IV Międzynarodowy Turniej BELLSPORT CUP , 19-21.10.2018r

Gdzie: Zakopane , ul. Pardałówka 9

Kiedy: 2018-10-19 08:00:00 - 2018-10-21 16:00:00

FAZA GRUPOWA

Grupa A

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 OLYMPIQUE MARSYLIA 5 3-1(2) 10
2 ŚLĄSK WROCŁAW 5 5-1(4) 10
3 NK LOKOMOTIVA ZAGREB 5 4-3(1) 8
4 FASE SZCZECIN 5 6-6(0) 7
5 BANIK OSTRAVA 5 2-5(-3) 4
6 ESCOLA VARSOVIA 5 0-4(-4) 2
15:59, 18-10-2018
FASE SZCZECIN
0
vs
ŚLĄSK WROCŁAW
2
16:00, 18-10-2018
ESCOLA VARSOVIA
0
vs
BANIK OSTRAVA
1
16:00, 18-10-2018
FASE SZCZECIN
2
vs
ESCOLA VARSOVIA
0
16:00, 18-10-2018
ŚLĄSK WROCŁAW
1
vs
NK LOKOMOTIVA ZAGREB
0
16:00, 18-10-2018
BANIK OSTRAVA
0
vs
OLYMPIQUE MARSYLIA
1
16:00, 18-10-2018
FASE SZCZECIN
2
vs
NK LOKOMOTIVA ZAGREB
3
16:01, 18-10-2018
ESCOLA VARSOVIA
0
vs
OLYMPIQUE MARSYLIA
1
19:04, 18-10-2018
ŚLĄSK WROCŁAW
2
vs
BANIK OSTRAVA
0
19:05, 18-10-2018
FASE SZCZECIN
1
vs
OLYMPIQUE MARSYLIA
0
19:23, 18-10-2018
BANIK OSTRAVA
0
vs
NK LOKOMOTIVA ZAGREB
1
19:23, 18-10-2018
NK LOKOMOTIVA ZAGREB
0
vs
OLYMPIQUE MARSYLIA
0
19:23, 18-10-2018
ŚLĄSK WROCŁAW
0
vs
ESCOLA VARSOVIA
0
19:24, 18-10-2018
FASE SZCZECIN
1
vs
BANIK OSTRAVA
1
19:24, 18-10-2018
ŚLĄSK WROCŁAW
0
vs
OLYMPIQUE MARSYLIA
1
19:24, 18-10-2018
ESCOLA VARSOVIA
0
vs
NK LOKOMOTIVA ZAGREB
0

Grupa B

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 VJS VANTAA 5 5-1(4) 12
2 POGOŃ SZCZECIN 5 6-2(4) 10
3 KORONA KIELCE 5 3-3(0) 6
4 AS TRENCIN 5 2-2(0) 6
5 CZARNOMOREC ODESSA 5 1-5(-4) 3
6 LEICESTER CITY 5 1-5(-4) 2
19:26, 18-10-2018
KORONA KIELCE
1
vs
POGOŃ SZCZECIN
1
19:26, 18-10-2018
AS TRENCIN
0
vs
CZARNOMOREC ODESSA
0
19:26, 18-10-2018
VJS VANTAA
1
vs
LEICESTER CITY
0
19:27, 18-10-2018
KORONA KIELCE
0
vs
AS TRENCIN
0
19:27, 18-10-2018
POGOŃ SZCZECIN
1
vs
VJS VANTAA
0
19:27, 18-10-2018
CZARNOMOREC ODESSA
0
vs
LEICESTER CITY
0
19:28, 18-10-2018
KORONA KIELCE
1
vs
LEICESTER CITY
0
19:28, 18-10-2018
POGOŃ SZCZECIN
2
vs
CZARNOMOREC ODESSA
0
19:28, 18-10-2018
AS TRENCIN
1
vs
LEICESTER CITY
1
19:28, 18-10-2018
KORONA KIELCE
0
vs
VJS VANTAA
1
19:29, 18-10-2018
CZARNOMOREC ODESSA
0
vs
VJS VANTAA
2
19:29, 18-10-2018
POGOŃ SZCZECIN
0
vs
AS TRENCIN
1
19:29, 18-10-2018
KORONA KIELCE
1
vs
CZARNOMOREC ODESSA
1
19:31, 18-10-2018
POGOŃ SZCZECIN
2
vs
LEICESTER CITY
0
19:32, 18-10-2018
AS TRENCIN
0
vs
VJS VANTAA
1

