Międzynarodowy Turniej API CUP rocznik 2012- 20-22.09.2019r

Gdzie: Zakopane , ul. Pardałówka 9

Kiedy: 2019-09-20 09:00:00 - 2019-09-22 15:00:00

FAZA GRUPOWA

Grupa A

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 CHAMPION KIJÓW 1 5 14-5(9) 13
2 URSUS WARSZAWA 2 5 14-6(8) 10
3 FOOTBALL ACADEMY LESZNO 5 16-10(6) 10
4 FC Rukh Vynnyky 5 4-7(-3) 5
5 MASTER KIDS SKAWA 5 5-12(-7) 4
6 PIAST PIASTÓW 5 4-17(-13) 0
CHAMPION KIJÓW 1
2
vs
FC Rukh Vynnyky
1
URSUS WARSZAWA 2
3
vs
FOOTBALL ACADEMY LESZNO
2
PIAST PIASTÓW
1
vs
MASTER KIDS SKAWA
3
CHAMPION KIJÓW 1
3
vs
URSUS WARSZAWA 2
1
FC Rukh Vynnyky
2
vs
PIAST PIASTÓW
1
FOOTBALL ACADEMY LESZNO
3
vs
MASTER KIDS SKAWA
2
CHAMPION KIJÓW 1
3
vs
FOOTBALL ACADEMY LESZNO
3
URSUS WARSZAWA 2
3
vs
MASTER KIDS SKAWA
0
FC Rukh Vynnyky
0
vs
FOOTBALL ACADEMY LESZNO
3
CHAMPION KIJÓW 1
1
vs
PIAST PIASTÓW
0
FC Rukh Vynnyky
0
vs
MASTER KIDS SKAWA
0
URSUS WARSZAWA 2
6
vs
PIAST PIASTÓW
0
CHAMPION KIJÓW 1
5
vs
MASTER KIDS SKAWA
0
FC Rukh Vynnyky
1
vs
URSUS WARSZAWA 2
1
FOOTBALL ACADEMY LESZNO
5
vs
PIAST PIASTÓW
2

Grupa B

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 MOSIR MIŃSK MAZOWIECKI 5 26-7(19) 13
2 ARKONIA SZCZECIN 5 17-7(10) 11
3 CHAMPION KIJÓW 2 5 12-8(4) 10
4 FC ECOLAND 5 9-11(-2) 4
5 KS ZAKOPANE 1 5 7-22(-15) 3
6 URSUS WARSZAWA 1 5 6-22(-16) 1
CHAMPION KIJÓW 2
1
vs
FC ECOLAND
0
URSUS WARSZAWA 1
0
vs
MOSIR MIŃSK MAZOWIECKI
4
ARKONIA SZCZECIN
3
vs
KS ZAKOPANE 1
1
CHAMPION KIJÓW 2
6
vs
URSUS WARSZAWA 1
1
FC ECOLAND
1
vs
ARKONIA SZCZECIN
4
FC ECOLAND
4
vs
KS ZAKOPANE 1
0
CHAMPION KIJÓW 2
1
vs
MOSIR MIŃSK MAZOWIECKI
5
URSUS WARSZAWA 1
1
vs
KS ZAKOPANE 1
3
FC ECOLAND
1
vs
MOSIR MIŃSK MAZOWIECKI
3
CHAMPION KIJÓW 2
1
vs
ARKONIA SZCZECIN
1
MOSIR MIŃSK MAZOWIECKI
11
vs
KS ZAKOPANE 1
2
URSUS WARSZAWA 1
1
vs
ARKONIA SZCZECIN
6
CHAMPION KIJÓW 2
3
vs
KS ZAKOPANE 1
1
FC ECOLAND
3
vs
URSUS WARSZAWA 1
3
MOSIR MIŃSK MAZOWIECKI
3
vs
ARKONIA SZCZECIN
3

