Międzynarodowy Turniej API CUP rocznik 2009- 28-30.09.2018r

Gdzie: Zakopane , ul. Pardałówka 9

Kiedy: 2018-09-28 09:00:00 - 2018-09-30 16:00:00

FAZA GRUPOWA

Grupa A

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 LOKOMOTIV KIJÓW 8 23-7(16) 21
2 UKS MDK PŁOCK 8 31-6(25) 21
3 VARSOVIA WARSZAWA 8 15-13(2) 14
4 FK LWÓW 8 15-20(-5) 12
5 GLINIK GORLICE 8 9-12(-3) 11
6 DRUKARZ WARSZAWA 8 11-11(0) 10
7 AP GOAL 8 8-12(-4) 8
8 AP NOWA PROSZOWIANKA 8 6-11(-5) 5
9 BOREK KRAKÓW 8 6-32(-26) 1
23:35, 27-09-2018
FK LWÓW
0
vs
LOKOMOTIV KIJÓW
6
23:35, 27-09-2018
GLINIK GORLICE
1
vs
AP NOWA PROSZOWIANKA
0
23:35, 27-09-2018
VARSOVIA WARSZAWA
2
vs
FK LWÓW
1
23:35, 27-09-2018
UKS MDK PŁOCK
6
vs
GLINIK GORLICE
0
23:36, 27-09-2018
FK LWÓW
0
vs
AP NOWA PROSZOWIANKA
2
23:36, 27-09-2018
GLINIK GORLICE
4
vs
BOREK KRAKÓW
0
23:36, 27-09-2018
FK LWÓW
2
vs
UKS MDK PŁOCK
5
23:36, 27-09-2018
VARSOVIA WARSZAWA
4
vs
LOKOMOTIV KIJÓW
2
23:36, 27-09-2018
AP NOWA PROSZOWIANKA
3
vs
BOREK KRAKÓW
3
23:36, 27-09-2018
LOKOMOTIV KIJÓW
3
vs
UKS MDK PŁOCK
1
23:36, 27-09-2018
BOREK KRAKÓW
0
vs
VARSOVIA WARSZAWA
4
23:37, 27-09-2018
AP GOAL
4
vs
BOREK KRAKÓW
1
23:37, 27-09-2018
DRUKARZ WARSZAWA
0
vs
UKS MDK PŁOCK
2
23:37, 27-09-2018
VARSOVIA WARSZAWA
2
vs
AP NOWA PROSZOWIANKA
1
23:37, 27-09-2018
UKS MDK PŁOCK
4
vs
AP GOAL
0
23:37, 27-09-2018
DRUKARZ WARSZAWA
1
vs
GLINIK GORLICE
1
23:37, 27-09-2018
LOKOMOTIV KIJÓW
2
vs
BOREK KRAKÓW
0
23:38, 27-09-2018
FK LWÓW
4
vs
DRUKARZ WARSZAWA
3
23:38, 27-09-2018
AP NOWA PROSZOWIANKA
0
vs
AP GOAL
0
23:38, 27-09-2018
LOKOMOTIV KIJÓW
3
vs
DRUKARZ WARSZAWA
1
23:39, 27-09-2018
DRUKARZ WARSZAWA
2
vs
VARSOVIA WARSZAWA
0
23:39, 27-09-2018
AP NOWA PROSZOWIANKA
0
vs
LOKOMOTIV KIJÓW
3
23:39, 27-09-2018
UKS MDK PŁOCK
4
vs
VARSOVIA WARSZAWA
0
23:39, 27-09-2018
LOKOMOTIV KIJÓW
3
vs
AP GOAL
1
23:39, 27-09-2018
FK LWÓW
2
vs
GLINIK GORLICE
0
23:39, 27-09-2018
AP GOAL
1
vs
VARSOVIA WARSZAWA
1
23:39, 27-09-2018
DRUKARZ WARSZAWA
1
vs
AP NOWA PROSZOWIANKA
0
23:39, 27-09-2018
GLINIK GORLICE
1
vs
AP GOAL
0
23:40, 27-09-2018
DRUKARZ WARSZAWA
0
vs
AP GOAL
1
23:40, 27-09-2018
UKS MDK PŁOCK
8
vs
BOREK KRAKÓW
1
23:40, 27-09-2018
FK LWÓW
2
vs
AP GOAL
1
23:40, 27-09-2018
DRUKARZ WARSZAWA
3
vs
BOREK KRAKÓW
0
23:40, 27-09-2018
GLINIK GORLICE
2
vs
VARSOVIA WARSZAWA
2
23:40, 27-09-2018
AP NOWA PROSZOWIANKA
0
vs
UKS MDK PŁOCK
1
23:40, 27-09-2018
GLINIK GORLICE
0
vs
LOKOMOTIV KIJÓW
1
23:41, 27-09-2018
FK LWÓW
4
vs
BOREK KRAKÓW
1

