IX Międzynarodowy Turniej Sokolika o Puchar Wiśniowski - U 10 - 08-09.06.2019r.

Gdzie: Stary Sącz

Kiedy: 2019-06-08 08:00:00 - 2019-06-09 17:00:00

GROUP MATCHES

GROUP A

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 NK LOKOMOTIVA ZAGREB 7 10-4(6) 18
2 KORONA S.A. 7 14-2(12) 16
3 BARCA ACADEMY WARSZAWA 7 10-2(8) 14
4 AS TRENCIN 7 18-6(12) 13
5 SL BENFICA 7 11-11(0) 9
6 UKS SOKOLIKI STARY SĄCZ 7 10-11(-1) 7
7 BORUSSIA DORTMUND 7 7-11(-4) 4
8 POPRAD RYTRO 7 3-36(-33) 0
21:01, 05-06-2019
NK LOKOMOTIVA ZAGREB
1
vs
UKS SOKOLIKI STARY SĄCZ
0
21:01, 05-06-2019
SL BENFICA
3
vs
POPRAD RYTRO
0
21:02, 05-06-2019
BORUSSIA DORTMUND
0
vs
KORONA S.A.
1
21:02, 05-06-2019
POPRAD RYTRO
0
vs
BARCA ACADEMY WARSZAWA
5
21:02, 05-06-2019
UKS SOKOLIKI STARY SĄCZ
1
vs
SL BENFICA
3
21:03, 05-06-2019
BARCA ACADEMY WARSZAWA
0
vs
KORONA S.A.
0
21:03, 05-06-2019
SL BENFICA
1
vs
NK LOKOMOTIVA ZAGREB
2
21:03, 05-06-2019
BORUSSIA DORTMUND
1
vs
UKS SOKOLIKI STARY SĄCZ
1
21:03, 05-06-2019
AS TRENCIN
0
vs
NK LOKOMOTIVA ZAGREB
1
21:04, 05-06-2019
BORUSSIA DORTMUND
1
vs
SL BENFICA
3
21:04, 05-06-2019
AS TRENCIN
1
vs
UKS SOKOLIKI STARY SĄCZ
2
21:04, 05-06-2019
NK LOKOMOTIVA ZAGREB
4
vs
POPRAD RYTRO
0
21:04, 05-06-2019
POPRAD RYTRO
0
vs
KORONA S.A.
5
21:04, 05-06-2019
UKS SOKOLIKI STARY SĄCZ
0
vs
BARCA ACADEMY WARSZAWA
1
21:05, 05-06-2019
KORONA S.A.
3
vs
UKS SOKOLIKI STARY SĄCZ
1
21:05, 05-06-2019
UKS SOKOLIKI STARY SĄCZ
5
vs
POPRAD RYTRO
1
21:05, 05-06-2019
BARCA ACADEMY WARSZAWA
1
vs
SL BENFICA
0
21:05, 05-06-2019
NK LOKOMOTIVA ZAGREB
1
vs
BORUSSIA DORTMUND
0
21:05, 05-06-2019
AS TRENCIN
4
vs
SL BENFICA
1
21:06, 05-06-2019
BORUSSIA DORTMUND
5
vs
POPRAD RYTRO
1
21:06, 05-06-2019
AS TRENCIN
1
vs
BARCA ACADEMY WARSZAWA
1
21:06, 05-06-2019
SL BENFICA
0
vs
KORONA S.A.
2
21:07, 05-06-2019
AS TRENCIN
9
vs
POPRAD RYTRO
1
21:07, 05-06-2019
BORUSSIA DORTMUND
0
vs
AS TRENCIN
2
21:07, 05-06-2019
NK LOKOMOTIVA ZAGREB
1
vs
BARCA ACADEMY WARSZAWA
0
21:08, 05-06-2019
BARCA ACADEMY WARSZAWA
2
vs
BORUSSIA DORTMUND
0
21:08, 05-06-2019
KORONA S.A.
3
vs
NK LOKOMOTIVA ZAGREB
0
21:08, 05-06-2019
KORONA S.A.
0
vs
AS TRENCIN
1

