Międzynarodowy Turniej API CUP rocznik 2006- 26-28.10.2018r

Gdzie: Zakopane , ul. Pardałówka 9

Kiedy: 2018-10-26 08:00:00 - 2018-10-28 14:00:00

Faza Grupowa

Grupa A

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 SALOS SZCZECIN 9 13-0(13) 25
2 Fablok Chrzanów 9 25-3(22) 24
3 UKS AP Falubaz Zielona Góra 1 9 23-5(18) 14
4 FC BUKOVYNA 1 9 9-6(3) 14
5 STF CHAMPION WARSZAWA 9 7-6(1) 13
6 FEA Łąck 9 10-10(0) 11
7 KRÓLEWSCY PŁOCK 9 8-8(0) 10
8 BOREK KRAKÓW 9 9-13(-4) 10
9 FC LESZNOWOLA 9 4-24(-20) 4
10 POLISH PALESTINIAN FOOTBALL 9 1-34(-33) 1
19:56, 25-10-2018
FC BUKOVYNA 1
1
vs
KRÓLEWSCY PŁOCK
1
19:56, 25-10-2018
SALOS SZCZECIN
1
vs
FEA Łąck
0
19:56, 25-10-2018
STF CHAMPION WARSZAWA
1
vs
POLISH PALESTINIAN FOOTBALL
1
19:57, 25-10-2018
FC LESZNOWOLA
0
vs
Fablok Chrzanów
4
19:57, 25-10-2018
BOREK KRAKÓW
0
vs
UKS AP Falubaz Zielona Góra 1
5
20:02, 25-10-2018
KRÓLEWSCY PŁOCK
0
vs
FEA Łąck
0
20:02, 25-10-2018
FC BUKOVYNA 1
0
vs
SALOS SZCZECIN
1
20:03, 25-10-2018
STF CHAMPION WARSZAWA
1
vs
FC LESZNOWOLA
1
20:03, 25-10-2018
POLISH PALESTINIAN FOOTBALL
0
vs
Fablok Chrzanów
6
20:04, 25-10-2018
BOREK KRAKÓW
2
vs
FC BUKOVYNA 1
0
20:05, 25-10-2018
UKS AP Falubaz Zielona Góra 1
0
vs
KRÓLEWSCY PŁOCK
0
20:17, 25-10-2018
FEA Łąck
0
vs
Fablok Chrzanów
3
20:17, 25-10-2018
SALOS SZCZECIN
0
vs
STF CHAMPION WARSZAWA
0
20:18, 25-10-2018
POLISH PALESTINIAN FOOTBALL
0
vs
FC LESZNOWOLA
1
20:18, 25-10-2018
BOREK KRAKÓW
0
vs
SALOS SZCZECIN
2
20:19, 25-10-2018
Fablok Chrzanów
3
vs
UKS AP Falubaz Zielona Góra 1
0
20:19, 25-10-2018
FC LESZNOWOLA
0
vs
BOREK KRAKÓW
4
20:19, 25-10-2018
KRÓLEWSCY PŁOCK
4
vs
POLISH PALESTINIAN FOOTBALL
0
20:19, 25-10-2018
FC BUKOVYNA 1
1
vs
STF CHAMPION WARSZAWA
0
20:19, 25-10-2018
UKS AP Falubaz Zielona Góra 1
3
vs
FEA Łąck
0
20:20, 25-10-2018
POLISH PALESTINIAN FOOTBALL
0
vs
BOREK KRAKÓW
3
20:20, 25-10-2018
STF CHAMPION WARSZAWA
1
vs
Fablok Chrzanów
3
20:20, 25-10-2018
SALOS SZCZECIN
1
vs
UKS AP Falubaz Zielona Góra 1
0
20:20, 25-10-2018
KRÓLEWSCY PŁOCK
3
vs
FC LESZNOWOLA
1
20:20, 25-10-2018
FC BUKOVYNA 1
2
vs
FEA Łąck
0
20:21, 25-10-2018
FC BUKOVYNA 1
1
vs
FC LESZNOWOLA
0
20:21, 25-10-2018
KRÓLEWSCY PŁOCK
0
vs
STF CHAMPION WARSZAWA
1
20:22, 25-10-2018
FEA Łąck
3
vs
BOREK KRAKÓW
0
20:22, 25-10-2018
SALOS SZCZECIN
2
vs
Fablok Chrzanów
0
20:23, 25-10-2018
POLISH PALESTINIAN FOOTBALL
0
vs
UKS AP Falubaz Zielona Góra 1
8
20:23, 25-10-2018
FC BUKOVYNA 1
0
vs
Fablok Chrzanów
2
20:23, 25-10-2018
KRÓLEWSCY PŁOCK
0
vs
SALOS SZCZECIN
2
20:24, 25-10-2018
KRÓLEWSCY PŁOCK
0
vs
Fablok Chrzanów
3
20:24, 25-10-2018
FC BUKOVYNA 1
4
vs
POLISH PALESTINIAN FOOTBALL
0
20:24, 25-10-2018
FC LESZNOWOLA
0
vs
UKS AP Falubaz Zielona Góra 1
7
20:24, 25-10-2018
STF CHAMPION WARSZAWA
2
vs
BOREK KRAKÓW
0
20:24, 25-10-2018
FEA Łąck
4
vs
POLISH PALESTINIAN FOOTBALL
0
20:25, 25-10-2018
FEA Łąck
0
vs
STF CHAMPION WARSZAWA
0
20:25, 25-10-2018
SALOS SZCZECIN
1
vs
FC LESZNOWOLA
0
20:25, 25-10-2018
KRÓLEWSCY PŁOCK
0
vs
BOREK KRAKÓW
0
20:26, 25-10-2018
Fablok Chrzanów
1
vs
BOREK KRAKÓW
0
20:26, 25-10-2018
FEA Łąck
3
vs
FC LESZNOWOLA
1
20:26, 25-10-2018
SALOS SZCZECIN
3
vs
POLISH PALESTINIAN FOOTBALL
0
20:26, 25-10-2018
FC BUKOVYNA 1
0
vs
UKS AP Falubaz Zielona Góra 1
0
20:26, 25-10-2018
STF CHAMPION WARSZAWA
1
vs
UKS AP Falubaz Zielona Góra 1
0

