Międzynarodowy Turniej API CUP rocznik 2010- 18-20.05.2018r

Gdzie: Zakopane , ul. Pardałówka 9

Kiedy: 2018-05-18 12:00:00 - 2018-05-20 15:00:00

Faza Grupowa

Grupa A

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 CFC Halychyna Lwów 7 14-1(13) 19
2 AKADEMIA KOLEJARZ STRÓŻE 7 7-2(5) 16
3 UKS TKM KĄTY 7 11-7(4) 13
4 AP NOWA PROSZOWIANKA 7 10-6(4) 11
5 AP ENERGETYK SIECHNICE 7 7-6(1) 11
6 TRIUMF ALWERNIA 7 3-11(-8) 6
7 ZKP ZAKOPANE 7 5-12(-7) 4
8 AJAKS CZĘSTOCHOWA 2 7 6-18(-12) 0
CFC Halychyna Lwów
2
vs
AKADEMIA KOLEJARZ STRÓŻE
0
ZKP ZAKOPANE
1
vs
UKS TKM KĄTY
1
CFC Halychyna Lwów
2
vs
TRIUMF ALWERNIA
0
ZKP ZAKOPANE
4
vs
AJAKS CZĘSTOCHOWA 2
2
AKADEMIA KOLEJARZ STRÓŻE
1
vs
TRIUMF ALWERNIA
0
TRIUMF ALWERNIA
0
vs
AP NOWA PROSZOWIANKA
2
TRIUMF ALWERNIA
2
vs
AJAKS CZĘSTOCHOWA 2
1
CFC Halychyna Lwów
4
vs
ZKP ZAKOPANE
0
UKS TKM KĄTY
2
vs
AJAKS CZĘSTOCHOWA 2
0
AKADEMIA KOLEJARZ STRÓŻE
2
vs
UKS TKM KĄTY
0
CFC Halychyna Lwów
2
vs
AP ENERGETYK SIECHNICE
0
AP NOWA PROSZOWIANKA
2
vs
ZKP ZAKOPANE
0
UKS TKM KĄTY
1
vs
AP ENERGETYK SIECHNICE
0
AKADEMIA KOLEJARZ STRÓŻE
1
vs
AP NOWA PROSZOWIANKA
0
AJAKS CZĘSTOCHOWA 2
2
vs
AP ENERGETYK SIECHNICE
3
TRIUMF ALWERNIA
0
vs
AP ENERGETYK SIECHNICE
2
AP NOWA PROSZOWIANKA
2
vs
UKS TKM KĄTY
3
TRIUMF ALWERNIA
1
vs
ZKP ZAKOPANE
0
CFC Halychyna Lwów
2
vs
UKS TKM KĄTY
1
AP NOWA PROSZOWIANKA
1
vs
AP ENERGETYK SIECHNICE
1
AKADEMIA KOLEJARZ STRÓŻE
0
vs
AP ENERGETYK SIECHNICE
0
AKADEMIA KOLEJARZ STRÓŻE
2
vs
AJAKS CZĘSTOCHOWA 2
0
ZKP ZAKOPANE
0
vs
AP ENERGETYK SIECHNICE
1
AP NOWA PROSZOWIANKA
3
vs
AJAKS CZĘSTOCHOWA 2
1
CFC Halychyna Lwów
2
vs
AJAKS CZĘSTOCHOWA 2
0
AKADEMIA KOLEJARZ STRÓŻE
1
vs
ZKP ZAKOPANE
0
TRIUMF ALWERNIA
0
vs
UKS TKM KĄTY
3
CFC Halychyna Lwów
0
vs
AP NOWA PROSZOWIANKA
0

