Turniej rocznika 2007 - 26-28.11.2021r.

Gdzie: PARDAŁÓWKA

Kiedy: 2021-11-26 08:00:00 - 2021-11-28 16:00:00

sponsorzy i partnerzy


FAZA GRUPOWA

Grupa A

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 BIAŁE ORŁY WARSZAWA 3 5-1(4) 7
2 KOSA KONSTANCIN 3 8-2(6) 6
3 DJUSZ 14 KIJÓW 3 5-3(2) 4
4 BENIAMINEK PROFBUD KROSNO 3 1-13(-12) 0
08:00, 26-11-2021
BIAŁE ORŁY WARSZAWA
0
vs
DJUSZ 14 KIJÓW
0
08:30, 26-11-2021
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO
0
vs
KOSA KONSTANCIN
5
10:00, 26-11-2021
BIAŁE ORŁY WARSZAWA
3
vs
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO
1
10:30, 26-11-2021
DJUSZ 14 KIJÓW
0
vs
KOSA KONSTANCIN
3
12:00, 26-11-2021
BIAŁE ORŁY WARSZAWA
2
vs
KOSA KONSTANCIN
0
12:30, 26-11-2021
DJUSZ 14 KIJÓW
5
vs
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO
0

Grupa B

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 JÓZEFOVIA JÓZEFÓW 3 6-1(5) 7
2 ŁUŻYCE LUBAŃ 3 3-1(2) 6
3 CERAMIKA OPOCZNO 3 1-6(-5) 3
4 UKS SMS Stal Mielec 3 1-3(-2) 1
09:00, 26-11-2021
JÓZEFOVIA JÓZEFÓW
1
vs
UKS SMS Stal Mielec
1
09:30, 26-11-2021
ŁUŻYCE LUBAŃ
2
vs
CERAMIKA OPOCZNO
0
11:00, 26-11-2021
JÓZEFOVIA JÓZEFÓW
1
vs
ŁUŻYCE LUBAŃ
0
11:30, 26-11-2021
UKS SMS Stal Mielec
0
vs
CERAMIKA OPOCZNO
1
13:00, 26-11-2021
JÓZEFOVIA JÓZEFÓW
4
vs
CERAMIKA OPOCZNO
0
13:30, 26-11-2021
UKS SMS Stal Mielec
0
vs
ŁUŻYCE LUBAŃ
1

Grupa C

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 GÓRNIK LIBIĄŻ 3 4-1(3) 9
2 STAL RZESZÓW 3 5-2(3) 6
3 APN SPORTOWIEC MODLNICZKA 3 2-3(-1) 3
4 AP UNIA OŚWIĘCIM 3 1-6(-5) 0
14:00, 26-11-2021
AP UNIA OŚWIĘCIM
0
vs
STAL RZESZÓW
3
14:30, 26-11-2021
APN SPORTOWIEC MODLNICZKA
0
vs
GÓRNIK LIBIĄŻ
1
16:00, 26-11-2021
AP UNIA OŚWIĘCIM
0
vs
APN SPORTOWIEC MODLNICZKA
1
16:30, 26-11-2021
STAL RZESZÓW
0
vs
GÓRNIK LIBIĄŻ
1
18:00, 26-11-2021
AP UNIA OŚWIĘCIM
1
vs
GÓRNIK LIBIĄŻ
2
18:30, 26-11-2021
STAL RZESZÓW
2
vs
APN SPORTOWIEC MODLNICZKA
1

Grupa D

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 ARKONIA SZCZECIN 3 6-0(6) 7
2 AKADEMIA 2012 JAWORZNO 3 3-0(3) 5
3 AKS SMS ŁÓDŹ 3 0-4(-4) 2
4 GLINIK GORLICE 3 0-5(-5) 1
15:00, 26-11-2021
ARKONIA SZCZECIN
0
vs
AKADEMIA 2012 JAWORZNO
0
15:30, 26-11-2021
GLINIK GORLICE
0
vs
AKS SMS ŁÓDŹ
0
17:00, 26-11-2021
ARKONIA SZCZECIN
2
vs
GLINIK GORLICE
0
17:30, 26-11-2021
AKADEMIA 2012 JAWORZNO
0
vs
AKS SMS ŁÓDŹ
0
19:00, 26-11-2021
ARKONIA SZCZECIN
4
vs
AKS SMS ŁÓDŹ
0
19:30, 26-11-2021
AKADEMIA 2012 JAWORZNO
3
vs
GLINIK GORLICE
0