Grupa C

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 Sandecja Nowy Sącz 5 20-5(15) 13
2 FOOTBALL KIDS KIJÓW 5 17-9(8) 12
3 AP CHAMPIONS BRZESKO 5 11-5(6) 8
4 AP PROFI SPORT DUDA 5 12-17(-5) 6
5 MUKS MINERALNI KRYNICA 5 5-16(-11) 4
6 AP BUMERANG WROCŁAW 5 3-16(-13) 0
FOOTBALL KIDS KIJÓW
5
vs
AP BUMERANG WROCŁAW
1
AP CHAMPIONS BRZESKO
1
vs
Sandecja Nowy Sącz
1
MUKS MINERALNI KRYNICA
2
vs
AP PROFI SPORT DUDA
4
FOOTBALL KIDS KIJÓW
3
vs
AP CHAMPIONS BRZESKO
2
AP BUMERANG WROCŁAW
0
vs
MUKS MINERALNI KRYNICA
1
Sandecja Nowy Sącz
6
vs
AP PROFI SPORT DUDA
2
AP CHAMPIONS BRZESKO
1
vs
MUKS MINERALNI KRYNICA
1
AP BUMERANG WROCŁAW
1
vs
AP PROFI SPORT DUDA
4
FOOTBALL KIDS KIJÓW
1
vs
Sandecja Nowy Sącz
3
AP CHAMPIONS BRZESKO
5
vs
AP PROFI SPORT DUDA
0
AP BUMERANG WROCŁAW
1
vs
Sandecja Nowy Sącz
4
FOOTBALL KIDS KIJÓW
5
vs
MUKS MINERALNI KRYNICA
1
FOOTBALL KIDS KIJÓW
3
vs
AP PROFI SPORT DUDA
2
AP BUMERANG WROCŁAW
0
vs
AP CHAMPIONS BRZESKO
2
Sandecja Nowy Sącz
6
vs
MUKS MINERALNI KRYNICA
0

Grupa D

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 LOKOMOTIV KIJÓW 5 31-1(30) 15
2 DUNAJEC NOWY SĄCZ 5 17-11(6) 10
3 FC Wrocław Academy 5 15-9(6) 10
4 KLUB LEVA LWÓW 5 3-13(-10) 3
5 GRUNWALD BUDZIWÓJ 5 9-23(-14) 3
6 SOKOLIKI STARY SĄCZ 5 2-20(-18) 3
LOKOMOTIV KIJÓW
4
vs
KLUB LEVA LWÓW
0
SOKOLIKI STARY SĄCZ
0
vs
DUNAJEC NOWY SĄCZ
4
FC Wrocław Academy
4
vs
GRUNWALD BUDZIWÓJ
2
LOKOMOTIV KIJÓW
7
vs
SOKOLIKI STARY SĄCZ
0
KLUB LEVA LWÓW
0
vs
FC Wrocław Academy
2
SOKOLIKI STARY SĄCZ
1
vs
GRUNWALD BUDZIWÓJ
3
KLUB LEVA LWÓW
0
vs
DUNAJEC NOWY SĄCZ
5
LOKOMOTIV KIJÓW
5
vs
FC Wrocław Academy
1
DUNAJEC NOWY SĄCZ
6
vs
GRUNWALD BUDZIWÓJ
3
LOKOMOTIV KIJÓW
6
vs
DUNAJEC NOWY SĄCZ
0
KLUB LEVA LWÓW
3
vs
GRUNWALD BUDZIWÓJ
1
SOKOLIKI STARY SĄCZ
0
vs
FC Wrocław Academy
6
LOKOMOTIV KIJÓW
9
vs
GRUNWALD BUDZIWÓJ
0
KLUB LEVA LWÓW
0
vs
SOKOLIKI STARY SĄCZ
1
DUNAJEC NOWY SĄCZ
2
vs
FC Wrocław Academy
2

FAZA PUCHAROWA

LIGA MISTRZÓW (miejsca 1-8)

