Międzynarodowy Turniej API CUP rocznik 2011- 24-26.05.2019r

Gdzie: Zakopane , ul. Pardałówka 9

Kiedy: 2019-05-24 09:00:00 - 2019-05-26 13:00:00

FAZA GRUPOWA

Grupa A

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 LIDER CZERWONOGRAD 10 53-6(47) 28
2 BE A STAR WILCZKI 10 53-8(45) 28
3 Polonia Stal Świdnica 10 40-14(26) 22
4 Sandecja Nowy Sącz 10 35-22(13) 19
5 MASTER KIDS SKAWA 10 23-22(1) 18
6 KARPATY LWÓW 2 10 20-28(-8) 13
7 GALACTICOS OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI 10 17-25(-8) 11
8 DAP DĘBICA 10 19-33(-14) 11
9 AP NOWA PROSZOWIANKA 10 19-51(-32) 7
10 Fablok Chrzanów 10 5-45(-40) 3
11 AKADEMIA KOLEJARZ STRÓŻE 10 0-30(-30) 0
KARPATY LWÓW 2
0
vs
LIDER CZERWONOGRAD
5
MASTER KIDS SKAWA
6
vs
AP NOWA PROSZOWIANKA
2
DAP DĘBICA
3
vs
Fablok Chrzanów
1
LIDER CZERWONOGRAD
5
vs
MASTER KIDS SKAWA
0
AKADEMIA KOLEJARZ STRÓŻE
0
vs
KARPATY LWÓW 2
3
BE A STAR WILCZKI
5
vs
Polonia Stal Świdnica
0
Sandecja Nowy Sącz
5
vs
GALACTICOS OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI
2
AP NOWA PROSZOWIANKA
4
vs
DAP DĘBICA
5
Fablok Chrzanów
0
vs
Sandecja Nowy Sącz
4
GALACTICOS OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI
1
vs
BE A STAR WILCZKI
5
MASTER KIDS SKAWA
0
vs
Sandecja Nowy Sącz
5
LIDER CZERWONOGRAD
10
vs
Fablok Chrzanów
0
KARPATY LWÓW 2
2
vs
DAP DĘBICA
2
Polonia Stal Świdnica
3
vs
AKADEMIA KOLEJARZ STRÓŻE
0
AP NOWA PROSZOWIANKA
3
vs
GALACTICOS OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI
3
BE A STAR WILCZKI
3
vs
AKADEMIA KOLEJARZ STRÓŻE
0
Polonia Stal Świdnica
5
vs
DAP DĘBICA
1
KARPATY LWÓW 2
3
vs
Sandecja Nowy Sącz
5
AP NOWA PROSZOWIANKA
0
vs
Polonia Stal Świdnica
8
MASTER KIDS SKAWA
1
vs
BE A STAR WILCZKI
4
LIDER CZERWONOGRAD
5
vs
GALACTICOS OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI
0
Fablok Chrzanów
3
vs
AKADEMIA KOLEJARZ STRÓŻE
0
KARPATY LWÓW 2
2
vs
GALACTICOS OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI
1
DAP DĘBICA
2
vs
Sandecja Nowy Sącz
2
LIDER CZERWONOGRAD
3
vs
BE A STAR WILCZKI
3
AKADEMIA KOLEJARZ STRÓŻE
0
vs
GALACTICOS OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI
3
AP NOWA PROSZOWIANKA
3
vs
Fablok Chrzanów
1
MASTER KIDS SKAWA
1
vs
Polonia Stal Świdnica
3
KARPATY LWÓW 2
2
vs
BE A STAR WILCZKI
5
LIDER CZERWONOGRAD
3
vs
Polonia Stal Świdnica
1
MASTER KIDS SKAWA
2
vs
Fablok Chrzanów
0
AP NOWA PROSZOWIANKA
1
vs
Sandecja Nowy Sącz
9
DAP DĘBICA
3
vs
AKADEMIA KOLEJARZ STRÓŻE
0
BE A STAR WILCZKI
12
vs
Fablok Chrzanów
0
KARPATY LWÓW 2
1
vs
Polonia Stal Świdnica
6
LIDER CZERWONOGRAD
9
vs
AP NOWA PROSZOWIANKA
0
MASTER KIDS SKAWA
3
vs
GALACTICOS OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI
0
Sandecja Nowy Sącz
3
vs
AKADEMIA KOLEJARZ STRÓŻE
0
DAP DĘBICA
0
vs
BE A STAR WILCZKI
6
KARPATY LWÓW 2
2
vs
Fablok Chrzanów
0
Polonia Stal Świdnica
2
vs
GALACTICOS OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI
2
MASTER KIDS SKAWA
5
vs
DAP DĘBICA
2
AP NOWA PROSZOWIANKA
3
vs
AKADEMIA KOLEJARZ STRÓŻE
0
LIDER CZERWONOGRAD
5
vs
Sandecja Nowy Sącz
1
BE A STAR WILCZKI
4
vs
Sandecja Nowy Sącz
0
Fablok Chrzanów
0
vs
GALACTICOS OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI
2
KARPATY LWÓW 2
4
vs
AP NOWA PROSZOWIANKA
2
AKADEMIA KOLEJARZ STRÓŻE
0
vs
MASTER KIDS SKAWA
3
BE A STAR WILCZKI
6
vs
AP NOWA PROSZOWIANKA
1
Polonia Stal Świdnica
5
vs
Sandecja Nowy Sącz
1
LIDER CZERWONOGRAD
5
vs
DAP DĘBICA
1
KARPATY LWÓW 2
1
vs
MASTER KIDS SKAWA
2
DAP DĘBICA
0
vs
GALACTICOS OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI
3
LIDER CZERWONOGRAD
3
vs
AKADEMIA KOLEJARZ STRÓŻE
0
Fablok Chrzanów
0
vs
Polonia Stal Świdnica
7

