Międzynarodowy Turniej API CUP rocznik 2008- 14-16.09.2018r

Gdzie: Zakopane , ul. Pardałówka 9

Kiedy: 2018-09-14 21:11:00 - 2018-09-16 03:11:00

FAZA GRUPOWA

Grupa A

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 AF SKALA STRYJ 6 19-5(14) 15
2 STF CHAMPION WARSZAWA 6 13-6(7) 13
3 AP WIELICZKA 6 10-5(5) 13
4 PARASOL WROCŁAW 6 14-7(7) 12
5 WISŁA CZARNY DUNAJEC 2 6 4-6(-2) 6
6 BERLIN UNITED 6 5-13(-8) 3
7 SUCHARY SUCHY LAS 6 1-24(-23) 0
22:13, 13-09-2018
SUCHARY SUCHY LAS
0
vs
STF CHAMPION WARSZAWA
4
22:14, 13-09-2018
WISŁA CZARNY DUNAJEC 2
0
vs
AP WIELICZKA
1
22:15, 13-09-2018
AF SKALA STRYJ
7
vs
SUCHARY SUCHY LAS
0
22:15, 13-09-2018
STF CHAMPION WARSZAWA
1
vs
WISŁA CZARNY DUNAJEC 2
0
22:15, 13-09-2018
AF SKALA STRYJ
2
vs
STF CHAMPION WARSZAWA
0
22:16, 13-09-2018
WISŁA CZARNY DUNAJEC 2
0
vs
PARASOL WROCŁAW
1
22:16, 13-09-2018
AP WIELICZKA
1
vs
PARASOL WROCŁAW
2
22:16, 13-09-2018
AF SKALA STRYJ
3
vs
WISŁA CZARNY DUNAJEC 2
1
22:17, 13-09-2018
SUCHARY SUCHY LAS
0
vs
PARASOL WROCŁAW
4
22:17, 13-09-2018
BERLIN UNITED
0
vs
AF SKALA STRYJ
3
22:17, 13-09-2018
AP WIELICZKA
1
vs
BERLIN UNITED
0
22:18, 13-09-2018
PARASOL WROCŁAW
4
vs
BERLIN UNITED
0
22:18, 13-09-2018
STF CHAMPION WARSZAWA
1
vs
AP WIELICZKA
1
22:22, 13-09-2018
SUCHARY SUCHY LAS
1
vs
BERLIN UNITED
4
22:23, 13-09-2018
AF SKALA STRYJ
2
vs
AP WIELICZKA
3
22:23, 13-09-2018
STF CHAMPION WARSZAWA
3
vs
BERLIN UNITED
1
22:23, 13-09-2018
SUCHARY SUCHY LAS
0
vs
AP WIELICZKA
3
22:23, 13-09-2018
AF SKALA STRYJ
2
vs
PARASOL WROCŁAW
1
22:23, 13-09-2018
BERLIN UNITED
0
vs
WISŁA CZARNY DUNAJEC 2
1
22:24, 13-09-2018
SUCHARY SUCHY LAS
0
vs
WISŁA CZARNY DUNAJEC 2
2
22:24, 13-09-2018
STF CHAMPION WARSZAWA
4
vs
PARASOL WROCŁAW
2

