Międzynarodowy Turniej API CUP rocznik 2009- 11-13.10.2019r

Gdzie: Zakopane , ul. Pardałówka 9

Kiedy: 2019-10-11 08:00:00 - 2019-10-13 15:00:00

FAZA GRUPOWA

Grupa A

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 LECHIA TOMASZÓW MAZOWIECKI 5 19-4(15) 12
2 KS ZAKOPANE 5 15-4(11) 12
3 UKS 6 JASŁO 5 9-1(8) 12
4 PROGRES KIJÓW 1 5 8-7(1) 4
5 DYNAMO LWÓW 5 7-12(-5) 4
6 ZAWRAT BUKOWINA TATRZAŃSKA 5 1-31(-30) 0
07:01, 11-10-2019
PROGRES KIJÓW 1
1
vs
DYNAMO LWÓW
1
07:01, 11-10-2019
UKS 6 JASŁO
0
vs
LECHIA TOMASZÓW MAZOWIECKI
1
07:02, 11-10-2019
ZAWRAT BUKOWINA TATRZAŃSKA
1
vs
KS ZAKOPANE
4
07:02, 11-10-2019
PROGRES KIJÓW 1
0
vs
UKS 6 JASŁO
1
07:02, 11-10-2019
DYNAMO LWÓW
6
vs
ZAWRAT BUKOWINA TATRZAŃSKA
0
07:02, 11-10-2019
LECHIA TOMASZÓW MAZOWIECKI
1
vs
KS ZAKOPANE
2
07:08, 11-10-2019
DYNAMO LWÓW
0
vs
LECHIA TOMASZÓW MAZOWIECKI
3
07:08, 11-10-2019
UKS 6 JASŁO
1
vs
KS ZAKOPANE
0
07:08, 11-10-2019
PROGRES KIJÓW 1
4
vs
ZAWRAT BUKOWINA TATRZAŃSKA
0
07:09, 11-10-2019
PROGRES KIJÓW 1
1
vs
KS ZAKOPANE
2
07:09, 11-10-2019
ZAWRAT BUKOWINA TATRZAŃSKA
0
vs
LECHIA TOMASZÓW MAZOWIECKI
11
07:09, 11-10-2019
DYNAMO LWÓW
0
vs
UKS 6 JASŁO
1
07:09, 11-10-2019
PROGRES KIJÓW 1
2
vs
LECHIA TOMASZÓW MAZOWIECKI
3
07:09, 11-10-2019
DYNAMO LWÓW
0
vs
KS ZAKOPANE
7
07:10, 11-10-2019
UKS 6 JASŁO
6
vs
ZAWRAT BUKOWINA TATRZAŃSKA
0

Grupa B

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 STILON GORZÓW 5 15-1(14) 15
2 FC JUNIOR SPORT ODESSA 5 9-5(4) 10
3 CERAMIKA OPOCZNO 5 7-5(2) 9
4 LECH POZNAŃ FA NOWA DĘBA 5 4-7(-3) 4
5 PROGRES KIJÓW 2 5 2-16(-14) 3
6 CRACOVIA KRAKÓW 5 5-8(-3) 3
07:10, 11-10-2019
PROGRES KIJÓW 2
0
vs
FC JUNIOR SPORT ODESSA
4
07:12, 11-10-2019
LECH POZNAŃ FA NOWA DĘBA
0
vs
STILON GORZÓW
2
07:12, 11-10-2019
CRACOVIA KRAKÓW
1
vs
CERAMIKA OPOCZNO
2
07:13, 11-10-2019
PROGRES KIJÓW 2
0
vs
LECH POZNAŃ FA NOWA DĘBA
2
07:15, 11-10-2019
FC JUNIOR SPORT ODESSA
2
vs
CRACOVIA KRAKÓW
1
07:16, 11-10-2019
STILON GORZÓW
1
vs
CERAMIKA OPOCZNO
0
07:16, 11-10-2019
PROGRES KIJÓW 2
2
vs
CRACOVIA KRAKÓW
1
07:17, 11-10-2019
FC JUNIOR SPORT ODESSA
0
vs
STILON GORZÓW
2
07:17, 11-10-2019
LECH POZNAŃ FA NOWA DĘBA
1
vs
CERAMIKA OPOCZNO
3
07:18, 11-10-2019
PROGRES KIJÓW 2
0
vs
CERAMIKA OPOCZNO
1
07:18, 11-10-2019
CRACOVIA KRAKÓW
1
vs
STILON GORZÓW
2
07:18, 11-10-2019
FC JUNIOR SPORT ODESSA
1
vs
LECH POZNAŃ FA NOWA DĘBA
1
07:19, 11-10-2019
PROGRES KIJÓW 2
0
vs
STILON GORZÓW
8
07:19, 11-10-2019
FC JUNIOR SPORT ODESSA
2
vs
CERAMIKA OPOCZNO
1
07:19, 11-10-2019
LECH POZNAŃ FA NOWA DĘBA
0
vs
CRACOVIA KRAKÓW
1

