Międzynarodowy Turniej API CUP rocznik 2012- 20-22.09.2019r

Gdzie: Zakopane , ul. Pardałówka 9

Kiedy: 2019-09-20 09:00:00 - 2019-09-22 15:00:00

FAZA GRUPOWA

Grupa A

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 CHAMPION KIJÓW 1 5 14-5(9) 13
2 URSUS WARSZAWA 2 5 14-6(8) 10
3 FOOTBALL ACADEMY LESZNO 5 16-10(6) 10
4 FC Rukh Vynnyky 5 4-7(-3) 5
5 MASTER KIDS SKAWA 5 5-12(-7) 4
6 MKS PIAST PIASTÓW 5 4-17(-13) 0
21:16, 19-09-2019
CHAMPION KIJÓW 1
2
vs
FC Rukh Vynnyky
1
21:17, 19-09-2019
URSUS WARSZAWA 2
3
vs
FOOTBALL ACADEMY LESZNO
2
21:17, 19-09-2019
MKS PIAST PIASTÓW
1
vs
MASTER KIDS SKAWA
3
21:18, 19-09-2019
CHAMPION KIJÓW 1
3
vs
URSUS WARSZAWA 2
1
07:07, 20-09-2019
FC Rukh Vynnyky
2
vs
MKS PIAST PIASTÓW
1
07:08, 20-09-2019
FOOTBALL ACADEMY LESZNO
3
vs
MASTER KIDS SKAWA
2
07:09, 20-09-2019
CHAMPION KIJÓW 1
3
vs
FOOTBALL ACADEMY LESZNO
3
07:09, 20-09-2019
URSUS WARSZAWA 2
3
vs
MASTER KIDS SKAWA
0
07:09, 20-09-2019
FC Rukh Vynnyky
0
vs
FOOTBALL ACADEMY LESZNO
3
07:09, 20-09-2019
CHAMPION KIJÓW 1
1
vs
MKS PIAST PIASTÓW
0
07:10, 20-09-2019
FC Rukh Vynnyky
0
vs
MASTER KIDS SKAWA
0
07:10, 20-09-2019
URSUS WARSZAWA 2
6
vs
MKS PIAST PIASTÓW
0
07:10, 20-09-2019
CHAMPION KIJÓW 1
5
vs
MASTER KIDS SKAWA
0
07:10, 20-09-2019
FC Rukh Vynnyky
1
vs
URSUS WARSZAWA 2
1
07:11, 20-09-2019
FOOTBALL ACADEMY LESZNO
5
vs
MKS PIAST PIASTÓW
2

Grupa B

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 MOSIR MIŃSK MAZOWIECKI 5 26-7(19) 13
2 ARKONIA SZCZECIN 5 17-7(10) 11
3 CHAMPION KIJÓW 2 5 12-8(4) 10
4 FC ECOLAND 5 9-11(-2) 4
5 KS ZAKOPANE 5 7-22(-15) 3
6 URSUS WARSZAWA 5 6-22(-16) 1
07:11, 20-09-2019
CHAMPION KIJÓW 2
1
vs
FC ECOLAND
0
07:11, 20-09-2019
URSUS WARSZAWA
0
vs
MOSIR MIŃSK MAZOWIECKI
4
07:12, 20-09-2019
ARKONIA SZCZECIN
3
vs
KS ZAKOPANE
1
07:12, 20-09-2019
CHAMPION KIJÓW 2
6
vs
URSUS WARSZAWA
1
07:14, 20-09-2019
FC ECOLAND
1
vs
ARKONIA SZCZECIN
4
07:15, 20-09-2019
FC ECOLAND
4
vs
KS ZAKOPANE
0
07:15, 20-09-2019
CHAMPION KIJÓW 2
1
vs
MOSIR MIŃSK MAZOWIECKI
5
07:15, 20-09-2019
URSUS WARSZAWA
1
vs
KS ZAKOPANE
3
07:15, 20-09-2019
FC ECOLAND
1
vs
MOSIR MIŃSK MAZOWIECKI
3
07:15, 20-09-2019
CHAMPION KIJÓW 2
1
vs
ARKONIA SZCZECIN
1
07:15, 20-09-2019
MOSIR MIŃSK MAZOWIECKI
11
vs
KS ZAKOPANE
2
07:16, 20-09-2019
URSUS WARSZAWA
1
vs
ARKONIA SZCZECIN
6
07:16, 20-09-2019
CHAMPION KIJÓW 2
3
vs
KS ZAKOPANE
1
07:16, 20-09-2019
FC ECOLAND
3
vs
URSUS WARSZAWA
3
07:16, 20-09-2019
MOSIR MIŃSK MAZOWIECKI
3
vs
ARKONIA SZCZECIN
3

