Międzynarodowy Turniej API CUP rocznik 2010- 13-15.09.2019r

Gdzie: Zakopane , ul. Pardałówka 9

Kiedy: 2019-09-13 08:00:00 - 2019-09-15 15:00:00

FAZA GRUPOWA

Grupa A

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 SUZIRYA SVALYAVA 6 21-2(19) 16
2 Tarnovia Tarnów 6 21-4(17) 13
3 JKS JAROSŁAW 6 11-8(3) 12
4 AP TEAM GLIWICE 6 8-3(5) 9
5 POLONIA WARSZAWA 1 6 11-13(-2) 7
6 CFC Halychyna Lwów 6 2-16(-14) 3
7 MASTER KIDS SKAWA 6 3-31(-28) 0
CFC Halychyna Lwów
0
vs
SUZIRYA SVALYAVA
4
POLONIA WARSZAWA 1
5
vs
MASTER KIDS SKAWA
0
AP TEAM GLIWICE
0
vs
Tarnovia Tarnów
0
JKS JAROSŁAW
2
vs
CFC Halychyna Lwów
0
SUZIRYA SVALYAVA
7
vs
MASTER KIDS SKAWA
0
CFC Halychyna Lwów
0
vs
POLONIA WARSZAWA 1
3
Tarnovia Tarnów
2
vs
JKS JAROSŁAW
1
MASTER KIDS SKAWA
0
vs
AP TEAM GLIWICE
4
SUZIRYA SVALYAVA
4
vs
POLONIA WARSZAWA 1
1
MASTER KIDS SKAWA
0
vs
Tarnovia Tarnów
9
POLONIA WARSZAWA 1
1
vs
JKS JAROSŁAW
3
SUZIRYA SVALYAVA
1
vs
AP TEAM GLIWICE
1
Tarnovia Tarnów
5
vs
CFC Halychyna Lwów
0
AP TEAM GLIWICE
0
vs
JKS JAROSŁAW
1
CFC Halychyna Lwów
0
vs
AP TEAM GLIWICE
2
SUZIRYA SVALYAVA
2
vs
JKS JAROSŁAW
0
POLONIA WARSZAWA 1
0
vs
Tarnovia Tarnów
5
MASTER KIDS SKAWA
0
vs
CFC Halychyna Lwów
2
SUZIRYA SVALYAVA
3
vs
Tarnovia Tarnów
0
POLONIA WARSZAWA 1
1
vs
AP TEAM GLIWICE
1
MASTER KIDS SKAWA
3
vs
JKS JAROSŁAW
4

Grupa B

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 KS ZAKOPANE 1 6 15-2(13) 16
2 ŁUŻYCE LUBAŃ 6 17-13(4) 12
3 DJUSZ CHMIELNICKI 6 19-9(10) 11
4 POLONIA WARSZAWA 2 6 15-5(10) 11
5 ESTIMA AP WIELOGŁOWY 6 7-15(-8) 5
6 GWAREK ORNONTOWICE 6 5-21(-16) 4
7 Rodło Opole 1 6 3-16(-13) 0
DJUSZ CHMIELNICKI
4
vs
Rodło Opole 1
0
ESTIMA AP WIELOGŁOWY
0
vs
POLONIA WARSZAWA 2
0
ŁUŻYCE LUBAŃ
5
vs
GWAREK ORNONTOWICE
0
KS ZAKOPANE 1
1
vs
DJUSZ CHMIELNICKI
1
Rodło Opole 1
1
vs
ESTIMA AP WIELOGŁOWY
3
GWAREK ORNONTOWICE
0
vs
KS ZAKOPANE 1
6
POLONIA WARSZAWA 2
6
vs
ŁUŻYCE LUBAŃ
1
DJUSZ CHMIELNICKI
5
vs
ESTIMA AP WIELOGŁOWY
0
Rodło Opole 1
1
vs
POLONIA WARSZAWA 2
3
GWAREK ORNONTOWICE
2
vs
DJUSZ CHMIELNICKI
4
ŁUŻYCE LUBAŃ
0
vs
KS ZAKOPANE 1
2
Rodło Opole 1
1
vs
KS ZAKOPANE 1
2
DJUSZ CHMIELNICKI
3
vs
ŁUŻYCE LUBAŃ
4
POLONIA WARSZAWA 2
4
vs
GWAREK ORNONTOWICE
0
ESTIMA AP WIELOGŁOWY
0
vs
KS ZAKOPANE 1
3
Rodło Opole 1
0
vs
ŁUŻYCE LUBAŃ
3
ESTIMA AP WIELOGŁOWY
2
vs
GWAREK ORNONTOWICE
2
POLONIA WARSZAWA 2
2
vs
DJUSZ CHMIELNICKI
2
Rodło Opole 1
0
vs
GWAREK ORNONTOWICE
1
ESTIMA AP WIELOGŁOWY
2
vs
ŁUŻYCE LUBAŃ
4
POLONIA WARSZAWA 2
0
vs
KS ZAKOPANE 1
1

