Międzynarodowy Turniej API CUP rocznik 2007

Gdzie: Zakopane , ul. Pardałówka 9

Kiedy: 2018-04-13 10:00:00 - 2018-04-15 15:00:00

Faza 1

Grupa A

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 KADRA WOJEWÓDZTWA KUJAWSKO-POMORSKIEGO 8 22-5(17) 19
2 TALENT WARSZAWA 8 15-4(11) 19
3 DUNAJEC NOWY SĄCZ 8 15-4(11) 19
4 ARKONIA SZCZECIN 8 13-12(1) 15
5 UNIA OŚWIĘCIM 8 7-12(-5) 9
6 FC RUKH VYNNYKY 1 8 6-14(-8) 8
7 UKS SMS Stal Mielec 8 12-15(-3) 8
8 FOOTBALL WIZARDS 8 8-16(-8) 5
9 BOREK KRAKÓW 8 5-21(-16) 1
FC RUKH VYNNYKY 1
1
vs
KADRA WOJEWÓDZTWA KUJAWSKO-POMORSKIEGO
1
FOOTBALL WIZARDS
0
vs
DUNAJEC NOWY SĄCZ
2
UKS SMS Stal Mielec
2
vs
FC RUKH VYNNYKY 1
3
ARKONIA SZCZECIN
1
vs
FOOTBALL WIZARDS
0
BOREK KRAKÓW
1
vs
UKS SMS Stal Mielec
3
KADRA WOJEWÓDZTWA KUJAWSKO-POMORSKIEGO
5
vs
ARKONIA SZCZECIN
1
DUNAJEC NOWY SĄCZ
3
vs
BOREK KRAKÓW
1
TALENT WARSZAWA
1
vs
ARKONIA SZCZECIN
0
BOREK KRAKÓW
1
vs
FC RUKH VYNNYKY 1
2
ARKONIA SZCZECIN
0
vs
DUNAJEC NOWY SĄCZ
4
FC RUKH VYNNYKY 1
0
vs
ARKONIA SZCZECIN
5
UNIA OŚWIĘCIM
2
vs
BOREK KRAKÓW
0
KADRA WOJEWÓDZTWA KUJAWSKO-POMORSKIEGO
2
vs
TALENT WARSZAWA
1
DUNAJEC NOWY SĄCZ
1
vs
UNIA OŚWIĘCIM
0
FC RUKH VYNNYKY 1
0
vs
TALENT WARSZAWA
1
FOOTBALL WIZARDS
1
vs
UNIA OŚWIĘCIM
2
UKS SMS Stal Mielec
0
vs
KADRA WOJEWÓDZTWA KUJAWSKO-POMORSKIEGO
3
KADRA WOJEWÓDZTWA KUJAWSKO-POMORSKIEGO
4
vs
FOOTBALL WIZARDS
0
UNIA OŚWIĘCIM
1
vs
UKS SMS Stal Mielec
3
TALENT WARSZAWA
4
vs
FOOTBALL WIZARDS
1
TALENT WARSZAWA
4
vs
UNIA OŚWIĘCIM
1
BOREK KRAKÓW
1
vs
ARKONIA SZCZECIN
2
KADRA WOJEWÓDZTWA KUJAWSKO-POMORSKIEGO
1
vs
UNIA OŚWIĘCIM
0
ARKONIA SZCZECIN
2
vs
UKS SMS Stal Mielec
1
FC RUKH VYNNYKY 1
0
vs
UNIA OŚWIĘCIM
1
TALENT WARSZAWA
0
vs
UKS SMS Stal Mielec
0
FC RUKH VYNNYKY 1
0
vs
DUNAJEC NOWY SĄCZ
0
BOREK KRAKÓW
0
vs
KADRA WOJEWÓDZTWA KUJAWSKO-POMORSKIEGO
6
DUNAJEC NOWY SĄCZ
3
vs
UKS SMS Stal Mielec
1
FC RUKH VYNNYKY 1
0
vs
FOOTBALL WIZARDS
3
TALENT WARSZAWA
2
vs
DUNAJEC NOWY SĄCZ
0
BOREK KRAKÓW
1
vs
FOOTBALL WIZARDS
1
KADRA WOJEWÓDZTWA KUJAWSKO-POMORSKIEGO
0
vs
DUNAJEC NOWY SĄCZ
2
ARKONIA SZCZECIN
2
vs
UNIA OŚWIĘCIM
0
FOOTBALL WIZARDS
2
vs
UKS SMS Stal Mielec
2
TALENT WARSZAWA
2
vs
BOREK KRAKÓW
0

