CFC Halychyna Lwów
2
vs
AKADEMIA KOLEJARZ STRÓŻE
0
Gdzie: Zakopane , ul. Pardałówka 9
Kiedy: 2018-05-18 12:00:00 - 2018-05-20 15:00:00
Drużyna | Mecze | Bilans | Punkty | ||
---|---|---|---|---|---|
1 | CFC Halychyna Lwów | 7 | 14-1(13) | 19 | |
2 | AKADEMIA KOLEJARZ STRÓŻE | 7 | 7-2(5) | 16 | |
3 | UKS TKM KĄTY | 7 | 11-7(4) | 13 | |
4 | AP PROSZOWIANKA | 7 | 10-6(4) | 11 | |
5 | AP ENERGETYK SIECHNICE | 7 | 7-6(1) | 11 | |
6 | TRIUMF ALWERNIA | 7 | 3-11(-8) | 6 | |
7 | ZKP ZAKOPANE | 7 | 5-12(-7) | 4 | |
8 | AJAKS CZĘSTOCHOWA 2 | 7 | 6-18(-12) | 0 |
Drużyna | Mecze | Bilans | Punkty | ||
---|---|---|---|---|---|
1 | JADWIGA KRAKÓW | 7 | 9-4(5) | 15 | |
2 | KS ZAKOPANE | 7 | 12-6(6) | 15 | |
3 | AP JSRR JAROSŁAW | 7 | 16-6(10) | 15 | |
4 | SUCHARY SUCHY LAS | 7 | 11-5(6) | 13 | |
5 | KS DELTA WARSZAWA | 7 | 14-10(4) | 10 | |
6 | ESTIMA AP WIELOGŁOWY | 7 | 11-13(-2) | 9 | |
7 | MKS Polonia Świdnica | 7 | 2-10(-8) | 4 | |
8 | MKS Fablok Chrzanów | 7 | 0-21(-21) | 0 |
Drużyna | Mecze | Bilans | Punkty | ||
---|---|---|---|---|---|
1 | VARSOVIA WARSZAWA | 7 | 15-7(8) | 18 | |
2 | SALOS SZCZECIN | 7 | 11-6(5) | 16 | |
3 | DAP DĘBICA | 7 | 13-6(7) | 13 | |
4 | POLONIA TRZEBNICA | 7 | 13-5(8) | 12 | |
5 | AP CHAMPIONS BRZESKO | 7 | 10-14(-4) | 9 | |
6 | WIATR LUDŹMIERZ | 7 | 12-10(2) | 8 | |
7 | GARBARNIA KRAKÓW | 7 | 9-19(-10) | 2 | |
8 | AJAKS CZĘSTOCHOWA 1 | 7 | 2-18(-16) | 1 |
Drużyna | Mecze | Bilans | Punkty | ||
---|---|---|---|---|---|
1 | KS ZAKOPANE | 5 | 7-1(6) | 13 | |
2 | AKADEMIA KOLEJARZ STRÓŻE | 5 | 5-5(0) | 8 | |
3 | VARSOVIA WARSZAWA | 5 | 4-5(-1) | 7 | |
4 | CFC Halychyna Lwów | 5 | 4-4(0) | 6 | |
5 | SALOS SZCZECIN | 5 | 3-5(-2) | 4 | |
6 | JADWIGA KRAKÓW | 5 | 3-6(-3) | 4 |
Drużyna | Mecze | Bilans | Punkty | ||
---|---|---|---|---|---|
1 | SUCHARY SUCHY LAS | 5 | 9-1(8) | 11 | |
2 | UKS TKM KĄTY | 5 | 5-4(1) | 10 | |
3 | POLONIA TRZEBNICA | 5 | 3-2(1) | 8 | |
4 | AP JSRR JAROSŁAW | 5 | 6-4(2) | 7 | |
5 | AP PROSZOWIANKA | 5 | 2-6(-4) | 2 | |
6 | DAP DĘBICA | 5 | 0-8(-8) | 2 |
Drużyna | Mecze | Bilans | Punkty | ||
---|---|---|---|---|---|
1 | KS DELTA WARSZAWA | 5 | 15-4(11) | 13 | |
2 | ESTIMA AP WIELOGŁOWY | 5 | 15-9(6) | 12 | |
3 | WIATR LUDŹMIERZ | 5 | 14-6(8) | 10 | |
4 | AP ENERGETYK SIECHNICE | 5 | 7-11(-4) | 6 | |
5 | AP CHAMPIONS BRZESKO | 5 | 1-11(-10) | 1 | |
6 | TRIUMF ALWERNIA | 5 | 0-11(-11) | 1 |
Drużyna | Mecze | Bilans | Punkty | ||
---|---|---|---|---|---|
1 | GARBARNIA KRAKÓW | 5 | 13-0(13) | 15 | |
2 | MKS Polonia Świdnica | 5 | 4-3(1) | 9 | |
3 | AJAKS CZĘSTOCHOWA 2 | 5 | 7-4(3) | 9 | |
4 | MKS Fablok Chrzanów | 5 | 4-6(-2) | 6 | |
5 | AJAKS CZĘSTOCHOWA 1 | 5 | 3-9(-6) | 6 | |
6 | ZKP ZAKOPANE | 5 | 0-9(-9) | 0 |
© 2017 - 2024 - Turnieje Neyz - aplikacja turniejowa
Wykonanie Neyz Agencja Reklamy