VIII Międzynarodowy Turniej Sokolika o puchar INNOJU - U10

Gdzie: STARY SĄCZ

Kiedy: 2018-06-09 08:00:00 - 2018-06-10 16:00:00

FAZA GRUPOWA

Grupa A

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 Sparta Praga 7 17-8(9) 16
2 RB Liepzig 7 13-2(11) 15
3 ZAGŁĘBIE LUBIN 7 13-9(4) 13
4 DUNAJEC NOWY SĄCZ A 7 7-11(-4) 11
5 LECH POZNAŃ 7 6-7(-1) 8
6 FK KAUNO ZALGIRIS 7 6-6(0) 7
7 Liverpool FC 7 11-14(-3) 4
8 WISŁA CZARNY DUNAJEC 2 7 7-23(-16) 3
17:13, 08-06-2018
RB Liepzig
5
vs
WISŁA CZARNY DUNAJEC 2
0
17:14, 08-06-2018
Liverpool FC
0
vs
DUNAJEC NOWY SĄCZ A
1
17:14, 08-06-2018
LECH POZNAŃ
1
vs
FK KAUNO ZALGIRIS
0
17:16, 08-06-2018
WISŁA CZARNY DUNAJEC 2
2
vs
ZAGŁĘBIE LUBIN
7
17:16, 08-06-2018
DUNAJEC NOWY SĄCZ A
0
vs
RB Liepzig
3
17:17, 08-06-2018
RB Liepzig
2
vs
Liverpool FC
1
17:17, 08-06-2018
DUNAJEC NOWY SĄCZ A
2
vs
LECH POZNAŃ
1
17:17, 08-06-2018
Sparta Praga
3
vs
Liverpool FC
1
17:18, 08-06-2018
Sparta Praga
2
vs
FK KAUNO ZALGIRIS
1
17:18, 08-06-2018
LECH POZNAŃ
0
vs
RB Liepzig
0
17:19, 08-06-2018
Sparta Praga
1
vs
DUNAJEC NOWY SĄCZ A
1
17:20, 08-06-2018
Liverpool FC
2
vs
WISŁA CZARNY DUNAJEC 2
2
17:20, 08-06-2018
WISŁA CZARNY DUNAJEC 2
0
vs
FK KAUNO ZALGIRIS
2
17:20, 08-06-2018
DUNAJEC NOWY SĄCZ A
0
vs
ZAGŁĘBIE LUBIN
4
17:21, 08-06-2018
ZAGŁĘBIE LUBIN
0
vs
RB Liepzig
0
17:21, 08-06-2018
Liverpool FC
2
vs
LECH POZNAŃ
3
17:21, 08-06-2018
Sparta Praga
1
vs
RB Liepzig
3
17:22, 08-06-2018
WISŁA CZARNY DUNAJEC 2
2
vs
DUNAJEC NOWY SĄCZ A
2
17:22, 08-06-2018
FK KAUNO ZALGIRIS
0
vs
DUNAJEC NOWY SĄCZ A
1
17:22, 08-06-2018
LECH POZNAŃ
0
vs
WISŁA CZARNY DUNAJEC 2
0
17:22, 08-06-2018
Sparta Praga
3
vs
ZAGŁĘBIE LUBIN
0
17:23, 08-06-2018
RB Liepzig
0
vs
FK KAUNO ZALGIRIS
0
17:24, 08-06-2018
Sparta Praga
5
vs
WISŁA CZARNY DUNAJEC 2
1
17:24, 08-06-2018
LECH POZNAŃ
1
vs
Sparta Praga
2
17:24, 08-06-2018
Liverpool FC
4
vs
ZAGŁĘBIE LUBIN
0
17:25, 08-06-2018
ZAGŁĘBIE LUBIN
1
vs
LECH POZNAŃ
0
17:25, 08-06-2018
FK KAUNO ZALGIRIS
3
vs
Liverpool FC
1
17:25, 08-06-2018
FK KAUNO ZALGIRIS
0
vs
ZAGŁĘBIE LUBIN
1