Grupa B

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 JADWIGA KRAKÓW 7 9-4(5) 15
2 KS ZAKOPANE 1 7 12-6(6) 15
3 JKS JAROSŁAW 7 16-6(10) 15
4 SUCHARY SUCHY LAS 7 11-5(6) 13
5 KS DELTA WARSZAWA 7 14-10(4) 10
6 ESTIMA AP WIELOGŁOWY 7 11-13(-2) 9
7 Polonia Stal Świdnica 7 2-10(-8) 4
8 Fablok Chrzanów 7 0-21(-21) 0
Fablok Chrzanów
0
vs
KS ZAKOPANE 1
4
JKS JAROSŁAW
2
vs
KS DELTA WARSZAWA
1
Polonia Stal Świdnica
0
vs
KS ZAKOPANE 1
1
ESTIMA AP WIELOGŁOWY
3
vs
KS DELTA WARSZAWA
4
KS ZAKOPANE 1
1
vs
JADWIGA KRAKÓW
2
SUCHARY SUCHY LAS
2
vs
KS DELTA WARSZAWA
0
Polonia Stal Świdnica
0
vs
ESTIMA AP WIELOGŁOWY
1
KS ZAKOPANE 1
2
vs
KS DELTA WARSZAWA
1
JADWIGA KRAKÓW
2
vs
ESTIMA AP WIELOGŁOWY
1
SUCHARY SUCHY LAS
2
vs
Polonia Stal Świdnica
1
SUCHARY SUCHY LAS
3
vs
Fablok Chrzanów
0
JADWIGA KRAKÓW
3
vs
JKS JAROSŁAW
1
Polonia Stal Świdnica
1
vs
Fablok Chrzanów
0
ESTIMA AP WIELOGŁOWY
0
vs
JKS JAROSŁAW
3
Polonia Stal Świdnica
0
vs
KS DELTA WARSZAWA
3
Polonia Stal Świdnica
0
vs
JKS JAROSŁAW
3
Fablok Chrzanów
0
vs
JKS JAROSŁAW
5
SUCHARY SUCHY LAS
0
vs
JADWIGA KRAKÓW
0
SUCHARY SUCHY LAS
0
vs
JKS JAROSŁAW
1
Polonia Stal Świdnica
0
vs
JADWIGA KRAKÓW
0
Fablok Chrzanów
0
vs
ESTIMA AP WIELOGŁOWY
3
SUCHARY SUCHY LAS
2
vs
KS ZAKOPANE 1
0
KS ZAKOPANE 1
2
vs
JKS JAROSŁAW
1
Fablok Chrzanów
0
vs
KS DELTA WARSZAWA
4
KS ZAKOPANE 1
2
vs
ESTIMA AP WIELOGŁOWY
0
Fablok Chrzanów
0
vs
JADWIGA KRAKÓW
1
SUCHARY SUCHY LAS
2
vs
ESTIMA AP WIELOGŁOWY
3
JADWIGA KRAKÓW
1
vs
KS DELTA WARSZAWA
1

Grupa C

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 VARSOVIA WARSZAWA 7 15-7(8) 18
2 SALOS SZCZECIN 7 11-6(5) 16
3 DUNAJEC NOWY SĄCZ 7 13-6(7) 13
4 POLONIA TRZEBNICA 7 13-5(8) 12
5 AP CHAMPIONS BRZESKO 7 10-14(-4) 9
6 WIATR LUDŹMIERZ 7 12-10(2) 8
7 Garbarnia Kraków 7 9-19(-10) 2
8 AJAKS CZĘSTOCHOWA 1 7 2-18(-16) 1
POLONIA TRZEBNICA
1
vs
SALOS SZCZECIN
1
AP CHAMPIONS BRZESKO
1
vs
DUNAJEC NOWY SĄCZ
3
POLONIA TRZEBNICA
3
vs
Garbarnia Kraków
0
AP CHAMPIONS BRZESKO
2
vs
AJAKS CZĘSTOCHOWA 1
0
SALOS SZCZECIN
3
vs
Garbarnia Kraków
2
VARSOVIA WARSZAWA
1
vs
AJAKS CZĘSTOCHOWA 1
0
POLONIA TRZEBNICA
4
vs
AP CHAMPIONS BRZESKO
0
DUNAJEC NOWY SĄCZ
4
vs
AJAKS CZĘSTOCHOWA 1
0
Garbarnia Kraków
2
vs
WIATR LUDŹMIERZ
2
AJAKS CZĘSTOCHOWA 1
1
vs
Garbarnia Kraków
1
SALOS SZCZECIN
1
vs
WIATR LUDŹMIERZ
0
DUNAJEC NOWY SĄCZ
2
vs
VARSOVIA WARSZAWA
1
WIATR LUDŹMIERZ
1
vs
AP CHAMPIONS BRZESKO
3
POLONIA TRZEBNICA
1
vs
VARSOVIA WARSZAWA
2
POLONIA TRZEBNICA
1
vs
DUNAJEC NOWY SĄCZ
1
WIATR LUDŹMIERZ
1
vs
VARSOVIA WARSZAWA
3
SALOS SZCZECIN
2
vs
DUNAJEC NOWY SĄCZ
0
Garbarnia Kraków
2
vs
AP CHAMPIONS BRZESKO
4
WIATR LUDŹMIERZ
1
vs
DUNAJEC NOWY SĄCZ
0
Garbarnia Kraków
2
vs
VARSOVIA WARSZAWA
3
POLONIA TRZEBNICA
2
vs
AJAKS CZĘSTOCHOWA 1
0
SALOS SZCZECIN
1
vs
VARSOVIA WARSZAWA
2
SALOS SZCZECIN
2
vs
AJAKS CZĘSTOCHOWA 1
1
AP CHAMPIONS BRZESKO
0
vs
VARSOVIA WARSZAWA
3
WIATR LUDŹMIERZ
6
vs
AJAKS CZĘSTOCHOWA 1
0
SALOS SZCZECIN
1
vs
AP CHAMPIONS BRZESKO
0
Garbarnia Kraków
0
vs
DUNAJEC NOWY SĄCZ
3
POLONIA TRZEBNICA
1
vs
WIATR LUDŹMIERZ
1

