API CUP ROCZNIK 2006

Gdzie: ZAKOPANE

Kiedy: 2017-11-10 11:30:00 - 2017-11-12 14:30:00

Faza grupowa

Grupa A

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 AP Raków Częstochowa 5 16-1(15) 15
2 FC Wrocław Academy 5 7-2(5) 10
3 Gwardia Warszawa 5 4-3(1) 7
4 APN PIOTRKÓW TRYBUNALSKI 5 4-5(-1) 6
5 KS Chełmek 5 2-8(-6) 4
6 Pogoń Zduńska Wola 5 1-15(-14) 0
FC Wrocław Academy
1
vs
Gwardia Warszawa
0
Pogoń Zduńska Wola
0
vs
KS Chełmek
2
AP Raków Częstochowa
4
vs
APN PIOTRKÓW TRYBUNALSKI
0
FC Wrocław Academy
2
vs
Pogoń Zduńska Wola
0
Gwardia Warszawa
0
vs
AP Raków Częstochowa
2
KS Chełmek
0
vs
APN PIOTRKÓW TRYBUNALSKI
0
Gwardia Warszawa
3
vs
Pogoń Zduńska Wola
0
KS Chełmek
0
vs
AP Raków Częstochowa
4
FC Wrocław Academy
0
vs
APN PIOTRKÓW TRYBUNALSKI
0
Pogoń Zduńska Wola
0
vs
AP Raków Częstochowa
4
Gwardia Warszawa
0
vs
APN PIOTRKÓW TRYBUNALSKI
0
FC Wrocław Academy
3
vs
KS Chełmek
0
Pogoń Zduńska Wola
1
vs
APN PIOTRKÓW TRYBUNALSKI
4
Gwardia Warszawa
1
vs
KS Chełmek
0
FC Wrocław Academy
1
vs
AP Raków Częstochowa
2

Grupa B

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 KARPATY LVIV 5 7-1(6) 12
2 STF CHAMPION WARSZAWA 5 7-5(2) 8
3 Garbarnia Kraków 5 3-3(0) 6
4 MUKS Szóstka Radomsko 5 3-5(-2) 5
5 UKS Akademia Piłkarska Falubaz Zielona Góra 5 5-8(-3) 5
6 Tarnovia Tarnów 5 2-5(-3) 4
KARPATY LVIV
3
vs
STF CHAMPION WARSZAWA
0
Garbarnia Kraków
1
vs
Tarnovia Tarnów
0
MUKS Szóstka Radomsko
1
vs
UKS Akademia Piłkarska Falubaz Zielona Góra
1
KARPATY LVIV
1
vs
Garbarnia Kraków
0
STF CHAMPION WARSZAWA
3
vs
MUKS Szóstka Radomsko
1
Tarnovia Tarnów
1
vs
UKS Akademia Piłkarska Falubaz Zielona Góra
3
STF CHAMPION WARSZAWA
1
vs
Garbarnia Kraków
1
Tarnovia Tarnów
0
vs
MUKS Szóstka Radomsko
1
KARPATY LVIV
2
vs
UKS Akademia Piłkarska Falubaz Zielona Góra
0
Garbarnia Kraków
0
vs
MUKS Szóstka Radomsko
0
STF CHAMPION WARSZAWA
3
vs
UKS Akademia Piłkarska Falubaz Zielona Góra
0
KARPATY LVIV
0
vs
Tarnovia Tarnów
1
Garbarnia Kraków
1
vs
UKS Akademia Piłkarska Falubaz Zielona Góra
1
STF CHAMPION WARSZAWA
0
vs
Tarnovia Tarnów
0
KARPATY LVIV
1
vs
MUKS Szóstka Radomsko
0

