Międzynarodowy Turniej API CUP rocznik 2005- 09-11.11.2018r

Gdzie: Zakopane , ul. Pardałówka 9

Kiedy: 2018-11-09 08:00:00 - 2018-11-11 16:00:00

Faza 1

HARMONOGRAM ROZGRYWEK

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 DRUKARZ WARSZAWA 10 14-2(12) 24
2 SG WATTENSCHEID 10 13-2(11) 23
3 FC Rukh Vynnyky 10 8-1(7) 22
4 STF CHAMPION WARSZAWA 10 8-9(-1) 16
5 DUNAJEC NOWY SĄCZ 10 10-8(2) 16
6 SKRA CZĘSTOCHOWA 10 4-5(-1) 12
7 GKS BEŁCHATÓW 10 6-12(-6) 10
8 CFC Halychyna Lwów 10 6-9(-3) 10
9 FK LWÓW 10 3-11(-8) 6
10 SDJUSZOR 4 LWÓW 10 3-8(-5) 5
11 Rodło Opole 1 10 2-10(-8) 5
FC Rukh Vynnyky
1
vs
STF CHAMPION WARSZAWA
0
SDJUSZOR 4 LWÓW
0
vs
Rodło Opole 1
0
CFC Halychyna Lwów
0
vs
DRUKARZ WARSZAWA
2
GKS BEŁCHATÓW
0
vs
DUNAJEC NOWY SĄCZ
2
DRUKARZ WARSZAWA
0
vs
FK LWÓW
0
SKRA CZĘSTOCHOWA
1
vs
GKS BEŁCHATÓW
0
Rodło Opole 1
0
vs
CFC Halychyna Lwów
2
STF CHAMPION WARSZAWA
0
vs
SDJUSZOR 4 LWÓW
0
DUNAJEC NOWY SĄCZ
0
vs
FC Rukh Vynnyky
1
FK LWÓW
0
vs
SG WATTENSCHEID
1
DRUKARZ WARSZAWA
1
vs
SG WATTENSCHEID
0
CFC Halychyna Lwów
2
vs
FK LWÓW
0
STF CHAMPION WARSZAWA
1
vs
Rodło Opole 1
0
FC Rukh Vynnyky
1
vs
SDJUSZOR 4 LWÓW
0
SG WATTENSCHEID
0
vs
SKRA CZĘSTOCHOWA
0
CFC Halychyna Lwów
0
vs
SG WATTENSCHEID
2
Rodło Opole 1
2
vs
FK LWÓW
0
SDJUSZOR 4 LWÓW
1
vs
DRUKARZ WARSZAWA
2
STF CHAMPION WARSZAWA
1
vs
CFC Halychyna Lwów
0
GKS BEŁCHATÓW
0
vs
FC Rukh Vynnyky
2
SKRA CZĘSTOCHOWA
0
vs
DUNAJEC NOWY SĄCZ
2
CFC Halychyna Lwów
1
vs
SKRA CZĘSTOCHOWA
1
Rodło Opole 1
0
vs
DRUKARZ WARSZAWA
2
SDJUSZOR 4 LWÓW
1
vs
DUNAJEC NOWY SĄCZ
2
STF CHAMPION WARSZAWA
1
vs
GKS BEŁCHATÓW
0
FC Rukh Vynnyky
0
vs
SKRA CZĘSTOCHOWA
0
SDJUSZOR 4 LWÓW
0
vs
GKS BEŁCHATÓW
1
STF CHAMPION WARSZAWA
1
vs
SKRA CZĘSTOCHOWA
0
FC Rukh Vynnyky
0
vs
DRUKARZ WARSZAWA
0
SG WATTENSCHEID
2
vs
DUNAJEC NOWY SĄCZ
0
FK LWÓW
1
vs
GKS BEŁCHATÓW
2
Rodło Opole 1
0
vs
SG WATTENSCHEID
2
FC Rukh Vynnyky
1
vs
FK LWÓW
0
Rodło Opole 1
0
vs
GKS BEŁCHATÓW
0
SDJUSZOR 4 LWÓW
1
vs
SKRA CZĘSTOCHOWA
1
STF CHAMPION WARSZAWA
1
vs
DRUKARZ WARSZAWA
2
FC Rukh Vynnyky
0
vs
CFC Halychyna Lwów
0
FK LWÓW
0
vs
DUNAJEC NOWY SĄCZ
2
FC Rukh Vynnyky
1
vs
Rodło Opole 1
0
CFC Halychyna Lwów
0
vs
DUNAJEC NOWY SĄCZ
0
SG WATTENSCHEID
1
vs
GKS BEŁCHATÓW
0
STF CHAMPION WARSZAWA
1
vs
FK LWÓW
2
Rodło Opole 1
0
vs
SKRA CZĘSTOCHOWA
1
SDJUSZOR 4 LWÓW
0
vs
CFC Halychyna Lwów
0
DRUKARZ WARSZAWA
2
vs
DUNAJEC NOWY SĄCZ
0
STF CHAMPION WARSZAWA
0
vs
SG WATTENSCHEID
3
Rodło Opole 1
0
vs
DUNAJEC NOWY SĄCZ
1
DRUKARZ WARSZAWA
3
vs
GKS BEŁCHATÓW
0
FC Rukh Vynnyky
1
vs
SG WATTENSCHEID
1
SDJUSZOR 4 LWÓW
0
vs
FK LWÓW
0
STF CHAMPION WARSZAWA
2
vs
DUNAJEC NOWY SĄCZ
1
CFC Halychyna Lwów
1
vs
GKS BEŁCHATÓW
3
DRUKARZ WARSZAWA
0
vs
SKRA CZĘSTOCHOWA
0
FK LWÓW
0
vs
SKRA CZĘSTOCHOWA
0
SDJUSZOR 4 LWÓW
0
vs
SG WATTENSCHEID
1

© 2017 2018 Turnieje Neyz - aplikacja turniejowa