Międzynarodowy Turniej API CUP rocznik 2009- 12-14.04.2019r

Gdzie: Zakopane , ul. Pardałówka 9

Kiedy: 2019-04-12 08:00:00 - 2019-04-14 16:00:00

Faza 1

Grupa A

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 CFC Halychyna Lwów 5 13-1(12) 15
2 BKS BYDGOSZCZ 5 7-7(0) 8
3 MOTOR LUBLIN 5 10-6(4) 7
4 MKS BŁĘKITNI GĄBIN 5 6-8(-2) 6
5 FC ATLET KIJÓW 2 5 5-9(-4) 4
6 AP PROSZOWIANKA 5 2-12(-10) 1
18:51, 11-04-2019
CFC Halychyna Lwów
2
vs
FC ATLET KIJÓW 2
0
18:52, 11-04-2019
MKS BŁĘKITNI GĄBIN
1
vs
BKS BYDGOSZCZ
1
18:52, 11-04-2019
AP PROSZOWIANKA
0
vs
MOTOR LUBLIN
4
18:53, 11-04-2019
CFC Halychyna Lwów
4
vs
MKS BŁĘKITNI GĄBIN
0
18:53, 11-04-2019
FC ATLET KIJÓW 2
2
vs
AP PROSZOWIANKA
1
18:53, 11-04-2019
BKS BYDGOSZCZ
3
vs
MOTOR LUBLIN
2
18:53, 11-04-2019
CFC Halychyna Lwów
3
vs
AP PROSZOWIANKA
0
18:54, 11-04-2019
MKS BŁĘKITNI GĄBIN
1
vs
MOTOR LUBLIN
1
18:54, 11-04-2019
FC ATLET KIJÓW 2
1
vs
BKS BYDGOSZCZ
2
18:57, 11-04-2019
CFC Halychyna Lwów
2
vs
BKS BYDGOSZCZ
0
18:57, 11-04-2019
FC ATLET KIJÓW 2
0
vs
MOTOR LUBLIN
2
18:58, 11-04-2019
MKS BŁĘKITNI GĄBIN
2
vs
AP PROSZOWIANKA
0
19:16, 11-04-2019
CFC Halychyna Lwów
2
vs
MOTOR LUBLIN
1
19:16, 11-04-2019
FC ATLET KIJÓW 2
2
vs
MKS BŁĘKITNI GĄBIN
2
19:16, 11-04-2019
BKS BYDGOSZCZ
1
vs
AP PROSZOWIANKA
1

Grupa B

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 FC ATLET KIJÓW 1 5 20-1(19) 13
2 KS ZAKOPANE 5 17-2(15) 13
3 AP WISŁA BRZEŹNICA 5 8-9(-1) 7
4 SPORTIS ŁOCHOWO 5 5-11(-6) 6
5 LECH POZNAŃ FA NOWA DĘBA 5 4-16(-12) 4
6 FC ATLET KIJÓW 3 5 1-16(-15) 0
19:17, 11-04-2019
FC ATLET KIJÓW 1
4
vs
FC ATLET KIJÓW 3
0
19:18, 11-04-2019
LECH POZNAŃ FA NOWA DĘBA
0
vs
SPORTIS ŁOCHOWO
2
19:19, 11-04-2019
KS ZAKOPANE
5
vs
AP WISŁA BRZEŹNICA
1
19:19, 11-04-2019
FC ATLET KIJÓW 1
8
vs
LECH POZNAŃ FA NOWA DĘBA
0
19:19, 11-04-2019
FC ATLET KIJÓW 3
0
vs
KS ZAKOPANE
4
19:19, 11-04-2019
SPORTIS ŁOCHOWO
1
vs
AP WISŁA BRZEŹNICA
3
19:22, 11-04-2019
LECH POZNAŃ FA NOWA DĘBA
1
vs
AP WISŁA BRZEŹNICA
1
19:22, 11-04-2019
FC ATLET KIJÓW 3
0
vs
SPORTIS ŁOCHOWO
2
19:22, 11-04-2019
FC ATLET KIJÓW 1
1
vs
KS ZAKOPANE
1
19:23, 11-04-2019
FC ATLET KIJÓW 1
6
vs
SPORTIS ŁOCHOWO
0
19:23, 11-04-2019
FC ATLET KIJÓW 3
1
vs
AP WISŁA BRZEŹNICA
3
19:23, 11-04-2019
LECH POZNAŃ FA NOWA DĘBA
0
vs
KS ZAKOPANE
5
19:24, 11-04-2019
FC ATLET KIJÓW 1
1
vs
AP WISŁA BRZEŹNICA
0
19:24, 11-04-2019
FC ATLET KIJÓW 3
0
vs
LECH POZNAŃ FA NOWA DĘBA
3
19:25, 11-04-2019
SPORTIS ŁOCHOWO
0
vs
KS ZAKOPANE
2

