 6
5 NKP PODHALE NOWY TARG 5 6-12(-6) 4
6 ARSENAL KIJÓW B 5 1-23(-22) 0
15:00, 05-11-2021
NKP PODHALE NOWY TARG
5
vs
ARSENAL KIJÓW B
0
15:22, 05-11-2021
ORLIK ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE
0
vs
AP ZIOMKI RZESZÓW
2
15:44, 05-11-2021
CZARNI POŁANIEC
0
vs
ZNICZ PRUSZKÓW
4
16:06, 05-11-2021
NKP PODHALE NOWY TARG
0
vs
ORLIK ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE
0
16:28, 05-11-2021
ARSENAL KIJÓW B
1
vs
CZARNI POŁANIEC
5
16:50, 05-11-2021
AP ZIOMKI RZESZÓW
2
vs
ZNICZ PRUSZKÓW
2
17:12, 05-11-2021
NKP PODHALE NOWY TARG
0
vs
CZARNI POŁANIEC
1
17:34, 05-11-2021
ARSENAL KIJÓW B
0
vs
AP ZIOMKI RZESZÓW
3
17:56, 05-11-2021
ORLIK ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE
2
vs
ZNICZ PRUSZKÓW
2
18:18, 05-11-2021
NKP PODHALE NOWY TARG
0
vs
AP ZIOMKI RZESZÓW
3
18:40, 05-11-2021
ARSENAL KIJÓW B
0
vs
ZNICZ PRUSZKÓW
5
19:02, 05-11-2021
ORLIK ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE
2
vs
CZARNI POŁANIEC
1
19:24, 05-11-2021
NKP PODHALE NOWY TARG
1
vs
ZNICZ PRUSZKÓW
8
19:46, 05-11-2021
ARSENAL KIJÓW B
0
vs
ORLIK ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE
5
20:08, 05-11-2021
AP ZIOMKI RZESZÓW
7
vs
CZARNI POŁANIEC
0

FAZA PUCHAROWA

LIGA MISTRZÓW (miejsca 1-8)

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 DYNAMO LWÓW 7 12-3(9) 16
2 AKADEMIA SANDECJA NOWY SĄCZ 7 14-8(6) 14
3 APN FORZA WROCŁAW 7 13-6(7) 13
4 ZNICZ PRUSZKÓW 7 11-10(1) 9
5 KARPATY LWÓW 7 6-5(1) 8
6 UKS SMS PRZEMYŚL 7 17-15(2) 7
7 AP ZIOMKI RZESZÓW 7 7-15(-8) 6
8 MŁODA ORAWA 7 6-24(-18) 3
08:46, 06-11-2021
APN FORZA WROCŁAW
2
vs
DYNAMO LWÓW
2
08:46, 06-11-2021
KARPATY LWÓW
0
vs
AKADEMIA SANDECJA NOWY SĄCZ
1
09:08, 06-11-2021
UKS SMS PRZEMYŚL
2
vs
ZNICZ PRUSZKÓW
2
09:08, 06-11-2021
MŁODA ORAWA
2
vs
AP ZIOMKI RZESZÓW
1
09:30, 06-11-2021
APN FORZA WROCŁAW
0
vs
KARPATY LWÓW
0
09:30, 06-11-2021
DYNAMO LWÓW
2
vs
AKADEMIA SANDECJA NOWY SĄCZ
0
09:52, 06-11-2021
AP ZIOMKI RZESZÓW
2
vs
ZNICZ PRUSZKÓW
2
09:52, 06-11-2021
UKS SMS PRZEMYŚL
7
vs
MŁODA ORAWA
0
10:14, 06-11-2021
APN FORZA WROCŁAW
0
vs
AKADEMIA SANDECJA NOWY SĄCZ
0
10:14, 06-11-2021
KARPATY LWÓW
0
vs
DYNAMO LWÓW
1
10:36, 06-11-2021
UKS SMS PRZEMYŚL
4
vs
AP ZIOMKI RZESZÓW
0
10:36, 06-11-2021
ZNICZ PRUSZKÓW
3
vs
MŁODA ORAWA
2
10:58, 06-11-2021
APN FORZA WROCŁAW
3
vs
UKS SMS PRZEMYŚL
2
10:58, 06-11-2021
DYNAMO LWÓW
1
vs
ZNICZ PRUSZKÓW
0
11:20, 06-11-2021
AKADEMIA SANDECJA NOWY SĄCZ
2
vs
AP ZIOMKI RZESZÓW
2
11:20, 06-11-2021
KARPATY LWÓW
3
vs
MŁODA ORAWA
0
11:42, 06-11-2021
APN FORZA WROCŁAW
1
vs
ZNICZ PRUSZKÓW
1
11:42, 06-11-2021
DYNAMO LWÓW
4
vs
UKS SMS PRZEMYŚL
0
12:04, 06-11-2021
KARPATY LWÓW
1
vs
AP ZIOMKI RZESZÓW
1
12:04, 06-11-2021
AKADEMIA SANDECJA NOWY SĄCZ
5
vs
MŁODA ORAWA
1
12:04, 07-11-2021
APN FORZA WROCŁAW
4
vs
AP ZIOMKI RZESZÓW
0
12:04, 07-11-2021
DYNAMO LWÓW
2
vs
MŁODA ORAWA
0
12:26, 07-11-2021
AKADEMIA SANDECJA NOWY SĄCZ
2
vs
ZNICZ PRUSZKÓW
1
12:26, 07-11-2021
KARPATY LWÓW
2
vs
UKS SMS PRZEMYŚL
0
12:48, 07-11-2021
APN FORZA WROCŁAW
3
vs
MŁODA ORAWA
1
12:48, 07-11-2021
DYNAMO LWÓW
0
vs
AP ZIOMKI RZESZÓW
1
13:10, 07-11-2021
KARPATY LWÓW
0
vs
ZNICZ PRUSZKÓW
2
13:10, 07-11-2021
AKADEMIA SANDECJA NOWY SĄCZ
4
vs
UKS SMS PRZEMYŚL
2

