IV International Tournament Steel Cup - U9 - 31.05-02.06.2019r.

Gdzie: Zakopane , ul. Pardałówka 9

Kiedy: 2019-05-31 08:00:00 - 2019-06-02 17:00:00

GROUP MATCHES

GROUP A

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 AC MILAN 5 29-0(29) 15
2 STOKE CITY 5 25-3(22) 12
3 Olympic Wrocław 5 10-16(-6) 9
4 Sandecja Nowy Sącz 5 6-16(-10) 6
5 LEGIA WARSZAWA 5 8-25(-17) 1
6 AS TRENCIN 5 5-23(-18) 1
Sandecja Nowy Sącz
0
vs
Olympic Wrocław
4
AS TRENCIN
3
vs
LEGIA WARSZAWA
3
AC MILAN
1
vs
STOKE CITY
0
LEGIA WARSZAWA
2
vs
Olympic Wrocław
4
STOKE CITY
2
vs
Sandecja Nowy Sącz
1
AC MILAN
9
vs
AS TRENCIN
0
STOKE CITY
7
vs
LEGIA WARSZAWA
1
AS TRENCIN
1
vs
Olympic Wrocław
2
AC MILAN
7
vs
Sandecja Nowy Sącz
0
STOKE CITY
9
vs
Olympic Wrocław
0
AS TRENCIN
1
vs
Sandecja Nowy Sącz
2
AC MILAN
8
vs
LEGIA WARSZAWA
0
LEGIA WARSZAWA
2
vs
Sandecja Nowy Sącz
3
STOKE CITY
7
vs
AS TRENCIN
0
AC MILAN
4
vs
Olympic Wrocław
0

GROUP B

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 BORUSSIA DORTMUND 5 31-4(27) 13
2 IF BROMMAPOJKARNA 5 21-6(15) 12
3 DAP DĘBICA 5 10-8(2) 8
4 BANIK OSTRAVA 5 6-18(-12) 6
5 GÓRNIK ZABRZE 5 8-14(-6) 4
6 DUNAJEC NOWY SĄCZ 5 3-29(-26) 0
DUNAJEC NOWY SĄCZ
0
vs
DAP DĘBICA
4
BANIK OSTRAVA
3
vs
GÓRNIK ZABRZE
1
BORUSSIA DORTMUND
2
vs
IF BROMMAPOJKARNA
1
GÓRNIK ZABRZE
1
vs
DAP DĘBICA
1
BORUSSIA DORTMUND
8
vs
BANIK OSTRAVA
1
BORUSSIA DORTMUND
14
vs
DUNAJEC NOWY SĄCZ
0
IF BROMMAPOJKARNA
5
vs
GÓRNIK ZABRZE
2
BANIK OSTRAVA
0
vs
DAP DĘBICA
3
IF BROMMAPOJKARNA
5
vs
DUNAJEC NOWY SĄCZ
2
IF BROMMAPOJKARNA
5
vs
DAP DĘBICA
0
BANIK OSTRAVA
2
vs
DUNAJEC NOWY SĄCZ
1
BORUSSIA DORTMUND
5
vs
GÓRNIK ZABRZE
0
GÓRNIK ZABRZE
4
vs
DUNAJEC NOWY SĄCZ
0
IF BROMMAPOJKARNA
5
vs
BANIK OSTRAVA
0
BORUSSIA DORTMUND
2
vs
DAP DĘBICA
2

