Międzynarodowy Turniej API CUP rocznik 2011- 04-06.10.2019r

Gdzie: Zakopane , ul. Pardałówka 9

Kiedy: 2019-10-04 08:30:00 - 2019-10-06 14:00:00

FAZA GRUPOWA

Grupa A

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 FOOTBALL KIDS KIJÓW 5 20-7(13) 15
2 MUKP DĄBROWA GÓRNICZA 5 17-7(10) 10
3 CZAJKA WYSZOGOROD 5 10-6(4) 8
4 DUNAJEC NOWY SĄCZ 5 10-8(2) 7
5 Rodło Opole 1 5 8-21(-13) 3
6 Lechia Dzierżoniów 5 3-19(-16) 0
CZAJKA WYSZOGOROD
1
vs
FOOTBALL KIDS KIJÓW
3
Rodło Opole 1
2
vs
DUNAJEC NOWY SĄCZ
4
Lechia Dzierżoniów
0
vs
MUKP DĄBROWA GÓRNICZA
4
CZAJKA WYSZOGOROD
3
vs
Lechia Dzierżoniów
1
DUNAJEC NOWY SĄCZ
1
vs
MUKP DĄBROWA GÓRNICZA
3
FOOTBALL KIDS KIJÓW
6
vs
Lechia Dzierżoniów
0
CZAJKA WYSZOGOROD
4
vs
Rodło Opole 1
0
CZAJKA WYSZOGOROD
1
vs
MUKP DĄBROWA GÓRNICZA
1
Rodło Opole 1
3
vs
Lechia Dzierżoniów
2
FOOTBALL KIDS KIJÓW
4
vs
MUKP DĄBROWA GÓRNICZA
3
CZAJKA WYSZOGOROD
1
vs
DUNAJEC NOWY SĄCZ
1
Rodło Opole 1
1
vs
MUKP DĄBROWA GÓRNICZA
6
FOOTBALL KIDS KIJÓW
2
vs
DUNAJEC NOWY SĄCZ
1
FOOTBALL KIDS KIJÓW
5
vs
Rodło Opole 1
2
DUNAJEC NOWY SĄCZ
3
vs
Lechia Dzierżoniów
0

Grupa B

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 Sandecja Nowy Sącz 5 17-1(16) 13
2 LIDER CZERWONOGRAD 5 12-2(10) 10
3 AP BUMERANG WROCŁAW 5 18-5(13) 9
4 SPARTAK MELITOPOL 5 11-8(3) 9
5 FA LUBLIN 5 1-14(-13) 1
6 ORZEŁ ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE 5 0-29(-29) 1
LIDER CZERWONOGRAD
1
vs
SPARTAK MELITOPOL
2
AP BUMERANG WROCŁAW
1
vs
Sandecja Nowy Sącz
4
FA LUBLIN
0
vs
ORZEŁ ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE
0
LIDER CZERWONOGRAD
1
vs
AP BUMERANG WROCŁAW
0
AP BUMERANG WROCŁAW
9
vs
ORZEŁ ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE
0
SPARTAK MELITOPOL
0
vs
Sandecja Nowy Sącz
1
LIDER CZERWONOGRAD
4
vs
FA LUBLIN
0
Sandecja Nowy Sącz
7
vs
ORZEŁ ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE
0
SPARTAK MELITOPOL
2
vs
FA LUBLIN
1
LIDER CZERWONOGRAD
0
vs
Sandecja Nowy Sącz
0
SPARTAK MELITOPOL
7
vs
ORZEŁ ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE
0
AP BUMERANG WROCŁAW
3
vs
FA LUBLIN
0
LIDER CZERWONOGRAD
6
vs
ORZEŁ ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE
0
SPARTAK MELITOPOL
0
vs
AP BUMERANG WROCŁAW
5
Sandecja Nowy Sącz
5
vs
FA LUBLIN
0

