TURNIEJ REM MARCO CUP

Gdzie: Zakopane , ul. Pardałówka 9

Kiedy: 2019-09-27 08:00:00 - 2019-09-29 16:00:00

FAZA GRUPOWA

Grupa A

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 LEGIA WARSZAWA 5 9-1(8) 11
2 ŚLĄSK WROCŁAW 5 3-1(2) 7
3 BAŁTYK KOSZALIN 5 2-6(-4) 7
4 POGOŃ SZCZECIN 5 6-4(2) 7
5 STOMIL OLSZTYN 5 5-10(-5) 4
6 MKS SANDECJA 5 2-5(-3) 3
18:48, 24-09-2019
LEGIA WARSZAWA
2
vs
STOMIL OLSZTYN
1
18:48, 24-09-2019
MKS SANDECJA
0
vs
ŚLĄSK WROCŁAW
0
18:48, 24-09-2019
BAŁTYK KOSZALIN
1
vs
POGOŃ SZCZECIN
0
18:48, 24-09-2019
LEGIA WARSZAWA
0
vs
MKS SANDECJA
0
18:49, 24-09-2019
MKS SANDECJA
0
vs
POGOŃ SZCZECIN
2
18:49, 24-09-2019
LEGIA WARSZAWA
4
vs
BAŁTYK KOSZALIN
0
18:49, 24-09-2019
ŚLĄSK WROCŁAW
0
vs
POGOŃ SZCZECIN
0
18:49, 24-09-2019
STOMIL OLSZTYN
0
vs
BAŁTYK KOSZALIN
1
18:50, 24-09-2019
STOMIL OLSZTYN
1
vs
ŚLĄSK WROCŁAW
1
18:50, 24-09-2019
LEGIA WARSZAWA
3
vs
POGOŃ SZCZECIN
0
18:50, 24-09-2019
BAŁTYK KOSZALIN
0
vs
ŚLĄSK WROCŁAW
2
18:50, 24-09-2019
STOMIL OLSZTYN
3
vs
MKS SANDECJA
2
18:50, 24-09-2019
BAŁTYK KOSZALIN
0
vs
MKS SANDECJA
0
18:51, 24-09-2019
STOMIL OLSZTYN
0
vs
POGOŃ SZCZECIN
4
18:51, 24-09-2019
LEGIA WARSZAWA
0
vs
ŚLĄSK WROCŁAW
0

Grupa B

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 CRACOVIA KRAKÓW 5 4-2(2) 10
2 JUVENTUS BYDGOSZCZ 5 10-2(8) 10
3 LECH POZNAŃ 5 3-1(2) 9
4 FASE SZCZECIN 5 2-7(-5) 5
5 ESCOLA VARSOVIA 5 3-5(-2) 4
6 FC ATLET KIJÓW 5 1-6(-5) 3
18:51, 24-09-2019
ESCOLA VARSOVIA
0
vs
CRACOVIA KRAKÓW
1
18:52, 24-09-2019
FC ATLET KIJÓW
1
vs
FASE SZCZECIN
0
18:52, 24-09-2019
JUVENTUS BYDGOSZCZ
1
vs
LECH POZNAŃ
1
18:52, 24-09-2019
ESCOLA VARSOVIA
3
vs
FC ATLET KIJÓW
0
18:52, 24-09-2019
CRACOVIA KRAKÓW
1
vs
JUVENTUS BYDGOSZCZ
0
18:53, 24-09-2019
JUVENTUS BYDGOSZCZ
5
vs
FASE SZCZECIN
0
18:53, 24-09-2019
ESCOLA VARSOVIA
0
vs
LECH POZNAŃ
1
18:53, 24-09-2019
CRACOVIA KRAKÓW
1
vs
FASE SZCZECIN
2
18:53, 24-09-2019
FC ATLET KIJÓW
0
vs
LECH POZNAŃ
1
18:53, 24-09-2019
ESCOLA VARSOVIA
0
vs
JUVENTUS BYDGOSZCZ
3
18:53, 24-09-2019
FASE SZCZECIN
0
vs
LECH POZNAŃ
0
18:54, 24-09-2019
CRACOVIA KRAKÓW
1
vs
FC ATLET KIJÓW
0
18:54, 24-09-2019
JUVENTUS BYDGOSZCZ
1
vs
FC ATLET KIJÓW
0
18:54, 24-09-2019
CRACOVIA KRAKÓW
0
vs
LECH POZNAŃ
0
18:54, 24-09-2019
ESCOLA VARSOVIA
0
vs
FASE SZCZECIN
0