Grupa B

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 MKS SANDECJA 9 31-2(29) 22
2 SANDECJA NOWY SĄCZ 2008 9 17-0(17) 21
3 AKADEMIA MISTRZÓW FUTBOLU SZCZECIN 9 26-4(22) 20
4 FASE SZCZECIN 9 17-3(14) 20
5 AP Reissa Poznań 9 19-4(15) 15
6 Pogoń Zduńska Wola 9 7-20(-13) 10
7 FC BUKOVYNA 2 9 8-18(-10) 10
8 AP NOWA PROSZOWIANKA 9 6-21(-15) 6
9 Rodło Opole 9 4-19(-15) 4
10 CFC Halychyna Lwów 9 1-45(-44) 1
20:28, 25-10-2018
CFC Halychyna Lwów
0
vs
FASE SZCZECIN
1
20:32, 25-10-2018
FC BUKOVYNA 2
1
vs
AKADEMIA MISTRZÓW FUTBOLU SZCZECIN
2
20:32, 25-10-2018
AP Reissa Poznań
1
vs
Rodło Opole
0
20:33, 25-10-2018
Pogoń Zduńska Wola
0
vs
SANDECJA NOWY SĄCZ 2008
3
20:33, 25-10-2018
CFC Halychyna Lwów
0
vs
FC BUKOVYNA 2
2
20:34, 25-10-2018
MKS SANDECJA
4
vs
AP NOWA PROSZOWIANKA
0
20:34, 25-10-2018
FASE SZCZECIN
0
vs
AKADEMIA MISTRZÓW FUTBOLU SZCZECIN
0
20:36, 25-10-2018
FC BUKOVYNA 2
1
vs
AP Reissa Poznań
0
20:36, 25-10-2018
AP NOWA PROSZOWIANKA
0
vs
FASE SZCZECIN
2
20:36, 25-10-2018
MKS SANDECJA
10
vs
CFC Halychyna Lwów
0
20:36, 25-10-2018
Rodło Opole
0
vs
SANDECJA NOWY SĄCZ 2008
1
20:36, 25-10-2018
AP Reissa Poznań
5
vs
Pogoń Zduńska Wola
0
20:37, 25-10-2018
AKADEMIA MISTRZÓW FUTBOLU SZCZECIN
0
vs
SANDECJA NOWY SĄCZ 2008
0
20:37, 25-10-2018
Rodło Opole
0
vs
Pogoń Zduńska Wola
2
20:37, 25-10-2018
MKS SANDECJA
5
vs
FC BUKOVYNA 2
0
20:41, 25-10-2018
FASE SZCZECIN
3
vs
Rodło Opole
0
20:41, 25-10-2018
CFC Halychyna Lwów
0
vs
AP Reissa Poznań
7
20:41, 25-10-2018
AP NOWA PROSZOWIANKA
0
vs
AKADEMIA MISTRZÓW FUTBOLU SZCZECIN
3
20:45, 25-10-2018
FC BUKOVYNA 2
2
vs
AP NOWA PROSZOWIANKA
1
20:45, 25-10-2018
FASE SZCZECIN
3
vs
Pogoń Zduńska Wola
1
20:45, 25-10-2018
CFC Halychyna Lwów
0
vs
AKADEMIA MISTRZÓW FUTBOLU SZCZECIN
11
20:45, 25-10-2018
SANDECJA NOWY SĄCZ 2008
3
vs
AP NOWA PROSZOWIANKA
0
20:45, 25-10-2018
Pogoń Zduńska Wola
0
vs
MKS SANDECJA
6
20:46, 25-10-2018
AP Reissa Poznań
0
vs
SANDECJA NOWY SĄCZ 2008
1
20:46, 25-10-2018
Rodło Opole
0
vs
MKS SANDECJA
2
20:46, 25-10-2018
CFC Halychyna Lwów
0
vs