GROUP B

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 ARKONIA SZCZECIN 7 17-11(6) 14
2 Hertha BSC Berlin 7 13-7(6) 14
3 JUVENTUS TURYN 7 21-8(13) 12
4 AP WISŁA KRAKÓW 7 13-11(2) 12
5 LEGIA WARSZAWA 7 14-14(0) 10
6 LECH POZNAŃ 7 17-14(3) 10
7 IF BROMMAPOJKARNA 7 9-17(-8) 5
8 WISŁA CZARNY DUNAJEC 2 7 6-28(-22) 3
21:11, 05-06-2019
JUVENTUS TURYN
6
vs
WISŁA CZARNY DUNAJEC 2
0
21:11, 05-06-2019
IF BROMMAPOJKARNA
2
vs
ARKONIA SZCZECIN
3
21:11, 05-06-2019
Hertha BSC Berlin
2
vs
AP WISŁA KRAKÓW
0
21:12, 05-06-2019
JUVENTUS TURYN
4
vs
IF BROMMAPOJKARNA
0
21:12, 05-06-2019
ARKONIA SZCZECIN
1
vs
Hertha BSC Berlin
1
21:12, 05-06-2019
LECH POZNAŃ
4
vs
IF BROMMAPOJKARNA
2
21:12, 05-06-2019
ARKONIA SZCZECIN
2
vs
JUVENTUS TURYN
0
21:12, 05-06-2019
WISŁA CZARNY DUNAJEC 2
2
vs
LEGIA WARSZAWA
1
21:13, 05-06-2019
LEGIA WARSZAWA
2
vs
AP WISŁA KRAKÓW
1
21:13, 05-06-2019
Hertha BSC Berlin
0
vs
JUVENTUS TURYN
2
21:13, 05-06-2019
LECH POZNAŃ
1
vs
ARKONIA SZCZECIN
1
21:13, 05-06-2019
IF BROMMAPOJKARNA
3
vs
WISŁA CZARNY DUNAJEC 2
2
21:14, 05-06-2019
LECH POZNAŃ
2
vs
JUVENTUS TURYN
1
21:14, 05-06-2019
ARKONIA SZCZECIN
4
vs
LEGIA WARSZAWA
3
21:14, 05-06-2019
WISŁA CZARNY DUNAJEC 2
0
vs
AP WISŁA KRAKÓW
3
21:15, 05-06-2019
IF BROMMAPOJKARNA
1
vs
Hertha BSC Berlin
1
21:15, 05-06-2019
LEGIA WARSZAWA
3
vs
JUVENTUS TURYN
2
21:16, 05-06-2019
ARKONIA SZCZECIN
5
vs
WISŁA CZARNY DUNAJEC 2
2
21:16, 05-06-2019
AP WISŁA KRAKÓW
2
vs
ARKONIA SZCZECIN
1
21:17, 05-06-2019
JUVENTUS TURYN
6
vs
AP WISŁA KRAKÓW
1
21:17, 05-06-2019
LECH POZNAŃ
2
vs
LEGIA WARSZAWA
3
21:17, 05-06-2019
Hertha BSC Berlin
4
vs
WISŁA CZARNY DUNAJEC 2
0
21:18, 05-06-2019
IF BROMMAPOJKARNA
1
vs
LEGIA WARSZAWA
1
21:18, 05-06-2019
Hertha BSC Berlin
3
vs
LECH POZNAŃ
2
21:18, 05-06-2019
LECH POZNAŃ
6
vs
WISŁA CZARNY DUNAJEC 2
0
21:19, 05-06-2019
LEGIA WARSZAWA
1
vs
Hertha BSC Berlin
2
21:19, 05-06-2019
AP WISŁA KRAKÓW
2
vs
IF BROMMAPOJKARNA
0
21:19, 05-06-2019
AP WISŁA KRAKÓW
4
vs
LECH POZNAŃ
0