Grupa B

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 KS URSUS WARSZAWA 8 29-2(27) 21
2 STARWARD KIJÓW 8 42-6(36) 21
3 CRACOVIA KRAKÓW 8 22-4(18) 19
4 MUKS MINERALNI KRYNICA 8 10-10(0) 12
5 SKRA CZĘSTOCHOWA 1 8 15-10(5) 11
6 FC Wrocław Academy 8 12-21(-9) 10
7 Garbarnia Kraków 8 7-17(-10) 7
8 KORONA BESKIDU 8 6-37(-31) 3
9 FC RUKH VYNNYKY 2 8 0-36(-36) 0
KS URSUS WARSZAWA
6
vs
FC RUKH VYNNYKY 2
0
SKRA CZĘSTOCHOWA 1
0
vs
KS URSUS WARSZAWA
3
MUKS MINERALNI KRYNICA
1
vs
Garbarnia Kraków
0
STARWARD KIJÓW
0
vs
KS URSUS WARSZAWA
2
CRACOVIA KRAKÓW
2
vs
Garbarnia Kraków
0
FC Wrocław Academy
0
vs
SKRA CZĘSTOCHOWA 1
3
CRACOVIA KRAKÓW
1
vs
MUKS MINERALNI KRYNICA
1
STARWARD KIJÓW
5
vs
SKRA CZĘSTOCHOWA 1
2
SKRA CZĘSTOCHOWA 1
0
vs
CRACOVIA KRAKÓW
1
Garbarnia Kraków
0
vs
FC Wrocław Academy
5
KS URSUS WARSZAWA
0
vs
CRACOVIA KRAKÓW
2
FC Wrocław Academy
0
vs
STARWARD KIJÓW
10
FC RUKH VYNNYKY 2
0
vs
CRACOVIA KRAKÓW
5
KORONA BESKIDU
0
vs
FC Wrocław Academy
3
SKRA CZĘSTOCHOWA 1
7
vs
FC RUKH VYNNYKY 2
0
MUKS MINERALNI KRYNICA
4
vs
KORONA BESKIDU
1
STARWARD KIJÓW
6
vs
FC RUKH VYNNYKY 2
0
KORONA BESKIDU
0
vs
STARWARD KIJÓW
9
FC RUKH VYNNYKY 2
0
vs
MUKS MINERALNI KRYNICA
2
MUKS MINERALNI KRYNICA
1
vs
FC Wrocław Academy
1
STARWARD KIJÓW
3
vs
CRACOVIA KRAKÓW
2
FC RUKH VYNNYKY 2
0
vs
Garbarnia Kraków
3
SKRA CZĘSTOCHOWA 1
1
vs
MUKS MINERALNI KRYNICA
1
KORONA BESKIDU
0
vs
CRACOVIA KRAKÓW
6
KS URSUS WARSZAWA
2
vs
MUKS MINERALNI KRYNICA
0
CRACOVIA KRAKÓW
3
vs
FC Wrocław Academy
0
KS URSUS WARSZAWA
9
vs
KORONA BESKIDU
0
SKRA CZĘSTOCHOWA 1
0
vs
Garbarnia Kraków
0
KORONA BESKIDU
4
vs
FC RUKH VYNNYKY 2
0
KS URSUS WARSZAWA
3
vs
Garbarnia Kraków
0
FC RUKH VYNNYKY 2
0
vs
FC Wrocław Academy
3
STARWARD KIJÓW
5
vs
Garbarnia Kraków
0
KS URSUS WARSZAWA
4
vs
FC Wrocław Academy
0
KORONA BESKIDU
0
vs
SKRA CZĘSTOCHOWA 1
2
STARWARD KIJÓW
4
vs
MUKS MINERALNI KRYNICA
0
Garbarnia Kraków
4
vs
KORONA BESKIDU
1