LIGA EUROPY (miejsca 9-16)

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 FC LESZNOWOLA 7 20-7(13) 18
2 KSPN POGOŃ KRAKÓW 7 18-5(13) 16
3 AP CHAMPIONS BRZESKO 7 21-4(17) 16
4 AP PROGRESS ANDRYCHÓW 7 15-11(4) 12
5 DALIN MYŚLENICE 7 7-28(-21) 7
6 ORLIK ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE 7 5-10(-5) 6
7 ARSENAL KIJÓW A 7 4-9(-5) 3
8 CZARNI POŁANIEC 7 4-20(-16) 1
12:26, 06-11-2021
KSPN POGOŃ KRAKÓW
8
vs
DALIN MYŚLENICE
0
12:26, 06-11-2021
FC LESZNOWOLA
6
vs
CZARNI POŁANIEC
0
12:48, 06-11-2021
AP CHAMPIONS BRZESKO
1
vs
ARSENAL KIJÓW A
1
12:48, 06-11-2021
AP PROGRESS ANDRYCHÓW
2
vs
ORLIK ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE
1
13:10, 06-11-2021
KSPN POGOŃ KRAKÓW
0
vs
FC LESZNOWOLA
3
13:10, 06-11-2021
AP CHAMPIONS BRZESKO
3
vs
AP PROGRESS ANDRYCHÓW
0
13:32, 06-11-2021
ARSENAL KIJÓW A
0
vs
ORLIK ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE
0
13:32, 06-11-2021
DALIN MYŚLENICE
3
vs
CZARNI POŁANIEC
1
13:54, 06-11-2021
KSPN POGOŃ KRAKÓW
2
vs
AP CHAMPIONS BRZESKO
1
13:54, 06-11-2021
FC LESZNOWOLA
3
vs
AP PROGRESS ANDRYCHÓW
2
14:16, 06-11-2021
DALIN MYŚLENICE
2
vs
ARSENAL KIJÓW A
1
14:16, 06-11-2021
ORLIK ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE
1
vs
CZARNI POŁANIEC
0
14:38, 06-11-2021
KSPN POGOŃ KRAKÓW
3
vs
AP PROGRESS ANDRYCHÓW
0
14:38, 06-11-2021
AP CHAMPIONS BRZESKO
4
vs
FC LESZNOWOLA
0
15:00, 06-11-2021
CZARNI POŁANIEC
1
vs
ARSENAL KIJÓW A
1
15:00, 06-11-2021
DALIN MYŚLENICE
2
vs
ORLIK ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE
2
15:22, 06-11-2021
KSPN POGOŃ KRAKÓW
4
vs
CZARNI POŁANIEC
1
15:22, 06-11-2021
FC LESZNOWOLA
3
vs
DALIN MYŚLENICE
0
15:44, 06-11-2021
AP CHAMPIONS BRZESKO
4
vs
ORLIK ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE
1
15:44, 06-11-2021
AP PROGRESS ANDRYCHÓW
1
vs
ARSENAL KIJÓW A
0
10:36, 07-11-2021
KSPN POGOŃ KRAKÓW
0
vs
ORLIK ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE
0
10:36, 07-11-2021
FC LESZNOWOLA
3
vs
ARSENAL KIJÓW A
1
10:58, 07-11-2021
AP PROGRESS ANDRYCHÓW
3
vs
CZARNI POŁANIEC
1
10:58, 07-11-2021
AP CHAMPIONS BRZESKO
6
vs
DALIN MYŚLENICE
0
11:20, 07-11-2021
KSPN POGOŃ KRAKÓW
1
vs
ARSENAL KIJÓW A
0
11:20, 07-11-2021
FC LESZNOWOLA
2
vs
ORLIK ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE
0
11:42, 07-11-2021
AP CHAMPIONS BRZESKO
2
vs
CZARNI POŁANIEC
0
11:42, 07-11-2021
AP PROGRESS ANDRYCHÓW
7
vs
DALIN MYŚLENICE
0