Grupa C

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 CHICAGO FIRE 5 9-0(9) 11
2 BEROE STARA ZAGORA 5 5-2(3) 10
3 AP WISŁA KRAKÓW 5 9-3(6) 10
4 FC LAHTI 5 3-10(-7) 6
5 IF BROMMAPOJKARNA 5 3-3(0) 5
6 AP Podhala Nowy Targ 1 5 1-12(-11) 0
19:33, 18-10-2018
BEROE STARA ZAGORA
0
vs
CHICAGO FIRE
1
19:33, 18-10-2018
AP Podhala Nowy Targ 1
1
vs
AP WISŁA KRAKÓW
2
19:34, 18-10-2018
IF BROMMAPOJKARNA
0
vs
FC LAHTI
1
19:34, 18-10-2018
AP Podhala Nowy Targ 1
0
vs
IF BROMMAPOJKARNA
3
19:34, 18-10-2018
AP WISŁA KRAKÓW
1
vs
BEROE STARA ZAGORA
2
19:35, 18-10-2018
FC LAHTI
0
vs
CHICAGO FIRE
5
19:35, 18-10-2018
AP Podhala Nowy Targ 1
0
vs
BEROE STARA ZAGORA
2
19:36, 18-10-2018
AP WISŁA KRAKÓW
4
vs
FC LAHTI
0
19:37, 18-10-2018
IF BROMMAPOJKARNA
0
vs
CHICAGO FIRE
0
19:38, 18-10-2018
AP Podhala Nowy Targ 1
0
vs
CHICAGO FIRE
3
19:38, 18-10-2018
FC LAHTI
0
vs
BEROE STARA ZAGORA
1
19:39, 18-10-2018
AP WISŁA KRAKÓW
2
vs
IF BROMMAPOJKARNA
0
19:39, 18-10-2018
AP WISŁA KRAKÓW
0
vs
CHICAGO FIRE
0
19:39, 18-10-2018
AP Podhala Nowy Targ 1
0
vs
FC LAHTI
2
19:39, 18-10-2018
IF BROMMAPOJKARNA
0
vs
BEROE STARA ZAGORA
0

FAZA PUCHAROWA

LIGA MISTRZÓW (miejsca 1-6)

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 CHICAGO FIRE 5 4-0(4) 13
2 POGOŃ SZCZECIN 5 7-3(4) 7
3 BEROE STARA ZAGORA 5 6-7(-1) 6
4 OLYMPIQUE MARSYLIA 5 3-5(-2) 6
5 ŚLĄSK WROCŁAW 5 5-4(1) 5
6 VJS VANTAA 5 1-7(-6) 4
13:19, 20-10-2018
OLYMPIQUE MARSYLIA
2
vs
POGOŃ SZCZECIN
0
13:19, 20-10-2018
CHICAGO FIRE
1
vs
ŚLĄSK WROCŁAW
0
13:20, 20-10-2018
ŚLĄSK WROCŁAW
1
vs
BEROE STARA ZAGORA
2
13:20, 20-10-2018
POGOŃ SZCZECIN
3
vs
VJS VANTAA
0
13:20, 20-10-2018
OLYMPIQUE MARSYLIA
0
vs
CHICAGO FIRE
0
13:20, 20-10-2018
VJS VANTAA
1
vs
BEROE STARA ZAGORA
0
13:22, 20-10-2018
OLYMPIQUE MARSYLIA
0
vs
VJS VANTAA
0
13:23, 20-10-2018
OLYMPIQUE MARSYLIA
1
vs
ŚLĄSK WROCŁAW
1
13:23, 20-10-2018
POGOŃ SZCZECIN
0
vs
CHICAGO FIRE
1
13:23, 20-10-2018
ŚLĄSK WROCŁAW
3
vs
VJS VANTAA
0
13:23, 20-10-2018
OLYMPIQUE MARSYLIA
0
vs
BEROE STARA ZAGORA
4
13:23, 20-10-2018
POGOŃ SZCZECIN
0
vs
ŚLĄSK WROCŁAW
0
13:23, 20-10-2018
CHICAGO FIRE
1
vs
BEROE STARA ZAGORA
0
13:24, 20-10-2018
POGOŃ SZCZECIN
4
vs
BEROE STARA ZAGORA
0
13:24, 20-10-2018
CHICAGO FIRE
1
vs
VJS VANTAA
0

