Turniej rocznika 2008 - 19-21.11.2021r.

Gdzie: PARDAŁÓWKA

Kiedy: 2021-11-19 08:00:00 - 2021-11-21 16:30:00

sponsorzy i partnerzy


FAZA GRUPOWA

Grupa A

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 ZALGIRIS WILNO 4 3-0(3) 10
2 BENIAMINEK PROFBUD KROSNO 4 7-0(7) 8
3 DJUSZ 26 KIJÓW A 4 2-3(-1) 4
4 RODŁO - START JEŁOWA OPOLE 4 2-5(-3) 3
5 KS ŁOMIANKI 4 2-8(-6) 3
08:00, 19-11-2021
DJUSZ 26 KIJÓW A
0
vs
KS ŁOMIANKI
2
08:30, 19-11-2021
RODŁO - START JEŁOWA OPOLE
0
vs
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO
2
09:00, 19-11-2021
ZALGIRIS WILNO
1
vs
DJUSZ 26 KIJÓW A
0
09:30, 19-11-2021
KS ŁOMIANKI
0
vs
RODŁO - START JEŁOWA OPOLE
2
10:00, 19-11-2021
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO
0
vs
ZALGIRIS WILNO
0
10:30, 19-11-2021
DJUSZ 26 KIJÓW A
2
vs
RODŁO - START JEŁOWA OPOLE
0
11:00, 19-11-2021
KS ŁOMIANKI
0
vs
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO
5
11:30, 19-11-2021
ZALGIRIS WILNO
1
vs
RODŁO - START JEŁOWA OPOLE
0
12:00, 19-11-2021
DJUSZ 26 KIJÓW A
0
vs
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO
0
12:30, 19-11-2021
KS ŁOMIANKI
0
vs
ZALGIRIS WILNO
1

Grupa B

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 ARKONIA SZCZECIN 4 7-3(4) 12
2 MOTOR LUBLIN 4 8-2(6) 9
3 AP GOAL 4 6-6(0) 6
4 DJUSZ 26 KIJÓW B 4 0-4(-4) 1
5 CZAJKA WYSZGOROD B 4 2-8(-6) 1
08:00, 19-11-2021
CZAJKA WYSZGOROD B
1
vs
MOTOR LUBLIN
4
08:30, 19-11-2021
MOTOR LUBLIN
1
vs
DJUSZ 26 KIJÓW B
0
09:00, 19-11-2021
DJUSZ 26 KIJÓW B
0
vs
CZAJKA WYSZGOROD B
0
09:30, 19-11-2021
MOTOR LUBLIN
0
vs
ARKONIA SZCZECIN
1
10:00, 19-11-2021
AP GOAL
2
vs
DJUSZ 26 KIJÓW B
0
10:30, 19-11-2021
CZAJKA WYSZGOROD B
1
vs
ARKONIA SZCZECIN
2
11:00, 19-11-2021
MOTOR LUBLIN
3
vs
AP GOAL
0
11:30, 19-11-2021
DJUSZ 26 KIJÓW B
0
vs
ARKONIA SZCZECIN
1
12:00, 19-11-2021
CZAJKA WYSZGOROD B
0
vs
AP GOAL
2
12:30, 19-11-2021
ARKONIA SZCZECIN
3
vs
AP GOAL
2

Grupa C

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 SMS ŻAPN ŻYWIEC 3 14-5(9) 9
2 CZAJKA WYSZGOROD A 3 11-5(6) 6
3 AP 21 CHRZANÓW 3 6-12(-6) 3
4 WISŁA CZARNY DUNAJEC 3 7-16(-9) 0
13:00, 19-11-2021
CZAJKA WYSZGOROD A
1
vs
SMS ŻAPN ŻYWIEC
3
13:40, 19-11-2021
AP 21 CHRZANÓW
4
vs
WISŁA CZARNY DUNAJEC
3
14:20, 19-11-2021
CZAJKA WYSZGOROD A
3
vs
AP 21 CHRZANÓW
1
15:00, 19-11-2021
SMS ŻAPN ŻYWIEC
5
vs
WISŁA CZARNY DUNAJEC
3
15:40, 19-11-2021
CZAJKA WYSZGOROD A
7
vs
WISŁA CZARNY DUNAJEC
1
16:20, 19-11-2021
SMS ŻAPN ŻYWIEC
6
vs
AP 21 CHRZANÓW
1