GROUP C

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 POGOŃ SZCZECIN 7 21-8(13) 18
2 EVERTON F.C. 7 21-7(14) 17
3 VOLYN LUTSK 7 8-5(3) 11
4 RB Liepzig 7 14-12(2) 10
5 DUNAJEC NOWY SĄCZ 7 8-8(0) 9
6 AP Raków Częstochowa 7 8-12(-4) 8
7 PSV EINDHOVEN 7 4-13(-9) 5
8 WICHER KOBYŁKA 7 2-21(-19) 1
21:25, 05-06-2019
PSV EINDHOVEN
0
vs
WICHER KOBYŁKA
0
21:27, 05-06-2019
EVERTON F.C.
1
vs
DUNAJEC NOWY SĄCZ
0
21:27, 05-06-2019
RB Liepzig
1
vs
AP Raków Częstochowa
1
21:27, 05-06-2019
WICHER KOBYŁKA
0
vs
POGOŃ SZCZECIN
5
21:27, 05-06-2019
DUNAJEC NOWY SĄCZ
1
vs
PSV EINDHOVEN
2
21:28, 05-06-2019
POGOŃ SZCZECIN
2
vs
AP Raków Częstochowa
0
21:28, 05-06-2019
PSV EINDHOVEN
1
vs
EVERTON F.C.
1
21:28, 05-06-2019
DUNAJEC NOWY SĄCZ
1
vs
RB Liepzig
2
21:28, 05-06-2019
VOLYN LUTSK
1
vs
EVERTON F.C.
1
21:29, 05-06-2019
RB Liepzig
3
vs
PSV EINDHOVEN
0
21:29, 05-06-2019
VOLYN LUTSK
0
vs
DUNAJEC NOWY SĄCZ
1
21:30, 05-06-2019
EVERTON F.C.
6
vs
WICHER KOBYŁKA
1
21:30, 05-06-2019
WICHER KOBYŁKA
1
vs
AP Raków Częstochowa
2
21:30, 05-06-2019
DUNAJEC NOWY SĄCZ
0
vs
POGOŃ SZCZECIN
2
21:31, 05-06-2019
WICHER KOBYŁKA
0
vs
DUNAJEC NOWY SĄCZ
1
21:31, 05-06-2019
POGOŃ SZCZECIN
4
vs
PSV EINDHOVEN
0
21:31, 05-06-2019
EVERTON F.C.
5
vs
RB Liepzig
2
21:31, 05-06-2019
VOLYN LUTSK
1
vs
PSV EINDHOVEN
0
21:32, 05-06-2019
AP Raków Częstochowa
1
vs
DUNAJEC NOWY SĄCZ
4
21:32, 05-06-2019
RB Liepzig
3
vs
WICHER KOBYŁKA
0
21:32, 05-06-2019
VOLYN LUTSK
1
vs
POGOŃ SZCZECIN
3
21:34, 05-06-2019
VOLYN LUTSK
4
vs
WICHER KOBYŁKA
0
21:34, 05-06-2019
RB Liepzig
0
vs
VOLYN LUTSK
1
21:34, 05-06-2019
EVERTON F.C.
4
vs
POGOŃ SZCZECIN
1
21:34, 05-06-2019
PSV EINDHOVEN
1
vs
AP Raków Częstochowa
3
21:35, 05-06-2019
POGOŃ SZCZECIN
4
vs
RB Liepzig
3
21:35, 05-06-2019
AP Raków Częstochowa
1
vs
EVERTON F.C.
3
21:35, 05-06-2019
AP Raków Częstochowa
0
vs
VOLYN LUTSK
0