Grupa C

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 SANDECJA NOWY SĄCZ 2008 6 22-3(19) 18
2 BE A STAR WILCZKI 6 24-1(23) 15
3 DOBRO- VOSHOD KIJÓW 6 11-7(4) 10
4 FK Lokomotiva Trnava 6 6-9(-3) 8
5 FOOTBALL ACADEMY PIASECZNO 6 8-26(-18) 5
6 MKS POPRAD MUSZYNA 6 4-11(-7) 3
7 SALOS SZCZECIN 6 5-23(-18) 1
19:27, 11-04-2019
DOBRO- VOSHOD KIJÓW
0
vs
FK Lokomotiva Trnava
0
19:28, 11-04-2019
SALOS SZCZECIN
0
vs
BE A STAR WILCZKI
5
19:29, 11-04-2019
FOOTBALL ACADEMY PIASECZNO
0
vs
SANDECJA NOWY SĄCZ 2008
7
19:30, 11-04-2019
MKS POPRAD MUSZYNA
0
vs
DOBRO- VOSHOD KIJÓW
1
19:32, 11-04-2019
FK Lokomotiva Trnava
3
vs
SALOS SZCZECIN
0
19:37, 11-04-2019
BE A STAR WILCZKI
10
vs
FOOTBALL ACADEMY PIASECZNO
0
19:38, 11-04-2019
SANDECJA NOWY SĄCZ 2008
3
vs
MKS POPRAD MUSZYNA
1
19:38, 11-04-2019
DOBRO- VOSHOD KIJÓW
5
vs
SALOS SZCZECIN
1
19:38, 11-04-2019
FK Lokomotiva Trnava
0
vs
BE A STAR WILCZKI
5
19:39, 11-04-2019
SANDECJA NOWY SĄCZ 2008
4
vs
DOBRO- VOSHOD KIJÓW
2
19:39, 11-04-2019
FOOTBALL ACADEMY PIASECZNO
2
vs
MKS POPRAD MUSZYNA
1
19:40, 11-04-2019
FK Lokomotiva Trnava
2
vs
FOOTBALL ACADEMY PIASECZNO
2
19:41, 11-04-2019
SALOS SZCZECIN
1
vs
MKS POPRAD MUSZYNA
2
19:42, 11-04-2019
BE A STAR WILCZKI
0
vs
SANDECJA NOWY SĄCZ 2008
1
19:43, 11-04-2019
SALOS SZCZECIN
0
vs
SANDECJA NOWY SĄCZ 2008
5
19:43, 11-04-2019
FK Lokomotiva Trnava
1
vs
MKS POPRAD MUSZYNA
0
19:43, 11-04-2019
DOBRO- VOSHOD KIJÓW
3
vs
FOOTBALL ACADEMY PIASECZNO
1
19:47, 11-04-2019
BE A STAR WILCZKI
1
vs
DOBRO- VOSHOD KIJÓW
0
19:48, 11-04-2019
FK Lokomotiva Trnava
0
vs
SANDECJA NOWY SĄCZ 2008
2
19:48, 11-04-2019
SALOS SZCZECIN
3
vs
FOOTBALL ACADEMY PIASECZNO
3
19:48, 11-04-2019
BE A STAR WILCZKI
3
vs
MKS POPRAD MUSZYNA
0