Grupa C

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 FASE SZCZECIN 8 19-6(13) 19
2 AF SKALA STRYJ 8 16-8(8) 16
3 BRONOWIANKA KRAKÓW 8 21-9(12) 16
4 UKS ORŁY ZIELONKA 8 13-7(6) 15
5 Fablok Chrzanów 8 18-24(-6) 10
6 BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA 8 8-15(-7) 8
7 ŚLĄSK WROCŁAW 8 11-15(-4) 7
8 AP CHAMPIONS BRZESKO 8 9-15(-6) 6
9 SKRA CZĘSTOCHOWA 2 8 5-21(-16) 5
BRONOWIANKA KRAKÓW
1
vs
ŚLĄSK WROCŁAW
1
Fablok Chrzanów
1
vs
AF SKALA STRYJ
1
UKS ORŁY ZIELONKA
0
vs
BRONOWIANKA KRAKÓW
2
AP CHAMPIONS BRZESKO
5
vs
Fablok Chrzanów
1
FASE SZCZECIN
0
vs
UKS ORŁY ZIELONKA
1
AP CHAMPIONS BRZESKO
0
vs
AF SKALA STRYJ
3
UKS ORŁY ZIELONKA
3
vs
ŚLĄSK WROCŁAW
1
AF SKALA STRYJ
2
vs
UKS ORŁY ZIELONKA
0
ŚLĄSK WROCŁAW
2
vs
AP CHAMPIONS BRZESKO
0
AF SKALA STRYJ
1
vs
FASE SZCZECIN
4
SKRA CZĘSTOCHOWA 2
0
vs
UKS ORŁY ZIELONKA
1
BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA
0
vs
AP CHAMPIONS BRZESKO
2
FASE SZCZECIN
4
vs
SKRA CZĘSTOCHOWA 2
0
ŚLĄSK WROCŁAW
2
vs
BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA
2
FASE SZCZECIN
1
vs
BRONOWIANKA KRAKÓW
0
SKRA CZĘSTOCHOWA 2
0
vs
BRONOWIANKA KRAKÓW
6
Fablok Chrzanów
2
vs
FASE SZCZECIN
4
BRONOWIANKA KRAKÓW
3
vs
BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA
1
AF SKALA STRYJ
3
vs
SKRA CZĘSTOCHOWA 2
0
BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA
1
vs
Fablok Chrzanów
3
SKRA CZĘSTOCHOWA 2
0
vs
BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA
0
AP CHAMPIONS BRZESKO
0
vs
UKS ORŁY ZIELONKA
3
FASE SZCZECIN
4
vs
BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA
1
UKS ORŁY ZIELONKA
5
vs
Fablok Chrzanów
1
AF SKALA STRYJ
1
vs
BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA
2
AP CHAMPIONS BRZESKO
0
vs
FASE SZCZECIN
1
SKRA CZĘSTOCHOWA 2
1
vs
Fablok Chrzanów
4
AF SKALA STRYJ
2
vs
ŚLĄSK WROCŁAW
0
ŚLĄSK WROCŁAW
2
vs
Fablok Chrzanów
4
AF SKALA STRYJ
3
vs
BRONOWIANKA KRAKÓW
1
SKRA CZĘSTOCHOWA 2
2
vs
ŚLĄSK WROCŁAW
2
BRONOWIANKA KRAKÓW
5
vs
Fablok Chrzanów
2
UKS ORŁY ZIELONKA
0
vs
BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA
1
FASE SZCZECIN
1
vs
ŚLĄSK WROCŁAW
1
AP CHAMPIONS BRZESKO
1
vs
BRONOWIANKA KRAKÓW
3
SKRA CZĘSTOCHOWA 2
2
vs
AP CHAMPIONS BRZESKO
1