GROUP D

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 CARDIFF CITY F.C. 7 15-4(11) 18
2 RAPID WIEN 7 25-11(14) 15
3 FC PORTO 7 8-5(3) 14
4 ŚLĄSK WROCŁAW 7 12-5(7) 13
5 TALENT WARSZAWA 7 6-5(1) 13
6 BANIK OSTRAVA 7 11-15(-4) 6
7 SANDECJA NOWY SĄCZ 2008 7 5-17(-12) 1
8 MKS SANDECJA 7 2-22(-20) 1
21:36, 05-06-2019
FC PORTO
2
vs
MKS SANDECJA
1
21:37, 05-06-2019
CARDIFF CITY F.C.
3
vs
SANDECJA NOWY SĄCZ 2008
2
21:37, 05-06-2019
RAPID WIEN
1
vs
TALENT WARSZAWA
2
21:38, 05-06-2019
MKS SANDECJA
0
vs
ŚLĄSK WROCŁAW
5
21:38, 05-06-2019
SANDECJA NOWY SĄCZ 2008
1
vs
FC PORTO
2
21:38, 05-06-2019
BANIK OSTRAVA
0
vs
CARDIFF CITY F.C.
3
21:38, 05-06-2019
SANDECJA NOWY SĄCZ 2008
2
vs
RAPID WIEN
5
21:39, 05-06-2019
ŚLĄSK WROCŁAW
2
vs
TALENT WARSZAWA
0
21:39, 05-06-2019
FC PORTO
1
vs
CARDIFF CITY F.C.
0
21:40, 05-06-2019
RAPID WIEN
2
vs
FC PORTO
1
21:40, 05-06-2019
BANIK OSTRAVA
4
vs
SANDECJA NOWY SĄCZ 2008
0
21:40, 05-06-2019
CARDIFF CITY F.C.
4
vs
MKS SANDECJA
0
21:40, 05-06-2019
MKS SANDECJA
0
vs
TALENT WARSZAWA
1
21:41, 05-06-2019
CARDIFF CITY F.C.
3
vs
RAPID WIEN
1
21:41, 05-06-2019
BANIK OSTRAVA
1
vs
FC PORTO
2
21:41, 05-06-2019
SANDECJA NOWY SĄCZ 2008
0
vs
ŚLĄSK WROCŁAW
2
21:42, 05-06-2019
ŚLĄSK WROCŁAW
0
vs
FC PORTO
0
21:43, 05-06-2019
SANDECJA NOWY SĄCZ 2008
0
vs
MKS SANDECJA
0
21:43, 05-06-2019
TALENT WARSZAWA
1
vs
SANDECJA NOWY SĄCZ 2008
0
21:43, 05-06-2019
RAPID WIEN
5
vs
MKS SANDECJA
1
21:44, 05-06-2019
FC PORTO
0
vs
TALENT WARSZAWA
0
21:44, 05-06-2019
BANIK OSTRAVA
0
vs
ŚLĄSK WROCŁAW
1
21:45, 05-06-2019
CARDIFF CITY F.C.
1
vs
ŚLĄSK WROCŁAW
0
21:45, 05-06-2019
RAPID WIEN
7
vs
BANIK OSTRAVA
0
21:45, 05-06-2019
BANIK OSTRAVA
5
vs
MKS SANDECJA
0
21:45, 05-06-2019
ŚLĄSK WROCŁAW
2
vs
RAPID WIEN
4
21:46, 05-06-2019
TALENT WARSZAWA
0
vs
CARDIFF CITY F.C.
1
21:46, 05-06-2019
TALENT WARSZAWA
2
vs
BANIK OSTRAVA
1

LIGA EUROPY

PLACES 29-32

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 MKS SANDECJA 3 12-3(9) 7
2 WISŁA CZARNY DUNAJEC 2 3 5-4(1) 6
3 WICHER KOBYŁKA 3 3-4(-1) 2
4 POPRAD RYTRO 3 2-11(-9) 1
19:53, 08-06-2019
POPRAD RYTRO
0
vs
WISŁA CZARNY DUNAJEC 2
2
19:54, 08-06-2019
WICHER KOBYŁKA
1
vs
MKS SANDECJA
1
19:54, 08-06-2019
POPRAD RYTRO
1
vs
WICHER KOBYŁKA
1
19:54, 08-06-2019
WISŁA CZARNY DUNAJEC 2
1
vs
MKS SANDECJA
3
19:54, 08-06-2019
POPRAD RYTRO
1
vs
MKS SANDECJA
8
19:55, 08-06-2019
WISŁA CZARNY DUNAJEC 2
2
vs
WICHER KOBYŁKA
1

PLACES 25-28

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 IF BROMMAPOJKARNA 3 10-2(8) 9
2 BORUSSIA DORTMUND 3 7-1(6) 6
3 SANDECJA NOWY SĄCZ 2008 3 1-7(-6) 3
4 PSV EINDHOVEN 3 2-10(-8) 0
19:55, 08-06-2019
BORUSSIA DORTMUND
0
vs
IF BROMMAPOJKARNA
1
19:56, 08-06-2019
PSV EINDHOVEN
0
vs
SANDECJA NOWY SĄCZ 2008
1
19:56, 08-06-2019
BORUSSIA DORTMUND
5
vs
PSV EINDHOVEN
0
19:56, 08-06-2019
IF BROMMAPOJKARNA
5
vs
SANDECJA NOWY SĄCZ 2008
0
19:57, 08-06-2019
BORUSSIA DORTMUND
2
vs
SANDECJA NOWY SĄCZ 2008
0
19:57, 08-06-2019
IF BROMMAPOJKARNA
4
vs
PSV EINDHOVEN
2