Grupa C

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 BRONOWIANKA KRAKÓW 5 23-4(19) 15
2 PARASOL WROCŁAW 5 9-2(7) 12
3 METALIST 1925 KHARKIV 2 5 5-5(0) 9
4 POLONIA SŁUBICE 5 4-14(-10) 6
5 AP NOWA PROSZOWIANKA 5 4-9(-5) 3
6 FK Lokomotiva Trnava 5 2-13(-11) 0
METALIST 1925 KHARKIV 2
1
vs
FK Lokomotiva Trnava
0
PARASOL WROCŁAW
2
vs
AP NOWA PROSZOWIANKA
0
POLONIA SŁUBICE
0
vs
BRONOWIANKA KRAKÓW
8
METALIST 1925 KHARKIV 2
0
vs
PARASOL WROCŁAW
2
FK Lokomotiva Trnava
1
vs
POLONIA SŁUBICE
2
AP NOWA PROSZOWIANKA
2
vs
BRONOWIANKA KRAKÓW
3
FK Lokomotiva Trnava
1
vs
BRONOWIANKA KRAKÓW
7
METALIST 1925 KHARKIV 2
2
vs
AP NOWA PROSZOWIANKA
0
PARASOL WROCŁAW
1
vs
BRONOWIANKA KRAKÓW
2
FK Lokomotiva Trnava
0
vs
AP NOWA PROSZOWIANKA
2
METALIST 1925 KHARKIV 2
2
vs
POLONIA SŁUBICE
0
PARASOL WROCŁAW
3
vs
POLONIA SŁUBICE
0
METALIST 1925 KHARKIV 2
0
vs
BRONOWIANKA KRAKÓW
3
FK Lokomotiva Trnava
0
vs
PARASOL WROCŁAW
1
AP NOWA PROSZOWIANKA
0
vs
POLONIA SŁUBICE
2

Grupa D

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 METALIST 1925 KHARKIV 1 5 22-4(18) 13
2 BRAZYLIJSKIE SZKÓŁKI PIŁKARSKIE LUBLIN 5 10-8(2) 12
3 ŻAPN ŻYWIEC 5 12-8(4) 8
4 AP CHAMPIONS BRZESKO 5 8-8(0) 5
5 GALACTICOS OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI 5 5-12(-7) 4
6 FC Wrocław Academy 5 7-24(-17) 0
METALIST 1925 KHARKIV 1
3
vs
AP CHAMPIONS BRZESKO
2
ŻAPN ŻYWIEC
5
vs
FC Wrocław Academy
2
GALACTICOS OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI
0
vs
BRAZYLIJSKIE SZKÓŁKI PIŁKARSKIE LUBLIN
2
METALIST 1925 KHARKIV 1
1
vs
ŻAPN ŻYWIEC
1
AP CHAMPIONS BRZESKO
0
vs
GALACTICOS OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI
0
FC Wrocław Academy
2
vs
BRAZYLIJSKIE SZKÓŁKI PIŁKARSKIE LUBLIN
3
AP CHAMPIONS BRZESKO
4
vs
FC Wrocław Academy
1
METALIST 1925 KHARKIV 1
5
vs
GALACTICOS OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI
0
ŻAPN ŻYWIEC
1
vs
BRAZYLIJSKIE SZKÓŁKI PIŁKARSKIE LUBLIN
2
METALIST 1925 KHARKIV 1
8
vs
FC Wrocław Academy
0
AP CHAMPIONS BRZESKO
0
vs
BRAZYLIJSKIE SZKÓŁKI PIŁKARSKIE LUBLIN
2
ŻAPN ŻYWIEC
3
vs
GALACTICOS OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI
1
METALIST 1925 KHARKIV 1
5
vs
BRAZYLIJSKIE SZKÓŁKI PIŁKARSKIE LUBLIN
1
AP CHAMPIONS BRZESKO
2
vs
ŻAPN ŻYWIEC
2
FC Wrocław Academy
2
vs
GALACTICOS OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI
4

FAZA PUCHAROWA

LIGA MISTRZÓW (miejsca 1-8)

