KARPATY LWÓW B
0
vs
LIDER CZERWONOGRAD
5
Gdzie: Zakopane , ul. Pardałówka 9
Kiedy: 2019-05-24 09:00:00 - 2019-05-26 13:00:00
Drużyna | Mecze | Bilans | Punkty | ||
---|---|---|---|---|---|
1 | LIDER CZERWONOGRAD | 10 | 53-6(47) | 28 | |
2 | BE A STAR WILCZKI | 10 | 53-8(45) | 28 | |
3 | MKS Polonia Świdnica | 10 | 40-14(26) | 22 | |
4 | SANDECJA NOWY SĄCZ 2008 | 10 | 35-22(13) | 19 | |
5 | MASTER KIDS SKAWA | 10 | 23-22(1) | 18 | |
6 | KARPATY LWÓW B | 10 | 20-28(-8) | 13 | |
7 | GALACTICOS OSTROWIEC ŚW. 1 | 10 | 17-25(-8) | 11 | |
8 | KS ZAKOPANE | 10 | 19-33(-14) | 11 | |
9 | AP PROSZOWIANKA | 10 | 19-51(-32) | 7 | |
10 | MKS Fablok Chrzanów | 10 | 5-45(-40) | 3 | |
11 | AKADEMIA KOLEJARZ STRÓŻE | 10 | 0-30(-30) | 0 |
Drużyna | Mecze | Bilans | Punkty | ||
---|---|---|---|---|---|
1 | MKS SANDECJA | 10 | 36-10(26) | 25 | |
2 | AP CHAMPIONS BRZESKO | 10 | 27-11(16) | 22 | |
3 | APMT POLSKA | 10 | 35-16(19) | 22 | |
4 | BRONOWIANKA KRAKÓW | 10 | 33-14(19) | 21 | |
5 | KARPATY LWÓW A | 10 | 29-24(5) | 18 | |
6 | UKS ORLIK PRZEMYŚL | 10 | 26-25(1) | 17 | |
7 | Hutnik Kraków | 10 | 35-21(14) | 13 | |
8 | BUKOVINA CHERNOWSCY | 10 | 27-25(2) | 12 | |
9 | FK LOKOMOTIVA TRNAVA | 10 | 9-32(-23) | 6 | |
10 | ZAWRAT BUKOWINA TATRZAŃSKA | 10 | 7-60(-53) | 3 | |
11 | MUKS MINERALNI KRYNICA ZDRÓJ | 10 | 7-33(-26) | 3 |
Drużyna | Mecze | Bilans | Punkty | ||
---|---|---|---|---|---|
1 | LIDER CZERWONOGRAD | 1 | 4-0(4) | 3 | |
2 | AP CHAMPIONS BRZESKO | 1 | 0-4(-4) | 0 |
Drużyna | Mecze | Bilans | Punkty | ||
---|---|---|---|---|---|
1 | MKS SANDECJA | 1 | 3-2(1) | 3 | |
2 | BE A STAR WILCZKI | 1 | 2-3(-1) | 0 |
Drużyna | Mecze | Bilans | Punkty | ||
---|---|---|---|---|---|
1 | MKS Polonia Świdnica | 1 | 3-1(2) | 3 | |
2 | BRONOWIANKA KRAKÓW | 1 | 1-3(-2) | 0 |
Drużyna | Mecze | Bilans | Punkty | ||
---|---|---|---|---|---|
1 | SANDECJA NOWY SĄCZ 2008 | 1 | 5-2(3) | 3 | |
2 | APMT POLSKA | 1 | 2-5(-3) | 0 |
Drużyna | Mecze | Bilans | Punkty | ||
---|---|---|---|---|---|
1 | UKS ORLIK PRZEMYŚL | 1 | 2-1(1) | 3 | |
2 | MASTER KIDS SKAWA | 1 | 1-2(-1) | 0 |
Drużyna | Mecze | Bilans | Punkty | ||
---|---|---|---|---|---|
1 | KARPATY LWÓW A | 1 | 3-0(3) | 3 | |
2 | KARPATY LWÓW B | 1 | 0-3(-3) | 0 |
Drużyna | Mecze | Bilans | Punkty | ||
---|---|---|---|---|---|
1 | GALACTICOS OSTROWIEC ŚW. 1 | 1 | 2-0(2) | 3 | |
2 | BUKOVINA CHERNOWSCY | 1 | 0-2(-2) | 0 |
Drużyna | Mecze | Bilans | Punkty | ||
---|---|---|---|---|---|
1 | KS ZAKOPANE | 1 | 3-2(1) | 3 | |
2 | Hutnik Kraków | 1 | 2-3(-1) | 0 |
Drużyna | Mecze | Bilans | Punkty | ||
---|---|---|---|---|---|
1 | AP PROSZOWIANKA | 1 | 4-3(1) | 3 | |
2 | ZAWRAT BUKOWINA TATRZAŃSKA | 1 | 3-4(-1) | 0 |
Drużyna | Mecze | Bilans | Punkty | ||
---|---|---|---|---|---|
1 | FK LOKOMOTIVA TRNAVA | 1 | 2-0(2) | 3 | |
2 | MKS Fablok Chrzanów | 1 | 0-2(-2) | 0 |
Drużyna | Mecze | Bilans | Punkty | ||
---|---|---|---|---|---|
1 | LIDER CZERWONOGRAD | 1 | 5-0(5) | 3 | |
2 | MKS SANDECJA | 1 | 0-5(-5) | 0 | |
3 | BE A STAR WILCZKI | 1 | 4-2(2) | 3 | |
4 | AP CHAMPIONS BRZESKO | 1 | 2-4(-2) | 0 | |
5 | MKS Polonia Świdnica | 1 | 5-2(3) | 3 | |
6 | SANDECJA NOWY SĄCZ 2008 | 1 | 2-5(-3) | 0 | |
7 | BRONOWIANKA KRAKÓW | 1 | 4-2(2) | 3 | |
8 | APMT POLSKA | 1 | 2-4(-2) | 0 | |
9 | KARPATY LWÓW A | 1 | 3-1(2) | 3 | |
10 | UKS ORLIK PRZEMYŚL | 1 | 1-3(-2) | 0 | |
11 | MASTER KIDS SKAWA | 1 | 4-3(1) | 3 | |
12 | KARPATY LWÓW B | 1 | 3-4(-1) | 0 | |
13 | GALACTICOS OSTROWIEC ŚW. 1 | 1 | 4-0(4) | 3 | |
14 | KS ZAKOPANE | 1 | 0-4(-4) | 0 | |
15 | Hutnik Kraków | 1 | 2-1(1) | 3 | |
16 | BUKOVINA CHERNOWSCY | 1 | 1-2(-1) | 0 | |
17 | AP PROSZOWIANKA | 1 | 3-0(3) | 3 | |
18 | FK LOKOMOTIVA TRNAVA | 1 | 0-3(-3) | 0 | |
19 | MKS Fablok Chrzanów | 1 | 3-0(3) | 3 | |
20 | ZAWRAT BUKOWINA TATRZAŃSKA | 1 | 0-3(-3) | 0 | |
21 | MUKS MINERALNI KRYNICA ZDRÓJ | 2 | 6-0(6) | 6 | |
22 | AKADEMIA KOLEJARZ STRÓŻE | 2 | 0-6(-6) | 0 |
© 2017 - 2024 - Turnieje Neyz - aplikacja turniejowa
Wykonanie Neyz Agencja Reklamy