Międzynarodowy Turniej API CUP rocznik 2005

Gdzie: Zakopane , ul. Pardałówka 9

Kiedy: 2018-03-16 11:00:00 - 2018-03-18 15:00:00

Faza Grupowa

Grupa A

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 DRUKARZ WARSZAWA 8 27-0(27) 22
2 ORZEŁ ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE 8 13-3(10) 17
3 PUKS KAROL WADOWICE 1 8 14-5(9) 16
4 POGOŃ SZCZECIN 8 18-6(12) 13
5 Polonia Stal Świdnica 8 5-5(0) 10
6 SOKÓŁ STARY SĄCZ 8 5-8(-3) 9
7 KORONA BESKIDU 8 7-7(0) 8
8 TRIUMF ALWERNIA 8 3-16(-13) 5
9 ZAWRAT BUKOWINA TATRZAŃSKA 8 0-42(-42) 0
15:29, 16-03-2018
SOKÓŁ STARY SĄCZ
0
vs
PUKS KAROL WADOWICE 1
1
15:57, 16-03-2018
Polonia Stal Świdnica
0
vs
TRIUMF ALWERNIA
0
15:57, 16-03-2018
POGOŃ SZCZECIN
0
vs
DRUKARZ WARSZAWA
2
15:57, 16-03-2018
KORONA BESKIDU
5
vs
ZAWRAT BUKOWINA TATRZAŃSKA
0
15:58, 16-03-2018
DRUKARZ WARSZAWA
2
vs
KORONA BESKIDU
0
15:58, 16-03-2018
TRIUMF ALWERNIA
1
vs
ORZEŁ ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE
4
15:58, 16-03-2018
Polonia Stal Świdnica
0
vs
SOKÓŁ STARY SĄCZ
0
15:59, 16-03-2018
PUKS KAROL WADOWICE 1
3
vs
Polonia Stal Świdnica
0
15:59, 16-03-2018
ZAWRAT BUKOWINA TATRZAŃSKA
0
vs
ORZEŁ ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE
4
16:00, 16-03-2018
ORZEŁ ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE
2
vs
KORONA BESKIDU
0
16:00, 16-03-2018
PUKS KAROL WADOWICE 1
4
vs
TRIUMF ALWERNIA
0
16:00, 16-03-2018
SOKÓŁ STARY SĄCZ
0
vs
POGOŃ SZCZECIN
4
16:01, 16-03-2018
DRUKARZ WARSZAWA
14
vs
ZAWRAT BUKOWINA TATRZAŃSKA
0
16:02, 16-03-2018
Polonia Stal Świdnica
0
vs
POGOŃ SZCZECIN
0
16:02, 16-03-2018
SOKÓŁ STARY SĄCZ
0
vs
ORZEŁ ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE
0
16:02, 16-03-2018
PUKS KAROL WADOWICE 1
0
vs
DRUKARZ WARSZAWA
1
16:03, 16-03-2018
Polonia Stal Świdnica
4
vs
ZAWRAT BUKOWINA TATRZAŃSKA
0
16:03, 16-03-2018
SOKÓŁ STARY SĄCZ
0
vs
DRUKARZ WARSZAWA
2
16:03, 16-03-2018
KORONA BESKIDU
1
vs
POGOŃ SZCZECIN
0
16:03, 16-03-2018
TRIUMF ALWERNIA
2
vs
ZAWRAT BUKOWINA TATRZAŃSKA
0
16:04, 16-03-2018
ORZEŁ ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE
0
vs
PUKS KAROL WADOWICE 1
0
16:04, 16-03-2018
TRIUMF ALWERNIA
0
vs
POGOŃ SZCZECIN
3
16:04, 16-03-2018
KORONA BESKIDU
1
vs
SOKÓŁ STARY SĄCZ
1
16:04, 16-03-2018
Polonia Stal Świdnica
0
vs
DRUKARZ WARSZAWA
0
16:05, 16-03-2018
SOKÓŁ STARY SĄCZ
3
vs
ZAWRAT BUKOWINA TATRZAŃSKA
0
16:05, 16-03-2018
PUKS KAROL WADOWICE 1
2
vs
POGOŃ SZCZECIN
4
16:05, 16-03-2018
Polonia Stal Świdnica
0
vs
ORZEŁ ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE
2
16:05, 16-03-2018
TRIUMF ALWERNIA
0
vs
KORONA BESKIDU
0
16:05, 16-03-2018
ZAWRAT BUKOWINA TATRZAŃSKA
0
vs
POGOŃ SZCZECIN
7
16:06, 16-03-2018
DRUKARZ WARSZAWA
2
vs
ORZEŁ ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE
0
16:06, 16-03-2018
PUKS KAROL WADOWICE 1
1
vs
KORONA BESKIDU
0
16:06, 16-03-2018
TRIUMF ALWERNIA
0
vs
SOKÓŁ STARY SĄCZ
1
16:07, 16-03-2018
ORZEŁ ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE
1
vs
POGOŃ SZCZECIN
0
16:07, 16-03-2018
ZAWRAT BUKOWINA TATRZAŃSKA
0
vs
PUKS KAROL WADOWICE 1
3
16:08, 16-03-2018
DRUKARZ WARSZAWA
4
vs
TRIUMF ALWERNIA
0
16:08, 16-03-2018
Polonia Stal Świdnica
1
vs
KORONA BESKIDU
0