Grupa B

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 STAL RZESZÓW 10 36-10(26) 25
2 AP CHAMPIONS BRZESKO 10 27-11(16) 22
3 APMT POLSKA 10 35-16(19) 22
4 BRONOWIANKA KRAKÓW 10 33-14(19) 21
5 KARPATY LWÓW 10 29-24(5) 18
6 UKS ORLIK PRZEMYŚL 10 26-25(1) 17
7 Hutnik Kraków 10 35-21(14) 13
8 BUKOVINA CZERNOWCY 10 27-25(2) 12
9 FK Lokomotiva Trnava 10 9-32(-23) 6
10 ZAWRAT BUKOWINA TATRZAŃSKA 10 7-60(-53) 3
11 MUKS MINERALNI KRYNICA 10 7-33(-26) 3
KARPATY LWÓW
1
vs
FK Lokomotiva Trnava
3
APMT POLSKA
3
vs
MUKS MINERALNI KRYNICA
1
UKS ORLIK PRZEMYŚL
2
vs
Hutnik Kraków
6
AP CHAMPIONS BRZESKO
2
vs
BUKOVINA CZERNOWCY
0
BRONOWIANKA KRAKÓW
1
vs
STAL RZESZÓW
3
ZAWRAT BUKOWINA TATRZAŃSKA
0
vs
KARPATY LWÓW
8
BUKOVINA CZERNOWCY
2
vs
BRONOWIANKA KRAKÓW
3
Hutnik Kraków
2
vs
AP CHAMPIONS BRZESKO
2
MUKS MINERALNI KRYNICA
2
vs
UKS ORLIK PRZEMYŚL
3
FK Lokomotiva Trnava
0
vs
APMT POLSKA
4
STAL RZESZÓW
5
vs
ZAWRAT BUKOWINA TATRZAŃSKA
0
KARPATY LWÓW
3
vs
UKS ORLIK PRZEMYŚL
4
MUKS MINERALNI KRYNICA
0
vs
BUKOVINA CZERNOWCY
4
APMT POLSKA
1
vs
AP CHAMPIONS BRZESKO
4
FK Lokomotiva Trnava
1
vs
Hutnik Kraków
6
BRONOWIANKA KRAKÓW
8
vs
ZAWRAT BUKOWINA TATRZAŃSKA
0
STAL RZESZÓW
2
vs
UKS ORLIK PRZEMYŚL
2
KARPATY LWÓW
2
vs
AP CHAMPIONS BRZESKO
4
FK Lokomotiva Trnava
1
vs
BUKOVINA CZERNOWCY
3
APMT POLSKA
3
vs
BRONOWIANKA KRAKÓW
2
KARPATY LWÓW
4
vs
BUKOVINA CZERNOWCY
2
Hutnik Kraków
9
vs
ZAWRAT BUKOWINA TATRZAŃSKA
0
MUKS MINERALNI KRYNICA
0
vs
STAL RZESZÓW
3
UKS ORLIK PRZEMYŚL
0
vs
AP CHAMPIONS BRZESKO
3
FK Lokomotiva Trnava
0
vs
BRONOWIANKA KRAKÓW
2
APMT POLSKA
4
vs
STAL RZESZÓW
1
MUKS MINERALNI KRYNICA
1
vs
Hutnik Kraków
8
ZAWRAT BUKOWINA TATRZAŃSKA
2
vs
BUKOVINA CZERNOWCY
9
KARPATY LWÓW
4
vs
BRONOWIANKA KRAKÓW
3
FK Lokomotiva Trnava
0
vs
STAL RZESZÓW
6
APMT POLSKA
4
vs