FAZA FINAŁOWA

LIGA MISTRZÓW (miejsca 1-8)

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 KOSA KONSTANCIN 7 14-3(11) 16
2 STAL RZESZÓW 7 12-4(8) 16
3 JÓZEFOVIA JÓZEFÓW 7 12-4(8) 14
4 BIAŁE ORŁY WARSZAWA 7 3-3(0) 9
5 ARKONIA SZCZECIN 7 3-7(-4) 8
6 ŁUŻYCE LUBAŃ 7 4-10(-6) 6
7 AKADEMIA 2012 JAWORZNO 7 4-10(-6) 4
8 GÓRNIK LIBIĄŻ 7 4-15(-11) 4
08:00, 27-11-2021
BIAŁE ORŁY WARSZAWA
0
vs
JÓZEFOVIA JÓZEFÓW
0
08:30, 27-11-2021
KOSA KONSTANCIN
2
vs
ŁUŻYCE LUBAŃ
0
09:00, 27-11-2021
GÓRNIK LIBIĄŻ
0
vs
ARKONIA SZCZECIN
1
09:30, 27-11-2021
STAL RZESZÓW
2
vs
AKADEMIA 2012 JAWORZNO
2
10:00, 27-11-2021
BIAŁE ORŁY WARSZAWA
0
vs
KOSA KONSTANCIN
0
10:30, 27-11-2021
JÓZEFOVIA JÓZEFÓW
3
vs
ŁUŻYCE LUBAŃ
1
11:00, 27-11-2021
GÓRNIK LIBIĄŻ
0
vs
STAL RZESZÓW
1
11:30, 27-11-2021
ARKONIA SZCZECIN
0
vs
AKADEMIA 2012 JAWORZNO
0
12:00, 27-11-2021
BIAŁE ORŁY WARSZAWA
1
vs
ŁUŻYCE LUBAŃ
0
12:30, 27-11-2021
JÓZEFOVIA JÓZEFÓW
2
vs
KOSA KONSTANCIN
0
14:00, 27-11-2021
GÓRNIK LIBIĄŻ
2
vs
AKADEMIA 2012 JAWORZNO
2
14:30, 27-11-2021
STAL RZESZÓW
2
vs
ARKONIA SZCZECIN
0
15:00, 27-11-2021
BIAŁE ORŁY WARSZAWA
1
vs
GÓRNIK LIBIĄŻ
2
15:29, 27-11-2021
JÓZEFOVIA JÓZEFÓW
2
vs
ARKONIA SZCZECIN
0
16:00, 27-11-2021
KOSA KONSTANCIN
1
vs
STAL RZESZÓW
0
16:30, 27-11-2021
ŁUŻYCE LUBAŃ
1
vs
AKADEMIA 2012 JAWORZNO
0
17:00, 27-11-2021
BIAŁE ORŁY WARSZAWA
0
vs
ARKONIA SZCZECIN
0
17:30, 27-11-2021
JÓZEFOVIA JÓZEFÓW
4
vs
GÓRNIK LIBIĄŻ
0
18:00, 27-11-2021
KOSA KONSTANCIN
4
vs
AKADEMIA 2012 JAWORZNO
0
18:30, 27-11-2021
ŁUŻYCE LUBAŃ
0
vs
STAL RZESZÓW
3
12:00, 28-11-2021
BIAŁE ORŁY WARSZAWA
1
vs
AKADEMIA 2012 JAWORZNO
0
12:30, 28-11-2021
JÓZEFOVIA JÓZEFÓW
1
vs
STAL RZESZÓW
3
13:00, 28-11-2021
KOSA KONSTANCIN
4
vs
GÓRNIK LIBIĄŻ
0
13:30, 28-11-2021
ŁUŻYCE LUBAŃ
0
vs
ARKONIA SZCZECIN
1
14:00, 28-11-2021
BIAŁE ORŁY WARSZAWA
0
vs
STAL RZESZÓW
1
14:30, 28-11-2021
JÓZEFOVIA JÓZEFÓW
0
vs
AKADEMIA 2012 JAWORZNO
0
15:00, 28-11-2021
KOSA KONSTANCIN
3
vs
ARKONIA SZCZECIN
1
15:30, 28-11-2021
ŁUŻYCE LUBAŃ
2
vs
GÓRNIK LIBIĄŻ
0