Grupa C

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 FC Wrocław Academy 6 17-3(14) 15
2 FOOTBALL KIDS KIJÓW 6 14-4(10) 13
3 RADZISZOWIANKA RADZISZÓW 6 9-6(3) 8
4 Garbarnia Kraków 6 4-11(-7) 7
5 Fablok Chrzanów 6 8-11(-3) 7
6 FA LUBLIN 6 6-8(-2) 6
7 AP GOAL 6 6-21(-15) 2
FOOTBALL KIDS KIJÓW
2
vs
FA LUBLIN
0
Fablok Chrzanów
4
vs
AP GOAL
1
FC Wrocław Academy
4
vs
Garbarnia Kraków
0
RADZISZOWIANKA RADZISZÓW
2
vs
FOOTBALL KIDS KIJÓW
2
FA LUBLIN
2
vs
AP GOAL
2
FOOTBALL KIDS KIJÓW
2
vs
Fablok Chrzanów
0
Garbarnia Kraków
0
vs
RADZISZOWIANKA RADZISZÓW
3
AP GOAL
0
vs
FC Wrocław Academy
3
FA LUBLIN
1
vs
Fablok Chrzanów
1
Fablok Chrzanów
2
vs
RADZISZOWIANKA RADZISZÓW
1
FA LUBLIN
1
vs
FC Wrocław Academy
3
Garbarnia Kraków
1
vs
FOOTBALL KIDS KIJÓW
0
FC Wrocław Academy
2
vs
RADZISZOWIANKA RADZISZÓW
0
AP GOAL
1
vs
FOOTBALL KIDS KIJÓW
7
Fablok Chrzanów
0
vs
Garbarnia Kraków
1
FA LUBLIN
0
vs
RADZISZOWIANKA RADZISZÓW
0
FOOTBALL KIDS KIJÓW
1
vs
FC Wrocław Academy
0
AP GOAL
2
vs
Garbarnia Kraków
2
FA LUBLIN
2
vs
Garbarnia Kraków
0
Fablok Chrzanów
1
vs
FC Wrocław Academy
5
AP GOAL
0
vs
RADZISZOWIANKA RADZISZÓW
3