Grupa C

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 FC Rukh Vynnyky 5 16-3(13) 12
2 SANDECJA NOWY SĄCZ 2008 5 11-5(6) 9
3 WISŁA CZARNY DUNAJEC 2 5 6-5(1) 9
4 JUNIOR MIŃSK 5 5-7(-2) 7
5 AF WIDZEW BRZEZINY 5 3-8(-5) 7
6 KS ZAKOPANE 2 5 1-14(-13) 0
07:24, 11-10-2019
FC Rukh Vynnyky
4
vs
JUNIOR MIŃSK
0
07:24, 11-10-2019
KS ZAKOPANE 2
0
vs
WISŁA CZARNY DUNAJEC 2
3
07:24, 11-10-2019
JUNIOR MIŃSK
2
vs
KS ZAKOPANE 2
0
07:25, 11-10-2019
SANDECJA NOWY SĄCZ 2008
0
vs
AF WIDZEW BRZEZINY
1
07:25, 11-10-2019
SANDECJA NOWY SĄCZ 2008
5
vs
KS ZAKOPANE 2
0
07:25, 11-10-2019
FC Rukh Vynnyky
7
vs
AF WIDZEW BRZEZINY
0
07:25, 11-10-2019
KS ZAKOPANE 2
0
vs
AF WIDZEW BRZEZINY
2
07:25, 11-10-2019
JUNIOR MIŃSK
0
vs
AF WIDZEW BRZEZINY
0
07:25, 11-10-2019
FC Rukh Vynnyky
2
vs
KS ZAKOPANE 2
1
07:26, 11-10-2019
FC Rukh Vynnyky
3
vs
SANDECJA NOWY SĄCZ 2008
1
07:26, 11-10-2019
AF WIDZEW BRZEZINY
0
vs
WISŁA CZARNY DUNAJEC 2
1
07:26, 11-10-2019
SANDECJA NOWY SĄCZ 2008
3
vs
WISŁA CZARNY DUNAJEC 2
0
07:26, 11-10-2019
FC Rukh Vynnyky
0
vs
WISŁA CZARNY DUNAJEC 2
1
07:26, 11-10-2019
JUNIOR MIŃSK
1
vs
SANDECJA NOWY SĄCZ 2008
2
07:27, 11-10-2019
JUNIOR MIŃSK
2
vs
WISŁA CZARNY DUNAJEC 2
1

