Międzynarodowy Turniej API CUP rocznik 2006- 29-31.03.2019r

Gdzie: Zakopane , ul. Pardałówka 9

Kiedy: 2019-03-29 08:30:00 - 2019-03-31 16:00:00

FAZA GRUPOWA

Grupa A

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 Sandecja Nowy Sącz 5 6-0(6) 15
2 Rodło Opole 5 9-1(8) 10
3 DAP DĘBICA 5 4-4(0) 8
4 DJUSZ 15 KIJÓW 5 2-5(-3) 6
5 FC Będzin 5 4-6(-2) 4
6 MKS BŁĘKITNI GĄBIN 1 5 1-10(-9) 0
07:43, 29-03-2019
DJUSZ 15 KIJÓW
0
vs
Rodło Opole
3
07:43, 29-03-2019
DAP DĘBICA
1
vs
FC Będzin
1
07:44, 29-03-2019
Rodło Opole
3
vs
FC Będzin
0
07:44, 29-03-2019
DJUSZ 15 KIJÓW
1
vs
MKS BŁĘKITNI GĄBIN 1
0
07:44, 29-03-2019
FC Będzin
0
vs
Sandecja Nowy Sącz
1
07:44, 29-03-2019
Rodło Opole
3
vs
MKS BŁĘKITNI GĄBIN 1
0
07:44, 29-03-2019
DJUSZ 15 KIJÓW
0
vs
DAP DĘBICA
1
07:44, 29-03-2019
MKS BŁĘKITNI GĄBIN 1
0
vs
Sandecja Nowy Sącz
1
07:45, 29-03-2019
DAP DĘBICA
0
vs
Sandecja Nowy Sącz
2
07:45, 29-03-2019
DJUSZ 15 KIJÓW
1
vs
FC Będzin
0
07:46, 29-03-2019
FC Będzin
3
vs
MKS BŁĘKITNI GĄBIN 1
0
07:46, 29-03-2019
Rodło Opole
0
vs
DAP DĘBICA
0
07:46, 29-03-2019
DJUSZ 15 KIJÓW
0
vs
Sandecja Nowy Sącz
1
07:47, 29-03-2019
Rodło Opole
0
vs
Sandecja Nowy Sącz
1
07:47, 29-03-2019
DAP DĘBICA
2
vs
MKS BŁĘKITNI GĄBIN 1
1

Grupa B

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 MKS BŁĘKITNI GĄBIN 2 5 6-1(5) 12
2 ŚLĄSK WROCŁAW 5 7-2(5) 12
3 DJUSZ 3 IVANOFRANKOWSK 5 4-5(-1) 7
4 FC Rukh Vynnyky 5 1-2(-1) 5
5 DUNAJEC NOWY SĄCZ 5 5-4(1) 4
6 KS PORTOWIEC GDAŃSK 5 0-9(-9) 2
07:47, 29-03-2019
DUNAJEC NOWY SĄCZ
1
vs
DJUSZ 3 IVANOFRANKOWSK
2
07:47, 29-03-2019
KS PORTOWIEC GDAŃSK
0
vs
ŚLĄSK WROCŁAW
2
07:48, 29-03-2019
MKS BŁĘKITNI GĄBIN 2
0
vs
FC Rukh Vynnyky
1
07:48, 29-03-2019
DUNAJEC NOWY SĄCZ
4
vs
KS PORTOWIEC GDAŃSK
0
07:48, 29-03-2019
DJUSZ 3 IVANOFRANKOWSK
0
vs
MKS BŁĘKITNI GĄBIN 2
1
07:48, 29-03-2019
ŚLĄSK WROCŁAW
1
vs
FC Rukh Vynnyky
0
07:49, 29-03-2019
DJUSZ 3 IVANOFRANKOWSK
1
vs
FC Rukh Vynnyky
0
07:49, 29-03-2019
DUNAJEC NOWY SĄCZ
0
vs
ŚLĄSK WROCŁAW
1
07:49, 29-03-2019
KS PORTOWIEC GDAŃSK
0
vs
FC Rukh Vynnyky
0
07:49, 29-03-2019
DJUSZ 3 IVANOFRANKOWSK
1
vs
ŚLĄSK WROCŁAW
3
07:49, 29-03-2019
DUNAJEC NOWY SĄCZ
0
vs
MKS BŁĘKITNI GĄBIN 2
1
07:50, 29-03-2019
DUNAJEC NOWY SĄCZ
0
vs
FC Rukh Vynnyky
0
07:50, 29-03-2019
DJUSZ 3 IVANOFRANKOWSK
0
vs
KS PORTOWIEC GDAŃSK
0
07:50, 29-03-2019
ŚLĄSK WROCŁAW
0
vs
MKS BŁĘKITNI GĄBIN 2
1
07:50, 29-03-2019
KS PORTOWIEC GDAŃSK
0
vs
MKS BŁĘKITNI GĄBIN 2
3