Grupa C

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 STF CHAMPION WARSZAWA 5 5-1(4) 9
2 KORONA S.A. 5 2-1(1) 8
3 KARPATY LWÓW 5 2-2(0) 6
4 ARKA GDYNIA 5 2-2(0) 6
5 WIDZEW ŁÓDŹ 5 3-3(0) 5
6 WISŁA PŁOCK 5 2-7(-5) 2
18:55, 24-09-2019
KORONA S.A.
1
vs
WISŁA PŁOCK
0
18:55, 24-09-2019
STF CHAMPION WARSZAWA
0
vs
ARKA GDYNIA
0
18:55, 24-09-2019
WIDZEW ŁÓDŹ
0
vs
KARPATY LWÓW
0
18:55, 24-09-2019
KORONA S.A.
0
vs
STF CHAMPION WARSZAWA
0
18:55, 24-09-2019
WISŁA PŁOCK
1
vs
WIDZEW ŁÓDŹ
1
18:55, 24-09-2019
ARKA GDYNIA
0
vs
KARPATY LWÓW
0
18:56, 24-09-2019
KORONA S.A.
0
vs
KARPATY LWÓW
1
18:56, 24-09-2019
WISŁA PŁOCK
0
vs
ARKA GDYNIA
1
18:56, 24-09-2019
STF CHAMPION WARSZAWA
1
vs
KARPATY LWÓW
0
18:56, 24-09-2019
KORONA S.A.
0
vs
WIDZEW ŁÓDŹ
0
18:57, 24-09-2019
WIDZEW ŁÓDŹ
1
vs
ARKA GDYNIA
1
18:57, 24-09-2019
WISŁA PŁOCK
0
vs
STF CHAMPION WARSZAWA
3
19:01, 24-09-2019
WIDZEW ŁÓDŹ
1
vs
STF CHAMPION WARSZAWA
1
19:01, 24-09-2019
WISŁA PŁOCK
1
vs
KARPATY LWÓW
1
19:01, 24-09-2019
KORONA S.A.
1
vs
ARKA GDYNIA
0

FAZA PUCHAROWA

LIGA MISTRZÓW (miejsca 1-6)

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 ŚLĄSK WROCŁAW 5 6-1(5) 12
2 KORONA S.A. 5 4-3(1) 9
3 JUVENTUS BYDGOSZCZ 5 4-3(1) 7
4 CRACOVIA KRAKÓW 5 4-5(-1) 6
5 STF CHAMPION WARSZAWA 5 3-5(-2) 5
6 LEGIA WARSZAWA 5 1-5(-4) 4
12:12, 28-09-2019
LEGIA WARSZAWA
1
vs
KORONA S.A.
0
12:12, 28-09-2019
CRACOVIA KRAKÓW
0
vs
ŚLĄSK WROCŁAW
1
12:12, 28-09-2019
STF CHAMPION WARSZAWA
1
vs
JUVENTUS BYDGOSZCZ
1
12:12, 28-09-2019
LEGIA WARSZAWA
0
vs
CRACOVIA KRAKÓW
1
12:12, 28-09-2019
KORONA S.A.
1
vs
STF CHAMPION WARSZAWA
0
12:12, 28-09-2019
ŚLĄSK WROCŁAW
1
vs
JUVENTUS BYDGOSZCZ
0
12:13, 28-09-2019
KORONA S.A.
2
vs
CRACOVIA KRAKÓW
1
12:13, 28-09-2019
LEGIA WARSZAWA
0
vs
JUVENTUS BYDGOSZCZ
2
12:13, 28-09-2019
KORONA S.A.
1
vs
ŚLĄSK WROCŁAW
0
12:13, 28-09-2019
CRACOVIA KRAKÓW
1
vs
JUVENTUS BYDGOSZCZ
0
12:13, 28-09-2019
LEGIA WARSZAWA
0
vs
STF CHAMPION WARSZAWA
0
12:14, 28-09-2019
STF CHAMPION WARSZAWA
0
vs
ŚLĄSK WROCŁAW
2
12:14, 28-09-2019
LEGIA WARSZAWA
0
vs
ŚLĄSK WROCŁAW
2
12:15, 28-09-2019
KORONA S.A.
0
vs
JUVENTUS BYDGOSZCZ
1
12:15, 28-09-2019
STF CHAMPION WARSZAWA
2
vs
CRACOVIA KRAKÓW
1