Pogoń Zduńska Wola
0
20:46, 25-10-2018
FASE SZCZECIN
1
vs
AP Reissa Poznań
0
20:47, 25-10-2018
CFC Halychyna Lwów
0
vs
SANDECJA NOWY SĄCZ 2008
8
20:47, 25-10-2018
Rodło Opole
0
vs
AP NOWA PROSZOWIANKA
1
20:47, 25-10-2018
AKADEMIA MISTRZÓW FUTBOLU SZCZECIN
0
vs
MKS SANDECJA
2
20:47, 25-10-2018
FC BUKOVYNA 2
0
vs
SANDECJA NOWY SĄCZ 2008
1
20:48, 25-10-2018
FASE SZCZECIN
6
vs
FC BUKOVYNA 2
0
20:49, 25-10-2018
CFC Halychyna Lwów
1
vs
Rodło Opole
2
20:49, 25-10-2018
Pogoń Zduńska Wola
2
vs
AP NOWA PROSZOWIANKA
0
20:49, 25-10-2018
AP Reissa Poznań
1
vs
MKS SANDECJA
0
20:49, 25-10-2018
AKADEMIA MISTRZÓW FUTBOLU SZCZECIN
6
vs
Rodło Opole
0
20:50, 25-10-2018
CFC Halychyna Lwów
0
vs
AP NOWA PROSZOWIANKA
4
20:50, 25-10-2018
FASE SZCZECIN
1
vs
MKS SANDECJA
2
20:50, 25-10-2018
FC BUKOVYNA 2
0
vs
Pogoń Zduńska Wola
1
20:50, 25-10-2018
AKADEMIA MISTRZÓW FUTBOLU SZCZECIN
1
vs
AP Reissa Poznań
0
20:50, 25-10-2018
FASE SZCZECIN
0
vs
SANDECJA NOWY SĄCZ 2008
0
20:51, 25-10-2018
FC BUKOVYNA 2
2
vs
Rodło Opole
2
20:51, 25-10-2018
AKADEMIA MISTRZÓW FUTBOLU SZCZECIN
3
vs
Pogoń Zduńska Wola
1
20:51, 25-10-2018
SANDECJA NOWY SĄCZ 2008
0
vs
MKS SANDECJA
0
20:51, 25-10-2018
AP Reissa Poznań
5
vs
AP NOWA PROSZOWIANKA
0

Faza Pucharowa

Spotkanie 1

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 SANDECJA NOWY SĄCZ 2008 1 1-0(1) 3
2 SALOS SZCZECIN 1 0-1(-1) 0
21:00, 27-10-2018
SALOS SZCZECIN
0
vs
SANDECJA NOWY SĄCZ 2008
1

Spotkanie 2

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 MKS SANDECJA 1 2-1(1) 3
2 Fablok Chrzanów 1 1-2(-1) 0
21:00, 27-10-2018
Fablok Chrzanów
1
vs
MKS SANDECJA
2

Spotkanie 3

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 FASE SZCZECIN 1 2-0(2) 3
2 UKS AP Falubaz Zielona Góra 1 1 0-2(-2) 0
21:00, 27-10-2018
UKS AP Falubaz Zielona Góra 1
0
vs
FASE SZCZECIN
2

Spotkanie 4

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 AKADEMIA MISTRZÓW FUTBOLU SZCZECIN 1 1-0(1) 3
2 FC BUKOVYNA 1 1 0-1(-1) 0
21:00, 27-10-2018
FC BUKOVYNA 1
0
vs
AKADEMIA MISTRZÓW FUTBOLU SZCZECIN
1