Grupa B

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 DRUKARZ WARSZAWA 6 21-1(20) 14
2 KRÓLEWSCY PŁOCK 6 16-10(6) 12
3 DUNAJEC NOWY SĄCZ 6 9-1(8) 11
4 MUKP DĄBROWA GÓRNICZA 6 11-4(7) 11
5 FC RUKH VYNNYKY 1 6 4-6(-2) 6
6 RODŁO - START JEŁOWA OPOLE 6 5-14(-9) 4
7 KARPATY LWÓW 2 6 0-30(-30) 0
22:24, 13-09-2018
FC RUKH VYNNYKY 1
1
vs
DRUKARZ WARSZAWA
1
22:25, 13-09-2018
KARPATY LWÓW 2
0
vs
KRÓLEWSCY PŁOCK
6
22:25, 13-09-2018
RODŁO - START JEŁOWA OPOLE
0
vs
MUKP DĄBROWA GÓRNICZA
2
22:25, 13-09-2018
DUNAJEC NOWY SĄCZ
0
vs
FC RUKH VYNNYKY 1
0
22:25, 13-09-2018
DRUKARZ WARSZAWA
9
vs
KARPATY LWÓW 2
0
22:25, 13-09-2018
KRÓLEWSCY PŁOCK
4
vs
RODŁO - START JEŁOWA OPOLE
3
22:25, 13-09-2018
MUKP DĄBROWA GÓRNICZA
0
vs
DUNAJEC NOWY SĄCZ
0
22:26, 13-09-2018
DRUKARZ WARSZAWA
5
vs
RODŁO - START JEŁOWA OPOLE
0
22:26, 13-09-2018
MUKP DĄBROWA GÓRNICZA
2
vs
FC RUKH VYNNYKY 1
1
22:26, 13-09-2018
RODŁO - START JEŁOWA OPOLE
0
vs
DUNAJEC NOWY SĄCZ
3
22:26, 13-09-2018
DRUKARZ WARSZAWA
5
vs
KRÓLEWSCY PŁOCK
0
22:26, 13-09-2018
FC RUKH VYNNYKY 1
2
vs
KARPATY LWÓW 2
0
22:27, 13-09-2018
KARPATY LWÓW 2
0
vs
MUKP DĄBROWA GÓRNICZA
6
22:27, 13-09-2018
DRUKARZ WARSZAWA
1
vs
DUNAJEC NOWY SĄCZ
0
22:27, 13-09-2018
FC RUKH VYNNYKY 1
0
vs
RODŁO - START JEŁOWA OPOLE
0
22:27, 13-09-2018
KRÓLEWSCY PŁOCK
3
vs
MUKP DĄBROWA GÓRNICZA
1
22:27, 13-09-2018
KARPATY LWÓW 2
0
vs
DUNAJEC NOWY SĄCZ
5
22:28, 13-09-2018
KRÓLEWSCY PŁOCK
3
vs
FC RUKH VYNNYKY 1
0
22:28, 13-09-2018
DRUKARZ WARSZAWA
0
vs
MUKP DĄBROWA GÓRNICZA
0
22:28, 13-09-2018
KARPATY LWÓW 2
0
vs
RODŁO - START JEŁOWA OPOLE
2
22:28, 13-09-2018
KRÓLEWSCY PŁOCK
0
vs
DUNAJEC NOWY SĄCZ
1

Grupa C

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 ARKONIA SZCZECIN 6 18-4(14) 16
2 AP BRYCHCZY 6 13-1(12) 14
3 BOREK KRAKÓW 6 10-9(1) 11
4 FC LESZNOWOLA 6 7-7(0) 7
5 SANDECJA NOWY SĄCZ 2008 6 7-8(-1) 7
6 FC RUKH VYNNYKY 2 6 5-11(-6) 4
7 AP BUMERANG WROCŁAW 6 2-22(-20) 0
22:29, 13-09-2018
FC RUKH VYNNYKY 2
1
vs
ARKONIA SZCZECIN
3
22:29, 13-09-2018
AP BUMERANG WROCŁAW
0
vs
FC LESZNOWOLA
5
22:29, 13-09-2018
BOREK KRAKÓW
1
vs
AP BRYCHCZY
1
22:30, 13-09-2018
ARKONIA SZCZECIN
3
vs
FC LESZNOWOLA
0
22:30, 13-09-2018
FC RUKH VYNNYKY 2
3
vs
AP BUMERANG WROCŁAW
0
22:30, 13-09-2018
AP BRYCHCZY
4
vs
SANDECJA NOWY SĄCZ 2008
0
22:30, 13-09-2018
FC LESZNOWOLA
1
vs
BOREK KRAKÓW
2
22:30, 13-09-2018
ARKONIA SZCZECIN
5
vs
AP BUMERANG WROCŁAW
0
22:30, 13-09-2018
SANDECJA NOWY SĄCZ 2008
4
vs
FC RUKH VYNNYKY 2
0
22:31, 13-09-2018
FC LESZNOWOLA
0
vs
AP BRYCHCZY
2
22:31, 13-09-2018
AP BUMERANG WROCŁAW
1
vs
SANDECJA NOWY SĄCZ 2008
2
22:31, 13-09-2018
ARKONIA SZCZECIN
5
vs
BOREK KRAKÓW
2
22:31, 13-09-2018
AP BRYCHCZY
2
vs
FC RUKH VYNNYKY 2
0
22:31, 13-09-2018
BOREK KRAKÓW
1
vs
SANDECJA NOWY SĄCZ 2008
0
22:32, 13-09-2018
FC RUKH VYNNYKY 2
1
vs
BOREK KRAKÓW
1
22:32, 13-09-2018
ARKONIA SZCZECIN
2
vs
SANDECJA NOWY SĄCZ 2008
1
22:34, 13-09-2018
AP BUMERANG WROCŁAW
0
vs
AP BRYCHCZY
4
22:34, 13-09-2018
FC LESZNOWOLA
1
vs
FC RUKH VYNNYKY 2
0
22:34, 13-09-2018
ARKONIA SZCZECIN
0
vs
AP BRYCHCZY
0
22:34, 13-09-2018
AP BUMERANG WROCŁAW
1
vs
BOREK KRAKÓW
3
22:35, 13-09-2018
FC LESZNOWOLA
0
vs
SANDECJA NOWY SĄCZ 2008
0