LIGA MISTRZÓW (miejsca 1-6)

Grupa A

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 FASE SZCZECIN 5 10-5(5) 10
2 TALENT WARSZAWA 5 8-3(5) 10
3 KS URSUS WARSZAWA 5 9-7(2) 9
4 STARWARD KIJÓW 5 9-5(4) 9
5 AF SKALA STRYJ 5 5-16(-11) 3
6 DUNAJEC NOWY SĄCZ 5 3-8(-5) 3
TALENT WARSZAWA
2
vs
DUNAJEC NOWY SĄCZ
0
KS URSUS WARSZAWA
2
vs
STARWARD KIJÓW
0
FASE SZCZECIN
4
vs
AF SKALA STRYJ
1
KS URSUS WARSZAWA
3
vs
AF SKALA STRYJ
1
TALENT WARSZAWA
0
vs
STARWARD KIJÓW
2
TALENT WARSZAWA
0
vs
FASE SZCZECIN
0
DUNAJEC NOWY SĄCZ
0
vs
AF SKALA STRYJ
1
DUNAJEC NOWY SĄCZ
2
vs
STARWARD KIJÓW
0
TALENT WARSZAWA
4
vs
AF SKALA STRYJ
1
FASE SZCZECIN
3
vs
DUNAJEC NOWY SĄCZ
0
DUNAJEC NOWY SĄCZ
1
vs
KS URSUS WARSZAWA
2
KS URSUS WARSZAWA
2
vs
FASE SZCZECIN
3
TALENT WARSZAWA
2
vs
KS URSUS WARSZAWA
0
STARWARD KIJÓW
2
vs
FASE SZCZECIN
0
STARWARD KIJÓW
5
vs
AF SKALA STRYJ
1

LIGA EUROPY (miejsca 7-12)

Grupa A

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 KADRA WOJEWÓDZTWA KUJAWSKO-POMORSKIEGO 5 13-5(8) 13
2 ARKONIA SZCZECIN 5 7-7(0) 9
3 BRONOWIANKA KRAKÓW 5 9-4(5) 9
4 UKS ORŁY ZIELONKA 5 2-5(-3) 5
5 MUKS MINERALNI KRYNICA 5 4-6(-2) 4
6 CRACOVIA KRAKÓW 5 4-12(-8) 2
KADRA WOJEWÓDZTWA KUJAWSKO-POMORSKIEGO
5
vs
ARKONIA SZCZECIN
1
CRACOVIA KRAKÓW
1
vs
MUKS MINERALNI KRYNICA
1
BRONOWIANKA KRAKÓW
2
vs
UKS ORŁY ZIELONKA
0
KADRA WOJEWÓDZTWA KUJAWSKO-POMORSKIEGO
2
vs
MUKS MINERALNI KRYNICA
1
BRONOWIANKA KRAKÓW
0
vs
ARKONIA SZCZECIN
1
CRACOVIA KRAKÓW
1
vs
UKS ORŁY ZIELONKA
1
MUKS MINERALNI KRYNICA
0
vs
BRONOWIANKA KRAKÓW
2
KADRA WOJEWÓDZTWA KUJAWSKO-POMORSKIEGO
3
vs
CRACOVIA KRAKÓW
1
CRACOVIA KRAKÓW
0
vs
BRONOWIANKA KRAKÓW
3
MUKS MINERALNI KRYNICA
2
vs
UKS ORŁY ZIELONKA
0
KADRA WOJEWÓDZTWA KUJAWSKO-POMORSKIEGO
0
vs
UKS ORŁY ZIELONKA
0
ARKONIA SZCZECIN
1
vs
MUKS MINERALNI KRYNICA
0
ARKONIA SZCZECIN
0
vs
UKS ORŁY ZIELONKA
1
ARKONIA SZCZECIN
4
vs
CRACOVIA KRAKÓW
1
KADRA WOJEWÓDZTWA KUJAWSKO-POMORSKIEGO
3
vs
BRONOWIANKA KRAKÓW
2

EKSTRAKLASA (miejsca 13-18)

