III Międzynarodowy Turniej Termy Gorący Potok Cup - U 9

Gdzie: Zakopane , ul. Pardałówka 9

Kiedy: 2018-06-01 08:00:00 - 2018-06-03 16:00:00

Faza 1

Grupa A

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 SPORTING LIZBONA 6 19-6(13) 15
2 ARKONIA SZCZECIN 6 12-10(2) 10
3 WISŁA KRAKÓW SA 6 5-10(-5) 9
4 KARPATY LVIV 6 9-8(1) 9
5 TAURAS KOWNO 6 6-7(-1) 8
6 ESCOLA VARSOVIA 6 9-13(-4) 5
7 UKS MDK PŁOCK 6 3-9(-6) 4
UKS MDK PŁOCK
1
vs
ARKONIA SZCZECIN
2
WISŁA KRAKÓW SA
0
vs
ESCOLA VARSOVIA
3
TAURAS KOWNO
1
vs
KARPATY LVIV
0
ARKONIA SZCZECIN
1
vs
WISŁA KRAKÓW SA
2
KARPATY LVIV
2
vs
SPORTING LIZBONA
1
ESCOLA VARSOVIA
1
vs
TAURAS KOWNO
1
UKS MDK PŁOCK
0
vs
WISŁA KRAKÓW SA
1
ARKONIA SZCZECIN
2
vs
ESCOLA VARSOVIA
2
TAURAS KOWNO
2
vs
SPORTING LIZBONA
3
KARPATY LVIV
1
vs
UKS MDK PŁOCK
0
SPORTING LIZBONA
4
vs
UKS MDK PŁOCK
0
ARKONIA SZCZECIN
3
vs
TAURAS KOWNO
0
WISŁA KRAKÓW SA
2
vs
KARPATY LVIV
0
ESCOLA VARSOVIA
1
vs
SPORTING LIZBONA
2
UKS MDK PŁOCK
0
vs
TAURAS KOWNO
0
WISŁA KRAKÓW SA
0
vs
SPORTING LIZBONA
4
ARKONIA SZCZECIN
3
vs
KARPATY LVIV
0
ESCOLA VARSOVIA
1
vs
UKS MDK PŁOCK
2
WISŁA KRAKÓW SA
0
vs
TAURAS KOWNO
2
ESCOLA VARSOVIA
1
vs
KARPATY LVIV
6
ARKONIA SZCZECIN
1
vs
SPORTING LIZBONA
5

Grupa B

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 ŚLĄSK WROCŁAW 6 20-3(17) 16
2 POGOŃ SZCZECIN 6 21-7(14) 13
3 OLYMPIQUE MARSYLIA 6 18-13(5) 10
4 ACS TAMPA BRASOV 6 4-12(-8) 7
5 AS TRENCIN 6 7-9(-2) 6
6 SOKOLIKI STARY SĄCZ 6 1-13(-12) 3
7 ZALGIRIETIS VILNUS 6 2-16(-14) 2
SOKOLIKI STARY SĄCZ
0
vs
ŚLĄSK WROCŁAW
3
POGOŃ SZCZECIN
2
vs
ACS TAMPA BRASOV
3
ZALGIRIETIS VILNUS
0
vs
AS TRENCIN
0
SOKOLIKI STARY SĄCZ
0
vs
POGOŃ SZCZECIN
5
AS TRENCIN
4
vs
OLYMPIQUE MARSYLIA
4
ACS TAMPA BRASOV
1
vs
ZALGIRIETIS VILNUS
0
ŚLĄSK WROCŁAW
1
vs
POGOŃ SZCZECIN
1
OLYMPIQUE MARSYLIA
4
vs
SOKOLIKI STARY SĄCZ
0
ŚLĄSK WROCŁAW
7
vs
ACS TAMPA BRASOV
0
ZALGIRIETIS VILNUS
1
vs
OLYMPIQUE MARSYLIA
5
SOKOLIKI STARY SĄCZ
1
vs
ZALGIRIETIS VILNUS
1
ACS TAMPA BRASOV
0
vs
OLYMPIQUE MARSYLIA
1
POGOŃ SZCZECIN
3
vs
AS TRENCIN
1
ŚLĄSK WROCŁAW
4
vs
ZALGIRIETIS VILNUS
0
AS TRENCIN
0
vs
SOKOLIKI STARY SĄCZ
0
ŚLĄSK WROCŁAW
2
vs
AS TRENCIN
0
POGOŃ SZCZECIN
5
vs
OLYMPIQUE MARSYLIA
2
ACS TAMPA BRASOV
0
vs
SOKOLIKI STARY SĄCZ
0
POGOŃ SZCZECIN
5
vs
ZALGIRIETIS VILNUS
0
ACS TAMPA BRASOV
0
vs
AS TRENCIN
2
ŚLĄSK WROCŁAW
3
vs
OLYMPIQUE MARSYLIA
2