Grupa D

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 ZIARKA KIJÓW 1 5 10-2(8) 13
2 AP 21 KRAKÓW 5 7-4(3) 9
3 SDJUSZOR MYKOLAIV 5 2-4(-2) 7
4 VARSOVIA CENTRUM 5 5-7(-2) 6
5 SOKOLIKI STARY SĄCZ 5 4-6(-2) 4
6 MUKS MINERALNI KRYNICA 5 1-6(-5) 3
07:27, 11-10-2019
SDJUSZOR MYKOLAIV
0
vs
ZIARKA KIJÓW 1
3
07:27, 11-10-2019
MUKS MINERALNI KRYNICA
0
vs
SOKOLIKI STARY SĄCZ
0
07:28, 11-10-2019
AP 21 KRAKÓW
1
vs
VARSOVIA CENTRUM
2
07:28, 11-10-2019
SDJUSZOR MYKOLAIV
0
vs
MUKS MINERALNI KRYNICA
0
07:28, 11-10-2019
ZIARKA KIJÓW 1
1
vs
AP 21 KRAKÓW
0
07:28, 11-10-2019
SOKOLIKI STARY SĄCZ
2
vs
VARSOVIA CENTRUM
0
07:29, 11-10-2019
MUKS MINERALNI KRYNICA
0
vs
VARSOVIA CENTRUM
3
07:29, 11-10-2019
SDJUSZOR MYKOLAIV
0
vs
AP 21 KRAKÓW
1
07:30, 11-10-2019
ZIARKA KIJÓW 1
2
vs
SOKOLIKI STARY SĄCZ
1
07:30, 11-10-2019
SDJUSZOR MYKOLAIV
1
vs
VARSOVIA CENTRUM
0
07:30, 11-10-2019
AP 21 KRAKÓW
3
vs
SOKOLIKI STARY SĄCZ
1
07:30, 11-10-2019
ZIARKA KIJÓW 1
1
vs
MUKS MINERALNI KRYNICA
1
07:30, 11-10-2019
SDJUSZOR MYKOLAIV
1
vs
SOKOLIKI STARY SĄCZ
0
07:31, 11-10-2019
ZIARKA KIJÓW 1
3
vs
VARSOVIA CENTRUM
0
07:31, 11-10-2019
MUKS MINERALNI KRYNICA
0
vs
AP 21 KRAKÓW
2

Grupa E

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 VARSOVIA WARSZAWA 5 21-1(20) 15
2 APN KNURÓW 5 10-7(3) 9
3 FK Lokomotiva Trnava 5 6-17(-11) 6
4 AP 21 CHRZANÓW 5 8-10(-2) 6
5 KRAKUS NOWA HUTA 5 6-11(-5) 4
6 ZIARKA KIJÓW 2 5 4-9(-5) 4
07:31, 11-10-2019
ZIARKA KIJÓW 2
1
vs
FK Lokomotiva Trnava
0
07:34, 11-10-2019
APN KNURÓW
1
vs
KRAKUS NOWA HUTA
0
07:35, 11-10-2019
AP 21 CHRZANÓW
0
vs
VARSOVIA WARSZAWA
2
07:42, 11-10-2019
ZIARKA KIJÓW 2
1
vs
APN KNURÓW
2
07:43, 11-10-2019
FK Lokomotiva Trnava
3
vs
KRAKUS NOWA HUTA
1
07:43, 11-10-2019
APN KNURÓW
0
vs
VARSOVIA WARSZAWA
4
07:43, 11-10-2019
ZIARKA KIJÓW 2
1
vs
AP 21 CHRZANÓW
2
07:43, 11-10-2019
KRAKUS NOWA HUTA
1
vs
VARSOVIA WARSZAWA
4
07:43, 11-10-2019
FK Lokomotiva Trnava
3
vs
AP 21 CHRZANÓW
2
07:44, 11-10-2019
ZIARKA KIJÓW 2
0
vs
VARSOVIA WARSZAWA
4
07:44, 11-10-2019
AP 21 CHRZANÓW
2
vs
KRAKUS NOWA HUTA
3
07:44, 11-10-2019
FK Lokomotiva Trnava
0
vs
APN KNURÓW
6
07:44, 11-10-2019
ZIARKA KIJÓW 2
1
vs
KRAKUS NOWA HUTA
1
07:44, 11-10-2019
FK Lokomotiva Trnava
0
vs
VARSOVIA WARSZAWA
7
07:45, 11-10-2019
APN KNURÓW
1
vs
AP 21 CHRZANÓW
2