Grupa B

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 AP Raków Częstochowa 7 14-6(8) 15
2 ŚLĄSK WROCŁAW 7 21-7(14) 14
3 AP Reissa Poznań 7 15-6(9) 14
4 Austria Wiedeń 7 10-5(5) 13
5 Tennis Borussia Berlin 7 18-6(12) 12
6 SPORTING LIZBONA 7 6-12(-6) 5
7 BRONOWIANKA KRAKÓW 7 4-10(-6) 5
8 ES Lambres 7 0-36(-36) 0
17:28, 08-06-2018
Tennis Borussia Berlin
3
vs
BRONOWIANKA KRAKÓW
0
17:29, 08-06-2018
Austria Wiedeń
0
vs
AP Reissa Poznań
1
17:29, 08-06-2018
ŚLĄSK WROCŁAW
5
vs
ES Lambres
0
17:29, 08-06-2018
BRONOWIANKA KRAKÓW
0
vs
AP Raków Częstochowa
1
17:30, 08-06-2018
AP Reissa Poznań
0
vs
ŚLĄSK WROCŁAW
2
17:30, 08-06-2018
Tennis Borussia Berlin
0
vs
Austria Wiedeń
0
17:30, 08-06-2018
AP Reissa Poznań
3
vs
SPORTING LIZBONA
2
17:33, 08-06-2018
SPORTING LIZBONA
0
vs
Austria Wiedeń
2
17:34, 08-06-2018
AP Raków Częstochowa
6
vs
ES Lambres
0
17:34, 08-06-2018
ŚLĄSK WROCŁAW
2
vs
SPORTING LIZBONA
2
17:34, 08-06-2018
Tennis Borussia Berlin
2
vs
AP Reissa Poznań
2
17:34, 08-06-2018
Austria Wiedeń
1
vs
BRONOWIANKA KRAKÓW
0
17:35, 08-06-2018
Tennis Borussia Berlin
3
vs
SPORTING LIZBONA
0
17:35, 08-06-2018
AP Reissa Poznań
1
vs
AP Raków Częstochowa
0
17:35, 08-06-2018
BRONOWIANKA KRAKÓW
3
vs
ES Lambres
0
17:36, 08-06-2018
Austria Wiedeń
2
vs
ŚLĄSK WROCŁAW
1
17:36, 08-06-2018
AP Raków Częstochowa
2
vs
SPORTING LIZBONA
0
17:36, 08-06-2018
BRONOWIANKA KRAKÓW
0
vs
AP Reissa Poznań
0
17:37, 08-06-2018
SPORTING LIZBONA
2
vs
ES Lambres
0
17:37, 08-06-2018
Tennis Borussia Berlin
1
vs
AP Raków Częstochowa
2
17:37, 08-06-2018
ŚLĄSK WROCŁAW
5
vs
BRONOWIANKA KRAKÓW
1
17:37, 08-06-2018
ES Lambres
0
vs
AP Reissa Poznań
8
17:39, 08-06-2018
Austria Wiedeń
0
vs
AP Raków Częstochowa
3
17:39, 08-06-2018
ŚLĄSK WROCŁAW
2
vs
Tennis Borussia Berlin
2
17:41, 08-06-2018
AP Raków Częstochowa
0
vs
ŚLĄSK WROCŁAW
4
17:42, 08-06-2018
ES Lambres
0
vs
Austria Wiedeń
5
17:43, 08-06-2018
ES Lambres
0
vs
Tennis Borussia Berlin
7
17:44, 08-06-2018
SPORTING LIZBONA
0
vs
BRONOWIANKA KRAKÓW
0