Grupa B

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 Sandecja Nowy Sącz 8 24-3(21) 22
2 TALENT WARSZAWA 8 24-2(22) 20
3 SKRA CZĘSTOCHOWA 8 11-8(3) 13
4 APG GLIWICE 8 15-15(0) 13
5 ZIARKA KIJÓW 1 8 10-8(2) 12
6 SDJUSZOR MYKOLAIV 8 11-15(-4) 8
7 AKADEMIA KOLEJARZ STRÓŻE 8 9-26(-17) 6
8 AP PROGRESS ANDRYCHÓW 8 7-21(-14) 6
9 FC LESZNOWOLA 8 7-20(-13) 4
23:41, 27-09-2018
TALENT WARSZAWA
2
vs
SKRA CZĘSTOCHOWA
0
23:42, 27-09-2018
TALENT WARSZAWA
1
vs
Sandecja Nowy Sącz
1
23:42, 27-09-2018
FC LESZNOWOLA
3
vs
AKADEMIA KOLEJARZ STRÓŻE
1
23:42, 27-09-2018
ZIARKA KIJÓW 1
0
vs
TALENT WARSZAWA
1
23:42, 27-09-2018
Sandecja Nowy Sącz
5
vs
AKADEMIA KOLEJARZ STRÓŻE
0
23:42, 27-09-2018
SDJUSZOR MYKOLAIV
0
vs
TALENT WARSZAWA
3
23:42, 27-09-2018
AKADEMIA KOLEJARZ STRÓŻE
3
vs
AP PROGRESS ANDRYCHÓW
0
23:43, 27-09-2018
SKRA CZĘSTOCHOWA
3
vs
FC LESZNOWOLA
0
23:43, 27-09-2018
APG GLIWICE
2
vs
ZIARKA KIJÓW 1
1
23:43, 27-09-2018
FC LESZNOWOLA
0
vs
Sandecja Nowy Sącz
4
23:43, 27-09-2018
ZIARKA KIJÓW 1
0
vs
SDJUSZOR MYKOLAIV
1
23:43, 27-09-2018
ZIARKA KIJÓW 1
3
vs
FC LESZNOWOLA
0
23:43, 27-09-2018
AKADEMIA KOLEJARZ STRÓŻE
2
vs
APG GLIWICE
5
23:44, 27-09-2018
ZIARKA KIJÓW 1
0
vs
Sandecja Nowy Sącz
3
23:44, 27-09-2018
FC LESZNOWOLA
1
vs
AP PROGRESS ANDRYCHÓW
2
23:44, 27-09-2018
ZIARKA KIJÓW 1
2
vs
SKRA CZĘSTOCHOWA
1
23:44, 27-09-2018
APG GLIWICE
1
vs
SDJUSZOR MYKOLAIV
3
23:44, 27-09-2018
Sandecja Nowy Sącz
2
vs
AP PROGRESS ANDRYCHÓW
0
23:44, 27-09-2018
SDJUSZOR MYKOLAIV
0
vs
SKRA CZĘSTOCHOWA
0
23:44, 27-09-2018
AP PROGRESS ANDRYCHÓW
2
vs
APG GLIWICE
3
23:45, 27-09-2018
ZIARKA KIJÓW 1
2
vs
AKADEMIA KOLEJARZ STRÓŻE
0
23:45, 27-09-2018
TALENT WARSZAWA
7
vs
AP PROGRESS ANDRYCHÓW
0
23:45, 27-09-2018
APG GLIWICE
1
vs
Sandecja Nowy Sącz
2
23:45, 27-09-2018
SKRA CZĘSTOCHOWA
3
vs
AKADEMIA KOLEJARZ STRÓŻE
0
23:45, 27-09-2018
TALENT WARSZAWA
3
vs
FC LESZNOWOLA
0
23:45, 27-09-2018
SDJUSZOR MYKOLAIV
2
vs
AP PROGRESS ANDRYCHÓW
3
23:46, 27-09-2018
TALENT WARSZAWA
1
vs
APG GLIWICE
1
23:46, 27-09-2018
Sandecja Nowy Sącz
3
vs
SDJUSZOR MYKOLAIV
1
23:46, 27-09-2018
SKRA CZĘSTOCHOWA
3
vs
APG GLIWICE
0
23:46, 27-09-2018
SDJUSZOR MYKOLAIV
2
vs
AKADEMIA KOLEJARZ STRÓŻE
3
23:46, 27-09-2018
ZIARKA KIJÓW 1
2
vs
AP PROGRESS ANDRYCHÓW
0
23:46, 27-09-2018
TALENT WARSZAWA
6
vs
AKADEMIA KOLEJARZ STRÓŻE
0
23:46, 27-09-2018
SKRA CZĘSTOCHOWA
1
vs
AP PROGRESS ANDRYCHÓW
0
23:47, 27-09-2018
FC LESZNOWOLA
2
vs
SDJUSZOR MYKOLAIV
2
23:47, 27-09-2018
Sandecja Nowy Sącz
4
vs
SKRA CZĘSTOCHOWA
0
23:47, 27-09-2018
FC LESZNOWOLA
1
vs
APG GLIWICE
2