Grupa D

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 UKS SOKOLIKI STARY SĄCZ 6 11-2(9) 14
2 MKS SANDECJA 6 12-7(5) 13
3 MFK VITKOVICE 6 15-5(10) 12
4 SKRA CZĘSTOCHOWA 6 7-2(5) 10
5 LECH POZNAŃ FA GORZYCE 6 9-9(0) 9
6 SZKÓŁKA PIŁKARSKA WISŁA KRAKÓW 6 5-14(-9) 3
7 DRUŻBA KIJÓW 6 3-23(-20) 0
19:49, 11-04-2019
DRUŻBA KIJÓW
1
vs
MFK VITKOVICE
5
19:49, 11-04-2019
SKRA CZĘSTOCHOWA
0
vs
LECH POZNAŃ FA GORZYCE
1
19:49, 11-04-2019
MKS SANDECJA
2
vs
UKS SOKOLIKI STARY SĄCZ
2
19:50, 11-04-2019
DRUŻBA KIJÓW
0
vs
SKRA CZĘSTOCHOWA
4
19:50, 11-04-2019
UKS SOKOLIKI STARY SĄCZ
2
vs
SZKÓŁKA PIŁKARSKA WISŁA KRAKÓW
0
19:50, 11-04-2019
LECH POZNAŃ FA GORZYCE
0
vs
MKS SANDECJA
3
19:50, 11-04-2019
MFK VITKOVICE
0
vs
SKRA CZĘSTOCHOWA
1
19:50, 11-04-2019
SZKÓŁKA PIŁKARSKA WISŁA KRAKÓW
4
vs
DRUŻBA KIJÓW
1
19:51, 11-04-2019
SKRA CZĘSTOCHOWA
2
vs
SZKÓŁKA PIŁKARSKA WISŁA KRAKÓW
0
19:51, 11-04-2019
MFK VITKOVICE
5
vs
MKS SANDECJA
1
19:51, 11-04-2019
UKS SOKOLIKI STARY SĄCZ
3
vs
DRUŻBA KIJÓW
0
19:51, 11-04-2019
MKS SANDECJA
2
vs
SZKÓŁKA PIŁKARSKA WISŁA KRAKÓW
0
19:51, 11-04-2019
MFK VITKOVICE
2
vs
LECH POZNAŃ FA GORZYCE
0
19:52, 11-04-2019
SKRA CZĘSTOCHOWA
0
vs
UKS SOKOLIKI STARY SĄCZ
0
19:52, 11-04-2019
MFK VITKOVICE
3
vs
SZKÓŁKA PIŁKARSKA WISŁA KRAKÓW
0
19:52, 11-04-2019
DRUŻBA KIJÓW
0
vs
MKS SANDECJA
3
19:52, 11-04-2019
LECH POZNAŃ FA GORZYCE
0
vs
UKS SOKOLIKI STARY SĄCZ
2
19:53, 11-04-2019
LECH POZNAŃ FA GORZYCE
4
vs
DRUŻBA KIJÓW
1
19:54, 11-04-2019
MFK VITKOVICE
0
vs
UKS SOKOLIKI STARY SĄCZ
2
19:54, 11-04-2019
SKRA CZĘSTOCHOWA
0
vs
MKS SANDECJA
1
19:54, 11-04-2019
LECH POZNAŃ FA GORZYCE
4
vs
SZKÓŁKA PIŁKARSKA WISŁA KRAKÓW
1

FAZA PUCHAROWA

LIGA MISTRZÓW (miejsca 1-8)