Grupa B

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 LECHIA TOMASZÓW MAZOWIECKI 8 17-2(15) 21
2 FC Rukh Vynnyky 8 6-1(5) 18
3 REPREZENTACJA PODHALA 8 12-4(8) 16
4 AP STALOWA WOLA 8 10-1(9) 15
5 KADRA OPOLA 8 8-5(3) 12
6 WISŁA CZARNY DUNAJEC 2 8 6-8(-2) 9
7 FA Jędrzejów 8 6-17(-11) 5
8 TALENT WARSZAWA 8 3-15(-12) 4
9 BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA 8 1-16(-15) 1
16:09, 16-03-2018
REPREZENTACJA PODHALA
1
vs
WISŁA CZARNY DUNAJEC 2
0
16:09, 16-03-2018
FC Rukh Vynnyky
0
vs
FA Jędrzejów
0
16:09, 16-03-2018
BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA
0
vs
AP STALOWA WOLA
2
16:09, 16-03-2018
KADRA OPOLA
3
vs
TALENT WARSZAWA
1
16:10, 16-03-2018
TALENT WARSZAWA
0
vs
LECHIA TOMASZÓW MAZOWIECKI
3
16:10, 16-03-2018
AP STALOWA WOLA
0
vs
KADRA OPOLA
0
16:10, 16-03-2018
FA Jędrzejów
3
vs
BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA
1
16:10, 16-03-2018
WISŁA CZARNY DUNAJEC 2
0
vs
FC Rukh Vynnyky
1
16:10, 16-03-2018
LECHIA TOMASZÓW MAZOWIECKI
2
vs
REPREZENTACJA PODHALA
1
16:11, 16-03-2018
AP STALOWA WOLA
4
vs
TALENT WARSZAWA
0
16:11, 16-03-2018
BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA
0
vs
KADRA OPOLA
0
16:11, 16-03-2018
WISŁA CZARNY DUNAJEC 2
2
vs
FA Jędrzejów
1
16:11, 16-03-2018
REPREZENTACJA PODHALA
0
vs
FC Rukh Vynnyky
1
16:12, 16-03-2018
FC Rukh Vynnyky
1
vs
LECHIA TOMASZÓW MAZOWIECKI
0
16:13, 16-03-2018
REPREZENTACJA PODHALA
4
vs
BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA
0
16:13, 16-03-2018
WISŁA CZARNY DUNAJEC 2
0
vs
AP STALOWA WOLA
1
16:14, 16-03-2018
FC Rukh Vynnyky
1
vs
TALENT WARSZAWA
0
16:14, 16-03-2018
REPREZENTACJA PODHALA
0
vs
AP STALOWA WOLA
0
16:14, 16-03-2018
KADRA OPOLA
0
vs
LECHIA TOMASZÓW MAZOWIECKI
1
16:14, 16-03-2018
FA Jędrzejów
1
vs
TALENT WARSZAWA
1
16:15, 16-03-2018
BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA
0
vs
WISŁA CZARNY DUNAJEC 2
3
16:16, 16-03-2018
FC Rukh Vynnyky
0
vs
AP STALOWA WOLA
0
16:16, 16-03-2018
KADRA OPOLA
0
vs
REPREZENTACJA PODHALA
2
16:16, 16-03-2018
FA Jędrzejów
0
vs
LECHIA TOMASZÓW MAZOWIECKI
7
16:17, 16-03-2018
TALENT WARSZAWA
1
vs
BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA
0
16:17, 16-03-2018
WISŁA CZARNY DUNAJEC 2
0
vs
LECHIA TOMASZÓW MAZOWIECKI
1
16:17, 16-03-2018
FA Jędrzejów
0
vs
KADRA OPOLA
1
16:18, 16-03-2018
WISŁA CZARNY DUNAJEC 2
0
vs
KADRA OPOLA
3
16:18, 16-03-2018
AP STALOWA WOLA
0
vs
LECHIA TOMASZÓW MAZOWIECKI
1
16:18, 16-03-2018
REPREZENTACJA PODHALA
2
vs
TALENT WARSZAWA
0
16:18, 16-03-2018
FC Rukh Vynnyky
1
vs
BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA
0
16:19, 16-03-2018
FA Jędrzejów
1
vs
REPREZENTACJA PODHALA
2
16:19, 16-03-2018
BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA
0
vs
LECHIA TOMASZÓW MAZOWIECKI
2
16:20, 16-03-2018
TALENT WARSZAWA
0
vs
WISŁA CZARNY DUNAJEC 2
1
16:20, 16-03-2018
FC Rukh Vynnyky
1
vs
KADRA OPOLA
1
16:20, 16-03-2018
AP STALOWA WOLA
3
vs
FA Jędrzejów
0