Grupa C

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 LOKOMOTIV KIJÓW 6 20-3(17) 14
2 BENIAMINEK PROFBUD KROSNO 6 13-6(7) 11
3 KORONA KIELCE 6 10-6(4) 10
4 LEICESTER CITY 6 8-8(0) 10
5 LEGIA WARSZAWA 6 10-7(3) 9
6 FK LIEPAJA 6 2-17(-15) 3
7 AP Podhala Nowy Targ 6 3-19(-16) 1
AP Podhala Nowy Targ
1
vs
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO
5
KORONA KIELCE
1
vs
LEGIA WARSZAWA
1
FK LIEPAJA
0
vs
LOKOMOTIV KIJÓW
6
LEICESTER CITY
1
vs
AP Podhala Nowy Targ
1
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO
3
vs
KORONA KIELCE
1
LEGIA WARSZAWA
2
vs
FK LIEPAJA
0
LOKOMOTIV KIJÓW
3
vs
LEICESTER CITY
0
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO
3
vs
FK LIEPAJA
0
LOKOMOTIV KIJÓW
7
vs
AP Podhala Nowy Targ
0
FK LIEPAJA
0
vs
LEICESTER CITY
1
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO
1
vs
LEGIA WARSZAWA
1
AP Podhala Nowy Targ
0
vs
KORONA KIELCE
2
KORONA KIELCE
0
vs
LOKOMOTIV KIJÓW
1
LEGIA WARSZAWA
2
vs
LEICESTER CITY
3
AP Podhala Nowy Targ
1
vs
FK LIEPAJA
2
KORONA KIELCE
2
vs
LEICESTER CITY
1
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO
1
vs
LOKOMOTIV KIJÓW
1
LEGIA WARSZAWA
2
vs
AP Podhala Nowy Targ
0
KORONA KIELCE
4
vs
FK LIEPAJA
0
LEGIA WARSZAWA
2
vs
LOKOMOTIV KIJÓW
2
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO
0
vs
LEICESTER CITY
2

Grupa D

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 LECH POZNAŃ 6 20-5(15) 18
2 BANIK OSTRAVA 6 22-8(14) 15
3 STOKE CITY 6 10-11(-1) 10
4 ZAGŁĘBIE LUBIN 6 15-9(6) 8
5 AP CZARNI KRAKÓW 6 9-16(-7) 7
6 Olympic Wrocław 6 8-21(-13) 3
7 GLINIK GORLICE 6 6-20(-14) 0
AP CZARNI KRAKÓW
1
vs
Olympic Wrocław
0
ZAGŁĘBIE LUBIN
1
vs
LECH POZNAŃ
2
BANIK OSTRAVA
4
vs
GLINIK GORLICE
1
STOKE CITY
4
vs
AP CZARNI KRAKÓW
2
Olympic Wrocław
0
vs
ZAGŁĘBIE LUBIN
4
GLINIK GORLICE
0
vs
STOKE CITY
1
LECH POZNAŃ
3
vs
BANIK OSTRAVA
1
AP CZARNI KRAKÓW
2
vs
ZAGŁĘBIE LUBIN
2
Olympic Wrocław
2
vs
LECH POZNAŃ
5
BANIK OSTRAVA
3
vs
STOKE CITY
1
GLINIK GORLICE
2
vs
AP CZARNI KRAKÓW
3
Olympic Wrocław
2
vs
BANIK OSTRAVA
8
ZAGŁĘBIE LUBIN
6
vs
GLINIK GORLICE
1
LECH POZNAŃ
3
vs
STOKE CITY
0
ZAGŁĘBIE LUBIN
2
vs
STOKE CITY
2
Olympic Wrocław
3
vs
GLINIK GORLICE
1
AP CZARNI KRAKÓW
1
vs
BANIK OSTRAVA
4
LECH POZNAŃ
4
vs
AP CZARNI KRAKÓW
0
ZAGŁĘBIE LUBIN
0
vs
BANIK OSTRAVA
2
LECH POZNAŃ
3
vs
GLINIK GORLICE
1
Olympic Wrocław
1
vs
STOKE CITY
2

FAZA FINAŁOWA

O MIEJSCA 1-4

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 ŚLĄSK WROCŁAW 3 7-2(5) 6
2 SPORTING LIZBONA 3 6-6(0) 4
3 LOKOMOTIV KIJÓW 3 5-5(0) 4
4 LECH POZNAŃ 3 2-7(-5) 2
LOKOMOTIV KIJÓW
1
vs
LECH POZNAŃ
1
SPORTING LIZBONA
1
vs
ŚLĄSK WROCŁAW
2
SPORTING LIZBONA
4
vs
LOKOMOTIV KIJÓW
3
ŚLĄSK WROCŁAW
5
vs
LECH POZNAŃ
0
SPORTING LIZBONA
1
vs
LECH POZNAŃ
1
ŚLĄSK WROCŁAW
0
vs
LOKOMOTIV KIJÓW
1

