Międzynarodowy Turniej API CUP rocznik 2010- 10-12.05.2019r

Gdzie: Zakopane , ul. Pardałówka 9

Kiedy: 2019-05-10 09:00:00 - 2019-05-12 13:30:00

FAZA GRUPOWA

Grupa A

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 BE A STAR WILCZKI 9 48-12(36) 25
2 UKS SMS Stal Mielec 9 35-12(23) 22
3 ŁUŻYCE LUBAŃ 9 38-17(21) 21
4 DUNAJEC NOWY SĄCZ 9 28-14(14) 16
5 ESTIMA AP WIELOGŁOWY 9 28-22(6) 12
6 PROGRES KIJÓW 1 9 18-20(-2) 10
7 AP NOWA PROSZOWIANKA 9 15-27(-12) 7
8 KARPATY LVIV 9 18-31(-13) 7
9 LECH POZNAŃ FA NOWA DĘBA 9 12-50(-38) 6
10 Rodło Opole 1 9 9-44(-35) 4
PROGRES KIJÓW 1
3
vs
KARPATY LVIV
2
Rodło Opole 1
0
vs
ŁUŻYCE LUBAŃ
6
UKS SMS Stal Mielec
3
vs
AP NOWA PROSZOWIANKA
0
ESTIMA AP WIELOGŁOWY
1
vs
BE A STAR WILCZKI
6
ŁUŻYCE LUBAŃ
5
vs
AP NOWA PROSZOWIANKA
1
KARPATY LVIV
0
vs
UKS SMS Stal Mielec
3
PROGRES KIJÓW 1
1
vs
Rodło Opole 1
2
BE A STAR WILCZKI
4
vs
DUNAJEC NOWY SĄCZ
3
ESTIMA AP WIELOGŁOWY
9
vs
LECH POZNAŃ FA NOWA DĘBA
1
KARPATY LVIV
3
vs
ESTIMA AP WIELOGŁOWY
3
Rodło Opole 1
2
vs
AP NOWA PROSZOWIANKA
2
PROGRES KIJÓW 1
1
vs
UKS SMS Stal Mielec
5
LECH POZNAŃ FA NOWA DĘBA
0
vs
DUNAJEC NOWY SĄCZ
4
UKS SMS Stal Mielec
5
vs
ESTIMA AP WIELOGŁOWY
2
PROGRES KIJÓW 1
2
vs
AP NOWA PROSZOWIANKA
1
LECH POZNAŃ FA NOWA DĘBA
1
vs
BE A STAR WILCZKI
7
ŁUŻYCE LUBAŃ
2
vs
DUNAJEC NOWY SĄCZ
3
Rodło Opole 1
0
vs
DUNAJEC NOWY SĄCZ
8
KARPATY LVIV
0
vs
BE A STAR WILCZKI
7
ŁUŻYCE LUBAŃ
10
vs
LECH POZNAŃ FA NOWA DĘBA
3
PROGRES KIJÓW 1
1
vs
ESTIMA AP WIELOGŁOWY
1
KARPATY LVIV
6
vs
LECH POZNAŃ FA NOWA DĘBA
1
Rodło Opole 1
2
vs
UKS SMS Stal Mielec
7
AP NOWA PROSZOWIANKA
3
vs
DUNAJEC NOWY SĄCZ
2
ŁUŻYCE LUBAŃ
2
vs
BE A STAR WILCZKI
5
KARPATY LVIV
2
vs
AP NOWA PROSZOWIANKA
3
Rodło Opole 1
0
vs
LECH POZNAŃ FA NOWA DĘBA
2
UKS SMS Stal Mielec
2
vs
BE A STAR WILCZKI
2
PROGRES KIJÓW 1
0
vs
DUNAJEC NOWY SĄCZ
3
DUNAJEC NOWY SĄCZ
3
vs
KARPATY LVIV
1
ŁUŻYCE LUBAŃ
2
vs
ESTIMA AP WIELOGŁOWY
1
Rodło Opole 1
1
vs
ESTIMA AP WIELOGŁOWY
7
PROGRES KIJÓW 1
7
vs
LECH POZNAŃ FA NOWA DĘBA
0
AP NOWA PROSZOWIANKA
1
vs
BE A STAR WILCZKI
5
PROGRES KIJÓW 1
1
vs
ŁUŻYCE LUBAŃ
2
KARPATY LVIV
3
vs
Rodło Opole 1
2
UKS SMS Stal Mielec
5
vs
LECH POZNAŃ FA NOWA DĘBA
1
PROGRES KIJÓW 1
2
vs
BE A STAR WILCZKI
4
LECH POZNAŃ FA NOWA DĘBA
3
vs
AP NOWA PROSZOWIANKA
2
AP NOWA PROSZOWIANKA
2
vs
ESTIMA AP WIELOGŁOWY
3
UKS SMS Stal Mielec
3
vs
DUNAJEC NOWY SĄCZ
1
DUNAJEC NOWY SĄCZ
1
vs
ESTIMA AP WIELOGŁOWY
1
KARPATY LVIV
1
vs
ŁUŻYCE LUBAŃ
6
ŁUŻYCE LUBAŃ
3
vs
UKS SMS Stal Mielec
2
Rodło Opole 1
0
vs
BE A STAR WILCZKI
8