Grupa C

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 SANDECJA NOWY SĄCZ 2008 5 20-5(15) 13
2 FOOTBALL KIDS KIJÓW 5 17-9(8) 12
3 AP CHAMPIONS BRZESKO 5 11-5(6) 8
4 AP PROFI SPORT DUDA 5 12-17(-5) 6
5 MUKS MINERALNI KRYNICA 5 5-16(-11) 4
6 AP BUMERANG WROCŁAW 5 3-16(-13) 0
07:17, 20-09-2019
FOOTBALL KIDS KIJÓW
5
vs
AP BUMERANG WROCŁAW
1
07:17, 20-09-2019
AP CHAMPIONS BRZESKO
1
vs
SANDECJA NOWY SĄCZ 2008
1
07:18, 20-09-2019
MUKS MINERALNI KRYNICA
2
vs
AP PROFI SPORT DUDA
4
07:18, 20-09-2019
FOOTBALL KIDS KIJÓW
3
vs
AP CHAMPIONS BRZESKO
2
07:18, 20-09-2019
AP BUMERANG WROCŁAW
0
vs
MUKS MINERALNI KRYNICA
1
07:18, 20-09-2019
SANDECJA NOWY SĄCZ 2008
6
vs
AP PROFI SPORT DUDA
2
07:19, 20-09-2019
AP CHAMPIONS BRZESKO
1
vs
MUKS MINERALNI KRYNICA
1
07:19, 20-09-2019
AP BUMERANG WROCŁAW
1
vs
AP PROFI SPORT DUDA
4
07:19, 20-09-2019
FOOTBALL KIDS KIJÓW
1
vs
SANDECJA NOWY SĄCZ 2008
3
07:19, 20-09-2019
AP CHAMPIONS BRZESKO
5
vs
AP PROFI SPORT DUDA
0
07:19, 20-09-2019
AP BUMERANG WROCŁAW
1
vs
SANDECJA NOWY SĄCZ 2008
4
07:19, 20-09-2019
FOOTBALL KIDS KIJÓW
5
vs
MUKS MINERALNI KRYNICA
1
07:20, 20-09-2019
FOOTBALL KIDS KIJÓW
3
vs
AP PROFI SPORT DUDA
2
07:20, 20-09-2019
AP BUMERANG WROCŁAW
0
vs
AP CHAMPIONS BRZESKO
2
07:20, 20-09-2019
SANDECJA NOWY SĄCZ 2008
6
vs
MUKS MINERALNI KRYNICA
0

Grupa D

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 LOKOMOTIV KIJÓW 5 31-1(30) 15
2 DUNAJEC NOWY SĄCZ A 5 17-11(6) 10
3 FC Wrocław Academy 5 15-9(6) 10
4 KLUB LEVA LWÓW 5 3-13(-10) 3
5 GRUNWALD BUDZIWÓJ 5 9-23(-14) 3
6 SOKOLIKI STARY SĄCZ 5 2-20(-18) 3
07:21, 20-09-2019
LOKOMOTIV KIJÓW
4
vs
KLUB LEVA LWÓW
0
07:22, 20-09-2019
SOKOLIKI STARY SĄCZ
0
vs
DUNAJEC NOWY SĄCZ A
4
07:22, 20-09-2019
FC Wrocław Academy
4
vs
GRUNWALD BUDZIWÓJ
2
07:23, 20-09-2019
LOKOMOTIV KIJÓW
7
vs
SOKOLIKI STARY SĄCZ
0
07:23, 20-09-2019
KLUB LEVA LWÓW
0
vs
FC Wrocław Academy
2
07:24, 20-09-2019
SOKOLIKI STARY SĄCZ
1
vs
GRUNWALD BUDZIWÓJ
3
07:24, 20-09-2019
KLUB LEVA LWÓW
0
vs
DUNAJEC NOWY SĄCZ A
5
07:24, 20-09-2019
LOKOMOTIV KIJÓW
5
vs
FC Wrocław Academy
1
07:24, 20-09-2019
DUNAJEC NOWY SĄCZ A
6
vs
GRUNWALD BUDZIWÓJ
3
07:25, 20-09-2019
LOKOMOTIV KIJÓW
6
vs
DUNAJEC NOWY SĄCZ A
0
07:25, 20-09-2019
KLUB LEVA LWÓW
3
vs
GRUNWALD BUDZIWÓJ
1
07:26, 20-09-2019
SOKOLIKI STARY SĄCZ
0
vs
FC Wrocław Academy
6
07:26, 20-09-2019
LOKOMOTIV KIJÓW
9
vs
GRUNWALD BUDZIWÓJ
0
07:26, 20-09-2019
KLUB LEVA LWÓW
0
vs
SOKOLIKI STARY SĄCZ
1
07:26, 20-09-2019
DUNAJEC NOWY SĄCZ A
2
vs
FC Wrocław Academy
2