GROUP C

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 ATLETICO DE MADRID 5 22-1(21) 15
2 NK LOKOMOTIVA ZAGREB 5 12-9(3) 12
3 ŚLĄSK WROCŁAW 5 12-7(5) 7
4 RFS RYGA 5 9-7(2) 7
5 URSUS WARSZAWA 1 5 5-14(-9) 3
6 ASEREKTEAM GORLICE 5 4-26(-22) 0
ASEREKTEAM GORLICE
0
vs
URSUS WARSZAWA 1
2
RFS RYGA
0
vs
ŚLĄSK WROCŁAW
0
ATLETICO DE MADRID
3
vs
NK LOKOMOTIVA ZAGREB
0
ŚLĄSK WROCŁAW
5
vs
URSUS WARSZAWA 1
1
NK LOKOMOTIVA ZAGREB
4
vs
ASEREKTEAM GORLICE
3
ATLETICO DE MADRID
5
vs
RFS RYGA
1
NK LOKOMOTIVA ZAGREB
2
vs
ŚLĄSK WROCŁAW
1
RFS RYGA
3
vs
URSUS WARSZAWA 1
0
ATLETICO DE MADRID
9
vs
ASEREKTEAM GORLICE
0
NK LOKOMOTIVA ZAGREB
4
vs
URSUS WARSZAWA 1
2
RFS RYGA
5
vs
ASEREKTEAM GORLICE
0
ATLETICO DE MADRID
3
vs
ŚLĄSK WROCŁAW
0
ŚLĄSK WROCŁAW
6
vs
ASEREKTEAM GORLICE
1
NK LOKOMOTIVA ZAGREB
2
vs
RFS RYGA
0
ATLETICO DE MADRID
2
vs
URSUS WARSZAWA 1
0

GROUP D

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 BARCA ACADEMY 5 16-1(15) 12
2 LIDER SOFIYA KYIV 5 10-7(3) 12
3 POGOŃ SZCZECIN 5 6-4(2) 10
4 Hertha BSC Berlin 5 17-6(11) 6
5 PARASOL WROCŁAW 5 5-14(-9) 3
6 FK Lokomotiva Trnava 5 1-23(-22) 1
LIDER SOFIYA KYIV
3
vs
PARASOL WROCŁAW
1
BARCA ACADEMY
0
vs
POGOŃ SZCZECIN
1
Hertha BSC Berlin
10
vs
FK Lokomotiva Trnava
0
BARCA ACADEMY
4
vs
PARASOL WROCŁAW
0
FK Lokomotiva Trnava
0
vs
LIDER SOFIYA KYIV
2
Hertha BSC Berlin
0
vs
BARCA ACADEMY
1
POGOŃ SZCZECIN
2
vs
PARASOL WROCŁAW
1
Hertha BSC Berlin
2
vs
LIDER SOFIYA KYIV
3
FK Lokomotiva Trnava
1
vs
POGOŃ SZCZECIN
1
FK Lokomotiva Trnava
0
vs
PARASOL WROCŁAW
2
BARCA ACADEMY
3
vs
LIDER SOFIYA KYIV
0
Hertha BSC Berlin
0
vs
POGOŃ SZCZECIN
1
POGOŃ SZCZECIN
1
vs
LIDER SOFIYA KYIV
2
FK Lokomotiva Trnava
0
vs
BARCA ACADEMY
8
Hertha BSC Berlin
5
vs
PARASOL WROCŁAW
1

GROUP E

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 LOKOMOTIV KYIV 5 22-3(19) 15
2 KS ZAKOPANE 1 5 3-5(-2) 9
3 JUVENTUS TURYN 5 7-5(2) 7
4 AP LIMANOVIA LIMANOWA 5 6-7(-1) 5
5 IRZYK WARSZAWA 5 4-9(-5) 4
6 BERLIN UNITED 5 5-18(-13) 3
AP LIMANOVIA LIMANOWA
0
vs
KS ZAKOPANE 1
1
LOKOMOTIV KYIV
2
vs
KS ZAKOPANE 1
0
JUVENTUS TURYN
1
vs
AP LIMANOVIA LIMANOWA
1
LOKOMOTIV KYIV
5
vs
IRZYK WARSZAWA
0
JUVENTUS TURYN
3
vs
BERLIN UNITED
0
BERLIN UNITED
3
vs
KS ZAKOPANE 1
0
LOKOMOTIV KYIV
4
vs
AP LIMANOVIA LIMANOWA
0
JUVENTUS TURYN
1
vs
LOKOMOTIV KYIV
3
BERLIN UNITED
0
vs
IRZYK WARSZAWA
3
IRZYK WARSZAWA
0
vs
KS ZAKOPANE 1
1
BERLIN UNITED
0
vs
AP LIMANOVIA LIMANOWA
4
JUVENTUS TURYN
2
vs
IRZYK WARSZAWA
0
IRZYK WARSZAWA
1
vs
AP LIMANOVIA LIMANOWA
1
LOKOMOTIV KYIV
8
vs
BERLIN UNITED
2
JUVENTUS TURYN
0
vs
KS ZAKOPANE 1
1