Grupa D

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 POLONIA WARSZAWA 3 10-2(8) 9
2 AKADEMIA 2012 JAWORZNO 3 7-3(4) 6
3 UKS SMS Stal Mielec 3 5-4(1) 3
4 AP UNIA OŚWIĘCIM 3 0-13(-13) 0
13:20, 19-11-2021
AKADEMIA 2012 JAWORZNO
2
vs
UKS SMS Stal Mielec
0
14:00, 19-11-2021
POLONIA WARSZAWA
5
vs
AP UNIA OŚWIĘCIM
0
14:40, 19-11-2021
POLONIA WARSZAWA
3
vs
AKADEMIA 2012 JAWORZNO
1
15:20, 19-11-2021
AP UNIA OŚWIĘCIM
0
vs
UKS SMS Stal Mielec
4
16:00, 19-11-2021
AP UNIA OŚWIĘCIM
0
vs
AKADEMIA 2012 JAWORZNO
4
16:40, 19-11-2021
UKS SMS Stal Mielec
1
vs
POLONIA WARSZAWA
2

FAZA PUCHAROWA

LIGA MISTRZÓW - ZŁOTA A

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 DJUSZ 26 KIJÓW A 5 10-2(8) 11
2 BENIAMINEK PROFBUD KROSNO 5 6-5(1) 9
3 ZALGIRIS WILNO 5 3-2(1) 6
4 ARKONIA SZCZECIN 5 2-2(0) 6
5 MOTOR LUBLIN 5 3-6(-3) 5
6 AP GOAL 5 1-8(-7) 2
08:00, 20-11-2021
ZALGIRIS WILNO
0
vs
ARKONIA SZCZECIN
0
08:28, 20-11-2021
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO
1
vs
MOTOR LUBLIN
0
08:56, 20-11-2021
DJUSZ 26 KIJÓW A
1
vs
AP GOAL
1
09:24, 20-11-2021
ZALGIRIS WILNO
0
vs
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO
2
09:52, 20-11-2021
ARKONIA SZCZECIN
0
vs
DJUSZ 26 KIJÓW A
1
10:20, 20-11-2021
MOTOR LUBLIN
1
vs
AP GOAL
0
10:48, 20-11-2021
ZALGIRIS WILNO
0
vs
DJUSZ 26 KIJÓW A
0
11:16, 20-11-2021
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO
3
vs
AP GOAL
0
11:44, 20-11-2021
ARKONIA SZCZECIN
1
vs
MOTOR LUBLIN
1
12:12, 20-11-2021
ZALGIRIS WILNO
3
vs
AP GOAL
0
12:40, 20-11-2021
DJUSZ 26 KIJÓW A
4
vs
MOTOR LUBLIN
1
13:08, 20-11-2021
ARKONIA SZCZECIN
1
vs
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO
0
09:24, 21-11-2021
ZALGIRIS WILNO
0
vs
MOTOR LUBLIN
0
09:52, 21-11-2021
AP GOAL
0
vs
ARKONIA SZCZECIN
0
10:20, 21-11-2021
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO
0
vs
DJUSZ 26 KIJÓW A
4