FAZA PUCHAROWA

LIGA MISTRZÓW (miejsca 1-10)

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 FC Rukh Vynnyky 9 21-4(17) 24
2 KS ZAKOPANE 9 15-13(2) 19
3 VARSOVIA WARSZAWA 9 19-9(10) 17
4 SANDECJA NOWY SĄCZ 2008 9 14-7(7) 17
5 LECHIA TOMASZÓW MAZOWIECKI 9 14-15(-1) 13
6 FC JUNIOR SPORT ODESSA 9 9-12(-3) 10
7 ZIARKA KIJÓW 1 9 6-10(-4) 9
8 STILON GORZÓW 9 7-15(-8) 7
9 AP 21 KRAKÓW 9 11-17(-6) 7
10 APN KNURÓW 9 6-20(-14) 6
08:12, 12-10-2019
LECHIA TOMASZÓW MAZOWIECKI
0
vs
FC JUNIOR SPORT ODESSA
2
08:13, 12-10-2019
FC Rukh Vynnyky
4
vs
AP 21 KRAKÓW
0
08:13, 12-10-2019
APN KNURÓW
0
vs
ZIARKA KIJÓW 1
3
08:13, 12-10-2019
KS ZAKOPANE
2
vs
FC JUNIOR SPORT ODESSA
1
08:13, 12-10-2019
AP 21 KRAKÓW
1
vs
APN KNURÓW
2
08:13, 12-10-2019
LECHIA TOMASZÓW MAZOWIECKI
1
vs
FC Rukh Vynnyky
4
08:13, 12-10-2019
KS ZAKOPANE
2
vs
APN KNURÓW
1
08:14, 12-10-2019
FC Rukh Vynnyky
3
vs
APN KNURÓW
1
08:14, 12-10-2019
LECHIA TOMASZÓW MAZOWIECKI
3
vs
ZIARKA KIJÓW 1
1
08:14, 12-10-2019
APN KNURÓW
0
vs
SANDECJA NOWY SĄCZ 2008
2
08:14, 12-10-2019
FC Rukh Vynnyky
3
vs
STILON GORZÓW
0
08:14, 12-10-2019
SANDECJA NOWY SĄCZ 2008
0
vs
AP 21 KRAKÓW
0
08:15, 12-10-2019
FC Rukh Vynnyky
1
vs
VARSOVIA WARSZAWA
0
08:15, 12-10-2019
LECHIA TOMASZÓW MAZOWIECKI
2
vs
STILON GORZÓW
0
08:15, 12-10-2019
VARSOVIA WARSZAWA
1
vs
SANDECJA NOWY SĄCZ 2008
1
08:15, 12-10-2019
KS ZAKOPANE
2
vs
STILON GORZÓW
1
08:15, 12-10-2019
FC JUNIOR SPORT ODESSA
2
vs
SANDECJA NOWY SĄCZ 2008
3
08:17, 12-10-2019
SANDECJA NOWY SĄCZ 2008
3
vs
ZIARKA KIJÓW 1
0
08:17, 12-10-2019
STILON GORZÓW
0
vs
VARSOVIA WARSZAWA
3
08:17, 12-10-2019
FC JUNIOR SPORT ODESSA
0
vs
ZIARKA KIJÓW 1
0
08:18, 12-10-2019
STILON GORZÓW
3
vs
AP 21 KRAKÓW
2
08:18, 12-10-2019
VARSOVIA WARSZAWA
6
vs
KS ZAKOPANE
4
08:18, 12-10-2019
FC JUNIOR SPORT ODESSA
1
vs
AP 21 KRAKÓW
2
08:18, 12-10-2019
KS ZAKOPANE
0
vs
ZIARKA KIJÓW 1
0
08:18, 12-10-2019
LECHIA TOMASZÓW MAZOWIECKI
1
vs
VARSOVIA WARSZAWA
1
08:19, 12-10-2019
LECHIA TOMASZÓW MAZOWIECKI
1
vs
KS ZAKOPANE
2
08:19, 12-10-2019
STILON GORZÓW
2
vs
FC JUNIOR SPORT ODESSA
0
08:20, 12-10-2019
VARSOVIA WARSZAWA
4
vs
APN KNURÓW
0
08:20, 12-10-2019
ZIARKA KIJÓW 1
1
vs
AP 21 KRAKÓW
0
08:20, 12-10-2019
FC Rukh Vynnyky
3
vs
SANDECJA NOWY SĄCZ 2008
1
09:54, 13-10-2019
LECHIA TOMASZÓW MAZOWIECKI
3
vs
APN KNURÓW
0
09:54, 13-10-2019
KS ZAKOPANE
1
vs
AP 21 KRAKÓW
3
09:55, 13-10-2019
STILON GORZÓW
0
vs
SANDECJA NOWY SĄCZ 2008
1
09:56, 13-10-2019
KS ZAKOPANE
1
vs
SANDECJA NOWY SĄCZ 2008
0
09:56, 13-10-2019
APN KNURÓW
1
vs
STILON GORZÓW
0
09:57, 13-10-2019
LECHIA TOMASZÓW MAZOWIECKI
0
vs
SANDECJA NOWY SĄCZ 2008
3
09:57, 13-10-2019
APN KNURÓW
1
vs
FC JUNIOR SPORT ODESSA
2
09:57, 13-10-2019
FC Rukh Vynnyky
0
vs
KS ZAKOPANE
1
09:58, 13-10-2019
FC JUNIOR SPORT ODESSA
1
vs
VARSOVIA WARSZAWA
0
09:58, 13-10-2019
ZIARKA KIJÓW 1
0
vs
FC Rukh Vynnyky
1
09:58, 13-10-2019
LECHIA TOMASZÓW MAZOWIECKI
3
vs
AP 21 KRAKÓW
2
09:58, 13-10-2019
FC Rukh Vynnyky
2
vs
FC JUNIOR SPORT ODESSA
0
09:58, 13-10-2019
ZIARKA KIJÓW 1
0
vs
VARSOVIA WARSZAWA
2
09:59, 13-10-2019
AP 21 KRAKÓW
1
vs
VARSOVIA WARSZAWA
2
09:59, 13-10-2019
STILON GORZÓW
1
vs
ZIARKA KIJÓW 1
1