GROUP F

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 FC PORTO 5 12-3(9) 12
2 KARPATY LVIV 5 8-7(1) 9
3 STAL RZESZÓW 5 6-4(2) 8
4 LECH POZNAŃ 5 5-6(-1) 7
5 BENIAMINEK PROFBUD KROSNO 5 6-9(-3) 5
6 BRONOWIANKA KRAKÓW 5 4-12(-8) 1
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO
2
vs
BRONOWIANKA KRAKÓW
1
LECH POZNAŃ
0
vs
STAL RZESZÓW
1
STAL RZESZÓW
2
vs
BRONOWIANKA KRAKÓW
2
KARPATY LVIV
4
vs
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO
3
FC PORTO
3
vs
LECH POZNAŃ
1
KARPATY LVIV
2
vs
STAL RZESZÓW
1
LECH POZNAŃ
2
vs
BRONOWIANKA KRAKÓW
1
FC PORTO
0
vs
STAL RZESZÓW
2
KARPATY LVIV
2
vs
BRONOWIANKA KRAKÓW
0
FC PORTO
3
vs
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO
0
LECH POZNAŃ
1
vs
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO
1
FC PORTO
2
vs
KARPATY LVIV
0
STAL RZESZÓW
0
vs
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO
0
KARPATY LVIV
0
vs
LECH POZNAŃ
1
FC PORTO
4
vs
BRONOWIANKA KRAKÓW
0

FINAL STAGE

PLACES 1-6

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 AC MILAN 5 11-5(6) 13
2 BARCA ACADEMY 5 6-3(3) 9
3 ATLETICO DE MADRID 5 8-3(5) 8
4 FC PORTO 5 9-9(0) 5
5 LOKOMOTIV KYIV 5 7-7(0) 5
6 BORUSSIA DORTMUND 5 2-16(-14) 0
LOKOMOTIV KYIV
1
vs
FC PORTO
1
BARCA ACADEMY
2
vs
FC PORTO
2
BARCA ACADEMY
1
vs
LOKOMOTIV KYIV
0
AC MILAN
3
vs
BORUSSIA DORTMUND
0
AC MILAN
2
vs
ATLETICO DE MADRID
1
BORUSSIA DORTMUND
0
vs
ATLETICO DE MADRID
3
ATLETICO DE MADRID
0
vs
BARCA ACADEMY
0
BORUSSIA DORTMUND
1
vs
LOKOMOTIV KYIV
3
AC MILAN
3
vs
LOKOMOTIV KYIV
2
BORUSSIA DORTMUND
0
vs
BARCA ACADEMY
2
ATLETICO DE MADRID
3
vs
FC PORTO
0
AC MILAN
1
vs
BARCA ACADEMY
1
BORUSSIA DORTMUND
1
vs
FC PORTO
5
ATLETICO DE MADRID
1
vs
LOKOMOTIV KYIV
1
AC MILAN
2
vs
FC PORTO
1

