Międzynarodowy Turniej API CUP rocznik 2007- 12-14.10.2018r

Gdzie: Zakopane , ul. Pardałówka 9

Kiedy: 2018-10-12 08:00:00 - 2018-10-14 14:30:00

Faza Grupowa

Grupa A

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 STF CHAMPION WARSZAWA 7 9-1(8) 16
2 ELITE ACADEMY 7 10-3(7) 16
3 CRACOVIA KRAKÓW 7 10-6(4) 13
4 DJUSZ CHMIELNICKI 7 5-4(1) 13
5 GÓRNIK ŁĘCZNA 7 4-4(0) 9
6 AKADEMIA 2012 JAWORZNO 7 3-4(-1) 7
7 MUKS MINERALNI KRYNICA ZDRÓJ 7 3-8(-5) 6
8 FC Rukh Vynnyky 7 0-14(-14) 0
20:33, 11-10-2018
GÓRNIK ŁĘCZNA
1
vs
FC Rukh Vynnyky
0
20:38, 11-10-2018
ELITE ACADEMY
0
vs
STF CHAMPION WARSZAWA
0
20:38, 11-10-2018
DJUSZ CHMIELNICKI
1
vs
MUKS MINERALNI KRYNICA ZDRÓJ
1
20:39, 11-10-2018
AKADEMIA 2012 JAWORZNO
0
vs
CRACOVIA KRAKÓW
1
21:02, 11-10-2018
MUKS MINERALNI KRYNICA ZDRÓJ
0
vs
CRACOVIA KRAKÓW
0
21:02, 11-10-2018
DJUSZ CHMIELNICKI
1
vs
AKADEMIA 2012 JAWORZNO
0
21:02, 11-10-2018
FC Rukh Vynnyky
0
vs
STF CHAMPION WARSZAWA
2
21:02, 11-10-2018
GÓRNIK ŁĘCZNA
2
vs
ELITE ACADEMY
0
21:03, 11-10-2018
GÓRNIK ŁĘCZNA
0
vs
STF CHAMPION WARSZAWA
1
21:03, 11-10-2018
FC Rukh Vynnyky
0
vs
ELITE ACADEMY
1
21:03, 11-10-2018
DJUSZ CHMIELNICKI
0
vs
CRACOVIA KRAKÓW
2
21:03, 11-10-2018
MUKS MINERALNI KRYNICA ZDRÓJ
0
vs
AKADEMIA 2012 JAWORZNO
0
21:04, 11-10-2018
STF CHAMPION WARSZAWA
2
vs
CRACOVIA KRAKÓW
0
21:04, 11-10-2018
ELITE ACADEMY
1
vs
AKADEMIA 2012 JAWORZNO
0
21:04, 11-10-2018
FC Rukh Vynnyky
0
vs
MUKS MINERALNI KRYNICA ZDRÓJ
2
21:04, 11-10-2018
GÓRNIK ŁĘCZNA
0
vs
DJUSZ CHMIELNICKI
1
21:05, 11-10-2018
GÓRNIK ŁĘCZNA
0
vs
AKADEMIA 2012 JAWORZNO
1
21:05, 11-10-2018
STF CHAMPION WARSZAWA
0
vs
DJUSZ CHMIELNICKI
1
21:05, 11-10-2018
ELITE ACADEMY
4
vs
CRACOVIA KRAKÓW
1
21:05, 11-10-2018
FC Rukh Vynnyky
0
vs
AKADEMIA 2012 JAWORZNO
2
21:05, 11-10-2018
GÓRNIK ŁĘCZNA
1
vs
MUKS MINERALNI KRYNICA ZDRÓJ
0
21:06, 11-10-2018
FC Rukh Vynnyky
0
vs
DJUSZ CHMIELNICKI
1
21:06, 11-10-2018
STF CHAMPION WARSZAWA
3
vs
MUKS MINERALNI KRYNICA ZDRÓJ
0
21:06, 11-10-2018
GÓRNIK ŁĘCZNA
0
vs
CRACOVIA KRAKÓW
1
21:06, 11-10-2018
STF CHAMPION WARSZAWA
1
vs
AKADEMIA 2012 JAWORZNO
0
21:06, 11-10-2018
ELITE ACADEMY
1
vs
DJUSZ CHMIELNICKI
0
21:06, 11-10-2018
FC Rukh Vynnyky
0
vs
CRACOVIA KRAKÓW
5
21:06, 11-10-2018
ELITE ACADEMY
3
vs
MUKS MINERALNI KRYNICA ZDRÓJ
0

