Międzynarodowy Turniej API CUP rocznik 2007- 15-17.03.2019r

Gdzie: Zakopane , ul. Pardałówka 9

Kiedy: 2019-03-15 08:00:00 - 2019-03-17 15:00:00

Faza Grupowa

Grupa A

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 ORZEŁ MOKRE 7 23-3(20) 17
2 DYUSSz 15 KIJÓW 1 7 17-2(15) 15
3 MDYUSSz DNIPRO 1 7 12-2(10) 14
4 ŚLĄSK WROCŁAW 7 11-7(4) 10
5 BUKOVINA CHERNIVTSI 1 7 7-8(-1) 9
6 KS ZAKOPANE 7 5-14(-9) 7
7 OCEAN DNIPRO 7 5-9(-4) 6
8 AP NOWA PROSZOWIANKA 7 0-35(-35) 0
20:32, 14-03-2019
MDYUSSz DNIPRO 1
0
vs
DYUSSz 15 KIJÓW 1
0
20:34, 14-03-2019
BUKOVINA CHERNIVTSI 1
2
vs
OCEAN DNIPRO
0
20:34, 14-03-2019
ORZEŁ MOKRE
1
vs
ŚLĄSK WROCŁAW
1
20:35, 14-03-2019
KS ZAKOPANE
3
vs
AP NOWA PROSZOWIANKA
0
20:35, 14-03-2019
MDYUSSz DNIPRO 1
1
vs
BUKOVINA CHERNIVTSI 1
1
20:36, 14-03-2019
ŚLĄSK WROCŁAW
7
vs
AP NOWA PROSZOWIANKA
0
20:36, 14-03-2019
ORZEŁ MOKRE
5
vs
KS ZAKOPANE
0
20:36, 14-03-2019
DYUSSz 15 KIJÓW 1
3
vs
OCEAN DNIPRO
0
20:52, 14-03-2019
MDYUSSz DNIPRO 1
1
vs
OCEAN DNIPRO
0
20:52, 14-03-2019
DYUSSz 15 KIJÓW 1
1
vs
BUKOVINA CHERNIVTSI 1
1
20:52, 14-03-2019
ORZEŁ MOKRE
9
vs
AP NOWA PROSZOWIANKA
0
20:52, 14-03-2019
ŚLĄSK WROCŁAW
2
vs
KS ZAKOPANE
0
20:52, 14-03-2019
MDYUSSz DNIPRO 1
0
vs
ORZEŁ MOKRE
1
20:53, 14-03-2019
OCEAN DNIPRO
1
vs
ORZEŁ MOKRE
2
20:53, 14-03-2019
MDYUSSz DNIPRO 1
4
vs
AP NOWA PROSZOWIANKA
0
20:53, 14-03-2019
BUKOVINA CHERNIVTSI 1
1
vs
KS ZAKOPANE
1
20:53, 14-03-2019
DYUSSz 15 KIJÓW 1
2
vs
ŚLĄSK WROCŁAW
0
20:53, 14-03-2019
OCEAN DNIPRO
3
vs
AP NOWA PROSZOWIANKA
0
20:54, 14-03-2019
DYUSSz 15 KIJÓW 1
3
vs
KS ZAKOPANE
0
20:54, 14-03-2019
BUKOVINA CHERNIVTSI 1
0
vs
ŚLĄSK WROCŁAW
1
20:54, 14-03-2019
MDYUSSz DNIPRO 1
3
vs
KS ZAKOPANE
0
20:55, 14-03-2019
BUKOVINA CHERNIVTSI 1
2
vs
AP NOWA PROSZOWIANKA
0
20:55, 14-03-2019
DYUSSz 15 KIJÓW 1
1
vs
ORZEŁ MOKRE
1
20:55, 14-03-2019
OCEAN DNIPRO
1
vs
ŚLĄSK WROCŁAW
0
20:55, 14-03-2019
BUKOVINA CHERNIVTSI 1
0
vs
ORZEŁ MOKRE
4
20:55, 14-03-2019
DYUSSz 15 KIJÓW 1
7
vs
AP NOWA PROSZOWIANKA
0
20:56, 14-03-2019
MDYUSSz DNIPRO 1
3
vs
ŚLĄSK WROCŁAW
0
20:56, 14-03-2019
OCEAN DNIPRO
0
vs
KS ZAKOPANE
1