LIGA EUROPY (miejsca 11-20)

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 JUNIOR MIŃSK 9 14-8(6) 20
2 AP 21 CHRZANÓW 9 14-7(7) 19
3 SDJUSZOR MYKOLAIV 9 14-9(5) 17
4 FK Lokomotiva Trnava 9 7-7(0) 13
5 PROGRES KIJÓW 1 9 14-7(7) 12
6 WISŁA CZARNY DUNAJEC 2 9 11-11(0) 12
7 UKS 6 JASŁO 9 6-8(-2) 10
8 VARSOVIA CENTRUM 9 13-13(0) 10
9 LECH POZNAŃ FA NOWA DĘBA 9 12-17(-5) 9
10 CERAMIKA OPOCZNO 9 7-25(-18) 3
08:21, 12-10-2019
UKS 6 JASŁO
1
vs
LECH POZNAŃ FA NOWA DĘBA
2
08:21, 12-10-2019
WISŁA CZARNY DUNAJEC 2
1
vs
VARSOVIA CENTRUM
0
08:21, 12-10-2019
AP 21 CHRZANÓW
2
vs
SDJUSZOR MYKOLAIV
1
08:21, 12-10-2019
PROGRES KIJÓW 1
4
vs
LECH POZNAŃ FA NOWA DĘBA
1
08:22, 12-10-2019
PROGRES KIJÓW 1
1
vs
AP 21 CHRZANÓW
1
08:22, 12-10-2019
UKS 6 JASŁO
0
vs
WISŁA CZARNY DUNAJEC 2
1
08:22, 12-10-2019
VARSOVIA CENTRUM
1
vs
AP 21 CHRZANÓW
2
08:23, 12-10-2019
LECH POZNAŃ FA NOWA DĘBA
1
vs
JUNIOR MIŃSK
1
08:23, 12-10-2019
WISŁA CZARNY DUNAJEC 2
0
vs
AP 21 CHRZANÓW
2
08:23, 12-10-2019
UKS 6 JASŁO
0
vs
SDJUSZOR MYKOLAIV
2
08:23, 12-10-2019
AP 21 CHRZANÓW
0
vs
JUNIOR MIŃSK
1
08:23, 12-10-2019
WISŁA CZARNY DUNAJEC 2
5
vs
CERAMIKA OPOCZNO
1
08:23, 12-10-2019
JUNIOR MIŃSK
1
vs
VARSOVIA CENTRUM
2
08:24, 12-10-2019
LECH POZNAŃ FA NOWA DĘBA
1
vs
SDJUSZOR MYKOLAIV
1
08:24, 12-10-2019
CERAMIKA OPOCZNO
0
vs
FK Lokomotiva Trnava
1
08:24, 12-10-2019
JUNIOR MIŃSK
2
vs
SDJUSZOR MYKOLAIV
1
08:24, 12-10-2019
WISŁA CZARNY DUNAJEC 2
0
vs
FK Lokomotiva Trnava
0
08:24, 12-10-2019
UKS 6 JASŁO
2
vs
CERAMIKA OPOCZNO
0
08:24, 12-10-2019
FK Lokomotiva Trnava
1
vs
JUNIOR MIŃSK
3