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 METALIST 1925 KHARKIV 1 7 24-3(21) 18
2 LIDER CZERWONOGRAD 7 16-7(9) 16
3 FOOTBALL KIDS KIJÓW 7 12-12(0) 12
4 BRAZYLIJSKIE SZKÓŁKI PIŁKARSKIE LUBLIN 7 16-16(0) 12
5 Sandecja Nowy Sącz 7 15-9(6) 11
6 MUKP DĄBROWA GÓRNICZA 7 5-11(-6) 7
7 BRONOWIANKA KRAKÓW 7 10-23(-13) 6
8 PARASOL WROCŁAW 7 6-23(-17) 0
FOOTBALL KIDS KIJÓW
2
vs
MUKP DĄBROWA GÓRNICZA
0
BRONOWIANKA KRAKÓW
3
vs
PARASOL WROCŁAW
2
FOOTBALL KIDS KIJÓW
3
vs
Sandecja Nowy Sącz
2
Sandecja Nowy Sącz
1
vs
METALIST 1925 KHARKIV 1
3
FOOTBALL KIDS KIJÓW
0
vs
BRONOWIANKA KRAKÓW
5
BRONOWIANKA KRAKÓW
0
vs
BRAZYLIJSKIE SZKÓŁKI PIŁKARSKIE LUBLIN
5
FOOTBALL KIDS KIJÓW
0
vs
LIDER CZERWONOGRAD
1
BRONOWIANKA KRAKÓW
0
vs
METALIST 1925 KHARKIV 1
10
Sandecja Nowy Sącz
1
vs
LIDER CZERWONOGRAD
1
METALIST 1925 KHARKIV 1
0
vs
BRAZYLIJSKIE SZKÓŁKI PIŁKARSKIE LUBLIN
1
MUKP DĄBROWA GÓRNICZA
1
vs
LIDER CZERWONOGRAD
3
PARASOL WROCŁAW
2
vs
BRAZYLIJSKIE SZKÓŁKI PIŁKARSKIE LUBLIN
4
Sandecja Nowy Sącz
5
vs
BRAZYLIJSKIE SZKÓŁKI PIŁKARSKIE LUBLIN
1
LIDER CZERWONOGRAD
5
vs
BRAZYLIJSKIE SZKÓŁKI PIŁKARSKIE LUBLIN
1
MUKP DĄBROWA GÓRNICZA
2
vs
PARASOL WROCŁAW
0
PARASOL WROCŁAW
0
vs
METALIST 1925 KHARKIV 1
4
MUKP DĄBROWA GÓRNICZA
0
vs
Sandecja Nowy Sącz
0
FOOTBALL KIDS KIJÓW
3
vs
PARASOL WROCŁAW
1
Sandecja Nowy Sącz
2
vs
BRONOWIANKA KRAKÓW
1
FOOTBALL KIDS KIJÓW
0
vs
METALIST 1925 KHARKIV 1
2
FOOTBALL KIDS KIJÓW
4
vs
BRAZYLIJSKIE SZKÓŁKI PIŁKARSKIE LUBLIN
1
Sandecja Nowy Sącz
4
vs
PARASOL WROCŁAW
0
MUKP DĄBROWA GÓRNICZA
2
vs
BRONOWIANKA KRAKÓW
0
LIDER CZERWONOGRAD
1
vs
METALIST 1925 KHARKIV 1
2
MUKP DĄBROWA GÓRNICZA
0
vs
BRAZYLIJSKIE SZKÓŁKI PIŁKARSKIE LUBLIN
3
LIDER CZERWONOGRAD
3
vs
PARASOL WROCŁAW
1
MUKP DĄBROWA GÓRNICZA
0
vs
METALIST 1925 KHARKIV 1
3
LIDER CZERWONOGRAD
2
vs
BRONOWIANKA KRAKÓW
1

LIGA EUROPY (miejsca 9-16)

