Międzynarodowy Turniej API CUP rocznik 2007- 23-25.11.2018r

Gdzie: Zakopane , ul. Pardałówka 9

Kiedy: 2018-11-23 08:00:00 - 2018-11-25 14:15:00

Faza Grupowa

Grupa A

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 SKRA CZĘSTOCHOWA 1 7 12-2(10) 16
2 GÓRNIK LIBIĄŻ 7 11-3(8) 14
3 FC Wrocław Academy 7 6-3(3) 13
4 AP CHAMPIONS BRZESKO 7 7-3(4) 11
5 DYNAMO LWÓW 1 7 3-12(-9) 8
6 GKS Pniówek 7 4-6(-2) 6
7 LKS MORDARKA 7 3-7(-4) 6
8 SYRENKA SOCCER SCHOOL 7 4-14(-10) 3
DYNAMO LWÓW 1
1
vs
FC Wrocław Academy
1
SKRA CZĘSTOCHOWA 1
2
vs
SYRENKA SOCCER SCHOOL
0
GÓRNIK LIBIĄŻ
0
vs
AP CHAMPIONS BRZESKO
0
GKS Pniówek
0
vs
LKS MORDARKA
0
DYNAMO LWÓW 1
0
vs
SKRA CZĘSTOCHOWA 1
5
FC Wrocław Academy
2
vs
SYRENKA SOCCER SCHOOL
0
AP CHAMPIONS BRZESKO
2
vs
LKS MORDARKA
0
GÓRNIK LIBIĄŻ
0
vs
GKS Pniówek
0
DYNAMO LWÓW 1
0
vs
SYRENKA SOCCER SCHOOL
2
FC Wrocław Academy
1
vs
SKRA CZĘSTOCHOWA 1
0
GÓRNIK LIBIĄŻ
4
vs
LKS MORDARKA
0
AP CHAMPIONS BRZESKO
1
vs
GKS Pniówek
1
DYNAMO LWÓW 1
0
vs
GÓRNIK LIBIĄŻ
4
FC Wrocław Academy
0
vs
AP CHAMPIONS BRZESKO
1
SYRENKA SOCCER SCHOOL
0
vs
LKS MORDARKA
3
SKRA CZĘSTOCHOWA 1
2
vs
GKS Pniówek
1
DYNAMO LWÓW 1
1
vs
AP CHAMPIONS BRZESKO
0
FC Wrocław Academy
1
vs
GKS Pniówek
0
SKRA CZĘSTOCHOWA 1
0
vs
LKS MORDARKA
0
SYRENKA SOCCER SCHOOL
1
vs
GÓRNIK LIBIĄŻ
2
DYNAMO LWÓW 1
1
vs
GKS Pniówek
0
FC Wrocław Academy
0
vs
GÓRNIK LIBIĄŻ
1
DYNAMO LWÓW 1
0
vs
LKS MORDARKA
0
SYRENKA SOCCER SCHOOL
0
vs
AP CHAMPIONS BRZESKO
3
SKRA CZĘSTOCHOWA 1
2
vs
GÓRNIK LIBIĄŻ
0
FC Wrocław Academy
1
vs
LKS MORDARKA
0
SKRA CZĘSTOCHOWA 1
1
vs
AP CHAMPIONS BRZESKO
0
SYRENKA SOCCER SCHOOL
1
vs
GKS Pniówek
2