Grupa A

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 SKRA CZĘSTOCHOWA 1 5 12-1(11) 11
2 FC Wrocław Academy 5 11-7(4) 9
3 UNIA OŚWIĘCIM 5 5-6(-1) 7
4 FC RUKH VYNNYKY 1 5 3-3(0) 6
5 Fablok Chrzanów 5 6-14(-8) 4
6 BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA 5 3-9(-6) 4
UNIA OŚWIĘCIM
1
vs
FC RUKH VYNNYKY 1
0
SKRA CZĘSTOCHOWA 1
3
vs
FC Wrocław Academy
0
Fablok Chrzanów
3
vs
BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA
1
UNIA OŚWIĘCIM
1
vs
BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA
2
FC RUKH VYNNYKY 1
2
vs
FC Wrocław Academy
1
FC RUKH VYNNYKY 1
0
vs
BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA
0
FC Wrocław Academy
3
vs
BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA
0
FC Wrocław Academy
3
vs
Fablok Chrzanów
1
UNIA OŚWIĘCIM
0
vs
SKRA CZĘSTOCHOWA 1
0
SKRA CZĘSTOCHOWA 1
7
vs
Fablok Chrzanów
1
UNIA OŚWIĘCIM
2
vs
Fablok Chrzanów
0
FC RUKH VYNNYKY 1
0
vs
SKRA CZĘSTOCHOWA 1
0
SKRA CZĘSTOCHOWA 1
2
vs
BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA
0
Fablok Chrzanów
1
vs
FC RUKH VYNNYKY 1
1
UNIA OŚWIĘCIM
1
vs
FC Wrocław Academy
4

PUCHAR POLSKI (miejsca 19-24)

Grupa A

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 UKS SMS Stal Mielec 5 16-4(12) 13
2 Garbarnia Kraków 5 8-5(3) 10
3 FOOTBALL WIZARDS 5 10-7(3) 9
4 KORONA BESKIDU 5 5-13(-8) 4
5 ŚLĄSK WROCŁAW 5 6-11(-5) 3
6 AP CHAMPIONS BRZESKO 5 5-10(-5) 3
UKS SMS Stal Mielec
2
vs
FOOTBALL WIZARDS
2
Garbarnia Kraków
4
vs
KORONA BESKIDU
1
ŚLĄSK WROCŁAW
2
vs
AP CHAMPIONS BRZESKO
0
UKS SMS Stal Mielec
4
vs
KORONA BESKIDU
1
KORONA BESKIDU
0
vs
AP CHAMPIONS BRZESKO
3
KORONA BESKIDU
2
vs
ŚLĄSK WROCŁAW
1
UKS SMS Stal Mielec
3
vs
Garbarnia Kraków
1
Garbarnia Kraków
2
vs
ŚLĄSK WROCŁAW
1
Garbarnia Kraków
1
vs
AP CHAMPIONS BRZESKO
0
ŚLĄSK WROCŁAW
2
vs
FOOTBALL WIZARDS
4
UKS SMS Stal Mielec
4
vs
AP CHAMPIONS BRZESKO
0
FOOTBALL WIZARDS
1
vs
KORONA BESKIDU
1
FOOTBALL WIZARDS
3
vs
AP CHAMPIONS BRZESKO
2
FOOTBALL WIZARDS
0
vs
Garbarnia Kraków
0
UKS SMS Stal Mielec
3
vs
ŚLĄSK WROCŁAW
0

PUCHAR PODHALA (miejsca 25-27)

Grupa A

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 BOREK KRAKÓW 2 11-2(9) 6
2 SKRA CZĘSTOCHOWA 2 2 2-4(-2) 3
3 FC RUKH VYNNYKY 2 2 1-8(-7) 0
BOREK KRAKÓW
7
vs
FC RUKH VYNNYKY 2
1
FC RUKH VYNNYKY 2
0
vs
SKRA CZĘSTOCHOWA 2
1
BOREK KRAKÓW
4
vs
SKRA CZĘSTOCHOWA 2
1

© 2017 2018 Turnieje Neyz - aplikacja turniejowa