Hutnik Kraków
1
MUKS MINERALNI KRYNICA
0
vs
AP CHAMPIONS BRZESKO
5
UKS ORLIK PRZEMYŚL
4
vs
ZAWRAT BUKOWINA TATRZAŃSKA
0
BRONOWIANKA KRAKÓW
3
vs
Hutnik Kraków
1
KARPATY LWÓW
1
vs
STAL RZESZÓW
6
FK Lokomotiva Trnava
0
vs
MUKS MINERALNI KRYNICA
1
APMT POLSKA
3
vs
BUKOVINA CZERNOWCY
2
AP CHAMPIONS BRZESKO
3
vs
ZAWRAT BUKOWINA TATRZAŃSKA
1
UKS ORLIK PRZEMYŚL
0
vs
BRONOWIANKA KRAKÓW
5
KARPATY LWÓW
1
vs
Hutnik Kraków
0
FK Lokomotiva Trnava
0
vs
AP CHAMPIONS BRZESKO
3
STAL RZESZÓW
4
vs
BUKOVINA CZERNOWCY
1
MUKS MINERALNI KRYNICA
1
vs
ZAWRAT BUKOWINA TATRZAŃSKA
2
APMT POLSKA
2
vs
UKS ORLIK PRZEMYŚL
2
BRONOWIANKA KRAKÓW
3
vs
AP CHAMPIONS BRZESKO
1
Hutnik Kraków
1
vs
BUKOVINA CZERNOWCY
3
KARPATY LWÓW
2
vs
MUKS MINERALNI KRYNICA
1
ZAWRAT BUKOWINA TATRZAŃSKA
0
vs
APMT POLSKA
10
FK Lokomotiva Trnava
1
vs
UKS ORLIK PRZEMYŚL
4
STAL RZESZÓW
2
vs
AP CHAMPIONS BRZESKO
0
BRONOWIANKA KRAKÓW
3
vs
MUKS MINERALNI KRYNICA
0
KARPATY LWÓW
3
vs
APMT POLSKA
1
UKS ORLIK PRZEMYŚL
5
vs
BUKOVINA CZERNOWCY
1
FK Lokomotiva Trnava
3
vs
ZAWRAT BUKOWINA TATRZAŃSKA
2
Hutnik Kraków
1
vs
STAL RZESZÓW
4

Faza 1

Spotkanie 1

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 LIDER CZERWONOGRAD 1 4-0(4) 3
2 AP CHAMPIONS BRZESKO 1 0-4(-4) 0
LIDER CZERWONOGRAD
4
vs
AP CHAMPIONS BRZESKO
0

Spotkanie 2

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 STAL RZESZÓW 1 3-2(1) 3
2 BE A STAR WILCZKI 1 2-3(-1) 0
BE A STAR WILCZKI
2
vs
STAL RZESZÓW
3

Spotkanie 3

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 Polonia Stal Świdnica 1 3-1(2) 3
2 BRONOWIANKA KRAKÓW 1 1-3(-2) 0
Polonia Stal Świdnica
3
vs
BRONOWIANKA KRAKÓW
1

Spotkanie 4

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 Sandecja Nowy Sącz 1 5-2(3) 3
2 APMT POLSKA 1 2-5(-3) 0
Sandecja Nowy Sącz
5
vs
APMT POLSKA
2