LIGA EUROPY (miejsca 7-12)

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 ARKA GDYNIA 5 4-0(4) 9
2 LECH POZNAŃ 5 3-3(0) 8
3 BAŁTYK KOSZALIN 5 3-1(2) 8
4 POGOŃ SZCZECIN 5 1-1(0) 6
5 FASE SZCZECIN 5 2-6(-4) 4
6 KARPATY LWÓW 5 3-5(-2) 4
12:20, 28-09-2019
BAŁTYK KOSZALIN
0
vs
ARKA GDYNIA
0
12:20, 28-09-2019
LECH POZNAŃ
0
vs
POGOŃ SZCZECIN
0
12:21, 28-09-2019
KARPATY LWÓW
1
vs
FASE SZCZECIN
2
12:21, 28-09-2019
BAŁTYK KOSZALIN
0
vs
LECH POZNAŃ
1
12:21, 28-09-2019
ARKA GDYNIA
0
vs
KARPATY LWÓW
0
12:21, 28-09-2019
POGOŃ SZCZECIN
1
vs
FASE SZCZECIN
0
12:24, 28-09-2019
ARKA GDYNIA
0
vs
POGOŃ SZCZECIN
0
12:24, 28-09-2019
LECH POZNAŃ
0
vs
FASE SZCZECIN
0
12:24, 28-09-2019
BAŁTYK KOSZALIN
1
vs
KARPATY LWÓW
0
12:25, 28-09-2019
BAŁTYK KOSZALIN
2
vs
FASE SZCZECIN
0
12:25, 28-09-2019
KARPATY LWÓW
1
vs
POGOŃ SZCZECIN
0
12:25, 28-09-2019
ARKA GDYNIA
2
vs
LECH POZNAŃ
0
12:25, 28-09-2019
BAŁTYK KOSZALIN
0
vs
POGOŃ SZCZECIN
0
12:25, 28-09-2019
ARKA GDYNIA
2
vs
FASE SZCZECIN
0
12:25, 28-09-2019
KARPATY LWÓW
1
vs
LECH POZNAŃ
2

EKSTRAKLASA (miejsca 13-18)

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 ESCOLA VARSOVIA 5 6-0(6) 11
2 STOMIL OLSZTYN 5 6-4(2) 8
3 MKS SANDECJA 5 6-5(1) 7
4 WIDZEW ŁÓDŹ 5 5-4(1) 7
5 FC ATLET KIJÓW 5 4-9(-5) 5
6 WISŁA PŁOCK 5 3-8(-5) 2
12:26, 28-09-2019
STOMIL OLSZTYN
3
vs
WISŁA PŁOCK
0
12:27, 28-09-2019
ESCOLA VARSOVIA
1
vs
MKS SANDECJA
0
12:27, 28-09-2019
WIDZEW ŁÓDŹ
3
vs
FC ATLET KIJÓW
0
12:27, 28-09-2019
STOMIL OLSZTYN
0
vs
ESCOLA VARSOVIA
2
12:27, 28-09-2019
WISŁA PŁOCK
1
vs
WIDZEW ŁÓDŹ
2
12:27, 28-09-2019
MKS SANDECJA
1
vs
FC ATLET KIJÓW
2
12:28, 28-09-2019
WISŁA PŁOCK
0
vs
ESCOLA VARSOVIA
0
12:28, 28-09-2019
WIDZEW ŁÓDŹ
0
vs
MKS SANDECJA
2
12:28, 28-09-2019
STOMIL OLSZTYN
1
vs
FC ATLET KIJÓW
1
12:28, 28-09-2019
WISŁA PŁOCK
1
vs
MKS SANDECJA
2
12:28, 28-09-2019
ESCOLA VARSOVIA
3
vs
FC ATLET KIJÓW
0
12:28, 28-09-2019
STOMIL OLSZTYN
1
vs
WIDZEW ŁÓDŹ
0
12:29, 28-09-2019
STOMIL OLSZTYN
1
vs
MKS SANDECJA
1
12:29, 28-09-2019
WISŁA PŁOCK
1
vs
FC ATLET KIJÓW
1
12:29, 28-09-2019
WIDZEW ŁÓDŹ
0
vs
ESCOLA VARSOVIA
0

© 2017 - 2021 - Turnieje Neyz - aplikacja turniejowa