Grupa D

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 BKS LUBLIN 6 12-3(9) 16
2 FASE SZCZECIN 6 23-3(20) 15
3 SMS ŻAPN ŻYWIEC 6 11-6(5) 13
4 UKS SOKOLIKI STARY SĄCZ 6 6-8(-2) 6
5 KARPATY LWÓW 6 4-12(-8) 4
6 FC KOLOMYJA 6 2-17(-15) 4
7 UKS SMS Stal Mielec 6 2-11(-9) 2
22:36, 13-09-2018
FC KOLOMYJA
1
vs
FASE SZCZECIN
6
22:36, 13-09-2018
KARPATY LWÓW
1
vs
UKS SMS Stal Mielec
1
22:36, 13-09-2018
UKS SOKOLIKI STARY SĄCZ
0
vs
FC KOLOMYJA
1
22:38, 13-09-2018
FASE SZCZECIN
5
vs
KARPATY LWÓW
0
22:38, 13-09-2018
UKS SMS Stal Mielec
0
vs
SMS ŻAPN ŻYWIEC
2
22:39, 13-09-2018
FASE SZCZECIN
5
vs
UKS SMS Stal Mielec
0
22:39, 13-09-2018
SMS ŻAPN ŻYWIEC
1
vs
BKS LUBLIN
1
22:39, 13-09-2018
FC KOLOMYJA
0
vs
KARPATY LWÓW
3
22:39, 13-09-2018
BKS LUBLIN
1
vs
UKS SOKOLIKI STARY SĄCZ
0
22:40, 13-09-2018
KARPATY LWÓW
0
vs
UKS SOKOLIKI STARY SĄCZ
3
22:40, 13-09-2018
FASE SZCZECIN
3
vs
SMS ŻAPN ŻYWIEC
0
22:40, 13-09-2018
BKS LUBLIN
5
vs
FC KOLOMYJA
0
22:40, 13-09-2018
SMS ŻAPN ŻYWIEC
3
vs
UKS SOKOLIKI STARY SĄCZ
2
22:41, 13-09-2018
KARPATY LWÓW
0
vs
BKS LUBLIN
1
22:41, 13-09-2018
FASE SZCZECIN
3
vs
UKS SOKOLIKI STARY SĄCZ
0
22:41, 13-09-2018
FC KOLOMYJA
0
vs
SMS ŻAPN ŻYWIEC
3
22:41, 13-09-2018
UKS SMS Stal Mielec
1
vs
BKS LUBLIN
2
22:42, 13-09-2018
UKS SMS Stal Mielec
0
vs
FC KOLOMYJA
0
22:42, 13-09-2018
FASE SZCZECIN
1
vs
BKS LUBLIN
2
22:42, 13-09-2018
KARPATY LWÓW
0
vs
SMS ŻAPN ŻYWIEC
2
22:42, 13-09-2018
UKS SMS Stal Mielec
0
vs
UKS SOKOLIKI STARY SĄCZ
1

Faza 2

LIGA MISTRZÓW (miejsca 1-8)