Grupa C

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 MOTOR LUBLIN CZERWONY 7 16-7(9) 15
2 FC Rukh Vynnyky 7 16-10(6) 13
3 DUNAJEC NOWY SĄCZ 7 9-10(-1) 13
4 AP WISŁA BRZEŹNICA 7 13-9(4) 13
5 MARCOVIA MARKI 7 14-8(6) 12
6 STF CHAMPION WARSZAWA 7 15-13(2) 10
7 AP CZARNI KRAKÓW 7 9-19(-10) 5
8 AP Podhala Nowy Targ 1 7 2-18(-16) 0
23:47, 27-09-2018
FC Rukh Vynnyky
1
vs
STF CHAMPION WARSZAWA
1
23:48, 27-09-2018
DUNAJEC NOWY SĄCZ
1
vs
AP WISŁA BRZEŹNICA
0
23:48, 27-09-2018
FC Rukh Vynnyky
1
vs
MARCOVIA MARKI
4
23:48, 27-09-2018
DUNAJEC NOWY SĄCZ
1
vs
AP CZARNI KRAKÓW
1
23:48, 27-09-2018
FC Rukh Vynnyky
1
vs
MOTOR LUBLIN CZERWONY
2
23:48, 27-09-2018
DUNAJEC NOWY SĄCZ
2
vs
AP Podhala Nowy Targ 1
0
23:49, 27-09-2018
AP WISŁA BRZEŹNICA
2
vs
AP Podhala Nowy Targ 1
0
23:49, 27-09-2018
STF CHAMPION WARSZAWA
2
vs
MOTOR LUBLIN CZERWONY
1
23:49, 27-09-2018
AP CZARNI KRAKÓW
2
vs
AP Podhala Nowy Targ 1
1
23:49, 27-09-2018
MARCOVIA MARKI
0
vs
MOTOR LUBLIN CZERWONY
1
23:49, 27-09-2018
FC Rukh Vynnyky
3
vs
AP Podhala Nowy Targ 1
0
23:49, 27-09-2018
STF CHAMPION WARSZAWA
2
vs
AP WISŁA BRZEŹNICA
4
23:49, 27-09-2018
FC Rukh Vynnyky
4
vs
DUNAJEC NOWY SĄCZ
1
23:50, 27-09-2018
MARCOVIA MARKI
0
vs
DUNAJEC NOWY SĄCZ
1
23:50, 27-09-2018
FC Rukh Vynnyky
3
vs
AP WISŁA BRZEŹNICA
2
23:50, 27-09-2018
MARCOVIA MARKI
1
vs
AP WISŁA BRZEŹNICA
2
23:50, 27-09-2018
STF CHAMPION WARSZAWA
2
vs
DUNAJEC NOWY SĄCZ
3
23:50, 27-09-2018
MARCOVIA MARKI
4
vs
AP CZARNI KRAKÓW
1
23:50, 27-09-2018
MOTOR LUBLIN CZERWONY
3
vs
AP Podhala Nowy Targ 1
0
23:50, 27-09-2018
AP WISŁA BRZEŹNICA
1
vs
AP CZARNI KRAKÓW
1
23:50, 27-09-2018
STF CHAMPION WARSZAWA
1
vs
MARCOVIA MARKI
2
23:51, 27-09-2018
MARCOVIA MARKI
3
vs
AP Podhala Nowy Targ 1
1
23:51, 27-09-2018
MOTOR LUBLIN CZERWONY
1
vs
AP WISŁA BRZEŹNICA
2
23:51, 27-09-2018
STF CHAMPION WARSZAWA
3
vs
AP Podhala Nowy Targ 1
0
23:51, 27-09-2018
MOTOR LUBLIN CZERWONY
5
vs
AP CZARNI KRAKÓW
2
23:51, 27-09-2018
MOTOR LUBLIN CZERWONY
3
vs
DUNAJEC NOWY SĄCZ
0
23:51, 27-09-2018
AP CZARNI KRAKÓW
0
vs
FC Rukh Vynnyky
3
23:51, 27-09-2018
STF CHAMPION WARSZAWA
4
vs
AP CZARNI KRAKÓW
2