Grupa C

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 LEGIA WARSZAWA 7 16-4(12) 18
2 Feyenoord Rotterdam 7 19-5(14) 18
3 AS TRENCIN 7 9-11(-2) 12
4 FC ATLET KIJÓW 7 18-11(7) 11
5 WISŁA CZARNY DUNAJEC 1 7 6-7(-1) 9
6 ARKONIA SZCZECIN 7 6-10(-4) 8
7 Crystal Palace FC 7 5-12(-7) 4
8 Olympic Wrocław 7 4-23(-19) 1
17:46, 08-06-2018
Feyenoord Rotterdam
1
vs
ARKONIA SZCZECIN
0
17:47, 08-06-2018
Crystal Palace FC
3
vs
Olympic Wrocław
0
17:47, 08-06-2018
LEGIA WARSZAWA
2
vs
AS TRENCIN
0
17:47, 08-06-2018
ARKONIA SZCZECIN
1
vs
WISŁA CZARNY DUNAJEC 1
0
17:47, 08-06-2018
Olympic Wrocław
0
vs
Feyenoord Rotterdam
4
17:48, 08-06-2018
FC ATLET KIJÓW
1
vs
Crystal Palace FC
1
17:49, 08-06-2018
Olympic Wrocław
0
vs
LEGIA WARSZAWA
2
17:50, 08-06-2018
Feyenoord Rotterdam
6
vs
Crystal Palace FC
0
17:50, 08-06-2018
FC ATLET KIJÓW
3
vs
AS TRENCIN
1
17:54, 08-06-2018
LEGIA WARSZAWA
3
vs
Feyenoord Rotterdam
0
17:54, 08-06-2018
FC ATLET KIJÓW
7
vs
Olympic Wrocław
1
17:54, 08-06-2018
Crystal Palace FC
0
vs
ARKONIA SZCZECIN
1
18:00, 08-06-2018
FC ATLET KIJÓW
2
vs
Feyenoord Rotterdam
3
18:00, 08-06-2018
Olympic Wrocław
1
vs
WISŁA CZARNY DUNAJEC 1
2
18:00, 08-06-2018
ARKONIA SZCZECIN
1
vs
AS TRENCIN
2
18:01, 08-06-2018
Crystal Palace FC
0
vs
LEGIA WARSZAWA
1
18:01, 08-06-2018
WISŁA CZARNY DUNAJEC 1
0
vs
Feyenoord Rotterdam
1
18:01, 08-06-2018
ARKONIA SZCZECIN
1
vs
Olympic Wrocław
1
18:02, 08-06-2018
Feyenoord Rotterdam
4
vs
AS TRENCIN
0
18:02, 08-06-2018
FC ATLET KIJÓW
2
vs
WISŁA CZARNY DUNAJEC 1
1
18:02, 08-06-2018
LEGIA WARSZAWA
5
vs
ARKONIA SZCZECIN
1
18:02, 08-06-2018
AS TRENCIN
4
vs
Olympic Wrocław
1
18:03, 08-06-2018
Crystal Palace FC
1
vs
WISŁA CZARNY DUNAJEC 1
2
18:03, 08-06-2018
LEGIA WARSZAWA
3
vs
FC ATLET KIJÓW
2
18:03, 08-06-2018
FC ATLET KIJÓW
1
vs
ARKONIA SZCZECIN
1
18:04, 08-06-2018
WISŁA CZARNY DUNAJEC 1
1
vs
LEGIA WARSZAWA
0
18:04, 08-06-2018
AS TRENCIN
1
vs
Crystal Palace FC
0
18:04, 08-06-2018
AS TRENCIN
1
vs
WISŁA CZARNY DUNAJEC 1
0