Grupa B

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 GÓRNIK LIBIĄŻ 7 12-0(12) 19
2 AP UNIA OŚWIĘCIM 7 10-3(7) 15
3 DYUSSz 15 KIJÓW 2 7 11-4(7) 14
4 LUKS SKRZYSZÓW 7 8-2(6) 13
5 Hutnik Kraków 7 2-5(-3) 8
6 BUKOVINA CHERNIVTSI 2 7 3-11(-8) 4
7 AP Podhala Nowy Targ 1 7 2-14(-12) 4
8 MDYUSSz DNIPRO 2 7 0-9(-9) 1
20:57, 14-03-2019
MDYUSSz DNIPRO 2
0
vs
DYUSSz 15 KIJÓW 2
2
20:57, 14-03-2019
BUKOVINA CHERNIVTSI 2
0
vs
AP Podhala Nowy Targ 1
0
20:57, 14-03-2019
LUKS SKRZYSZÓW
0
vs
GÓRNIK LIBIĄŻ
1
20:58, 14-03-2019
DYUSSz 15 KIJÓW 2
3
vs
BUKOVINA CHERNIVTSI 2
0
20:58, 14-03-2019
MDYUSSz DNIPRO 2
0
vs
AP Podhala Nowy Targ 1
2
20:58, 14-03-2019
GÓRNIK LIBIĄŻ
1
vs
Hutnik Kraków
0
20:58, 14-03-2019
LUKS SKRZYSZÓW
0
vs
AP UNIA OŚWIĘCIM
0
20:58, 14-03-2019
DYUSSz 15 KIJÓW 2
4
vs
AP Podhala Nowy Targ 1
0
20:58, 14-03-2019
MDYUSSz DNIPRO 2
0
vs
BUKOVINA CHERNIVTSI 2
1
20:58, 14-03-2019
AP UNIA OŚWIĘCIM
2
vs
Hutnik Kraków
0
20:59, 14-03-2019
BUKOVINA CHERNIVTSI 2
2
vs
AP UNIA OŚWIĘCIM
4
20:59, 14-03-2019
DYUSSz 15 KIJÓW 2
0
vs
GÓRNIK LIBIĄŻ
3
20:59, 14-03-2019
AP Podhala Nowy Targ 1
0
vs
Hutnik Kraków
1
20:59, 14-03-2019
MDYUSSz DNIPRO 2
0
vs
LUKS SKRZYSZÓW
2
20:59, 14-03-2019
GÓRNIK LIBIĄŻ
0
vs
AP UNIA OŚWIĘCIM
0
20:59, 14-03-2019
LUKS SKRZYSZÓW
2
vs
Hutnik Kraków
0
21:00, 14-03-2019
DYUSSz 15 KIJÓW 2
0
vs
Hutnik Kraków
0
21:00, 14-03-2019
MDYUSSz DNIPRO 2
0
vs
AP UNIA OŚWIĘCIM
1
21:00, 14-03-2019
BUKOVINA CHERNIVTSI 2
0
vs
GÓRNIK LIBIĄŻ
2
21:00, 14-03-2019
DYUSSz 15 KIJÓW 2
1
vs
AP UNIA OŚWIĘCIM
1
21:00, 14-03-2019
AP Podhala Nowy Targ 1
0
vs
LUKS SKRZYSZÓW
3
21:00, 14-03-2019
MDYUSSz DNIPRO 2
0
vs
Hutnik Kraków
0
21:01, 14-03-2019
BUKOVINA CHERNIVTSI 2
0
vs
LUKS SKRZYSZÓW
1
21:01, 14-03-2019
AP Podhala Nowy Targ 1
0
vs
GÓRNIK LIBIĄŻ
4
21:01, 14-03-2019
DYUSSz 15 KIJÓW 2
1
vs
LUKS SKRZYSZÓW
0
21:01, 14-03-2019
BUKOVINA CHERNIVTSI 2
0
vs
Hutnik Kraków
1
21:01, 14-03-2019
MDYUSSz DNIPRO 2
0
vs
GÓRNIK LIBIĄŻ
1
21:01, 14-03-2019
AP Podhala Nowy Targ 1
0
vs
AP UNIA OŚWIĘCIM
2

Faza Pucharowa

Spotkanie 1

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 ORZEŁ MOKRE 1 1-0(1) 3
2 AP UNIA OŚWIĘCIM 1 0-1(-1) 0
08:02, 17-03-2019
ORZEŁ MOKRE
1
vs
AP UNIA OŚWIĘCIM
0

