Międzynarodowy Turniej API CUP rocznik 2009

Gdzie: Zakopane , ul. Pardałówka 9

Kiedy: 2018-04-27 13:00:00 - 2018-04-29 14:30:00

Faza Grupowa

Grupa A

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 DUNAJEC NOWY SĄCZ 10 30-5(25) 25
2 UKS MDK PŁOCK 10 32-12(20) 25
3 CFC Halychyna Lwów 10 18-7(11) 25
4 LECH POZNAŃ FA RZESZÓW 10 21-15(6) 17
5 AP WISŁA BRZEŹNICA 10 14-9(5) 17
6 KORONA KIELCE 10 12-8(4) 15
7 SKRA CZĘSTOCHOWA 1 10 18-13(5) 12
8 AP STALOWA WOLA 10 7-13(-6) 11
9 APN PIOTRKÓW TRYBUNALSKI 10 12-27(-15) 5
10 Hutnik Kraków 10 4-37(-33) 3
11 AP NOWA PROSZOWIANKA 10 5-27(-22) 2
Hutnik Kraków
0
vs
CFC Halychyna Lwów
5
APN PIOTRKÓW TRYBUNALSKI
2
vs
LECH POZNAŃ FA RZESZÓW
4
DUNAJEC NOWY SĄCZ
2
vs
SKRA CZĘSTOCHOWA 1
0
AP NOWA PROSZOWIANKA
0
vs
AP STALOWA WOLA
3
KORONA KIELCE
2
vs
UKS MDK PŁOCK
3
AP WISŁA BRZEŹNICA
2
vs
Hutnik Kraków
1
CFC Halychyna Lwów
3
vs
APN PIOTRKÓW TRYBUNALSKI
1
LECH POZNAŃ FA RZESZÓW
1
vs
DUNAJEC NOWY SĄCZ
7
UKS MDK PŁOCK
2
vs
AP WISŁA BRZEŹNICA
2
AP STALOWA WOLA
0
vs
KORONA KIELCE
0
SKRA CZĘSTOCHOWA 1
3
vs
AP NOWA PROSZOWIANKA
0
Hutnik Kraków
0
vs
APN PIOTRKÓW TRYBUNALSKI
4
CFC Halychyna Lwów
2
vs
LECH POZNAŃ FA RZESZÓW
1
DUNAJEC NOWY SĄCZ
5
vs
AP NOWA PROSZOWIANKA
1
CFC Halychyna Lwów
1
vs
DUNAJEC NOWY SĄCZ
0
UKS MDK PŁOCK
6
vs
Hutnik Kraków
0
KORONA KIELCE
1
vs
AP WISŁA BRZEŹNICA
0
SKRA CZĘSTOCHOWA 1
3
vs
AP STALOWA WOLA
0
APN PIOTRKÓW TRYBUNALSKI
0
vs
SKRA CZĘSTOCHOWA 1
5
LECH POZNAŃ FA RZESZÓW
6
vs
AP NOWA PROSZOWIANKA
1
AP STALOWA WOLA
0
vs
UKS MDK PŁOCK
4
KORONA KIELCE
4
vs
Hutnik Kraków
0
AP WISŁA BRZEŹNICA
1
vs
CFC Halychyna Lwów
2
APN PIOTRKÓW TRYBUNALSKI
1
vs
DUNAJEC NOWY SĄCZ
3
LECH POZNAŃ FA RZESZÓW
2
vs
SKRA CZĘSTOCHOWA 1
0
AP NOWA PROSZOWIANKA
0
vs
KORONA KIELCE
2
AP STALOWA WOLA
0
vs
AP WISŁA BRZEŹNICA
1
APN PIOTRKÓW TRYBUNALSKI
2
vs
AP NOWA PROSZOWIANKA
2
Hutnik Kraków
0
vs
LECH POZNAŃ FA RZESZÓW
3
UKS MDK PŁOCK
3
vs
CFC Halychyna Lwów
1
DUNAJEC NOWY SĄCZ
0
vs
AP WISŁA BRZEŹNICA
0
SKRA CZĘSTOCHOWA 1
1
vs
KORONA KIELCE
2
AP STALOWA WOLA
3
vs
Hutnik Kraków
0
UKS MDK PŁOCK
5
vs
APN PIOTRKÓW TRYBUNALSKI
2
DUNAJEC NOWY SĄCZ
4
vs
AP STALOWA WOLA
0
LECH POZNAŃ FA RZESZÓW
3
vs
AP WISŁA BRZEŹNICA
1
CFC Halychyna Lwów
1
vs
SKRA CZĘSTOCHOWA 1
0
AP NOWA PROSZOWIANKA
0
vs
UKS MDK PŁOCK
3
KORONA KIELCE
1
vs
CFC Halychyna Lwów
2
Hutnik Kraków
1
vs
DUNAJEC NOWY SĄCZ
5
APN PIOTRKÓW TRYBUNALSKI
0
vs
AP WISŁA BRZEŹNICA
4
AP NOWA PROSZOWIANKA
0
vs
CFC Halychyna Lwów
0
SKRA CZĘSTOCHOWA 1
2
vs
UKS MDK PŁOCK
4
LECH POZNAŃ FA RZESZÓW
0
vs
AP STALOWA WOLA
0
AP STALOWA WOLA
0
vs
CFC Halychyna Lwów
1
AP NOWA PROSZOWIANKA
0
vs
AP WISŁA BRZEŹNICA
1
DUNAJEC NOWY SĄCZ
2
vs
KORONA KIELCE
0
LECH POZNAŃ FA RZESZÓW
1
vs
UKS MDK PŁOCK
2
Hutnik Kraków
0
vs
SKRA CZĘSTOCHOWA 1
4
KORONA KIELCE
0
vs
APN PIOTRKÓW TRYBUNALSKI
0
LECH POZNAŃ FA RZESZÓW
0
vs
KORONA KIELCE
0
DUNAJEC NOWY SĄCZ
2
vs
UKS MDK PŁOCK
0
Hutnik Kraków
2
vs
AP NOWA PROSZOWIANKA
1
APN PIOTRKÓW TRYBUNALSKI
0
vs
AP STALOWA WOLA
1
SKRA CZĘSTOCHOWA 1
0
vs
AP WISŁA BRZEŹNICA
2

