Międzynarodowy Turniej API CUP rocznik 2008

Gdzie: Zakopane , ul. Pardałówka 9

Kiedy: 2018-04-20 13:00:00 - 2018-04-22 14:30:00

Faza 1

Grupa A

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 Soccer Słupno 7 17-3(14) 17
2 Olympic Wrocław 7 20-8(12) 16
3 Hutnik Kraków 7 15-6(9) 13
4 AP STALOWA WOLA 7 14-16(-2) 12
5 ENERGIA DNIEPROPETROWSK 7 8-8(0) 10
6 DJUSZ ŻYDACZÓW 7 14-15(-1) 7
7 DUNAJEC NOWY SĄCZ 7 6-20(-14) 3
8 GRUNWALD BUDZIWÓJ 7 7-25(-18) 3
01:16, 20-04-2018
DJUSZ ŻYDACZÓW
1
vs
ENERGIA DNIEPROPETROWSK
2
01:17, 20-04-2018
Hutnik Kraków
4
vs
GRUNWALD BUDZIWÓJ
1
01:17, 20-04-2018
DJUSZ ŻYDACZÓW
2
vs
Soccer Słupno
2
01:18, 20-04-2018
Hutnik Kraków
1
vs
Olympic Wrocław
1
01:18, 20-04-2018
ENERGIA DNIEPROPETROWSK
0
vs
Soccer Słupno
0
07:27, 20-04-2018
Soccer Słupno
4
vs
GRUNWALD BUDZIWÓJ
0
07:27, 20-04-2018
Hutnik Kraków
4
vs
DUNAJEC NOWY SĄCZ
0
07:28, 20-04-2018
ENERGIA DNIEPROPETROWSK
1
vs
AP STALOWA WOLA
2
07:28, 20-04-2018
Olympic Wrocław
5
vs
DUNAJEC NOWY SĄCZ
0
07:28, 20-04-2018
Soccer Słupno
6
vs
AP STALOWA WOLA
0
07:28, 20-04-2018
DJUSZ ŻYDACZÓW
1
vs
Hutnik Kraków
3
07:30, 20-04-2018
GRUNWALD BUDZIWÓJ
0
vs
DUNAJEC NOWY SĄCZ
3
07:30, 20-04-2018
DJUSZ ŻYDACZÓW
0
vs
AP STALOWA WOLA
2
07:31, 20-04-2018
AP STALOWA WOLA
0
vs
Olympic Wrocław
4
07:32, 20-04-2018
ENERGIA DNIEPROPETROWSK
1
vs
GRUNWALD BUDZIWÓJ
3
07:32, 20-04-2018
GRUNWALD BUDZIWÓJ
1
vs
Olympic Wrocław
4
07:39, 20-04-2018
DJUSZ ŻYDACZÓW
3
vs
DUNAJEC NOWY SĄCZ
0
07:41, 20-04-2018
Soccer Słupno
2
vs
Olympic Wrocław
0
07:42, 20-04-2018
Soccer Słupno
1
vs
Hutnik Kraków
0
07:42, 20-04-2018
DJUSZ ŻYDACZÓW
4
vs
Olympic Wrocław
5
07:42, 20-04-2018
Soccer Słupno
2
vs
DUNAJEC NOWY SĄCZ
1
07:42, 20-04-2018
DJUSZ ŻYDACZÓW
3
vs
GRUNWALD BUDZIWÓJ
1
07:43, 20-04-2018
ENERGIA DNIEPROPETROWSK
2
vs
Hutnik Kraków
1
07:43, 20-04-2018
AP STALOWA WOLA
4
vs
DUNAJEC NOWY SĄCZ
2
07:43, 20-04-2018
ENERGIA DNIEPROPETROWSK
0
vs
Olympic Wrocław
1
07:43, 20-04-2018
AP STALOWA WOLA
0
vs
Hutnik Kraków
2
07:45, 20-04-2018
ENERGIA DNIEPROPETROWSK
2
vs
DUNAJEC NOWY SĄCZ
0
07:45, 20-04-2018
AP STALOWA WOLA
6
vs
GRUNWALD BUDZIWÓJ
1