Grupa B

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 KS ZAKOPANE 1 9 38-6(32) 27
2 FK Lokomotiva Trnava 9 27-16(11) 21
3 CFC Halychyna Lwów 9 21-13(8) 17
4 RESPECT SZALOWA 9 20-11(9) 14
5 KS 94 RACHOWICE 9 21-20(1) 13
6 RADZISZOWIANKA RADZISZÓW 9 20-21(-1) 13
7 SOKOLIKI STARY SĄCZ 9 19-24(-5) 10
8 AP CHAMPIONS BRZESKO 9 15-20(-5) 7
9 Fablok Chrzanów 9 10-33(-23) 5
10 PROGRES KIJÓW 2 9 1-28(-27) 2
PROGRES KIJÓW 2
0
vs
CFC Halychyna Lwów
4
FK Lokomotiva Trnava
3
vs
SOKOLIKI STARY SĄCZ
2
CFC Halychyna Lwów
4
vs
RADZISZOWIANKA RADZISZÓW
3
PROGRES KIJÓW 2
0
vs
FK Lokomotiva Trnava
3
AP CHAMPIONS BRZESKO
1
vs
RESPECT SZALOWA
1
KS 94 RACHOWICE
1
vs
KS ZAKOPANE 1
2
RADZISZOWIANKA RADZISZÓW
2
vs
Fablok Chrzanów
1
SOKOLIKI STARY SĄCZ
4
vs
Fablok Chrzanów
1
KS 94 RACHOWICE
3
vs
AP CHAMPIONS BRZESKO
2
KS ZAKOPANE 1
3
vs
RESPECT SZALOWA
0
PROGRES KIJÓW 2
0
vs
RADZISZOWIANKA RADZISZÓW
5
FK Lokomotiva Trnava
4
vs
Fablok Chrzanów
1
CFC Halychyna Lwów
3
vs
KS 94 RACHOWICE
1
SOKOLIKI STARY SĄCZ
0
vs
RESPECT SZALOWA
4
KS ZAKOPANE 1
3
vs
AP CHAMPIONS BRZESKO
0
PROGRES KIJÓW 2
0
vs
Fablok Chrzanów
0
SOKOLIKI STARY SĄCZ
2
vs
KS ZAKOPANE 1
5
CFC Halychyna Lwów
1
vs
AP CHAMPIONS BRZESKO
0
FK Lokomotiva Trnava
3
vs
RESPECT SZALOWA
2
RADZISZOWIANKA RADZISZÓW
2
vs
KS 94 RACHOWICE
2
PROGRES KIJÓW 2
0
vs
KS 94 RACHOWICE
3
CFC Halychyna Lwów
2
vs
KS ZAKOPANE 1
3
FK Lokomotiva Trnava
7
vs
RADZISZOWIANKA RADZISZÓW
0
Fablok Chrzanów
0
vs
RESPECT SZALOWA
5
SOKOLIKI STARY SĄCZ
3
vs
AP CHAMPIONS BRZESKO
2
PROGRES KIJÓW 2
0
vs
RESPECT SZALOWA
4
RADZISZOWIANKA RADZISZÓW
4
vs
AP CHAMPIONS BRZESKO
0
KS ZAKOPANE 1
5
vs
FK Lokomotiva Trnava
0
Fablok Chrzanów
2
vs
CFC Halychyna Lwów
2
SOKOLIKI STARY SĄCZ
4
vs
KS 94 RACHOWICE
2
RESPECT SZALOWA
1
vs
CFC Halychyna Lwów
1
PROGRES KIJÓW 2
0
vs
KS ZAKOPANE 1
4
PROGRES KIJÓW 2
1
vs
SOKOLIKI STARY SĄCZ
1
Fablok Chrzanów
3
vs
AP CHAMPIONS BRZESKO
2
FK Lokomotiva Trnava
3
vs
KS 94 RACHOWICE
1
RADZISZOWIANKA RADZISZÓW
1
vs
KS ZAKOPANE 1
4
CFC Halychyna Lwów
1
vs
FK Lokomotiva Trnava
2
Fablok Chrzanów
2
vs
KS 94 RACHOWICE
5
KS ZAKOPANE 1
9
vs
Fablok Chrzanów
0
PROGRES KIJÓW 2
0
vs
AP CHAMPIONS BRZESKO
4
RADZISZOWIANKA RADZISZÓW
0
vs
RESPECT SZALOWA
1
CFC Halychyna Lwów
3
vs
SOKOLIKI STARY SĄCZ
1
RESPECT SZALOWA
2
vs
KS 94 RACHOWICE
3
FK Lokomotiva Trnava
2
vs
AP CHAMPIONS BRZESKO
4
SOKOLIKI STARY SĄCZ
2
vs
RADZISZOWIANKA RADZISZÓW
3