Grupa B

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 UKS ORLIK PRZEMYŚL 10 23-5(18) 26
2 Sandecja Nowy Sącz 10 21-4(17) 24
3 GLINIK GORLICE 10 13-4(9) 21
4 MUKS MINERALNI KRYNICA 10 17-11(6) 18
5 LECH POZNAŃ FA GORZYCE 10 29-11(18) 18
6 DAP KIELCE 10 22-17(5) 13
7 Lechia Dzierżoniów 10 13-12(1) 11
8 SKRA CZĘSTOCHOWA 2 10 13-14(-1) 11
9 GWAREK ZABRZE 10 5-25(-20) 8
10 AS MILICZ 10 6-25(-19) 7
11 CFT PRESOV SŁOWACJA 10 2-36(-34) 0
GLINIK GORLICE
1
vs
Lechia Dzierżoniów
0
AS MILICZ
0
vs
SKRA CZĘSTOCHOWA 2
3
CFT PRESOV SŁOWACJA
0
vs
Sandecja Nowy Sącz
4
MUKS MINERALNI KRYNICA
2
vs
DAP KIELCE
2
UKS ORLIK PRZEMYŚL
3
vs
LECH POZNAŃ FA GORZYCE
1
Sandecja Nowy Sącz
0
vs
MUKS MINERALNI KRYNICA
1
SKRA CZĘSTOCHOWA 2
4
vs
CFT PRESOV SŁOWACJA
2
GWAREK ZABRZE
1
vs
GLINIK GORLICE
1
CFT PRESOV SŁOWACJA
0
vs
MUKS MINERALNI KRYNICA
4
Lechia Dzierżoniów
1
vs
SKRA CZĘSTOCHOWA 2
0
GLINIK GORLICE
2
vs
AS MILICZ
0
LECH POZNAŃ FA GORZYCE
3
vs
GWAREK ZABRZE
0
DAP KIELCE
1
vs
UKS ORLIK PRZEMYŚL
3
SKRA CZĘSTOCHOWA 2
0
vs
MUKS MINERALNI KRYNICA
1
AS MILICZ
0
vs
Sandecja Nowy Sącz
3
Lechia Dzierżoniów
5
vs
CFT PRESOV SŁOWACJA
0
LECH POZNAŃ FA GORZYCE
0
vs
GLINIK GORLICE
1
UKS ORLIK PRZEMYŚL
4
vs
GWAREK ZABRZE
0
Sandecja Nowy Sącz
2
vs
DAP KIELCE
1
DAP KIELCE
2
vs
LECH POZNAŃ FA GORZYCE
6
UKS ORLIK PRZEMYŚL
0
vs
GLINIK GORLICE
0
GWAREK ZABRZE
0
vs
Lechia Dzierżoniów
5
AS MILICZ
1
vs
CFT PRESOV SŁOWACJA
0
SKRA CZĘSTOCHOWA 2
0
vs
Sandecja Nowy Sącz
2
MUKS MINERALNI KRYNICA
1
vs
UKS ORLIK PRZEMYŚL
2
GLINIK GORLICE
0
vs
SKRA CZĘSTOCHOWA 2
0
LECH POZNAŃ FA GORZYCE
3
vs
Lechia Dzierżoniów
0
DAP KIELCE
0
vs
GWAREK ZABRZE
1
AS MILICZ
0
vs
MUKS MINERALNI KRYNICA
3
CFT PRESOV SŁOWACJA
0
vs
GWAREK ZABRZE
1
Sandecja Nowy Sącz
0
vs