FAZA PUCHAROWA

LIGA MISTRZÓW (miejsca 1-9)

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 TALENT WARSZAWA 8 14-4(10) 19
2 LOKOMOTIV KIJÓW 8 16-7(9) 16
3 UKS MDK PŁOCK 8 19-12(7) 14
4 MOTOR LUBLIN CZERWONY 8 14-9(5) 14
5 Sandecja Nowy Sącz 8 13-10(3) 12
6 DUNAJEC NOWY SĄCZ 8 5-13(-8) 8
7 SKRA CZĘSTOCHOWA 8 6-19(-13) 7
8 VARSOVIA WARSZAWA 8 11-20(-9) 7
9 FC Rukh Vynnyky 8 12-16(-4) 4
14:56, 29-09-2018
LOKOMOTIV KIJÓW
3
vs
SKRA CZĘSTOCHOWA
0
14:57, 29-09-2018
VARSOVIA WARSZAWA
2
vs
Sandecja Nowy Sącz
3
14:57, 29-09-2018
FC Rukh Vynnyky
1
vs
LOKOMOTIV KIJÓW
1
14:57, 29-09-2018
UKS MDK PŁOCK
3
vs
Sandecja Nowy Sącz
3
14:57, 29-09-2018
DUNAJEC NOWY SĄCZ
0
vs
LOKOMOTIV KIJÓW
3
14:58, 29-09-2018
LOKOMOTIV KIJÓW
3
vs
MOTOR LUBLIN CZERWONY
0
14:58, 29-09-2018
VARSOVIA WARSZAWA
0
vs
DUNAJEC NOWY SĄCZ
2
14:58, 29-09-2018
TALENT WARSZAWA
3
vs
VARSOVIA WARSZAWA
0
14:58, 29-09-2018
SKRA CZĘSTOCHOWA
0
vs
MOTOR LUBLIN CZERWONY
4
14:58, 29-09-2018
TALENT WARSZAWA
0
vs
DUNAJEC NOWY SĄCZ
2
14:58, 29-09-2018
UKS MDK PŁOCK
0
vs
MOTOR LUBLIN CZERWONY
0
14:58, 29-09-2018
MOTOR LUBLIN CZERWONY
2
vs
Sandecja Nowy Sącz
0
14:58, 29-09-2018
FC Rukh Vynnyky
2
vs
SKRA CZĘSTOCHOWA
3
14:59, 29-09-2018
FC Rukh Vynnyky
1
vs
Sandecja Nowy Sącz
2
14:59, 29-09-2018
UKS MDK PŁOCK
1
vs
TALENT WARSZAWA