Grupa B

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 FASE SZCZECIN 7 25-4(21) 17
2 Sandecja Nowy Sącz 7 17-3(14) 16
3 UKS SMS Stal Mielec 7 7-2(5) 15
4 FC Wrocław Academy 7 5-10(-5) 9
5 STARWARD KIJÓW 7 10-13(-3) 9
6 UKS MAZOVIA TOMASZÓW MAZOWIECKI 7 7-19(-12) 5
7 KAROL WADOWICE 7 7-20(-13) 4
8 AP UNIA OŚWIĘCIM 7 6-13(-7) 3
07:47, 20-04-2018
UKS MAZOVIA TOMASZÓW MAZOWIECKI
1
vs
FC Wrocław Academy
1
07:48, 20-04-2018
AP UNIA OŚWIĘCIM
1
vs
Sandecja Nowy Sącz
2
07:59, 20-04-2018
FASE SZCZECIN
4
vs
FC Wrocław Academy
0
07:59, 20-04-2018
KAROL WADOWICE
0
vs
Sandecja Nowy Sącz
2
07:59, 20-04-2018
STARWARD KIJÓW
0
vs
FC Wrocław Academy
2
08:00, 20-04-2018
KAROL WADOWICE
2
vs
AP UNIA OŚWIĘCIM
3
08:00, 20-04-2018
FC Wrocław Academy
1
vs
AP UNIA OŚWIĘCIM
0
08:01, 20-04-2018
FASE SZCZECIN
9
vs
KAROL WADOWICE
0
08:01, 20-04-2018
STARWARD KIJÓW
1
vs
FASE SZCZECIN
3
08:01, 20-04-2018
UKS SMS Stal Mielec
2
vs
KAROL WADOWICE
0
08:01, 20-04-2018
STARWARD KIJÓW
5
vs
UKS MAZOVIA TOMASZÓW MAZOWIECKI
1
08:01, 20-04-2018
UKS SMS Stal Mielec
2
vs
AP UNIA OŚWIĘCIM
1
08:02, 20-04-2018
UKS SMS Stal Mielec
1
vs
Sandecja Nowy Sącz
0
08:02, 20-04-2018
UKS MAZOVIA TOMASZÓW MAZOWIECKI
1
vs
KAROL WADOWICE
4
08:02, 20-04-2018
FASE SZCZECIN
5
vs
UKS MAZOVIA TOMASZÓW MAZOWIECKI
2
08:03, 20-04-2018
STARWARD KIJÓW
0
vs
UKS SMS Stal Mielec
1
08:03, 20-04-2018
FASE SZCZECIN
0
vs
UKS SMS Stal Mielec
0
08:03, 20-04-2018
FC Wrocław Academy
0
vs
Sandecja Nowy Sącz
4
08:03, 20-04-2018
FASE SZCZECIN
3
vs
AP UNIA OŚWIĘCIM
0
08:03, 20-04-2018
FC Wrocław Academy
0
vs
UKS SMS Stal Mielec
0
08:04, 20-04-2018
STARWARD KIJÓW
0
vs
Sandecja Nowy Sącz
5
08:04, 20-04-2018
FC Wrocław Academy
1
vs
KAROL WADOWICE
1
08:04, 20-04-2018
FASE SZCZECIN
1
vs
Sandecja Nowy Sącz
1
08:05, 20-04-2018
UKS MAZOVIA TOMASZÓW MAZOWIECKI
1
vs
AP UNIA OŚWIĘCIM
0
08:05, 20-04-2018
STARWARD KIJÓW
2
vs
KAROL WADOWICE
0
08:05, 20-04-2018
UKS MAZOVIA TOMASZÓW MAZOWIECKI
0
vs
Sandecja Nowy Sącz
3
08:06, 20-04-2018
STARWARD KIJÓW
2
vs
AP UNIA OŚWIĘCIM
1
08:06, 20-04-2018
UKS MAZOVIA TOMASZÓW MAZOWIECKI
1
vs
UKS SMS Stal Mielec
1