Spotkanie 2

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 GÓRNIK LIBIĄŻ 1 2-1(1) 3
2 DYUSSz 15 KIJÓW 1 1 1-2(-1) 0
08:02, 17-03-2019
DYUSSz 15 KIJÓW 1
1
vs
GÓRNIK LIBIĄŻ
2

Spotkanie 3

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 LUKS SKRZYSZÓW 1 1-0(1) 3
2 MDYUSSz DNIPRO 1 1 0-1(-1) 0
08:02, 17-03-2019
MDYUSSz DNIPRO 1
0
vs
LUKS SKRZYSZÓW
1

Spotkanie 4

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 DYUSSz 15 KIJÓW 2 1 1-0(1) 3
2 ŚLĄSK WROCŁAW 1 0-1(-1) 0
08:02, 17-03-2019
ŚLĄSK WROCŁAW
0
vs
DYUSSz 15 KIJÓW 2
1

Spotkanie 5

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 BUKOVINA CHERNIVTSI 1 1 3-1(2) 3
2 BUKOVINA CHERNIVTSI 2 1 1-3(-2) 0
08:02, 17-03-2019
BUKOVINA CHERNIVTSI 1
3
vs
BUKOVINA CHERNIVTSI 2
1

Spotkanie 6

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 KS ZAKOPANE 1 1-0(1) 3
2 Hutnik Kraków 1 0-1(-1) 0
08:02, 17-03-2019
KS ZAKOPANE
1
vs
Hutnik Kraków
0

Spotkanie 7

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 MDYUSSz DNIPRO 2 1 1-0(1) 3
2 OCEAN DNIPRO 1 0-1(-1) 0
08:02, 17-03-2019
OCEAN DNIPRO
0
vs
MDYUSSz DNIPRO 2
1

Spotkanie 8

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 AP Podhala Nowy Targ 1 1 3-1(2) 3
2 AP NOWA PROSZOWIANKA 1 1-3(-2) 0
08:02, 17-03-2019
AP NOWA PROSZOWIANKA
1
vs
AP Podhala Nowy Targ 1
3

Faza Finałowa

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 ORZEŁ MOKRE 1 2-1(1) 3
2 GÓRNIK LIBIĄŻ 1 1-2(-1) 0
3 DYUSSz 15 KIJÓW 1 1 2-0(2) 3
4 AP UNIA OŚWIĘCIM 1 0-2(-2) 0
5 LUKS SKRZYSZÓW 1 1-0(1) 3
6 DYUSSz 15 KIJÓW 2 1 0-1(-1) 0
7 MDYUSSz DNIPRO 1 1 1-0(1) 3
8 ŚLĄSK WROCŁAW 1 0-1(-1) 0
9 KS ZAKOPANE 1 2-1(1) 3
10 BUKOVINA CHERNIVTSI 1 1 1-2(-1) 0
11 Hutnik Kraków 1 1-0(1) 3
12 BUKOVINA CHERNIVTSI 2 1 0-1(-1) 0
13 MDYUSSz DNIPRO 2 1 1-0(1) 3
14 AP Podhala Nowy Targ 1 1 0-1(-1) 0
15 OCEAN DNIPRO 1 1-0(1) 3
16 AP NOWA PROSZOWIANKA 1 0-1(-1) 0
11:46, 17-03-2019
ORZEŁ MOKRE
2
vs
GÓRNIK LIBIĄŻ
1
11:46, 17-03-2019
AP UNIA OŚWIĘCIM
0
vs
DYUSSz 15 KIJÓW 1
2
11:46, 17-03-2019
LUKS SKRZYSZÓW
1
vs
DYUSSz 15 KIJÓW 2
0
11:46, 17-03-2019
MDYUSSz DNIPRO 1
1
vs
ŚLĄSK WROCŁAW
0
11:46, 17-03-2019
BUKOVINA CHERNIVTSI 1
1
vs
KS ZAKOPANE
2
11:46, 17-03-2019
BUKOVINA CHERNIVTSI 2
0
vs
Hutnik Kraków
1
11:46, 17-03-2019
MDYUSSz DNIPRO 2
1
vs
AP Podhala Nowy Targ 1
0
11:46, 17-03-2019
OCEAN DNIPRO
1
vs
AP NOWA PROSZOWIANKA
0

© 2017 - 2021 - Turnieje Neyz - aplikacja turniejowa