Grupa C

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 FC Rukh Vynnyky 5 8-1(7) 13
2 Polonia Stal Świdnica 5 6-2(4) 10
3 AP Podhala Nowy Targ 5 7-8(-1) 7
4 GKS Pniówek 5 3-3(0) 6
5 Hutnik Kraków 5 4-8(-4) 4
6 Olympic Wrocław 5 3-9(-6) 1
FC Rukh Vynnyky
2
vs
AP Podhala Nowy Targ
0
Hutnik Kraków
0
vs
GKS Pniówek
1
Polonia Stal Świdnica
1
vs
Olympic Wrocław
0
FC Rukh Vynnyky
3
vs
Hutnik Kraków
1
AP Podhala Nowy Targ
1
vs
Polonia Stal Świdnica
3
GKS Pniówek
1
vs
Olympic Wrocław
1
AP Podhala Nowy Targ
1
vs
Hutnik Kraków
1
GKS Pniówek
0
vs
Polonia Stal Świdnica
0
FC Rukh Vynnyky
2
vs
Olympic Wrocław
0
Hutnik Kraków
0
vs
Polonia Stal Świdnica
2
AP Podhala Nowy Targ
3
vs
Olympic Wrocław
1
FC Rukh Vynnyky
0
vs
GKS Pniówek
0
Hutnik Kraków
2
vs
Olympic Wrocław
1
AP Podhala Nowy Targ
2
vs
GKS Pniówek
1
FC Rukh Vynnyky
1
vs
Polonia Stal Świdnica
0

Grupa D

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 Fablok Chrzanów 5 6-0(6) 11
2 Soccer Słupno 5 5-0(5) 11
3 Rodło Opole 1 5 5-2(3) 8
4 FEA Łąck 5 3-3(0) 7
5 LKS Atom Grądy 5 3-6(-3) 2
6 FC Będzin 5 2-13(-11) 1
FEA Łąck
2
vs
FC Będzin
0
Soccer Słupno
0
vs
Rodło Opole 1
0
Fablok Chrzanów
0
vs
LKS Atom Grądy
0
FEA Łąck
0
vs
Soccer Słupno
1
FC Będzin
0
vs
Fablok Chrzanów
3
Rodło Opole 1
2
vs
LKS Atom Grądy
1
FC Będzin
0
vs
Soccer Słupno
3
Rodło Opole 1
0
vs
Fablok Chrzanów
1
FEA Łąck
1
vs
LKS Atom Grądy
0
Rodło Opole 1
0
vs
FEA Łąck
0
FC Będzin
2
vs
LKS Atom Grądy
2
Soccer Słupno
0
vs
Fablok Chrzanów
0
FC Będzin
0
vs
Rodło Opole 1
3
FEA Łąck
0
vs
Fablok Chrzanów
2
Soccer Słupno
1
vs
LKS Atom Grądy
0

Faza pucharowa

Liga Mistrzów (miejsca 1-6)

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 FC Rukh Vynnyky 5 7-0(7) 13
2 KARPATY LVIV 5 5-0(5) 11
3 Fablok Chrzanów 5 1-3(-2) 5
4 AP Raków Częstochowa 5 1-3(-2) 4
5 FC Wrocław Academy 5 1-7(-6) 4
6 Soccer Słupno 5 0-2(-2) 3
AP Raków Częstochowa
0
vs
KARPATY LVIV
1
FC Rukh Vynnyky
2
vs
Fablok Chrzanów
0
FC Wrocław Academy
0
vs
Soccer Słupno
0
AP Raków Częstochowa
0
vs
Soccer Słupno
0
KARPATY LVIV
0
vs
FC Rukh Vynnyky
0
Fablok Chrzanów
0
vs
Soccer Słupno
0
KARPATY LVIV
3
vs
FC Wrocław Academy
0
AP Raków Częstochowa
0
vs
FC Rukh Vynnyky
1
KARPATY LVIV
1
vs
Soccer Słupno
0
AP Raków Częstochowa
0
vs
Fablok Chrzanów
1
FC Rukh Vynnyky
1
vs
Soccer Słupno
0
KARPATY LVIV
0
vs
Fablok Chrzanów
0
AP Raków Częstochowa
1
vs
FC Wrocław Academy
0
Fablok Chrzanów
0
vs
FC Wrocław Academy
1
FC Wrocław Academy
0
vs
FC Rukh Vynnyky
3

Liga Europy (miejsca 7-12)