PLACES 7-12

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 NK LOKOMOTIVA ZAGREB 5 6-4(2) 9
2 STOKE CITY 5 10-4(6) 9
3 LIDER SOFIYA KYIV 5 6-3(3) 8
4 KARPATY LVIV 5 6-3(3) 7
5 IF BROMMAPOJKARNA 5 7-8(-1) 5
6 KS ZAKOPANE 1 5 5-18(-13) 2
KS ZAKOPANE 1
0
vs
KARPATY LVIV
4
LIDER SOFIYA KYIV
0
vs
KARPATY LVIV
1
LIDER SOFIYA KYIV
1
vs
KS ZAKOPANE 1
1
STOKE CITY
3
vs
IF BROMMAPOJKARNA
0
STOKE CITY
0
vs
NK LOKOMOTIVA ZAGREB
1
IF BROMMAPOJKARNA
1
vs
NK LOKOMOTIVA ZAGREB
1
STOKE CITY
5
vs
KS ZAKOPANE 1
1
IF BROMMAPOJKARNA
6
vs
KS ZAKOPANE 1
1
NK LOKOMOTIVA ZAGREB
1
vs
LIDER SOFIYA KYIV
1
IF BROMMAPOJKARNA
0
vs
LIDER SOFIYA KYIV
3
NK LOKOMOTIVA ZAGREB
1
vs
KARPATY LVIV
0
STOKE CITY
0
vs
LIDER SOFIYA KYIV
1
IF BROMMAPOJKARNA
0
vs
KARPATY LVIV
0
NK LOKOMOTIVA ZAGREB
2
vs
KS ZAKOPANE 1
2
STOKE CITY
2
vs
KARPATY LVIV
1

PLACES 13-18

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 ŚLĄSK WROCŁAW 5 15-4(11) 12
2 JUVENTUS TURYN 5 9-6(3) 12
3 DAP DĘBICA 5 8-5(3) 10
4 POGOŃ SZCZECIN 5 8-7(1) 4
5 STAL RZESZÓW 5 4-14(-10) 3
6 Olympic Wrocław 5 6-14(-8) 3
JUVENTUS TURYN
3
vs
STAL RZESZÓW
0
POGOŃ SZCZECIN
5
vs
STAL RZESZÓW
0
POGOŃ SZCZECIN
0
vs
JUVENTUS TURYN
1
Olympic Wrocław
1
vs
DAP DĘBICA
2
Olympic Wrocław
0
vs
ŚLĄSK WROCŁAW
5
DAP DĘBICA
2
vs
ŚLĄSK WROCŁAW
1
ŚLĄSK WROCŁAW
3
vs
POGOŃ SZCZECIN
1
ŚLĄSK WROCŁAW
3
vs
STAL RZESZÓW
1
DAP DĘBICA
0
vs
POGOŃ SZCZECIN
0
Olympic Wrocław
1
vs
JUVENTUS TURYN
2
DAP DĘBICA
2
vs
JUVENTUS TURYN
3
Olympic Wrocław
3
vs
POGOŃ SZCZECIN
2
DAP DĘBICA
2
vs
STAL RZESZÓW
0
ŚLĄSK WROCŁAW
3
vs
JUVENTUS TURYN
0
Olympic Wrocław
1
vs
STAL RZESZÓW
3

PLACES 19-24

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 Hertha BSC Berlin 5 21-4(17) 13
2 RFS RYGA 5 11-7(4) 10
3 LECH POZNAŃ 5 12-4(8) 10
4 AP LIMANOVIA LIMANOWA 5 5-12(-7) 5
5 BANIK OSTRAVA 5 5-13(-8) 3
6 Sandecja Nowy Sącz 5 3-17(-14) 1
AP LIMANOVIA LIMANOWA
0
vs
LECH POZNAŃ
4
Hertha BSC Berlin
1
vs
LECH POZNAŃ
1
Hertha BSC Berlin
4
vs
AP LIMANOVIA LIMANOWA
0
Sandecja Nowy Sącz
1
vs
BANIK OSTRAVA
2
Sandecja Nowy Sącz
0
vs
RFS RYGA
3
BANIK OSTRAVA
1
vs
RFS RYGA
2
RFS RYGA
3
vs
LECH POZNAŃ
1
BANIK OSTRAVA
2
vs
Hertha BSC Berlin
5
Sandecja Nowy Sącz
2
vs
AP LIMANOVIA LIMANOWA
2
BANIK OSTRAVA
0
vs
AP LIMANOVIA LIMANOWA
1
RFS RYGA
1
vs
Hertha BSC Berlin
3
Sandecja Nowy Sącz
0
vs
Hertha BSC Berlin
8
BANIK OSTRAVA
0
vs
LECH POZNAŃ
4
RFS RYGA
2
vs
AP LIMANOVIA LIMANOWA
2
Sandecja Nowy Sącz
0
vs
LECH POZNAŃ
2