UKS ORLIK PRZEMYŚL
1
DAP KIELCE
1
vs
GLINIK GORLICE
2
LECH POZNAŃ FA GORZYCE
7
vs
AS MILICZ
1
Lechia Dzierżoniów
0
vs
Sandecja Nowy Sącz
2
UKS ORLIK PRZEMYŚL
3
vs
Lechia Dzierżoniów
0
MUKS MINERALNI KRYNICA
3
vs
LECH POZNAŃ FA GORZYCE
2
CFT PRESOV SŁOWACJA
0
vs
DAP KIELCE
7
SKRA CZĘSTOCHOWA 2
3
vs
GWAREK ZABRZE
1
GLINIK GORLICE
2
vs
CFT PRESOV SŁOWACJA
0
AS MILICZ
3
vs
GWAREK ZABRZE
0
GLINIK GORLICE
1
vs
Sandecja Nowy Sącz
2
UKS ORLIK PRZEMYŚL
2
vs
AS MILICZ
0
MUKS MINERALNI KRYNICA
1
vs
Lechia Dzierżoniów
1
Sandecja Nowy Sącz
1
vs
LECH POZNAŃ FA GORZYCE
0
SKRA CZĘSTOCHOWA 2
1
vs
DAP KIELCE
3
SKRA CZĘSTOCHOWA 2
2
vs
UKS ORLIK PRZEMYŚL
2
DAP KIELCE
1
vs
Lechia Dzierżoniów
0
MUKS MINERALNI KRYNICA
1
vs
GWAREK ZABRZE
1
CFT PRESOV SŁOWACJA
0
vs
UKS ORLIK PRZEMYŚL
3
SKRA CZĘSTOCHOWA 2
0
vs
LECH POZNAŃ FA GORZYCE
2
CFT PRESOV SŁOWACJA
0
vs
LECH POZNAŃ FA GORZYCE
5
GLINIK GORLICE
3
vs
MUKS MINERALNI KRYNICA
0
AS MILICZ
0
vs
DAP KIELCE
4
Sandecja Nowy Sącz
5
vs
GWAREK ZABRZE
0
Lechia Dzierżoniów
1
vs
AS MILICZ
1

Faza Pucharowa

Spotkanie 1

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 Sandecja Nowy Sącz 1 1-0(1) 3
2 DUNAJEC NOWY SĄCZ 1 0-1(-1) 0
DUNAJEC NOWY SĄCZ
0
vs
Sandecja Nowy Sącz
1

Spotkanie 2

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 UKS MDK PŁOCK 1 1-0(1) 3
2 UKS ORLIK PRZEMYŚL 1 0-1(-1) 0
UKS MDK PŁOCK
1
vs
UKS ORLIK PRZEMYŚL
0

Spotkanie 3

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 CFC Halychyna Lwów 1 1-0(1) 3
2 MUKS MINERALNI KRYNICA 1 0-1(-1) 0
CFC Halychyna Lwów
1
vs
MUKS MINERALNI KRYNICA
0

Spotkanie 4

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 LECH POZNAŃ FA RZESZÓW 1 2-1(1) 3
2 GLINIK GORLICE 1 1-2(-1) 0
LECH POZNAŃ FA RZESZÓW
2
vs
GLINIK GORLICE
1