3
14:59, 29-09-2018
TALENT WARSZAWA
2
vs
MOTOR LUBLIN CZERWONY
0
14:59, 29-09-2018
SKRA CZĘSTOCHOWA
0
vs
DUNAJEC NOWY SĄCZ
0
14:59, 29-09-2018
TALENT WARSZAWA
1
vs
LOKOMOTIV KIJÓW
0
14:59, 29-09-2018
VARSOVIA WARSZAWA
2
vs
FC Rukh Vynnyky
1
15:00, 29-09-2018
Sandecja Nowy Sącz
0
vs
LOKOMOTIV KIJÓW
1
15:00, 29-09-2018
FC Rukh Vynnyky
2
vs
UKS MDK PŁOCK
3
15:00, 29-09-2018
MOTOR LUBLIN CZERWONY
3
vs
VARSOVIA WARSZAWA
3
15:00, 29-09-2018
DUNAJEC NOWY SĄCZ
0
vs
Sandecja Nowy Sącz
0
15:00, 29-09-2018
SKRA CZĘSTOCHOWA
1
vs
UKS MDK PŁOCK
4
15:01, 29-09-2018
LOKOMOTIV KIJÓW
3
vs
UKS MDK PŁOCK
1
15:01, 29-09-2018
TALENT WARSZAWA
2
vs
FC Rukh Vynnyky
0
15:01, 29-09-2018
VARSOVIA WARSZAWA
0
vs
SKRA CZĘSTOCHOWA
2
15:01, 29-09-2018
DUNAJEC NOWY SĄCZ
0
vs
UKS MDK PŁOCK
3
15:02, 29-09-2018
LOKOMOTIV KIJÓW
2
vs
VARSOVIA WARSZAWA
4
15:02, 29-09-2018
UKS MDK PŁOCK
4
vs
VARSOVIA WARSZAWA
0
15:02, 29-09-2018
Sandecja Nowy Sącz
1
vs
TALENT WARSZAWA
1
15:03, 29-09-2018
MOTOR LUBLIN CZERWONY
2
vs
FC Rukh Vynnyky
1
15:03, 29-09-2018
TALENT WARSZAWA
2
vs
SKRA CZĘSTOCHOWA
0
15:03, 29-09-2018
Sandecja Nowy Sącz
4
vs
SKRA CZĘSTOCHOWA
0
15:04, 29-09-2018
MOTOR LUBLIN CZERWONY
3
vs
DUNAJEC NOWY SĄCZ
0
15:04, 29-09-2018
FC Rukh Vynnyky
4
vs
DUNAJEC NOWY SĄCZ
1

LIGA EUROPY (miejsca 10-18)