Spotkanie 5

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 STF CHAMPION WARSZAWA 1 2-0(2) 3
2 Pogoń Zduńska Wola 1 0-2(-2) 0
21:00, 27-10-2018
STF CHAMPION WARSZAWA
2
vs
Pogoń Zduńska Wola
0

Spotkanie 6

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 AP Reissa Poznań 1 2-1(1) 3
2 FEA Łąck 1 1-2(-1) 0
21:00, 27-10-2018
FEA Łąck
1
vs
AP Reissa Poznań
2

Spotkanie 7

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 AP NOWA PROSZOWIANKA 1 3-1(2) 3
2 KRÓLEWSCY PŁOCK 1 1-3(-2) 0
21:00, 27-10-2018
KRÓLEWSCY PŁOCK
1
vs
AP NOWA PROSZOWIANKA
3

Spotkanie 8

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 FC BUKOVYNA 2 1 4-0(4) 3
2 BOREK KRAKÓW 1 0-4(-4) 0
21:00, 27-10-2018
BOREK KRAKÓW
0
vs
FC BUKOVYNA 2
4

Spotkanie 9

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 CFC Halychyna Lwów 1 1-0(1) 3
2 FC LESZNOWOLA 1 0-1(-1) 0
21:00, 27-10-2018
FC LESZNOWOLA
0
vs
CFC Halychyna Lwów
1

Spotkanie 10

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 Rodło Opole 1 2-0(2) 3
2 POLISH PALESTINIAN FOOTBALL 1 0-2(-2) 0
21:00, 27-10-2018
POLISH PALESTINIAN FOOTBALL
0
vs
Rodło Opole
2

Faza Finałowa

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 SANDECJA NOWY SĄCZ 2008 1 1-0(1) 3
2 MKS SANDECJA 1 0-1(-1) 0
3 Fablok Chrzanów 1 1-0(1) 3
4 SALOS SZCZECIN 1 0-1(-1) 0
5 FASE SZCZECIN 1 2-1(1) 3
6 AKADEMIA MISTRZÓW FUTBOLU SZCZECIN 1 1-2(-1) 0
7 UKS AP Falubaz Zielona Góra 1 1 1-0(1) 3
8 FC BUKOVYNA 1 1 0-1(-1) 0
9 AP Reissa Poznań 1 1-0(1) 3
10 STF CHAMPION WARSZAWA 1 0-1(-1) 0
11 FEA Łąck 1 2-1(1) 3
12 Pogoń Zduńska Wola 1 1-2(-1) 0
13 AP NOWA PROSZOWIANKA 1 1-0(1) 3
14 FC BUKOVYNA 2 1 0-1(-1) 0
15 KRÓLEWSCY PŁOCK 1 2-0(2) 3
16 BOREK KRAKÓW 1 0-2(-2) 0
17 Rodło Opole 1 2-0(2) 3
18 CFC Halychyna Lwów 1 0-2(-2) 0
19 POLISH PALESTINIAN FOOTBALL 1 2-1(1) 3
20 FC LESZNOWOLA 1 1-2(-1) 0
11:45, 28-10-2018
SANDECJA NOWY SĄCZ 2008
1
vs
MKS SANDECJA
0
11:45, 28-10-2018
SALOS SZCZECIN
0
vs
Fablok Chrzanów
1
11:45, 28-10-2018
FASE SZCZECIN
2
vs
AKADEMIA MISTRZÓW FUTBOLU SZCZECIN
1
11:45, 28-10-2018
UKS AP Falubaz Zielona Góra 1
1
vs
FC BUKOVYNA 1
0
11:45, 28-10-2018
STF CHAMPION WARSZAWA
0
vs
AP Reissa Poznań
1
11:45, 28-10-2018
Pogoń Zduńska Wola
1
vs
FEA Łąck
2
11:45, 28-10-2018
AP NOWA PROSZOWIANKA
1
vs
FC BUKOVYNA 2
0
11:45, 28-10-2018
KRÓLEWSCY PŁOCK
2
vs
BOREK KRAKÓW
0
11:45, 28-10-2018
CFC Halychyna Lwów
0
vs
Rodło Opole
2
11:45, 28-10-2018
FC LESZNOWOLA
1
vs
POLISH PALESTINIAN FOOTBALL
2

© 2017 - 2021 - Turnieje Neyz - aplikacja turniejowa