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 LOKOMOTIV KIJÓW 7 26-7(19) 21
2 MOSIR MIŃSK MAZOWIECKI 7 19-16(3) 13
3 CHAMPION KIJÓW 1 7 16-5(11) 13
4 Sandecja Nowy Sącz 7 12-9(3) 11
5 ARKONIA SZCZECIN 7 21-20(1) 9
6 DUNAJEC NOWY SĄCZ 7 17-22(-5) 8
7 URSUS WARSZAWA 2 7 12-17(-5) 5
8 FOOTBALL KIDS KIJÓW 7 6-33(-27) 0
CHAMPION KIJÓW 1
3
vs
URSUS WARSZAWA 2
1
Sandecja Nowy Sącz
5
vs
FOOTBALL KIDS KIJÓW
1
CHAMPION KIJÓW 1
0
vs
MOSIR MIŃSK MAZOWIECKI
1
Sandecja Nowy Sącz
0
vs
LOKOMOTIV KIJÓW
2
CHAMPION KIJÓW 1
5
vs
ARKONIA SZCZECIN
0
Sandecja Nowy Sącz
2
vs
DUNAJEC NOWY SĄCZ
2
CHAMPION KIJÓW 1
0
vs
Sandecja Nowy Sącz
0
MOSIR MIŃSK MAZOWIECKI
4
vs
ARKONIA SZCZECIN
1
MOSIR MIŃSK MAZOWIECKI
1
vs
LOKOMOTIV KIJÓW
6
LOKOMOTIV KIJÓW
5
vs
DUNAJEC NOWY SĄCZ
1
URSUS WARSZAWA 2
2
vs
ARKONIA SZCZECIN
3
FOOTBALL KIDS KIJÓW
1
vs
DUNAJEC NOWY SĄCZ
3
URSUS WARSZAWA 2
2
vs
MOSIR MIŃSK MAZOWIECKI
2
FOOTBALL KIDS KIJÓW
1
vs
LOKOMOTIV KIJÓW
4
ARKONIA SZCZECIN
3
vs
DUNAJEC NOWY SĄCZ
4
URSUS WARSZAWA 2
4
vs
FOOTBALL KIDS KIJÓW
1
MOSIR MIŃSK MAZOWIECKI
6
vs
DUNAJEC NOWY SĄCZ
3
CHAMPION KIJÓW 1
5
vs
FOOTBALL KIDS KIJÓW
0
MOSIR MIŃSK MAZOWIECKI
1
vs
Sandecja Nowy Sącz
3
URSUS WARSZAWA 2
0
vs
Sandecja Nowy Sącz
2
MOSIR MIŃSK MAZOWIECKI
4
vs
FOOTBALL KIDS KIJÓW
1
CHAMPION KIJÓW 1
3
vs
DUNAJEC NOWY SĄCZ
2
CHAMPION KIJÓW 1
0
vs
LOKOMOTIV KIJÓW
1
ARKONIA SZCZECIN
3
vs
LOKOMOTIV KIJÓW
4
URSUS WARSZAWA 2
2
vs
DUNAJEC NOWY SĄCZ
2
ARKONIA SZCZECIN
8
vs
FOOTBALL KIDS KIJÓW
1
URSUS WARSZAWA 2
1
vs
LOKOMOTIV KIJÓW
4
ARKONIA SZCZECIN
3
vs
Sandecja Nowy Sącz
0

LIGA EUROPY (miejsca 9-16)

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 FOOTBALL ACADEMY LESZNO 7 38-7(31) 21
2 FC Wrocław Academy 7 23-7(16) 18
3 CHAMPION KIJÓW 2 7 14-10(4) 15
4 KLUB LEVA LWÓW 7 5-16(-11) 7
5 AP CHAMPIONS BRZESKO 7 6-12(-6) 7
6 FC Rukh Vynnyky 7 5-15(-10) 5
7 AP PROFI SPORT DUDA 7 8-23(-15) 4
8 FC ECOLAND 7 6-15(-9) 3
FOOTBALL ACADEMY LESZNO
4
vs
FC Rukh Vynnyky
1
CHAMPION KIJÓW 2
2
vs
FC ECOLAND
1
AP CHAMPIONS BRZESKO
0
vs
FC Wrocław Academy
2
FC Rukh Vynnyky
1
vs
FC ECOLAND
1
FOOTBALL ACADEMY LESZNO
2
vs
CHAMPION KIJÓW 2
0
FC Wrocław Academy
3
vs
KLUB LEVA LWÓW
0
AP CHAMPIONS BRZESKO
2
vs
AP PROFI SPORT DUDA
0
FOOTBALL ACADEMY LESZNO
5
vs
AP CHAMPIONS BRZESKO
0
AP PROFI SPORT DUDA
1
vs
FC Wrocław Academy
2
AP CHAMPIONS BRZESKO
1
vs
KLUB LEVA LWÓW
2
FC Rukh Vynnyky
0
vs
CHAMPION KIJÓW 2
3
FOOTBALL ACADEMY LESZNO
5
vs
FC ECOLAND
1
AP PROFI SPORT DUDA
2
vs
KLUB LEVA LWÓW
1
FC ECOLAND
1
vs
KLUB LEVA LWÓW
2
CHAMPION KIJÓW 2
2
vs
FC Wrocław Academy
5
FC Rukh Vynnyky
3
vs
AP PROFI SPORT DUDA
0
FOOTBALL ACADEMY LESZNO
10
vs
AP PROFI SPORT DUDA
3
FC Rukh Vynnyky
0
vs
AP CHAMPIONS BRZESKO
1
CHAMPION KIJÓW 2
1
vs
KLUB LEVA LWÓW
0
FC ECOLAND
0
vs
FC Wrocław Academy
3
CHAMPION KIJÓW 2
4
vs
AP PROFI SPORT DUDA
1
FOOTBALL ACADEMY LESZNO
4
vs
FC Wrocław Academy
2
FC Rukh Vynnyky
0
vs
KLUB LEVA LWÓW
0
FC ECOLAND
1
vs
AP CHAMPIONS BRZESKO
1
FOOTBALL ACADEMY LESZNO
8
vs
KLUB LEVA LWÓW
0
FC Rukh Vynnyky
0
vs
FC Wrocław Academy
6
CHAMPION KIJÓW 2
2
vs
AP CHAMPIONS BRZESKO
1
FC ECOLAND
1
vs
AP PROFI SPORT DUDA
1