Grupa B

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 DUNAJEC NOWY SĄCZ 7 13-1(12) 19
2 STAL RZESZÓW 7 18-2(16) 18
3 ŁUŻYCE LUBAŃ 7 11-6(5) 13
4 AP DUDA WROCŁAW 7 7-6(1) 11
5 ŻAPN ŻYWIEC 7 4-4(0) 6
6 SKRA CZĘSTOCHOWA 2 7 2-7(-5) 6
7 MŁODA ORAWA 7 1-15(-14) 4
8 DYNAMO LWÓW 2 7 0-15(-15) 1
DYNAMO LWÓW 2
0
vs
AP DUDA WROCŁAW
2
SKRA CZĘSTOCHOWA 2
0
vs
ŁUŻYCE LUBAŃ
2
STAL RZESZÓW
1
vs
ŻAPN ŻYWIEC
0
ŻAPN ŻYWIEC
0
vs
MŁODA ORAWA
0
STAL RZESZÓW
1
vs
DUNAJEC NOWY SĄCZ
2
AP DUDA WROCŁAW
1
vs
ŁUŻYCE LUBAŃ
1
DYNAMO LWÓW 2
0
vs
SKRA CZĘSTOCHOWA 2
0
DUNAJEC NOWY SĄCZ
5
vs
MŁODA ORAWA
0
AP DUDA WROCŁAW
1
vs
ŻAPN ŻYWIEC
0
DYNAMO LWÓW 2
0
vs
STAL RZESZÓW
2
ŻAPN ŻYWIEC
0
vs
DUNAJEC NOWY SĄCZ
0
STAL RZESZÓW
5
vs
MŁODA ORAWA
0
AP DUDA WROCŁAW
0
vs
SKRA CZĘSTOCHOWA 2
0
DYNAMO LWÓW 2
0
vs
ŁUŻYCE LUBAŃ
6
SKRA CZĘSTOCHOWA 2
1
vs
MŁODA ORAWA
0
AP DUDA WROCŁAW
0
vs
DUNAJEC NOWY SĄCZ
2
DYNAMO LWÓW 2
0
vs
ŻAPN ŻYWIEC
3
ŁUŻYCE LUBAŃ
1
vs
MŁODA ORAWA
0
SKRA CZĘSTOCHOWA 2
0
vs
DUNAJEC NOWY SĄCZ
1
DYNAMO LWÓW 2
0
vs
MŁODA ORAWA
1
ŁUŻYCE LUBAŃ
1
vs
ŻAPN ŻYWIEC
0
SKRA CZĘSTOCHOWA 2
0
vs
STAL RZESZÓW
3
AP DUDA WROCŁAW
3
vs
MŁODA ORAWA
0
DYNAMO LWÓW 2
0
vs
DUNAJEC NOWY SĄCZ
1
ŁUŻYCE LUBAŃ
0
vs
STAL RZESZÓW
3
AP DUDA WROCŁAW
0
vs
STAL RZESZÓW
3
SKRA CZĘSTOCHOWA 2
1
vs
ŻAPN ŻYWIEC
1
ŁUŻYCE LUBAŃ
0
vs
DUNAJEC NOWY SĄCZ
2

MECZE O MIEJSCA 1-8

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 STAL RZESZÓW 1 2-0(2) 3
2 ŁUŻYCE LUBAŃ 1 1-0(1) 3
3 SKRA CZĘSTOCHOWA 1 1 1-0(1) 3
4 DUNAJEC NOWY SĄCZ 1 1-0(1) 3
5 GÓRNIK LIBIĄŻ 1 0-1(-1) 0
6 AP DUDA WROCŁAW 1 0-1(-1) 0
7 AP CHAMPIONS BRZESKO 1 0-1(-1) 0
8 FC Wrocław Academy 1 0-2(-2) 0
SKRA CZĘSTOCHOWA 1
1
vs
AP DUDA WROCŁAW
0
FC Wrocław Academy
0
vs
STAL RZESZÓW
2
AP CHAMPIONS BRZESKO
0
vs
DUNAJEC NOWY SĄCZ
1
GÓRNIK LIBIĄŻ
0
vs
ŁUŻYCE LUBAŃ
1

MECZE O MIEJSCA 9-16

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 DYNAMO LWÓW 1 1 3-0(3) 3
2 SKRA CZĘSTOCHOWA 2 1 3-1(2) 3
3 ŻAPN ŻYWIEC 1 2-0(2) 3
4 GKS Pniówek 1 1-0(1) 3
5 MŁODA ORAWA 1 0-1(-1) 0
6 LKS MORDARKA 1 1-3(-2) 0
7 SYRENKA SOCCER SCHOOL 1 0-2(-2) 0
8 DYNAMO LWÓW 2 1 0-3(-3) 0
DYNAMO LWÓW 1
3
vs
DYNAMO LWÓW 2
0
LKS MORDARKA
1
vs
SKRA CZĘSTOCHOWA 2
3
SYRENKA SOCCER SCHOOL
0
vs
ŻAPN ŻYWIEC
2
GKS Pniówek
1
vs
MŁODA ORAWA
0