Grupa C

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 SOKOLIKI STARY SĄCZ 7 20-8(12) 16
2 FC Rukh Vynnyky 7 11-5(6) 16
3 CRACOVIA KRAKÓW 7 9-5(4) 12
4 Pogoń Zduńska Wola 7 6-3(3) 12
5 BRONOWIANKA KRAKÓW 7 13-6(7) 10
6 AJAKS CZĘSTOCHOWA 7 7-13(-6) 5
7 CFT ACADEMY SŁOWACJA 7 2-11(-9) 5
8 Rodło Opole 7 2-19(-17) 1
08:06, 20-04-2018
FC Rukh Vynnyky
1
vs
CFT ACADEMY SŁOWACJA
0
08:07, 20-04-2018
AJAKS CZĘSTOCHOWA
1
vs
BRONOWIANKA KRAKÓW
4
08:07, 20-04-2018
FC Rukh Vynnyky
2
vs
Pogoń Zduńska Wola
0
08:07, 20-04-2018
AJAKS CZĘSTOCHOWA
3
vs
SOKOLIKI STARY SĄCZ
4
08:08, 20-04-2018
CFT ACADEMY SŁOWACJA
0
vs
Pogoń Zduńska Wola
0
08:08, 20-04-2018
Pogoń Zduńska Wola
1
vs
BRONOWIANKA KRAKÓW
0
08:08, 20-04-2018
AJAKS CZĘSTOCHOWA
2
vs
CRACOVIA KRAKÓW
1
08:09, 20-04-2018
BRONOWIANKA KRAKÓW
0
vs
CRACOVIA KRAKÓW
0
08:09, 20-04-2018
CFT ACADEMY SŁOWACJA
1
vs
Rodło Opole
0
08:09, 20-04-2018
SOKOLIKI STARY SĄCZ
1
vs
CRACOVIA KRAKÓW
2
08:09, 20-04-2018
Pogoń Zduńska Wola
2
vs
Rodło Opole
0
08:09, 20-04-2018
FC Rukh Vynnyky
1
vs
AJAKS CZĘSTOCHOWA
0
08:10, 20-04-2018
FC Rukh Vynnyky
1
vs
CRACOVIA KRAKÓW
1
08:10, 20-04-2018
CFT ACADEMY SŁOWACJA
0
vs
BRONOWIANKA KRAKÓW
4
08:10, 20-04-2018
BRONOWIANKA KRAKÓW
0
vs
SOKOLIKI STARY SĄCZ
2
08:10, 20-04-2018
Rodło Opole
0
vs
SOKOLIKI STARY SĄCZ
6
08:10, 20-04-2018
FC Rukh Vynnyky
3
vs
Rodło Opole
0
08:11, 20-04-2018
Pogoń Zduńska Wola
2
vs
AJAKS CZĘSTOCHOWA
0
08:11, 20-04-2018
FC Rukh Vynnyky
1
vs
SOKOLIKI STARY SĄCZ
3
08:11, 20-04-2018
Pogoń Zduńska Wola
0
vs
CRACOVIA KRAKÓW
0
08:11, 20-04-2018
FC Rukh Vynnyky
2
vs
BRONOWIANKA KRAKÓW
1
08:11, 20-04-2018
Pogoń Zduńska Wola
1
vs
SOKOLIKI STARY SĄCZ
1
08:12, 20-04-2018
CFT ACADEMY SŁOWACJA
0
vs
AJAKS CZĘSTOCHOWA
0
08:12, 20-04-2018
Rodło Opole
1
vs
CRACOVIA KRAKÓW
2
08:12, 20-04-2018
CFT ACADEMY SŁOWACJA
1
vs
SOKOLIKI STARY SĄCZ
3
08:12, 20-04-2018
Rodło Opole
1
vs
AJAKS CZĘSTOCHOWA
1
08:13, 20-04-2018
CFT ACADEMY SŁOWACJA
0
vs
CRACOVIA KRAKÓW
3
08:13, 20-04-2018
Rodło Opole
0
vs
BRONOWIANKA KRAKÓW
4

Faza 2

LIGA MISTRZÓW (miejsca 1-6)