Spotkanie 5

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 UKS ORLIK PRZEMYŚL 1 2-1(1) 3
2 MASTER KIDS SKAWA 1 1-2(-1) 0
MASTER KIDS SKAWA
1
vs
UKS ORLIK PRZEMYŚL
2

Spotkanie 6

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 KARPATY LWÓW 1 3-0(3) 3
2 KARPATY LWÓW 2 1 0-3(-3) 0
KARPATY LWÓW 2
0
vs
KARPATY LWÓW
3

Spotkanie 7

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 GALACTICOS OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI 1 2-0(2) 3
2 BUKOVINA CZERNOWCY 1 0-2(-2) 0
GALACTICOS OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI
2
vs
BUKOVINA CZERNOWCY
0

Spotkanie 8

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 DAP DĘBICA 1 3-2(1) 3
2 Hutnik Kraków 1 2-3(-1) 0
DAP DĘBICA
3
vs
Hutnik Kraków
2

Spotkanie 9

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 AP NOWA PROSZOWIANKA 1 4-3(1) 3
2 ZAWRAT BUKOWINA TATRZAŃSKA 1 3-4(-1) 0
AP NOWA PROSZOWIANKA
4
vs
ZAWRAT BUKOWINA TATRZAŃSKA
3

Spotkanie 10

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 FK Lokomotiva Trnava 1 2-0(2) 3
2 Fablok Chrzanów 1 0-2(-2) 0
Fablok Chrzanów
0
vs
FK Lokomotiva Trnava
2

Faza 1

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 LIDER CZERWONOGRAD 1 5-0(5) 3
2 STAL RZESZÓW 1 0-5(-5) 0
3 BE A STAR WILCZKI 1 4-2(2) 3
4 AP CHAMPIONS BRZESKO 1 2-4(-2) 0
5 Polonia Stal Świdnica 1 5-2(3) 3
6 Sandecja Nowy Sącz 1 2-5(-3) 0
7 BRONOWIANKA KRAKÓW 1 4-2(2) 3
8 APMT POLSKA 1 2-4(-2) 0
9 KARPATY LWÓW 1 3-1(2) 3
10 UKS ORLIK PRZEMYŚL 1 1-3(-2) 0
11 MASTER KIDS SKAWA 1 4-3(1) 3
12 KARPATY LWÓW 2 1 3-4(-1) 0
13 GALACTICOS OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI 1 4-0(4) 3
14 DAP DĘBICA 1 0-4(-4) 0
15 Hutnik Kraków 1 2-1(1) 3
16 BUKOVINA CZERNOWCY 1 1-2(-1) 0
17 AP NOWA PROSZOWIANKA 1 3-0(3) 3
18 FK Lokomotiva Trnava 1 0-3(-3) 0
19 Fablok Chrzanów 1 3-0(3) 3
20 ZAWRAT BUKOWINA TATRZAŃSKA 1 0-3(-3) 0
21 MUKS MINERALNI KRYNICA 2 6-0(6) 6
22 AKADEMIA KOLEJARZ STRÓŻE 2 0-6(-6) 0
LIDER CZERWONOGRAD
5
vs
STAL RZESZÓW
0
AP CHAMPIONS BRZESKO
2
vs
BE A STAR WILCZKI
4
Polonia Stal Świdnica
5
vs
Sandecja Nowy Sącz
2
BRONOWIANKA KRAKÓW
4
vs
APMT POLSKA
2
UKS ORLIK PRZEMYŚL
1
vs
KARPATY LWÓW
3
MASTER KIDS SKAWA
4
vs
KARPATY LWÓW 2
3
GALACTICOS OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI
4
vs
DAP DĘBICA
0
BUKOVINA CZERNOWCY
1
vs
Hutnik Kraków
2
AP NOWA PROSZOWIANKA
3
vs
FK Lokomotiva Trnava
0
ZAWRAT BUKOWINA TATRZAŃSKA
0
vs
Fablok Chrzanów
3
AKADEMIA KOLEJARZ STRÓŻE
0
vs
MUKS MINERALNI KRYNICA
3
AKADEMIA KOLEJARZ STRÓŻE
0
vs
MUKS MINERALNI KRYNICA
3

© 2017 2018 Turnieje Neyz - aplikacja turniejowa