Międzynarodowy Turniej API CUP rocznik 2006- 17-19.05.2019r - TOP ELITE

Gdzie: Zakopane , ul. Pardałówka 9

Kiedy: 2019-05-17 08:00:00 - 2019-05-19 17:00:00

FAZA GRUPOWA

Grupa A

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 ŚLĄSK WROCŁAW 5 11-4(7) 12
2 JAGIELLONIA BIAŁYSTOK 5 7-5(2) 8
3 GKS KATOWICE 5 4-3(1) 8
4 WISŁA CZARNY DUNAJEC 1 5 3-2(1) 6
5 LEGIA WARSZAWA 5 3-7(-4) 5
6 MKS SANDECJA 5 2-9(-7) 1
19:54, 16-05-2019
LEGIA WARSZAWA
0
vs
GKS KATOWICE
0
19:54, 16-05-2019
ŚLĄSK WROCŁAW
2
vs
JAGIELLONIA BIAŁYSTOK
0
19:54, 16-05-2019
MKS SANDECJA
0
vs
WISŁA CZARNY DUNAJEC 1
0
19:55, 16-05-2019
ŚLĄSK WROCŁAW
0
vs
WISŁA CZARNY DUNAJEC 1
2
19:55, 16-05-2019
GKS KATOWICE
1
vs
JAGIELLONIA BIAŁYSTOK
1
19:55, 16-05-2019
LEGIA WARSZAWA
2
vs
MKS SANDECJA
1
19:55, 16-05-2019
JAGIELLONIA BIAŁYSTOK
1
vs
WISŁA CZARNY DUNAJEC 1
1
19:55, 16-05-2019
GKS KATOWICE
1
vs
MKS SANDECJA
0
19:55, 16-05-2019
LEGIA WARSZAWA
1
vs
ŚLĄSK WROCŁAW
4
19:56, 16-05-2019
LEGIA WARSZAWA
0
vs
JAGIELLONIA BIAŁYSTOK
2
19:56, 16-05-2019
GKS KATOWICE
1
vs
WISŁA CZARNY DUNAJEC 1
0
19:56, 16-05-2019
ŚLĄSK WROCŁAW
3
vs
MKS SANDECJA
0
19:56, 16-05-2019
LEGIA WARSZAWA
0
vs
WISŁA CZARNY DUNAJEC 1
0
19:56, 16-05-2019
GKS KATOWICE
1
vs
ŚLĄSK WROCŁAW
2
19:57, 16-05-2019
JAGIELLONIA BIAŁYSTOK
3
vs
MKS SANDECJA
1

Grupa B

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 Fablok Chrzanów 5 8-3(5) 10
2 ESCOLA VARSOVIA 5 8-5(3) 8
3 KORONA KIELCE 5 2-2(0) 6
4 SANDECJA NOWY SĄCZ 2008 5 3-7(-4) 5
5 ZAGŁĘBIE LUBIN 5 2-5(-3) 5
6 POGOŃ SZCZECIN 5 2-3(-1) 4
19:58, 16-05-2019
Fablok Chrzanów
3
vs
SANDECJA NOWY SĄCZ 2008
0
19:58, 16-05-2019
POGOŃ SZCZECIN
1
vs
ZAGŁĘBIE LUBIN
1
19:58, 16-05-2019
ESCOLA VARSOVIA
0
vs
KORONA KIELCE
2
19:58, 16-05-2019
Fablok Chrzanów
1
vs
POGOŃ SZCZECIN
0
19:58, 16-05-2019
SANDECJA NOWY SĄCZ 2008
1
vs
ESCOLA VARSOVIA
3
19:59, 16-05-2019
POGOŃ SZCZECIN
0
vs
KORONA KIELCE
0
19:59, 16-05-2019
SANDECJA NOWY SĄCZ 2008
1
vs
ZAGŁĘBIE LUBIN
0
19:59, 16-05-2019
Fablok Chrzanów
2
vs
ESCOLA VARSOVIA
2
19:59, 16-05-2019
ZAGŁĘBIE LUBIN
0
vs
KORONA KIELCE
0
20:00, 16-05-2019
SANDECJA NOWY SĄCZ 2008
0
vs
KORONA KIELCE
0
20:00, 16-05-2019
POGOŃ SZCZECIN
0
vs
ESCOLA VARSOVIA
0
20:00, 16-05-2019
Fablok Chrzanów
2
vs
KORONA KIELCE
0
20:01, 16-05-2019
ZAGŁĘBIE LUBIN
0
vs
ESCOLA VARSOVIA
3
20:01, 16-05-2019
SANDECJA NOWY SĄCZ 2008
1
vs
POGOŃ SZCZECIN
1
20:01, 16-05-2019
Fablok Chrzanów
0
vs
ZAGŁĘBIE LUBIN
1