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 DRUKARZ WARSZAWA 7 10-2(8) 13
2 AF SKALA STRYJ 7 9-2(7) 13
3 FASE SZCZECIN 7 15-8(7) 12
4 BKS LUBLIN 7 6-5(1) 10
5 STF CHAMPION WARSZAWA 7 10-13(-3) 7
6 KRÓLEWSCY PŁOCK 7 6-14(-8) 7
7 ARKONIA SZCZECIN 7 5-11(-6) 6
8 AP BRYCHCZY 7 2-8(-6) 4
13:20, 15-09-2018
AF SKALA STRYJ
2
vs
STF CHAMPION WARSZAWA
0
13:20, 15-09-2018
DRUKARZ WARSZAWA
5
vs
KRÓLEWSCY PŁOCK
0
13:20, 15-09-2018
ARKONIA SZCZECIN
0
vs
AP BRYCHCZY
0
13:20, 15-09-2018
BKS LUBLIN
2
vs
FASE SZCZECIN
1
13:21, 15-09-2018
KRÓLEWSCY PŁOCK
2
vs
BKS LUBLIN
0
13:21, 15-09-2018
STF CHAMPION WARSZAWA
2
vs
BKS LUBLIN
2
13:21, 15-09-2018
KRÓLEWSCY PŁOCK
0
vs
AP BRYCHCZY
0
13:21, 15-09-2018
AF SKALA STRYJ
0
vs
BKS LUBLIN
0
13:21, 15-09-2018
DRUKARZ WARSZAWA
1
vs
AP BRYCHCZY
0
13:22, 15-09-2018
STF CHAMPION WARSZAWA
2
vs
ARKONIA SZCZECIN
4
13:22, 15-09-2018
KRÓLEWSCY PŁOCK
1
vs
ARKONIA SZCZECIN
0
13:22, 15-09-2018
STF CHAMPION WARSZAWA
1
vs
FASE SZCZECIN
2
13:22, 15-09-2018
DRUKARZ WARSZAWA
0
vs
ARKONIA SZCZECIN
0
13:23, 15-09-2018
AF SKALA STRYJ
4
vs
AP BRYCHCZY
1
13:23, 15-09-2018
DRUKARZ WARSZAWA
1
vs
FASE SZCZECIN
1
13:23, 15-09-2018
AF SKALA STRYJ
0
vs
FASE SZCZECIN
0
13:24, 15-09-2018
KRÓLEWSCY PŁOCK
2
vs
FASE SZCZECIN
4
13:24, 15-09-2018
STF CHAMPION WARSZAWA
2
vs
AP BRYCHCZY
0
13:25, 15-09-2018
AP BRYCHCZY
0
vs
BKS LUBLIN
0
13:26, 15-09-2018
DRUKARZ WARSZAWA
0
vs
BKS LUBLIN
0
13:26, 15-09-2018
STF CHAMPION WARSZAWA
3
vs
KRÓLEWSCY PŁOCK
1
13:26, 15-09-2018
AP BRYCHCZY
1
vs
FASE SZCZECIN
1
13:26, 15-09-2018
STF CHAMPION WARSZAWA
0
vs
DRUKARZ WARSZAWA
2
13:27, 15-09-2018
AF SKALA STRYJ
0
vs
ARKONIA SZCZECIN
0
13:27, 15-09-2018
ARKONIA SZCZECIN
1
vs
FASE SZCZECIN
6
13:28, 15-09-2018
AF SKALA STRYJ
2
vs
KRÓLEWSCY PŁOCK
0
13:28, 15-09-2018
ARKONIA SZCZECIN
0
vs
BKS LUBLIN
2
13:28, 15-09-2018
AF SKALA STRYJ
1
vs
DRUKARZ WARSZAWA
1

LIGA EUROPY (miejsca 9-16)