PLACES 25-30

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 LEGIA WARSZAWA 5 13-5(8) 13
2 PARASOL WROCŁAW 5 10-7(3) 8
3 BENIAMINEK PROFBUD KROSNO 5 7-4(3) 8
4 URSUS WARSZAWA 1 5 6-6(0) 7
5 GÓRNIK ZABRZE 5 4-11(-7) 3
6 IRZYK WARSZAWA 5 5-12(-7) 3
IRZYK WARSZAWA
2
vs
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO
1
PARASOL WROCŁAW
1
vs
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO
1
PARASOL WROCŁAW
3
vs
IRZYK WARSZAWA
0
LEGIA WARSZAWA
3
vs
GÓRNIK ZABRZE
0
LEGIA WARSZAWA
3
vs
URSUS WARSZAWA 1
1
GÓRNIK ZABRZE
0
vs
URSUS WARSZAWA 1
1
LEGIA WARSZAWA
3
vs
IRZYK WARSZAWA
1
GÓRNIK ZABRZE
3
vs
IRZYK WARSZAWA
2
URSUS WARSZAWA 1
2
vs
PARASOL WROCŁAW
2
GÓRNIK ZABRZE
1
vs
PARASOL WROCŁAW
2
URSUS WARSZAWA 1
0
vs
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO
1
LEGIA WARSZAWA
3
vs
PARASOL WROCŁAW
2
GÓRNIK ZABRZE
0
vs
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO
3
URSUS WARSZAWA 1
2
vs
IRZYK WARSZAWA
0
LEGIA WARSZAWA
1
vs
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO
1

PLACES 31-36

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 AS TRENCIN 5 20-5(15) 13
2 BRONOWIANKA KRAKÓW 5 8-7(1) 7
3 BERLIN UNITED 5 9-5(4) 7
4 FK Lokomotiva Trnava 5 6-12(-6) 7
5 ASEREKTEAM GORLICE 5 6-15(-9) 6
6 DUNAJEC NOWY SĄCZ 5 4-9(-5) 2
BERLIN UNITED
0
vs
BRONOWIANKA KRAKÓW
1
FK Lokomotiva Trnava
0
vs
BRONOWIANKA KRAKÓW
3
FK Lokomotiva Trnava
1
vs
BERLIN UNITED
1
AS TRENCIN
2
vs
DUNAJEC NOWY SĄCZ
2
AS TRENCIN
6
vs
ASEREKTEAM GORLICE
1
DUNAJEC NOWY SĄCZ
0
vs
ASEREKTEAM GORLICE
1
DUNAJEC NOWY SĄCZ
0
vs
FK Lokomotiva Trnava
2
AS TRENCIN
3
vs
BERLIN UNITED
1
DUNAJEC NOWY SĄCZ
0
vs
BERLIN UNITED
2
ASEREKTEAM GORLICE
2
vs
FK Lokomotiva Trnava
3
ASEREKTEAM GORLICE
2
vs
BRONOWIANKA KRAKÓW
1
AS TRENCIN
6
vs
FK Lokomotiva Trnava
0
DUNAJEC NOWY SĄCZ
2
vs
BRONOWIANKA KRAKÓW
2
ASEREKTEAM GORLICE
0
vs
BERLIN UNITED
5
AS TRENCIN
3
vs
BRONOWIANKA KRAKÓW
1

© 2017 2018 Turnieje Neyz - aplikacja turniejowa