O MIEJSCA 5-8

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 BANIK OSTRAVA 3 8-10(-2) 6
2 BENIAMINEK PROFBUD KROSNO 3 8-4(4) 5
3 POGOŃ SZCZECIN 3 11-10(1) 4
4 ARKONIA SZCZECIN 3 3-6(-3) 1
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO
5
vs
BANIK OSTRAVA
1
ARKONIA SZCZECIN
2
vs
POGOŃ SZCZECIN
4
ARKONIA SZCZECIN
0
vs
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO
0
POGOŃ SZCZECIN
4
vs
BANIK OSTRAVA
5
ARKONIA SZCZECIN
1
vs
BANIK OSTRAVA
2
POGOŃ SZCZECIN
3
vs
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO
3

O MIEJSCA 9-12

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 OLYMPIQUE MARSYLIA 3 7-2(5) 7
2 KORONA KIELCE 3 4-4(0) 6
3 STOKE CITY 3 7-5(2) 3
4 WISŁA KRAKÓW SA 3 3-10(-7) 1
KORONA KIELCE
2
vs
STOKE CITY
1
WISŁA KRAKÓW SA
2
vs
OLYMPIQUE MARSYLIA
2
WISŁA KRAKÓW SA
0
vs
KORONA KIELCE
2
OLYMPIQUE MARSYLIA
2
vs
STOKE CITY
0
WISŁA KRAKÓW SA
1
vs
STOKE CITY
6
OLYMPIQUE MARSYLIA
3
vs
KORONA KIELCE
0

O MIEJSCA 13-16

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 ACS TAMPA BRASOV 3 8-6(2) 7
2 LEICESTER CITY 3 10-6(4) 6
3 KARPATY LVIV 3 5-7(-2) 4
4 ZAGŁĘBIE LUBIN 3 3-7(-4) 0
LEICESTER CITY
3
vs
ZAGŁĘBIE LUBIN
1
KARPATY LVIV
2
vs
ACS TAMPA BRASOV
2
KARPATY LVIV
2
vs
LEICESTER CITY
5
ACS TAMPA BRASOV
3
vs
ZAGŁĘBIE LUBIN
2
KARPATY LVIV
1
vs
ZAGŁĘBIE LUBIN
0
ACS TAMPA BRASOV
3
vs
LEICESTER CITY
2

O MIEJSCA 17-20

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 LEGIA WARSZAWA 3 12-5(7) 9
2 AS TRENCIN 3 8-4(4) 6
3 TAURAS KOWNO 3 4-8(-4) 3
4 AP CZARNI KRAKÓW 3 3-10(-7) 0
LEGIA WARSZAWA
5
vs
AP CZARNI KRAKÓW
2
TAURAS KOWNO
1
vs
AS TRENCIN
3
TAURAS KOWNO
1
vs
LEGIA WARSZAWA
4
AS TRENCIN
3
vs
AP CZARNI KRAKÓW
0
TAURAS KOWNO
2
vs
AP CZARNI KRAKÓW
1
AS TRENCIN
2
vs
LEGIA WARSZAWA
3

O MIEJSCA 21-24

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 ESCOLA VARSOVIA 3 8-2(6) 9
2 SOKOLIKI STARY SĄCZ 3 4-4(0) 6
3 Olympic Wrocław 3 4-6(-2) 3
4 FK LIEPAJA 3 4-8(-4) 0
FK LIEPAJA
2
vs
Olympic Wrocław
4
ESCOLA VARSOVIA
3
vs
SOKOLIKI STARY SĄCZ
1
ESCOLA VARSOVIA
2
vs
FK LIEPAJA
1
SOKOLIKI STARY SĄCZ
1
vs
Olympic Wrocław
0
ESCOLA VARSOVIA
3
vs
Olympic Wrocław
0
SOKOLIKI STARY SĄCZ
2
vs
FK LIEPAJA
1

O MIEJSCA 25-28

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 UKS MDK PŁOCK 3 4-0(4) 9
2 GLINIK GORLICE 3 3-3(0) 3
3 AP Podhala Nowy Targ 3 3-5(-2) 3
4 ZALGIRIETIS VILNUS 3 2-4(-2) 3
AP Podhala Nowy Targ
2
vs
GLINIK GORLICE
1
UKS MDK PŁOCK
1
vs
ZALGIRIETIS VILNUS
0
UKS MDK PŁOCK
2
vs
AP Podhala Nowy Targ
0
ZALGIRIETIS VILNUS
0
vs
GLINIK GORLICE
2
UKS MDK PŁOCK
1
vs
GLINIK GORLICE
0
ZALGIRIETIS VILNUS
2
vs
AP Podhala Nowy Targ
1

© 2017 2018 Turnieje Neyz - aplikacja turniejowa