EKSTRAKLASA (miejsca 17-24)

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 7 49-4(45) 21
2 PARASOL WROCŁAW 7 24-8(16) 18
3 BOREK KRAKÓW 7 10-13(-3) 12
4 AKADEMIA POLSKIE ORŁY DUBLIN 7 7-19(-12) 10
5 FOOTBALL FAMILY ZAKOPANE 7 6-13(-7) 8
6 NKP PODHALE NOWY TARG 7 11-16(-5) 6
7 GRUNWALD BUDZIWÓJ 7 6-15(-9) 5
8 ARSENAL KIJÓW B 7 2-27(-25) 0
16:06, 06-11-2021
ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC
5
vs
BOREK KRAKÓW
1
16:06, 06-11-2021
AKADEMIA POLSKIE ORŁY DUBLIN
0
vs
PARASOL WROCŁAW
4
16:28, 06-11-2021
FOOTBALL FAMILY ZAKOPANE
2
vs
ARSENAL KIJÓW B
1
16:28, 06-11-2021
GRUNWALD BUDZIWÓJ
1
vs
NKP PODHALE NOWY TARG
1
16:50, 06-11-2021
ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC
11
vs
AKADEMIA POLSKIE ORŁY DUBLIN
0
16:50, 06-11-2021
BOREK KRAKÓW
1
vs
PARASOL WROCŁAW
4
17:12, 06-11-2021
NKP PODHALE NOWY TARG
3
vs
ARSENAL KIJÓW B
0
17:12, 06-11-2021
FOOTBALL FAMILY ZAKOPANE
2
vs
GRUNWALD BUDZIWÓJ
2
17:34, 06-11-2021
ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC
5
vs
PARASOL WROCŁAW
0
17:34, 06-11-2021
AKADEMIA POLSKIE ORŁY DUBLIN
2
vs
BOREK KRAKÓW
3
17:56, 06-11-2021
FOOTBALL FAMILY ZAKOPANE
1
vs
NKP PODHALE NOWY TARG
1
17:56, 06-11-2021
ARSENAL KIJÓW B
0
vs
GRUNWALD BUDZIWÓJ
3
18:18, 06-11-2021
ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC
5
vs
FOOTBALL FAMILY ZAKOPANE
0
18:18, 06-11-2021
BOREK KRAKÓW
3
vs
ARSENAL KIJÓW B
1
18:40, 06-11-2021
PARASOL WROCŁAW
5
vs
NKP PODHALE NOWY TARG
2
18:40, 06-11-2021
AKADEMIA POLSKIE ORŁY DUBLIN
1
vs
GRUNWALD BUDZIWÓJ
0
19:02, 06-11-2021
ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC
9
vs
ARSENAL KIJÓW B
0
19:02, 06-11-2021
BOREK KRAKÓW
0
vs
FOOTBALL FAMILY ZAKOPANE
1
19:24, 06-11-2021
AKADEMIA POLSKIE ORŁY DUBLIN
1
vs
NKP PODHALE NOWY TARG
1
19:24, 06-11-2021
PARASOL WROCŁAW
3
vs
GRUNWALD BUDZIWÓJ
0
09:08, 07-11-2021
BOREK KRAKÓW
1
vs
GRUNWALD BUDZIWÓJ
0
09:08, 07-11-2021
ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC
7
vs
NKP PODHALE NOWY TARG
3
09:30, 07-11-2021
AKADEMIA POLSKIE ORŁY DUBLIN
1
vs
FOOTBALL FAMILY ZAKOPANE
0
09:30, 07-11-2021
PARASOL WROCŁAW
5
vs
ARSENAL KIJÓW B
0
09:52, 07-11-2021
ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC
7
vs
GRUNWALD BUDZIWÓJ
0
09:52, 07-11-2021
BOREK KRAKÓW
1
vs
NKP PODHALE NOWY TARG
0
10:14, 07-11-2021
AKADEMIA POLSKIE ORŁY DUBLIN
2
vs
ARSENAL KIJÓW B
0
10:34, 07-11-2021
PARASOL WROCŁAW
3
vs
FOOTBALL FAMILY ZAKOPANE
0

© 2017 - 2022 - Turnieje Neyz - aplikacja turniejowa