FAZA PUCHAROWA

LIGA MISTRZÓW (miejsca 1-8)

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 LOKOMOTIV KIJÓW 7 26-7(19) 21
2 MOSIR MIŃSK MAZOWIECKI 7 19-16(3) 13
3 CHAMPION KIJÓW 1 7 16-5(11) 13
4 SANDECJA NOWY SĄCZ 2008 7 12-9(3) 11
5 ARKONIA SZCZECIN 7 21-20(1) 9
6 DUNAJEC NOWY SĄCZ A 7 17-22(-5) 8
7 URSUS WARSZAWA 2 7 12-17(-5) 5
8 FOOTBALL KIDS KIJÓW 7 6-33(-27) 0
12:10, 21-09-2019
CHAMPION KIJÓW 1
3
vs
URSUS WARSZAWA 2
1
12:10, 21-09-2019
SANDECJA NOWY SĄCZ 2008
5
vs
FOOTBALL KIDS KIJÓW
1
12:11, 21-09-2019
CHAMPION KIJÓW 1
0
vs
MOSIR MIŃSK MAZOWIECKI
1
12:11, 21-09-2019
SANDECJA NOWY SĄCZ 2008
0
vs
LOKOMOTIV KIJÓW
2
12:11, 21-09-2019
CHAMPION KIJÓW 1
5
vs
ARKONIA SZCZECIN
0
12:11, 21-09-2019
SANDECJA NOWY SĄCZ 2008
2
vs
DUNAJEC NOWY SĄCZ A
2
12:11, 21-09-2019
CHAMPION KIJÓW 1
0
vs
SANDECJA NOWY SĄCZ 2008
0
12:12, 21-09-2019
MOSIR MIŃSK MAZOWIECKI
4
vs
ARKONIA SZCZECIN
1
12:12, 21-09-2019
MOSIR MIŃSK MAZOWIECKI
1
vs
LOKOMOTIV KIJÓW
6
12:14, 21-09-2019
LOKOMOTIV KIJÓW
5
vs
DUNAJEC NOWY SĄCZ A
1
12:15, 21-09-2019
URSUS WARSZAWA 2
2
vs
ARKONIA SZCZECIN
3
12:15, 21-09-2019
FOOTBALL KIDS KIJÓW
1
vs
DUNAJEC NOWY SĄCZ A
3
12:15, 21-09-2019
URSUS WARSZAWA 2
2
vs
MOSIR MIŃSK MAZOWIECKI
2
12:15, 21-09-2019
FOOTBALL KIDS KIJÓW
1
vs
LOKOMOTIV KIJÓW
4
12:16, 21-09-2019
ARKONIA SZCZECIN
3
vs
DUNAJEC NOWY SĄCZ A
4
12:16, 21-09-2019
URSUS WARSZAWA 2
4
vs
FOOTBALL KIDS KIJÓW
1
10:29, 22-09-2019
MOSIR MIŃSK MAZOWIECKI
6
vs
DUNAJEC NOWY SĄCZ A
3
10:32, 22-09-2019
CHAMPION KIJÓW 1
5
vs
FOOTBALL KIDS KIJÓW
0
10:32, 22-09-2019
MOSIR MIŃSK MAZOWIECKI
1
vs
SANDECJA NOWY SĄCZ 2008
3
10:33, 22-09-2019
URSUS WARSZAWA 2
0
vs
SANDECJA NOWY SĄCZ 2008
2
10:33, 22-09-2019
MOSIR MIŃSK MAZOWIECKI
4
vs
FOOTBALL KIDS KIJÓW
1
10:33, 22-09-2019
CHAMPION KIJÓW 1
3
vs
DUNAJEC NOWY SĄCZ A
2
10:33, 22-09-2019
CHAMPION KIJÓW 1
0
vs
LOKOMOTIV KIJÓW
1
10:34, 22-09-2019
ARKONIA SZCZECIN
3
vs
LOKOMOTIV KIJÓW
4
10:34, 22-09-2019
URSUS WARSZAWA 2
2
vs
DUNAJEC NOWY SĄCZ A
2
10:34, 22-09-2019
ARKONIA SZCZECIN
8
vs
FOOTBALL KIDS KIJÓW
1
10:34, 22-09-2019
URSUS WARSZAWA 2
1
vs
LOKOMOTIV KIJÓW
4
10:35, 22-09-2019
ARKONIA SZCZECIN
3
vs
SANDECJA NOWY SĄCZ 2008
0

