Międzynarodowy Turniej API CUP rocznik 2007- 05-07.04.2019r

Gdzie: Zakopane , ul. Pardałówka 9

Kiedy: 2019-04-05 08:00:00 - 2019-04-07 16:00:00

Faza Grupowa

HARMONOGRAM GIER

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 ARKONIA SZCZECIN 9 20-2(18) 23
2 ELITE ACADEMY 9 14-3(11) 19
3 AP JANUSZA DOMARADZKIEGO 9 15-7(8) 17
4 Sandecja Nowy Sącz 9 14-3(11) 17
5 VERES RIVNE 1 9 9-1(8) 12
6 AKADEMIA 2012 JAWORZNO 9 6-7(-1) 12
7 VERES RIVNE 2 9 5-11(-6) 9
8 AKADEMIA KOLEJARZ STRÓŻE 9 6-13(-7) 8
9 AP CHAMPIONS BRZESKO 9 8-21(-13) 7
10 CFC Halychyna Lwów 9 0-29(-29) 0
VERES RIVNE 1
0
vs
VERES RIVNE 2
0
CFC Halychyna Lwów
0
vs
ARKONIA SZCZECIN
1
ELITE ACADEMY
0
vs
AP JANUSZA DOMARADZKIEGO
1
AP JANUSZA DOMARADZKIEGO
0
vs
AKADEMIA 2012 JAWORZNO
1
ELITE ACADEMY
4
vs
AP CHAMPIONS BRZESKO
0
VERES RIVNE 2
0
vs
ARKONIA SZCZECIN
0
VERES RIVNE 1
5
vs
CFC Halychyna Lwów
0
Sandecja Nowy Sącz
2
vs
AKADEMIA KOLEJARZ STRÓŻE
0
AP CHAMPIONS BRZESKO
0
vs
AKADEMIA 2012 JAWORZNO
0
AP CHAMPIONS BRZESKO
0
vs
Sandecja Nowy Sącz
3
ARKONIA SZCZECIN
3
vs
AP JANUSZA DOMARADZKIEGO
1
CFC Halychyna Lwów
0
vs
ELITE ACADEMY
1
VERES RIVNE 2
0
vs
AKADEMIA KOLEJARZ STRÓŻE
1
VERES RIVNE 1
0
vs
Sandecja Nowy Sącz
0
AKADEMIA 2012 JAWORZNO
1
vs
CFC Halychyna Lwów
0
Sandecja Nowy Sącz
0
vs
ARKONIA SZCZECIN
1
AKADEMIA KOLEJARZ STRÓŻE
0
vs
ELITE ACADEMY
3
AKADEMIA 2012 JAWORZNO
3
vs
AKADEMIA KOLEJARZ STRÓŻE
0
AP CHAMPIONS BRZESKO
1
vs
VERES RIVNE 2
2
AP JANUSZA DOMARADZKIEGO
0
vs
VERES RIVNE 1
0
AKADEMIA KOLEJARZ STRÓŻE
0
vs
ARKONIA SZCZECIN
3
Sandecja Nowy Sącz
0
vs
ELITE ACADEMY
0
AKADEMIA KOLEJARZ STRÓŻE
0
vs
VERES RIVNE 1
0
AP CHAMPIONS BRZESKO
3
vs
CFC Halychyna Lwów
0
AKADEMIA 2012 JAWORZNO
0
vs
VERES RIVNE 2
0
AKADEMIA 2012 JAWORZNO
0
vs
VERES RIVNE 1
0
CFC Halychyna Lwów
0
vs
AP JANUSZA DOMARADZKIEGO
7
AP CHAMPIONS BRZESKO
0
vs
ARKONIA SZCZECIN
5
VERES RIVNE 2
0
vs
ELITE ACADEMY
4
Sandecja Nowy Sącz
1
vs
AP JANUSZA DOMARADZKIEGO
2
VERES RIVNE 1
0
vs
ARKONIA SZCZECIN
0
VERES RIVNE 2
0
vs
AP JANUSZA DOMARADZKIEGO
1
CFC Halychyna Lwów
0
vs
Sandecja Nowy Sącz
3
VERES RIVNE 2
3
vs
CFC Halychyna Lwów
0
AP CHAMPIONS BRZESKO
2
vs
AKADEMIA KOLEJARZ STRÓŻE
0
ELITE ACADEMY
1
vs
AKADEMIA 2012 JAWORZNO
0
VERES RIVNE 1
0
vs
ELITE ACADEMY
1
AP JANUSZA DOMARADZKIEGO
3
vs
AP CHAMPIONS BRZESKO
2
ARKONIA SZCZECIN
5
vs
AKADEMIA 2012 JAWORZNO
1
AKADEMIA KOLEJARZ STRÓŻE
5
vs
CFC Halychyna Lwów
0
AKADEMIA KOLEJARZ STRÓŻE
0
vs
AP JANUSZA DOMARADZKIEGO
0
ARKONIA SZCZECIN
2
vs
ELITE ACADEMY
0
VERES RIVNE 1
4
vs
AP CHAMPIONS BRZESKO
0
Sandecja Nowy Sącz
4
vs
VERES RIVNE 2
0
Sandecja Nowy Sącz
1
vs
AKADEMIA 2012 JAWORZNO
0

© 2017 2018 Turnieje Neyz - aplikacja turniejowa