PLACES 21-24

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 AP Raków Częstochowa 3 7-5(2) 4
2 LECH POZNAŃ 3 9-8(1) 4
3 BANIK OSTRAVA 3 6-5(1) 4
4 UKS SOKOLIKI STARY SĄCZ 3 2-6(-4) 4
19:57, 08-06-2019
UKS SOKOLIKI STARY SĄCZ
0
vs
LECH POZNAŃ
5
19:58, 08-06-2019
AP Raków Częstochowa
1
vs
BANIK OSTRAVA
3
19:58, 08-06-2019
UKS SOKOLIKI STARY SĄCZ
1
vs
AP Raków Częstochowa
1
19:59, 08-06-2019
LECH POZNAŃ
3
vs
BANIK OSTRAVA
3
19:59, 08-06-2019
UKS SOKOLIKI STARY SĄCZ
1
vs
BANIK OSTRAVA
0
19:59, 08-06-2019
LECH POZNAŃ
1
vs
AP Raków Częstochowa
5

PLACES 17-20

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 LEGIA WARSZAWA 3 5-2(3) 9
2 TALENT WARSZAWA 3 5-3(2) 6
3 SL BENFICA 3 1-2(-1) 3
4 DUNAJEC NOWY SĄCZ 3 2-6(-4) 0
20:00, 08-06-2019
SL BENFICA
0
vs
LEGIA WARSZAWA
1
20:00, 08-06-2019
LEGIA WARSZAWA
2
vs
TALENT WARSZAWA
1
20:00, 08-06-2019
SL BENFICA
1
vs
DUNAJEC NOWY SĄCZ
0
20:01, 08-06-2019
DUNAJEC NOWY SĄCZ
1
vs
TALENT WARSZAWA
3
20:01, 08-06-2019
SL BENFICA
0
vs
TALENT WARSZAWA
1
20:02, 08-06-2019
LEGIA WARSZAWA
2
vs
DUNAJEC NOWY SĄCZ
1

PLACES 13-16

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 ŚLĄSK WROCŁAW 3 7-5(2) 6
2 AS TRENCIN 3 6-5(1) 4
3 AP WISŁA KRAKÓW 3 6-7(-1) 4
4 RB Liepzig 3 3-5(-2) 3
20:03, 08-06-2019
AS TRENCIN
3
vs
AP WISŁA KRAKÓW
3
20:03, 08-06-2019
RB Liepzig
1
vs
ŚLĄSK WROCŁAW
3
20:03, 08-06-2019
AS TRENCIN
1
vs
RB Liepzig
2
20:03, 08-06-2019
AP WISŁA KRAKÓW
2
vs
ŚLĄSK WROCŁAW
4
20:04, 08-06-2019
AS TRENCIN
2
vs
ŚLĄSK WROCŁAW
0
20:04, 08-06-2019
AP WISŁA KRAKÓW
1
vs
RB Liepzig
0

FINAL STAGE - GROUP 1

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 KORONA S.A. 5 6-1(5) 11
2 ARKONIA SZCZECIN 5 4-3(1) 7
3 NK LOKOMOTIVA ZAGREB 5 5-6(-1) 6
4 Hertha BSC Berlin 5 3-4(-1) 6
5 BARCA ACADEMY WARSZAWA 5 1-1(0) 6
6 JUVENTUS TURYN 5 3-7(-4) 4
20:06, 08-06-2019
NK LOKOMOTIVA ZAGREB
0
vs
ARKONIA SZCZECIN
1
20:07, 08-06-2019
KORONA S.A.
0
vs
Hertha BSC Berlin
0
20:07, 08-06-2019
BARCA ACADEMY WARSZAWA
0
vs
JUVENTUS TURYN
0
20:07, 08-06-2019
NK LOKOMOTIVA ZAGREB
1
vs
Hertha BSC Berlin
2
20:07, 08-06-2019
KORONA S.A.
2
vs
JUVENTUS TURYN
1
20:07, 08-06-2019
BARCA ACADEMY WARSZAWA
1
vs
ARKONIA SZCZECIN
0
20:08, 08-06-2019
BARCA ACADEMY WARSZAWA
0
vs
Hertha BSC Berlin
0
20:08, 08-06-2019
KORONA S.A.
1
vs
ARKONIA SZCZECIN
0
20:08, 08-06-2019
NK LOKOMOTIVA ZAGREB
3
vs
JUVENTUS TURYN
0
20:09, 08-06-2019
NK LOKOMOTIVA ZAGREB
0
vs
KORONA S.A.
3
20:09, 08-06-2019
NK LOKOMOTIVA ZAGREB
1
vs
BARCA ACADEMY WARSZAWA
0
20:10, 08-06-2019
KORONA S.A.
0
vs
BARCA ACADEMY WARSZAWA
0
20:10, 08-06-2019
ARKONIA SZCZECIN
1
vs
Hertha BSC Berlin
1
20:10, 08-06-2019
ARKONIA SZCZECIN
2
vs
JUVENTUS TURYN
0
20:11, 08-06-2019
Hertha BSC Berlin
0
vs
JUVENTUS TURYN
2