Grupa B

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 ARKONIA SZCZECIN 7 16-3(13) 14
2 DJUSZ ŻYDACZÓW 7 13-1(12) 13
3 KS ŁOMIANKI 7 12-4(8) 13
4 UKS SMS Stal Mielec 7 5-1(4) 13
5 GWAREK ZABRZE 7 5-4(1) 8
6 KRÓLEWSCY PŁOCK 7 4-15(-11) 5
7 Fablok Chrzanów 7 4-16(-12) 4
8 BOREK KRAKÓW 7 1-16(-15) 2
21:18, 11-10-2018
DJUSZ ŻYDACZÓW
3
vs
KRÓLEWSCY PŁOCK
0
21:19, 11-10-2018
ARKONIA SZCZECIN
1
vs
KS ŁOMIANKI
1
21:19, 11-10-2018
Fablok Chrzanów
1
vs
GWAREK ZABRZE
3
21:19, 11-10-2018
UKS SMS Stal Mielec
3
vs
BOREK KRAKÓW
1
21:20, 11-10-2018
DJUSZ ŻYDACZÓW
0
vs
ARKONIA SZCZECIN
0
21:20, 11-10-2018
KRÓLEWSCY PŁOCK
1
vs
KS ŁOMIANKI
6
21:21, 11-10-2018
Fablok Chrzanów
0
vs
UKS SMS Stal Mielec
0
21:46, 11-10-2018
GWAREK ZABRZE
0
vs
BOREK KRAKÓW
0
21:46, 11-10-2018
DJUSZ ŻYDACZÓW
0
vs
KS ŁOMIANKI
0
21:46, 11-10-2018
KRÓLEWSCY PŁOCK
1
vs
ARKONIA SZCZECIN
4
21:47, 11-10-2018
ARKONIA SZCZECIN
0
vs
UKS SMS Stal Mielec
1
21:47, 11-10-2018
KRÓLEWSCY PŁOCK
1
vs
GWAREK ZABRZE
1
21:47, 11-10-2018
DJUSZ ŻYDACZÓW
7
vs
Fablok Chrzanów
1
21:47, 11-10-2018
GWAREK ZABRZE
0
vs
UKS SMS Stal Mielec
0
21:47, 11-10-2018
Fablok Chrzanów
1
vs
BOREK KRAKÓW
0
21:48, 11-10-2018
KS ŁOMIANKI
2
vs
BOREK KRAKÓW
0
21:48, 11-10-2018
DJUSZ ŻYDACZÓW
0
vs
GWAREK ZABRZE
0
21:48, 11-10-2018
KRÓLEWSCY PŁOCK
0
vs
UKS SMS Stal Mielec
1
21:49, 11-10-2018
DJUSZ ŻYDACZÓW
0
vs
UKS SMS Stal Mielec
0
21:49, 11-10-2018
KS ŁOMIANKI
2
vs
Fablok Chrzanów
1
21:49, 11-10-2018
ARKONIA SZCZECIN
7
vs
BOREK KRAKÓW
0
21:50, 11-10-2018
KRÓLEWSCY PŁOCK
0
vs
BOREK KRAKÓW
0
21:50, 11-10-2018
ARKONIA SZCZECIN
3
vs
Fablok Chrzanów
0
21:50, 11-10-2018
KS ŁOMIANKI
1
vs
GWAREK ZABRZE
1
21:50, 11-10-2018
DJUSZ ŻYDACZÓW
3
vs
BOREK KRAKÓW
0
21:51, 11-10-2018
KRÓLEWSCY PŁOCK
1
vs
Fablok Chrzanów
0
21:51, 11-10-2018
ARKONIA SZCZECIN
1
vs
GWAREK ZABRZE
0
21:51, 11-10-2018
KS ŁOMIANKI
0
vs
UKS SMS Stal Mielec
0

MECZE O MIEJSCA 1-8

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 ARKONIA SZCZECIN 1 2-1(1) 3
2 ELITE ACADEMY 1 1-0(1) 3
3 CRACOVIA KRAKÓW 1 1-0(1) 3
4 UKS SMS Stal Mielec 1 1-0(1) 3
5 DJUSZ CHMIELNICKI 1 1-2(-1) 0
6 KS ŁOMIANKI 1 0-1(-1) 0
7 DJUSZ ŻYDACZÓW 1 0-1(-1) 0
8 STF CHAMPION WARSZAWA 1 0-1(-1) 0
10:17, 14-10-2018
STF CHAMPION WARSZAWA
0
vs
UKS SMS Stal Mielec
1
10:18, 14-10-2018
CRACOVIA KRAKÓW
1
vs
DJUSZ ŻYDACZÓW
0
10:18, 14-10-2018
DJUSZ CHMIELNICKI
1
vs
ARKONIA SZCZECIN
2
10:18, 14-10-2018
ELITE ACADEMY
1
vs
KS ŁOMIANKI
0

MECZE O MIEJSCA 9-16

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 AKADEMIA 2012 JAWORZNO 1 5-0(5) 3
2 GÓRNIK ŁĘCZNA 1 2-1(1) 3
3 MUKS MINERALNI KRYNICA ZDRÓJ 1 2-1(1) 3
4 GWAREK ZABRZE 1 1-0(1) 3
5 KRÓLEWSCY PŁOCK 1 1-2(-1) 0
6 BOREK KRAKÓW 1 1-2(-1) 0
7 FC Rukh Vynnyky 1 0-1(-1) 0
8 Fablok Chrzanów 1 0-5(-5) 0
10:19, 14-10-2018
GÓRNIK ŁĘCZNA
2
vs
BOREK KRAKÓW
1
10:19, 14-10-2018
MUKS MINERALNI KRYNICA ZDRÓJ
2
vs
KRÓLEWSCY PŁOCK
1
10:20, 14-10-2018
FC Rukh Vynnyky
0
vs
GWAREK ZABRZE
1
10:20, 14-10-2018
AKADEMIA 2012 JAWORZNO
5
vs
Fablok Chrzanów
0