LIGA EUROPY (miejsca 9-16)

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 APN SPORTOWIEC MODLNICZKA 7 7-0(7) 17
2 AKS SMS ŁÓDŹ 7 11-4(7) 16
3 UKS SMS Stal Mielec 7 13-4(9) 16
4 DJUSZ 14 KIJÓW 7 8-7(1) 10
5 AP UNIA OŚWIĘCIM 7 7-6(1) 8
6 BENIAMINEK PROFBUD KROSNO 7 2-8(-6) 4
7 GLINIK GORLICE 7 1-11(-10) 4
8 CERAMIKA OPOCZNO 7 3-12(-9) 4
08:00, 27-11-2021
DJUSZ 14 KIJÓW
2
vs
CERAMIKA OPOCZNO
1
08:30, 27-11-2021
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO
0
vs
UKS SMS Stal Mielec
2
09:00, 27-11-2021
APN SPORTOWIEC MODLNICZKA
2
vs
AKS SMS ŁÓDŹ
0
09:30, 27-11-2021
AP UNIA OŚWIĘCIM
2
vs
GLINIK GORLICE
0
10:00, 27-11-2021
DJUSZ 14 KIJÓW
1
vs
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO
0
10:30, 27-11-2021
CERAMIKA OPOCZNO
1
vs
UKS SMS Stal Mielec
4
11:00, 27-11-2021
AP UNIA OŚWIĘCIM
0
vs
APN SPORTOWIEC MODLNICZKA
1
11:30, 27-11-2021
AKS SMS ŁÓDŹ
2
vs
GLINIK GORLICE
0
12:00, 27-11-2021
DJUSZ 14 KIJÓW
1
vs
UKS SMS Stal Mielec
2
12:30, 27-11-2021
CERAMIKA OPOCZNO
0
vs
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO
0
14:00, 27-11-2021
APN SPORTOWIEC MODLNICZKA
0
vs
GLINIK GORLICE
0
14:30, 27-11-2021
AP UNIA OŚWIĘCIM
1
vs
AKS SMS ŁÓDŹ
1
15:00, 27-11-2021
DJUSZ 14 KIJÓW
0
vs
APN SPORTOWIEC MODLNICZKA
1
15:30, 27-11-2021
CERAMIKA OPOCZNO
0
vs
AKS SMS ŁÓDŹ
3
16:00, 27-11-2021
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO
0
vs
AP UNIA OŚWIĘCIM
3
16:30, 27-11-2021
UKS SMS Stal Mielec
2
vs
GLINIK GORLICE
0
17:00, 27-11-2021
DJUSZ 14 KIJÓW
0
vs
AKS SMS ŁÓDŹ
2
17:30, 27-11-2021
CERAMIKA OPOCZNO
0
vs
APN SPORTOWIEC MODLNICZKA
2
18:00, 27-11-2021
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO
2
vs
GLINIK GORLICE
0
18:30, 27-11-2021
UKS SMS Stal Mielec
2
vs
AP UNIA OŚWIĘCIM
0
08:00, 28-11-2021
DJUSZ 14 KIJÓW
3
vs
GLINIK GORLICE
0
08:30, 28-11-2021
CERAMIKA OPOCZNO
1
vs
AP UNIA OŚWIĘCIM
0
09:00, 28-11-2021
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO
0
vs
APN SPORTOWIEC MODLNICZKA
1
09:30, 28-11-2021
UKS SMS Stal Mielec
1
vs
AKS SMS ŁÓDŹ
2
10:00, 28-11-2021
DJUSZ 14 KIJÓW
1
vs
AP UNIA OŚWIĘCIM
1
10:30, 28-11-2021
CERAMIKA OPOCZNO
0
vs
GLINIK GORLICE
1
11:00, 28-11-2021
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO
0
vs
AKS SMS ŁÓDŹ
1
11:30, 28-11-2021
UKS SMS Stal Mielec
0
vs
APN SPORTOWIEC MODLNICZKA
0

© 2017 - 2022 - Turnieje Neyz - aplikacja turniejowa