FAZA PUCHAROWA

LIGA MISTRZÓW (miejsca 1-6)

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 KS ZAKOPANE 1 5 7-1(6) 13
2 AKADEMIA KOLEJARZ STRÓŻE 5 5-5(0) 8
3 VARSOVIA WARSZAWA 5 4-5(-1) 7
4 CFC Halychyna Lwów 5 4-4(0) 6
5 SALOS SZCZECIN 5 3-5(-2) 4
6 JADWIGA KRAKÓW 5 3-6(-3) 4
CFC Halychyna Lwów
0
vs
JADWIGA KRAKÓW
1
KS ZAKOPANE 1
1
vs
SALOS SZCZECIN
0
CFC Halychyna Lwów
1
vs
VARSOVIA WARSZAWA
0
AKADEMIA KOLEJARZ STRÓŻE
2
vs
SALOS SZCZECIN
0
VARSOVIA WARSZAWA
1
vs
AKADEMIA KOLEJARZ STRÓŻE
1
JADWIGA KRAKÓW
0
vs
KS ZAKOPANE 1
2
JADWIGA KRAKÓW
0
vs
AKADEMIA KOLEJARZ STRÓŻE
1
KS ZAKOPANE 1
1
vs
AKADEMIA KOLEJARZ STRÓŻE
1
VARSOVIA WARSZAWA
1
vs
SALOS SZCZECIN
0
CFC Halychyna Lwów
0
vs
KS ZAKOPANE 1
1
JADWIGA KRAKÓW
1
vs
SALOS SZCZECIN
1
CFC Halychyna Lwów
0
vs
SALOS SZCZECIN
2
JADWIGA KRAKÓW
1
vs
VARSOVIA WARSZAWA
2
CFC Halychyna Lwów
3
vs
AKADEMIA KOLEJARZ STRÓŻE
0
VARSOVIA WARSZAWA
0
vs
KS ZAKOPANE 1
2

LIGA EUROPY (miejsca 7-12)

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 SUCHARY SUCHY LAS 5 9-1(8) 11
2 UKS TKM KĄTY 5 5-4(1) 10
3 POLONIA TRZEBNICA 5 3-2(1) 8
4 JKS JAROSŁAW 5 6-4(2) 7
5 AP NOWA PROSZOWIANKA 5 2-6(-4) 2
6 DUNAJEC NOWY SĄCZ 5 0-8(-8) 2
DUNAJEC NOWY SĄCZ
0
vs
AP NOWA PROSZOWIANKA
0
JKS JAROSŁAW
1
vs
SUCHARY SUCHY LAS
2
UKS TKM KĄTY
0
vs
JKS JAROSŁAW
2
SUCHARY SUCHY LAS
0
vs
POLONIA TRZEBNICA
0
DUNAJEC NOWY SĄCZ
0
vs
POLONIA TRZEBNICA
0
UKS TKM KĄTY
0
vs
SUCHARY SUCHY LAS
0
AP NOWA PROSZOWIANKA
0
vs
POLONIA TRZEBNICA
1
UKS TKM KĄTY
1
vs
DUNAJEC NOWY SĄCZ
0
SUCHARY SUCHY LAS
2
vs
AP NOWA PROSZOWIANKA
0
JKS JAROSŁAW
2
vs
DUNAJEC NOWY SĄCZ
0
UKS TKM KĄTY
2
vs
AP NOWA PROSZOWIANKA
1
DUNAJEC NOWY SĄCZ
0
vs
SUCHARY SUCHY LAS
5
JKS JAROSŁAW
1
vs
AP NOWA PROSZOWIANKA
1
UKS TKM KĄTY
2
vs
POLONIA TRZEBNICA
1
JKS JAROSŁAW
0
vs
POLONIA TRZEBNICA
1