FINAL STAGE - GROUP 2

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 RAPID WIEN 5 12-5(7) 12
2 CARDIFF CITY F.C. 5 11-5(6) 10
3 FC PORTO 5 8-9(-1) 9
4 EVERTON F.C. 5 11-7(4) 7
5 POGOŃ SZCZECIN 5 5-15(-10) 3
6 VOLYN LUTSK 5 6-12(-6) 2
20:12, 08-06-2019
POGOŃ SZCZECIN
0
vs
CARDIFF CITY F.C.
4
20:12, 08-06-2019
EVERTON F.C.
0
vs
RAPID WIEN
2
20:12, 08-06-2019
VOLYN LUTSK
1
vs
FC PORTO
3
20:13, 08-06-2019
POGOŃ SZCZECIN
0
vs
RAPID WIEN
4
20:13, 08-06-2019
EVERTON F.C.
5
vs
FC PORTO
1
20:13, 08-06-2019
VOLYN LUTSK
2
vs
CARDIFF CITY F.C.
2
20:13, 08-06-2019
POGOŃ SZCZECIN
1
vs
FC PORTO
2
20:14, 08-06-2019
POGOŃ SZCZECIN
1
vs
EVERTON F.C.
4
20:14, 08-06-2019
VOLYN LUTSK
1
vs
RAPID WIEN
3
20:14, 08-06-2019
EVERTON F.C.
1
vs
CARDIFF CITY F.C.
2
20:15, 08-06-2019
POGOŃ SZCZECIN
3
vs
VOLYN LUTSK
1
20:15, 08-06-2019
EVERTON F.C.
1
vs
VOLYN LUTSK
1
20:16, 08-06-2019
CARDIFF CITY F.C.
3
vs
RAPID WIEN
1
20:16, 08-06-2019
CARDIFF CITY F.C.
0
vs
FC PORTO
1
20:16, 08-06-2019
RAPID WIEN
2
vs
FC PORTO
1

FINAL STAGE

PLACES 11

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 VOLYN LUTSK 1 3-1(2) 3
2 JUVENTUS TURYN 1 1-3(-2) 0
15:12, 09-06-2019
JUVENTUS TURYN
1
vs
VOLYN LUTSK
3

PLACES 9

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 POGOŃ SZCZECIN 1 3-0(3) 3
2 BARCA ACADEMY WARSZAWA 1 0-3(-3) 0
15:13, 09-06-2019
BARCA ACADEMY WARSZAWA
0
vs
POGOŃ SZCZECIN
3

PLACES 7

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 NK LOKOMOTIVA ZAGREB 1 1-0(1) 3
2 EVERTON F.C. 1 0-1(-1) 0
15:13, 09-06-2019
NK LOKOMOTIVA ZAGREB
1
vs
EVERTON F.C.
0

PLACES 5

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 Hertha BSC Berlin 1 4-0(4) 3
2 FC PORTO 1 0-4(-4) 0
15:14, 09-06-2019
Hertha BSC Berlin
4
vs
FC PORTO
0

PLACES 3

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 CARDIFF CITY F.C. 1 3-0(3) 3
2 ARKONIA SZCZECIN 1 0-3(-3) 0
15:28, 09-06-2019
ARKONIA SZCZECIN
0
vs
CARDIFF CITY F.C.
3

PLACES 1 - FINAL

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 KORONA S.A. 1 1-0(1) 3
2 RAPID WIEN 1 0-1(-1) 0
15:29, 09-06-2019
KORONA S.A.
1
vs
RAPID WIEN
0

© 2017 - 2021 - Turnieje Neyz - aplikacja turniejowa