Grupa D

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 AP CHAMPIONS BRZESKO 6 18-5(13) 16
2 AP NOWA PROSZOWIANKA 6 28-5(23) 15
3 BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA 6 12-17(-5) 9
4 FK Lokomotiva Trnava 6 10-9(1) 8
5 KS ZAKOPANE 2 6 12-15(-3) 7
6 ANTARES KIJÓW 6 10-9(1) 6
7 ZAWRAT BUKOWINA TATRZAŃSKA 6 1-31(-30) 0
ANTARES KIJÓW
0
vs
FK Lokomotiva Trnava
1
KS ZAKOPANE 2
1
vs
AP NOWA PROSZOWIANKA
2
FK Lokomotiva Trnava
1
vs
AP CHAMPIONS BRZESKO
1
BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA
1
vs
ANTARES KIJÓW
3
AP NOWA PROSZOWIANKA
9
vs
ZAWRAT BUKOWINA TATRZAŃSKA
0
AP CHAMPIONS BRZESKO
5
vs
KS ZAKOPANE 2
1
ZAWRAT BUKOWINA TATRZAŃSKA
1
vs
BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA
4
ANTARES KIJÓW
1
vs
AP CHAMPIONS BRZESKO
2
FK Lokomotiva Trnava
2
vs
KS ZAKOPANE 2
2
KS ZAKOPANE 2
5
vs
ZAWRAT BUKOWINA TATRZAŃSKA
0
AP CHAMPIONS BRZESKO
4
vs
BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA
1
FK Lokomotiva Trnava
1
vs
AP NOWA PROSZOWIANKA
5
ZAWRAT BUKOWINA TATRZAŃSKA
0
vs
ANTARES KIJÓW
4
AP NOWA PROSZOWIANKA
8
vs
BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA
0
ANTARES KIJÓW
1
vs
AP NOWA PROSZOWIANKA
3
FK Lokomotiva Trnava
0
vs
BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA
1
AP CHAMPIONS BRZESKO
4
vs
ZAWRAT BUKOWINA TATRZAŃSKA
0
KS ZAKOPANE 2
2
vs
ANTARES KIJÓW
1
FK Lokomotiva Trnava
5
vs
ZAWRAT BUKOWINA TATRZAŃSKA
0
AP CHAMPIONS BRZESKO
2
vs
AP NOWA PROSZOWIANKA
1
KS ZAKOPANE 2
1
vs
BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA
5

FAZA PUCHAROWA

LIGA MISTRZÓW (miejsca 1-8)

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 SUZIRYA SVALYAVA 7 21-3(18) 19
2 Tarnovia Tarnów 7 20-7(13) 16
3 FC Wrocław Academy 7 12-5(7) 14
4 KS ZAKOPANE 1 7 14-13(1) 12
5 AP CHAMPIONS BRZESKO 7 10-18(-8) 9
6 ŁUŻYCE LUBAŃ 7 10-24(-14) 6
7 FOOTBALL KIDS KIJÓW 7 7-15(-8) 6
8 AP NOWA PROSZOWIANKA 7 4-13(-9) 0
KS ZAKOPANE 1
3
vs
FOOTBALL KIDS KIJÓW
2
SUZIRYA SVALYAVA
4
vs
AP CHAMPIONS BRZESKO
0
ŁUŻYCE LUBAŃ
2
vs
FOOTBALL KIDS KIJÓW
1
Tarnovia Tarnów
2
vs
AP NOWA PROSZOWIANKA
1
KS ZAKOPANE 1
1
vs
FC Wrocław Academy
3
Tarnovia Tarnów
3
vs
AP CHAMPIONS BRZESKO
0
ŁUŻYCE LUBAŃ
1
vs
FC Wrocław Academy
4
Tarnovia Tarnów
0
vs
FC Wrocław Academy
0
ŁUŻYCE LUBAŃ
3
vs
AP CHAMPIONS BRZESKO
6
SUZIRYA SVALYAVA
2
vs
AP NOWA PROSZOWIANKA
0
KS ZAKOPANE 1
2
vs
AP NOWA PROSZOWIANKA
1
SUZIRYA SVALYAVA
3
vs
FOOTBALL KIDS KIJÓW
0
SUZIRYA SVALYAVA
3
vs
Tarnovia Tarnów
0
KS ZAKOPANE 1
2
vs
ŁUŻYCE LUBAŃ
0
AP CHAMPIONS BRZESKO
2
vs
AP NOWA PROSZOWIANKA
1
FC Wrocław Academy
0
vs
FOOTBALL KIDS KIJÓW
1
ŁUŻYCE LUBAŃ
2
vs
AP NOWA PROSZOWIANKA
1
Tarnovia Tarnów
6
vs
FOOTBALL KIDS KIJÓW
1
FOOTBALL KIDS KIJÓW
0
vs
AP CHAMPIONS BRZESKO
1
Tarnovia Tarnów
3
vs
KS ZAKOPANE 1
2
KS ZAKOPANE 1
4
vs
AP CHAMPIONS BRZESKO
0
Tarnovia Tarnów
6
vs
ŁUŻYCE LUBAŃ
0
FOOTBALL KIDS KIJÓW
2
vs
AP NOWA PROSZOWIANKA
0
SUZIRYA SVALYAVA
1
vs
FC Wrocław Academy
1
FC Wrocław Academy
1
vs
AP NOWA PROSZOWIANKA
0
SUZIRYA SVALYAVA
4
vs
ŁUŻYCE LUBAŃ
2
FC Wrocław Academy
3
vs
AP CHAMPIONS BRZESKO
1
SUZIRYA SVALYAVA
4
vs
KS ZAKOPANE 1
0