Faza Pucharowa

Spotkanie 1

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 DRUKARZ WARSZAWA 1 2-1(1) 3
2 FC Rukh Vynnyky 1 1-2(-1) 0
19:28, 17-03-2018
DRUKARZ WARSZAWA
2
vs
FC Rukh Vynnyky
1

Spotkanie 2

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 LECHIA TOMASZÓW MAZOWIECKI 1 1-0(1) 3
2 ORZEŁ ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE 1 0-1(-1) 0
19:28, 17-03-2018
ORZEŁ ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE
0
vs
LECHIA TOMASZÓW MAZOWIECKI
1

Spotkanie 3

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 AP STALOWA WOLA 1 1-0(1) 3
2 PUKS KAROL WADOWICE 1 1 0-1(-1) 0
19:28, 17-03-2018
PUKS KAROL WADOWICE 1
0
vs
AP STALOWA WOLA
1

Spotkanie 4

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 REPREZENTACJA PODHALA 1 2-1(1) 3
2 POGOŃ SZCZECIN 1 1-2(-1) 0
19:28, 17-03-2018
POGOŃ SZCZECIN
1
vs
REPREZENTACJA PODHALA
2

Spotkanie 5

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 WISŁA CZARNY DUNAJEC 2 1 3-0(3) 3
2 Polonia Stal Świdnica 1 0-3(-3) 0
19:28, 17-03-2018
Polonia Stal Świdnica
0
vs
WISŁA CZARNY DUNAJEC 2
3

Spotkanie 6

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 KADRA OPOLA 1 4-0(4) 3
2 SOKÓŁ STARY SĄCZ 1 0-4(-4) 0
19:28, 17-03-2018
SOKÓŁ STARY SĄCZ
0
vs
KADRA OPOLA
4

Spotkanie 7

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 TALENT WARSZAWA 1 1-0(1) 3
2 KORONA BESKIDU 1 0-1(-1) 0
19:28, 17-03-2018
KORONA BESKIDU
0
vs
TALENT WARSZAWA
1

Spotkanie 8

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 FA Jędrzejów 1 2-0(2) 3
2 TRIUMF ALWERNIA 1 0-2(-2) 0
19:28, 17-03-2018
TRIUMF ALWERNIA
0
vs
FA Jędrzejów
2

Faza Finałowa

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 LECHIA TOMASZÓW MAZOWIECKI 1 2-1(1) 3
2 DRUKARZ WARSZAWA 1 1-2(-1) 0
3 ORZEŁ ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE 1 1-0(1) 3
4 FC Rukh Vynnyky 1 0-1(-1) 0
5 AP STALOWA WOLA 1 2-0(2) 3
6 REPREZENTACJA PODHALA 1 0-2(-2) 0
7 POGOŃ SZCZECIN 1 3-0(3) 3
8 PUKS KAROL WADOWICE 1 1 0-3(-3) 0
9 KADRA OPOLA 1 2-0(2) 3
10 WISŁA CZARNY DUNAJEC 2 1 0-2(-2) 0
11 Polonia Stal Świdnica 1 1-0(1) 3
12 SOKÓŁ STARY SĄCZ 1 0-1(-1) 0
13 TALENT WARSZAWA 1 2-1(1) 3
14 FA Jędrzejów 1 1-2(-1) 0
15 KORONA BESKIDU 1 1-0(1) 3
16 TRIUMF ALWERNIA 1 0-1(-1) 0
17 BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA 2 12-0(12) 6
18 ZAWRAT BUKOWINA TATRZAŃSKA 2 0-12(-12) 0
20:34, 17-03-2018
DRUKARZ WARSZAWA
1
vs
LECHIA TOMASZÓW MAZOWIECKI
2
20:34, 17-03-2018
FC Rukh Vynnyky
0
vs
ORZEŁ ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE
1
20:34, 17-03-2018
AP STALOWA WOLA
2
vs
REPREZENTACJA PODHALA
0
20:34, 17-03-2018
PUKS KAROL WADOWICE 1
0
vs
POGOŃ SZCZECIN
3
20:34, 17-03-2018
WISŁA CZARNY DUNAJEC 2
0
vs
KADRA OPOLA
2
20:34, 17-03-2018
Polonia Stal Świdnica
1
vs
SOKÓŁ STARY SĄCZ
0
20:34, 17-03-2018
TALENT WARSZAWA
2
vs
FA Jędrzejów
1
20:34, 17-03-2018
TRIUMF ALWERNIA
0
vs
KORONA BESKIDU
1
20:34, 17-03-2018
ZAWRAT BUKOWINA TATRZAŃSKA
0
vs
BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA
6
20:34, 17-03-2018
ZAWRAT BUKOWINA TATRZAŃSKA
0
vs
BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA
6

© 2017 - 2021 - Turnieje Neyz - aplikacja turniejowa