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 DUNAJEC NOWY SĄCZ 7 8-1(7) 15
2 MUKP DĄBROWA GÓRNICZA 7 8-5(3) 13
3 PARASOL WROCŁAW 7 10-8(2) 12
4 BOREK KRAKÓW 7 9-9(0) 10
5 SMS ŻAPN ŻYWIEC 7 13-11(2) 10
6 AP WIELICZKA 7 3-8(-5) 7
7 UKS SOKOLIKI STARY SĄCZ 7 8-12(-4) 5
8 FC LESZNOWOLA 7 7-12(-5) 5
13:31, 15-09-2018
AP WIELICZKA
1
vs
PARASOL WROCŁAW
2
13:32, 15-09-2018
DUNAJEC NOWY SĄCZ
0
vs
MUKP DĄBROWA GÓRNICZA
0
13:32, 15-09-2018
BOREK KRAKÓW
2
vs
FC LESZNOWOLA
1
13:32, 15-09-2018
SMS ŻAPN ŻYWIEC
3
vs
UKS SOKOLIKI STARY SĄCZ
2
13:32, 15-09-2018
DUNAJEC NOWY SĄCZ
1
vs
FC LESZNOWOLA
1
13:32, 15-09-2018
AP WIELICZKA
0
vs
SMS ŻAPN ŻYWIEC
4
13:33, 15-09-2018
MUKP DĄBROWA GÓRNICZA
2
vs
BOREK KRAKÓW
0
13:33, 15-09-2018
PARASOL WROCŁAW
2
vs
BOREK KRAKÓW
1
13:33, 15-09-2018
MUKP DĄBROWA GÓRNICZA
0
vs
SMS ŻAPN ŻYWIEC
2
13:33, 15-09-2018
PARASOL WROCŁAW
2
vs
SMS ŻAPN ŻYWIEC
2
13:33, 15-09-2018
MUKP DĄBROWA GÓRNICZA
3
vs
FC LESZNOWOLA
1
13:34, 15-09-2018
PARASOL WROCŁAW
1
vs
FC LESZNOWOLA
1
13:34, 15-09-2018
MUKP DĄBROWA GÓRNICZA
2
vs
UKS SOKOLIKI STARY SĄCZ
0
13:34, 15-09-2018
AP WIELICZKA
1
vs
FC LESZNOWOLA
0
13:34, 15-09-2018
DUNAJEC NOWY SĄCZ
2
vs
UKS SOKOLIKI STARY SĄCZ
0
13:34, 15-09-2018
AP WIELICZKA
0
vs
UKS SOKOLIKI STARY SĄCZ
0
13:34, 15-09-2018
DUNAJEC NOWY SĄCZ
0
vs
BOREK KRAKÓW
0
13:34, 15-09-2018
PARASOL WROCŁAW
1
vs
UKS SOKOLIKI STARY SĄCZ
1
13:35, 15-09-2018
AP WIELICZKA
1
vs
BOREK KRAKÓW
0
13:35, 15-09-2018
DUNAJEC NOWY SĄCZ
2
vs
SMS ŻAPN ŻYWIEC
0
13:35, 15-09-2018
PARASOL WROCŁAW
2
vs
MUKP DĄBROWA GÓRNICZA
0
13:35, 15-09-2018
FC LESZNOWOLA
1
vs
UKS SOKOLIKI STARY SĄCZ
4
13:35, 15-09-2018
PARASOL WROCŁAW
0
vs
DUNAJEC NOWY SĄCZ
2
13:35, 15-09-2018
FC LESZNOWOLA
2
vs
SMS ŻAPN ŻYWIEC
0
13:36, 15-09-2018
BOREK KRAKÓW
3
vs
UKS SOKOLIKI STARY SĄCZ
1
13:36, 15-09-2018
AP WIELICZKA
0
vs
MUKP DĄBROWA GÓRNICZA
1
13:36, 15-09-2018
BOREK KRAKÓW
3
vs
SMS ŻAPN ŻYWIEC
2
13:36, 15-09-2018
AP WIELICZKA
0
vs
DUNAJEC NOWY SĄCZ
1

EKSTRAKLASA (miejsca 17-24)

