MAJÓWKA NA API SPORT ARENIE - 02-05.05.2019

Gdzie: Zakopane , ul. Pardałówka 9

Kiedy: 2019-05-02 09:00:00 - 2019-05-05 13:00:00

HARMONOGRAM GIER

ROCZNIK 2009

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 GAVIA CHOSZCZNO 7 42-14(28) 19
2 OKS START OTWOCK 7 47-12(35) 18
3 APN SOBÓTKA 7 30-11(19) 14
4 GWAREK ZABRZE 7 12-19(-7) 12
5 KS ZAKOPANE 1 7 34-24(10) 9
6 Rodło Opole 1 7 15-25(-10) 7
7 ZAWRAT BUKOWINA TATRZAŃSKA 7 18-38(-20) 3
8 FC ECOLAND 7 3-58(-55) 0
GWAREK ZABRZE
3
vs
ZAWRAT BUKOWINA TATRZAŃSKA
1
GAVIA CHOSZCZNO
4
vs
OKS START OTWOCK
3
Rodło Opole 1
3
vs
ZAWRAT BUKOWINA TATRZAŃSKA
2
APN SOBÓTKA
6
vs
GWAREK ZABRZE
0
OKS START OTWOCK
9
vs
ZAWRAT BUKOWINA TATRZAŃSKA
3
Rodło Opole 1
3
vs
KS ZAKOPANE 1
5
APN SOBÓTKA
9
vs
ZAWRAT BUKOWINA TATRZAŃSKA
1
APN SOBÓTKA
8
vs
FC ECOLAND
1
KS ZAKOPANE 1
4
vs
GAVIA CHOSZCZNO
5
Rodło Opole 1
4
vs
GAVIA CHOSZCZNO
7
KS ZAKOPANE 1
2
vs
OKS START OTWOCK
9
GWAREK ZABRZE
2
vs
FC ECOLAND
0
KS ZAKOPANE 1
2
vs
APN SOBÓTKA
4
Rodło Opole 1
0
vs
OKS START OTWOCK
7
GAVIA CHOSZCZNO
13
vs
FC ECOLAND
0
KS ZAKOPANE 1
0
vs
GWAREK ZABRZE
1
OKS START OTWOCK
8
vs
GWAREK ZABRZE
2
FC ECOLAND
0
vs
ZAWRAT BUKOWINA TATRZAŃSKA
10
Rodło Opole 1
1
vs
APN SOBÓTKA
1
GAVIA CHOSZCZNO
8
vs
ZAWRAT BUKOWINA TATRZAŃSKA
1
OKS START OTWOCK
6
vs
FC ECOLAND
0
KS ZAKOPANE 1
15
vs
FC ECOLAND
2
Rodło Opole 1
0
vs
GWAREK ZABRZE
3
KS ZAKOPANE 1
6
vs
ZAWRAT BUKOWINA TATRZAŃSKA
0
GAVIA CHOSZCZNO
1
vs
APN SOBÓTKA
1
OKS START OTWOCK
5
vs
APN SOBÓTKA
1
GAVIA CHOSZCZNO
4
vs
GWAREK ZABRZE
1
Rodło Opole 1
4
vs
FC ECOLAND
0

ROCZNIK 2008

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 GRYF ŚWIDNICA 7 32-5(27) 21
2 SPARTA MIEJSKA GÓRKA 7 33-13(20) 15
3 Rodło Opole 1 7 30-12(18) 15
4 DYNAMO LWÓW 7 22-19(3) 15
5 GAVIA CHOSZCZNO 7 21-22(-1) 9
6 SOKOLIKI STARY SĄCZ 7 16-28(-12) 6
7 Olympic Wrocław 7 13-30(-17) 3
8 KS ZAKOPANE 1 7 8-46(-38) 0
Rodło Opole 1
4
vs
GAVIA CHOSZCZNO
3
KS ZAKOPANE 1
2
vs
SOKOLIKI STARY SĄCZ
6
Olympic Wrocław
0
vs
GRYF ŚWIDNICA
4
SPARTA MIEJSKA GÓRKA
5
vs
SOKOLIKI STARY SĄCZ
3
GAVIA CHOSZCZNO
6
vs
KS ZAKOPANE 1
0
Olympic Wrocław
3
vs
SOKOLIKI STARY SĄCZ
4
Rodło Opole 1
4
vs
SPARTA MIEJSKA GÓRKA
3
GRYF ŚWIDNICA
4
vs
SOKOLIKI STARY SĄCZ
1
Olympic Wrocław
0
vs
DYNAMO LWÓW
5
KS ZAKOPANE 1
1
vs
SPARTA MIEJSKA GÓRKA
4
GRYF ŚWIDNICA
6
vs
DYNAMO LWÓW
1
Rodło Opole 1
13
vs
KS ZAKOPANE 1
0
GAVIA CHOSZCZNO
0
vs
SPARTA MIEJSKA GÓRKA
7
Rodło Opole 1
1
vs
GRYF ŚWIDNICA
2
GAVIA CHOSZCZNO
6
vs
Olympic Wrocław
3
SPARTA MIEJSKA GÓRKA
6
vs
DYNAMO LWÓW
1
Rodło Opole 1
3
vs
Olympic Wrocław
1
Rodło Opole 1
2
vs
DYNAMO LWÓW
3
KS ZAKOPANE 1
2
vs
Olympic Wrocław
6
GAVIA CHOSZCZNO
1
vs
DYNAMO LWÓW
2
SPARTA MIEJSKA GÓRKA
2
vs
GRYF ŚWIDNICA
4
KS ZAKOPANE 1
3
vs
DYNAMO LWÓW
4
Rodło Opole 1
3
vs
SOKOLIKI STARY SĄCZ
0
KS ZAKOPANE 1
0
vs
GRYF ŚWIDNICA
7
DYNAMO LWÓW
6
vs
SOKOLIKI STARY SĄCZ
1
SPARTA MIEJSKA GÓRKA
6
vs
Olympic Wrocław
0
GAVIA CHOSZCZNO
5
vs
SOKOLIKI STARY SĄCZ
1
GAVIA CHOSZCZNO
0
vs
GRYF ŚWIDNICA
5

© 2017 2018 Turnieje Neyz - aplikacja turniejowa