LIGA EUROPY (miejsca 9-16)

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 FOOTBALL ACADEMY LESZNO 7 38-7(31) 21
2 FC Wrocław Academy 7 23-7(16) 18
3 CHAMPION KIJÓW 2 7 14-10(4) 15
4 KLUB LEVA LWÓW 7 5-16(-11) 7
5 AP CHAMPIONS BRZESKO 7 6-12(-6) 7
6 FC Rukh Vynnyky 7 5-15(-10) 5
7 AP PROFI SPORT DUDA 7 8-23(-15) 4
8 FC ECOLAND 7 6-15(-9) 3
12:07, 21-09-2019
FOOTBALL ACADEMY LESZNO
4
vs
FC Rukh Vynnyky
1
12:07, 21-09-2019
CHAMPION KIJÓW 2
2
vs
FC ECOLAND
1
12:08, 21-09-2019
AP CHAMPIONS BRZESKO
0
vs
FC Wrocław Academy
2
12:08, 21-09-2019
FC Rukh Vynnyky
1
vs
FC ECOLAND
1
12:08, 21-09-2019
FOOTBALL ACADEMY LESZNO
2
vs
CHAMPION KIJÓW 2
0
12:08, 21-09-2019
FC Wrocław Academy
3
vs
KLUB LEVA LWÓW
0
12:08, 21-09-2019
AP CHAMPIONS BRZESKO
2
vs
AP PROFI SPORT DUDA
0
12:09, 21-09-2019
FOOTBALL ACADEMY LESZNO
5
vs
AP CHAMPIONS BRZESKO
0
12:09, 21-09-2019
AP PROFI SPORT DUDA
1
vs
FC Wrocław Academy
2
12:09, 21-09-2019
AP CHAMPIONS BRZESKO
1
vs
KLUB LEVA LWÓW
2
12:09, 21-09-2019
FC Rukh Vynnyky
0
vs
CHAMPION KIJÓW 2
3
12:09, 21-09-2019
FOOTBALL ACADEMY LESZNO
5
vs
FC ECOLAND
1
12:09, 21-09-2019
AP PROFI SPORT DUDA
2
vs
KLUB LEVA LWÓW
1
12:10, 21-09-2019
FC ECOLAND
1
vs
KLUB LEVA LWÓW
2
12:10, 21-09-2019
CHAMPION KIJÓW 2
2
vs
FC Wrocław Academy
5
12:10, 21-09-2019
FC Rukh Vynnyky
3
vs
AP PROFI SPORT DUDA
0
10:18, 22-09-2019
FOOTBALL ACADEMY LESZNO
10
vs
AP PROFI SPORT DUDA
3
10:19, 22-09-2019
FC Rukh Vynnyky
0
vs
AP CHAMPIONS BRZESKO
1
10:19, 22-09-2019
CHAMPION KIJÓW 2
1
vs
KLUB LEVA LWÓW
0
10:21, 22-09-2019
FC ECOLAND
0
vs
FC Wrocław Academy
3
10:21, 22-09-2019
CHAMPION KIJÓW 2
4
vs
AP PROFI SPORT DUDA
1
10:22, 22-09-2019
FOOTBALL ACADEMY LESZNO
4
vs
FC Wrocław Academy
2
10:23, 22-09-2019
FC Rukh Vynnyky
0
vs
KLUB LEVA LWÓW
0
10:24, 22-09-2019
FC ECOLAND
1
vs
AP CHAMPIONS BRZESKO
1
10:24, 22-09-2019
FOOTBALL ACADEMY LESZNO
8
vs
KLUB LEVA LWÓW
0
10:25, 22-09-2019
FC Rukh Vynnyky
0
vs
FC Wrocław Academy
6
10:28, 22-09-2019
CHAMPION KIJÓW 2
2
vs
AP CHAMPIONS BRZESKO
1
10:29, 22-09-2019
FC ECOLAND
1
vs
AP PROFI SPORT DUDA
1