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 MARCOVIA MARKI 8 16-5(11) 21
2 AP WISŁA BRZEŹNICA 8 16-9(7) 18
3 STF CHAMPION WARSZAWA 8 12-8(4) 13
4 FK LWÓW 8 15-10(5) 13
5 DRUKARZ WARSZAWA 8 14-8(6) 12
6 APG GLIWICE 8 7-16(-9) 12
7 SDJUSZOR MYKOLAIV 8 7-12(-5) 8
8 GLINIK GORLICE 8 6-10(-4) 5
9 ZIARKA KIJÓW 1 8 2-17(-15) 1
15:09, 29-09-2018
GLINIK GORLICE
1
vs
AP WISŁA BRZEŹNICA
2
15:10, 29-09-2018
ZIARKA KIJÓW 1
0
vs
STF CHAMPION WARSZAWA
3
15:10, 29-09-2018
SDJUSZOR MYKOLAIV
0
vs
AP WISŁA BRZEŹNICA
2
15:11, 29-09-2018
ZIARKA KIJÓW 1
0
vs
DRUKARZ WARSZAWA
2
15:11, 29-09-2018
FK LWÓW
4
vs
SDJUSZOR MYKOLAIV
1
15:11, 29-09-2018
DRUKARZ WARSZAWA
4
vs
APG GLIWICE
0
15:11, 29-09-2018
MARCOVIA MARKI
2
vs
FK LWÓW
1
15:11, 29-09-2018
GLINIK GORLICE
0
vs
APG GLIWICE
1
15:12, 29-09-2018
AP WISŁA BRZEŹNICA
0
vs
APG GLIWICE
1
15:12, 29-09-2018
MARCOVIA MARKI
2
vs
SDJUSZOR MYKOLAIV
0
15:12, 29-09-2018
STF CHAMPION WARSZAWA
3
vs
FK LWÓW
0
15:16, 29-09-2018
GLINIK GORLICE
2
vs
ZIARKA KIJÓW 1
0
15:16, 29-09-2018
MARCOVIA MARKI
4
vs
APG GLIWICE
1
15:16, 29-09-2018
SDJUSZOR MYKOLAIV
1
vs
GLINIK GORLICE
1
15:17, 29-09-2018
STF CHAMPION WARSZAWA
0
vs
APG GLIWICE
1
15:17, 29-09-2018
AP WISŁA BRZEŹNICA
0
vs
DRUKARZ WARSZAWA
3
15:18, 29-09-2018
DRUKARZ WARSZAWA
1
vs
SDJUSZOR MYKOLAIV
1
15:18, 29-09-2018
STF CHAMPION WARSZAWA
2
vs
GLINIK GORLICE
1
15:18, 29-09-2018
APG GLIWICE
0
vs
FK LWÓW
4
15:18, 29-09-2018
MARCOVIA MARKI
1
vs
GLINIK GORLICE
0
15:19, 29-09-2018
ZIARKA KIJÓW 1
0
vs
FK LWÓW
0
15:19, 29-09-2018
DRUKARZ WARSZAWA
0
vs
MARCOVIA MARKI
2
15:19, 29-09-2018
FK LWÓW
0
vs
AP WISŁA BRZEŹNICA
1
15:19, 29-09-2018
DRUKARZ WARSZAWA
0
vs
STF CHAMPION WARSZAWA
0
15:19, 29-09-2018
ZIARKA KIJÓW 1
0
vs
MARCOVIA MARKI
2
15:20, 29-09-2018
SDJUSZOR MYKOLAIV
0
vs
STF CHAMPION WARSZAWA
1
15:21, 29-09-2018
ZIARKA KIJÓW 1
1
vs
AP WISŁA BRZEŹNICA
5
15:24, 29-09-2018
FK LWÓW
4
vs
DRUKARZ WARSZAWA
3
15:24, 29-09-2018
FK LWÓW
2
vs
GLINIK GORLICE
0
15:25, 29-09-2018
GLINIK GORLICE
1
vs
DRUKARZ WARSZAWA
1
15:26, 29-09-2018
APG GLIWICE
2
vs
ZIARKA KIJÓW 1
1
15:26, 29-09-2018
APG GLIWICE
1
vs
SDJUSZOR MYKOLAIV
3
15:27, 29-09-2018
ZIARKA KIJÓW 1
0
vs
SDJUSZOR MYKOLAIV
1
15:27, 29-09-2018
AP WISŁA BRZEŹNICA
2
vs
MARCOVIA MARKI
1
15:27, 29-09-2018
AP WISŁA BRZEŹNICA
4
vs
STF CHAMPION WARSZAWA
2
15:28, 29-09-2018
MARCOVIA MARKI
2
vs
STF CHAMPION WARSZAWA
1

EKSTRAKLASA (miejsca 19-26)