FAZA PUCHAROWA

Spotkanie 1

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 BE A STAR WILCZKI 1 3-2(1) 3
2 FK Lokomotiva Trnava 1 2-3(-1) 0
BE A STAR WILCZKI
3
vs
FK Lokomotiva Trnava
2

Spotkanie 2

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 KS ZAKOPANE 1 1 3-0(3) 3
2 UKS SMS Stal Mielec 1 0-3(-3) 0
UKS SMS Stal Mielec
0
vs
KS ZAKOPANE 1
3

Spotkanie 3

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 ŁUŻYCE LUBAŃ 1 7-1(6) 3
2 RESPECT SZALOWA 1 1-7(-6) 0
ŁUŻYCE LUBAŃ
7
vs
RESPECT SZALOWA
1

Spotkanie 4

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 DUNAJEC NOWY SĄCZ 1 4-0(4) 3
2 CFC Halychyna Lwów 1 0-4(-4) 0
DUNAJEC NOWY SĄCZ
4
vs
CFC Halychyna Lwów
0

Spotkanie 5

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 ESTIMA AP WIELOGŁOWY 1 6-2(4) 3
2 RADZISZOWIANKA RADZISZÓW 1 2-6(-4) 0
ESTIMA AP WIELOGŁOWY
6
vs
RADZISZOWIANKA RADZISZÓW
2

Spotkanie 6

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 PROGRES KIJÓW 1 1 4-0(4) 3
2 KS 94 RACHOWICE 1 0-4(-4) 0
PROGRES KIJÓW 1
4
vs
KS 94 RACHOWICE
0

Spotkanie 7

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 AP CHAMPIONS BRZESKO 1 3-2(1) 3
2 AP NOWA PROSZOWIANKA 1 2-3(-1) 0
AP NOWA PROSZOWIANKA
2
vs
AP CHAMPIONS BRZESKO
3

Spotkanie 8

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 SOKOLIKI STARY SĄCZ 1 3-0(3) 3
2 KARPATY LVIV 1 0-3(-3) 0
KARPATY LVIV
0
vs
SOKOLIKI STARY SĄCZ
3

Spotkanie 9

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 LECH POZNAŃ FA NOWA DĘBA 1 1-0(1) 3
2 PROGRES KIJÓW 2 1 0-1(-1) 0
LECH POZNAŃ FA NOWA DĘBA
1
vs
PROGRES KIJÓW 2
0

Spotkanie 10

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 Fablok Chrzanów 1 4-3(1) 3
2 Rodło Opole 1 1 3-4(-1) 0
Rodło Opole 1
3
vs
Fablok Chrzanów
4

Faza 1

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 KS ZAKOPANE 1 1 3-0(3) 3
2 BE A STAR WILCZKI 1 0-3(-3) 0
3 FK Lokomotiva Trnava 1 2-1(1) 3
4 UKS SMS Stal Mielec 1 1-2(-1) 0
5 ŁUŻYCE LUBAŃ 1 3-0(3) 3
6 DUNAJEC NOWY SĄCZ 1 0-3(-3) 0
7 CFC Halychyna Lwów 1 1-0(1) 3
8 RESPECT SZALOWA 1 0-1(-1) 0
9 PROGRES KIJÓW 1 1 3-2(1) 3
10 ESTIMA AP WIELOGŁOWY 1 2-3(-1) 0
11 KS 94 RACHOWICE 1 2-0(2) 3
12 RADZISZOWIANKA RADZISZÓW 1 0-2(-2) 0
13 AP CHAMPIONS BRZESKO 1 4-3(1) 3
14 SOKOLIKI STARY SĄCZ 1 3-4(-1) 0
15 AP NOWA PROSZOWIANKA 1 2-1(1) 3
16 KARPATY LVIV 1 1-2(-1) 0
17 LECH POZNAŃ FA NOWA DĘBA 1 3-1(2) 3
18 Fablok Chrzanów 1 1-3(-2) 0
19 PROGRES KIJÓW 2 1 2-1(1) 3
20 Rodło Opole 1 1 1-2(-1) 0
BE A STAR WILCZKI
0
vs
KS ZAKOPANE 1
3
FK Lokomotiva Trnava
2
vs
UKS SMS Stal Mielec
1
ŁUŻYCE LUBAŃ
3
vs
DUNAJEC NOWY SĄCZ
0
RESPECT SZALOWA
0
vs
CFC Halychyna Lwów
1
ESTIMA AP WIELOGŁOWY
2
vs
PROGRES KIJÓW 1
3
RADZISZOWIANKA RADZISZÓW
0
vs
KS 94 RACHOWICE
2
AP CHAMPIONS BRZESKO
4
vs
SOKOLIKI STARY SĄCZ
3
AP NOWA PROSZOWIANKA
2
vs
KARPATY LVIV
1
LECH POZNAŃ FA NOWA DĘBA
3
vs
Fablok Chrzanów
1
PROGRES KIJÓW 2
2
vs
Rodło Opole 1
1

© 2017 2018 Turnieje Neyz - aplikacja turniejowa