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 METALIST 1925 KHARKIV 2 7 10-3(7) 14
2 AP BUMERANG WROCŁAW 7 13-9(4) 13
3 AP CHAMPIONS BRZESKO 7 12-11(1) 12
4 ŻAPN ŻYWIEC 7 15-13(2) 12
5 CZAJKA WYSZOGOROD 7 5-5(0) 11
6 SPARTAK MELITOPOL 7 11-12(-1) 7
7 DUNAJEC NOWY SĄCZ 7 5-13(-8) 5
8 POLONIA SŁUBICE 7 7-12(-5) 4
CZAJKA WYSZOGOROD
0
vs
DUNAJEC NOWY SĄCZ
0
AP BUMERANG WROCŁAW
3
vs
SPARTAK MELITOPOL
1
METALIST 1925 KHARKIV 2
3
vs
POLONIA SŁUBICE
0
ŻAPN ŻYWIEC
2
vs
AP CHAMPIONS BRZESKO
4
CZAJKA WYSZOGOROD
1
vs
SPARTAK MELITOPOL
0
POLONIA SŁUBICE
0
vs
AP CHAMPIONS BRZESKO
1
METALIST 1925 KHARKIV 2
1
vs
ŻAPN ŻYWIEC
1
DUNAJEC NOWY SĄCZ
0
vs
SPARTAK MELITOPOL
3
CZAJKA WYSZOGOROD
2
vs
AP BUMERANG WROCŁAW
1
DUNAJEC NOWY SĄCZ
1
vs
AP BUMERANG WROCŁAW
3
METALIST 1925 KHARKIV 2
2
vs
AP CHAMPIONS BRZESKO
1
POLONIA SŁUBICE
2
vs
ŻAPN ŻYWIEC
3
CZAJKA WYSZOGOROD
1
vs
POLONIA SŁUBICE
0
SPARTAK MELITOPOL
4
vs
AP CHAMPIONS BRZESKO
2
AP BUMERANG WROCŁAW
1
vs
ŻAPN ŻYWIEC
3
DUNAJEC NOWY SĄCZ
3
vs
POLONIA SŁUBICE
2
CZAJKA WYSZOGOROD
0
vs
METALIST 1925 KHARKIV 2
2
SPARTAK MELITOPOL
0
vs
METALIST 1925 KHARKIV 2
0
DUNAJEC NOWY SĄCZ
0
vs
AP CHAMPIONS BRZESKO
2
CZAJKA WYSZOGOROD
1
vs
ŻAPN ŻYWIEC
1
AP BUMERANG WROCŁAW
1
vs
POLONIA SŁUBICE
1
SPARTAK MELITOPOL
3
vs
ŻAPN ŻYWIEC
4
AP BUMERANG WROCŁAW
3
vs
AP CHAMPIONS BRZESKO
1
DUNAJEC NOWY SĄCZ
0
vs
METALIST 1925 KHARKIV 2
2
CZAJKA WYSZOGOROD
0
vs
AP CHAMPIONS BRZESKO
1
DUNAJEC NOWY SĄCZ
1
vs
ŻAPN ŻYWIEC
1
AP BUMERANG WROCŁAW
1
vs
METALIST 1925 KHARKIV 2
0
SPARTAK MELITOPOL
0
vs
POLONIA SŁUBICE
2

EKSTRAKLASA (miejsca 17-24)

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 GALACTICOS OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI 7 24-6(18) 21
2 FA LUBLIN 7 20-6(14) 15
3 FC Wrocław Academy 7 32-11(21) 15
4 AP NOWA PROSZOWIANKA 7 18-21(-3) 12
5 FK Lokomotiva Trnava 7 15-8(7) 12
6 Lechia Dzierżoniów 7 4-27(-23) 6
7 ORZEŁ ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE 7 3-14(-11) 3
8 Rodło Opole 1 7 3-26(-23) 0
Rodło Opole 1
1
vs
Lechia Dzierżoniów
2
FA LUBLIN
2
vs
ORZEŁ ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE
0
AP NOWA PROSZOWIANKA
2
vs
FK Lokomotiva Trnava
1
GALACTICOS OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI
4
vs
FC Wrocław Academy
2
Rodło Opole 1
0
vs
FA LUBLIN
7
FK Lokomotiva Trnava
2
vs
FC Wrocław Academy
3
AP NOWA PROSZOWIANKA
1
vs
GALACTICOS OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI
5
Lechia Dzierżoniów
1
vs
ORZEŁ ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE
0
Rodło Opole 1
1
vs
AP NOWA PROSZOWIANKA
3
FK Lokomotiva Trnava
1
vs
GALACTICOS OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI
2
AP NOWA PROSZOWIANKA
2
vs
FC Wrocław Academy
12
Lechia Dzierżoniów
0
vs
FA LUBLIN
6
Rodło Opole 1
0
vs
ORZEŁ ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE
2
Lechia Dzierżoniów
0
vs
FK Lokomotiva Trnava
5
Lechia Dzierżoniów
0
vs
AP NOWA PROSZOWIANKA
5
Rodło Opole 1
0
vs
FK Lokomotiva Trnava
3
ORZEŁ ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE
1
vs
FC Wrocław Academy
5
FA LUBLIN
1
vs
GALACTICOS OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI
3
ORZEŁ ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE
0
vs
GALACTICOS OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI
1
FA LUBLIN
1
vs
FK Lokomotiva Trnava
2
Rodło Opole 1
0
vs
GALACTICOS OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI
6
ORZEŁ ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE
0
vs
AP NOWA PROSZOWIANKA
4
Lechia Dzierżoniów
0
vs
FC Wrocław Academy
7
Rodło Opole 1
1
vs
FC Wrocław Academy
3
Lechia Dzierżoniów
1
vs
GALACTICOS OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI
3
FA LUBLIN
2
vs
AP NOWA PROSZOWIANKA
1
ORZEŁ ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE
0
vs
FK Lokomotiva Trnava
1
FA LUBLIN
1
vs
FC Wrocław Academy
0

© 2017 2018 Turnieje Neyz - aplikacja turniejowa