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 BE A STAR WILCZKI 7 10-3(7) 17
2 CFC Halychyna Lwów 7 13-4(9) 16
3 FC ATLET KIJÓW 1 7 13-4(9) 13
4 UKS SOKOLIKI STARY SĄCZ 7 10-7(3) 11
5 SANDECJA NOWY SĄCZ 2008 7 7-5(2) 11
6 KS ZAKOPANE 7 5-12(-7) 5
7 MKS SANDECJA 7 8-20(-12) 3
8 BKS BYDGOSZCZ 7 3-14(-11) 2
12:32, 13-04-2019
CFC Halychyna Lwów
1
vs
KS ZAKOPANE
0
12:32, 13-04-2019
BKS BYDGOSZCZ
0
vs
FC ATLET KIJÓW 1
3
12:32, 13-04-2019
SANDECJA NOWY SĄCZ 2008
1
vs
MKS SANDECJA
0
12:35, 13-04-2019
BE A STAR WILCZKI
1
vs
UKS SOKOLIKI STARY SĄCZ
1
12:35, 13-04-2019
CFC Halychyna Lwów
2
vs
FC ATLET KIJÓW 1
0
12:36, 13-04-2019
BKS BYDGOSZCZ
1
vs
MKS SANDECJA
5
12:36, 13-04-2019
CFC Halychyna Lwów
1
vs
UKS SOKOLIKI STARY SĄCZ
0
12:36, 13-04-2019
BE A STAR WILCZKI
3
vs
MKS SANDECJA
1
12:36, 13-04-2019
SANDECJA NOWY SĄCZ 2008
0
vs
UKS SOKOLIKI STARY SĄCZ
2
12:36, 13-04-2019
BKS BYDGOSZCZ
0
vs
KS ZAKOPANE
0
12:37, 13-04-2019
FC ATLET KIJÓW 1
1
vs
BE A STAR WILCZKI
1
12:37, 13-04-2019
BKS BYDGOSZCZ
0
vs
UKS SOKOLIKI STARY SĄCZ
1
12:37, 13-04-2019
CFC Halychyna Lwów
4
vs
MKS SANDECJA
0
12:37, 13-04-2019
KS ZAKOPANE
0
vs
BE A STAR WILCZKI
2
12:37, 13-04-2019
FC ATLET KIJÓW 1
0
vs
SANDECJA NOWY SĄCZ 2008
1
12:38, 13-04-2019
KS ZAKOPANE
1
vs
SANDECJA NOWY SĄCZ 2008
4
12:38, 13-04-2019
CFC Halychyna Lwów
0
vs
BE A STAR WILCZKI
1
12:38, 13-04-2019
BKS BYDGOSZCZ
0
vs
SANDECJA NOWY SĄCZ 2008
0
12:38, 13-04-2019
FC ATLET KIJÓW 1
3
vs
MKS SANDECJA
0
12:39, 13-04-2019
FC ATLET KIJÓW 1
4
vs
UKS SOKOLIKI STARY SĄCZ
0
12:39, 13-04-2019
BKS BYDGOSZCZ
0
vs
BE A STAR WILCZKI
1
12:39, 13-04-2019
CFC Halychyna Lwów
1
vs
SANDECJA NOWY SĄCZ 2008
1
12:39, 13-04-2019
KS ZAKOPANE
1
vs
UKS SOKOLIKI STARY SĄCZ
1
12:40, 13-04-2019
KS ZAKOPANE
3
vs
MKS SANDECJA
2
12:40, 13-04-2019
CFC Halychyna Lwów
4
vs
BKS BYDGOSZCZ
2
12:40, 13-04-2019
FC ATLET KIJÓW 1
2
vs
KS ZAKOPANE
0
12:40, 13-04-2019
SANDECJA NOWY SĄCZ 2008
0
vs
BE A STAR WILCZKI
1
12:40, 13-04-2019
UKS SOKOLIKI STARY SĄCZ
5
vs
MKS SANDECJA
0