Spotkanie 5

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 AP WISŁA BRZEŹNICA 1 2-0(2) 3
2 DAP KIELCE 1 0-2(-2) 0
AP WISŁA BRZEŹNICA
2
vs
DAP KIELCE
0

Spotkanie 6

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 KORONA KIELCE 1 2-0(2) 3
2 LECH POZNAŃ FA GORZYCE 1 0-2(-2) 0
KORONA KIELCE
2
vs
LECH POZNAŃ FA GORZYCE
0

Spotkanie 7

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 SKRA CZĘSTOCHOWA 1 1 2-1(1) 3
2 SKRA CZĘSTOCHOWA 2 1 1-2(-1) 0
SKRA CZĘSTOCHOWA 1
2
vs
SKRA CZĘSTOCHOWA 2
1

Spotkanie 8

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 AP STALOWA WOLA 1 2-1(1) 3
2 Lechia Dzierżoniów 1 1-2(-1) 0
AP STALOWA WOLA
2
vs
Lechia Dzierżoniów
1

Spotkanie 9

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 APN PIOTRKÓW TRYBUNALSKI 1 3-1(2) 3
2 AS MILICZ 1 1-3(-2) 0
APN PIOTRKÓW TRYBUNALSKI
3
vs
AS MILICZ
1

Spotkanie 10

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 Hutnik Kraków 1 5-1(4) 3
2 GWAREK ZABRZE 1 1-5(-4) 0
Hutnik Kraków
5
vs
GWAREK ZABRZE
1

Faza Finałowa

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 UKS MDK PŁOCK 1 3-0(3) 3
2 Sandecja Nowy Sącz 1 0-3(-3) 0
3 DUNAJEC NOWY SĄCZ 1 2-1(1) 3
4 UKS ORLIK PRZEMYŚL 1 1-2(-1) 0
5 LECH POZNAŃ FA RZESZÓW 1 2-0(2) 3
6 CFC Halychyna Lwów 1 0-2(-2) 0
7 MUKS MINERALNI KRYNICA 1 1-0(1) 3
8 GLINIK GORLICE 1 0-1(-1) 0
9 AP WISŁA BRZEŹNICA 1 2-1(1) 3
10 KORONA KIELCE 1 1-2(-1) 0
11 LECH POZNAŃ FA GORZYCE 1 4-2(2) 3
12 DAP KIELCE 1 2-4(-2) 0
13 SKRA CZĘSTOCHOWA 1 1 1-0(1) 3
14 AP STALOWA WOLA 1 0-1(-1) 0
15 SKRA CZĘSTOCHOWA 2 1 1-0(1) 3
16 Lechia Dzierżoniów 1 0-1(-1) 0
17 APN PIOTRKÓW TRYBUNALSKI 1 2-0(2) 3
18 Hutnik Kraków 1 0-2(-2) 0
19 AS MILICZ 1 5-0(5) 3
20 GWAREK ZABRZE 1 0-5(-5) 0
21 AP NOWA PROSZOWIANKA 2 4-2(2) 6
22 CFT PRESOV SŁOWACJA 2 2-4(-2) 0
Sandecja Nowy Sącz
0
vs
UKS MDK PŁOCK
3
DUNAJEC NOWY SĄCZ
2
vs
UKS ORLIK PRZEMYŚL
1
CFC Halychyna Lwów
0
vs
LECH POZNAŃ FA RZESZÓW
2
MUKS MINERALNI KRYNICA
1
vs
GLINIK GORLICE
0
AP WISŁA BRZEŹNICA
2
vs
KORONA KIELCE
1
DAP KIELCE
2
vs
LECH POZNAŃ FA GORZYCE
4
SKRA CZĘSTOCHOWA 1
1
vs
AP STALOWA WOLA
0
SKRA CZĘSTOCHOWA 2
1
vs
Lechia Dzierżoniów
0
APN PIOTRKÓW TRYBUNALSKI
2
vs
Hutnik Kraków
0
AS MILICZ
5
vs
GWAREK ZABRZE
0
AP NOWA PROSZOWIANKA
2
vs
CFT PRESOV SŁOWACJA
1
AP NOWA PROSZOWIANKA
2
vs
CFT PRESOV SŁOWACJA
1

© 2017 2018 Turnieje Neyz - aplikacja turniejowa