Faza Pucharowa

Spotkanie 1

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 STAL RZESZÓW 1 2-0(2) 3
2 SKRA CZĘSTOCHOWA 1 1 0-2(-2) 0
SKRA CZĘSTOCHOWA 1
0
vs
STAL RZESZÓW
2

Spotkanie 2

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 AP DUDA WROCŁAW 1 1-0(1) 3
2 FC Wrocław Academy 1 0-1(-1) 0
AP DUDA WROCŁAW
1
vs
FC Wrocław Academy
0

Spotkanie 3

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 DUNAJEC NOWY SĄCZ 1 1-0(1) 3
2 ŁUŻYCE LUBAŃ 1 0-1(-1) 0
DUNAJEC NOWY SĄCZ
1
vs
ŁUŻYCE LUBAŃ
0

Spotkanie 4

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 GÓRNIK LIBIĄŻ 1 2-1(1) 3
2 AP CHAMPIONS BRZESKO 1 1-2(-1) 0
AP CHAMPIONS BRZESKO
1
vs
GÓRNIK LIBIĄŻ
2

Spotkanie 5

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 SKRA CZĘSTOCHOWA 2 1 2-0(2) 3
2 DYNAMO LWÓW 1 1 0-2(-2) 0
DYNAMO LWÓW 1
0
vs
SKRA CZĘSTOCHOWA 2
2

Spotkanie 6

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 DYNAMO LWÓW 2 1 2-0(2) 3
2 LKS MORDARKA 1 0-2(-2) 0
DYNAMO LWÓW 2
2
vs
LKS MORDARKA
0

Spotkanie 7

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 ŻAPN ŻYWIEC 1 2-0(2) 3
2 GKS Pniówek 1 0-2(-2) 0
ŻAPN ŻYWIEC
2
vs
GKS Pniówek
0

Spotkanie 8

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 MŁODA ORAWA 1 2-1(1) 3
2 SYRENKA SOCCER SCHOOL 1 1-2(-1) 0
SYRENKA SOCCER SCHOOL
1
vs
MŁODA ORAWA
2

Faza Finałowa

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 DUNAJEC NOWY SĄCZ 1 1-0(1) 3
2 STAL RZESZÓW 1 0-1(-1) 0
3 SKRA CZĘSTOCHOWA 1 1 1-0(1) 3
4 ŁUŻYCE LUBAŃ 1 0-1(-1) 0
5 AP DUDA WROCŁAW 1 1-0(1) 3
6 GÓRNIK LIBIĄŻ 1 0-1(-1) 0
7 FC Wrocław Academy 1 1-0(1) 3
8 AP CHAMPIONS BRZESKO 1 0-1(-1) 0
9 ŻAPN ŻYWIEC 1 1-0(1) 3
10 SKRA CZĘSTOCHOWA 2 1 0-1(-1) 0
11 DYNAMO LWÓW 1 1 2-1(1) 3
12 GKS Pniówek 1 1-2(-1) 0
13 MŁODA ORAWA 1 1-0(1) 3
14 DYNAMO LWÓW 2 1 0-1(-1) 0
15 LKS MORDARKA 1 4-0(4) 3
16 SYRENKA SOCCER SCHOOL 1 0-4(-4) 0
STAL RZESZÓW
0
vs
DUNAJEC NOWY SĄCZ
1
SKRA CZĘSTOCHOWA 1
1
vs
ŁUŻYCE LUBAŃ
0
AP DUDA WROCŁAW
1
vs
GÓRNIK LIBIĄŻ
0
FC Wrocław Academy
1
vs
AP CHAMPIONS BRZESKO
0
SKRA CZĘSTOCHOWA 2
0
vs
ŻAPN ŻYWIEC
1
DYNAMO LWÓW 1
2
vs
GKS Pniówek
1
DYNAMO LWÓW 2
0
vs
MŁODA ORAWA
1
LKS MORDARKA
4
vs
SYRENKA SOCCER SCHOOL
0

© 2017 2018 Turnieje Neyz - aplikacja turniejowa