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 FC RUKH VYNNYKY 1 7 16-0(16) 17
2 RODŁO - START JEŁOWA OPOLE 7 11-6(5) 13
3 SANDECJA NOWY SĄCZ 2008 7 10-4(6) 12
4 KARPATY LWÓW 7 7-6(1) 10
5 FC RUKH VYNNYKY 2 7 11-13(-2) 10
6 WISŁA CZARNY DUNAJEC 2 7 8-10(-2) 9
7 BERLIN UNITED 7 3-11(-8) 4
8 FC KOLOMYJA 7 3-19(-16) 4
13:40, 15-09-2018
WISŁA CZARNY DUNAJEC 2
1
vs
BERLIN UNITED
0
13:41, 15-09-2018
FC RUKH VYNNYKY 1
0
vs
RODŁO - START JEŁOWA OPOLE
0
13:43, 15-09-2018
SANDECJA NOWY SĄCZ 2008
4
vs
FC RUKH VYNNYKY 2
0
13:43, 15-09-2018
KARPATY LWÓW
3
vs
FC KOLOMYJA
0
13:44, 15-09-2018
BERLIN UNITED
0
vs
KARPATY LWÓW
2
13:44, 15-09-2018
RODŁO - START JEŁOWA OPOLE
1
vs
FC RUKH VYNNYKY 2
2
13:44, 15-09-2018
WISŁA CZARNY DUNAJEC 2
2
vs
KARPATY LWÓW
0
13:44, 15-09-2018
FC RUKH VYNNYKY 1
5
vs
FC RUKH VYNNYKY 2
0
13:45, 15-09-2018
RODŁO - START JEŁOWA OPOLE
0
vs
KARPATY LWÓW
1
13:45, 15-09-2018
BERLIN UNITED
0
vs
SANDECJA NOWY SĄCZ 2008
0
13:45, 15-09-2018
RODŁO - START JEŁOWA OPOLE
2
vs
SANDECJA NOWY SĄCZ 2008
1
13:45, 15-09-2018
BERLIN UNITED
2
vs
FC KOLOMYJA
0
13:45, 15-09-2018
FC RUKH VYNNYKY 1
0
vs
SANDECJA NOWY SĄCZ 2008
0
13:45, 15-09-2018
WISŁA CZARNY DUNAJEC 2
1
vs
FC KOLOMYJA
2
13:46, 15-09-2018
RODŁO - START JEŁOWA OPOLE
2
vs
FC KOLOMYJA
1
13:46, 15-09-2018
WISŁA CZARNY DUNAJEC 2
2
vs
FC RUKH VYNNYKY 2
0
13:46, 15-09-2018
FC RUKH VYNNYKY 1
5
vs
FC KOLOMYJA
0
13:47, 15-09-2018
BERLIN UNITED
1
vs
FC RUKH VYNNYKY 2
3
13:47, 15-09-2018
BERLIN UNITED
0
vs
FC RUKH VYNNYKY 1
2
13:47, 15-09-2018
FC RUKH VYNNYKY 2
6
vs
FC KOLOMYJA
0
13:47, 15-09-2018
BERLIN UNITED
0
vs
RODŁO - START JEŁOWA OPOLE
3
13:48, 15-09-2018
WISŁA CZARNY DUNAJEC 2
0
vs
FC RUKH VYNNYKY 1
2
13:48, 15-09-2018
SANDECJA NOWY SĄCZ 2008
2
vs
KARPATY LWÓW
1
13:48, 15-09-2018
WISŁA CZARNY DUNAJEC 2
1
vs
RODŁO - START JEŁOWA OPOLE
3
13:48, 15-09-2018
SANDECJA NOWY SĄCZ 2008
0
vs
FC KOLOMYJA
0
13:48, 15-09-2018
WISŁA CZARNY DUNAJEC 2
1
vs
SANDECJA NOWY SĄCZ 2008
3
13:48, 15-09-2018
FC RUKH VYNNYKY 1
2
vs
KARPATY LWÓW
0
13:51, 15-09-2018
FC RUKH VYNNYKY 2
0
vs
KARPATY LWÓW
0

PUCHAR POLSKI (miejsca 25-28)

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 SUCHARY SUCHY LAS 6 15-7(8) 13
2 KARPATY LWÓW 2 6 8-8(0) 7
3 AP BUMERANG WROCŁAW 6 8-11(-3) 7
4 UKS SMS Stal Mielec 6 5-10(-5) 6
14:01, 15-09-2018
SUCHARY SUCHY LAS
2
vs
KARPATY LWÓW 2
1
14:01, 15-09-2018
SUCHARY SUCHY LAS
1
vs
AP BUMERANG WROCŁAW
3
14:01, 15-09-2018
SUCHARY SUCHY LAS
5
vs
UKS SMS Stal Mielec
0
14:02, 15-09-2018
SUCHARY SUCHY LAS
3
vs
AP BUMERANG WROCŁAW
0
14:02, 15-09-2018
SUCHARY SUCHY LAS
2
vs
KARPATY LWÓW 2
1
14:02, 15-09-2018
KARPATY LWÓW 2
3
vs
AP BUMERANG WROCŁAW
1
14:02, 15-09-2018
KARPATY LWÓW 2
0
vs
UKS SMS Stal Mielec
0
14:02, 15-09-2018
AP BUMERANG WROCŁAW
2
vs
UKS SMS Stal Mielec
0
14:03, 15-09-2018
SUCHARY SUCHY LAS
2
vs
UKS SMS Stal Mielec
2
14:03, 15-09-2018
AP BUMERANG WROCŁAW
1
vs
UKS SMS Stal Mielec
1
14:03, 15-09-2018
KARPATY LWÓW 2
0
vs
UKS SMS Stal Mielec
2
14:04, 15-09-2018
KARPATY LWÓW 2
3
vs
AP BUMERANG WROCŁAW
1

© 2017 - 2021 - Turnieje Neyz - aplikacja turniejowa