LIGA MISTRZÓW - ZŁOTA B

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 POLONIA WARSZAWA 5 10-2(8) 13
2 SMS ŻAPN ŻYWIEC 5 11-1(10) 11
3 CZAJKA WYSZGOROD A 5 5-3(2) 6
4 AP 21 CHRZANÓW 5 3-6(-3) 5
5 AKADEMIA 2012 JAWORZNO 5 2-5(-3) 5
6 UKS SMS Stal Mielec 5 0-14(-14) 0
13:36, 20-11-2021
SMS ŻAPN ŻYWIEC
1
vs
POLONIA WARSZAWA
1
14:04, 20-11-2021
CZAJKA WYSZGOROD A
0
vs
AKADEMIA 2012 JAWORZNO
0
14:32, 20-11-2021
AP 21 CHRZANÓW
2
vs
UKS SMS Stal Mielec
0
15:00, 20-11-2021
SMS ŻAPN ŻYWIEC
0
vs
CZAJKA WYSZGOROD A
0
15:28, 20-11-2021
POLONIA WARSZAWA
1
vs
AP 21 CHRZANÓW
0
15:56, 20-11-2021
AKADEMIA 2012 JAWORZNO
2
vs
UKS SMS Stal Mielec
0
16:24, 20-11-2021
SMS ŻAPN ŻYWIEC
4
vs
AP 21 CHRZANÓW
0
16:52, 20-11-2021
CZAJKA WYSZGOROD A
3
vs
UKS SMS Stal Mielec
0
17:20, 20-11-2021
POLONIA WARSZAWA
2
vs
AKADEMIA 2012 JAWORZNO
0
17:48, 20-11-2021
SMS ŻAPN ŻYWIEC
3
vs
UKS SMS Stal Mielec
0
18:16, 20-11-2021
AP 21 CHRZANÓW
0
vs
AKADEMIA 2012 JAWORZNO
0
18:44, 20-11-2021
POLONIA WARSZAWA
2
vs
CZAJKA WYSZGOROD A
1
08:00, 21-11-2021
SMS ŻAPN ŻYWIEC
3
vs
AKADEMIA 2012 JAWORZNO
0
08:28, 21-11-2021
UKS SMS Stal Mielec
0
vs
POLONIA WARSZAWA
4
08:56, 21-11-2021
CZAJKA WYSZGOROD A
1
vs
AP 21 CHRZANÓW
1

LIGA EUROPY

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 CZAJKA WYSZGOROD B 5 9-5(4) 12
2 RODŁO - START JEŁOWA OPOLE 5 8-1(7) 10
3 WISŁA CZARNY DUNAJEC 5 15-5(10) 10
4 DJUSZ 26 KIJÓW B 5 3-3(0) 6
5 KS ŁOMIANKI 5 6-15(-9) 3
6 AP UNIA OŚWIĘCIM 5 6-18(-12) 1
08:00, 20-11-2021
RODŁO - START JEŁOWA OPOLE
2
vs
AP UNIA OŚWIĘCIM
0
08:37, 20-11-2021
WISŁA CZARNY DUNAJEC
1
vs
DJUSZ 26 KIJÓW B
1
09:14, 20-11-2021
CZAJKA WYSZGOROD B
3
vs
KS ŁOMIANKI
0
09:51, 20-11-2021
RODŁO - START JEŁOWA OPOLE
1
vs
WISŁA CZARNY DUNAJEC
0
10:28, 20-11-2021
AP UNIA OŚWIĘCIM
2
vs
CZAJKA WYSZGOROD B
4
11:05, 20-11-2021
DJUSZ 26 KIJÓW B
1
vs
KS ŁOMIANKI
0
11:42, 20-11-2021
RODŁO - START JEŁOWA OPOLE
0
vs
CZAJKA WYSZGOROD B
1
12:19, 20-11-2021
WISŁA CZARNY DUNAJEC
5
vs
KS ŁOMIANKI
1
13:30, 20-11-2021
AP UNIA OŚWIĘCIM
2
vs
WISŁA CZARNY DUNAJEC
6
14:07, 20-11-2021
RODŁO - START JEŁOWA OPOLE
5
vs
KS ŁOMIANKI
0
14:44, 20-11-2021
CZAJKA WYSZGOROD B
1
vs
DJUSZ 26 KIJÓW B
0
15:21, 20-11-2021
AP UNIA OŚWIĘCIM
1
vs
DJUSZ 26 KIJÓW B
1
09:00, 21-11-2021
RODŁO - START JEŁOWA OPOLE
0
vs
DJUSZ 26 KIJÓW B
0
09:37, 21-11-2021
KS ŁOMIANKI
5
vs
AP UNIA OŚWIĘCIM
1
10:14, 21-11-2021
WISŁA CZARNY DUNAJEC
3
vs
CZAJKA WYSZGOROD B
0

FAZA FINAŁOWA - LIGA EUROPY

MECZ O MIEJSCE 17

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 AP UNIA OŚWIĘCIM 1 3-0(3) 3
2 KS ŁOMIANKI 1 0-3(-3) 0
10:51, 21-11-2021
AP UNIA OŚWIĘCIM
3
vs
KS ŁOMIANKI
0

MECZ O MIEJSCE 15

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 WISŁA CZARNY DUNAJEC 1 2-0(2) 3
2 DJUSZ 26 KIJÓW B 1 0-2(-2) 0
11:28, 21-11-2021
WISŁA CZARNY DUNAJEC
2
vs
DJUSZ 26 KIJÓW B
0