FAZA PUCHAROWA

LIGA MISTRZÓW (miejsca 1-4)

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 ŚLĄSK WROCŁAW 3 6-1(5) 7
2 ESCOLA VARSOVIA 3 4-2(2) 7
3 Fablok Chrzanów 3 2-5(-3) 1
4 JAGIELLONIA BIAŁYSTOK 3 1-5(-4) 1
17:07, 18-05-2019
ŚLĄSK WROCŁAW
3
vs
JAGIELLONIA BIAŁYSTOK
0
17:08, 18-05-2019
Fablok Chrzanów
1
vs
ESCOLA VARSOVIA
2
17:09, 18-05-2019
Fablok Chrzanów
1
vs
JAGIELLONIA BIAŁYSTOK
1
17:09, 18-05-2019
Fablok Chrzanów
0
vs
ŚLĄSK WROCŁAW
2
17:09, 18-05-2019
JAGIELLONIA BIAŁYSTOK
0
vs
ESCOLA VARSOVIA
1
17:09, 18-05-2019
ESCOLA VARSOVIA
1
vs
ŚLĄSK WROCŁAW
1

LIGA EUROPY (miejsca 5-8)

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 SANDECJA NOWY SĄCZ 2008 3 3-0(3) 7
2 WISŁA CZARNY DUNAJEC 1 3 2-0(2) 5
3 KORONA KIELCE 3 2-3(-1) 3
4 GKS KATOWICE 3 0-4(-4) 1
17:10, 18-05-2019
GKS KATOWICE
0
vs
WISŁA CZARNY DUNAJEC 1
0
17:10, 18-05-2019
KORONA KIELCE
0
vs
SANDECJA NOWY SĄCZ 2008
1
17:10, 18-05-2019
SANDECJA NOWY SĄCZ 2008
0
vs
WISŁA CZARNY DUNAJEC 1
0
17:10, 18-05-2019
SANDECJA NOWY SĄCZ 2008
2
vs
GKS KATOWICE
0
17:11, 18-05-2019
KORONA KIELCE
2
vs
GKS KATOWICE
0
17:11, 18-05-2019
KORONA KIELCE
0
vs
WISŁA CZARNY DUNAJEC 1
2

EKSTRAKLASA (miejsca 9-12)

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 LEGIA WARSZAWA 3 6-3(3) 7
2 MKS SANDECJA 3 4-3(1) 6
3 POGOŃ SZCZECIN 3 3-3(0) 4
4 ZAGŁĘBIE LUBIN 3 1-5(-4) 0
17:11, 18-05-2019
LEGIA WARSZAWA
3
vs
MKS SANDECJA
1
17:11, 18-05-2019
ZAGŁĘBIE LUBIN
0
vs
POGOŃ SZCZECIN
2
17:11, 18-05-2019
LEGIA WARSZAWA
2
vs
ZAGŁĘBIE LUBIN
1
17:11, 18-05-2019
LEGIA WARSZAWA
1
vs
POGOŃ SZCZECIN
1
17:11, 18-05-2019
MKS SANDECJA
2
vs
POGOŃ SZCZECIN
0
17:12, 18-05-2019
MKS SANDECJA
1
vs
ZAGŁĘBIE LUBIN
0

© 2017 - 2021 - Turnieje Neyz - aplikacja turniejowa