Grupa D

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 KARPATY LVIV 7 18-6(12) 17
2 Hertha BSC Berlin 7 13-5(8) 11
3 POGOŃ SZCZECIN 7 10-7(3) 11
4 SOKOLIKI STARY SĄCZ 7 8-18(-10) 10
5 OLYMPIQUE MARSYLIA 7 7-7(0) 9
6 AP Sanok 7 5-11(-6) 7
7 ESCOLA VARSOVIA 7 7-11(-4) 6
8 SANDECJA NOWY SĄCZ 2008 7 6-9(-3) 5
21:24, 08-06-2018
Hertha BSC Berlin
2
vs
AP Sanok
0
21:25, 08-06-2018
OLYMPIQUE MARSYLIA
1
vs
SANDECJA NOWY SĄCZ 2008
1
21:26, 08-06-2018
ESCOLA VARSOVIA
1
vs
SOKOLIKI STARY SĄCZ
2
21:26, 08-06-2018
AP Sanok
0
vs
POGOŃ SZCZECIN
2
21:27, 08-06-2018
SANDECJA NOWY SĄCZ 2008
0
vs
Hertha BSC Berlin
0
21:27, 08-06-2018
KARPATY LVIV
2
vs
OLYMPIQUE MARSYLIA
1
21:27, 08-06-2018
SANDECJA NOWY SĄCZ 2008
1
vs
ESCOLA VARSOVIA
0
21:28, 08-06-2018
KARPATY LVIV
5
vs
SOKOLIKI STARY SĄCZ
0
21:28, 08-06-2018
Hertha BSC Berlin
0
vs
OLYMPIQUE MARSYLIA
0
21:29, 08-06-2018
ESCOLA VARSOVIA
3
vs
Hertha BSC Berlin
2
21:29, 08-06-2018
KARPATY LVIV
2
vs
SANDECJA NOWY SĄCZ 2008
1
21:29, 08-06-2018
OLYMPIQUE MARSYLIA
1
vs
AP Sanok
0
21:30, 08-06-2018
AP Sanok
3
vs
SOKOLIKI STARY SĄCZ
1
21:31, 08-06-2018
POGOŃ SZCZECIN
1
vs
Hertha BSC Berlin
3
21:31, 08-06-2018
OLYMPIQUE MARSYLIA
1
vs
ESCOLA VARSOVIA
1
21:31, 08-06-2018
KARPATY LVIV
1
vs
Hertha BSC Berlin
0
21:31, 08-06-2018
SANDECJA NOWY SĄCZ 2008
0
vs
POGOŃ SZCZECIN
1
21:32, 08-06-2018
AP Sanok
2
vs
SANDECJA NOWY SĄCZ 2008
1
21:32, 08-06-2018
SOKOLIKI STARY SĄCZ
3
vs
SANDECJA NOWY SĄCZ 2008
2
21:32, 08-06-2018
ESCOLA VARSOVIA
0
vs
AP Sanok
0
21:32, 08-06-2018
KARPATY LVIV
2
vs
POGOŃ SZCZECIN
2
21:33, 08-06-2018
KARPATY LVIV
4
vs
AP Sanok
0
21:33, 08-06-2018
OLYMPIQUE MARSYLIA
2
vs
POGOŃ SZCZECIN
1
21:33, 08-06-2018
Hertha BSC Berlin
6
vs
SOKOLIKI STARY SĄCZ
0
21:34, 08-06-2018
POGOŃ SZCZECIN
3
vs
ESCOLA VARSOVIA
0
21:34, 08-06-2018
SOKOLIKI STARY SĄCZ
2
vs
OLYMPIQUE MARSYLIA
1
21:34, 08-06-2018
SOKOLIKI STARY SĄCZ
0
vs
POGOŃ SZCZECIN
0
21:45, 08-06-2018
ESCOLA VARSOVIA
2
vs
KARPATY LVIV
2

LIGA EUROPY

O MIEJSCA 29-32

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 SANDECJA NOWY SĄCZ 2008 3 8-2(6) 9
2 Olympic Wrocław 3 17-2(15) 6
3 WISŁA CZARNY DUNAJEC 2 3 3-9(-6) 3
4 ES Lambres 3 3-18(-15) 0
20:56, 09-06-2018
WISŁA CZARNY DUNAJEC 2
3
vs
ES Lambres
2
20:57, 09-06-2018
Olympic Wrocław
1
vs
SANDECJA NOWY SĄCZ 2008
2
20:57, 09-06-2018
WISŁA CZARNY DUNAJEC 2
0
vs
Olympic Wrocław
6
20:57, 09-06-2018
ES Lambres
1
vs
SANDECJA NOWY SĄCZ 2008
5
20:57, 09-06-2018
WISŁA CZARNY DUNAJEC 2
0
vs
SANDECJA NOWY SĄCZ 2008
1
20:58, 09-06-2018
ES Lambres
0
vs
Olympic Wrocław
10

O MIEJSCA 25-28

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 Crystal Palace FC 3 7-4(3) 6
2 ESCOLA VARSOVIA 3 5-4(1) 6
3 Liverpool FC 3 6-7(-1) 3
4 BRONOWIANKA KRAKÓW 3 3-6(-3) 3
21:01, 09-06-2018
Liverpool FC
3
vs
BRONOWIANKA KRAKÓW
1
21:02, 09-06-2018
Crystal Palace FC
3
vs
ESCOLA VARSOVIA
0
21:02, 09-06-2018
Liverpool FC
2
vs
Crystal Palace FC
3
22:18, 09-06-2018
BRONOWIANKA KRAKÓW
0
vs
ESCOLA VARSOVIA
2
22:19, 09-06-2018
Liverpool FC
1
vs
ESCOLA VARSOVIA
3
22:19, 09-06-2018
BRONOWIANKA KRAKÓW
2
vs
Crystal Palace FC
1