08:24, 12-10-2019
PROGRES KIJÓW 1
4
vs
CERAMIKA OPOCZNO
0
08:25, 12-10-2019
FK Lokomotiva Trnava
2
vs
PROGRES KIJÓW 1
0
08:25, 12-10-2019
LECH POZNAŃ FA NOWA DĘBA
2
vs
VARSOVIA CENTRUM
4
08:25, 12-10-2019
PROGRES KIJÓW 1
0
vs
SDJUSZOR MYKOLAIV
1
08:25, 12-10-2019
UKS 6 JASŁO
0
vs
FK Lokomotiva Trnava
0
08:26, 12-10-2019
WISŁA CZARNY DUNAJEC 2
1
vs
JUNIOR MIŃSK
2
08:26, 12-10-2019
CERAMIKA OPOCZNO
3
vs
LECH POZNAŃ FA NOWA DĘBA
1
08:26, 12-10-2019
UKS 6 JASŁO
1
vs
PROGRES KIJÓW 1
0
08:26, 12-10-2019
CERAMIKA OPOCZNO
0
vs
VARSOVIA CENTRUM
5
08:27, 12-10-2019
SDJUSZOR MYKOLAIV
1
vs
VARSOVIA CENTRUM
0
08:27, 12-10-2019
FK Lokomotiva Trnava
3
vs
AP 21 CHRZANÓW
2
09:49, 13-10-2019
UKS 6 JASŁO
0
vs
AP 21 CHRZANÓW
1
09:49, 13-10-2019
SDJUSZOR MYKOLAIV
2
vs
FK Lokomotiva Trnava
0
09:50, 13-10-2019
WISŁA CZARNY DUNAJEC 2
1
vs
LECH POZNAŃ FA NOWA DĘBA
4
09:50, 13-10-2019
PROGRES KIJÓW 1
4
vs
VARSOVIA CENTRUM
0
09:51, 13-10-2019
CERAMIKA OPOCZNO
1
vs
JUNIOR MIŃSK
2
09:51, 13-10-2019
UKS 6 JASŁO
2
vs
VARSOVIA CENTRUM
1
09:52, 13-10-2019
LECH POZNAŃ FA NOWA DĘBA
0
vs
FK Lokomotiva Trnava
0
09:52, 13-10-2019
PROGRES KIJÓW 1
1
vs
JUNIOR MIŃSK
1
09:52, 13-10-2019
SDJUSZOR MYKOLAIV
2
vs
WISŁA CZARNY DUNAJEC 2
2
09:52, 13-10-2019
AP 21 CHRZANÓW
2
vs
CERAMIKA OPOCZNO
0
09:53, 13-10-2019
UKS 6 JASŁO
0
vs
JUNIOR MIŃSK
1
09:53, 13-10-2019
VARSOVIA CENTRUM
0
vs
FK Lokomotiva Trnava
0
09:53, 13-10-2019
AP 21 CHRZANÓW
2
vs
LECH POZNAŃ FA NOWA DĘBA
0
09:53, 13-10-2019
CERAMIKA OPOCZNO
2
vs
SDJUSZOR MYKOLAIV
3
09:54, 13-10-2019
WISŁA CZARNY DUNAJEC 2
0
vs
PROGRES KIJÓW 1
0