MECZ O MIEJSCE 13

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 RODŁO - START JEŁOWA OPOLE 1 4-0(4) 3
2 CZAJKA WYSZGOROD B 1 0-4(-4) 0
12:05, 21-11-2021
CZAJKA WYSZGOROD B
0
vs
RODŁO - START JEŁOWA OPOLE
4

FAZA FINAŁOWA - LIGA MISTRZÓW

O MIEJSCA 9-12 PÓŁFINAŁ

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 AKADEMIA 2012 JAWORZNO 1 2-0(2) 3
2 AP GOAL 1 0-2(-2) 0
10:48, 21-11-2021
AP GOAL
0
vs
AKADEMIA 2012 JAWORZNO
2

O MIEJSCA 9-12 PÓŁFINAŁ

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 MOTOR LUBLIN 1 3-1(2) 3
2 UKS SMS Stal Mielec 1 1-3(-2) 0
11:16, 21-11-2021
MOTOR LUBLIN
3
vs
UKS SMS Stal Mielec
1

O MIEJSCA 5-8 PÓŁFINAŁ

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 ARKONIA SZCZECIN 1 2-1(1) 3
2 CZAJKA WYSZGOROD A 1 1-2(-1) 0
11:44, 21-11-2021
ARKONIA SZCZECIN
2
vs
CZAJKA WYSZGOROD A
1

O MIEJSCA 5-8 PÓŁFINAŁ

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 AP 21 CHRZANÓW 1 1-0(1) 3
2 ZALGIRIS WILNO 1 0-1(-1) 0
12:12, 21-11-2021
ZALGIRIS WILNO
0
vs
AP 21 CHRZANÓW
1

O MIEJSCA 1-4 PÓŁFINAŁ

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 POLONIA WARSZAWA 1 1-0(1) 3
2 BENIAMINEK PROFBUD KROSNO 1 0-1(-1) 0
12:40, 21-11-2021
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO
0
vs
POLONIA WARSZAWA
1

O MIEJSCA 1-4 PÓŁFINAŁ

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 SMS ŻAPN ŻYWIEC 1 1-0(1) 3
2 DJUSZ 26 KIJÓW A 1 0-1(-1) 0
13:08, 21-11-2021
DJUSZ 26 KIJÓW A
0
vs
SMS ŻAPN ŻYWIEC
1

O MIEJSCE 11

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 UKS SMS Stal Mielec 1 1-0(1) 3
2 AP GOAL 1 0-1(-1) 0
13:36, 21-11-2021
AP GOAL
0
vs
UKS SMS Stal Mielec
1

O MIEJSCE 9

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 MOTOR LUBLIN 1 1-0(1) 3
2 AKADEMIA 2012 JAWORZNO 1 0-1(-1) 0
14:04, 21-11-2021
AKADEMIA 2012 JAWORZNO
0
vs
MOTOR LUBLIN
1

O MIEJSCE 7

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 ZALGIRIS WILNO 1 2-1(1) 3
2 CZAJKA WYSZGOROD A 1 1-2(-1) 0
14:32, 21-11-2021
CZAJKA WYSZGOROD A
1
vs
ZALGIRIS WILNO
2

O MIEJSCE 5

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 ARKONIA SZCZECIN 1 1-0(1) 3
2 AP 21 CHRZANÓW 1 0-1(-1) 0
15:00, 21-11-2021
ARKONIA SZCZECIN
1
vs
AP 21 CHRZANÓW
0

O MIEJSCE 3

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 BENIAMINEK PROFBUD KROSNO 1 2-0(2) 3
2 DJUSZ 26 KIJÓW A 1 0-2(-2) 0
15:28, 21-11-2021
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO
2
vs
DJUSZ 26 KIJÓW A
0

O MIEJSCE 1 - FINAŁ

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 POLONIA WARSZAWA 1 2-0(2) 3
2 SMS ŻAPN ŻYWIEC 1 0-2(-2) 0
15:56, 21-11-2021
POLONIA WARSZAWA
2
vs
SMS ŻAPN ŻYWIEC
0

© 2017 - 2022 - Turnieje Neyz - aplikacja turniejowa