LIGA EUROPY (miejsca 9-16)

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 MFK VITKOVICE 7 17-8(9) 18
2 MOTOR LUBLIN 7 11-8(3) 13
3 AP WISŁA BRZEŹNICA 7 13-10(3) 12
4 SKRA CZĘSTOCHOWA 7 10-5(5) 11
5 SPORTIS ŁOCHOWO 7 8-8(0) 9
6 MKS BŁĘKITNI GĄBIN 7 11-13(-2) 9
7 FK Lokomotiva Trnava 7 4-11(-7) 6
8 DOBRO- VOSHOD KIJÓW 7 2-13(-11) 1
12:42, 13-04-2019
MOTOR LUBLIN
0
vs
SPORTIS ŁOCHOWO
2
12:42, 13-04-2019
MKS BŁĘKITNI GĄBIN
3
vs
AP WISŁA BRZEŹNICA
1
12:42, 13-04-2019
DOBRO- VOSHOD KIJÓW
0
vs
SKRA CZĘSTOCHOWA
3
12:43, 13-04-2019
FK Lokomotiva Trnava
0
vs
MFK VITKOVICE
1
12:43, 13-04-2019
MOTOR LUBLIN
2
vs
AP WISŁA BRZEŹNICA
0
12:43, 13-04-2019
MKS BŁĘKITNI GĄBIN
1
vs
SPORTIS ŁOCHOWO
3
12:44, 13-04-2019
MKS BŁĘKITNI GĄBIN
1
vs
SKRA CZĘSTOCHOWA
4
12:44, 13-04-2019
MOTOR LUBLIN
1
vs
MFK VITKOVICE
4
12:44, 13-04-2019
FK Lokomotiva Trnava
0
vs
SKRA CZĘSTOCHOWA
0
12:44, 13-04-2019
DOBRO- VOSHOD KIJÓW
1
vs
MFK VITKOVICE
2
12:45, 13-04-2019
SPORTIS ŁOCHOWO
1
vs
DOBRO- VOSHOD KIJÓW
1
12:45, 13-04-2019
AP WISŁA BRZEŹNICA
4
vs
FK Lokomotiva Trnava
1
12:45, 13-04-2019
MKS BŁĘKITNI GĄBIN
1
vs
MFK VITKOVICE
4
12:45, 13-04-2019
MOTOR LUBLIN
2
vs
SKRA CZĘSTOCHOWA
1
12:45, 13-04-2019
SPORTIS ŁOCHOWO
1
vs
FK Lokomotiva Trnava
1
12:45, 13-04-2019
AP WISŁA BRZEŹNICA
1
vs
DOBRO- VOSHOD KIJÓW
0
12:46, 13-04-2019
MOTOR LUBLIN
1
vs
FK Lokomotiva Trnava
1
12:46, 13-04-2019
MKS BŁĘKITNI GĄBIN
1
vs
DOBRO- VOSHOD KIJÓW
0
12:46, 13-04-2019
AP WISŁA BRZEŹNICA
1
vs
SKRA CZĘSTOCHOWA
2
12:51, 13-04-2019
SPORTIS ŁOCHOWO
1
vs
MFK VITKOVICE
3
12:52, 13-04-2019
AP WISŁA BRZEŹNICA
4
vs
MFK VITKOVICE
2
12:52, 13-04-2019
MKS BŁĘKITNI GĄBIN
4
vs
FK Lokomotiva Trnava
0
12:52, 13-04-2019
MOTOR LUBLIN
4
vs
DOBRO- VOSHOD KIJÓW
0
12:53, 13-04-2019
SPORTIS ŁOCHOWO
0
vs
SKRA CZĘSTOCHOWA
0
12:53, 13-04-2019
MOTOR LUBLIN
1
vs
MKS BŁĘKITNI GĄBIN
0
12:53, 13-04-2019
AP WISŁA BRZEŹNICA
2
vs
SPORTIS ŁOCHOWO
0
12:53, 13-04-2019
DOBRO- VOSHOD KIJÓW
0
vs
FK Lokomotiva Trnava
1
12:53, 13-04-2019
MFK VITKOVICE
1
vs
SKRA CZĘSTOCHOWA
0