EKSTRAKLASA (miejsca 17-24)

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 MASTER KIDS SKAWA 7 34-6(28) 21
2 PIAST PIASTÓW 7 12-5(7) 14
3 SOKOLIKI STARY SĄCZ 7 13-14(-1) 12
4 MUKS MINERALNI KRYNICA 7 11-11(0) 9
5 AP BUMERANG WROCŁAW 7 12-17(-5) 8
6 URSUS WARSZAWA 1 7 13-18(-5) 7
7 GRUNWALD BUDZIWÓJ 7 10-16(-6) 6
8 KS ZAKOPANE 1 7 4-22(-18) 1
MASTER KIDS SKAWA
2
vs
PIAST PIASTÓW
1
KS ZAKOPANE 1
0
vs
URSUS WARSZAWA 1
1
MUKS MINERALNI KRYNICA
3
vs
AP BUMERANG WROCŁAW
1
GRUNWALD BUDZIWÓJ
0
vs
SOKOLIKI STARY SĄCZ
2
MASTER KIDS SKAWA
9
vs
KS ZAKOPANE 1
0
PIAST PIASTÓW
1
vs
URSUS WARSZAWA 1
0
MUKS MINERALNI KRYNICA
1
vs
GRUNWALD BUDZIWÓJ
1
AP BUMERANG WROCŁAW
3
vs
SOKOLIKI STARY SĄCZ
1
MASTER KIDS SKAWA
5
vs
URSUS WARSZAWA 1
1
PIAST PIASTÓW
3
vs
KS ZAKOPANE 1
0
MUKS MINERALNI KRYNICA
1
vs
SOKOLIKI STARY SĄCZ
3
AP BUMERANG WROCŁAW
1
vs
GRUNWALD BUDZIWÓJ
1
KS ZAKOPANE 1
2
vs
GRUNWALD BUDZIWÓJ
2
PIAST PIASTÓW
2
vs
AP BUMERANG WROCŁAW
2
MASTER KIDS SKAWA
4
vs
MUKS MINERALNI KRYNICA
1
URSUS WARSZAWA 1
3
vs
SOKOLIKI STARY SĄCZ
4
MASTER KIDS SKAWA
6
vs
AP BUMERANG WROCŁAW
2
PIAST PIASTÓW
0
vs
MUKS MINERALNI KRYNICA
0
KS ZAKOPANE 1
0
vs
SOKOLIKI STARY SĄCZ
1
URSUS WARSZAWA 1
4
vs
GRUNWALD BUDZIWÓJ
6
MASTER KIDS SKAWA
5
vs
GRUNWALD BUDZIWÓJ
0
KS ZAKOPANE 1
2
vs
AP BUMERANG WROCŁAW
3
PIAST PIASTÓW
4
vs
SOKOLIKI STARY SĄCZ
1
URSUS WARSZAWA 1
2
vs
MUKS MINERALNI KRYNICA
2
MASTER KIDS SKAWA
3
vs
SOKOLIKI STARY SĄCZ
1
PIAST PIASTÓW
1
vs
GRUNWALD BUDZIWÓJ
0
KS ZAKOPANE 1
0
vs
MUKS MINERALNI KRYNICA
3
URSUS WARSZAWA 1
2
vs
AP BUMERANG WROCŁAW
0

© 2017 2018 Turnieje Neyz - aplikacja turniejowa