EKSTRAKLASA (miejsca 17-24)

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 MASTER KIDS SKAWA 7 34-6(28) 21
2 MKS PIAST PIASTÓW 7 12-5(7) 14
3 SOKOLIKI STARY SĄCZ 7 13-14(-1) 12
4 MUKS MINERALNI KRYNICA 7 11-11(0) 9
5 AP BUMERANG WROCŁAW 7 12-17(-5) 8
6 URSUS WARSZAWA 7 13-18(-5) 7
7 GRUNWALD BUDZIWÓJ 7 10-16(-6) 6
8 KS ZAKOPANE 7 4-22(-18) 1
10:58, 21-09-2019
MASTER KIDS SKAWA
2
vs
MKS PIAST PIASTÓW
1
10:59, 21-09-2019
KS ZAKOPANE
0
vs
URSUS WARSZAWA
1
10:59, 21-09-2019
MUKS MINERALNI KRYNICA
3
vs
AP BUMERANG WROCŁAW
1
11:00, 21-09-2019
GRUNWALD BUDZIWÓJ
0
vs
SOKOLIKI STARY SĄCZ
2
11:01, 21-09-2019
MASTER KIDS SKAWA
9
vs
KS ZAKOPANE
0
11:05, 21-09-2019
MKS PIAST PIASTÓW
1
vs
URSUS WARSZAWA
0
12:03, 21-09-2019
MUKS MINERALNI KRYNICA
1
vs
GRUNWALD BUDZIWÓJ
1
12:04, 21-09-2019
AP BUMERANG WROCŁAW
3
vs
SOKOLIKI STARY SĄCZ
1
12:04, 21-09-2019
MASTER KIDS SKAWA
5
vs
URSUS WARSZAWA
1
12:04, 21-09-2019
MKS PIAST PIASTÓW
3
vs
KS ZAKOPANE
0
12:04, 21-09-2019
MUKS MINERALNI KRYNICA
1
vs
SOKOLIKI STARY SĄCZ
3
12:05, 21-09-2019
AP BUMERANG WROCŁAW
1
vs
GRUNWALD BUDZIWÓJ
1
12:06, 21-09-2019
KS ZAKOPANE
2
vs
GRUNWALD BUDZIWÓJ
2
12:06, 21-09-2019
MKS PIAST PIASTÓW
2
vs
AP BUMERANG WROCŁAW
2
12:06, 21-09-2019
MASTER KIDS SKAWA
4
vs
MUKS MINERALNI KRYNICA
1
12:07, 21-09-2019
URSUS WARSZAWA
3
vs
SOKOLIKI STARY SĄCZ
4
10:15, 22-09-2019
MASTER KIDS SKAWA
6
vs
AP BUMERANG WROCŁAW
2
10:15, 22-09-2019
MKS PIAST PIASTÓW
0
vs
MUKS MINERALNI KRYNICA
0
10:17, 22-09-2019
KS ZAKOPANE
0
vs
SOKOLIKI STARY SĄCZ
1
10:17, 22-09-2019
URSUS WARSZAWA
4
vs
GRUNWALD BUDZIWÓJ
6
10:18, 22-09-2019
MASTER KIDS SKAWA
5
vs
GRUNWALD BUDZIWÓJ
0
10:18, 22-09-2019
KS ZAKOPANE
2
vs
AP BUMERANG WROCŁAW
3
10:22, 22-09-2019
MKS PIAST PIASTÓW
4
vs
SOKOLIKI STARY SĄCZ
1
10:22, 22-09-2019
URSUS WARSZAWA
2
vs
MUKS MINERALNI KRYNICA
2
10:23, 22-09-2019
MASTER KIDS SKAWA
3
vs
SOKOLIKI STARY SĄCZ
1
10:23, 22-09-2019
MKS PIAST PIASTÓW
1
vs
GRUNWALD BUDZIWÓJ
0
10:23, 22-09-2019
KS ZAKOPANE
0
vs
MUKS MINERALNI KRYNICA
3
10:23, 22-09-2019
URSUS WARSZAWA
2
vs
AP BUMERANG WROCŁAW
0

© 2017 - 2021 - Turnieje Neyz - aplikacja turniejowa