LIGA EUROPY (miejsca 9-16)

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 DJUSZ CHMIELNICKI 7 21-4(17) 17
2 JKS JAROSŁAW 7 15-8(7) 16
3 AP TEAM GLIWICE 7 12-5(7) 15
4 POLONIA WARSZAWA 2 7 15-6(9) 13
5 RADZISZOWIANKA RADZISZÓW 7 14-10(4) 12
6 BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA 7 5-21(-16) 6
7 FK Lokomotiva Trnava 7 4-16(-12) 1
8 Garbarnia Kraków 7 3-19(-16) 1
DJUSZ CHMIELNICKI
2
vs
Garbarnia Kraków
0
JKS JAROSŁAW
5
vs
BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA
0
POLONIA WARSZAWA 2
5
vs
Garbarnia Kraków
0
AP TEAM GLIWICE
3
vs
BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA
0
POLONIA WARSZAWA 2
5
vs
BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA
0
AP TEAM GLIWICE
2
vs
RADZISZOWIANKA RADZISZÓW
1
POLONIA WARSZAWA 2
1
vs
RADZISZOWIANKA RADZISZÓW
0
JKS JAROSŁAW
2
vs
Garbarnia Kraków
1
DJUSZ CHMIELNICKI
4
vs
FK Lokomotiva Trnava
0
JKS JAROSŁAW
4
vs
FK Lokomotiva Trnava
2
DJUSZ CHMIELNICKI
5
vs
RADZISZOWIANKA RADZISZÓW
1
AP TEAM GLIWICE
2
vs
FK Lokomotiva Trnava
0
JKS JAROSŁAW
1
vs
AP TEAM GLIWICE
0
DJUSZ CHMIELNICKI
2
vs
POLONIA WARSZAWA 2
2
RADZISZOWIANKA RADZISZÓW
3
vs
Garbarnia Kraków
0
POLONIA WARSZAWA 2
2
vs
FK Lokomotiva Trnava
1
AP TEAM GLIWICE
4
vs
Garbarnia Kraków
0
Garbarnia Kraków
1
vs
BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA
2
AP TEAM GLIWICE
0
vs
DJUSZ CHMIELNICKI
3
Garbarnia Kraków
1
vs
FK Lokomotiva Trnava
1
JKS JAROSŁAW
0
vs
RADZISZOWIANKA RADZISZÓW
4
DJUSZ CHMIELNICKI
4
vs
BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA
0
AP TEAM GLIWICE
1
vs
POLONIA WARSZAWA 2
0
RADZISZOWIANKA RADZISZÓW
2
vs
FK Lokomotiva Trnava
0
JKS JAROSŁAW
2
vs
POLONIA WARSZAWA 2
0
RADZISZOWIANKA RADZISZÓW
3
vs
BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA
2
JKS JAROSŁAW
1
vs
DJUSZ CHMIELNICKI
1
BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA
1
vs
FK Lokomotiva Trnava
0

EKSTRAKLASA (miejsca 17-24)