O MIEJSCA 21-24

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 FK KAUNO ZALGIRIS 3 5-3(2) 6
2 SPORTING LIZBONA 3 4-1(3) 5
3 ARKONIA SZCZECIN 3 3-5(-2) 4
4 AP Sanok 3 1-4(-3) 1
22:20, 09-06-2018
FK KAUNO ZALGIRIS
0
vs
SPORTING LIZBONA
3
22:20, 09-06-2018
ARKONIA SZCZECIN
2
vs
AP Sanok
1
22:21, 09-06-2018
FK KAUNO ZALGIRIS
3
vs
ARKONIA SZCZECIN
0
22:21, 09-06-2018
SPORTING LIZBONA
0
vs
AP Sanok
0
22:21, 09-06-2018
FK KAUNO ZALGIRIS
2
vs
AP Sanok
0
22:22, 09-06-2018
SPORTING LIZBONA
1
vs
ARKONIA SZCZECIN
1

O MIEJSCA 17-20

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 Tennis Borussia Berlin 3 7-3(4) 6
2 WISŁA CZARNY DUNAJEC 1 3 4-7(-3) 4
3 OLYMPIQUE MARSYLIA 3 3-8(-5) 4
4 LECH POZNAŃ 3 9-5(4) 3
22:23, 09-06-2018
LECH POZNAŃ
2
vs
Tennis Borussia Berlin
3
22:24, 09-06-2018
WISŁA CZARNY DUNAJEC 1
2
vs
OLYMPIQUE MARSYLIA
2
22:24, 09-06-2018
LECH POZNAŃ
1
vs
WISŁA CZARNY DUNAJEC 1
2
22:25, 09-06-2018
Tennis Borussia Berlin
0
vs
OLYMPIQUE MARSYLIA
1
22:25, 09-06-2018
LECH POZNAŃ
6
vs
OLYMPIQUE MARSYLIA
0
22:26, 09-06-2018
Tennis Borussia Berlin
4
vs
WISŁA CZARNY DUNAJEC 1
0

O MIEJSCE 13-16

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 DUNAJEC NOWY SĄCZ A 3 10-5(5) 6
2 FC ATLET KIJÓW 3 9-6(3) 6
3 Austria Wiedeń 3 6-7(-1) 6
4 SOKOLIKI STARY SĄCZ 3 5-12(-7) 0
22:28, 09-06-2018
DUNAJEC NOWY SĄCZ A
3
vs
Austria Wiedeń
0
22:29, 09-06-2018
FC ATLET KIJÓW
4
vs
SOKOLIKI STARY SĄCZ
1
22:29, 09-06-2018
DUNAJEC NOWY SĄCZ A
2
vs
FC ATLET KIJÓW
3
22:30, 09-06-2018
Austria Wiedeń
3
vs
SOKOLIKI STARY SĄCZ
2
22:31, 09-06-2018
DUNAJEC NOWY SĄCZ A
5
vs
SOKOLIKI STARY SĄCZ
2
22:31, 09-06-2018
Austria Wiedeń
3
vs
FC ATLET KIJÓW
2

LIGA MISTRZÓW

LIGA MISTRZÓW - GRUPA 1

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 Sparta Praga 5 8-4(4) 10
2 RB Liepzig 5 8-5(3) 8
3 ŚLĄSK WROCŁAW 5 9-7(2) 8
4 AP Raków Częstochowa 5 5-9(-4) 6
5 ZAGŁĘBIE LUBIN 5 6-7(-1) 5
6 AP Reissa Poznań 5 2-6(-4) 4
22:38, 09-06-2018
Sparta Praga
2
vs
AP Raków Częstochowa
0
22:40, 09-06-2018
RB Liepzig
1
vs
ŚLĄSK WROCŁAW
1
22:41, 09-06-2018
ZAGŁĘBIE LUBIN
1
vs
AP Reissa Poznań
1
22:42, 09-06-2018
Sparta Praga
1
vs
ŚLĄSK WROCŁAW
1
22:43, 09-06-2018
RB Liepzig
2
vs
AP Reissa Poznań
0
22:43, 09-06-2018
ZAGŁĘBIE LUBIN
0
vs
AP Raków Częstochowa
2
22:44, 09-06-2018
ZAGŁĘBIE LUBIN
5
vs
ŚLĄSK WROCŁAW
1
22:44, 09-06-2018
RB Liepzig
2
vs
AP Raków Częstochowa
3
22:44, 09-06-2018
Sparta Praga
1
vs
AP Reissa Poznań
0
22:45, 09-06-2018
Sparta Praga
1
vs
RB Liepzig
3
22:46, 09-06-2018
Sparta Praga
3
vs
ZAGŁĘBIE LUBIN
0
22:46, 09-06-2018
ZAGŁĘBIE LUBIN
0
vs
RB Liepzig
0
22:47, 09-06-2018
AP Raków Częstochowa
0
vs
ŚLĄSK WROCŁAW
4
22:47, 09-06-2018
AP Raków Częstochowa
0
vs
AP Reissa Poznań
1
22:48, 09-06-2018
AP Reissa Poznań
0
vs
ŚLĄSK WROCŁAW
2