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 FASE SZCZECIN 5 19-0(19) 15
2 Sandecja Nowy Sącz 5 4-5(-1) 7
3 Soccer Słupno 5 5-6(-1) 7
4 FC Rukh Vynnyky 5 5-6(-1) 6
5 Olympic Wrocław 5 6-14(-8) 5
6 SOKOLIKI STARY SĄCZ 5 0-8(-8) 1
13:57, 21-04-2018
Soccer Słupno
0
vs
FASE SZCZECIN
4
13:57, 21-04-2018
Sandecja Nowy Sącz
0
vs
FC Rukh Vynnyky
2
13:57, 21-04-2018
Soccer Słupno
1
vs
SOKOLIKI STARY SĄCZ
0
13:57, 21-04-2018
Olympic Wrocław
3
vs
FC Rukh Vynnyky
3
13:58, 21-04-2018
SOKOLIKI STARY SĄCZ
0
vs
Olympic Wrocław
1
13:58, 21-04-2018
FASE SZCZECIN
2
vs
Sandecja Nowy Sącz
0
14:01, 21-04-2018
FASE SZCZECIN
3
vs
FC Rukh Vynnyky
0
14:01, 21-04-2018
Soccer Słupno
0
vs
FC Rukh Vynnyky
0
14:01, 21-04-2018
FASE SZCZECIN
6
vs
Olympic Wrocław
0
14:02, 21-04-2018
Soccer Słupno
0
vs
Sandecja Nowy Sącz
1
14:02, 21-04-2018
SOKOLIKI STARY SĄCZ
0
vs
FC Rukh Vynnyky
0
14:02, 21-04-2018
Sandecja Nowy Sącz
1
vs
Olympic Wrocław
1
14:03, 21-04-2018
FASE SZCZECIN
4
vs
SOKOLIKI STARY SĄCZ
0
14:03, 21-04-2018
Soccer Słupno
4
vs
Olympic Wrocław
1
14:03, 21-04-2018
SOKOLIKI STARY SĄCZ
0
vs
Sandecja Nowy Sącz
2

LIGA EUROPY (miejsca 7-12)

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 Hutnik Kraków 5 11-1(10) 11
2 UKS SMS Stal Mielec 5 7-4(3) 8
3 AP STALOWA WOLA 5 7-8(-1) 6
4 Pogoń Zduńska Wola 5 4-8(-4) 5
5 FC Wrocław Academy 5 3-10(-7) 4
6 CRACOVIA KRAKÓW 5 1-2(-1) 4
14:04, 21-04-2018
Hutnik Kraków
4
vs
FC Wrocław Academy
0
14:04, 21-04-2018
CRACOVIA KRAKÓW
0
vs
Pogoń Zduńska Wola
0
14:04, 21-04-2018
FC Wrocław Academy
1
vs
AP STALOWA WOLA
1
14:05, 21-04-2018
UKS SMS Stal Mielec
2
vs
Pogoń Zduńska Wola
0
14:05, 21-04-2018
Hutnik Kraków
3
vs
Pogoń Zduńska Wola
0
14:05, 21-04-2018
UKS SMS Stal Mielec
1
vs
AP STALOWA WOLA
3
14:05, 21-04-2018
CRACOVIA KRAKÓW
0
vs
FC Wrocław Academy
1
14:05, 21-04-2018
Hutnik Kraków
3
vs
AP STALOWA WOLA
0
14:05, 21-04-2018
UKS SMS Stal Mielec
0
vs
CRACOVIA KRAKÓW
0
14:06, 21-04-2018
CRACOVIA KRAKÓW
1
vs
AP STALOWA WOLA
1
14:06, 21-04-2018
UKS SMS Stal Mielec
3
vs
FC Wrocław Academy
0
14:06, 21-04-2018
Hutnik Kraków
1
vs
UKS SMS Stal Mielec
1
14:06, 21-04-2018
FC Wrocław Academy
1
vs
Pogoń Zduńska Wola
2
14:07, 21-04-2018
AP STALOWA WOLA
2
vs
Pogoń Zduńska Wola
2
14:07, 21-04-2018
Hutnik Kraków
0
vs
CRACOVIA KRAKÓW
0

EKSTRAKLASA (miejsca 13-18)