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 POLONIA WARSZAWA 1 7 24-6(18) 16
2 Fablok Chrzanów 7 10-5(5) 14
3 ANTARES KIJÓW 7 13-10(3) 12
4 FA LUBLIN 7 13-11(2) 10
5 CFC Halychyna Lwów 7 13-13(0) 9
6 KS ZAKOPANE 2 7 8-17(-9) 8
7 ESTIMA AP WIELOGŁOWY 7 9-19(-10) 5
8 GWAREK ORNONTOWICE 7 9-18(-9) 3
ESTIMA AP WIELOGŁOWY
1
vs
FA LUBLIN
1
POLONIA WARSZAWA 1
5
vs
KS ZAKOPANE 2
0
GWAREK ORNONTOWICE
2
vs
FA LUBLIN
2
CFC Halychyna Lwów
2
vs
KS ZAKOPANE 2
3
ESTIMA AP WIELOGŁOWY
0
vs
Fablok Chrzanów
3
CFC Halychyna Lwów
3
vs
ANTARES KIJÓW
0
GWAREK ORNONTOWICE
0
vs
Fablok Chrzanów
2
CFC Halychyna Lwów
1
vs
Fablok Chrzanów
2
GWAREK ORNONTOWICE
2
vs
KS ZAKOPANE 2
2
POLONIA WARSZAWA 1
0
vs
ANTARES KIJÓW
3
ESTIMA AP WIELOGŁOWY
0
vs
ANTARES KIJÓW
3
POLONIA WARSZAWA 1
2
vs
FA LUBLIN
2
POLONIA WARSZAWA 1
3
vs
CFC Halychyna Lwów
0
ESTIMA AP WIELOGŁOWY
2
vs
GWAREK ORNONTOWICE
2
Fablok Chrzanów
1
vs
FA LUBLIN
1
GWAREK ORNONTOWICE
1
vs
ANTARES KIJÓW
2
CFC Halychyna Lwów
1
vs
FA LUBLIN
2
FA LUBLIN
3
vs
KS ZAKOPANE 2
1
CFC Halychyna Lwów
3
vs
ESTIMA AP WIELOGŁOWY
2
ESTIMA AP WIELOGŁOWY
4
vs
KS ZAKOPANE 2
0
CFC Halychyna Lwów
3
vs
GWAREK ORNONTOWICE
1
FA LUBLIN
2
vs
ANTARES KIJÓW
3
POLONIA WARSZAWA 1
2
vs
Fablok Chrzanów
0
Fablok Chrzanów
2
vs
ANTARES KIJÓW
1
POLONIA WARSZAWA 1
5
vs
GWAREK ORNONTOWICE
1
Fablok Chrzanów
0
vs
KS ZAKOPANE 2
0
POLONIA WARSZAWA 1
7
vs
ESTIMA AP WIELOGŁOWY
0
KS ZAKOPANE 2
2
vs
ANTARES KIJÓW
1

PUCHAR POLSKI (miejsca 25-28)

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 AP GOAL 6 9-4(5) 12
2 Rodło Opole 1 6 8-4(4) 11
3 MASTER KIDS SKAWA 6 15-11(4) 9
4 ZAWRAT BUKOWINA TATRZAŃSKA 6 0-13(-13) 1
MASTER KIDS SKAWA
1
vs
Rodło Opole 1
3
MASTER KIDS SKAWA
2
vs
AP GOAL
3
MASTER KIDS SKAWA
4
vs
ZAWRAT BUKOWINA TATRZAŃSKA
0
AP GOAL
0
vs
ZAWRAT BUKOWINA TATRZAŃSKA
0
Rodło Opole 1
1
vs
ZAWRAT BUKOWINA TATRZAŃSKA
0
Rodło Opole 1
0
vs
AP GOAL
0
MASTER KIDS SKAWA
3
vs
Rodło Opole 1
1
MASTER KIDS SKAWA
2
vs
AP GOAL
4
MASTER KIDS SKAWA
3
vs
ZAWRAT BUKOWINA TATRZAŃSKA
0
AP GOAL
2
vs
ZAWRAT BUKOWINA TATRZAŃSKA
0
Rodło Opole 1
3
vs
ZAWRAT BUKOWINA TATRZAŃSKA
0
Rodło Opole 1
0
vs
AP GOAL
0

© 2017 2018 Turnieje Neyz - aplikacja turniejowa