PUCHAR POLSKI (miejsca 21-30)

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 SOKOLIKI STARY SĄCZ 9 20-1(19) 23
2 KRAKUS NOWA HUTA 9 19-3(16) 21
3 ZIARKA KIJÓW 2 9 16-7(9) 18
4 AF WIDZEW BRZEZINY 9 18-9(9) 18
5 DYNAMO LWÓW 9 12-10(2) 11
6 MUKS MINERALNI KRYNICA 9 9-8(1) 11
7 PROGRES KIJÓW 2 9 6-14(-8) 9
8 CRACOVIA KRAKÓW 9 11-16(-5) 8
9 KS ZAKOPANE 2 9 10-18(-8) 7
10 ZAWRAT BUKOWINA TATRZAŃSKA 9 3-38(-35) 0
08:31, 12-10-2019
DYNAMO LWÓW
2
vs
CRACOVIA KRAKÓW
0
08:33, 12-10-2019
AF WIDZEW BRZEZINY
2
vs
MUKS MINERALNI KRYNICA
0
08:33, 12-10-2019
ZIARKA KIJÓW 2
0
vs
SOKOLIKI STARY SĄCZ
2
08:33, 12-10-2019
ZAWRAT BUKOWINA TATRZAŃSKA
0
vs
CRACOVIA KRAKÓW
5
08:33, 12-10-2019
MUKS MINERALNI KRYNICA
1
vs
ZIARKA KIJÓW 2
1
08:33, 12-10-2019
DYNAMO LWÓW
0
vs
AF WIDZEW BRZEZINY
1
08:33, 12-10-2019
ZAWRAT BUKOWINA TATRZAŃSKA
0
vs
ZIARKA KIJÓW 2
6
08:34, 12-10-2019
AF WIDZEW BRZEZINY
2
vs
ZIARKA KIJÓW 2
3
08:34, 12-10-2019
DYNAMO LWÓW
0
vs
SOKOLIKI STARY SĄCZ
3
08:34, 12-10-2019
ZIARKA KIJÓW 2
1
vs
KS ZAKOPANE 2
0
08:34, 12-10-2019
AF WIDZEW BRZEZINY
2
vs
PROGRES KIJÓW 2
0
08:34, 12-10-2019
KS ZAKOPANE 2
1
vs
MUKS MINERALNI KRYNICA
1
08:35, 12-10-2019
AF WIDZEW BRZEZINY
0
vs
KRAKUS NOWA HUTA
3
08:35, 12-10-2019
DYNAMO LWÓW
0
vs
PROGRES KIJÓW 2
1
08:35, 12-10-2019
KRAKUS NOWA HUTA
3
vs
KS ZAKOPANE 2
0
08:35, 12-10-2019
ZAWRAT BUKOWINA TATRZAŃSKA
0
vs
PROGRES KIJÓW 2
2
08:35, 12-10-2019
CRACOVIA KRAKÓW
3
vs
KS ZAKOPANE 2
2
08:36, 12-10-2019
KRAKUS NOWA HUTA
4
vs
ZAWRAT BUKOWINA TATRZAŃSKA
0
08:36, 12-10-2019
CRACOVIA KRAKÓW
0
vs
MUKS MINERALNI KRYNICA
0
08:36, 12-10-2019
ZAWRAT BUKOWINA TATRZAŃSKA