EKSTRAKLASA (miejsca 13-18)

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 KS DELTA WARSZAWA 5 15-4(11) 13
2 ESTIMA AP WIELOGŁOWY 5 15-9(6) 12
3 WIATR LUDŹMIERZ 5 14-6(8) 10
4 AP ENERGETYK SIECHNICE 5 7-11(-4) 6
5 AP CHAMPIONS BRZESKO 5 1-11(-10) 1
6 TRIUMF ALWERNIA 5 0-11(-11) 1
AP ENERGETYK SIECHNICE
0
vs
KS DELTA WARSZAWA
5
ESTIMA AP WIELOGŁOWY
3
vs
WIATR LUDŹMIERZ
2
AP ENERGETYK SIECHNICE
3
vs
AP CHAMPIONS BRZESKO
0
TRIUMF ALWERNIA
0
vs
WIATR LUDŹMIERZ
4
AP CHAMPIONS BRZESKO
0
vs
TRIUMF ALWERNIA
0
KS DELTA WARSZAWA
3
vs
ESTIMA AP WIELOGŁOWY
1
KS DELTA WARSZAWA
3
vs
TRIUMF ALWERNIA
0
ESTIMA AP WIELOGŁOWY
3
vs
TRIUMF ALWERNIA
0
AP CHAMPIONS BRZESKO
0
vs
WIATR LUDŹMIERZ
4
AP ENERGETYK SIECHNICE
3
vs
ESTIMA AP WIELOGŁOWY
5
KS DELTA WARSZAWA
3
vs
WIATR LUDŹMIERZ
3
AP ENERGETYK SIECHNICE
0
vs
WIATR LUDŹMIERZ
1
KS DELTA WARSZAWA
1
vs
AP CHAMPIONS BRZESKO
0
AP ENERGETYK SIECHNICE
1
vs
TRIUMF ALWERNIA
0
AP CHAMPIONS BRZESKO
1
vs
ESTIMA AP WIELOGŁOWY
3

PUCHAR POLSKI (miejsca 19-24)

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 Garbarnia Kraków 5 13-0(13) 15
2 Polonia Stal Świdnica 5 4-3(1) 9
3 AJAKS CZĘSTOCHOWA 2 5 7-4(3) 9
4 Fablok Chrzanów 5 4-6(-2) 6
5 AJAKS CZĘSTOCHOWA 1 5 3-9(-6) 6
6 ZKP ZAKOPANE 5 0-9(-9) 0
Garbarnia Kraków
3
vs
AJAKS CZĘSTOCHOWA 2
0
Polonia Stal Świdnica
2
vs
Fablok Chrzanów
0
ZKP ZAKOPANE
0
vs
Polonia Stal Świdnica
1
Fablok Chrzanów
3
vs
AJAKS CZĘSTOCHOWA 1
0
Garbarnia Kraków
3
vs
AJAKS CZĘSTOCHOWA 1
0
ZKP ZAKOPANE
0
vs
Fablok Chrzanów
1
AJAKS CZĘSTOCHOWA 2
3
vs
AJAKS CZĘSTOCHOWA 1
0
ZKP ZAKOPANE
0
vs
Garbarnia Kraków
4
Fablok Chrzanów
0
vs
AJAKS CZĘSTOCHOWA 2
2
Polonia Stal Świdnica
0
vs
Garbarnia Kraków
1
ZKP ZAKOPANE
0
vs
AJAKS CZĘSTOCHOWA 2
2
Garbarnia Kraków
2
vs
Fablok Chrzanów
0
Polonia Stal Świdnica
1
vs
AJAKS CZĘSTOCHOWA 2
0
ZKP ZAKOPANE
0
vs
AJAKS CZĘSTOCHOWA 1
1
Polonia Stal Świdnica
0
vs
AJAKS CZĘSTOCHOWA 1
2

© 2017 2018 Turnieje Neyz - aplikacja turniejowa