LIGA MISTRZÓW - GRUPA 2

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 LEGIA WARSZAWA 5 10-2(8) 13
2 Feyenoord Rotterdam 5 12-3(9) 12
3 KARPATY LVIV 5 5-5(0) 7
4 Hertha BSC Berlin 5 6-5(1) 7
5 POGOŃ SZCZECIN 5 6-13(-7) 4
6 AS TRENCIN 5 1-12(-11) 0
22:49, 09-06-2018
LEGIA WARSZAWA
1
vs
KARPATY LVIV
0
22:51, 09-06-2018
Feyenoord Rotterdam
1
vs
Hertha BSC Berlin
0
22:51, 09-06-2018
AS TRENCIN
0
vs
POGOŃ SZCZECIN
2
22:52, 09-06-2018
LEGIA WARSZAWA
1
vs
Hertha BSC Berlin
1
22:52, 09-06-2018
Feyenoord Rotterdam
5
vs
POGOŃ SZCZECIN
0
22:53, 09-06-2018
AS TRENCIN
0
vs
KARPATY LVIV
2
22:54, 09-06-2018
Feyenoord Rotterdam
2
vs
KARPATY LVIV
0
22:54, 09-06-2018
LEGIA WARSZAWA
3
vs
POGOŃ SZCZECIN
1
22:55, 09-06-2018
AS TRENCIN
1
vs
Hertha BSC Berlin
2
22:57, 09-06-2018
LEGIA WARSZAWA
3
vs
Feyenoord Rotterdam
0
22:58, 09-06-2018
LEGIA WARSZAWA
2
vs
AS TRENCIN
0
22:59, 09-06-2018
Feyenoord Rotterdam
4
vs
AS TRENCIN
0
23:00, 09-06-2018
KARPATY LVIV
1
vs
Hertha BSC Berlin
0
23:00, 09-06-2018
KARPATY LVIV
2
vs
POGOŃ SZCZECIN
2
23:01, 09-06-2018
POGOŃ SZCZECIN
1
vs
Hertha BSC Berlin
3

FAZA FINAŁOWA

O MIEJSCE 11

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 AP Reissa Poznań 1 3-0(3) 3
2 AS TRENCIN 1 0-3(-3) 0
15:26, 10-06-2018
AP Reissa Poznań
3
vs
AS TRENCIN
0

O MIEJSCE 9

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 POGOŃ SZCZECIN 1 2-1(1) 3
2 ZAGŁĘBIE LUBIN 1 1-2(-1) 0
15:28, 10-06-2018
ZAGŁĘBIE LUBIN
1
vs
POGOŃ SZCZECIN
2

O MIEJSCE 7

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 Hertha BSC Berlin 1 2-0(2) 3
2 AP Raków Częstochowa 1 0-2(-2) 0
15:31, 10-06-2018
AP Raków Częstochowa
0
vs
Hertha BSC Berlin
2

O MIEJSCE 5

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 KARPATY LVIV 1 3-0(3) 3
2 ŚLĄSK WROCŁAW 1 0-3(-3) 0
15:33, 10-06-2018
ŚLĄSK WROCŁAW
0
vs
KARPATY LVIV
3

O MIEJSCE 3

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 Feyenoord Rotterdam 1 2-1(1) 3
2 RB Liepzig 1 1-2(-1) 0
15:36, 10-06-2018
RB Liepzig
1
vs
Feyenoord Rotterdam
2

FINAL 8th INTERNATIONAL SOKOLIKCUP TOURNAMENT

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 LEGIA WARSZAWA 1 3-1(2) 3
2 Sparta Praga 1 1-3(-2) 0
15:39, 10-06-2018
Sparta Praga
1
vs
LEGIA WARSZAWA
3

© 2017 - 2021 - Turnieje Neyz - aplikacja turniejowa