FAZA PUCHAROWA

LIGA MISTRZÓW

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 ŚLĄSK WROCŁAW 5 6-2(4) 10
2 Rodło Opole 5 3-2(1) 8
3 Sandecja Nowy Sącz 5 5-3(2) 8
4 DAP DĘBICA 5 3-2(1) 7
5 MKS BŁĘKITNI GĄBIN 2 5 7-4(3) 6
6 DJUSZ 3 IVANOFRANKOWSK 5 0-11(-11) 2
12:34, 30-03-2019
Sandecja Nowy Sącz
1
vs
ŚLĄSK WROCŁAW
1
12:34, 30-03-2019
DAP DĘBICA
0
vs
MKS BŁĘKITNI GĄBIN 2
1
12:34, 30-03-2019
Rodło Opole
0
vs
DJUSZ 3 IVANOFRANKOWSK
0
12:35, 30-03-2019
Sandecja Nowy Sącz
1
vs
DAP DĘBICA
0
12:35, 30-03-2019
ŚLĄSK WROCŁAW
1
vs
Rodło Opole
0
12:35, 30-03-2019
MKS BŁĘKITNI GĄBIN 2
6
vs
DJUSZ 3 IVANOFRANKOWSK
0
12:35, 30-03-2019
Sandecja Nowy Sącz
1
vs
Rodło Opole
2
12:36, 30-03-2019
ŚLĄSK WROCŁAW
3
vs
DJUSZ 3 IVANOFRANKOWSK
0
12:36, 30-03-2019
Sandecja Nowy Sącz
2
vs
MKS BŁĘKITNI GĄBIN 2
0
12:36, 30-03-2019
DAP DĘBICA
2
vs
DJUSZ 3 IVANOFRANKOWSK
0
12:36, 30-03-2019
ŚLĄSK WROCŁAW
1
vs
MKS BŁĘKITNI GĄBIN 2
0
12:37, 30-03-2019
DAP DĘBICA
0
vs
Rodło Opole
0
12:37, 30-03-2019
Sandecja Nowy Sącz
0
vs
DJUSZ 3 IVANOFRANKOWSK
0
12:37, 30-03-2019
ŚLĄSK WROCŁAW
0
vs
DAP DĘBICA
1
12:38, 30-03-2019
MKS BŁĘKITNI GĄBIN 2
0
vs
Rodło Opole
1

LIGA EUROPY

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 DUNAJEC NOWY SĄCZ 5 16-4(12) 12
2 DJUSZ 15 KIJÓW 5 6-0(6) 11
3 FC Rukh Vynnyky 5 5-6(-1) 8
4 FC Będzin 5 2-5(-3) 5
5 KS PORTOWIEC GDAŃSK 5 3-7(-4) 3
6 MKS BŁĘKITNI GĄBIN 1 5 0-10(-10) 1
12:30, 30-03-2019
DJUSZ 15 KIJÓW
3
vs
DUNAJEC NOWY SĄCZ
0
12:30, 30-03-2019
MKS BŁĘKITNI GĄBIN 1
0
vs
FC Rukh Vynnyky
1
12:30, 30-03-2019
FC Będzin
0
vs
KS PORTOWIEC GDAŃSK
0
12:30, 30-03-2019
DJUSZ 15 KIJÓW
2
vs
MKS BŁĘKITNI GĄBIN 1
0
12:30, 30-03-2019
DUNAJEC NOWY SĄCZ
3
vs
FC Będzin
0
12:31, 30-03-2019
MKS BŁĘKITNI GĄBIN 1
0
vs
KS PORTOWIEC GDAŃSK
0
12:31, 30-03-2019
DUNAJEC NOWY SĄCZ
3
vs
FC Rukh Vynnyky
0
12:31, 30-03-2019
DJUSZ 15 KIJÓW
1
vs
FC Będzin
0
12:31, 30-03-2019
FC Rukh Vynnyky
3
vs
KS PORTOWIEC GDAŃSK
2
12:32, 30-03-2019
DJUSZ 15 KIJÓW
0
vs
FC Rukh Vynnyky
0
12:32, 30-03-2019
DUNAJEC NOWY SĄCZ
4
vs
KS PORTOWIEC GDAŃSK
1
12:33, 30-03-2019
MKS BŁĘKITNI GĄBIN 1
0
vs
FC Będzin
1
12:33, 30-03-2019
DJUSZ 15 KIJÓW
0
vs
KS PORTOWIEC GDAŃSK
0
12:33, 30-03-2019
DUNAJEC NOWY SĄCZ
6
vs
MKS BŁĘKITNI GĄBIN 1
0
12:34, 30-03-2019
FC Rukh Vynnyky
1
vs
FC Będzin
1

© 2017 - 2021 - Turnieje Neyz - aplikacja turniejowa