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 AP GOAL 7 14-5(9) 14
2 AP CZARNI KRAKÓW 7 23-8(15) 13
3 AP NOWA PROSZOWIANKA 7 9-5(4) 12
4 AP Podhala Nowy Targ 1 7 9-7(2) 12
5 FC LESZNOWOLA 7 10-9(1) 11
6 AP PROGRESS ANDRYCHÓW 7 8-16(-8) 9
7 AKADEMIA KOLEJARZ STRÓŻE 7 6-18(-12) 6
8 BOREK KRAKÓW 7 8-19(-11) 1
15:29, 29-09-2018
AP GOAL
1
vs
AP Podhala Nowy Targ 1
1
15:29, 29-09-2018
BOREK KRAKÓW
0
vs
AKADEMIA KOLEJARZ STRÓŻE
2
15:29, 29-09-2018
AP GOAL
2
vs
FC LESZNOWOLA
0
15:29, 29-09-2018
BOREK KRAKÓW
1
vs
AP PROGRESS ANDRYCHÓW
3
15:29, 29-09-2018
AP NOWA PROSZOWIANKA
0
vs
FC LESZNOWOLA
1
15:29, 29-09-2018
AP PROGRESS ANDRYCHÓW
0
vs
AP CZARNI KRAKÓW
6
15:30, 29-09-2018
AP GOAL
1
vs
AP PROGRESS ANDRYCHÓW
2
15:30, 29-09-2018
AKADEMIA KOLEJARZ STRÓŻE
0
vs
AP CZARNI KRAKÓW
9
15:30, 29-09-2018
AP NOWA PROSZOWIANKA
1
vs
AP Podhala Nowy Targ 1
1
15:32, 29-09-2018
BOREK KRAKÓW
1
vs
FC LESZNOWOLA
2
15:33, 29-09-2018
AP CZARNI KRAKÓW
1
vs
AP GOAL
3
15:33, 29-09-2018
AP NOWA PROSZOWIANKA
2
vs
AKADEMIA KOLEJARZ STRÓŻE
0
15:35, 29-09-2018
AP CZARNI KRAKÓW
2
vs
FC LESZNOWOLA
2
15:35, 29-09-2018
AP NOWA PROSZOWIANKA
2
vs
AP PROGRESS ANDRYCHÓW
0
15:35, 29-09-2018
AP Podhala Nowy Targ 1
1
vs
FC LESZNOWOLA
1
15:36, 29-09-2018
AP NOWA PROSZOWIANKA
1
vs
AP CZARNI KRAKÓW
0
15:36, 29-09-2018
AKADEMIA KOLEJARZ STRÓŻE
0
vs
AP Podhala Nowy Targ 1
1
15:36, 29-09-2018
AP Podhala Nowy Targ 1
2
vs
AP PROGRESS ANDRYCHÓW
1
15:37, 29-09-2018
BOREK KRAKÓW
1
vs
AP CZARNI KRAKÓW
3
15:37, 29-09-2018
AP GOAL
3
vs
AKADEMIA KOLEJARZ STRÓŻE
0
15:37, 29-09-2018
BOREK KRAKÓW
1
vs
AP Podhala Nowy Targ 1
2
15:38, 29-09-2018
AP GOAL
0
vs
AP NOWA PROSZOWIANKA
0
15:39, 29-09-2018
AP GOAL
4
vs
BOREK KRAKÓW
1
15:40, 29-09-2018
AP NOWA PROSZOWIANKA
3
vs
BOREK KRAKÓW
3
15:40, 29-09-2018
AKADEMIA KOLEJARZ STRÓŻE
3
vs
AP PROGRESS ANDRYCHÓW
0
15:43, 29-09-2018
AKADEMIA KOLEJARZ STRÓŻE
1
vs
FC LESZNOWOLA
3
15:43, 29-09-2018
AP PROGRESS ANDRYCHÓW
2
vs
FC LESZNOWOLA
1
15:44, 29-09-2018
AP CZARNI KRAKÓW
2
vs
AP Podhala Nowy Targ 1
1

© 2017 - 2021 - Turnieje Neyz - aplikacja turniejowa