0
vs
SOKOLIKI STARY SĄCZ
4
08:36, 12-10-2019
DYNAMO LWÓW
1
vs
KRAKUS NOWA HUTA
1
08:36, 12-10-2019
CRACOVIA KRAKÓW
0
vs
SOKOLIKI STARY SĄCZ
3
08:36, 12-10-2019
PROGRES KIJÓW 2
0
vs
KRAKUS NOWA HUTA
3
08:36, 12-10-2019
KS ZAKOPANE 2
1
vs
SOKOLIKI STARY SĄCZ
3
08:37, 12-10-2019
SOKOLIKI STARY SĄCZ
0
vs
MUKS MINERALNI KRYNICA
0
08:37, 12-10-2019
AF WIDZEW BRZEZINY
2
vs
KS ZAKOPANE 2
0
08:37, 12-10-2019
PROGRES KIJÓW 2
2
vs
CRACOVIA KRAKÓW
1
08:37, 12-10-2019
DYNAMO LWÓW
6
vs
ZAWRAT BUKOWINA TATRZAŃSKA
0
08:37, 12-10-2019
PROGRES KIJÓW 2
0
vs
MUKS MINERALNI KRYNICA
3
08:38, 12-10-2019
KRAKUS NOWA HUTA
1
vs
ZIARKA KIJÓW 2
1
09:44, 13-10-2019
DYNAMO LWÓW
0
vs
ZIARKA KIJÓW 2
2
09:44, 13-10-2019
SOKOLIKI STARY SĄCZ
0
vs
KRAKUS NOWA HUTA
0
09:45, 13-10-2019
PROGRES KIJÓW 2
1
vs
KS ZAKOPANE 2
2
09:45, 13-10-2019
AF WIDZEW BRZEZINY
4
vs
CRACOVIA KRAKÓW
0
09:45, 13-10-2019
ZAWRAT BUKOWINA TATRZAŃSKA
1
vs
MUKS MINERALNI KRYNICA
3
09:46, 13-10-2019
DYNAMO LWÓW
1
vs
MUKS MINERALNI KRYNICA
1
09:46, 13-10-2019
ZIARKA KIJÓW 2
1
vs
PROGRES KIJÓW 2
0
09:46, 13-10-2019
ZAWRAT BUKOWINA TATRZAŃSKA
0
vs
AF WIDZEW BRZEZINY
5
09:47, 13-10-2019
DYNAMO LWÓW
2
vs
KS ZAKOPANE 2
1
09:47, 13-10-2019
CRACOVIA KRAKÓW
1
vs
KRAKUS NOWA HUTA
2
09:47, 13-10-2019
ZAWRAT BUKOWINA TATRZAŃSKA
2
vs
KS ZAKOPANE 2
3
09:48, 13-10-2019
MUKS MINERALNI KRYNICA
0
vs
KRAKUS NOWA HUTA
2
09:48, 13-10-2019
ZIARKA KIJÓW 2
1
vs
CRACOVIA KRAKÓW
1
09:48, 13-10-2019
PROGRES KIJÓW 2
0
vs
SOKOLIKI STARY SĄCZ
2
09:48, 13-10-2019
AF WIDZEW BRZEZINY
0
vs
SOKOLIKI STARY SĄCZ
3

© 2017 - 2021 - Turnieje Neyz - aplikacja turniejowa