Faza Pucharowa

Spotkanie 1

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 CRACOVIA KRAKÓW 1 1-0(1) 3
2 UKS SMS Stal Mielec 1 0-1(-1) 0
17:44, 13-10-2018
UKS SMS Stal Mielec
0
vs
CRACOVIA KRAKÓW
1

Spotkanie 2

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 STF CHAMPION WARSZAWA 1 1-0(1) 3
2 DJUSZ ŻYDACZÓW 1 0-1(-1) 0
17:44, 13-10-2018
STF CHAMPION WARSZAWA
1
vs
DJUSZ ŻYDACZÓW
0

Spotkanie 3

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 ARKONIA SZCZECIN 1 3-1(2) 3
2 ELITE ACADEMY 1 1-3(-2) 0
17:44, 13-10-2018
ARKONIA SZCZECIN
3
vs
ELITE ACADEMY
1

Spotkanie 4

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 KS ŁOMIANKI 1 1-0(1) 3
2 DJUSZ CHMIELNICKI 1 0-1(-1) 0
17:44, 13-10-2018
DJUSZ CHMIELNICKI
0
vs
KS ŁOMIANKI
1

Spotkanie 5

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 GÓRNIK ŁĘCZNA 1 1-0(1) 3
2 MUKS MINERALNI KRYNICA ZDRÓJ 1 0-1(-1) 0
17:44, 13-10-2018
GÓRNIK ŁĘCZNA
1
vs
MUKS MINERALNI KRYNICA ZDRÓJ
0

Spotkanie 6

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 BOREK KRAKÓW 1 1-0(1) 3
2 KRÓLEWSCY PŁOCK 1 0-1(-1) 0
17:44, 13-10-2018
BOREK KRAKÓW
1
vs
KRÓLEWSCY PŁOCK
0

Spotkanie 7

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 AKADEMIA 2012 JAWORZNO 1 3-0(3) 3
2 GWAREK ZABRZE 1 0-3(-3) 0
17:44, 13-10-2018
GWAREK ZABRZE
0
vs
AKADEMIA 2012 JAWORZNO
3

Spotkanie 8

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 FC Rukh Vynnyky 1 1-0(1) 3
2 Fablok Chrzanów 1 0-1(-1) 0
17:44, 13-10-2018
FC Rukh Vynnyky
1
vs
Fablok Chrzanów
0

Faza Finałowa

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 CRACOVIA KRAKÓW 1 1-0(1) 3
2 ARKONIA SZCZECIN 1 0-1(-1) 0
3 ELITE ACADEMY 1 1-0(1) 3
4 UKS SMS Stal Mielec 1 0-1(-1) 0
5 STF CHAMPION WARSZAWA 1 1-0(1) 3
6 KS ŁOMIANKI 1 0-1(-1) 0
7 DJUSZ ŻYDACZÓW 1 1-0(1) 3
8 DJUSZ CHMIELNICKI 1 0-1(-1) 0
9 AKADEMIA 2012 JAWORZNO 1 5-0(5) 3
10 GÓRNIK ŁĘCZNA 1 0-5(-5) 0
11 MUKS MINERALNI KRYNICA ZDRÓJ 1 2-1(1) 3
12 GWAREK ZABRZE 1 1-2(-1) 0
13 FC Rukh Vynnyky 1 2-0(2) 3
14 BOREK KRAKÓW 1 0-2(-2) 0
15 KRÓLEWSCY PŁOCK 1 1-0(1) 3
16 Fablok Chrzanów 1 0-1(-1) 0
12:18, 14-10-2018
CRACOVIA KRAKÓW
1
vs
ARKONIA SZCZECIN
0
12:18, 14-10-2018
UKS SMS Stal Mielec
0
vs
ELITE ACADEMY
1
12:18, 14-10-2018
STF CHAMPION WARSZAWA
1
vs
KS ŁOMIANKI
0
12:18, 14-10-2018
DJUSZ ŻYDACZÓW
1
vs
DJUSZ CHMIELNICKI
0
12:18, 14-10-2018
GÓRNIK ŁĘCZNA
0
vs
AKADEMIA 2012 JAWORZNO
5
12:18, 14-10-2018
MUKS MINERALNI KRYNICA ZDRÓJ
2
vs
GWAREK ZABRZE
1
12:18, 14-10-2018
BOREK KRAKÓW
0
vs
FC Rukh Vynnyky
2
12:18, 14-10-2018
KRÓLEWSCY PŁOCK
1
vs
Fablok Chrzanów
0

© 2017 - 2021 - Turnieje Neyz - aplikacja turniejowa