EKSTRAKLASA (miejsca 17-26)

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 LECH POZNAŃ FA GORZYCE 9 32-7(25) 22
2 SZKÓŁKA PIŁKARSKA WISŁA KRAKÓW 9 21-8(13) 21
3 MKS POPRAD MUSZYNA 9 18-5(13) 21
4 FOOTBALL ACADEMY PIASECZNO 9 24-13(11) 17
5 FC ATLET KIJÓW 2 9 14-13(1) 15
6 AP PROSZOWIANKA 9 15-17(-2) 12
7 LECH POZNAŃ FA NOWA DĘBA 9 11-16(-5) 12
8 DRUŻBA KIJÓW 9 15-20(-5) 9
9 SALOS SZCZECIN 9 10-26(-16) 4
10 FC ATLET KIJÓW 3 9 0-35(-35) 0
12:55, 13-04-2019
FC ATLET KIJÓW 2
2
vs
AP PROSZOWIANKA
1
12:55, 13-04-2019
LECH POZNAŃ FA NOWA DĘBA
3
vs
FC ATLET KIJÓW 3
0
12:56, 13-04-2019
FOOTBALL ACADEMY PIASECZNO
2
vs
MKS POPRAD MUSZYNA
1
12:56, 13-04-2019
FOOTBALL ACADEMY PIASECZNO
3
vs
SALOS SZCZECIN
3
12:57, 13-04-2019
LECH POZNAŃ FA GORZYCE
4
vs
DRUŻBA KIJÓW
1
12:57, 13-04-2019
LECH POZNAŃ FA GORZYCE
4
vs
SZKÓŁKA PIŁKARSKA WISŁA KRAKÓW
1
12:57, 13-04-2019
MKS POPRAD MUSZYNA
2
vs
SALOS SZCZECIN
1
12:58, 13-04-2019
SZKÓŁKA PIŁKARSKA WISŁA KRAKÓW
4
vs
DRUŻBA KIJÓW
1
12:58, 13-04-2019
FC ATLET KIJÓW 2
2
vs
DRUŻBA KIJÓW
0
12:58, 13-04-2019
AP PROSZOWIANKA
0
vs
SZKÓŁKA PIŁKARSKA WISŁA KRAKÓW
3
12:59, 13-04-2019
DRUŻBA KIJÓW
0
vs
MKS POPRAD MUSZYNA
5
12:59, 13-04-2019
FC ATLET KIJÓW 3
0
vs
SALOS SZCZECIN
2
12:59, 13-04-2019
LECH POZNAŃ FA NOWA DĘBA
0
vs
LECH POZNAŃ FA GORZYCE
4
13:00, 13-04-2019
FOOTBALL ACADEMY PIASECZNO
2
vs
LECH POZNAŃ FA GORZYCE
2
13:00, 13-04-2019
SZKÓŁKA PIŁKARSKA WISŁA KRAKÓW
2
vs
LECH POZNAŃ FA NOWA DĘBA
0
13:01, 13-04-2019
AP PROSZOWIANKA
0
vs
DRUŻBA KIJÓW
3
13:01, 13-04-2019
FC ATLET KIJÓW 3
0
vs
MKS POPRAD MUSZYNA
1
13:01, 13-04-2019
FC ATLET KIJÓW 2
1
vs
FOOTBALL ACADEMY PIASECZNO
2
13:01, 13-04-2019
SALOS SZCZECIN
3
vs
LECH POZNAŃ FA NOWA DĘBA
4
13:02, 13-04-2019
SZKÓŁKA PIŁKARSKA WISŁA KRAKÓW
3
vs
SALOS SZCZECIN
0
13:02, 13-04-2019
LECH POZNAŃ FA GORZYCE
4
vs
AP PROSZOWIANKA
0
13:02, 13-04-2019
FC ATLET KIJÓW 2
1
vs
SALOS SZCZECIN
0
13:02, 13-04-2019
AP PROSZOWIANKA
0
vs
MKS POPRAD MUSZYNA
3
13:02, 13-04-2019
FOOTBALL ACADEMY PIASECZNO
6
vs
FC ATLET KIJÓW 3
0
13:03, 13-04-2019
FC ATLET KIJÓW 2
5
vs
FC ATLET KIJÓW 3
0
13:03, 13-04-2019
LECH POZNAŃ FA NOWA DĘBA
0
vs
MKS POPRAD MUSZYNA
1
13:03, 13-04-2019
LECH POZNAŃ FA GORZYCE
5
vs
FC ATLET KIJÓW 2
1
13:03, 13-04-2019
DRUŻBA KIJÓW
4
vs
SALOS SZCZECIN
0
13:04, 13-04-2019
FOOTBALL ACADEMY PIASECZNO
3
vs
DRUŻBA KIJÓW
1
13:04, 13-04-2019
FC ATLET KIJÓW 2
1
vs
SZKÓŁKA PIŁKARSKA WISŁA KRAKÓW
0
13:04, 13-04-2019
AP PROSZOWIANKA
1
vs
LECH POZNAŃ FA NOWA DĘBA
0
13:04, 13-04-2019
LECH POZNAŃ FA GORZYCE
4
vs
FC ATLET KIJÓW 3
0
13:04, 13-04-2019
SZKÓŁKA PIŁKARSKA WISŁA KRAKÓW
2
vs
MKS POPRAD MUSZYNA
1
13:05, 13-04-2019
DRUŻBA KIJÓW
1
vs
LECH POZNAŃ FA NOWA DĘBA
2
13:05, 13-04-2019
SALOS SZCZECIN
1
vs
LECH POZNAŃ FA GORZYCE
5
13:05, 13-04-2019
FOOTBALL ACADEMY PIASECZNO
1
vs
SZKÓŁKA PIŁKARSKA WISŁA KRAKÓW
2
13:05, 13-04-2019
AP PROSZOWIANKA
6
vs
FC ATLET KIJÓW 3
0
13:05, 13-04-2019
FC ATLET KIJÓW 2
1
vs
LECH POZNAŃ FA NOWA DĘBA
2
13:06, 13-04-2019
MKS POPRAD MUSZYNA
3
vs
FC ATLET KIJÓW 2
0
13:06, 13-04-2019
AP PROSZOWIANKA
3
vs
FOOTBALL ACADEMY PIASECZNO
2
13:06, 13-04-2019
LECH POZNAŃ FA GORZYCE
0
vs
MKS POPRAD MUSZYNA
1
13:07, 13-04-2019
SZKÓŁKA PIŁKARSKA WISŁA KRAKÓW
4
vs
FC ATLET KIJÓW 3
0
13:07, 13-04-2019
AP PROSZOWIANKA
4
vs
SALOS SZCZECIN
0
13:07, 13-04-2019
LECH POZNAŃ FA NOWA DĘBA
0
vs
FOOTBALL ACADEMY PIASECZNO
3
13:07, 13-04-2019
FC ATLET KIJÓW 3
0
vs
DRUŻBA KIJÓW
4

© 2017 - 2021 - Turnieje Neyz - aplikacja turniejowa