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 Polonia Stal Świdnica 5 9-1(8) 13
2 Gwardia Warszawa 5 5-1(4) 9
3 STF CHAMPION WARSZAWA 5 8-4(4) 9
4 Rodło Opole 1 5 3-5(-2) 7
5 Garbarnia Kraków 5 1-7(-6) 2
6 AP Podhala Nowy Targ 5 2-10(-8) 1
Gwardia Warszawa
0
vs
Garbarnia Kraków
0
AP Podhala Nowy Targ
0
vs
Rodło Opole 1
1
STF CHAMPION WARSZAWA
0
vs
Polonia Stal Świdnica
2
Gwardia Warszawa
2
vs
AP Podhala Nowy Targ
0
Garbarnia Kraków
0
vs
STF CHAMPION WARSZAWA
3
Garbarnia Kraków
1
vs
AP Podhala Nowy Targ
1
Gwardia Warszawa
0
vs
Polonia Stal Świdnica
0
Rodło Opole 1
0
vs
Polonia Stal Świdnica
3
Rodło Opole 1
0
vs
STF CHAMPION WARSZAWA
1
Garbarnia Kraków
0
vs
Polonia Stal Świdnica
2
AP Podhala Nowy Targ
0
vs
STF CHAMPION WARSZAWA
4
Gwardia Warszawa
1
vs
Rodło Opole 1
1
AP Podhala Nowy Targ
1
vs
Polonia Stal Świdnica
2
Garbarnia Kraków
0
vs
Rodło Opole 1
1
Gwardia Warszawa
2
vs
STF CHAMPION WARSZAWA
0

Ekstraklasa (miejsca 13-18)

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 UKS Akademia Piłkarska Falubaz Zielona Góra 5 7-3(4) 11
2 APN PIOTRKÓW TRYBUNALSKI 5 6-4(2) 10
3 FEA Łąck 5 4-4(0) 7
4 GKS Pniówek 5 7-6(1) 5
5 MUKS Szóstka Radomsko 5 1-2(-1) 4
6 Hutnik Kraków 5 2-8(-6) 2
APN PIOTRKÓW TRYBUNALSKI
0
vs
UKS Akademia Piłkarska Falubaz Zielona Góra
2
GKS Pniówek
0
vs
FEA Łąck
1
MUKS Szóstka Radomsko
0
vs
Hutnik Kraków
0
APN PIOTRKÓW TRYBUNALSKI
2
vs
GKS Pniówek
1
UKS Akademia Piłkarska Falubaz Zielona Góra
1
vs
MUKS Szóstka Radomsko
0
FEA Łąck
0
vs
MUKS Szóstka Radomsko
0
UKS Akademia Piłkarska Falubaz Zielona Góra
2
vs
GKS Pniówek
2
FEA Łąck
2
vs
Hutnik Kraków
1
APN PIOTRKÓW TRYBUNALSKI
2
vs
Hutnik Kraków
0
GKS Pniówek
1
vs
MUKS Szóstka Radomsko
1
UKS Akademia Piłkarska Falubaz Zielona Góra
1
vs
Hutnik Kraków
1
APN PIOTRKÓW TRYBUNALSKI
2
vs
FEA Łąck
1
GKS Pniówek
3
vs
Hutnik Kraków
0
UKS Akademia Piłkarska Falubaz Zielona Góra
1
vs
FEA Łąck
0
APN PIOTRKÓW TRYBUNALSKI
0
vs
MUKS Szóstka Radomsko
0

Puchar Polski (miejsca 19-24)

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 Tarnovia Tarnów 5 11-0(11) 15
2 Pogoń Zduńska Wola 5 8-2(6) 12
3 KS Chełmek 5 5-6(-1) 5
4 FC Będzin 5 2-6(-4) 5
5 LKS Atom Grądy 5 2-6(-4) 4
6 Olympic Wrocław 5 1-9(-8) 1
Pogoń Zduńska Wola
0
vs
Tarnovia Tarnów
1
Olympic Wrocław
0
vs
FC Będzin
2
KS Chełmek
3
vs
LKS Atom Grądy
1
Pogoń Zduńska Wola
2
vs
Olympic Wrocław
0
Pogoń Zduńska Wola
1
vs
LKS Atom Grądy
0
FC Będzin
0
vs
KS Chełmek
0
Tarnovia Tarnów
3
vs
Olympic Wrocław
0
FC Będzin
0
vs
LKS Atom Grądy
0
Tarnovia Tarnów
1
vs
KS Chełmek
0
Olympic Wrocław
1
vs
KS Chełmek
1
Tarnovia Tarnów
2
vs
LKS Atom Grądy
0
Pogoń Zduńska Wola
2
vs
FC Będzin
0
Olympic Wrocław
0
vs
LKS Atom Grądy
1
Tarnovia Tarnów
4
vs
FC Będzin
0
Pogoń Zduńska Wola
3
vs
KS Chełmek
1

© 2017 2018 Turnieje Neyz - aplikacja turniejowa