LIGA EUROPY (miejsca 7-12)

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 FC LAHTI 5 6-5(1) 10
2 AP WISŁA KRAKÓW 5 4-3(1) 8
3 FASE SZCZECIN 5 6-4(2) 8
4 AS TRENCIN 5 5-5(0) 7
5 NK LOKOMOTIVA ZAGREB 5 4-4(0) 5
6 KORONA KIELCE 5 2-6(-4) 2
13:29, 20-10-2018
NK LOKOMOTIVA ZAGREB
0
vs
AS TRENCIN
1
13:30, 20-10-2018
AP WISŁA KRAKÓW
1
vs
FASE SZCZECIN
0
13:30, 20-10-2018
KORONA KIELCE
1
vs
FC LAHTI
2
13:31, 20-10-2018
NK LOKOMOTIVA ZAGREB
2
vs
AP WISŁA KRAKÓW
0
13:31, 20-10-2018
AS TRENCIN
1
vs
KORONA KIELCE
0
13:31, 20-10-2018
FASE SZCZECIN
1
vs
FC LAHTI
1
13:31, 20-10-2018
NK LOKOMOTIVA ZAGREB
1
vs
KORONA KIELCE
1
13:32, 20-10-2018
AP WISŁA KRAKÓW
0
vs
KORONA KIELCE
0
13:32, 20-10-2018
AS TRENCIN
1
vs
FC LAHTI
2
13:32, 20-10-2018
NK LOKOMOTIVA ZAGREB
1
vs
FASE SZCZECIN
1
13:32, 20-10-2018
AS TRENCIN
1
vs
FASE SZCZECIN
2
13:32, 20-10-2018
AP WISŁA KRAKÓW
2
vs
FC LAHTI
0
13:33, 20-10-2018
NK LOKOMOTIVA ZAGREB
0
vs
FC LAHTI
1
13:33, 20-10-2018
FASE SZCZECIN
2
vs
KORONA KIELCE
0
13:33, 20-10-2018
AS TRENCIN
1
vs
AP WISŁA KRAKÓW
1

EKSTRAKLASA (miejsca 13-18)

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 IF BROMMAPOJKARNA 5 8-2(6) 10
2 ESCOLA VARSOVIA 5 5-2(3) 10
3 BANIK OSTRAVA 5 4-3(1) 8
4 LEICESTER CITY 5 2-3(-1) 6
5 CZARNOMOREC ODESSA 5 1-3(-2) 5
6 AP Podhala Nowy Targ 1 5 2-9(-7) 2
13:36, 20-10-2018
BANIK OSTRAVA
1
vs
LEICESTER CITY
0
13:36, 20-10-2018
IF BROMMAPOJKARNA
1
vs
ESCOLA VARSOVIA
1
13:41, 20-10-2018
CZARNOMOREC ODESSA
0
vs
BANIK OSTRAVA
0
13:41, 20-10-2018
ESCOLA VARSOVIA
2
vs
AP Podhala Nowy Targ 1
0
13:41, 20-10-2018
CZARNOMOREC ODESSA
0
vs
AP Podhala Nowy Targ 1
0
13:41, 20-10-2018
IF BROMMAPOJKARNA
4
vs
AP Podhala Nowy Targ 1
0
13:41, 20-10-2018
LEICESTER CITY
0
vs
ESCOLA VARSOVIA
1
13:42, 20-10-2018
LEICESTER CITY
1
vs
AP Podhala Nowy Targ 1
0
13:42, 20-10-2018
BANIK OSTRAVA
0
vs
ESCOLA VARSOVIA
1
13:42, 20-10-2018
LEICESTER CITY
0
vs
IF BROMMAPOJKARNA
1
13:42, 20-10-2018
ESCOLA VARSOVIA
0
vs
CZARNOMOREC ODESSA
1
13:42, 20-10-2018
BANIK OSTRAVA
2
vs
AP Podhala Nowy Targ 1
2
13:43, 20-10-2018
IF BROMMAPOJKARNA
2
vs
CZARNOMOREC ODESSA
0
13:54, 20-10-2018
BANIK OSTRAVA
1
vs
IF BROMMAPOJKARNA
0
13:55, 20-10-2018
LEICESTER CITY
1
vs
CZARNOMOREC ODESSA
0

© 2017 - 2021 - Turnieje Neyz - aplikacja turniejowa