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 DJUSZ ŻYDACZÓW 5 15-3(12) 13
2 BRONOWIANKA KRAKÓW 5 8-4(4) 10
3 STARWARD KIJÓW 5 6-4(2) 9
4 UKS MAZOVIA TOMASZÓW MAZOWIECKI 5 7-11(-4) 7
5 AJAKS CZĘSTOCHOWA 5 3-10(-7) 3
6 ENERGIA DNIEPROPETROWSK 5 5-12(-7) 1
14:07, 21-04-2018
ENERGIA DNIEPROPETROWSK
0
vs
STARWARD KIJÓW
1
14:08, 21-04-2018
UKS MAZOVIA TOMASZÓW MAZOWIECKI
2
vs
AJAKS CZĘSTOCHOWA
1
14:08, 21-04-2018
ENERGIA DNIEPROPETROWSK
0
vs
BRONOWIANKA KRAKÓW
2
14:09, 21-04-2018
STARWARD KIJÓW
2
vs
AJAKS CZĘSTOCHOWA
0
14:09, 21-04-2018
ENERGIA DNIEPROPETROWSK
1
vs
AJAKS CZĘSTOCHOWA
2
14:09, 21-04-2018
STARWARD KIJÓW
0
vs
DJUSZ ŻYDACZÓW
1
14:09, 21-04-2018
STARWARD KIJÓW
1
vs
UKS MAZOVIA TOMASZÓW MAZOWIECKI
2
14:09, 21-04-2018
BRONOWIANKA KRAKÓW
2
vs
DJUSZ ŻYDACZÓW
2
14:09, 21-04-2018
DJUSZ ŻYDACZÓW
3
vs
AJAKS CZĘSTOCHOWA
0
14:10, 21-04-2018
ENERGIA DNIEPROPETROWSK
3
vs
UKS MAZOVIA TOMASZÓW MAZOWIECKI
3
14:10, 21-04-2018
BRONOWIANKA KRAKÓW
2
vs
AJAKS CZĘSTOCHOWA
0
14:10, 21-04-2018
UKS MAZOVIA TOMASZÓW MAZOWIECKI
0
vs
DJUSZ ŻYDACZÓW
5
14:10, 21-04-2018
STARWARD KIJÓW
2
vs
BRONOWIANKA KRAKÓW
1
14:10, 21-04-2018
ENERGIA DNIEPROPETROWSK
1
vs
DJUSZ ŻYDACZÓW
4
14:11, 21-04-2018
BRONOWIANKA KRAKÓW
1
vs
UKS MAZOVIA TOMASZÓW MAZOWIECKI
0

PUCHAR POLSKI (miejsca 19-24)

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 Rodło Opole 5 9-5(4) 12
2 KAROL WADOWICE 5 10-5(5) 10
3 AP UNIA OŚWIĘCIM 5 10-8(2) 8
4 DUNAJEC NOWY SĄCZ 5 2-4(-2) 5
5 CFT ACADEMY SŁOWACJA 5 6-7(-1) 4
6 GRUNWALD BUDZIWÓJ 5 3-11(-8) 2
14:11, 21-04-2018
CFT ACADEMY SŁOWACJA
4
vs
GRUNWALD BUDZIWÓJ
0
14:12, 21-04-2018
DUNAJEC NOWY SĄCZ
0
vs
AP UNIA OŚWIĘCIM
1
14:12, 21-04-2018
GRUNWALD BUDZIWÓJ
0
vs
Rodło Opole
2
14:12, 21-04-2018
DUNAJEC NOWY SĄCZ
1
vs
CFT ACADEMY SŁOWACJA
1
14:12, 21-04-2018
AP UNIA OŚWIĘCIM
1
vs
Rodło Opole
3
14:12, 21-04-2018
DUNAJEC NOWY SĄCZ
1
vs
KAROL WADOWICE
0
14:12, 21-04-2018
KAROL WADOWICE
3
vs
AP UNIA OŚWIĘCIM
3
14:13, 21-04-2018
KAROL WADOWICE
3
vs
Rodło Opole
0
14:13, 21-04-2018
CFT ACADEMY SŁOWACJA
0
vs
AP UNIA OŚWIĘCIM
3
14:13, 21-04-2018
DUNAJEC NOWY SĄCZ
0
vs
GRUNWALD BUDZIWÓJ
0
14:13, 21-04-2018
KAROL WADOWICE
1
vs
CFT ACADEMY SŁOWACJA
0
14:13, 21-04-2018
AP UNIA OŚWIĘCIM
2
vs
GRUNWALD BUDZIWÓJ
2
14:13, 21-04-2018
CFT ACADEMY SŁOWACJA
1
vs
Rodło Opole
2
14:17, 21-04-2018
KAROL WADOWICE
3
vs
GRUNWALD BUDZIWÓJ
1
14:17, 21-04-2018
DUNAJEC NOWY SĄCZ
0
vs
Rodło Opole
2

© 2017 - 2021 - Turnieje Neyz - aplikacja turniejowa